Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 103. Alle, 50m vrije slag  Mix minioren 1,2 en 3
Nr. 104. Alle, 50m vrije slag  J.min.6 e.l. + M.jun. 1 e.l.
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 105. Alle, 25m vrije slag  Mix minioren 1,2 en 3
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 111. Alle, 50m schoolslag  Mix minioren 1,2 en 3
Nr. 112. Alle, 50m schoolslag  J.min.6 e.l. + M.jun. 1 e.l.
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 113. Alle, 25m schoolslag  Mix minioren 1,2 en 3
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo Hilversum deel 4
Hilversum, 21.3.2010


Programmanr. 1
21.3.10 - 14:30
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge VijsmaW.Z. & P.C. Triton1:53.1701009721:28.28
50m:43.63100m:1:28.28
2.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton1:52.3301009701:33.22
50m:45.04100m:1:33.22
3.Calina van der LemKon. AZ 18701:44.9402000861:40.89
50m:45.39100m:1:40.89
4.Lily RandoeHet YNT01020062:00.11
50m:53.11100m:2:00.11
DISFarah BelahcenHet YNT0200894
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 2
21.3.10 - 14:32
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordi van der LemKon. AZ 18701:52.0400001891:52.68
50m:54.45100m:1:52.68
2.Joep PostDe Otters Het Gooi2:00.0000007251:57.26
50m:54.75100m:1:57.26
3.Benjamin San A JongKon. AZ 1870NT00025351:59.53
50m:56.19100m:1:59.53
4.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. TritonNT02001132:00.20
50m:56.20100m:2:00.20
5.Eli WairataHet YNT00026912:06.54
50m:58.46100m:2:06.54
DISJulien LuursemaW.Z. & P.C. Triton2:00.0601007291:54.82
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:55.18100m:1:54.82
DISOlaf SmitTorpedoNT00016772:05.26
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:59.02100m:2:05.26
DISErnesto HofTorpedo2:09.5700011052:13.92
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt., SL
50m:1:05.21100m:2:13.92
AFGEMLars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:49.530001503


<< TOP >>
Programmanr. 3
21.3.10 - 14:38
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:46.8500020221:38.28
50m:49.27100m:1:38.28
2.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:41.0600007501:40.70
50m:48.00100m:1:40.70
3.Zanna van den MaagdenbergDe Otters Het GooiNT00020261:47.70
50m:51.83100m:1:47.70
4.Chenelva PengelHet Y2:13.3200022041:53.64
50m:53.23100m:1:53.64
5.Iris PernotHet Y1:58.8300022521:53.79
50m:54.21100m:1:53.79
6.Tess WalkerHet YNT00035281:54.51
50m:55.82100m:1:54.51
7.Lucia BoeréeTorpedo1:59.7500015062:05.61
50m:1:01.37100m:2:05.61
8.Zenna ThiryW.Z. & P.C. Triton2:15.6400020602:08.06
50m:1:01.79100m:2:08.06
9.Xiao Xiao NijhuisHet YNT00035262:11.80
50m:1:02.08100m:2:11.80
DISAriane SmitTorpedo2:01.1700016521:46.06
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:52.74100m:1:46.06
DISSaliha BenzeroualHet Y2:05.2200022581:50.68
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
50m:51.93100m:1:50.68
AFGEMMechteld BeukemaW.Z. & P.C. TritonNT0002254


<< TOP >>
Programmanr. 103
21.3.10 - 14:44
50m vrije slagMix minioren 1,2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Viënne JanssenTorpedo43.68010135242.82
2.Pauline CoxTorpedo47.27010135449.49
3.Pepijn SchokkerTorpedo50.03010143549.77
4.Amber StrampelTorpedo52.46010166250.20
5.Miguel VerheijenDe Otters Het GooiNT02005691:14.54
NG.ZAJoke WiersmaDe Otters Het Gooi57.080101808


<< TOP >>
Programmanr. 104
21.3.10 - 14:46
50m vrije slagJ.min.6 e.l. + M.jun. 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Storm HeezenDe Otters Het Gooi39.88980346136.23FJ 1
2.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi37.59980407436.23FJ 2
3.Vince van KleefTorpedo39.11980444737.33
4.Frederique HenraatKon. AZ 1870NT980390639.51
5.Sharon van der LemKon. AZ 187039.21980027039.67
6.Marine D'HondtDe Otters Het Gooi40.41990292040.26
7.Amber HofTorpedo42.98980273040.76FJ 1
8.Julia WaardenburgKon. AZ 187043.44980478640.76FJ 2
9.Barbara StoopKon. AZ 187043.96980512241.17
10.Frenk SchultenDe Otters Het Gooi42.26980371541.24
11.Nils RoturierTorpedo42.63980444941.87
12.Maité Marin-MeraTorpedoNT980528441.93
13.Demi BreenHet YNT980526642.37
14.Paula MestrumKon. AZ 1870NT990273442.93
15.Robin CannonHet Y49.35980526843.76
16.Gijs SteinrothTorpedo47.45980436544.55
17.Mies van TielDe Otters Het Gooi45.56990153444.78
18.Charlotte PernotHet Y48.04980325844.82
19.Myrthe TwiskerTorpedo47.08990381245.73
20.Rick SimonseTorpedo48.36980315945.81
21.Souhaila DerrazeHet Y50.50990453246.42
22.Sophia NooterDe Otters Het GooiNT980534046.98
23.Isabel van der WalDe Otters Het Gooi49.57990350047.43
24.Joel LigeonKon. AZ 187052.33990341147.59
25.Floor SmitsDe Otters Het Gooi50.09980512048.26
26.Joep PostDe Otters Het Gooi47.38000072549.38
27.Arthur de JongKon. AZ 187047.94990333749.59
28.Ben SieglerDe Otters Het GooiNT00027651:07.59
NG.ZAIssam AlahyaneHet Y39.209801501
AFGEMJennifer BergsmaDe Otters Het Gooi46.339801390
AFGEMMateo Marin-MeraTorpedo45.970002707


<< TOP >>
Programmanr. 4
21.3.10 - 14:54
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y35.01990034336.23
2.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi49.96990216945.74
3.Hamza BelahcenHet Y48.50990245948.22
4.Jordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton58.27990248357.02
5.Martin ReineckeDe Otters Het GooiNT99016151:02.09
6.Leon KolenbergW.Z. & P.C. Triton1:03.7899031651:03.92


<< TOP >>
Programmanr. 105
21.3.10 - 14:56
25m vrije slagMix minioren 1,2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lindsey LigeonKon. AZ 1870NT010215228.14
2.Isa AbrahamsDe Otters Het Gooi34.77020097031.82
3.Ennis van KlingerenKon. AZ 187034.59030015932.26
4.Anna PostDe Otters Het Gooi35.50030009039.36


<< TOP >>
Programmanr. 5
21.3.10 - 14:58
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi3:12.6099005543:12.73
50m:44.16200m:3:12.73
2.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton3:19.5199002903:13.28
50m:45.79200m:3:13.28
3.Marit LeusinkTorpedoNT99015703:18.94
50m:47.18200m:3:18.94
4.Abigail PengelHet Y3:48.0599020023:37.89
50m:48.09200m:3:37.89
5.Tessa BakkerDe Otters Het GooiNT99005563:39.78
50m:49.56200m:3:39.78
DISKarima AlyDe Otters Het GooiNT99008243:44.14
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:55.56200m:3:44.14


<< TOP >>
Programmanr. 6
21.3.10 - 15:02
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:36.0698007231:40.02
50m:46.32100m:1:40.02
2.Niels PostDe Otters Het Gooi1:46.8498013271:43.09
50m:47.58100m:1:43.09
3.Gideon HeijTorpedoNT98006551:45.43
50m:49.40100m:1:45.43
4.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:45.8298007211:56.53
50m:56.20100m:1:56.53
DISJimmy WilkensTorpedoNT98014371:49.56
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
50m:51.54100m:1:49.56


<< TOP >>
Programmanr. 7
21.3.10 - 15:04
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y2:47.5797003422:49.16
50m:40.20200m:2:49.16
2.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton2:56.3997015942:51.07
50m:39.85200m:2:51.07
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi3:01.0797028182:53.98
50m:41.17200m:2:53.98
4.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton3:16.8298028083:01.95
50m:42.65200m:3:01.95
5.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:06.4997035883:03.03
50m:41.80200m:3:03.03
6.Anne VeenDe Otters Het Gooi3:18.7597027143:03.45
7.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton3:09.6497021023:04.95
50m:44.36200m:3:04.95
8.Ludi van LeeuwenTorpedoNT97048543:18.90
50m:44.82200m:3:18.90
DISNadine TimmersDe Otters Het Gooi3:06.8897028163:05.17
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:41.97200m:3:05.17
AFGEMSandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton3:06.729702104
AFGEMMerve UluDe Otters Het GooiNT9801392


<< TOP >>
Programmanr. 8
21.3.10 - 15:12
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon. AZ 18702:38.0096002792:37.64
50m:36.23200m:2:37.64
2.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton3:00.4997024272:51.46
50m:41.13200m:2:51.46
DISDamian MartensHet Y3:03.8697010952:57.89
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:39.98200m:2:57.89


<< TOP >>
Programmanr. 9
21.3.10 - 15:16
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge VijsmaW.Z. & P.C. Triton1:59.8301009721:39.15
50m:48.52100m:1:39.15
2.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton2:01.1601009701:41.30
50m:51.12100m:1:41.30
3.Calina van der LemKon. AZ 18701:50.4202000861:48.53
50m:51.76100m:1:48.53


<< TOP >>
Programmanr. 10
21.3.10 - 15:20
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. TritonNT020011353.42
2.Ernesto HofTorpedoNT000110558.82
3.Jordi van der LemKon. AZ 187059.6400001891:07.24
DISOlaf SmitTorpedoNT000167755.71
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISBenjamin San A JongKon. AZ 187058.4300025351:01.93
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC
DISJulien LuursemaW.Z. & P.C. TritonNT01007291:13.20
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMLars EbbersW.Z. & P.C. TritonNT0001503


<< TOP >>
Programmanr. 11
21.3.10 - 15:22
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:30.9400020221:30.76
50m:42.89100m:1:30.76
2.Saliha BenzeroualHet Y1:49.6800022581:32.37FJ 1
50m:44.07100m:1:32.37
3.Ariane SmitTorpedo1:36.0600016521:32.37FJ 2
50m:44.54100m:1:32.37
4.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:27.8400007501:33.58
50m:43.35100m:1:33.58
5.Chenelva PengelHet Y2:00.8200022041:43.82
50m:46.34100m:1:43.82
6.Tess WalkerHet YNT00035281:45.45
50m:47.32100m:1:45.45
7.Iris PernotHet Y1:40.1600022521:46.04
50m:47.42100m:1:46.04
8.Lucia BoeréeTorpedo1:50.3100015061:51.09
50m:51.03100m:1:51.09
9.Zenna ThiryW.Z. & P.C. Triton2:06.1600020602:03.81
50m:58.60100m:2:03.81
10.Xiao Xiao NijhuisHet YNT00035262:08.51
50m:58.76100m:2:08.51
AFGEMMechteld BeukemaW.Z. & P.C. Triton2:16.610002254


<< TOP >>
Programmanr. 111
21.3.10 - 15:28
50m schoolslagMix minioren 1,2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Viënne JanssenTorpedo53.88010135257.07
2.Amber StrampelTorpedo59.6401016621:00.11
3.Lily RandoeHet YNT01020061:00.53
4.Pepijn SchokkerTorpedo1:05.8901014351:11.86
DISPauline CoxTorpedo1:01.100101354
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd )., SD
DISFarah BelahcenHet YNT02008941:02.53
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG.ZAJoke WiersmaDe Otters Het GooiNT0101808


<< TOP >>
Programmanr. 112
21.3.10 - 15:32
50m schoolslagJ.min.6 e.l. + M.jun. 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi43.96990055444.62
2.Abigail PengelHet Y46.37990200247.26
3.Vince van KleefTorpedo49.54980444749.58
4.Barbara StoopKon. AZ 187051.41980512249.83
5.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi50.92990055651.18
6.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi50.66980407451.80
7.Sharon van der LemKon. AZ 187049.36980027052.52
8.Nils RoturierTorpedoNT980444952.57
9.Robin CannonHet YNT980526853.13
10.Joel LigeonKon. AZ 187054.04990341153.86
11.Karima AlyDe Otters Het Gooi54.52990082454.20
12.Amber HofTorpedo55.85980273055.23
13.Myrthe TwiskerTorpedo52.97990381255.32
14.Charlotte PernotHet Y59.74980325855.36
15.Paula MestrumKon. AZ 1870NT990273455.49
16.Isabel van der WalDe Otters Het Gooi53.37990350055.60
17.Maité Marin-MeraTorpedo56.51980528456.52
18.Souhaila DerrazeHet YNT990453257.14
19.Mies van TielDe Otters Het Gooi56.93990153458.43
20.Floor SmitsDe Otters Het Gooi57.80980512059.03
21.Zanna van den MaagdenbergDe Otters Het Gooi1:08.5200020261:03.46
DISFrederique HenraatKon. AZ 187051.23980390650.40
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
DISFrenk SchultenDe Otters Het Gooi54.13980371552.44
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISJulia WaardenburgKon. AZ 187054.27980478653.57
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISRick SimonseTorpedo59.04980315955.57
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISGijs SteinrothTorpedo54.42980436555.70
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
DISArthur de JongKon. AZ 187059.88990333758.36
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISDemi BreenHet YNT980526658.64
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISEli WairataHet YNT00026911:00.66
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt., SA
DISSophia NooterDe Otters Het GooiNT98053401:04.59
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISBen SieglerDe Otters Het GooiNT00027651:15.43
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SG
AFGEMJennifer BergsmaDe Otters Het Gooi1:00.129801390
AFGEMMerve UluDe Otters Het Gooi54.169801392
AFGEMMateo Marin-MeraTorpedo1:00.250002707


<< TOP >>
Programmanr. 12
21.3.10 - 15:40
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:41.5299003431:42.66
50m:48.60100m:1:42.66
2.Hamza BelahcenHet Y1:55.0299024591:51.70
50m:53.51100m:1:51.70
3.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:53.7399021691:52.42
50m:53.76100m:1:52.42
4.Leon KolenbergW.Z. & P.C. Triton2:14.9799031652:11.86
50m:59.73100m:2:11.86
DISJordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton1:54.5899024831:59.65
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
50m:57.25100m:1:59.65
DISMartin ReineckeDe Otters Het Gooi2:08.1399016152:00.29
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:57.39100m:2:00.29


<< TOP >>
Programmanr. 113
21.3.10 - 15:44
25m schoolslagMix minioren 1,2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lindsey LigeonKon. AZ 1870NT010215229.64
2.Ennis van KlingerenKon. AZ 187035.75030015932.45
3.Miguel VerheijenDe Otters Het GooiNT020056932.60
DISIsa AbrahamsDe Otters Het GooiNT020097038.92
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAnna PostDe Otters Het GooiNT030009039.22
SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht., SD


<< TOP >>
Programmanr. 13
21.3.10 - 15:46
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:49.3699002901:45.04
50m:47.83100m:1:45.04
2.Marit LeusinkTorpedoNT99015701:52.10
50m:50.39100m:1:52.10
3.Michelle WartaW.Z. & P.C. TritonNT99033762:17.18
50m:1:02.84100m:2:17.18
DISMarine D'HondtDe Otters Het GooiNT99029202:00.90
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:54.10100m:2:00.90


<< TOP >>
Programmanr. 14
21.3.10 - 15:48
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike PronkW.Z. & P.C. TritonNT98007233:06.22
50m:44.52200m:3:06.22
2.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton3:19.0098007213:06.89
50m:47.99200m:3:06.89
2.Niels PostDe Otters Het Gooi3:24.8198013273:06.89
50m:47.49200m:3:06.89
4.Gideon HeijTorpedoNT98006553:23.95
50m:49.75200m:3:23.95
5.Jimmy WilkensTorpedoNT98014373:25.04
50m:50.64200m:3:25.04
6.Storm HeezenDe Otters Het GooiNT98034613:30.54
50m:46.81200m:3:30.54
NG.ZAIssam AlahyaneHet YNT9801501


<< TOP >>
Programmanr. 15
21.3.10 - 15:56
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:26.0997035883:18.60
50m:41.70100m:1:32.73200m:3:18.60
2.Hannah RosinghHet Y3:16.9697003423:22.78
50m:42.45100m:1:33.98200m:3:22.78


<< TOP >>
Programmanr. 16
21.3.10 - 16:00
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon. AZ 18702:49.7196002793:01.79
50m:35.60100m:1:21.83200m:3:01.79
2.Damian MartensHet YNT97010953:21.60
50m:39.16100m:1:30.42200m:3:21.60