Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  j min.6 el, m jun.1 el, j min.6 el, m jun.1 el
Nr. 2. Gemengd, 4 x 200m vrije slag  j jun.4 el, m jeu.2 el, j jun.4 el, m jeu.2 el
Nr. 3. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 8. Dames, 200m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 9. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 17. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 18. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 20. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 21. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Gemengd, 4 x 100m wisselslag  2 j jun.2 el, 2 m jun.3 el (volgorde vrij)
Nr. 24. Gemengd, 4 x 100m vrije slag  j jeu.2 el, d sen.2 el, j jeu.2 el, d sen.2 el
Nr. 25. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 27. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 28. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 31. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 35. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 200m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 37. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 38. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 39. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 40. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 41. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 42. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 43. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 44. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 45. Gemengd, 12 x 50m vrije slag  9 j. e.o.,van jong naar ouder, j,m,j,m,j enz.


Finale E.ON Nationale Zwemcompetitie
Amsterdam, 10.4.2010


Programmanr. 1
10.04.2010 - 10:00
Gemengd, 4 x 50m vrije slag
2-startsregel
j min.6 el, m jun.1 el, j min.6 el, m jun.1 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.De Dinkel 1De Dinkel2:02.312:01.64+0,87
Tom Laarhuis
Laura Stegge
98
99
+0,87
+0,41
27.94
31.52
Mart Kortman
Elles Tijink
98
98
+0,82
+0,19
31.58
30.60
2.DWK 1DWK2:05.142:02.17+0,61
Justus Ykema
Rosanne Leeuwis
99
98
+0,61
+0,27
31.67
30.09
Sook Willemsen
Anouk van Nellestijn
98
98
+0,49
+0,43
30.48
29.93
3.De Dolfijn 1De Dolfijn2:12.212:06.78
Jason Slijngard
Moesha Wartes
98
99
32.08
31.82
Reijer Boodt
Tessa Vermeulen
99
98
33.61
29.27
4.De Columbiaan 1De Columbiaan2:10.772:08.14+0,91
Thijs van Wieringen
Elise van Manen
99
98
+0,91
+0,61
31.03
31.21
Kaj Heck
Sophie t Hart
98
00
+0,23
+0,37
32.88
33.02
5.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV2:09.382:08.33
Joko Vievermanns
Eline Hartogs
99
99
32.15
32.64
Marcoen Smits
Tamara Brouwers
99
98

+0,52
33.71
29.83
6.TriVia 1TriVia2:13.432:09.82
Sebastiaan Rottier
Marlinde Schoonbeek
00
98

+0,56
34.63
30.72
Maarten Bonnema
Marieke Tienstra
98
99
+0,6034.51
29.96
7.AZ&PC 1AZ&PC2:15.912:10.70+0,84
Djamal van der Hoeven
Sophie Brouwer
98
98
+0,84
+0,71
31.31
34.92
Michiel Floor
Chiara van Winsum
98
98
+0,55
+0,60
31.92
32.55
8.WVZ 1WVZ2:14.682:14.18+1,02
Rick van den Eng
Cara Layden
98
99
+1,02
+0,64
33.20
34.08
Antonio Lynch
Luca Bruin
98
98
+0,51
+0,44
33.80
33.10


<< TOP >>
Programmanr. 2
10.04.2010 - 10:03
Gemengd, 4 x 200m vrije slagj jun.4 el, m jeu.2 el, j jun.4 el, m jeu.2 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.De Dolfijn 1De Dolfijn8:18.158:17.01+0,80
Ties Elzerman
Kira Toussaint
Andy Onderstal
Esmee Vermeulen
95
94
95
96
+0,80
+0,45
+0,09
+0,47
29.02
28.13
28.24
27.58
1:00.98
59.40
1:00.04
57.74
1:33.90
1:31.66
1:33.42
1:29.28
2:06.26
2:03.85
2:05.58
2:01.32
2:06.26
2:03.85
2:05.58
2:01.32
2.DWK 1DWK8:23.968:22.38+0,73
Jelle Derksen
Esmée Bos
Jacco Doest
Macy Oortwijn
94
96
94
95
+0,73
+0,30
+0,35
+0,67
27.42
28.73
28.21
29.55
57.59
1:00.61
1:00.23
1:03.28
1:29.23
1:34.54
1:30.94
1:38.02
2:00.37
2:08.68
2:01.42
2:11.91
2:00.37
2:08.68
2:01.42
2:11.91
3.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV8:31.138:23.84+0,73
Maarten Brzoskowski
Esmée Six
Date v.d. Zaag
Noortje van den Boom
95
97
94
94
+0,73

+0,51
27.22
30.67
26.57
29.45
57.07
1:04.51
56.36
1:01.78
1:28.19
1:40.80
1:27.32
1:35.00
1:59.17
2:17.43
1:58.25
2:08.99
1:59.17
2:17.43
1:58.25
2:08.99
4.TriVia 1TriVia8:40.408:33.63+0,72
Milan Grünewald
Anouk Frieman
Stefan Petersen
Mirthe Lanfermeijer
95
95
94
94
+0,72

+0,28
28.19
28.31
28.30
29.39
59.60
1:00.77
1:00.96
1:02.93
1:32.12
1:34.34
1:35.10
1:37.60
2:04.41
2:07.55
2:09.21
2:12.46
2:04.41
2:07.55
2:09.21
2:12.46
5.AZ&PC 1AZ&PC8:41.018:34.47+0,74
Huub van Houwelingen
Rachelle Visser
Rikus de Lange
Claire de Winter
94
95
94
94
+0,74
+0,36
+0,23
+0,31
27.71
29.57
28.31
29.81
59.87
1:03.18
1:00.71
1:03.67
1:33.01
1:37.73
1:33.28
1:38.82
2:04.73
2:11.11
2:05.37
2:13.26
2:04.73
2:11.11
2:05.37
2:13.26
6.De Dinkel 1De Dinkel8:39.548:34.73
Damon Peperkamp
Loes Westerhof
Jacques Journée
Carien van der Schaaf
95
95
94
95


+0,29
+0,32
27.91
29.76
28.12
30.68
59.09
1:04.38
1:00.05
1:04.36
1:31.43
1:40.72
1:32.36
1:38.94
2:03.04
2:14.79
2:04.19
2:12.71
2:03.04
2:14.79
2:04.19
2:12.71
7.De Columbiaan 1De Columbiaan8:59.259:02.95+0,81
Arno Kamminga
Danielle Grootes
Robin van der Voort
Jara Schmidt
95
95
95
94
+0,81
+0,41
+0,92
+0,40
28.85
31.63
30.25
31.48
1:01.20
1:05.95
1:05.03
1:07.07
1:35.42
1:41.68
1:41.44
1:43.01
2:09.78
2:16.48
2:16.98
2:19.71
2:09.78
2:16.48
2:16.98
2:19.71
DISWVZ 1WVZ8:25.75AA
Marciano Lynch
Merle Verkijk
Jurian Beukers
Maartje de Wit
94
94
95
95


<< TOP >>
Programmanr. 3
10.04.2010 - 10:13
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Jan KerstenDe Columbiaan55.15860156154.9226.4554.92
2.Joran BarendsAZ&PC55.94850009156.4127.4956.41
3.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn56.66890506357.3328.0557.33
4.Merijn EllenkampDWK59.32850069157.6127.9557.61
5.Jos de GraafDWK57.71910609557.8227.7957.82
6.Damien BernardAZ&PC59.45870517758.4828.0558.48
7.Raymond van de MerweWVZ57.51860207758.5528.3058.55
8.Rense LoohuisDe Dinkel58.32910147758.7128.7758.71
9.Peter van HeukelemTriVia59.07890124359.8428.1559.84
10.Mark MoussaAZ&PC59.9090020591:00.2228.981:00.22
11.Ewoud TammingaAZ&PC58.2582017011:00.4729.331:00.47
12.Wouter SmeetsWVZ1:00.8484020931:02.0630.091:02.06
13.Jasper van MierloEiffel Swimmers PSV1:01.6890020051:02.0830.161:02.08
14.Oscar SondermeijerDe Columbiaan1:01.4891040451:02.3130.151:02.31
15.Yaïr WildeboerTriVia1:00.7888060091:02.4830.031:02.48
16.Bryan MannaartWVZ1:06.2091015331:03.7831.081:03.78
17.Martijn SmeetsWVZ1:00.9181015551:04.0130.771:04.01
18.Nick van GemertDWK1:02.4689009431:04.85*31.961:04.85
19.Thomas KerstenTriVia1:08.1390015151:05.0331.681:05.03
20.Marien WillemeDe Dinkel1:05.2389036231:05.0532.351:05.05
21.Stefan van BeelenDe Columbiaan1:07.1792000511:05.4231.831:05.42
22.Stefan HazelegerDWK1:06.2491008671:05.5132.231:05.51
23.Fred SminkDe Dolfijn1:07.2791045191:05.7431.771:05.74
24.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:05.8491026511:06.2232.091:06.22
25.Erik SchröderTriVia1:06.6384020251:07.1332.761:07.13
26.Frank RikhofDe Dinkel1:06.5888028511:07.3832.761:07.38
27.Aaron EisankEiffel Swimmers PSV1:05.3691005771:07.4632.971:07.46
28.Sibrand RinzemaDe Columbiaan1:07.1793032691:07.9833.101:07.98
29.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:09.2593029031:13.1234.661:13.12
DISFrank BoonDe Dolfijn59.71880039159.40RA28.6459.40
NGPieter TimmersEiffel Swimmers PSV57.748806031


<< TOP >>
Programmanr. 4
10.04.2010 - 10:22
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Rieneke TerinkAZ&PC2:13.4184024242:11.2131.271:04.941:38.602:11.21
2.Evy WitloxDWK2:16.5088049462:12.6631.481:05.261:39.212:12.66
3.Joëlle SchepsWVZ2:20.1492023642:15.7231.911:05.691:40.982:15.72
4.Anja van der HoutDe Dolfijn2:18.0190015982:16.7332.701:07.301:42.072:16.73
5.Marion van den BergDWK2:17.2186002722:17.1532.561:06.841:42.262:17.15
6.Lieke VeroudenAZ&PC2:21.5390039482:17.7732.471:07.681:42.882:17.77
7.Willemijn KnotDe Dolfijn2:18.0790020102:18.4031.361:06.571:41.952:18.40
8.Silke Oude WeerninkDe Dolfijn2:23.7490028542:22.8833.481:09.381:45.822:22.88
9.Tania JacobsDe Columbiaan2:26.1994008642:24.3334.041:10.491:47.422:24.33
10.Merle VerkijkWVZ2:22.9694002782:24.8133.571:09.831:47.532:24.81
11.Cynthia van BeusekomTriVia2:23.1895001342:25.6833.641:10.851:48.542:25.68
12.Noortje TimmermanDe Dinkel2:27.9595010882:26.1833.611:10.711:48.952:26.18
13.Loes ZanderinkAZ&PC2:32.6088050062:28.5533.161:10.271:49.172:28.55
14.Marloes OldenburgTriVia2:26.7988032182:31.1534.731:13.211:52.172:31.15
15.Rianne ZeegersDWK2:31.4191036342:31.3835.021:12.721:51.832:31.38
16.Tamara BoeffDe Columbiaan2:27.0393019302:31.5835.581:13.431:53.042:31.58
17.Natasja BoersDe Columbiaan2:30.0695015602:32.2735.851:13.461:53.122:32.27
18.Kimberly RibberinkDe Dinkel2:40.1395016542:34.2434.871:14.091:55.032:34.24
19.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV2:33.0691024282:35.62*35.861:15.871:56.132:35.62
20.Jacyntha PlatTriVia2:35.4990029562:37.7736.331:15.961:57.002:37.77
21.Amanda ImmerzeelWVZ2:44.8995015342:40.4536.701:17.111:58.532:40.45
22.Joëll KempersDe Dinkel2:38.1095031062:43.7237.511:18.312:01.792:43.72
NGMalissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV2:31.939304922
NGKristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV2:37.869302568


<< TOP >>
Programmanr. 5
10.04.2010 - 10:32
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV2:04.2196010072:05.09+0,8628.471:00.261:33.262:05.09
2.Yoran KlosDe Dinkel2:07.5396004812:06.09+1,0329.341:02.131:35.172:06.09
3.Twan BootAZ&PC2:12.4396012012:08.9329.701:02.471:36.122:08.93
4.Timo van der EndeWVZ2:12.7796019792:10.64+0,8330.021:04.001:37.982:10.64
5.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV2:14.0596004272:10.92+0,6930.231:04.191:38.032:10.92
6.Daniël BuijsAZ&PC2:14.5496001832:12.13+0,7830.311:04.841:39.612:12.13
7.Thomas LeeuwisDWK2:16.5496017432:12.8029.631:03.431:38.382:12.80
8.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV2:20.2296006912:13.7430.761:04.701:39.732:13.74
9.Max GuthmanDe Dolfijn2:21.6296033172:14.54+0,6630.541:04.291:38.962:14.54
10.Stanley KlerksWVZ2:19.6396008092:15.77+0,6831.591:06.221:41.682:15.77
11.Ivar de JongDe Dolfijn2:23.2197008692:15.91+0,9131.351:05.791:41.102:15.91
12.Romano LynchWVZ2:18.3796027592:16.20+0,9831.721:06.611:42.092:16.20
13.Karst BoersmaDe Dinkel2:13.9796008492:16.4731.041:06.491:42.032:16.47
14.Maarten RottierTriVia2:22.9296006572:16.81+0,8430.901:05.851:41.562:16.81
15.Nelson BranquinhoDe Dolfijn2:15.6296007272:17.44+0,8431.291:06.151:42.122:17.44
16.Lorenzo PeperkampDe Dinkel2:19.0996008472:20.3331.411:05.931:43.492:20.33
17.Marnix YkemaDWK2:28.0796015552:23.36+0,7032.561:09.371:46.662:23.36
18.Jeroen OosthoekDe Columbiaan2:27.6796025472:25.00+0,8633.411:10.501:48.842:25.00
19.Joeri JacobsDe Columbiaan2:27.0496000492:28.16+0,8233.351:11.361:51.472:28.16
20.Sam HeckDe Columbiaan2:27.7697007792:28.70+0,8233.551:11.091:50.222:28.70
21.Nino SielingDWK2:30.9897018452:28.89+0,6333.491:10.961:49.812:28.89
22.Bastiaan BonnemaTriVia2:31.5096006832:28.98+0,8034.181:11.921:50.832:28.98
23.André van KleefAZ&PC2:29.6996021952:31.98+0,8034.461:13.341:53.682:31.98


<< TOP >>
Programmanr. 6
10.04.2010 - 10:42
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Esmee VermeulenDe Dolfijn1:11.3796006781:07.61+0,8030.631:07.61
2.Irene TeuferDe Dolfijn1:16.8496023401:09.4731.751:09.47
3.Esther HulsingTriVia1:11.5696010801:10.82+0,8331.701:10.82
4.Manon FriskesDWK1:19.8697015661:10.8332.931:10.83
5.Laura MoolenaarAZ&PC1:16.8096006561:10.9832.391:10.98
6.Anouk HesselingDe Columbiaan1:12.9896010701:12.54+0,9232.301:12.54
7.Lisa van den EngWVZ1:14.6496020701:13.15+0,8933.001:13.15
8.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:17.8696052301:13.71+0,8532.891:13.71
9.Veronique van der VeldeDe Dinkel1:16.2096017401:13.8234.611:13.82
10.Annelotte MulderDe Columbiaan1:15.7597013481:14.16+0,8136.251:14.16
11.Carina KleesWVZ1:13.9596026801:14.25+0,9335.251:14.25
12.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV1:19.5796018161:14.41+0,7835.161:14.41
13.Sedona de KeijzerAZ&PC1:18.5196031641:14.83+0,9934.081:14.83
14.Hanneke GroenDWK1:14.4296058081:14.99+0,9034.371:14.99
15.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV1:19.5496002341:15.12+0,7236.311:15.12
16.Sanne van EsWVZ1:14.5296004041:15.14+0,9035.061:15.14
17.Marlinde SchoonbeekTriVia1:15.4198010561:16.23+1,0134.231:16.23
18.Ilse van RijssenTriVia1:20.2396016001:16.98+0,8236.231:16.98
19.Laura WillemsenDWKNT97001681:17.53+0,9636.201:17.53
20.Anouk KnippersDe Dinkel1:19.7497006021:17.77+0,8736.331:17.77
21.Sanne van der MeerDe Columbiaan1:22.2696016481:17.87+0,8936.811:17.87
22.Manon BroezeAZ&PC1:25.9097034681:18.76+0,9836.961:18.76
23.Isolde D'hertEiffel Swimmers PSV1:22.0297025641:22.04+0,9538.211:22.04
NGAnique AtenDe Dinkel1:21.779602336


<< TOP >>
Programmanr. 7
10.04.2010 - 10:49
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Mike MarissenAZ&PC55.32920218754.22+0,7525.1954.22
Nederlands Record Jeugd
2.Ferry WeertmanDWK59.07920146157.31+0,7926.4657.31
3.Jens BakkerDe Dolfijn56.96930002157.68+0,7227.0157.68
4.Menno ManningDe Dinkel57.95930033357.79+0,6226.1857.79
5.Roy SmeengeTriVia55.99930555757.84+0,6926.6257.84
6.Dennis EliveldDe Dolfijn58.50920235158.03+0,7227.0658.03
7.Niek PereboomWVZ1:00.93930539558.24+0,7827.0158.24
8.John VerhagenEiffel Swimmers PSV57.45920532558.66+0,6927.0458.66
9.Philippe RivardWVZ58.22930120959.23+0,5727.3059.23
10.Jeroen EggeraatDe Columbiaan59.86920212759.56+0,7727.8659.56
11.Robin BosDWK1:01.6893022651:00.29+0,8028.721:00.29
12.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV59.4892026751:01.17+0,7527.231:01.17
13.Jeroen GijselaarDe Dinkel1:03.3693007771:01.41+0,8128.561:01.41
14.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:03.0093011111:01.91+0,7729.091:01.91
15.Jelger RietveldTriVia1:05.3792011091:02.43+0,7928.501:02.43
16.Ruben DekkerDe Dolfijn1:02.9293006271:02.51+0,8128.781:02.51
17.Pim KienhuisDe Dinkel1:04.3993002631:02.94+0,7929.871:02.94
18.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV1:03.8393004611:03.01+0,7829.081:03.01
19.Nick OortwijnDWK1:02.1692044471:03.34+0,9728.511:03.34
20.Jonathan CassutoDe Columbiaan1:06.7593007291:03.97+0,7329.691:03.97
21.Jeroen v.d. BosAZ&PC1:08.7692022991:05.12+0,7730.191:05.12
22.Ward van RijssenTriVia1:05.6292048411:05.42+0,8130.431:05.42
23.Sibrand RinzemaDe ColumbiaanNT93032691:09.6731.001:09.67


<< TOP >>
Programmanr. 8
10.04.2010 - 10:56
Dames, 200m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Pauline van DamEiffel Swimmers PSV2:07.7393044222:04.83+0,8729.361:00.731:33.082:04.83
2.Rosanne SchoonbeekTriVia2:07.0994026922:05.17+0,9629.531:01.241:33.602:05.17
3.Rachelle VisserAZ&PC2:08.1195001062:07.24+0,8429.961:02.721:35.432:07.24
4.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSV2:03.2692042302:07.28+0,8629.361:01.361:34.302:07.28
5.Géke HeinsbroekWVZ2:08.8193003122:08.4029.611:02.361:35.282:08.40
6.Marloes ErkensDWK2:09.6693002342:09.5029.351:02.341:36.212:09.50
7.Yvette de GierDe Columbiaan2:15.1194021242:10.08+0,7829.971:02.811:36.682:10.08
8.Iris PijtakAZ&PC2:13.5693006022:10.19+0,9330.371:03.291:36.922:10.19
9.Maartje de WitWVZ2:11.3895023622:10.62+0,7830.791:03.741:38.062:10.62
10.Shireen PostAZ&PC2:10.2095032862:11.23+0,9830.711:04.041:37.832:11.23
11.Parand ZarekianiDe Dolfijn2:18.6094021502:11.2429.301:02.571:36.802:11.24
12.Marleen BraakhuisDe Dinkel2:15.2193048502:13.01+0,9730.811:04.131:38.702:13.01
13.Danielle GrootesDe Columbiaan2:15.0695012782:13.47+0,8231.751:05.461:39.802:13.47
14.Isabelle GrootesDe Columbiaan2:13.8693030302:13.60+0,9231.441:05.521:39.352:13.60
15.Macy OortwijnDWKNT95007222:13.9430.311:04.061:39.352:13.94
16.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:17.9294000302:14.76+0,8331.071:05.341:40.322:14.76
17.Naomi TouréTriVia2:11.6694016282:15.50+0,9431.391:05.661:40.702:15.50
18.Sabine KoudijsWVZ2:18.1595000242:17.26+0,6131.531:06.271:42.212:17.26
19.Jamie de JongDe Dolfijn2:10.8293008982:17.87+0,7530.781:05.901:42.412:17.87
20.Robin PameijerDe Dolfijn2:24.3297019782:21.94+0,5432.891:09.621:47.002:21.94
21.Roos WielinkTriVia2:18.9294039622:23.28+0,7732.611:08.481:46.012:23.28
22.Sanne WillemsenDWK2:25.3695020802:25.11+0,8532.721:09.781:47.422:25.11
23.Joy-Ann DuursmaDe Dinkel2:27.0295016502:30.83+0,8533.861:11.221:51.072:30.83


<< TOP >>
Programmanr. 9
10.04.2010 - 11:05
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Robin van AggeleAZ&PC1:59.2684000172:02.98+0,7225.6256.001:28.472:02.98
2.Raymond van de MerweWVZ2:03.4786020772:05.88+0,7927.6858.961:32.282:05.88
3.Felix BroekhuizenDWK2:06.5690004392:08.48+0,7528.001:01.181:34.002:08.48
4.Floor VerhaarWVZ2:09.2390046032:09.55+0,7627.701:00.241:33.862:09.55
5.Tim van DeutekomDWK2:14.1491004592:09.87+0,7427.851:01.491:35.272:09.87
6.Niels van PolanenDe Columbiaan2:08.6691018092:10.53+0,7829.681:03.191:36.502:10.53
7.Devi WolthuizenTriVia2:09.8887038872:10.81+0,7928.371:01.181:35.442:10.81
8.Thijs van ValkengoedAZ&PC2:06.3683021412:12.65+0,7028.731:01.231:35.722:12.65
9.Robert YallopAZ&PC2:09.3889036792:14.31*+0,8127.171:00.501:36.732:14.31
10.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV2:15.2390037492:15.08+0,6729.381:03.681:39.062:15.08
11.Bryan MannaartWVZ2:15.2691015332:15.11+0,7729.751:03.461:38.922:15.11
12.Kasper LeeuwDe Dinkel2:20.2093044352:15.74+0,6630.001:04.681:40.302:15.74
13.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV2:14.6490022232:17.07+0,8229.581:04.411:40.942:17.07
14.Chris van VlietTriVia2:15.5191024252:17.15+0,8529.771:04.241:39.972:17.15
15.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV2:21.2092016212:17.32+0,7630.041:04.991:41.082:17.32
16.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn2:17.7289050632:18.35+0,8129.721:04.321:41.142:18.35
17.Joost KrommenhoekDe Dolfijn2:07.7584012932:18.89+0,8130.561:06.191:42.412:18.89
18.Rense LoohuisDe Dinkel2:20.7091014772:22.89+0,7731.111:07.961:45.102:22.89
19.Raoul EngelenburgDe Dolfijn2:21.1489008432:23.61+0,7832.551:08.271:44.482:23.61
20.Erik SchröderTriVia2:17.8584020252:24.44+0,9930.421:06.571:45.592:24.44
21.Ico BroekhuizenDWK2:35.5493000692:31.01+0,8131.971:10.111:50.012:31.01
NGRick BeerendonkDe Columbiaan2:24.937300041


<< TOP >>
Programmanr. 10
10.04.2010 - 11:15
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Kelly de JongDe Dolfijn1:00.9791014741:01.37+0,7428.741:01.37
2.Lieke VeroudenAZ&PC1:02.0890039481:01.59+0,7929.001:01.59
3.Rieneke TerinkAZ&PC1:01.9484024241:01.61+0,8028.681:01.61
4.Lenneke van SchaikDe Dolfijn1:00.1486031241:01.62+0,7629.161:01.62
5.Joëlle SchepsWVZ1:04.4292023641:01.99+0,9129.101:01.99
6.Willemijn KnotDe Dolfijn1:00.8090020101:02.29+0,8429.301:02.29
7.Merle VerkijkWVZ1:03.6494002781:03.63+0,7829.701:03.63
8.Tessa BrouwerDe Dolfijn1:03.6391055481:03.82+0,9229.591:03.82
9.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:04.6493020441:05.16+0,8330.061:05.16
10.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan1:04.0784021541:05.57+0,8231.201:05.57
Marloes OldenburgTriVia1:01.3688032181:05.57+0,8529.951:05.57
12.Lotte WilmsAZ&PC1:04.6084027701:05.58+0,8430.231:05.58
13.Marlies ReindersDe Dinkel1:08.1986029761:06.80+0,9331.231:06.80
14.Eline BoersDe Columbiaan1:14.6991045461:08.50+0,8031.131:08.50
15.Anique WillemeDe Dinkel1:07.3286041061:08.5132.021:08.51
16.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV1:10.7489072341:09.35+0,8032.521:09.35
17.Marion van den BergDWK1:10.6786002721:09.5432.501:09.54
18.Kim Anne BouwDWK1:08.6090005001:09.62+0,8431.441:09.62
19.Cynthia van BeusekomTriVia1:08.9395001341:09.88+0,7532.151:09.88
20.Ilka HendriksenTriVia1:11.4390081261:12.22+0,6933.021:12.22
21.Marjolein BolsterDWK1:10.8290004141:12.8332.811:12.83
22.Amanda ImmerzeelWVZ1:12.0095015341:15.10+0,9133.921:15.10
23.Denise van LeeuwenDWK1:18.4895016721:15.70+0,9834.121:15.70
24.Isabelle MassarWVZ1:13.3991020341:16.07+0,9533.511:16.07
25.Liselotte MulderDe Columbiaan1:18.6895034721:16.88+0,8334.281:16.88
26.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV1:11.5591024281:18.82+0,8534.831:18.82
27.Carolien StuutTriVia1:09.3687040141:19.71+0,9734.941:19.71
28.Joëll KempersDe Dinkel1:19.9295031061:21.1136.531:21.11
NGKristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV1:07.579302568


<< TOP >>
Programmanr. 11
10.04.2010 - 11:24
Jongens, 50m vlinderslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
1.Tom LaarhuisDe Dinkel32.23980030931.18+0,88
2.Reijer BoodtDe Dolfijn35.08990100134.09+0,77
3.Djamal van der HoevenAZ&PC35.70980012735.76+0,85
4.Mart KortmanDe Dinkel36.32980035735.79
5.Thijs van WieringenDe Columbiaan36.32990057736.13
6.Justus YkemaDWK35.36990002936.31
Sook WillemsenDWK37.40980091736.31+0,71
8.Marcoen SmitsEiffel Swimmers PSV36.76990081536.62+0,91
9.Wouter ArnoldusWVZ38.58980058138.16
10.Django KlosDe Dinkel39.82000059539.35
11.Stijn SimonsEiffel Swimmers PSV39.75990081339.46
12.Rick van den EngWVZ38.76980075539.58
13.Sebastiaan RottierTriVia41.47000014739.96
14.Timo van LintEiffel Swimmers PSVNT980178540.25+0,86
15.Maarten BonnemaTriVia42.54980004740.37+0,64
16.Toon KoudijsDWK42.13000043340.53
17.Antonio LynchWVZ41.51980049541.87+0,72
18.Milan ten BroekAZ&PC46.26000022942.30
19.Jason SlijngardDe Dolfijn43.30980126543.11+0,69
20.Daniel van VlietDe Columbiaan46.21990003144.53
21.Juri DijkstraTriVia47.83000211945.96+0,69
22.Kaj HeckDe Columbiaan48.14980034548.11+0,96
DISLars VeefkindDe Dolfijn53.17980157346.67VE+0,93
AFGEMMichiel FloorAZ&PC38.099800575


<< TOP >>
Programmanr. 12
10.04.2010 - 11:29
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:17.6798000681:12.74+0,7933.851:12.74
2.Marieke TienstraTriVia1:17.2299003021:16.4734.651:16.47
3.Anouk van NellestijnDWK1:19.7698003661:16.66+0,6935.901:16.66
4.Tamara BrouwersEiffel Swimmers PSV1:22.1798024941:17.41+0,8736.511:17.41
5.Rosanne LeeuwisDWK1:18.8998019741:17.47+0,9335.101:17.47
6.Elise van ManenDe Columbiaan1:17.7298016761:18.0536.681:18.05
7.Bernice DijkhuisTriVia1:20.2498000841:18.22+0,7936.671:18.22
8.Willemein HovingTriVia1:18.1098001061:18.52+0,7438.371:18.52
9.Elles TijinkDe Dinkel1:19.9298004081:19.69+0,9938.131:19.69
10.Moesha WartesDe Dolfijn1:20.3299017241:20.57+0,7636.851:20.57
11.Laurie AarninkhofDe Dinkel1:24.7098008221:21.5137.851:21.51
12.Sanne ten KateEiffel Swimmers PSV1:22.4298038361:21.59+0,9537.271:21.59
13.Laura SteggeDe Dinkel1:22.0699002621:21.60+0,8237.731:21.60
14.Luca BruinWVZ1:25.7298042281:22.0538.061:22.05
15.Sophie t HartDe Columbiaan1:24.2700015961:22.8738.961:22.87
16.Soraya WasserEiffel Swimmers PSV1:23.8399013581:23.67+0,8939.941:23.67
17.Laura KeijserDWK1:22.7398000461:23.9340.811:23.93
18.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:22.4599003581:24.00+0,7140.311:24.00
19.Ruby BelforDe Columbiaan1:23.6399003281:24.33+0,9138.181:24.33
20.Diana van Halm BraamWVZ1:27.2398007881:25.97+0,8539.461:25.97
21.Sophie BrouwerAZ&PC1:32.5898021341:27.17+0,7940.751:27.17
22.Cara LaydenWVZNT99035621:27.5741.671:27.57
23.Riemke BosmaAZ&PC1:36.6299022021:33.14+0,8143.651:33.14
DISChiara van WinsumAZ&PC1:31.8498003641:28.16RH42.161:28.16


<< TOP >>
Programmanr. 13
10.04.2010 - 11:37
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Jelle DerksenDWK1:04.4394000171:07.96+0,7031.441:07.96
2.Michiel BouwDWK1:09.9694000091:08.39+0,7432.291:08.39
3.Stefan PetersenTriVia1:10.0194030671:11.55+0,7933.251:11.55
4.Arno KammingaDe Columbiaan1:11.9895024031:11.65+0,7733.741:11.65
5.Huub van HouwelingenAZ&PC1:12.2394060191:12.02+0,7233.751:12.02
6.Damon PeperkampDe Dinkel1:14.5495011011:13.62+0,9734.251:13.62
7.Ben van WestenbergDe Dinkel1:12.0394008731:13.78+0,5534.871:13.78
8.Koen van LieshoutEiffel Swimmers PSV1:16.2495034451:14.18+0,8735.091:14.18
9.Ties ElzermanDe Dolfijn1:15.0095021631:14.60+0,9234.961:14.60
10.Milan GrünewaldTriVia1:16.5895007571:15.23+0,7235.201:15.23
11.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV1:16.3694039191:15.30+0,7735.521:15.30
12.Andy OnderstalDe Dolfijn1:19.0495048891:16.80+0,7636.381:16.80
13.Jesse MeijerDe Dolfijn1:17.0094036331:16.88+0,7636.111:16.88
14.Jacques JournéeDe Dinkel1:18.0794005131:18.1836.761:18.18
15.Antoine VeenstraDWKNT94023511:18.61+0,8536.641:18.61
16.Rikus de LangeAZ&PC1:20.0294012611:19.00+0,8637.571:19.00
17.Ruben RozeboomTriVia1:19.7295003231:19.04+0,7937.251:19.04
18.Mitchell van WinsumAZ&PC1:22.9895006191:19.94+0,6938.481:19.94
19.Olivier NassWVZ1:20.9494029331:21.73+0,8538.901:21.73
20.Robin van der VoortDe Columbiaan1:22.7195012151:22.46+1,0138.641:22.46
21.Marciano LynchWVZ1:21.7494018931:23.16+0,8639.001:23.16
22.Sander PereboomWVZ1:24.6294042011:25.70+0,9140.391:25.70
NGMitchell VerburgEiffel Swimmers PSV1:23.649400277


<< TOP >>
Programmanr. 14
10.04.2010 - 11:44
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Silvia DikTriVia1:03.4295010641:01.9330.181:01.93
2.Esmée BosDWKNT96006621:03.1830.691:03.18
3.Kira ToussaintDe Dolfijn1:01.5494009901:05.6831.751:05.68
4.Claire de WinterAZ&PC1:06.7694060501:07.1832.041:07.18
5.Natasja BoersDe Columbiaan1:09.4295015601:08.4432.681:08.44
6.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:09.3895008041:08.8933.611:08.89
7.Elisabeth RivardWVZ1:08.8196002441:09.5433.471:09.54
8.Annika ArvinDe Dolfijn1:11.4595000081:09.8134.181:09.81
9.Loes WesterhofDe Dinkel1:12.0095027521:11.1734.431:11.17
10.Marissa TaribukaDWK1:12.3496027821:11.2834.171:11.28
11.Eefje SubrotoWVZ1:10.8094007661:11.5334.351:11.53
12.Jara SchmidtDe Columbiaan1:11.0094050621:11.8334.571:11.83
13.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV1:10.2694005741:12.0135.491:12.01
14.Manon van StrienWVZ1:10.4594007701:12.1234.851:12.12
15.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV1:11.4695007541:12.51*35.001:12.51
16.Kirsten NieboerTriVia1:09.5695019881:12.6133.581:12.61
17.Laura van DaalenDe Columbiaan1:12.0695034741:12.8535.871:12.85
18.Lynn DybionaAZ&PC1:15.2495017861:13.5335.901:13.53
Desiree VisserAZ&PC1:12.6395053181:13.5335.351:13.53
20.Carien van der SchaafDe Dinkel1:15.9595001681:13.7436.091:13.74
21.Hanneke GroenDWK1:14.1396058081:15.1836.441:15.18
22.Danique WagenvoortDe Dinkel1:19.0295027541:15.7536.551:15.75
23.Loes WielinkTriVia1:17.3994039601:17.8237.281:17.82
24.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV1:19.5095047301:19.8738.111:19.87


<< TOP >>
Programmanr. 15
10.04.2010 - 11:50
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
1.Jan KerstenDe Columbiaan22.70860156122.73+0,70
2.Frank BoonDe Dolfijn23.60880039123.03+0,74
3.Jasper van MierloEiffel Swimmers PSV23.04900200523.04+0,72
4.Tim van DeutekomDWK22.81910045923.19+0,72
5.Jeroen StuutTriVia23.17880331523.21+0,74
6.Geert LantinkAZ&PC22.47860184923.26+0,74
7.Damien BernardAZ&PC23.64870517723.44+0,66
8.Ewoud TammingaAZ&PC22.71820170123.78+0,72
9.Merijn EllenkampDWK24.32850069123.87+0,80
10.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel24.26910265124.10+0,70
11.Wouter SmeetsWVZ23.58840209324.18+0,79
12.Peter van HeukelemTriViaNT890124324.23+0,66
13.Arjan AssinkWVZ23.51860006924.34+0,73
14.Yaïr WildeboerTriVia24.22880600924.35+0,79
15.Rutger SloofDWK25.07880314124.52+0,76
16.Nick van GemertDWK24.53890094324.66+0,81
17.Alex GoeyenbierWVZ24.61870450924.85+0,76
18.Martijn SmeetsWVZ24.21810155524.88+0,77
19.Mark MoussaAZ&PC25.51900205924.97+0,83
20.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan25.48920156925.03+0,75
21.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn24.94910306325.04+0,75
22.Chris van VlietTriViaNT910242525.17+0,76
23.Oscar SondermeijerDe Columbiaan24.88910404525.30+0,70
24.Sander BeekmanDe Columbiaan25.74910007925.63+0,68
25.Frank RikhofDe Dinkel25.32880285125.78+0,76
26.Aaron EisankEiffel Swimmers PSV26.38910057725.86+0,69
27.Joost KrommenhoekDe Dolfijn23.59840129325.89+0,75
28.Dennis TimmermanDe Dinkel26.80920361125.93+0,82
29.Fred SminkDe Dolfijn25.69910451926.52+0,78
30.Joost SchasfoortDe Dinkel27.67900264927.43+0,83
31.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV30.59960069129.65+0,81
NGPieter TimmersEiffel Swimmers PSV22.768806031


<< TOP >>
Programmanr. 16
10.04.2010 - 11:56
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
1.Loes ZanderinkAZ&PC31.30880500631.59+0,76
2.Tessa BrouwerDe Dolfijn30.99910554831.96+0,88
3.Anouk ElzermanDe Dolfijn32.55900591432.16+0,79
4.Lona KroeseDe Dolfijn31.74870238232.24+0,83
5.Yvonne v.d. PolAZ&PC33.06880347232.77+0,73
6.Larissa BrakAZ&PC33.58880057232.93+0,85
7.Anja van der HoutDe Dolfijn32.94900159833.06+0,66
8.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV33.37930204433.37+0,84
9.Marijke MonsmaDWK34.30850210034.77
10.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV35.53890723435.66+0,77
11.Jacyntha PlatTriVia36.08900295635.93+0,90
12.Suzanne de VriesAZ&PC36.06950062836.81+0,70
13.Rianne ZeegersDWK36.95910363436.87+0,76
14.Isabelle MassarWVZ37.27910203436.94
15.Monique PronkWVZ37.95880352837.40+0,83
16.Anoeska van de KraatsDWK38.66970128437.93+0,66
17.Larissa ImmerzeelWVZ37.45950147437.96+0,86
18.Carolien StuutTriVia37.06870401438.20+0,97
19.Ilka HendriksenTriVia37.99900812638.26+0,71
20.Tania JacobsDe Columbiaan37.74940086438.51+0,82
21.Liselotte MulderDe Columbiaan38.31950347238.62+0,86
22.Amanda ImmerzeelWVZ39.27950153438.67+0,88
23.Manon BelforDe ColumbiaanNT930370439.21+0,88
24.Esther WagelaarDWK40.26930341840.55+0,92
25.Tamara BoeffDe Columbiaan38.58930193041.56+0,86
DISKimberly RibberinkDe Dinkel34.89950165435.60SO+0,84
DISMyrna SchasfoortDe Dinkel36.60930066837.70SR+0,86
NGKristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV33.899302568
NGKarin HiddingDe Dinkel33.738400970


<< TOP >>
Programmanr. 17
10.04.2010 - 12:03
Jongens, 100m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Twan BootAZ&PC1:06.7996012011:04.91+0,8630.671:04.91
2.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV1:08.7196010071:05.82+0,8430.431:05.82
3.Yoran KlosDe Dinkel1:06.8996004811:05.97+0,9330.721:05.97
4.Timo van der EndeWVZ1:10.7896019791:08.58+0,8532.131:08.58
5.Michael TonsbeekDe Dolfijn1:19.4397012871:09.54+0,8130.981:09.54
6.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV1:12.5196004271:10.03+0,6432.661:10.03
7.Daniël BuijsAZ&PC1:11.7396001831:10.39+0,7832.351:10.39
8.Thomas LeeuwisDWK1:10.3796017431:10.6032.291:10.60
9.Maarten RottierTriVia1:12.6496006571:11.02+0,8232.901:11.02
10.Ivar de JongDe Dolfijn1:16.9097008691:11.57+0,8234.081:11.57
11.Lorenzo PeperkampDe Dinkel1:12.1696008471:12.07+0,9832.191:12.07
12.Stanley KlerksWVZ1:14.7396008091:12.10+0,6733.031:12.10
13.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV1:16.7197004891:13.89+0,7234.711:13.89
14.Fedde BeukersDe Dinkel1:16.5197010071:14.12+0,9035.241:14.12
15.Romano LynchWVZ1:20.8796027591:15.51+0,9335.901:15.51
16.Marnix YkemaDWK1:14.6296015551:15.79+0,7534.741:15.79
17.Sam HeckDe Columbiaan1:18.5197007791:17.39+0,6636.321:17.39
18.Jeroen OosthoekDe Columbiaan1:19.2396025471:19.05+0,7736.251:19.05
19.André van KleefAZ&PC1:19.0496021951:20.34+0,8138.811:20.34
20.Bastiaan BonnemaTriVia1:18.4296006831:20.63+0,9136.991:20.63
50 m.*
21.Joeri JacobsDe Columbiaan1:22.3496000491:22.12+0,8836.531:22.12
22.Jurre StammesDWK1:22.3397018431:24.08+0,8240.181:24.08
DISMax GuthmanDe Dolfijn1:12.4196033171:10.05SR+0,7232.241:10.05


<< TOP >>
Programmanr. 18
10.04.2010 - 12:09
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Esmee VermeulenDe Dolfijn2:01.6696006782:04.00+0,6328.961:00.631:32.722:04.00
2.Esther HulsingTriVia2:18.5596010802:14.0431.531:06.661:41.782:14.04
Esmée SixEiffel Swimmers PSV2:18.4197004902:14.04+0,7931.551:05.681:40.432:14.04
4.Aniek BroekhuizenDWKNT96000522:14.37+0,8732.671:07.531:41.462:14.37
5.Irene TeuferDe Dolfijn2:19.6096023402:14.73+0,8231.001:04.781:39.812:14.73
6.Carina KleesWVZ2:18.0696026802:16.42+0,8431.181:06.011:41.682:16.42
7.Laura MoolenaarAZ&PC2:18.9696006562:16.69+0,8031.461:06.331:42.232:16.69
8.Manon FriskesDWK2:16.9397015662:16.7731.621:05.931:41.192:16.77
9.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV2:21.5696018162:17.20+0,7432.021:06.491:42.062:17.20
10.Veronique van der VeldeDe Dinkel2:22.3996017402:20.21+0,9631.441:06.671:43.372:20.21
11.Iranila PattipilohyDe Dolfijn2:24.2396052302:20.52+0,8731.691:07.921:45.372:20.52
12.Laura WillemsenDWK2:21.7197001682:20.5832.931:08.991:45.762:20.58
Lisa van den EngWVZ2:21.3696020702:20.58+0,9231.871:08.151:45.022:20.58
14.Sedona de KeijzerAZ&PC2:25.4096031642:20.59+0,9331.501:07.351:45.152:20.59
15.Anouk HesselingDe Columbiaan2:22.8696010702:21.5732.471:08.961:46.152:21.57
16.Mayra WesterhofDe Dinkel2:23.9296017862:23.47+0,8531.971:08.961:46.842:23.47
17.Ilse van RijssenTriVia2:30.9396016002:23.7933.431:10.031:47.422:23.79
18.Sanne van EsWVZ2:19.3996004042:24.14+0,8932.131:08.291:45.612:24.14
19.Marlinde SchoonbeekTriVia2:29.7898010562:25.51+0,9333.691:11.701:49.052:25.51
20.Sanne van der MeerDe Columbiaan2:32.0296016482:26.23+0,9634.161:11.231:48.802:26.23
21.Annelotte MulderDe Columbiaan2:28.1097013482:27.58+0,8033.531:11.681:49.992:27.58
22.Manon BroezeAZ&PC2:28.4797034682:32.3133.881:11.831:52.192:32.31
NGJill van der JagtEiffel Swimmers PSV2:39.409700910
NGAnique AtenDe Dinkel2:24.999602336


<< TOP >>
Programmanr. 19
10.04.2010 - 12:20
Jongens, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Mike MarissenAZ&PC1:53.0992021871:51.84+0,7626.1255.101:23.711:51.84
2.Ferry WeertmanDWK1:54.1392014611:52.46+0,7926.4855.591:24.401:52.46
3.Dennis EliveldDe Dolfijn1:57.3792023511:52.93+0,7626.2754.691:23.921:52.93
4.Niek PereboomWVZ1:57.8893053951:56.40+1,0826.7756.731:26.481:56.40
5.Jeroen EggeraatDe Columbiaan1:55.2692021271:56.42+0,7827.9357.831:26.931:56.42
6.Menno ManningDe Dinkel1:55.7293003331:56.58+0,8226.5356.571:27.031:56.58
7.Philippe RivardWVZ1:55.0793012091:56.71+0,7726.8257.221:27.481:56.71
8.John VerhagenEiffel Swimmers PSV1:52.9292053251:56.83+0,7826.8555.911:26.031:56.83
9.Robin BosDWK1:59.2593022651:57.40+0,9027.7558.011:28.441:57.40
10.Roy SmeengeTriVia1:58.3093055571:58.19+0,6926.6456.971:27.811:58.19
11.Ruben DekkerDe Dolfijn1:59.5493006272:00.34+0,8127.1858.051:29.492:00.34
12.Jeroen GijselaarDe Dinkel1:59.6993007772:00.5327.6058.451:29.952:00.53
13.Jacco DoestDWK2:01.9294007112:00.56+0,8328.2659.081:30.372:00.56
14.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:01.7293011112:01.13+0,7527.9158.461:29.512:01.13
15.Jens BakkerDe Dolfijn1:57.0093000212:01.37+0,7227.7858.551:29.532:01.37
16.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV1:57.3092026752:02.01+0,7426.9156.781:28.872:02.01
17.Ward van RijssenTriVia2:04.8492048412:03.01+0,7128.0658.891:30.962:03.01
18.Jonathan CassutoDe Columbiaan2:09.6893007292:03.42+0,7228.651:00.381:32.372:03.42
19.Pim KienhuisDe Dinkel2:00.2193002632:03.76+0,8427.8559.521:31.392:03.76
20.Thomas van MierloEiffel Swimmers PSV2:01.9393003532:04.34+0,7827.3358.181:31.572:04.34
21.Jelger RietveldTriVia2:09.5592011092:05.91+0,7828.591:00.681:33.592:05.91
22.Stefan van BeelenDe Columbiaan2:06.7392000512:06.22+0,7628.631:00.611:33.832:06.22
23.Jeroen v.d. BosAZ&PC2:06.8692022992:06.91+0,8228.801:01.011:34.292:06.91


<< TOP >>
Programmanr. 20
10.04.2010 - 12:29
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:02.8194021501:03.34+0,8429.521:03.34
2.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSV1:05.3292042301:05.68+0,8730.811:05.68
3.Rachelle VisserAZ&PC1:06.2695001061:06.06+0,9631.331:06.06
4.Géke HeinsbroekWVZ1:06.8093003121:06.53+0,8230.971:06.53
5.Kyra RietveldTriVia1:10.0093006241:07.73+0,7531.061:07.73
6.Marloes ErkensDWK1:12.4493002341:08.11+0,7231.101:08.11
7.Jamie de JongDe Dolfijn1:05.7293008981:08.26+0,7531.191:08.26
Maartje de WitWVZ1:09.2395023621:08.26+0,7832.451:08.26
9.Mirthe LanfermeijerTriVia1:09.4194000741:08.91+0,7732.221:08.91
10.Shireen PostAZ&PC1:07.4395032861:10.3632.921:10.36
11.Yvette de GierDe Columbiaan1:13.8094021241:11.46+0,8533.431:11.46
12.Iris PijtakAZ&PC1:14.1893006021:11.51+0,9333.641:11.51
13.Marleen BraakhuisDe Dinkel1:11.4493048501:12.33+0,9533.571:12.33
14.Mendy de RooiDWK1:12.8797007801:12.36+0,8033.451:12.36
15.Danielle GrootesDe ColumbiaanNT95012781:14.19+0,8034.201:14.19
16.Denise van LeeuwenDWKNT95016721:14.79+0,9633.611:14.79
17.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:17.1694000301:15.72*+0,8434.661:15.72
18.Naomi TouréTriVia1:25.2194016281:16.69+0,9534.441:16.69
19.Leonie LomanDe Dinkel1:16.9292011321:18.11*34.051:18.11
20.Sabine KoudijsWVZNT95000241:19.01+0,8435.621:19.01
21.Manon BelforDe Columbiaan1:19.0293037041:19.55+0,9733.541:19.55
22.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV1:24.7697025621:21.45+0,7536.161:21.45
23.Robin PameijerDe Dolfijn1:27.1597019781:23.48+0,7436.581:23.48
NGPauline van DamEiffel Swimmers PSV1:12.779304422


<< TOP >>
Programmanr. 21
10.04.2010 - 12:36
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.AZ&PC 1AZ&PC3:37.583:42.29
Joran Barends
Thijs van Valkengoed

+0,41
27.35
29.34
56.36
1:03.05
Robin van Aggele
Geert Lantink
+0,05
+0,20
23.96
23.76
52.62
50.26
2.DWK 1DWK3:49.613:49.83
Jos de Graaf
Stefan Hazeleger

+0,32
28.16
29.86
57.85
1:03.72
Felix Broekhuizen
Tim van Deutekom
+0,48
+0,37
25.85
23.93
56.50
51.76
3.TriVia 1TriVia3:49.503:52.45
Devi Wolthuizen
Thomas Kersten

+0,28
28.90
29.97
59.19
1:04.99
Jeroen Stuut
Peter van Heukelem
+0,33
+0,10
25.92
24.18
56.28
51.99
4.De Columbiaan 1De Columbiaan3:53.303:55.16
Jan Kersten
Jordy Zuidhoek

+0,43
27.29
31.44
55.58
1:07.21
Niels van Polanen
Jeroen Eggeraat
+0,31
+0,22
26.87
25.58
58.82
53.55
5.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:47.373:55.56
Date v.d. Zaag
Aaron Eisank

+0,08
30.09
29.18
1:01.80
1:05.04
Steven Nonnekes
Jasper van Mierlo
+0,09
+0,26
26.02
24.37
57.51
51.21
6.De Dolfijn 1De Dolfijn3:52.403:56.04
Henk van Niejenhuis
Jens Bakker

+0,47
28.47
31.21
57.77
1:06.11
Joost Krommenhoek
Frank Boon
+0,34
+0,18
27.93
24.60
1:00.85
51.31
7.De Dinkel 1De Dinkel3:56.044:00.35
Rense Loohuis
Sjoerd Zanderink

+0,30
29.35
30.08
59.50
1:04.56
Menno Manning
Frank Rikhof
+0,46
+0,40
27.60
27.17
59.89
56.40
8.WVZ 1WVZ3:56.774:01.15
Martijn Smeets
Raymond van de Merwe

+0,37
30.35
31.67
1:02.88
1:08.30
Floor Verhaar
Wouter Smeets
+0,36
+0,45
25.82
25.17
56.85
53.12


<< TOP >>
Programmanr. 22
10.04.2010 - 12:41
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.De Dolfijn 1De Dolfijn8:15.708:13.18+0,75
Willemijn Knot
Lenneke van Schaik
Lona Kroese
Anja van der Hout
90
86
87
90
+0,75
+0,23
+0,08
+0,26
28.50
28.24
27.61
28.16
1:00.19
1:00.19
58.46
59.42
1:32.08
1:32.52
1:29.63
1:31.57
2:04.06
2:04.34
2:01.33
2:03.45
2:04.06
2:04.34
2:01.33
2:03.45
2.AZ&PC 1AZ&PC8:09.588:15.73+0,77
Rieneke Terink
Ilse van Hoorn
Lotte Wilms
Lieke Verouden
84
90
84
90
+0,77
+0,38
+0,25
+0,34
27.63
28.51
28.75
27.40
57.90
1:00.63
1:01.22
58.24
1:28.56
1:34.23
1:34.06
1:30.15
1:58.67
2:08.27
2:06.91
2:01.88
1:58.67
2:08.27
2:06.91
2:01.88
3.TriVia 1TriVia8:35.588:30.80+0,97
Rosanne Schoonbeek
Silvia Dik
Anouk Frieman
Marloes Oldenburg
94
95
95
88
+0,9729.84
29.37
28.43
29.34
1:01.88
1:01.85
1:00.92
1:03.19
1:34.63
1:35.13
1:36.03
1:35.44
2:06.01
2:07.53
2:10.27
2:06.99
2:06.01
2:07.53
2:10.27
2:06.99
4.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV8:27.478:33.96+0,80
Pauline van Dam
Noortje van den Boom
Jocelyn Spruit
Roxanne Linders
93
94
93
92
+0,80
+0,22
+0,46
+0,27
29.18
29.41
29.53
29.28
1:00.47
1:01.61
1:02.28
1:01.80
1:33.57
1:34.89
1:36.51
1:35.15
2:06.19
2:08.51
2:10.96
2:08.30
2:06.19
2:08.51
2:10.96
2:08.30
5.WVZ 1WVZ8:32.588:34.89
Joëlle Scheps
Elisabeth Rivard
Merle Verkijk
Géke Heinsbroek
92
96
94
93


+0,53
28.12
31.17
29.69
29.95
58.45
1:05.44
1:02.15
1:03.39
1:29.66
1:40.51
1:34.94
1:37.79
2:01.33
2:15.10
2:07.70
2:10.76
2:01.33
2:15.10
2:07.70
2:10.76
6.DWK 1DWK8:30.888:40.03
Marion van den Berg
Kim Anne Bouw
Evy Witlox
Esmée Bos
86
90
88
96

+0,58
+0,43
+0,29
28.48
30.30
30.56
27.98
59.69
1:03.99
1:05.24
1:00.01
1:32.31
1:39.19
1:39.64
1:33.43
2:05.56
2:14.53
2:13.52
2:06.42
2:05.56
2:14.53
2:13.52
2:06.42
7.De Columbiaan 1De Columbiaan8:46.948:57.38+0,87
Tania Jacobs
Eline Boers
Isabelle Grootes
Jara Schmidt
94
91
93
94
+0,87
+0,09
+0,61
+0,43
30.72
27.86
30.72
30.34
1:05.02
1:00.13
1:04.96
1:05.91
1:40.63
1:33.53
1:40.75
1:42.57
2:16.38
2:06.30
2:16.27
2:18.43
2:16.38
2:06.30
2:16.27
2:18.43
8.De Dinkel 1De Dinkel8:51.958:57.78+0,95
Marlies Reinders
Carien van der Schaaf
Marleen Braakhuis
Lonne Dijkhuis
86
95
93
94
+0,95
+0,22
+0,30
+0,39
30.12
31.14
31.44
30.74
1:02.50
1:05.49
1:06.38
1:05.22
1:35.38
1:40.76
1:41.79
1:41.30
2:08.42
2:15.24
2:17.25
2:16.87
2:08.42
2:15.24
2:17.25
2:16.87


<< TOP >>
Programmanr. 23
10.04.2010 - 13:51
Gemengd, 4 x 100m wisselslag2 j jun.2 el, 2 m jun.3 el (volgorde vrij)
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.DWK 1DWK4:34.474:33.21
Esmée Bos
Thomas Leeuwis
30.71
35.49
1:04.39
1:17.95
Marnix Ykema
Marissa Taribuka
+0,3133.62
27.92
1:12.18
58.69
2.AZ&PC 1AZ&PC4:41.944:35.92
Laura Moolenaar
Twan Boot

+0,30
34.22
35.09
1:09.76
1:15.29
Daniël Buijs
Sedona de Keijzer
32.13
28.69
1:08.59
1:02.28
3.WVZ 1WVZ4:39.244:37.74
Elisabeth Rivard
Timo van der Ende

+0,37
34.07
34.95
1:09.56
1:15.73
Lisa van den Eng
Stanley Klerks
32.54
29.31
1:11.27
1:01.18
4.De Dinkel 1De Dinkel4:41.164:39.47
Veronique van der Velde
Anouk Knippers
35.07
37.80
1:12.02
1:23.31
Lorenzo Peperkamp
Yoran Klos
+0,14
+0,45
30.64
27.01
1:07.05
57.09
5.TriVia 1TriVia5:01.524:52.89
Esther Hulsing
Maarten Rottier
34.75
35.21
1:12.76
1:16.60
Marlinde Schoonbeek
Bastiaan Bonnema
+0,48
+0,10
35.88
31.34
1:16.82
1:06.71
6.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV5:02.154:53.60
Pepijn Smits
Rosanne van Wierst
36.85
38.80
1:14.77
1:22.24
Floris van Mierlo
Esmée Six
+0,22
+0,37
33.93
30.67
1:12.39
1:04.20
7.De Columbiaan 1De Columbiaan4:57.025:00.65
Anouk Hesseling
Annelotte Mulder
33.91
36.41
1:09.99
1:18.91
Jeroen Oosthoek
Sam Heck

+0,36
39.24
32.34
1:24.01
1:07.74
DISDe Dolfijn 1De Dolfijn4:36.424:28.66SK
Michael Tonsbeek
Ivar de Jong

+0,47
33.58
36.56
1:07.42
1:17.62
Irene Teufer
Esmee Vermeulen
+0,58
+0,39
30.83
26.92
1:07.16
56.46


<< TOP >>
Programmanr. 24
10.04.2010 - 13:57
Gemengd, 4 x 100m vrije slagj jeu.2 el, d sen.2 el, j jeu.2 el, d sen.2 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.De Dolfijn 1De Dolfijn3:43.623:43.67+0,77
Dennis Eliveld
Parand Zarekiani
+0,77
+0,35
25.46
28.30
52.42
1:00.03
Jens Bakker
Kira Toussaint
+0,43
+0,28
25.99
27.11
54.16
57.06
2.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV3:44.133:44.41+0,71
John Verhagen
Pauline van Dam
+0,71
+0,35
25.03
28.55
52.78
59.40
Johnno Smulders
Roxanne Linders
+0,48
+0,27
25.99
27.81
54.65
57.58
3.WVZ 1WVZ3:42.743:44.48+0,77
Philippe Rivard
Géke Heinsbroek
+0,77
+0,44
25.63
28.83
53.31
1:00.35
Niek Pereboom
Joëlle Scheps
+0,47
+0,46
26.07
27.22
54.65
56.17
4.AZ&PC 1AZ&PC3:48.423:46.10+0,77
Mike Marissen
Iris Pijtak
+0,77
+0,51
24.74
29.38
51.43
1:00.82
Jordan Kraaijenhof
Claire de Winter
+0,30
+0,23
26.58
27.96
54.87
58.98
5.DWK 1DWK3:46.363:46.72+0,80
Ferry Weertman
Macy Oortwijn
+0,80
+0,74
25.30
28.88
52.67
1:00.58
Robin Bos
Marloes Erkens
+0,47
+0,38
25.64
28.90
52.91
1:00.56
6.De Dinkel 1De Dinkel3:48.943:48.08+0,64
Jeroen Gijselaar
Marleen Braakhuis
+0,6426.60
29.72
54.94
1:01.80
Menno Manning
Loes Westerhof
+0,3724.92
28.04
51.96
59.38
7.TriVia 1TriVia3:51.363:50.70+0,68
Roy Smeenge
Kyra Rietveld
+0,68
+0,39
26.19
29.07
54.00
1:01.10
Ward van Rijssen
Rosanne Schoonbeek
+0,43
+0,53
26.94
29.02
56.08
59.52
8.De Columbiaan 1De Columbiaan3:54.093:57.53+0,84
Jeroen Eggeraat
Yvette de Gier
+0,84
+0,32
26.92
29.25
55.12
1:01.16
Jonathan Cassuto
Danielle Grootes
+0,25
+0,34
26.79
31.35
56.27
1:04.98


<< TOP >>
Programmanr. 25
10.04.2010 - 14:02
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Robin van AggeleAZ&PC2:06.6484000172:03.46+0,7225.9158.331:33.372:03.46
2.Joran BarendsAZ&PC2:09.4685000912:05.36+0,7726.5958.501:36.772:05.36
3.Devi WolthuizenTriVia2:01.1287038872:05.50+0,7527.1859.481:35.232:05.50
4.Felix BroekhuizenDWK2:06.9890004392:06.34+0,7627.311:00.481:36.692:06.34
5.Raymond van de MerweWVZ2:05.0786020772:07.11+0,8327.2559.901:37.042:07.11
6.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:08.3291026512:07.99+0,7328.441:03.271:38.472:07.99
7.Nick HessingDe Dolfijn2:10.0791037532:08.83+0,7827.631:00.021:37.742:08.83
8.Tim van DeutekomDWK2:11.2091004592:09.53+0,7526.161:00.171:37.712:09.53
9.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn2:11.6389050632:11.81+0,8428.381:00.501:41.972:11.81
10.Robert YallopAZ&PC2:01.9889036792:12.69+0,7626.621:01.391:41.952:12.69
11.Kasper LeeuwDe Dinkel2:14.7393044352:12.93+0,8429.181:04.491:41.812:12.93
12.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan2:14.8892015692:13.46+0,7329.271:04.031:42.382:13.46
13.Bryan MannaartWVZ2:14.6891015332:14.47+0,7828.991:02.911:44.562:14.47
14.Jeroen StuutTriViaNT88033152:14.51+0,8127.931:04.741:44.862:14.51
15.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV2:19.2592016212:17.38+0,7329.431:05.001:45.772:17.38
16.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn2:19.2791030632:18.96+0,7427.431:03.121:45.952:18.96
17.Floor VerhaarWVZ2:13.2690046032:19.43+0,8428.171:04.121:46.822:19.43
18.Jos de GraafDWK2:21.8691060952:19.4629.021:03.681:47.422:19.46
19.Erik SchröderTriVia2:16.6484020252:20.6129.991:08.041:51.092:20.61
20.Stefan van BeelenDe Columbiaan2:27.9492000512:22.18+0,7430.901:07.501:49.112:22.18
21.Niels van PolanenDe Columbiaan2:16.6491018092:22.29+0,7829.481:05.511:49.482:22.29
22.Joost SchasfoortDe Dinkel2:30.5390026492:32.92+0,9731.991:12.301:56.422:32.92
DISJasper van MierloEiffel Swimmers PSV2:11.9290020052:12.49SL+0,6427.581:01.531:43.312:12.49
NGPieter TimmersEiffel Swimmers PSV2:10.868806031


<< TOP >>
Programmanr. 26
10.04.2010 - 14:12
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Rieneke TerinkAZ&PC54.83840242455.64+0,7926.9955.64
2.Lona KroeseDe Dolfijn56.20870238256.02+0,7727.4656.02
3.Eline BoersDe Columbiaan56.18910454656.80+0,7527.2256.80
4.Anja van der HoutDe Dolfijn57.28900159857.00+0,5127.7957.00
5.Lieke VeroudenAZ&PC56.28900394857.04+0,7827.5057.04
6.Marloes OldenburgTriVia58.63880321857.1627.8857.16
7.Silke Oude WeerninkDe Dolfijn58.71900285457.48+0,8327.8557.48
8.Lenneke van SchaikDe Dolfijn57.09860312458.6228.3458.62
9.Evy WitloxDWK1:02.11880494659.20+0,9028.8359.20
10.Merle VerkijkWVZ59.67940027859.4328.7759.43
11.Lotte WilmsAZ&PC58.12840277059.60+0,8828.6359.60
12.Marlies ReindersDe Dinkel57.80860297659.72+0,9029.0059.72
13.Marion van den BergDWK58.48860027259.9328.5459.93
14.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV59.8189072341:00.7129.351:00.71
15.Kim Anne BouwDWK1:02.9090005001:02.06+0,8329.941:02.06
16.Cynthia van BeusekomTriVia1:00.2895001341:02.35+0,7529.411:02.35
Noortje TimmermanDe Dinkel1:02.6495010881:02.35+0,7929.791:02.35
18.Tania JacobsDe Columbiaan1:02.0794008641:02.93+0,8530.241:02.93
19.Anique WillemeDe Dinkel1:02.9286041061:03.10+0,8730.441:03.10
20.Jacyntha PlatTriVia1:02.2790029561:03.3430.111:03.34
21.Isabelle MassarWVZ1:02.9591020341:03.56+0,9330.551:03.56
22.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV1:03.2691024281:03.72+0,7230.241:03.72
23.Carolien StuutTriVia1:01.4587040141:03.83+0,9330.591:03.83
24.Sabine KoudijsWVZ1:03.4495000241:04.4931.361:04.49
25.Carli HartemanDWKNT96028821:05.74+0,7332.141:05.74
26.Liselotte MulderDe Columbiaan1:04.0395034721:06.46+0,7031.351:06.46
27.Manon BelforDe ColumbiaanNT93037041:07.41+0,9931.511:07.41
28.Monique PronkWVZ1:08.6388035281:08.5132.531:08.51
29.Amber RommelseEiffel Swimmers PSVNT97025621:08.6032.821:08.60
NGMalissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV59.499304922


<< TOP >>
Programmanr. 27
10.04.2010 - 14:20
Jongens, 50m rugslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
1.Tom LaarhuisDe Dinkel32.23980030932.28
2.Sook WillemsenDWK37.60980091735.98
3.Justus YkemaDWK37.20990002937.54
4.Thijs van WieringenDe Columbiaan37.72990057737.80
5.Rick van den EngWVZ37.76980075537.94
6.Joko VievermannsEiffel Swimmers PSV38.41990191538.16
7.Djamal van der HoevenAZ&PC38.60980012738.99
8.Jason SlijngardDe Dolfijn40.41980126539.00
9.Wouter ArnoldusWVZ39.86980058139.17
10.Michiel FloorAZ&PC40.46980057539.20
11.Mart KortmanDe Dinkel39.59980035739.38
12.Django KlosDe Dinkel42.00000059539.49
13.Stefan WeeginkWVZ38.44990020739.51
14.Reijer BoodtDe Dolfijn42.06990100139.56
15.Kaj HeckDe Columbiaan39.96980034541.17
16.Sebastiaan RottierTriVia42.65000014741.41
17.Lars VeefkindDe Dolfijn42.75980157342.13
18.Daniel van VlietDe Columbiaan40.42990003142.42
19.Toon KoudijsDWK44.42000043342.84
20.Juri DijkstraTriVia45.00000211943.42*
21.Timo van LintEiffel Swimmers PSV44.24980178543.59
22.Maarten BonnemaTriVia42.80980004744.75
23.Milan ten BroekAZ&PC46.83000022944.85
DISStijn SimonsEiffel Swimmers PSV40.93990081340.31RC


<< TOP >>
Programmanr. 28
10.04.2010 - 14:25
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
1.Willemein HovingTriVia40.49980010638.15+0,76
2.Anouk van NellestijnDWK39.70980036638.30
3.Elise van ManenDe Columbiaan38.03980167638.33
4.Tessa VermeulenDe Dolfijn41.15980006838.65+1,02
5.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn40.20990035838.82
6.Tamara BrouwersEiffel Swimmers PSV40.78980249440.79
7.Elles TijinkDe Dinkel42.20980040841.05
8.Luca BruinWVZ40.88980422841.68*
9.Laura KeijserDWK41.08980004642.05+0,84
10.Moesha WartesDe Dolfijn41.27990172442.08
11.Marieke TienstraTriVia41.70990030242.17
12.Sanne ten KateEiffel Swimmers PSV42.70980383642.58+0,96
13.Soraya WasserEiffel Swimmers PSV43.93990135842.62
14.Laurie AarninkhofDe Dinkel41.94980082242.69
15.Julia WeustinkDe Dinkel43.35980118042.70+0,84
16.Rosanne LeeuwisDWK43.73980197443.01
17.Sophie t HartDe Columbiaan44.71000159643.25
18.Chiara van WinsumAZ&PC45.28980036444.50
19.Marlene BezemAZ&PC49.15980170446.09+0,87
20.Esmee MorelAZ&PC45.39980235646.61
21.Anouk BreugemWVZ46.86980078446.93
Ruby BelforDe Columbiaan47.14990032846.93*+0,89
23.Barbara MatekovicWVZNT980078647.25+1,02
DISBernice DijkhuisTriVia42.20980008441.98*SK+0,85


<< TOP >>
Programmanr. 29
10.04.2010 - 14:30
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV2:14.9294039192:13.85+0,8128.711:02.431:43.622:13.85
2.Jelle DerksenDWK2:13.6294000172:13.86+0,7727.741:03.521:41.812:13.86
3.Milan GrünewaldTriVia2:21.5495007572:17.06+0,7929.951:04.951:46.472:17.06
4.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV2:19.9895007692:17.79+0,7129.471:04.081:47.342:17.79
5.Damon PeperkampDe Dinkel2:19.0795011012:18.6430.261:06.111:47.272:18.64
6.Marciano LynchWVZ2:32.1394018932:19.32+0,7127.831:03.381:48.402:19.32
7.Huub van HouwelingenAZ&PC2:19.0894060192:19.53+0,7029.101:06.671:48.682:19.53
8.Michiel BouwDWK2:20.2394000092:21.0330.981:09.251:48.592:21.03
9.Jacco DoestDWKNT94007112:22.58+0,8430.871:08.831:50.932:22.58
10.Jacques JournéeDe Dinkel2:27.5194005132:22.77+0,9430.961:06.591:50.172:22.77
50m *
11.Koen van LieshoutEiffel Swimmers PSV2:28.6795034452:23.04+0,8132.491:08.921:49.812:23.04
12.Ties ElzermanDe Dolfijn2:23.9695021632:23.79+0,8530.411:08.981:50.662:23.79
50m *
13.Arno KammingaDe Columbiaan2:30.7695024032:24.31+0,8431.401:09.591:51.442:24.31
14.Rikus de LangeAZ&PC2:23.0594012612:24.84+0,9031.211:07.741:52.352:24.84
15.Mitchell van WinsumAZ&PC2:32.5895006192:25.23+0,8032.001:08.841:52.752:25.23
16.Jesse MeijerDe Dolfijn2:32.0494036332:25.86+0,8131.601:09.861:53.952:25.86
17.Stefan PetersenTriVia2:34.1794030672:27.38+0,8031.581:13.161:53.682:27.38
18.Jurian BeukersWVZ2:40.0095013272:27.73+0,7731.711:08.851:55.932:27.73
19.Andy OnderstalDe Dolfijn2:24.9295048892:28.12+0,7530.161:09.381:55.282:28.12
20.Ben van WestenbergDe Dinkel2:28.4894008732:29.7531.081:11.611:54.712:29.75
21.Olivier NassWVZ2:27.8094029332:32.2632.981:14.071:59.262:32.26
22.Ruben RozeboomTriVia2:35.6095003232:34.2934.961:14.231:59.802:34.29
DISRobin van der VoortDe Columbiaan2:45.5995012152:33.80RD+1,0733.981:12.872:00.272:33.80
NGDave EdelaarDe Columbiaan3:01.959501647


<< TOP >>
Programmanr. 30
10.04.2010 - 14:41
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Kira ToussaintDe Dolfijn57.11940099057.31+0,7327.7857.31
2.Silvia DikTriVia58.15950106457.4128.0857.41
3.Esmée BosDWKNT960066258.13+0,6828.1058.13
4.Claire de WinterAZ&PC59.47940605059.4828.5659.48
5.Anouk FriemanTriVia58.26950239059.83+0,8728.3659.83
6.Marissa TaribukaDWK59.8096027821:00.7429.251:00.74
7.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:00.8295008041:00.80+0,7729.231:00.80
8.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV1:01.1894005741:00.84+0,8229.551:00.84
9.Milou SchraverusAZ&PC1:02.1295038781:01.3129.901:01.31
10.Lynn DybionaAZ&PC1:02.4195017861:01.6630.171:01.66
11.Carien van der SchaafDe Dinkel1:01.4495001681:01.7030.111:01.70
12.Loes WesterhofDe Dinkel1:00.1395027521:02.08+0,8529.461:02.08
13.Jara SchmidtDe Columbiaan1:02.1494050621:02.20+0,8729.851:02.20
14.Danique WagenvoortDe Dinkel1:02.5895027541:03.0930.281:03.09
15.Elisabeth RivardWVZ1:03.3796002441:03.1230.751:03.12
16.Danielle GrootesDe Columbiaan1:03.2395012781:03.79+0,8231.181:03.79
17.Laura van DaalenDe Columbiaan1:03.1295034741:03.91+1,1930.531:03.91
18.Annika ArvinDe Dolfijn1:03.7595000081:04.18+0,5131.341:04.18
19.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV1:05.4295007541:04.46+0,8530.621:04.46
20.Manon van StrienWVZ1:02.8194007701:05.02+1,0231.151:05.02
21.Eefje SubrotoWVZ1:03.7094007661:05.16+0,6030.821:05.16
22.Sanne WillemsenDWK1:05.3795020801:05.3830.831:05.38
23.Kirsten NieboerTriVia1:06.1795019881:05.82+0,8631.341:05.82
24.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV1:08.5395047301:08.01+0,8932.481:08.01


<< TOP >>
Programmanr. 31
10.04.2010 - 14:47
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Robin van AggeleAZ&PC56.2984000171:01.14+0,7028.701:01.14
2.Thijs van ValkengoedAZ&PC59.3483021411:02.80+0,7129.701:02.80
3.Devi WolthuizenTriVia1:01.2687038871:03.29+0,7330.091:03.29
4.Stefan HazelegerDWK1:04.0891008671:04.13+0,8130.141:04.13
5.Felix BroekhuizenDWK1:08.3690004391:05.24+0,7431.141:05.24
6.Rutger SloofDWK1:03.0488031411:05.54+0,6930.241:05.54
7.Thomas KerstenTriVia1:05.2990015151:05.56+0,7730.711:05.56
8.Damien BernardAZ&PC1:07.0087051771:05.72+0,7530.271:05.72
9.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:03.7791026511:05.74+0,9031.641:05.74
10.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV1:01.7890037491:05.77+0,6831.351:05.77
11.Aaron EisankEiffel Swimmers PSV1:03.1691005771:05.83+0,5930.231:05.83
12.Kasper LeeuwDe Dinkel1:06.8093044351:06.05+0,7231.311:06.05
13.Nick HessingDe Dolfijn1:06.9891037531:06.81+0,8130.941:06.81
14.Nick van GemertDWK1:06.1989009431:08.01+0,8532.581:08.01
15.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan1:05.7392015691:08.35+0,7932.651:08.35
16.Sjoerd PostDe DolfijnNT84018111:09.32+0,6732.361:09.32
17.Raymond van de MerweWVZ1:08.0286020771:09.68+0,8132.661:09.68
18.Arjan AssinkWVZ1:10.4286000691:10.77+0,7533.611:10.77
19.Sander BeekmanDe Columbiaan1:06.3191000791:11.17+0,7332.841:11.17
20.Frank BoonDe Dolfijn1:13.6088003911:11.80+0,7533.721:11.80
21.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV1:11.8092016211:12.42+0,7533.981:12.42
22.Wouter SmeetsWVZ1:09.9584020931:12.69+0,8033.911:12.69
23.Stefan van BeelenDe Columbiaan1:12.2092000511:13.00+0,8734.491:13.00
24.Thomas van MierloEiffel Swimmers PSV1:08.8093003531:13.16+0,7533.761:13.16
25.Alex GoeyenbierWVZ1:15.9887045091:13.9733.621:13.97
26.Erik SchröderTriViaNT84020251:14.78+0,9435.021:14.78
27.Frank RikhofDe Dinkel1:15.3688028511:15.89+0,8835.611:15.89
28.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:14.5693029031:16.99+0,7435.891:16.99
29.Sibrand RinzemaDe Columbiaan1:20.7693032691:22.01+0,7638.371:22.01
DISYaïr WildeboerTriVia1:10.0988060091:12.46SR+0,6434.551:12.46


<< TOP >>
Programmanr. 32
10.04.2010 - 14:56
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Lona KroeseDe Dolfijn2:31.1587023822:30.20+0,7934.171:12.541:51.522:30.20
2.Loes ZanderinkAZ&PC2:24.7888050062:30.42+0,8434.091:12.131:51.032:30.42
3.Tessa BrouwerDe Dolfijn2:25.6191055482:31.3235.071:14.121:52.492:31.32
4.Lieke VeroudenAZ&PC2:34.7290039482:35.25+0,8434.831:14.451:54.642:35.25
5.Anouk ElzermanDe Dolfijn2:37.3290059142:38.52+0,7935.611:16.301:57.622:38.52
6.Larissa BrakAZ&PC2:39.2088005722:40.56+0,8634.941:15.961:58.132:40.56
7.Marloes OldenburgTriVia2:46.5888032182:41.35+0,6337.041:19.392:01.342:41.35
8.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV2:47.7893020442:42.56+0,6837.371:19.192:00.972:42.56
9.Merle VerkijkWVZ2:47.0094002782:44.14+0,7837.821:19.632:02.032:44.14
10.Joëlle SchepsWVZ2:40.1692023642:44.42+0,9536.841:18.792:01.762:44.42
11.Myrna SchasfoortDe Dinkel2:42.2093006682:46.13+0,9337.771:20.182:02.932:46.13
12.Jacyntha PlatTriVia2:50.1090029562:50.71+0,9337.931:21.372:05.772:50.71
13.Rianne ZeegersDWK2:51.5791036342:51.81+0,7338.771:22.012:06.512:51.81
14.Marijke MonsmaDWK2:53.8485021002:52.50+0,8538.331:22.782:07.792:52.50
15.Kimberly RibberinkDe Dinkel2:51.4095016542:53.2037.851:21.832:08.152:53.20
16.Ilka HendriksenTriVia2:59.0290081262:54.06+0,7639.461:23.812:09.412:54.06
17.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV2:53.2391024282:54.51+0,7739.371:24.892:10.652:54.51
18.Amanda ImmerzeelWVZ3:02.2995015343:03.63+0,9840.131:27.382:15.803:03.63
19.Denise van LeeuwenDWK3:06.3895016723:05.0642.061:29.172:17.193:05.06
20.Tamara BoeffDe Columbiaan3:10.4893019303:05.42+0,9142.401:29.932:17.983:05.42
21.Tania JacobsDe Columbiaan2:56.3394008643:05.53+0,9242.451:30.892:19.213:05.53
22.Liselotte MulderDe Columbiaan3:14.9495034723:12.48+0,8942.051:31.602:21.853:12.48
NGKarin HiddingDe Dinkel2:52.038400970
NGKristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV2:35.459302568


<< TOP >>
Programmanr. 33
10.04.2010 - 15:08
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV1:04.9696010071:04.3431.881:04.34
2.Twan BootAZ&PC1:06.4696012011:07.0533.391:07.05
3.Yoran KlosDe Dinkel1:07.9596004811:07.3232.511:07.32
4.Michael TonsbeekDe Dolfijn1:08.0697012871:07.3333.341:07.33
5.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV1:10.3396004271:09.2434.301:09.24
6.Thomas LeeuwisDWK1:09.5196017431:09.4333.751:09.43
7.Timo van der EndeWVZ1:10.2796019791:10.2633.831:10.26
8.Daniël BuijsAZ&PC1:09.4296001831:11.4335.311:11.43
9.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:13.5696007271:11.8935.441:11.89
10.Max GuthmanDe Dolfijn1:09.5496033171:13.0435.341:13.04
11.Lorenzo PeperkampDe Dinkel1:12.7096008471:13.3036.141:13.30
12.Stanley KlerksWVZ1:11.7696008091:13.7536.101:13.75
13.Karst BoersmaDe Dinkel1:14.6796008491:14.3836.821:14.38
14.Nino SielingDWK1:15.9397018451:14.4536.411:14.45
15.Maarten RottierTriVia1:14.9796006571:14.5635.651:14.56
16.Marnix YkemaDWK1:21.3296015551:16.0037.441:16.00
17.Joeri JacobsDe Columbiaan1:15.8096000491:16.1637.541:16.16
18.Romano LynchWVZ1:15.4196027591:16.2837.841:16.28
19.Sam HeckDe Columbiaan1:15.2297007791:16.8738.011:16.87
20.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV1:18.5797004891:18.1337.341:18.13
21.Jeroen OosthoekDe Columbiaan1:15.0096025471:18.9838.681:18.98
22.Bastiaan BonnemaTriVia1:19.7796006831:19.0738.381:19.07
DISAndré van KleefAZ&PC1:21.3896021951:24.22RC41.731:24.22


<< TOP >>
Programmanr. 34
10.04.2010 - 15:14
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Irene TeuferDe Dolfijn1:18.0096023401:15.83+0,8736.131:15.83
2.Manon FriskesDWK1:18.5697015661:17.0936.571:17.09
3.Annelotte MulderDe Columbiaan1:19.2597013481:19.6637.731:19.66
4.Anoeska van de KraatsDWKNT97012841:20.00*+0,8437.911:20.00
5.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV1:23.9096002341:21.3138.731:21.31
6.Esmee VermeulenDe Dolfijn1:19.8896006781:21.7137.961:21.71
7.Anouk KnippersDe Dinkel1:23.0497006021:22.30+0,9238.141:22.30
8.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV1:22.9196018161:22.65+0,8139.291:22.65
9.Carina KleesWVZ1:18.9196026801:22.7939.021:22.79
10.Sanne van EsWVZ1:23.7096004041:24.18+0,9039.631:24.18
Ilse van RijssenTriVia1:25.5896016001:24.18+0,8039.581:24.18
12.Laura MoolenaarAZ&PC1:25.9696006561:24.42+0,8639.701:24.42
13.Marlijn DijkhuisDe Dinkel1:24.6497006001:24.5239.501:24.52
14.Veronique van der VeldeDe Dinkel1:24.9296017401:24.6840.031:24.68
15.Lisa van den EngWVZ1:26.2396020701:25.7940.831:25.79
16.Esther HulsingTriVia1:28.3996010801:25.92+0,7939.881:25.92
17.Sanne van der MeerDe Columbiaan1:24.0996016481:26.4340.991:26.43
18.Sedona de KeijzerAZ&PC1:25.8296031641:26.67+0,9741.201:26.67
19.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:27.9096052301:27.79+0,6741.401:27.79
20.Isolde D'hertEiffel Swimmers PSV1:26.5497025641:28.54+0,7941.551:28.54
21.Anouk HesselingDe ColumbiaanNT96010701:29.4942.461:29.49
22.Marlinde SchoonbeekTriVia1:29.1598010561:30.27+1,0742.761:30.27
23.Manon BroezeAZ&PC1:32.1697034681:32.07+1,0642.711:32.07
24.Mendy de RooiDWK1:34.1097007801:34.02+0,7444.701:34.02


<< TOP >>
Programmanr. 35
10.04.2010 - 15:22
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Mike MarissenAZ&PC2:04.3292021872:03.5829.571:00.781:32.242:03.58
2.Ruben DekkerDe Dolfijn2:05.8593006272:09.4330.091:02.981:36.712:09.43
3.Ferry WeertmanDWK2:10.9892014612:10.2030.881:04.101:37.652:10.20
4.Jeroen EggeraatDe Columbiaan2:08.7992021272:10.7332.081:06.101:38.762:10.73
5.Philippe RivardWVZ2:08.7493012092:10.8630.861:04.501:38.402:10.86
6.Niek PereboomWVZ2:13.4893053952:12.1331.391:05.351:39.262:12.13
7.Dennis EliveldDe Dolfijn2:10.0392023512:12.6232.171:05.641:39.492:12.62
8.Jens BakkerDe Dolfijn2:09.2893000212:13.8532.441:06.821:40.832:13.85
9.John VerhagenEiffel Swimmers PSV2:16.4892053252:15.5232.481:06.971:41.522:15.52
10.Jeroen GijselaarDe Dinkel2:14.0293007772:15.8431.751:05.111:40.512:15.84
11.Robin BosDWK2:16.6793022652:16.4832.651:07.211:42.532:16.48
12.Jonathan CassutoDe Columbiaan2:15.4593007292:16.7833.011:08.261:42.892:16.78
13.Ward van RijssenTriVia2:18.4892048412:19.8333.091:08.141:44.082:19.83
14.Pim KienhuisDe Dinkel2:16.3893002632:20.8032.611:07.861:43.902:20.80
15.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV2:22.9793004612:21.94*33.121:09.421:45.582:21.94
16.Roy SmeengeTriVia2:18.8193055572:22.4634.131:10.941:47.592:22.46
17.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV2:42.4692026752:22.8132.721:08.611:45.922:22.81
18.Jelger RietveldTriVia2:26.2692011092:25.1933.881:10.961:49.012:25.19
19.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:28.6893011112:28.1235.521:13.781:51.782:28.12
20.Johan VeenstraDWK2:24.9492013332:28.7933.851:10.801:49.032:28.79
21.Sibrand RinzemaDe ColumbiaanNT93032692:32.9434.591:12.301:51.842:32.94
22.Dennis TimmermanDe Dinkel2:35.0292036112:33.2734.961:13.771:53.692:33.27
23.Jeroen v.d. BosAZ&PC2:34.8092022992:36.4836.621:16.581:57.662:36.48
24.Nicolas RivardWVZ2:40.2495001132:38.5837.251:17.371:58.522:38.58


<< TOP >>
Programmanr. 36
10.04.2010 - 15:32
Dames, 200m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Yvette de GierDe Columbiaan2:36.5994021242:38.20+0,8235.731:16.261:58.102:38.20
2.Géke HeinsbroekWVZ2:38.8293003122:40.21+0,8636.841:17.741:58.792:40.21
3.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:42.0094000302:42.84+0,8736.061:18.302:00.062:42.84
4.Marloes ErkensDWK2:47.5193002342:47.25+0,8538.671:21.522:04.282:47.25
5.Parand ZarekianiDe Dolfijn2:45.1894021502:48.49+0,8737.351:20.682:05.032:48.49
6.Mirthe LanfermeijerTriVia2:41.8094000742:48.5938.631:21.842:05.192:48.59
7.Macy OortwijnDWKNT95007222:49.4237.541:21.142:05.622:49.42
8.Suzanne de VriesAZ&PC2:47.3595006282:51.84+0,7538.641:21.932:06.552:51.84
9.Naomi TouréTriVia2:53.7694016282:54.21+0,9239.771:23.862:09.702:54.21
10.Jamie de JongDe Dolfijn2:50.9693008982:55.26+0,7538.461:22.762:09.532:55.26
11.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV2:55.7097025622:56.0639.261:24.522:10.652:56.06
12.Iris PijtakAZ&PC2:56.6993006022:57.35+1,0040.651:26.132:12.112:57.35
13.Larissa ImmerzeelWVZ2:58.3095014742:58.24+0,9640.551:25.962:12.662:58.24
14.Robin PameijerDe Dolfijn3:05.0097019782:58.53+0,7040.481:26.462:13.422:58.53
15.Leonie LomanDe Dinkel3:04.1092011323:04.2941.201:27.272:14.713:04.29
16.Sabine KoudijsWVZNT95000243:05.87+0,8742.121:29.842:18.293:05.87
17.Roos WielinkTriVia3:10.7794039623:06.19+0,7142.011:28.712:17.593:06.19
18.Esther WagelaarDWK3:03.3993034183:06.50+0,8041.461:28.372:17.053:06.50
DISJoy-Ann DuursmaDe Dinkel2:50.0795016502:49.58SK+0,8837.841:21.152:05.432:49.58
AFGEMRachelle VisserAZ&PC2:42.909500106
NGTamara van VlietDe Columbiaan2:51.369403562


<< TOP >>
Programmanr. 37
10.04.2010 - 15:44
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
1.Jan KerstenDe Columbiaan24.89860156125.21
2.Merijn EllenkampDWK28.70850069126.58
3.Frank BoonDe Dolfijn28.65880039126.61
4.Damien BernardAZ&PC28.61870517726.89
5.Ewoud TammingaAZ&PC25.77820170127.13
6.Jos de GraafDWK26.69910609527.33
7.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn27.16890506327.36
8.Floor VerhaarWVZ27.32900460327.37
9.Geert LantinkAZ&PC27.73860184927.53
10.Peter van HeukelemTriVia27.05890124327.77
11.Rense LoohuisDe Dinkel27.76910147727.85
12.Jasper van MierloEiffel Swimmers PSV28.34900200528.63
13.Oscar SondermeijerDe Columbiaan28.08910404528.96
14.Yaïr WildeboerTriVia27.92880600929.09
15.Martijn SmeetsWVZ27.98810155529.12
16.Wouter SmeetsWVZ27.45840209329.17
17.Niels van PolanenDe Columbiaan28.91910180929.23
18.Chris van VlietTriVia28.69910242530.09
19.Kasper LeeuwDe Dinkel29.73930443530.35
20.Marien WillemeDe Dinkel30.25890362330.47
21.Mark PijtakAZ&PCNT900228730.96
22.Alex GoeyenbierWVZ31.40870450930.98
23.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV30.51920162131.26
24.Ico BroekhuizenDWK31.48930006931.50
25.Nick OortwijnDWK33.26920444731.51
26.Fred SminkDe Dolfijn31.76910451931.60
27.Erik SchröderTriViaNT840202532.60
DISNick StockerDe Dolfijn29.66890303929.56RC
NGPieter TimmersEiffel Swimmers PSV26.668806031


<< TOP >>
Programmanr. 38
10.04.2010 - 15:50
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT
1.Willemijn KnotDe Dolfijn27.28900201027.38+0,77
2.Kelly de JongDe Dolfijn27.49910147427.81+0,74
3.Lenneke van SchaikDe Dolfijn27.85860312428.25+0,74
4.Rieneke TerinkAZ&PC28.37840242428.39
5.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSV28.91920423029.11+0,82
6.Yvonne v.d. PolAZ&PC29.95880347229.16+0,75
7.Eline BoersDe Columbiaan29.68910454629.35+0,75
8.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan28.86840215429.40+0,85
9.Lotte WilmsAZ&PC29.83840277029.59+0,90
10.Silke Oude WeerninkDe Dolfijn30.04900285429.90+0,71
11.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV31.19890723430.43+0,88
12.Rieneke SchinkelDWK31.19830175630.49+0,90
13.Marlies ReindersDe Dinkel30.08860297630.51
14.Anique WillemeDe Dinkel31.10860410631.07
15.Cynthia van BeusekomTriVia30.61950013431.17+0,75
16.Kim Anne BouwDWK31.60900050031.50
17.Jacyntha PlatTriVia31.36900295631.59
18.Ilka HendriksenTriVia32.00900812631.66+0,73
19.Manon BelforDe Columbiaan31.67930370431.98
20.Marjolein BolsterDWK32.26900041432.13+0,63
21.Amanda ImmerzeelWVZ32.68950153432.54+0,92
22.Monique PronkWVZ32.92880352832.66
23.Carolien StuutTriVia31.34870401432.75+0,98
24.Isabelle MassarWVZ32.15910203432.82+0,94
25.Myrna SchasfoortDe Dinkel33.39930066833.15
26.Denise van LeeuwenDWK34.26950167233.71+0,97
27.Liselotte MulderDe Columbiaan32.10950347233.84+0,75
NGPauline van DamEiffel Swimmers PSV33.929304422
NGMalissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV30.189304922
NGLaura van der HuchtWVZ33.009306424


<< TOP >>
Programmanr. 39
10.04.2010 - 15:56
Jongens, 100m schoolslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Tom LaarhuisDe Dinkel1:22.3998003091:20.94+0,9039.141:20.94
2.Djamal van der HoevenAZ&PC1:28.7598001271:29.4642.461:29.46
50m.*
3.Sook WillemsenDWK1:28.9598009171:29.7542.691:29.75
4.Mart KortmanDe Dinkel1:31.1398003571:29.9943.041:29.99
5.Michiel FloorAZ&PC1:29.8098005751:30.5243.251:30.52
6.Rick van den EngWVZ1:32.7398007551:31.39+0,9143.791:31.39
7.Justus YkemaDWK1:30.3099000291:34.7143.851:34.71
8.Marcoen SmitsEiffel Swimmers PSV1:35.9899008151:35.4545.421:35.45
9.Stijn SimonsEiffel Swimmers PSVNT99008131:35.52+0,8045.881:35.52
10.Django KlosDe Dinkel1:36.7000005951:36.2145.671:36.21
11.Joko VievermannsEiffel Swimmers PSV1:32.4799019151:36.61+0,9246.081:36.61
12.Wouter ArnoldusWVZ1:41.7598005811:36.8545.851:36.85
13.Juri DijkstraTriVia1:39.2000021191:37.18+0,9845.721:37.18
14.Jason SlijngardDe Dolfijn1:36.3698012651:37.4746.281:37.47
15.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:37.1099005771:38.2745.261:38.27
16.Ivar van StraatenWVZ1:35.2998001071:39.0346.301:39.03
17.Reijer BoodtDe Dolfijn1:40.0399010011:40.17+0,8346.241:40.17
18.Sebastiaan RottierTriVia1:41.6000001471:40.3648.291:40.36
19.Milan ten BroekAZ&PC1:44.5200002291:41.0047.611:41.00
20.Maarten BonnemaTriVia1:42.4298000471:41.61+0,7848.921:41.61
21.Toon KoudijsDWK1:51.5400004331:44.74+0,6249.531:44.74
22.Daniel van VlietDe Columbiaan1:45.6999000311:46.59+0,6550.231:46.59
23.Kaj HeckDe Columbiaan1:46.1598003451:49.3351.931:49.33
DISLars VeefkindDe Dolfijn1:48.8398015731:46.44SD+0,9849.111:46.44


<< TOP >>
Programmanr. 40
10.04.2010 - 16:04
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:12.4098000681:12.6335.861:12.63
2.Rosanne LeeuwisDWK1:14.1298019741:15.4336.931:15.43
3.Tamara BrouwersEiffel Swimmers PSV1:19.4798024941:18.4438.401:18.44
4.Ruby BelforDe Columbiaan1:17.5599003281:19.0238.741:19.02
50m*
5.Bernice DijkhuisTriVia1:19.7598000841:19.0838.371:19.08
6.Marieke TienstraTriVia1:18.3299003021:19.50*37.651:19.50
7.Anouk van NellestijnDWK1:18.9098003661:19.5438.311:19.54
8.Elise van ManenDe Columbiaan1:18.5498016761:20.6539.011:20.65
9.Elles TijinkDe Dinkel1:20.4598004081:21.4140.021:21.41
10.Willemein HovingTriVia1:21.5198001061:21.9140.331:21.91
11.Laura KeijserDWK1:24.3698000461:22.6440.381:22.64
12.Moesha WartesDe Dolfijn1:21.3999017241:23.1840.471:23.18
13.Sanne ten KateEiffel Swimmers PSV1:24.3698038361:23.7640.901:23.76
50m*
14.Laura SteggeDe Dinkel1:22.7699002621:23.8740.691:23.87
15.Julia WeustinkDe Dinkel1:25.7098011801:24.1841.091:24.18
16.Renee VanderheydenAZ&PC1:34.4399031301:26.3642.381:26.36
17.Sophie BrouwerAZ&PC1:35.1398021341:26.5342.251:26.53
18.Luca BruinWVZ1:27.3998042281:27.10*42.881:27.10
19.Eline HartogsEiffel Swimmers PSV1:29.4899010381:27.1341.941:27.13
20.Diana van Halm BraamWVZ1:25.8798007881:27.4543.671:27.45
50m*
21.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:26.1099003581:27.5944.761:27.59
22.Barbara MatekovicWVZ1:28.8998007861:28.0843.331:28.08
23.Sophie t HartDe Columbiaan1:25.8900015961:28.1342.041:28.13
24.Esmee MorelAZ&PC1:33.6198023561:34.6647.971:34.66
50m.*


<< TOP >>
Programmanr. 41
10.04.2010 - 16:12
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m
1.Jelle DerksenDWK52.95940001754.23+0,7426.1254.23
2.Marciano LynchWVZ54.50940189354.41+0,6926.5154.41
3.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV54.69940391954.62+0,7626.4454.62
4.Milan GrünewaldTriVia57.32950075756.22+0,7627.1556.22
5.Huub van HouwelingenAZ&PC57.92940601956.25+0,5826.9656.25
6.Ties ElzermanDe Dolfijn56.17950216356.6427.0456.64
7.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV56.86950076956.79+0,7827.4556.79
8.Jacques JournéeDe Dinkel58.20940051357.15+0,9827.5857.15
9.Damon PeperkampDe Dinkel57.89950110157.6427.9757.64
10.Michiel BouwDWKNT940000957.70+0,8227.5857.70
11.Arno KammingaDe Columbiaan59.22950240358.1128.5158.11
12.Andy OnderstalDe Dolfijn57.03950488958.37+0,8327.9858.37
13.Jesse MeijerDe Dolfijn59.21940363358.43+0,7928.2858.43
14.Jacco DoestDWK56.48940071158.47+0,8727.7758.47
15.Jurian BeukersWVZ58.42950132758.51+0,7628.4958.51
16.Rikus de LangeAZ&PC57.95940126158.56+0,9028.3058.56
17.Olivier NassWVZ57.87940293358.77+0,7328.2858.77
18.Stefan PetersenTriVia59.66940306759.17+0,7728.6059.17
19.Mitchell van WinsumAZ&PC59.57950061959.55+0,8228.8359.55
20.Ben van WestenbergDe Dinkel59.1694008731:00.16+0,9328.881:00.16
21.Robin van der VoortDe Columbiaan1:01.3195012151:01.54+0,9729.731:01.54
22.Ruben RozeboomTriVia1:05.1095003231:02.59+0,7929.911:02.59
23.Joeri JacobsDe ColumbiaanNT96000491:07.28+0,8532.731:07.28
NGMitchell VerburgEiffel Swimmers PSV59.589400277


<< TOP >>
Programmanr. 42
10.04.2010 - 16:18
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdRT50m100m150m200m
1.Esmée BosDWKNT96006622:21.18+0,8731.211:06.801:49.542:21.18
Nederlands Record Junioren, Ned.Record 14 jaar
2.Kira ToussaintDe Dolfijn2:27.1694009902:21.70+0,7129.471:04.731:48.702:21.70
3.Silvia DikTriVia2:28.8895010642:26.2331.901:07.991:52.692:26.23
4.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV2:33.8394005742:28.8431.971:09.601:54.772:28.84
5.Annika ArvinDe Dolfijn2:34.4995000082:31.56+0,6831.461:10.951:56.102:31.56
6.Maxime VerschuurDe Dolfijn2:42.3795008042:31.72+0,7232.821:10.801:57.252:31.72
7.Loes WesterhofDe Dinkel2:40.1095027522:32.44+0,9034.111:12.941:59.432:32.44
8.Claire de WinterAZ&PC2:33.3394060502:33.02+0,8431.471:09.861:57.412:33.02
9.Anouk FriemanTriVia2:31.8395023902:33.6133.431:11.611:58.182:33.61
10.Elisabeth RivardWVZ2:38.3396002442:33.69+0,9033.961:11.762:00.132:33.69
11.Carien van der SchaafDe Dinkel2:35.4395001682:35.36+0,8534.761:14.692:00.412:35.36
12.Milou SchraverusAZ&PC2:38.4095038782:36.0733.711:15.782:02.892:36.07
13.Jara SchmidtDe Columbiaan2:35.1594050622:36.47+1,0032.061:12.962:00.752:36.47
14.Laura van DaalenDe Columbiaan2:41.5895034742:38.15+0,8932.891:14.742:01.752:38.15
15.Manon van StrienWVZ2:37.1594007702:39.62+1,0433.921:14.022:02.562:39.62
16.Natasja BoersDe Columbiaan2:51.6195015602:39.89+0,8634.411:12.912:04.142:39.89
17.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV2:49.2495007542:40.11+0,9936.091:15.712:03.572:40.11
18.Laura WillemsenDWK2:43.5897001682:40.3236.291:18.162:04.692:40.32
19.Danique WagenvoortDe Dinkel2:44.7395027542:41.7236.231:17.562:06.192:41.72
20.Desiree VisserAZ&PC2:42.6895053182:42.26+0,7934.871:16.432:05.612:42.26
21.Eefje SubrotoWVZ2:40.5894007662:44.2333.741:15.292:05.902:44.23
22.Sanne WillemsenDWK2:43.9995020802:48.12+0,8037.951:19.942:10.602:48.12
23.Loes WielinkTriVia2:47.5294039602:50.09+0,8936.021:21.542:11.282:50.09
24.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV2:50.4095047302:51.46+0,8838.011:23.602:11.882:51.46


<< TOP >>
Programmanr. 43
10.04.2010 - 16:29
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.AZ&PC 1AZ&PC7:21.877:26.61+0,76
Robin van Aggele
Geert Lantink
Joran Barends
Mike Marissen
84
86
85
92
+0,76
+0,44
+0,40
+0,31
24.86
24.92
25.33
25.57
53.31
53.13
53.17
54.50
1:22.24
1:22.70
1:21.56
1:23.96
1:51.44
1:53.26
1:49.53
1:52.38
1:51.44
1:53.26
1:49.53
1:52.38
2.DWK 1DWK7:44.227:41.51+0,84
Tim van Deutekom
Ferry Weertman
Felix Broekhuizen
Robin Bos
91
92
90
93
+0,84
+0,58
+0,63
+0,47
26.38
26.30
27.09
27.16
57.44
55.10
56.97
56.61
1:25.71
1:24.05
1:27.16
1:26.76
1:55.22
1:52.74
1:56.95
1:56.60
1:55.22
1:52.74
1:56.95
1:56.60
3.TriVia 1TriVia7:37.297:44.74+0,78
Devi Wolthuizen
Chris van Vliet
Erik Schröder
Jeroen Stuut
87
91
84
88
+0,78
+0,43
+0,47
+0,46
26.81
26.76
27.30
24.71
56.47
57.56
57.05
52.51
1:26.65
1:29.09
1:28.00
1:21.38
1:56.34
1:59.76
1:58.60
1:50.04
1:56.34
1:59.76
1:58.60
1:50.04
4.De Dolfijn 1De Dolfijn7:44.107:45.03+0,80
Henk van Niejenhuis
Peter-Jan Plasmans
Dennis Eliveld
Nick Hessing
89
91
92
91
+0,80
-0,02
+0,35
+0,33
27.02
25.76
25.80
25.89
56.61
56.70
54.49
55.47
1:26.46
1:27.98
1:24.32
1:25.42
1:56.25
1:59.27
1:54.41
1:55.10
1:56.25
1:59.27
1:54.41
1:55.10
5.WVZ 1WVZ7:39.027:45.89+0,95
Bryan Mannaart
Floor Verhaar
Wouter Smeets
Raymond van de Merwe
91
90
84
86
+0,95
+0,47
+0,41
26.99
27.18
26.11
25.84
55.73
57.69
55.72
54.80
1:26.11
1:29.70
1:25.58
1:24.49
1:56.65
1:59.50
1:55.59
1:54.15
1:56.65
1:59.50
1:55.59
1:54.15
6.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV7:31.897:48.73+0,69
Steven Nonnekes
Dennis Overhage
John Verhagen
Jasper van Mierlo
90
90
92
90
+0,69
+0,47
+0,32
+0,32
26.21
27.71
26.04
25.25
55.01
58.63
54.92
53.76
1:24.53
1:31.01
1:25.60
1:24.80
1:53.87
2:01.62
1:56.69
1:56.55
1:53.87
2:01.62
1:56.69
1:56.55
7.De Columbiaan 1De Columbiaan7:44.307:49.36+0,87
Jeroen Eggeraat
Jan Kersten
Jordy Zuidhoek
Niels van Polanen
92
86
92
91
+0,87
+0,23
+0,51
+0,31
27.68
25.51
29.31
27.29
58.59
54.14
1:00.96
57.26
1:29.46
1:21.94
1:31.63
1:27.79
1:59.31
1:50.76
2:00.67
1:58.62
1:59.31
1:50.76
2:00.67
1:58.62
8.De Dinkel 1De Dinkel7:51.197:56.92+0,83
Sjoerd Zanderink
Menno Manning
Jeroen Gijselaar
Pim Kienhuis
91
93
93
93
+0,83
+0,50
+0,35
+0,29
26.16
25.96
26.69
26.45
55.92
55.70
56.84
58.10
1:25.60
1:25.89
1:28.92
1:31.19
1:54.73
1:56.85
2:01.03
2:04.31
1:54.73
1:56.85
2:01.03
2:04.31


<< TOP >>
Programmanr. 44
10.04.2010 - 16:38
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.De Dolfijn 1De Dolfijn4:04.404:09.65
Anja van der Hout
Tessa Brouwer

+0,38
31.13
31.62
1:03.66
1:08.44
Lenneke van Schaik
Lona Kroese
+0,53
+0,28
29.25
26.48
1:02.70
54.85
2.AZ&PC 1AZ&PC4:10.244:11.38
Rieneke Terink
Loes Zanderink

+0,26
30.54
31.83
1:02.70
1:09.27
Lieke Verouden
Lotte Wilms
+0,2628.63
27.14
1:01.90
57.51
3.TriVia 1TriVia4:19.964:22.45
Silvia Dik
Mirthe Lanfermeijer

+0,37
30.78
34.86
1:02.57
1:15.64
Marloes Oldenburg
Rosanne Schoonbeek
+0,49
+0,40
30.50
28.49
1:05.26
58.98
4.WVZ 1WVZ4:22.214:25.55
Maartje de Wit
Géke Heinsbroek
32.69
36.22
1:06.92
1:17.31
Merle Verkijk
Joëlle Scheps
+0,45
+0,55
29.77
28.17
1:03.69
57.63
5.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:25.954:27.39
Tanja Peeters
Jocelyn Spruit

+0,57
33.41
34.12
1:10.40
1:13.27
Roxanne Linders
Pauline van Dam
+0,40
+0,49
30.16
28.36
1:04.63
59.09
6.DWK 1DWK4:26.354:27.62
Evy Witlox
Marijke Monsma
30.62
34.78
1:02.09
1:16.96
Kim Anne Bouw
Marion van den Berg
+0,3631.60
27.41
1:10.16
58.41
7.De Columbiaan 1De Columbiaan4:33.564:28.90
Tamara Boeff
Yvette de Gier

+0,15
35.17
34.24
1:11.48
1:14.10
Marina Scheepbouwer
Eline Boers
+0,22
+0,28
31.42
26.81
1:06.77
56.55
8.De Dinkel 1De Dinkel4:26.464:34.53
Noortje Timmerman
Lonne Dijkhuis

-0,57
33.32
34.55
1:10.33
1:15.42
Anique Willeme
Marlies Reinders
+0,28
+0,22
31.50
28.40
1:08.36
1:00.42


<< TOP >>
Programmanr. 45
10.04.2010 - 16:43
Gemengd, 12 x 50m vrije slag
2-startsregel
9 j. e.o.,van jong naar ouder, j,m,j,m,j enz.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdRT
1.AZ&PC 1AZ&PC5:28.135:13.13+0,68
Djamal van der Hoeven
Chiara van Winsum
Twan Boot
Laura Moolenaar
Huub van Houwelingen
Claire de Winter
98
98
96
96
94
94
+0,68



+0,06
+0,19
31.26
31.76
25.24
27.53
24.69
26.44
Mike Marissen
Rachelle Visser
Joran Barends
Lieke Verouden
Robin van Aggele
Rieneke Terink
92
95
85
90
84
84
+0,15

+0,23

+0,12
+0,32
23.03
26.68
22.57
26.37
21.83
25.73
2.De Dolfijn 1De Dolfijn5:21.385:14.66+0,67
Jason Slijngard
Tessa Vermeulen
Max Guthman
Esmee Vermeulen
Ties Elzerman
Parand Zarekiani
98
98
96
96
95
94
+0,67
+0,41
+0,19
+0,31
+0,50
+0,46
31.48
29.75
26.06
25.87
25.46
26.66
Dennis Eliveld
Kira Toussaint
Frank Boon
Anja van der Hout
Peter-Jan Plasmans
Lona Kroese
92
94
88
90
91
87
+0,25
+0,46
+0,35
+0,55
+0,26
+0,41
23.66
26.70
22.44
25.96
24.49
26.13
3.De Dinkel 1De Dinkel5:26.995:21.98+0,88
Tom Laarhuis
Laura Stegge
Yoran Klos
Mayra Westerhof
Damon Peperkamp
Loes Westerhof
98
99
96
96
95
95
+0,88
+0,43
+0,22

+0,26
+0,41
27.75
31.64
25.40
28.80
25.97
26.94
Menno Manning
Marleen Braakhuis
Sjoerd Zanderink
Marlies Reinders
Frank Rikhof
Noortje Timmerman
93
93
91
86
88
95
+0,40
+0,31
+0,08
+0,31
+0,35
+0,22
23.68
28.32
23.64
27.31
24.93
27.60
4.DWK 1DWK5:24.365:22.26
Sook Willemsen
Rosanne Leeuwis
Thomas Leeuwis
Marissa Taribuka
Jelle Derksen
Esmée Bos
98
98
96
96
94
96




+0,30
31.12
31.10
27.27
27.11
24.33
26.95
Ferry Weertman
Marloes Erkens
Merijn Ellenkamp
Rianne Zeegers
Tim van Deutekom
Marion van den Berg
92
93
85
91
91
86
+0,34
+0,32
+0,31
+0,45
+0,33
24.01
27.27
23.66
28.83
23.53
27.08
5.TriVia 1TriVia5:30.855:25.32+0,80
Maarten Bonnema
Marieke Tienstra
Maarten Rottier
Esther Hulsing
Milan Grünewald
Anouk Frieman
98
99
96
96
95
95
+0,80




+0,57
33.86
30.36
28.64
26.71
25.27
27.11
Roy Smeenge
Naomi Touré
Peter van Heukelem
Kyra Rietveld
Jeroen Stuut
Marloes Oldenburg
93
94
89
93
88
88
+0,42

+0,16

+0,26
24.52
27.64
24.04
27.46
23.02
26.69
6.WVZ 1WVZ5:29.275:25.91
Rick van den Eng
Cara Layden
Timo van der Ende
Lisa van den Eng
Marciano Lynch
Maartje de Wit
98
99
96
96
94
95





+0,31
32.04
33.71
26.86
28.98
24.24
27.36
Philippe Rivard
Géke Heinsbroek
Arjan Assink
Merle Verkijk
Floor Verhaar
Joëlle Scheps
93
93
86
94
90
92
24.37
27.37
23.75
27.83
23.31
26.09
7.De Columbiaan 1De Columbiaan5:37.835:31.72+0,84
Thijs van Wieringen
Elise van Manen
Joeri Jacobs
Anouk Hesseling
Arno Kamminga
Tania Jacobs
99
98
96
96
95
94
+0,84
+0,51
+0,40
+0,53
+0,43
+0,33
31.46
31.48
30.30
29.23
26.50
28.69
Jonathan Cassuto
Jara Schmidt
Oscar Sondermeijer
Marina Scheepbouwer
Jan Kersten
Eline Boers
93
94
91
84
86
91
+0,34
+0,39
+0,36
+0,29
+0,25
+0,26
25.20
27.86
25.00
27.50
22.55
25.95
8.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV5:40.015:33.81+0,89
Timo van Lint
Tamara Brouwers
Pepijn Smits
Isolde D'hert
Maarten Brzoskowski
Noortje van den Boom
98
98
96
97
95
94
+0,89
+0,61
+0,56
+0,43
+0,29
+0,37
32.71
30.65
29.76
33.08
26.17
28.71
John Verhagen
Roxanne Linders
Steven Nonnekes
Nilshaira Isenia
Jasper van Mierlo
Pauline van Dam
92
92
90
89
90
93
+0,35
+0,23
+0,11
+0,42
+0,21
+0,62
24.22
26.89
22.91
27.79
23.16
27.76