Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 2. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 5. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 8. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 12. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 13. Gemengd, 4 x 50m schoolslag  8 - 11 jaar
Nr. 14. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  11 - 15 jaar
Nr. 15. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


Klassements wedstrijd
Aalsmeer, 28.3.2010


Programmanr. 1
28-03-2010 - 15:00
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Daan SommelingOceanus1:18.56990076736.211:13.75
2.Yves-Maurice VorkOceanus1:14.95980058336.411:14.13
3.Roy StevensOceanus1:19.15980427937.231:16.60
4.Bob den DulkDe Columbiaan1:21.40980013739.641:22.20
5.Dennis van HeldenNoordwijkerhout1:25.45990130139.401:23.10
6.Olaf van der ZwaardOceanus1:26.60980277740.641:26.09
7.Roan van BakelOceanus1:26.08990172342.431:27.21
8.Martijn ter SteegNoordwijkerhout1:27.99980342542.911:29.33
9.Sebastian van der BornOceanus1:37.84000080545.011:32.48
10.Mitchell GoneshOceanus1:32.649900765FJ 143.021:32.59
11.Corné HoboOceanus1:36.810000817FJ 243.761:32.59
12.Maarten BrouwerDe ColumbiaanNT000131347.101:42.60
AFGEMNick BontjeDe Columbiaan1:35.240000141
AFGEMJesse KuiperDe Columbiaan1:33.309901081
AFGEMDaniel KrymchanskyOceanus1:38.209901759


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-03-2010 - 15:07
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nathalie BakkerDe Columbiaan40.04990373237.78
2.Fabiënne VorkOceanus44.64990249440.42
3.Maaike BakerNoordwijkerhout41.96990293040.95
4.Lianne BouwmeesterOceanus42.27000095641.57
5.Tess Pagano MiraniOceanus44.26990210242.02
6.Vianne den DulkDe Columbiaan44.47990004644.27
7.Lulu-May VerbeekOceanus45.18000095844.95
8.Daphne HeemskerkDe Columbiaan45.05990032645.04
9.Simone DoesDe Columbiaan46.72990293245.60
10.Stella PetersDe Columbiaan48.02990446445.72
11.Simone SlootbeekDe Columbiaan45.51990278045.81
12.Dana BosmanOceanus44.40990129646.22
13.Nina van MastwijkOceanus50.60990261646.42
14.Kim ZuiverOceanus45.67990210447.28
15.Isaa EbbingeOceanus49.48000131447.33
16.Amber BellaartOceanus58.10010126051.16
17.Inge BelforDe Columbiaan50.60010057851.23
18.Fleur van DiemenOceanus55.50990335652.15
AFGEMLinn ArendseOceanus51.200002580


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-03-2010 - 15:13
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joeri BerendsOceanus1:17.33950036938.341:20.92
2.Martijn de MercadoOceanus1:28.39950221339.471:22.46
3.Michael van AmstelOceanus1:24.33940121740.261:25.36
4.Sven DriessenOceanus1:31.58950280941.451:27.13
5.Max WegbransOceanus1:25.23940254340.421:27.20
6.Alexander NeijenhuijsDe Columbiaan1:26.86940216743.591:28.55
7.Luuk HeckDe Columbiaan1:30.01950294142.861:29.65
8.Martijn van der ZwaardOceanus1:27.42960234342.901:29.92
9.Mathijs HellingOceanus1:40.17960104345.351:35.73
10.Roy HeemskerkDe Columbiaan1:38.26940535545.501:35.75
11.Sander ter SteegNoordwijkerhout1:32.60950274744.911:36.19
12.Tim KlootsDe Columbiaan1:46.82940404345.011:36.57
13.Tim de JongNoordwijkerhout1:39.89970180746.491:37.62
14.Mats den DulkDe Columbiaan1:41.02950217547.701:42.44
AFGEMJeroen WalchenbachDe Columbiaan1:29.129405729
AFGEMBob PastoorsDe Columbiaan1:34.549502177
AFGEMJeff DuivenvoordenNoordwijkerhout1:42.299601829
AFGEMMaarten BergDe Columbiaan1:40.839700345
AFGEMKoen de WaalDe Columbiaan1:41.619600287
AFGEMDavid SalmanDe Columbiaan1:43.739703063


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-03-2010 - 15:22
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Eva van der BornOceanus2:34.68970238033.541:10.302:24.78
2.Freeke den DulkDe Columbiaan2:42.62970053837.161:17.822:38.04
3.Suzanne HoboOceanus2:51.76980240837.301:19.282:41.81
4.Lisa de JongOceanus2:46.48960238037.291:19.832:44.39
5.Cheryl ZethofOceanus2:52.56980131440.141:23.542:44.70
6.Anne van DijkNoordwijkerhout2:56.13960396838.261:21.182:45.90
7.Chloë van den HoffOceanus2:50.97960403239.971:22.752:48.74
8.Aïcha CroesOceanus3:04.60980333839.251:22.922:50.41
9.Wietske VoorhamDe Columbiaan3:04.85970067439.211:23.442:51.68
10.Luca EbbingeOceanus2:58.80980240640.301:25.672:52.51
11.Anne LeltzDe Columbiaan3:14.70970298839.681:25.722:57.53
12.Simone HuismanOceanus3:01.19980240240.341:26.682:57.61
13.Sharon van den BergNoordwijkerhout3:03.68960397041.141:25.872:59.71
14.Marijn BrehlerDe ColumbiaanNT980342041.091:31.463:17.24
15.Anne van NobelenNoordwijkerhout3:36.15980317245.571:36.293:18.26
AFGEMChantal WarmerdamNoordwijkerhout2:19.269601060


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-03-2010 - 15:33
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jos VergeerOceanus1:02.19910274727.521:00.21
2.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout1:03.73930400129.841:05.02
3.Sibrand RinzemaDe Columbiaan1:11.40930326931.071:10.57


<< TOP >>
Programmanr. 6
28-03-2010 - 15:35
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Manon BelforDe Columbiaan2:42.90930370431.932:42.42
2.Laura van DuijnDe Columbiaan2:43.50940364034.662:47.19
3.Alissa BusOceanus2:56.35950137041.082:53.76
4.Iris KammingaDe Columbiaan2:55.20930547239.543:02.45
5.Rosanne VrijburgDe ColumbiaanNT910338839.383:05.75
AFGEMNiki OsborneDe Columbiaan2:55.419006712


<< TOP >>
Programmanr. 7
28-03-2010 - 15:39
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan SommelingOceanus35.18990076734.10FJ 1
2.Yves-Maurice VorkOceanus34.85980058334.10FJ 2
3.Roy StevensOceanus38.10980427935.23
4.Dennis van HeldenNoordwijkerhout39.02990130136.47
5.Bob den DulkDe Columbiaan37.97980013737.43
6.Roan van BakelOceanus41.74990172337.79
7.Olaf van der ZwaardOceanus38.19980277738.12
8.Martijn ter SteegNoordwijkerhout40.32980342539.65
9.Mitchell GoneshOceanus41.07990076540.56
10.Sebastian van der BornOceanus44.00000080543.55
11.Corné HoboOceanus41.74000081744.04
12.Maarten BrouwerDe Columbiaan48.70000131345.72
AFGEMJesse KuiperDe Columbiaan41.629901081
AFGEMDaniel KrymchanskyOceanus45.549901759
AFGEMNick BontjeDe Columbiaan41.930000141


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-03-2010 - 15:43
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nathalie BakkerDe Columbiaan1:25.03990373240.261:24.49
2.Fabiënne VorkOceanus1:31.92990249442.441:27.00
3.Maaike BakerNoordwijkerhout1:33.10990293043.551:31.67
4.Lianne BouwmeesterOceanus1:37.39000095644.511:31.93
5.Tess Pagano MiraniOceanus1:36.46990210247.001:33.53
6.Vianne den DulkDe Columbiaan1:36.51990004645.981:33.72
7.Simone DoesDe Columbiaan1:41.33990293247.551:37.52
8.Dana BosmanOceanus1:34.98990129648.571:37.57
9.Lulu-May VerbeekOceanus1:39.01000095848.011:38.58
10.Daphne HeemskerkDe Columbiaan1:39.98990032648.551:39.42
11.Stella PetersDe Columbiaan1:43.24990446449.001:41.37
12.Isaa EbbingeOceanus1:41.24000131451.551:41.66
13.Nina van MastwijkOceanus1:42.11990261651.241:41.96
14.Simone SlootbeekDe Columbiaan1:41.04990278050.571:43.28
15.Kim ZuiverOceanus1:38.70990210451.001:45.25
16.Amber BellaartOceanusNT010126054.081:52.82
17.Inge BelforDe Columbiaan1:52.01010057856.351:54.90
18.Fleur van DiemenOceanus2:01.66990335657.441:55.34
AFGEMLinn ArendseOceanusNT0002580


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-03-2010 - 15:53
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Joeri BerendsOceanus2:48.61950036939.311:23.752:54.21
2.Martijn de MercadoOceanus3:02.30950221340.511:26.472:59.23
3.Michael van AmstelOceanus3:09.38940121741.501:29.753:09.33
4.Martijn van der ZwaardOceanus3:11.88960234344.311:33.683:10.41
5.Max WegbransOceanus3:10.85940254342.111:30.323:10.95
6.Sven DriessenOceanus3:31.37950280943.661:32.203:12.16
7.Alexander NeijenhuijsDe Columbiaan3:11.48940216744.901:35.603:18.10
8.Luuk HeckDe ColumbiaanNT950294146.261:39.623:24.32
9.Roy HeemskerkDe Columbiaan3:53.37940535548.081:41.783:26.24
10.Sander ter SteegNoordwijkerhout3:24.76950274747.691:40.783:27.68
11.Mathijs HellingOceanus3:41.29960104347.421:41.743:30.57
12.Tim de JongNoordwijkerhout3:33.91970180749.751:45.593:33.15
13.Mats den DulkDe Columbiaan4:02.22950217550.021:46.473:37.94
14.Tim KlootsDe Columbiaan3:47.29940404346.811:42.723:38.76
AFGEMBob PastoorsDe Columbiaan3:39.059502177
AFGEMJeff DuivenvoordenNoordwijkerhout3:36.299601829
AFGEMKoen de WaalDe Columbiaan3:42.759600287
AFGEMMaarten BergDe Columbiaan3:41.779700345
AFGEMDavid SalmanDe Columbiaan3:34.419703063
AFGEMJeroen WalchenbachDe ColumbiaanNT9405729


<< TOP >>
Programmanr. 10
28-03-2010 - 16:10
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Eva van der BornOceanus1:07.94970238032.281:07.02
2.Freeke den DulkDe Columbiaan1:13.19970053835.571:13.76
3.Anne van DijkNoordwijkerhout1:17.33960396835.331:13.79
4.Suzanne HoboOceanus1:17.74980240835.071:14.83
5.Cheryl ZethofOceanus1:15.09980131436.781:16.06
6.Luca EbbingeOceanus1:17.92980240636.431:16.21
7.Chloë van den HoffOceanus1:15.44960403237.261:16.42
8.Lisa de JongOceanus1:15.54960238037.151:16.55
9.Wietske VoorhamDe Columbiaan1:20.51970067438.681:19.47
10.Aïcha CroesOceanus1:22.30980333838.881:20.22
11.Anne LeltzDe Columbiaan1:20.219702988FJ 137.711:20.38
12.Simone HuismanOceanus1:21.819802402FJ 239.401:20.38
13.Sharon van den BergNoordwijkerhout1:25.06960397039.111:20.87
14.Marijn BrehlerDe Columbiaan1:27.07980342041.201:31.48
15.Anne van NobelenNoordwijkerhout1:35.59980317244.941:34.85
AFGEMChantal WarmerdamNoordwijkerhout1:04.739601060


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-03-2010 - 16:17
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jos VergeerOceanus2:20.80910274728.291:03.852:17.32
2.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout2:22.80930400130.862:25.74
3.Sibrand RinzemaDe Columbiaan2:31.72930326932.471:12.162:35.83
4.Koen BelDe Columbiaan2:50.35890492939.771:24.652:53.48


<< TOP >>
Programmanr. 12
28-03-2010 - 16:20
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Laura van DuijnDe Columbiaan1:14.24940364033.571:13.25
2.Manon BelforDe Columbiaan1:19.02930370434.911:19.23
3.Iris KammingaDe Columbiaan1:23.84930547237.731:26.63
4.Alissa BusOceanus1:30.04950137042.321:32.25
5.Rosanne VrijburgDe Columbiaan1:29.61910338842.561:35.61
AFGEMNiki OsborneDe Columbiaan1:21.689006712


<< TOP >>
Programmanr. 13
28-03-2010 - 16:22
Gemengd, 4 x 50m schoolslag8 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan3:10.433:18.13
Daphne Heemskerk
Maarten Brouwer
99
00
47.36Nathalie Bakker
Bob den Dulk
99
98
2.Oceanus 4Oceanus3:25.333:21.98
Mitchell Gonesh
Kim Zuiver
99
99
55.25Daan Sommeling
Lianne Bouwmeester
99
00
3.Oceanus 1Oceanus3:34.873:35.89
Roy Stevens
Dana Bosman
98
99
47.69Corné Hobo
Fleur van Diemen
00
99
4.Oceanus 2Oceanus3:36.413:38.20
Yves-Maurice Vork
Nina van Mastwijk
98
99
50.90Olaf van der Zwaard
Isaa Ebbinge
98
00
DISOceanus 3Oceanus3:20.603:19.70SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Roan van Bakel
Tess Pagano Mirani
99
99
51.54Sebastian van der Born
Fabiënne Vork
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 14
28-03-2010 - 16:27
Gemengd, 4 x 50m wisselslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oceanus 1Oceanus2:19.422:22.72
Cheryl Zethof
Joeri Berends
98
95
40.22Michael van Amstel
Eva van der Born
94
97
2.Oceanus 2Oceanus2:28.482:28.34
Sven Driessen
Luca Ebbinge
95
98
35.52Max Wegbrans
Chloë van den Hoff
94
96
3.De Columbiaan 1De Columbiaan2:29.802:37.30
Freeke den Dulk
Mats den Dulk
97
95
40.36Alexander Neijenhuijs
Wietske Voorham
94
97
4.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout2:29.252:38.86
Tim de Jong
Sharon van den Berg
97
96
40.43Anne van Dijk
Sander ter Steeg
96
95
DISDe Columbiaan 2De Columbiaan2:41.67EA
EA - Te vroeg overgenomen.
Marijn Brehler
Luuk Heck
98
95
47.71Anne Leltz
Roy Heemskerk
97
94


<< TOP >>
Programmanr. 15
28-03-2010 - 16:30
Gemengd, 4 x 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oceanus 1Oceanus1:59.911:57.18
Alissa Bus
Jos Vergeer
95
91
32.45Lisa de Jong
Martijn de Mercado
96
95
2.De Columbiaan 1De Columbiaan2:01.241:59.06
Sibrand Rinzema
Laura van Duijn
93
94
28.14Koen Bel
Manon Belfor
89
93