Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 5
Nieuwegein, 17.4.2010


Programmanr. 1
17.4.10 - 16:30
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Saskia PietersenAquarijn1:43.5001015801:41.96
2.Maisy BaasSG Vecht&Rijn1:52.9201000801:52.64
3.Monica WalenDe HaaienNT02004282:16.05
4.Daniek Hendriksen of HendriksDe HaaienNT02003602:16.51
DISIlse van der ZonSG Vecht&Rijn1:52.0601007701:48.58
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISFlorence HietinkDe ZwoerNT02006542:31.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMaartje de KlaverDe ZwoerNT02007542:45.71
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 2
17.4.10 - 16:35
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roan BuijsAquarijn35.53000177535.77
2.Sem VoormolenDe Haaien40.07000049739.58
3.Wessel van DeelenSG Vecht&Rijn40.18010004940.16
4.Daan KalksmaSG Vecht&Rijn41.92000129141.89
5.Rick HaanschotenDe Haaien45.99010029142.27
6.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien42.77000271142.67
7.Luuk de RuiterSG Vecht&Rijn45.38000145542.93
8.Kobus KuipersDe Haaien45.18000051143.46
9.Bas van BentumGoSwim50.86010110944.06
10.Daen van DijkDe Zwoer47.80010084544.35
11.Thomas GroenendijkAquarijnNT000296148.34
12.Nick van ZijpDe Haaien50.81010093550.07
13.Jorrit van der VeldeSG Vecht&Rijn47.72000070151.39
14.Lennart van AggelenGoSwim1:06.73000210154.07
15.Tristan KornetGoSwimNT02002971:29.33
DISRick JacobsGoSwim55.890002103
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMBram HendriksSG Vecht&Rijn1:00.210000931


<< TOP >>
Programmanr. 3
17.4.10 - 16:41
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Myrthe BakkerAquarijn3:12.07000080442.993:03.12
2.Myrthe BeijenGoSwimNT000235041.053:04.28
3.Claudia SchoutenAquarijn3:20.94000081250.993:20.98
4.Quinty JansenAquarijn3:25.88000081049.393:28.86
5.Renske BijemanAquarijnNT000080655.113:39.36
6.Michelle MiltenburgSG Vecht&RijnNT000022453.153:43.26
AFGEMTara HazeGoSwimNT000289255.11


<< TOP >>
Programmanr. 4
17.4.10 - 16:49
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey KreuningIjzpc36.65990266935.34
2.Justin HannewijkGoSwim39.22990144538.05
3.Niels de Groot,UZSC41.97990236742.04
4.Menno BasZwemclub Zeist43.65990294743.46


<< TOP >>
Programmanr. 5
17.4.10 - 16:50
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Melissa BaarsAquarijn1:25.5999003761:25.25
2.Joanie den OudstenAquarijn1:41.4499032261:37.76
3.Merve ÖzdemirGoSwimNT99033801:38.01
4.Meike KwadijkZwemclub Zeist1:46.0299006241:46.02
5.Ellen RoofZwemclub Zeist1:48.2999039781:46.17
6.Ainhoa Bijsterbosch de LónoGoSwimNT99047441:49.71
7.Laura CronauAquarijn1:49.2999007421:50.58
8.Pascale BlokWoerdenNT99028061:54.98
9.Enya GroenenbergAquarijn2:03.6999037842:08.68
DISLisette van EsZwemclub Zeist1:33.1799023441:32.83
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISFloor JansenGoSwim2:18.5999039742:17.36
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMAnna GrootendorstIjzpc1:43.959901494


<< TOP >>
Programmanr. 6
17.4.10 - 16:57
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeffrey HahnZwemclub Zeist1:20.0398024891:17.10
2.Stefan JonkmanIjzpc1:31.2398038071:28.36
3.Cyriel MuthertWoerden1:42.8998023151:35.91
4.Casper van HielSG Vecht&Rijn1:35.8498013591:38.02
5.Christian de BruinIjzpcNT98038511:38.73
6.Jesper Holm,UZSC1:46.3398023431:46.13
7.Gino KraanGoSwim2:00.7298024511:55.57
DISWesley van NijendaalGoSwimNT9800997
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISDaan PapenhuijzenIjzpc1:34.0798070971:30.53
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISBalder HazeGoSwim1:57.8998024491:40.49
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISTim KalksmaSG Vecht&Rijn2:06.2998023371:52.54
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMisha van KrimpenGoSwimNT98044711:55.58
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMWout de BruinIjzpc1:30.719800555


<< TOP >>
Programmanr. 7
17.4.10 - 17:04
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Denise SchulpenAquarijn2:37.59970015833.652:38.84
2.Belle van DiermenIjzpc2:56.54970045840.002:56.36
3.Marije VerhofstadtSG Vecht&Rijn2:57.89970103639.623:00.89
4.Marieke van der MeulenSG Vecht&Rijn3:22.97980307839.943:17.08
5.Kimberley HemmelderAquarijn3:31.26970487246.713:22.90
6.Demi HulsebosGoSwim3:31.80970271047.453:26.02
7.Judith MurkIjzpc3:45.21970370051.893:26.32
8.Lena OlerudAquarijnNT970471451.683:47.84
DISShannon MommersteegAquarijn2:52.5897023982:47.59
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEllen van StralenIjzpc3:15.30980371045.173:10.20
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISGislaine van BeekSG Vecht&Rijn3:26.63970324642.983:29.43
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJudith VerkerkWoerdenNT98029641:06.443:55.45
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISBrenda BaarsAquarijnNT98042841:03.234:05.16
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VH
AFGEMBobby KortlandSG Vecht&RijnNT9804688


<< TOP >>
Programmanr. 8
17.4.10 - 17:17
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Martijn KornetGoSwim2:26.53970023132.961:10.802:28.36
2.Michael den OudstenAquarijn2:30.43970318132.742:28.64
3.Damiën de GrootSG Vecht&Rijn2:36.87960336534.821:13.672:33.23
4.Tim BredenhofAquarijn2:44.58970224335.681:16.542:39.89
5.Mees WismansUZSC3:03.50960404138.391:21.732:50.15
6.Joshua VerkuilAquarijn2:45.15970085937.441:22.432:50.71
7.Floris TilsIjzpc2:52.39960334737.571:20.862:51.67
8.Bart de RuiterSG Vecht&Rijn3:31.54960386540.491:26.022:54.77
9.Jelle SchoutenAquarijn2:55.9197039692:55.42
10.Lorenzo MissioneGoSwim2:54.90960243339.081:24.192:55.54
11.Maurits van LeeuwenIjzpc3:08.38960381740.281:28.082:56.34
12.Alexandro Puit ObesoAquarijnNT970405537.321:23.512:58.26
AFGEMSean van der SteegIjzpc3:00.629602403


<< TOP >>
Programmanr. 9
17.4.10 - 17:30
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia PietersenAquarijn39.92010158039.50
2.Ilse van der ZonSG Vecht&Rijn44.00010077042.66
3.Maisy BaasSG Vecht&Rijn47.13010008046.25
4.Jolien de GrootUZSC55.03010122650.03
5.Monica WalenDe Haaien1:05.96020042855.86
6.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien58.18020036057.86
7.Florence HietinkDe Zwoer1:02.5802006541:05.46
8.Maartje de KlaverDe Zwoer1:07.9402007541:11.00


<< TOP >>
Programmanr. 10
17.4.10 - 17:34
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Roan BuijsAquarijn1:37.3400017751:38.42
2.Wessel van DeelenSG Vecht&Rijn1:43.6001000491:41.19
3.Sem VoormolenDe HaaienNT00004971:45.68
4.Aaron Hendriksen of HendriksDe HaaienNT00027111:47.35
5.Daan KalksmaSG Vecht&Rijn1:51.7700012911:50.75
6.Rick HaanschotenDe HaaienNT01002911:52.58
7.Luuk de RuiterSG Vecht&Rijn1:58.1700014551:53.78
8.Kobus KuipersDe HaaienNT00005111:56.42
9.Daen van DijkDe ZwoerNT01008452:01.93
10.Lennart van AggelenGoSwim2:50.4100021012:15.70
11.Rick JacobsGoSwimNT00021032:19.77
DISBas van BentumGoSwimNT01011092:00.00
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., RH
AFGEMJorrit van der VeldeSG Vecht&Rijn2:09.230000701
AFGEMBram HendriksSG Vecht&RijnNT0000931


<< TOP >>
Programmanr. 11
17.4.10 - 17:42
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BeijenGoSwim33.93000235033.61
2.Myrthe BakkerAquarijn34.36000080434.14
3.Claudia SchoutenAquarijn36.14000081237.31
4.Renske BijemanAquarijn38.30000080638.71
5.Michelle MiltenburgSG Vecht&Rijn38.47000022438.97
6.Quinty JansenAquarijn43.28000081040.65
7.Alora Galvez TolboomDe HaaienNT000357853.59
AFGEMAmina BachoundaAquarijnNT0003818
AFGEMTara HazeGoSwim47.110002892


<< TOP >>
Programmanr. 12
17.4.10 - 17:45
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Joey KreuningIjzpcNT990266947.093:19.43
2.Justin HannewijkGoSwim3:31.33990144552.853:39.24
3.Menno BasZwemclub Zeist3:49.1699029471:00.143:45.56
4.Niels de Groot,UZSCNT99023671:00.443:58.00


<< TOP >>
Programmanr. 13
17.4.10 - 17:50
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Melissa BaarsAquarijn5:42.3899003761:17.652:44.335:36.41
2.Lisette van EsZwemclub ZeistNT99023441:28.503:06.456:13.82
3.Joanie den OudstenAquarijnNT99032261:32.973:17.226:46.65
4.Merve ÖzdemirGoSwimNT99033801:37.023:26.267:02.17
5.Laura CronauAquarijn7:13.4899007421:36.603:27.127:03.82
6.Meike KwadijkZwemclub ZeistNT99006241:45.713:38.687:17.34
7.Ellen RoofZwemclub ZeistNT99039781:52.033:50.587:42.16
8.Ainhoa Bijsterbosch de LónoGoSwimNT99047441:49.533:54.097:55.88
AFGEMAnna GrootendorstIjzpcNT9901494


<< TOP >>
Programmanr. 14
17.4.10 - 18:04
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Jeffrey HahnZwemclub Zeist6:32.7598024891:20.142:48.015:43.34
2.Daan PapenhuijzenIjzpcNT98070971:33.763:08.296:13.82
3.Stefan JonkmanIjzpcNT98038071:30.003:08.266:16.52
4.Cyriel MuthertWoerdenNT98023151:30.403:09.736:18.65
5.Balder HazeGoSwimNT98024491:33.383:12.576:30.41
6.Christian de BruinIjzpcNT98038511:30.793:12.486:36.44
AFGEMWout de BruinIjzpc5:58.429800555


<< TOP >>
Programmanr. 15
17.4.10 - 18:17
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Denise SchulpenAquarijn2:20.05970015831.361:07.482:21.49
2.Shannon MommersteegAquarijn2:22.39970239832.961:09.152:21.89
3.Marije VerhofstadtSG Vecht&Rijn2:41.14970103636.031:17.652:40.76
4.Belle van DiermenIjzpc2:35.42970045836.471:19.722:41.32
5.Gislaine van BeekSG Vecht&Rijn3:04.99970324639.771:23.852:54.68
6.Marieke van der MeulenSG Vecht&Rijn2:59.99980307838.701:24.362:55.86
7.Demi HulsebosGoSwim2:55.20970271038.791:24.012:56.76
8.Kimberley HemmelderAquarijn3:15.08970487241.901:28.052:57.18
9.Ellen van StralenIjzpc3:22.76980371041.361:29.793:02.27
10.Inge de BruinIjzpc3:25.46970459241.911:28.733:05.93
11.Judith MurkIjzpc3:24.70970370041.931:29.593:08.46
12.Judith VerkerkWoerdenNT980296447.011:42.643:33.84
13.Lena OlerudAquarijn3:39.80970471447.771:43.043:34.02
14.Brenda BaarsAquarijnNT980428448.781:46.933:42.11
AFGEMBobby KortlandSG Vecht&RijnNT9804688


<< TOP >>
Programmanr. 16
17.4.10 - 18:29
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Damiën de GrootSG Vecht&RijnNT960336537.672:54.87
2.Michael den OudstenAquarijn2:57.24970318140.852:54.88
3.Martijn KornetGoSwim3:04.91970023140.552:58.19
4.Tim BredenhofAquarijn3:10.53970224343.973:05.89
5.Floris TilsIjzpc3:07.56960334742.843:09.39
6.Jelle SchoutenAquarijn3:23.95970396950.333:14.85
7.Mees WismansUZSCNT960404148.223:18.67
8.Bart de RuiterSG Vecht&Rijn3:27.89960386547.493:18.70
9.Maurits van LeeuwenIjzpc3:23.06960381753.453:31.45
DISLorenzo MissioneGoSwimNT960243346.613:14.70
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJoshua VerkuilAquarijn3:12.86970085945.513:16.09
SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
DISAlexandro Puit ObesoAquarijnNT970405543.233:16.55
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMSean van der SteegIjzpc3:28.10960240350.33