Speedo 4
Melick (NED),    21.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig   1:45.12 0100546    1:37.95           
          1:37.95
  2. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      2:07.23 0100480    1:58.31           
          1:58.31
  3. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      2:26.37 0200074    2:00.70           
          2:00.70
 DIS Sanne v Gameren               Noord Limburg(SG)           NT 0101938                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:38.48 0000267    1:42.08           
          1:42.08
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:43.10 0000263    1:42.87           
          1:42.87
  3. Bo Snijders                   RZL                    1:55.57 0000033    1:56.86           
          1:56.86
  4. Daniel Vlijt                  De Roersoppers         2:04.40 0100183    2:01.39           
          2:01.39
  5. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         2:04.70 0100439    2:10.80           
          2:10.80
 DIS Twan Swagten                  De Roersoppers         2:10.39 0001123    2:00.70           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:00.70
 DIS Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      2:06.21 0002253    2:11.88           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:11.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:45.45 0001034    1:36.57           
          1:36.57
  2. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:41.95 0000524    1:38.94           
          1:38.94
  3. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig   1:47.86 0000526    1:44.23           
          1:44.23
  4. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:46.92 0000250    1:44.73           
          1:44.73
  5. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:47.68 0000360    1:47.69           
          1:47.69
  6. Sarine van Rijt               Patrick                1:57.76 0001194    1:55.34           
          1:55.34
  7. Shannan Minkenberg            De Roersoppers         2:16.36 0002100    1:57.20           
          1:57.20
  8. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:06.80 0001378    2:12.13           
          2:12.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Slobbe                   Patrick                  46.31 9901287      45.06           
            45.06
  2. Roel Wijnands                 De Roersoppers           54.73 9901877      50.93           
            50.93
  3. Daan Zenden                   De Roersoppers           51.67 9900667      52.60           
            52.60
  4. Mariano Paulussen             Patrick                1:02.18 9901283      56.92           
            56.92
 DIS Cas Louwarts                  Rz                       53.23 9901249      52.70           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., +dis VC
            52.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers         3:27.80 9900918    3:17.65           
          3:17.65
  2. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)           NT 9901412    3:20.64           
          3:20.64
  3. Sterre Schlicher              Rz                          NT 9901672    3:25.47           
          3:25.47
  4. Shania Visser                 Rz                          NT 9902794    3:39.07           
          3:39.07
  5. Jiska van Rijt                Patrick                     NT 9901880    3:40.93           
          3:40.93
 DIS Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320    3:40.35           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:40.35
 DIS Sanne Vilters                 De Roersoppers              NT 9903438    3:50.69           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:50.69
 DIS Amber Vervoort                De Roersoppers              NT 9901188    4:12.50           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., +dis VB
          4:12.50
 DIS Manouk Verstappen             RZL                         NT 9902322    4:14.23           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., + dis SR
          4:14.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:34.94 9800247    1:30.75           
          1:30.75
  2. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:55.16 9800737    1:46.10           
          1:46.10
 DIS Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695    1:50.73           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:50.73
 DIS Luuk Broens                   RZL                         NT 9802693    2:29.95           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., + dis VI
          2:29.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:50.51 9702664    2:53.28           
          1:26.52  2:53.28
  2. Lotte van Haarst              De Roersoppers         2:54.64 9701858    2:57.05           
          1:26.53  2:57.05
  3. Femke Snijders                RZL                    3:12.18 9700814    3:03.74           
          1:30.30  3:03.74
  4. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:17.60 9700916    3:06.65           
          1:33.13  3:06.65
  5. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   3:05.36 9801108    3:08.69           
          1:30.40  3:08.69
  6. Lieke Schors                  RZL                    3:14.06 9802024    3:09.22           
          1:33.51  3:09.22
  7. Shae Bours                    Rz                     3:15.40 9803982    3:09.30           
          1:34.01  3:09.30
  8. Elke Teunissen                Rz                     3:25.78 9703446    3:11.28           
          1:35.03  3:11.28
  9. Serafina Vlijt                De Roersoppers         3:00.00 9801142    3:11.64           
          1:32.80  3:11.64
 10. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   3:11.92 9704548    3:16.27           
          1:35.70  3:16.27
 11. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   3:18.49 9801362    3:16.65           
          1:34.96  3:16.65
 12. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)      3:30.60 9704816    3:17.76           
          1:38.04  3:17.76
 13. Aniek Ketelings               Rz                     3:17.67 9800588    3:20.60           
          1:38.02  3:20.60
 14. Lucie Vrehen                  Patrick                4:02.02 9703222    3:32.91           
          1:43.68  3:32.91
 15. Anouk Rutten                  Rz                     3:42.94 9805012    3:35.26           
          1:46.20  3:35.26
 16. Celine Jansen                 De Roersoppers         3:54.33 9705404    3:47.74           
          1:51.12  3:47.74
 DIS Ydwien Vervoort               De Roersoppers         3:08.95 9801032    3:03.94           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:30.97  3:03.94
 DIS Rian Bongers                  RZL                         NT 9802022    3:11.03           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:34.28  3:11.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Vervoort                  De Roersoppers         2:58.30 9601405    2:54.29           
          1:25.57  2:54.29
  2. Ivo Grosveld                  RZL                    3:06.04 9702483    2:56.60           
          1:27.60  2:56.60
  3. Luuk Willems                  Patrick                     NT 9703191    3:17.74           
          1:39.01  3:17.74
  4. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   3:20.95 9701649    3:19.54           
          1:38.98  3:19.54
  5. Jasper Slobbe                 Patrick                3:29.77 9700435    3:23.86           
          1:39.26  3:23.86
  6. Lars Hamacher                 Patrick                3:28.85 9703189    3:30.79           
          1:46.81  3:30.79
 DIS Erik Broens                   RZL                    3:58.16 9702481                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
          1:57.86
 DIS Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:16.05 9700225                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
NG.Z Louis Guveau                  Rz                          NT 9703761                      
NG.Z Luc Nelissen                  Patrick                     NT 9701381                      
AFGE Robin Meuwissen               Patrick                3:00.77 9602601                      
  NG Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      3:34.95 9604889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      2:03.38 0100480    2:01.20           
          2:01.20
  2. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      2:17.75 0200074    2:03.84           
          2:03.84
 DIS Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig        NT 0100546    1:45.41           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.41
NG.Z Sanne v Gameren               Noord Limburg(SG)      2:31.36 0101938                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     41.62 0000267      42.77           
            42.77
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     41.91 0000263      43.06           
            43.06
  3. Bo Snijders                   RZL                      45.23 0000033      44.64           
            44.64
 DIS Daniel Vlijt                  De Roersoppers           43.89 0100183                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Enzo Schmetzer                De Roersoppers         1:03.53 0100439    1:00.55           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:00.55
 DIS Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:01.64 0002253    1:08.99           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., +dis VC
          1:08.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:29.96 0000250    1:26.96           
          1:26.96
  2. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:30.13 0001034    1:27.44           
          1:27.44
  3. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:31.35 0000524    1:31.16           
          1:31.16
  4. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig   1:34.60 0000526    1:37.53           
          1:37.53
  5. Sarine van Rijt               Patrick                1:47.57 0001194    1:39.18           
          1:39.18
  6. Shannan Minkenberg            De Roersoppers         1:49.42 0002100    1:46.36           
          1:46.36
 DIS Amy Mooren                    De Roersoppers         1:41.86 0000360                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
NG.Z Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:09.57 0001378                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cas Louwarts                  Rz                     1:48.45 9901249    1:43.36           
          1:43.36
  2. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:52.76 9900667    1:46.28 FJ 1      
          1:46.28
  3. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:49.69 9901877    1:46.28 FJ 2      
          1:46.28
  4. Mariano Paulussen             Patrick                1:58.00 9901283    1:51.35           
          1:51.35
  5. Roel Slobbe                   Patrick                1:59.60 9901287    1:56.89           
          1:56.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)           NT 9901412    1:42.68           
          1:42.68
  2. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:48.13 9900918    1:43.15           
          1:43.15
  3. Sterre Schlicher              Rz                     1:50.34 9901672    1:51.62           
          1:51.62
 DIS Beau Geenen                   RZL                    2:04.18 9902320    1:59.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:59.76
 DIS Jiska van Rijt                Patrick                     NT 9901880    2:06.64           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:06.64
 DIS Manouk Verstappen             RZL                         NT 9902322    2:12.47           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:12.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 6
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:11.67 9800247    3:09.85           
          3:09.85
  2. Robbin Vonk                   De Roersoppers         3:23.37 9800737    3:16.08           
          3:16.08
  3. Luuk Broens                   RZL                         NT 9802693    4:07.23           
          4:07.23
 DIS Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695    3:26.83           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:26.83
 DIS Pim Vrehen                    Patrick                     NT 9803525    4:02.55           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., +dis VC
          4:02.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serafina Vlijt                De Roersoppers         4:00.00 9801142    3:21.18           
          1:30.49  3:21.18
  2. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:31.46 9702664    3:22.61           
          1:34.70  3:22.61
  3. Shae Bours                    Rz                     4:00.41 9803982    3:37.45           
          1:40.89  3:37.45
  4. Lotte van Haarst              De Roersoppers         3:33.29 9701858    3:37.82           
          1:35.23  3:37.82
  5. Rian Bongers                  RZL                         NT 9802022    3:38.07           
          1:44.48  3:38.07
  6. Femke Snijders                RZL                    3:52.08 9700814    3:40.11           
          1:35.29  3:40.11
  7. Elke Teunissen                Rz                          NT 9703446    3:44.19           
          1:40.91  3:44.19
  8. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   3:49.22 9801362    3:50.43           
          1:47.09  3:50.43
  9. Lieke Schors                  RZL                         NT 9802024    3:52.03           
          3:52.03
 DIS Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:34.25 9700916                      
        VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt. (geen tijd noteren)
 DIS Lucie Vrehen                  Patrick                4:14.47 9703222    3:51.41           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:46.82  3:51.41
 DIS Aniek Ketelings               Rz                     4:31.19 9800588    4:09.87           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:53.00  4:09.87
 DIS Celine Jansen                 De Roersoppers         4:13.45 9705404    4:19.56           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:02.41  4:19.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
21.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Grosveld                  RZL                    3:30.89 9702483    3:16.09           
          1:32.59  3:16.09
 DIS Lars Hamacher                 Patrick                3:58.38 9703189    3:42.13           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:43.32  3:42.13
 DIS Luuk Willems                  Patrick                     NT 9703191    3:54.86           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.14  3:54.86
 DIS Max Vervoort                  De Roersoppers              NT 9601405    4:10.34           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.83  4:10.34
NG.Z Luc Nelissen                  Patrick                     NT 9701381                      
AFGE Robin Meuwissen               Patrick                3:35.83 9602601                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Roersoppers