Districtscompetitie 1e en 2e klasse deel 5
Vlissingen (NED),    11.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 4 x 50m wisselslag          Jongens Jeugd 2 en later
11.04.2010 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:25.71            2:21.99           
        Mees Leijnse, 95                           Lennard Breel, 95
        Kevin van Haaren, 96                       Sjakko Bekkers, 95
            37.36  1:17.54  1:51.34  2:21.99

  2. Zeelandia 1                   Z.V. Zeelandia         2:24.62            2:27.29           
        Jorn de Klerk, 94                          Matthijs Berndsen, 94
        Marijn Vermeulen, 94                       Noud van Spall, 97
            37.53  1:17.90  1:51.93  2:27.29

  3. De Honte 1                    De Honte               2:39.05            2:37.41           
        Wouter van Kerckhoven, 95                  Jan Kindt, 95
        Robbe van Rie, 93                          Michael van Acker, 97
            39.21  1:22.22  1:59.46  2:37.41




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 4 x 50m vrije slag          Meisjes Jeugd 2 en later
11.04.2010 - 13:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Honte 1                    De Honte               2:08.57            2:11.28           
        Merel van Drongelen, 95                    Joline Verhallen, 94
        Amy Verhallen, 97                          Laura Reijm, 95
            31.25  1:04.82  1:36.84  2:11.28

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:12.35            2:15.01           
        Eva de Weert, 96                           Vivian Koopmanschap, 94
        Rowena de Kok, 96                          Corline Meulmeester, 95
            35.76  1:09.56  1:43.02  2:15.01

  3. Zeelandia 1                   Z.V. Zeelandia         2:27.30            2:26.09           
        Judith Schuijs, 94                         Eva Pijpelink, 97
        Arjanne Bode, 94                           Claudia Berndsen, 96
            32.87  1:10.01  1:49.07  2:26.09

  4. De Honte 2                    De Honte               2:35.88            2:41.05           
        Simone van Kerckhoven, 97                  Angele van Driessche, 97
        Stephanie de Roos, 98                      Kimberly de Witte, 97
            34.82  1:15.01  1:56.92  2:41.05




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4 en later
11.04.2010 - 13:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melle van Gemert              De Stormvogel               NT 0100687    1:38.24           
            47.34  1:38.24
  2. Jarno de Jonge                De Stormvogel          1:51.52 0100753    1:47.49           
            50.51  1:47.49
  3. Rick de Block                 De Honte                    NT 0002499    1:55.44           
            58.35  1:55.44
  4. Tristan Kloet                 Z.V. Zeelandia              NT 0200063    1:56.55           
            55.19  1:56.55
 DIS Daan van Houte                De Stormvogel               NT 0002427    1:54.70           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VC - Armen niet over het water naar voren gebracht
            54.58  1:54.70
 DIS Dennis Rombaut                De Honte               2:39.68 0000585    2:21.21           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:13.89  2:21.21
 DIS Lars Tieleman                 De Honte                    NT 0002321    2:52.42           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:34.70  2:52.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 4 en later
11.04.2010 - 13:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Kerckhoven        De Honte               1:38.46 0000672    1:36.84           
            45.13  1:36.84
  2. Laura Nieuwland               De Stormvogel          1:46.39 0001834    1:40.56           
            45.48  1:40.56
  3. Vanity de Roos                De Honte               1:44.56 0000008    1:42.66           
            47.61  1:42.66
  4. Geena Frederik                De Stormvogel          1:53.30 0002352    1:43.29           
            49.82  1:43.29
  5. Céline Brink                  De Stormvogel          1:50.76 0001836    1:53.45           
            56.13  1:53.45
  6. Lisa de Block                 De Honte                    NT 0201144    2:32.98           
          1:17.74  2:32.98
 DIS Sam Zegelink                  De Stormvogel          1:48.83 0003262    1:42.24           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            47.72  1:42.24
 DIS Lieke Tommel                  De Stormvogel               NT 0101732    2:01.12           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:01.93  2:01.12
AFGE Maaike van Rijs               De Stormvogel          2:14.77 0101730                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 1 en later
11.04.2010 - 13:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel            45.44 9900740      44.32           
  2. Vanity de Roos                De Honte                 50.34 0000008      44.68           
  3. Silvi de Weert                De Stormvogel            47.63 9901550      45.02           
  4. Kayleigh Kloet                Z.V. Zeelandia           58.02 9802860      46.30           
  5. Anouk van Haaren              De Stormvogel            45.69 9901548      46.40           
  6. Anouk van Kaam                De Stormvogel            49.32 9802684      47.29           
  7. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 45.64 0000672      47.53           
  8. Rany van Acker                De Honte                    NT 9902042      49.35 *         
  9. Anne de Meurichy              De Honte                 56.37 9900474      52.59           
 10. Ilona de Groote               De Stormvogel            48.57 9802682      52.63 *         
 11. Nadja van den Broeke          De Stormvogel          1:01.89 9802678      56.15           
 12. Emma Kooman                   De Stormvogel               NT 9904300      57.11 *         
 13. Vicky den Engelsman           De Stormvogel          1:00.00 9903022    1:02.23           
 DIS Evi Baecke                    Z.V. Zeelandia           45.72 0003188      46.01           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Laura Tieleman                De Honte                 54.68 9802194      55.79           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Stephanie de Roos             De Honte                 58.98 9800476      56.97           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Sophie van de Voorde          De Stormvogel          1:04.65 9804168      57.38           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Lene Makkink                  De Stormvogel               NT 9903024                      
AFGE Marek Siebelink               De Stormvogel            59.80 9804358                      
AFGE Sylvana Vogel                 De Stormvogel            56.16 9802688                      
  NG Simone van Gelder             De Stormvogel               NT 9904298                      
  NG Dominique Wessel              De Stormvogel          1:05.51 9802680                      

  BM Iris Erpelinck                De Honte                    NT 9300236      32.05           
  BM Emke Erpelinck                De Honte                    NT 9001026      32.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 6 en later
11.04.2010 - 13:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruden de Ridder               De Stormvogel            37.61 0001587      39.27           
  2. Jochem Neels                  De Stormvogel            48.23 9800999      46.11           
  3. Dylan Kamphuis                De Stormvogel            46.96 9902671      48.03           
  4. Martijn van Driessche         De Honte                 55.70 9901451      56.39           
  5. Omar Abarkan                  De Stormvogel          1:14.26 9803755    1:05.07           
 DIS Lein Mulder                   De Stormvogel            42.34 9902255      41.13           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC - Armen niet over het water



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
11.04.2010 - 13:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowena de Kok                 De Stormvogel          2:43.18 9602908    2:39.29           
            36.26  1:17.06  1:59.52  2:39.29
  2. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          3:07.95 9700854    2:49.17           
            38.04  1:20.78  2:05.69  2:49.17
  3. Eva de Weert                  De Stormvogel          3:05.50 9605122    2:55.91           
            39.32  1:23.84  2:10.80  2:55.91
  4. Anne Klijberg                 De Stormvogel               NT 9705780    2:58.68           
            41.30  1:28.40  2:17.86  2:58.68
  5. Irene de Buck                 De Stormvogel               NT 9704000    3:11.24 *         
            41.04  1:29.39  2:19.68  3:11.24
  6. Joelle Siewe                  De Stormvogel          3:18.28 9605120    3:12.31           
            42.33  1:30.15  2:20.66  3:12.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
11.04.2010 - 13:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone van Kerckhoven         De Honte               1:19.12 9703260    1:15.02           
            35.38  1:15.02
  2. Amy Verhallen                 De Honte               1:19.25 9700838    1:15.66           
            35.90  1:15.66
  3. Claudia Berndsen              Z.V. Zeelandia         1:19.51 9600752    1:21.47           
            38.82  1:21.47
  4. Chantal Vermeulen             Z.V. Zeelandia         1:25.10 9701640    1:23.79           
            39.40  1:23.79
  5. Eva Pijpelink                 Z.V. Zeelandia         1:22.62 9701636    1:29.78           
            41.53  1:29.78
  6. Sanne Stroosnijder            Z.V. Zeelandia         1:34.76 9701638    1:32.24           
            43.02  1:32.24
  7. Angele van Driessche          De Honte               1:31.23 9702534    1:37.11           
            44.54  1:37.11
  8. Veerle de Rijk                De Honte               1:40.75 9702286    1:40.09           
            45.97  1:40.09
  9. Kimberly de Witte             De Honte                    NT 9705294    1:49.55           
            49.21  1:49.55
 10. Daphne Erpelinck              De Honte               2:38.40 9703576    2:11.29           
          1:00.85  2:11.29
AFGE Jeanette van Driessche        De Honte               1:35.52 9702812                      

  BM Corina Baaij                  Z.V. Zeelandia              NT 7800022    1:15.61           
            36.14  1:15.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
11.04.2010 - 13:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Breel                    De Stormvogel          2:51.78 9700945    2:38.99           
            36.19  1:17.04  1:58.73  2:38.99
  2. Jesse Haijes                  De Stormvogel               NT 9704711    2:47.08           
            34.96  1:16.47  2:02.03  2:47.08
AFGE Alexander Wessel              De Stormvogel               NT 9603241                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
11.04.2010 - 13:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noud van Spall                Z.V. Zeelandia         1:30.02 9702571    1:25.20           
            39.48  1:25.20
  2. Michael van Acker             De Honte               1:28.32 9702399    1:29.51           
            42.16  1:29.51
  3. Mark Potappel                 Z.V. Zeelandia         1:32.36 9703059    1:33.84           
            45.61  1:33.84
  4. Luc Tieleman                  De Honte               1:45.64 9701831    1:44.00           
            48.91  1:44.00

  BM Tom Erpelinck                 De Honte                    NT 9100607      59.64           
            28.59    59.64
  BM Jorg Verhallen                De Honte                    NT 9104689    1:03.50           
            29.71  1:03.50
  BM René van Oudenaarde           Z.V. Zeelandia              NT 8301619    1:05.38           
            30.85  1:05.38
  BM Roel van Drongelen            De Honte                    NT 9107449    1:17.17           
            35.12  1:17.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
11.04.2010 - 13:40              Serie 1 en 2 zijn samengevoegd                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Schuijs                Z.V. Zeelandia         1:22.07 9402894    1:19.95           
            38.13  1:19.95
  2. Joline Verhallen              De Honte               1:19.52 9401404    1:20.01           
            38.42  1:20.01
  3. Merel van Drongelen           De Honte               1:18.53 9502670    1:20.38           
            38.61  1:20.38
  4. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:22.03 9404010    1:21.78           
            35.65  1:21.78
  5. Laura Reijm                   De Honte               1:25.08 9500732    1:25.09           
            38.17  1:25.09
  6. Lianda Vervloed               De Stormvogel          1:27.96 9402336    1:26.98           
            39.86  1:26.98
  7. Arjanne Bode                  Z.V. Zeelandia         1:28.10 9401530    1:29.12           
            41.69  1:29.12
  8. Céline den Engelsman          De Stormvogel          1:35.78 9505294    1:32.23           
            42.78  1:32.23
AFGE Kimberley Jansen              De Stormvogel               NT 9406696                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
11.04.2010 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia         1:13.67 9400585    1:16.15           
            36.83  1:16.15
  2. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:31.13 9503415    1:18.88           
            36.77  1:18.88
  3. Wouter van Kerckhoven         De Honte               1:22.30 9503641    1:20.01           
            37.92  1:20.01
  4. Marijn Vermeulen              Z.V. Zeelandia         1:21.41 9404729    1:23.83           
            38.78  1:23.83
  5. Jan Kindt                     De Honte               1:27.13 9503639    1:25.31           
            42.38  1:25.31
 DIS Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:27.48 9603031    1:22.30           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            39.97  1:22.30
 DIS Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia         1:18.59 9400489    1:22.64           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
            37.31  1:22.64
AFGE Menno van Kaam                De Stormvogel          1:38.37 9504401                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
11.04.2010 - 13:47                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:24.84 9502244    1:23.34           
            40.67  1:23.34
  2. Claudia Berndsen              Z.V. Zeelandia         1:26.17 9600752    1:26.61           
            43.13  1:26.61
  3. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:31.88 9307322    1:33.58           
            43.87  1:33.58
  4. Kayleigh Kloet                Z.V. Zeelandia         1:41.86 9802860    1:38.28           
            47.30  1:38.28
  5. Sanne Stroosnijder            Z.V. Zeelandia         1:41.51 9701638    1:39.81           
          1:39.81
  6. Chantal Vermeulen             Z.V. Zeelandia         1:37.84 9701640    1:43.91           
            51.86  1:43.91
 DIS Eva Pijpelink                 Z.V. Zeelandia         1:40.32 9701636    1:44.94           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.52  1:44.94
AFGE Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:35.60 9303996                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 50m rugslag              Dames Senioren 2 en later
11.04.2010 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Erpelinck                De Honte                 33.02 9300236      35.26           
  2. Joline Verhallen              De Honte                 35.07 9401404      37.31           
  3. Sylvia Mollet                 Z.V. Zeelandia           39.31 9206374      39.42           
  4. Amy Verhallen                 De Honte                 39.22 9700838      40.52           
  5. Daira Jansen                  Z.V. Zeelandia           42.36 9302380      43.16 *         
  6. Simone van Kerckhoven         De Honte                 40.42 9703260      44.52           
  7. Veerle de Rijk                De Honte                 50.52 9702286      51.21           
  8. Kimberly de Witte             De Honte                 50.39 9705294      52.55           
  9. Laura Tieleman                De Honte                 59.93 9802194      56.72           
AFGE Enia Heyne                    De Honte                 38.61 9203644                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
11.04.2010 - 13:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lennard Breel                 De Stormvogel          1:15.89 9501487    1:13.61           
            35.60  1:13.61
  2. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          1:22.16 9501591    1:20.54           
            38.46  1:20.54
  3. Noud van Spall                Z.V. Zeelandia         1:37.96 9702571    1:40.45           
        50m is backuptijd
            48.84  1:40.45
  4. Mark Potappel                 Z.V. Zeelandia         1:43.13 9703059    1:47.00           
            53.29  1:47.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 50m rugslag              Jongens Jeugd 2 en later
11.04.2010 - 13:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbe van Rie                 De Honte                 41.22 9306739      40.63           
  2. Wouter van Kerckhoven         De Honte                 39.00 9503641      40.93           
  3. Michael van Acker             De Honte                 46.29 9702399      51.28           
  NG Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia           36.46 9202549                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
11.04.2010 - 13:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emke Erpelinck                De Honte               2:41.74 9001026    2:46.29           
            34.33  1:18.38  2:05.63  2:46.29
  2. Thérèse de Munck              Z.V. Zeelandia         3:00.46 7100438    3:02.23           
            39.78  1:26.79  2:20.80  3:02.23
  3. Laura Reijm                   De Honte               3:01.62 9500732    3:07.25           
            42.37  1:29.33  2:23.27  3:07.25
  4. Margreta Jansen               Z.V. Zeelandia         3:06.54 6500134    3:14.54           
            43.98  1:32.53  2:29.40  3:14.54
  5. Corina Baaij                  Z.V. Zeelandia         3:26.32 7800022    3:23.66 *         
            44.77  1:34.86  2:36.63  3:23.66
AFGE Mariella Rijk                 De Stormvogel               NT 8705976                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
11.04.2010 - 14:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Erpelinck                 De Honte               2:25.14 9100607    2:28.97           
            31.48  1:09.00  1:54.75  2:28.97
  2. Jan Brink                     De Stormvogel          2:28.44 6200091    2:35.63           
            34.06  1:12.04  1:58.97  2:35.63
  3. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia              NT 9100095    2:43.12           
            35.13  1:14.22  2:04.49  2:43.12
  4. Jorg Verhallen                De Honte               2:46.04 9104689    2:43.45           
            34.09  1:14.06  2:08.20  2:43.45
  5. René van Oudenaarde           Z.V. Zeelandia         2:43.59 8301619    2:44.97           
            35.29  1:18.55  2:06.37  2:44.97
  6. Bonno Jansen                  Z.V. Zeelandia         3:00.31 9101075    2:58.20           
            34.35  1:19.72  2:14.40  2:58.20
  7. Patrick van Haaren            De Stormvogel          3:12.26 6701485    3:02.60           
            36.67  1:23.87  2:20.94  3:02.60
 DIS Robbe van Rie                 De Honte               3:10.60 9306739    3:17.03           
        RC, VB, VC
            45.63  1:36.48  2:31.76  3:17.03
AFGE Roel van Drongelen            De Honte               3:15.13 9107449                      
AFGE Dolph Kamphuis                De Stormvogel               NT 6301267                      
AFGE Pim Bekkers                   De Stormvogel          2:42.82 6700049                      
  NG André Schutte                 De Stormvogel          2:51.88 6000521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
11.04.2010 - 14:29              Serie 1 en 2 zijn samengevoegd                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melle van Gemert              De Stormvogel            22.30 0100687      24.43           
  2. Rick de Block                 De Honte                 24.03 0002499      24.91           
  3. Daan van Houte                De Stormvogel            24.36 0002427      25.02           
  4. Jarno de Jonge                De Stormvogel            25.18 0100753      26.32           
  5. Dennis Rombaut                De Honte                 27.19 0000585      27.10           
  6. Tristan Kloet                 Z.V. Zeelandia           27.54 0200063      28.79           
  7. Lars Tieleman                 De Honte                 32.43 0002321      33.79           
  8. Dieter Erpelinck              De Honte                 36.08 0002311      36.75           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
11.04.2010 - 14:29              Serie 1 en 2 zijn samengevoegd                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Brink                  De Stormvogel            24.58 0001836      23.92           
  2. Laura Nieuwland               De Stormvogel            24.31 0001834      24.00           
  3. Lieke Tommel                  De Stormvogel            23.26 0101732      24.27           
  4. Vanity de Roos                De Honte                 23.95 0000008      24.35           
  5. Geena Frederik                De Stormvogel            24.01 0002352      24.58           
  6. Sam Zegelink                  De Stormvogel            25.38 0003262      25.94           
  7. Lisa de Block                 De Honte                 26.07 0201144      29.58           
  8. Esmée Baecke                  Z.V. Zeelandia           30.51 0201028      32.66           
AFGE Maaike van Rijs               De Stormvogel            28.48 0101730                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
11.04.2010 - 14:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:18.82 9900740    1:20.04           
            37.26  1:20.04
  2. Silvi de Weert                De Stormvogel          1:33.48 9901550    1:22.24           
            40.82  1:22.24
  3. Anouk van Kaam                De Stormvogel          1:30.69 9802684    1:26.09 *         
            41.57  1:26.09
  4. Anouk van Haaren              De Stormvogel          1:24.35 9901548    1:26.27           
            41.17  1:26.27
  5. Ilona de Groote               De Stormvogel          1:27.84 9802682    1:26.81           
            41.77  1:26.81
  6. Emma Kooman                   De Stormvogel               NT 9904300    1:34.33           
            43.91  1:34.33
  7. Nadja van den Broeke          De Stormvogel          1:39.90 9802678    1:36.71           
            45.18  1:36.71
  8. Sophie van de Voorde          De Stormvogel          1:46.50 9804168    1:40.44           
            47.54  1:40.44
  9. Vicky den Engelsman           De Stormvogel          1:37.72 9903022    1:40.72           
            47.48  1:40.72
AFGE Lene Makkink                  De Stormvogel          1:36.96 9903024                      
AFGE Sylvana Vogel                 De Stormvogel          1:29.77 9802688                      
AFGE Marek Siebelink               De Stormvogel               NT 9804358                      
  NG Simone van Gelder             De Stormvogel               NT 9904298                      
  NG Dominique Wessel              De Stormvogel          1:36.44 9802680                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
11.04.2010 - 14:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 38.22 0000672      38.03           
  2. Stephanie de Roos             De Honte                 40.73 9800476      39.40           
  3. Kayleigh Kloet                Z.V. Zeelandia           41.54 9802860      39.42           
  4. Evi Baecke                    Z.V. Zeelandia           40.83 0003188      39.53           
  5. Anne de Meurichy              De Honte                 42.88 9900474      39.99           
  6. Rany van Acker                De Honte                 48.41 9902042      46.39 *         
  7. Sanne Potappel                Z.V. Zeelandia         1:02.95 9903108      49.39           
  8. Laura Tieleman                De Honte                 43.51 9802194      50.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
11.04.2010 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lein Mulder                   De Stormvogel          1:17.09 9902255    1:15.79           
            35.15  1:15.79
  2. Ruden de Ridder               De Stormvogel          1:30.65 0001587    1:20.99           
            39.26  1:20.99
  3. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:29.02 9800999    1:27.91           
            41.05  1:27.91
  4. Dylan Kamphuis                De Stormvogel          1:29.90 9902671    1:33.46           
            40.76  1:33.46
  5. Omar Abarkan                  De Stormvogel          2:04.50 9803755    2:01.04           
            54.24  2:01.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
11.04.2010 - 14:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick de Block                 De Honte                 46.49 0002499      42.41           
  2. Martijn van Driessche         De Honte                 45.78 9901451      42.72           
  3. Dennis Rombaut                De Honte                 47.82 0000585      55.28 *         
  4. Lars Tieleman                 De Honte               1:00.18 0002321    1:04.88           
  5. Dieter Erpelinck              De Honte               1:46.48 0002311    1:48.03           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
11.04.2010 - 14:47              Serie 1 en 2 zijn samengevoegd                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowena de Kok                 De Stormvogel            41.06 9602908      41.71           
  2. Iris Klapwijk                 De Stormvogel            44.83 9700854      45.10           
  3. Amy Verhallen                 De Honte                 47.54 9700838      45.48           
  4. Simone van Kerckhoven         De Honte                 43.67 9703260      45.96           
  5. Eva de Weert                  De Stormvogel            46.34 9605122      45.99           
  6. Chantal Vermeulen             Z.V. Zeelandia           48.94 9701640      48.93           
  7. Joelle Siewe                  De Stormvogel            49.71 9605120      49.89           
  8. Eva Pijpelink                 Z.V. Zeelandia           46.94 9701636      51.23           
  9. Irene de Buck                 De Stormvogel            53.17 9704000      51.79           
 10. Anne Klijberg                 De Stormvogel            54.09 9705780      52.13           
 11. Sanne Stroosnijder            Z.V. Zeelandia              NT 9701638      55.04           
 12. Angele van Driessche          De Honte                 53.42 9702534      56.37           
 13. Veerle de Rijk                De Honte                 55.25 9702286      57.34           
 14. Daphne Erpelinck              De Honte                 59.48 9703576    1:02.89           
 DIS Kimberly de Witte             De Honte                 48.17 9705294      49.73           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Jeanette van Driessche        De Honte                 58.01 9702812                      
  NG Claudia Berndsen              Z.V. Zeelandia           50.32 9600752                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
11.04.2010 - 14:52                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Breel                    De Stormvogel            44.67 9700945      44.48           
  2. Jesse Haijes                  De Stormvogel               NT 9704711      45.71           
  3. Noud van Spall                Z.V. Zeelandia           49.02 9702571      48.20           
  4. Michael van Acker             De Honte                 55.08 9702399      55.15           
  5. Mark Potappel                 Z.V. Zeelandia           56.23 9703059      58.52           
  6. Luc Tieleman                  De Honte               1:04.32 9701831    1:10.63           
AFGE Alexander Wessel              De Stormvogel            45.76 9603241                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
11.04.2010 - 14:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          2:48.27 9404010    2:50.82           
            39.64  1:22.95  2:07.04  2:50.82
  2. Lianda Vervloed               De Stormvogel          3:10.81 9402336    3:12.24           
            43.90  1:31.79  2:21.64  3:12.24
  3. Céline den Engelsman          De Stormvogel               NT 9505294    3:28.48           
            46.63  1:39.20  2:34.53  3:28.48
AFGE Kimberley Jansen              De Stormvogel               NT 9406696                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
11.04.2010 - 14:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joline Verhallen              De Honte               1:16.77 9401404    1:20.46           
            39.37  1:20.46
  2. Merel van Drongelen           De Honte               1:19.66 9502670    1:21.77           
            39.57  1:21.77
  3. Judith Schuijs                Z.V. Zeelandia         1:24.65 9402894    1:22.12           
            39.61  1:22.12
  4. Laura Reijm                   De Honte               1:24.57 9500732    1:24.37           
            41.24  1:24.37
  5. Arjanne Bode                  Z.V. Zeelandia         1:33.32 9401530    1:32.62           
        50m *
            44.76  1:32.62
  6. Angele van Driessche          De Honte               2:00.47 9702534    1:56.67           
            55.09  1:56.67
AFGE Jeanette van Driessche        De Honte               1:44.94 9702812                      

  BM Thérèse de Munck              Z.V. Zeelandia              NT 7100438    1:23.66           
            40.25  1:23.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
11.04.2010 - 15:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin van Haaren              De Stormvogel               NT 9603031    2:51.64           
            41.10  1:25.70  2:10.01  2:51.64
  2. Mees Leijnse                  De Stormvogel          3:16.30 9503415    3:00.69           
            41.60  1:27.69  2:14.97  3:00.69
AFGE Menno van Kaam                De Stormvogel               NT 9504401                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
11.04.2010 - 15:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia         1:17.89 9400489    1:20.35           
            38.79  1:20.35
  2. Wouter van Kerckhoven         De Honte               1:22.77 9503641    1:24.82           
            40.81  1:24.82
  3. Marijn Vermeulen              Z.V. Zeelandia         1:32.36 9404729    1:29.49 *         
            43.22  1:29.49
 DIS Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia         1:23.11 9400585    1:22.34           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            40.78  1:22.34
 DIS Jan Kindt                     De Honte               1:36.74 9503639    1:33.03           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.03  1:33.03

  BM Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia              NT 9100095    1:09.24           
            34.24  1:09.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
11.04.2010 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Erpelinck                De Honte               1:03.63 9300236    1:04.89           
            31.29  1:04.89
  2. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:13.82 9502244    1:11.19           
            34.43  1:11.19
  3. Sylvia Mollet                 Z.V. Zeelandia         1:16.01 9206374    1:13.99           
            35.48  1:13.99
  4. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:18.51 9307322    1:23.12           
            37.12  1:23.12
  5. Daira Jansen                  Z.V. Zeelandia         1:24.54 9302380    1:27.03           
            41.05  1:27.03
  6. Stephanie de Roos             De Honte               1:27.80 9800476    1:29.34           
            41.47  1:29.34
AFGE Enia Heyne                    De Honte               1:17.86 9203644                      
AFGE Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:32.02 9303996                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
11.04.2010 - 15:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lennard Breel                 De Stormvogel          1:06.83 9501487    1:04.13           
            30.21  1:04.13
  2. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          1:11.35 9501591    1:07.90           
            32.46  1:07.90
  3. Robbe van Rie                 De Honte               1:17.76 9306739    1:16.10           
            36.80  1:16.10
  NG Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia         1:05.87 9202549                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
11.04.2010 - 15:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emke Erpelinck                De Honte                 30.59 9001026      30.77           
  2. Merel van Drongelen           De Honte                 30.98 9502670      32.63           
  3. Thérèse de Munck              Z.V. Zeelandia           34.86 7100438      33.46           
  4. Corina Baaij                  Z.V. Zeelandia           34.19 7800022      34.49           
  5. Margreta Jansen               Z.V. Zeelandia           34.42 6500134      35.32           
  6. Daphne Erpelinck              De Honte                 54.24 9703576      58.08           
AFGE Mariella Rijk                 De Stormvogel            34.48 8705976                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
11.04.2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Brink                     De Stormvogel            26.22 6200091      27.04           
  2. Tom Erpelinck                 De Honte                 26.68 9100607      27.13           
  3. Jorg Verhallen                De Honte                 27.74 9104689      28.73           
  4. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia           28.26 9100095      28.93           
  5. René van Oudenaarde           Z.V. Zeelandia           29.54 8301619      30.49           
  6. Bonno Jansen                  Z.V. Zeelandia           30.62 9101075      30.72           
  7. Patrick van Haaren            De Stormvogel            31.14 6701485      30.95           
  8. Roel van Drongelen            De Honte                 33.11 9107449      32.30           
  9. Jan Kindt                     De Honte                 35.98 9503639      35.80           
 10. Jan van Acker                 De Honte                 37.52 7001459      37.10           
AFGE Pim Bekkers                   De Stormvogel            28.48 6700049                      
AFGE Dolph Kamphuis                De Stormvogel            28.02 6301267                      
  NG André Schutte                 De Stormvogel            30.89 6000521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 2 en later
11.04.2010 - 15:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:25.03            2:24.19           
        Jesse Haijes, 97                           Alex Breel, 97
        Kevin van Haaren, 96                       Jochem Neels, 98
            35.43  1:08.26  1:43.89  2:24.19




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Alle, 4 x 25m schoolslag             Mix Minioren 4 en later
11.04.2010 - 15:22                     (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          1:32.97            1:34.57           
        Melle van Gemert, 01                       Ruden de Ridder, 00
        Lieke Tommel, 01                           Geena Frederik, 00
            48.03  1:34.57

  2. De Honte 1                    De Honte               1:42.58            1:40.39           
        Rick de Block, 00                          Dennis Rombaut, 00
        Vanity de Roos, 00                         Evelien van Kerckhoven, 00
            49.09  1:40.39

 DIS De Stormvogel 2               De Stormvogel          1:38.43                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 4e zwemmer
        Daan van Houte, 00                         Jarno de Jonge, 01
        Laura Nieuwland, 00                        Céline Brink, 00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 8 x 50m vrije slag                                 Mix
11.04.2010 - 15:24             (1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Honte 1                    De Honte               4:13.12            4:13.45           
        Michael van Acker, 97                      Robbe van Rie, 93
        Simone van Kerckhoven, 97                  Iris Erpelinck, 93
        Wouter van Kerckhoven, 95                  Tom Erpelinck, 91
        Joline Verhallen, 94                       Emke Erpelinck, 90
            39.54  1:13.73  1:44.24  2:14.88  2:46.81  3:16.46  3:43.13  4:13.45

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:11.75            4:16.81           
        Alex Breel, 97                             Lennard Breel, 95
        Rowena de Kok, 96                          Vivian Koopmanschap, 94
        Sjakko Bekkers, 95                         Jan Brink, 62
        Lianda Vervloed, 94                        Corline Meulmeester, 95
            35.19  1:10.16  1:41.07  2:14.98  2:45.26  3:18.12  3:45.07  4:16.81

  3. Zeelandia 1                   Z.V. Zeelandia         4:19.78            4:23.02           
        Noud van Spall, 97                         Marijn Vermeulen, 94
        Claudia Berndsen, 96                       Sylvia Mollet, 92
        Matthijs Berndsen, 94                      Christian van Bommel, 91
        Judith Schuijs, 94                         Corina Baaij, 78
            35.82  1:12.38  1:41.98  2:14.49  2:45.52  3:19.95  3:48.38  4:23.02

  NG Zeelandia 2                   Z.V. Zeelandia         4:37.84                              
        Mark Potappel, 97                          Marijn Vermeulen, 94
        Chantal Vermeulen, 97                      Daira Jansen, 93
        Jorn de Klerk, 94                          René van Oudenaarde, 83
        Arjanne Bode, 94                           Margreta Jansen, 65




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel