Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6


Speedo deel 5
Burgum, 17.4.2010


Programmanr. 1
17.4.10 - 16:00
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marike de JongAvena1:55.3501010741:37.48
2.Janneke WeilandWetterwille1:41.8301001281:39.76
3.Eline v/d WalAvenaNT01009301:40.36
4.Eline SteenstraHZ&PC HeerenveenNT01010782:02.45


<< TOP >>
Programmanr. 2
17.4.10 - 16:03
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hugo Jan BosscherWetterwille40.51000018539.62
2.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen40.66000049540.34
3.Bas KosterWetterwille43.88000041543.62
4.Thomas StuiverHZ&PC Heerenveen45.62000172345.36
5.Justin VisserHZ&PC Heerenveen47.79010033749.42
6.Sander TuinstraHZ&PC Heerenveen53.15010089950.68
7.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen56.07010018751.20
8.Jesse LammersAvena1:03.49010068553.88


<< TOP >>
Programmanr. 3
17.4.10 - 16:07
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna HarbersHZ&PC HeerenveenNT00012503:14.12
2.Eva KosterWetterwille3:57.0000007283:20.84
3.Irith BuursmaHZ&PC HeerenveenNT00016483:22.58
4.Fardau van der MeulenWetterwille4:04.0000004083:34.64
5.Celeste SijtsmaHZ&PC HeerenveenNT00004423:45.12
6.Mayke VeltmanAvenaNT00036623:55.86
DISMarthe LubbertsHZ&PC HeerenveenNT00008463:43.13
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRomy JalvingHZ&PC HeerenveenNT00006163:58.22
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
17.4.10 - 16:17
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvena33.92990055933.88
2.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen37.56990046335.38
3.Jort BoomhouwerZcnf'3438.06990105336.16
4.Rob van WierHZ&PC Heerenveen38.18990069737.38
5.Almar KleefstraWetterwille37.16990055537.61
Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen38.61990069537.61
7.Jelmer Meijerisis37.82990017737.73
8.Gerco GanzevoortHZ&PC Heerenveen42.56990209140.63
9.Laurens TerlaakpootAvena39.67990256341.77
10.Folkert AlgraWetterwille42.96990147141.89
11.Fernand BottemaHZ&PC Heerenveen58.81990270349.58


<< TOP >>
Programmanr. 5
17.4.10 - 16:22
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lysbeth KosterAvena1:33.3799019521:30.08
2.Giulia v/d GootAvena1:37.6299033201:32.56
3.Myrna van Duijvenisis1:34.2699002521:33.21
4.Ilse WeggemansZcnf'341:42.2999021501:35.82
5.Sabine LagewegHZ&PC Heerenveen1:42.6399009261:39.30
6.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:39.4999010841:40.04
7.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen1:46.2099007321:41.06
8.Lisanne FaberHZ&PC Heerenveen1:38.5199016221:41.11
9.Christien liemburgHZ&PC Heerenveen1:51.5399036721:42.50
DISJildau HoltropHZ&PC Heerenveen1:43.449902832
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
AFGEMRieneke v. OmmenAvenaNT9902880


<< TOP >>
Programmanr. 6
17.4.10 - 16:30
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:19.7398007351:18.93
2.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:24.8598012351:20.76
3.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen1:24.1298025491:24.63
4.Werner VeltmanAvena1:41.5298034171:32.82
5.Jorrit MulderWetterwille1:48.1598013911:35.44
6.Cor PolitiekAvena1:37.8598042731:38.16
7.Wietze WoudwijkWetterwille1:43.7698004791:40.36
8.Jurjen Wal van deHZ&PC Heerenveen1:47.5998042671:44.15
9.Sander BrinkZcnf'341:49.1598021311:44.98


<< TOP >>
Programmanr. 9
17.4.10 - 16:51
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marike de JongAvena38.60010107439.87
2.Janneke WeilandWetterwille40.47010012840.34
3.Eline v/d WalAvena42.01010093042.13
4.Dieuwke MulderAvenaNT010226051.84
5.Eline SteenstraHZ&PC Heerenveen56.88010107857.26
6.Sigrid PafforaadAvenaNT02011301:00.12


<< TOP >>
Programmanr. 10
17.4.10 - 16:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hugo Jan BosscherWetterwille1:52.0000001851:40.48
2.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen1:49.2500004951:47.49
3.Bas KosterWetterwille1:52.0000004151:48.06
4.Justin VisserHZ&PC HeerenveenNT01003371:56.75
5.Thomas StuiverHZ&PC HeerenveenNT00017232:04.06
6.Quentin RuizHZ&PC HeerenveenNT01001872:09.40
DISSander TuinstraHZ&PC HeerenveenNT01008992:05.82
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
17.4.10 - 17:00
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna HarbersHZ&PC Heerenveen39.47000125036.06
2.Eva KosterWetterwille36.44000072837.25
3.Fardau van der MeulenWetterwille39.33000040840.22
4.Marthe LubbertsHZ&PC Heerenveen45.03000084642.60
5.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen41.91000164842.65
6.Jeske Moerenhoutde Forel43.22000039042.85
7.Celeste SijtsmaHZ&PC Heerenveen45.06000044243.73
8.Romy JalvingHZ&PC Heerenveen43.15000061644.15
9.Mayke VeltmanAvena43.81000366244.53
AFGEMRosalie HooghiemstraAvenaNT0003808


<< TOP >>
Programmanr. 12
17.4.10 - 17:04
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvenaNT99005593:07.88
2.Daan ZwertbroekHZ&PC HeerenveenNT99004633:15.91
3.Erwin HeinsiusHZ&PC HeerenveenNT99006953:16.43
4.Almar KleefstraWetterwille3:58.0099005553:26.91
5.Rob van WierHZ&PC HeerenveenNT99006973:35.83
6.Jelmer MeijerisisNT99001773:40.35
7.Fernand BottemaHZ&PC HeerenveenNT99027034:23.33
DISJort BoomhouwerZcnf'34NT99010533:50.22
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISGerco GanzevoortHZ&PC HeerenveenNT99020913:52.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISFolkert AlgraWetterwille4:21.0099014713:53.53
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLaurens TerlaakpootAvenaNT99025633:59.99
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 13
17.4.10 - 17:22
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lysbeth KosterAvenaNT99019526:27.72
100m:1:33.001:33.00200m:3:14.461:41.46300m:4:57.071:42.61400m:6:27.721:30.65
2.Ilse WeggemansZcnf'347:32.5699021506:37.96
100m:1:34.511:34.51200m:3:17.361:42.85300m:5:01.061:43.70400m:6:37.961:36.90
3.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen7:49.0699010846:39.22
100m:1:37.341:37.34200m:3:21.821:44.48300m:5:06.421:44.60400m:6:39.221:32.80
4.Myrna van DuijvenisisNT99002526:42.68
100m:1:33.091:33.09200m:3:17.381:44.29300m:5:03.341:45.96400m:6:42.681:39.34
5.Lisanne FaberHZ&PC HeerenveenNT99016226:49.14
100m:1:42.781:42.78200m:3:29.421:46.64300m:5:13.091:43.67400m:6:49.141:36.05
6.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen8:06.4199007326:49.39
100m:1:38.441:38.44200m:3:24.991:46.55300m:5:12.481:47.49400m:6:49.391:36.91
7.Sabine LagewegHZ&PC HeerenveenNT99009266:49.41
100m:1:41.891:41.89200m:3:27.481:45.59300m:5:11.661:44.18400m:6:49.411:37.75
8.Jildau HoltropHZ&PC HeerenveenNT99028327:01.86
100m:1:42.271:42.27200m:3:32.611:50.34300m:5:20.641:48.03400m:7:01.861:41.22
9.Christien liemburgHZ&PC HeerenveenNT99036727:08.92
100m:1:43.441:43.44200m:3:35.111:51.67300m:5:24.751:49.64400m:7:08.921:44.17


<< TOP >>
Programmanr. 14
17.4.10 - 17:38
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille5:52.0098007355:27.25
100m:1:16.761:16.76200m:2:42.481:25.72300m:4:08.201:25.72400m:5:27.251:19.05
2.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen6:45.5398012355:35.91
100m:1:18.691:18.69200m:2:45.661:26.97300m:4:14.191:28.53400m:5:35.911:21.72
3.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen7:59.3498025496:02.24
100m:1:24.951:24.95200m:2:58.671:33.72300m:4:34.021:35.35400m:6:02.241:28.22
4.Cor PolitiekAvenaNT98042736:45.76
100m:1:35.331:35.33200m:3:20.421:45.09300m:5:06.831:46.41400m:6:45.761:38.93
5.Jorrit MulderWetterwille6:50.0098013917:01.89
100m:1:37.141:37.14200m:3:25.461:48.32300m:5:17.371:51.91400m:7:01.891:44.52
6.Sander BrinkZcnf'34NT98021317:10.86
100m:1:38.981:38.98200m:3:30.451:51.47300m:5:23.451:53.00400m:7:10.861:47.41
7.Werner VeltmanAvenaNT98034177:16.29
100m:1:42.971:42.97200m:3:36.311:53.34300m:5:31.911:55.60400m:7:16.291:44.38
8.Jurjen Wal van deHZ&PC HeerenveenNT98042677:17.26
100m:1:42.851:42.85200m:3:37.501:54.65300m:5:32.971:55.47400m:7:17.261:44.29
9.Wietze WoudwijkWetterwille7:37.0098004797:33.34
100m:1:41.951:41.95200m:3:37.951:56.00300m:5:39.602:01.65400m:7:33.341:53.74