Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd deel 4
Alkmaar, 21.3.2010


Programmanr. 1
21-3-2010 - 13:30
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BERNARD, DaniqueEd-Vo1:38.1502002241:34.85
2.GROENEVELD, KimZV Waterland1:45.9501009241:36.27
3.AKER, RosaZV De BronNT01011061:56.73


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-3-2010 - 13:35
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TIEL, Ian vanWZ&PC Purmerend1:39.6700003491:41.45
2.MACLEOD, JasonDAW-Finenzo1:58.2200009731:48.34
3.STIKKELMAN, NickDAW-Finenzo1:52.4301005931:48.94
4.NIEUWENDIJK, Tobias van denZv AquariusNT01007471:50.95
5.VEERMAN, AronEd-Vo2:00.4301008172:03.22
6.KROON, LucEd-Vo2:07.6001006972:04.37
7.VEERMAN, RuudEd-VoNT02005852:16.86


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-3-2010 - 13:35
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.KAMP, RowieDe Reuring1:34.4300010611:32.61
2.VELDEN, Saskia van derDAW-Finenzo1:35.2700014781:33.63
3.VERHOEVEN, MichelleEd-Vo1:37.2700019221:34.78
4.KOENEN, FloorDe Reuring1:36.7300016061:36.20
5.DÖDERLEIN DE WIN, MaraWZ&PC Purmerend1:36.0000004121:36.39
6.HETJES, ChantalEd-Vo1:48.4300015101:40.30
7.VERHAGE, VivekaDAW-Finenzo1:50.9100014801:44.28
8.SCHIJF, SteffiDAW-Finenzo1:42.5400014761:44.90
9.ANVELINK, SimoneMSV- ZeemachtNT00015461:45.35
10.WINDT, RoosZV Waterland1:48.0300026141:46.32
11.KEETMAN, MariskaZV De Bron2:02.5700024301:46.40
12.STROEK, IlonaEd-Vo1:46.0900024341:50.19
13.ROTTEVEEL, SanneMSV- Zeemacht2:06.7800015501:59.68
14.WIERSMA, ElineDAW-Finenzo2:02.5900014821:59.82
15.BERKEL, CaitlinZV Waterland2:05.7900006082:08.77
DISVEERMAN, SterreEd-VoNT00035441:53.05
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NG.ZAPAULUSMA, JuliaWZ&PC Purmerend2:07.000002144


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-3-2010 - 13:45
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VLUGT, BasEd-Vo35.72990072736.91
2.OTJES, BrianZv Aquarius41.50990113538.94
3.LIEVERST, RaoulDAW-Finenzo44.00990071342.71
4.ERKELENS, Joost vanDAW-Finenzo44.10990192743.37
5.ENGELDORP, Barry vanZv Aquarius47.22990008946.65
6.LEIJENAAR, DaveOude Veer53.59990248548.52
7.BRUGMAN, NanneZV Waterland51.26990136748.54
8.KESSELAAR, SanderMSV- Zeemacht51.26990200949.68
9.MEIJ, VitoZV Waterland48.61990077750.54
10.RUIG, RenseWZ&PC Purmerend53.45990162750.87
DISDORLAND, SanderZV Waterland47.599902643
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISWEES, Elroy van deWZ&PC Purmerend1:07.0099027171:17.20
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMDETERMAN, KeesZV Waterland52.619901365


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-3-2010 - 13:45
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.STOKVIS, BibiZV De Bron3:15.2799008923:14.24
2.BRINKHUIJSEN, Kelsey SharonWZ&PC PurmerendNT99028923:14.50
3.VOS, LeonieDAW-Finenzo3:29.8799016623:15.44
4.KLEINE, JetOude Veer3:26.3599033843:15.64
5.BRINK, Suzanne van denMSV- Zeemacht3:49.4399014383:19.81
6.PADT, JasmijnDAW-FinenzoNT99001563:25.37
7.COWLES, NicolahDAW-Finenzo3:52.2399029123:29.25
8.BOONSTRA, DeniseDAW-FinenzoNT99026623:29.39
9.BEEMSTERBOER, SusanDe ReuringNT99041583:33.14
10.MUL, SimoneDe Reuring3:57.7199027663:34.21
11.TIMMERMAN, FemkeDe ReuringNT99041603:44.89
12.VEERMAN, EsméeEd-VoNT99040423:47.61
13.MULDER, BentheDe Reuring4:11.8699027643:51.36
14.VISSER, MarjoleinDe Reuring4:13.4399022163:52.43
15.KRUK, Anouk van derMSV- ZeemachtNT99037783:53.21
16.AKER, LauraZV De BronNT99035303:54.19
17.SCHIPPER, RebeccaZV WaterlandNT99022403:58.17
18.LANGE, Talya deDAW-Finenzo4:21.1499021903:58.51
DISBRAUNSCHWEIGER, SelinaZV De Bron3:42.9399031323:37.50
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISALOFS, LiekeDAW-FinenzoNT99032323:53.74
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-3-2010 - 14:00
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VELDEN, Lars van derDAW-Finenzo1:19.5498001751:17.40
2.TUIJP, TimWZ&PC Purmerend1:20.3698009751:17.90
3.BLANKEN, JhamalDAW-Finenzo1:28.3498033971:22.00
4.ZANTEN, Rick vanZV Waterland1:27.9198003511:25.12
5.NIJS, Jordi deMSV- Zeemacht1:25.9298018511:28.65
6.PUSCH, MaxDAW-FinenzoNT98029591:32.77
7.KARREGAT, SanderEd-Vo1:39.8398003671:33.80
8.HANEVELD, ThomasDAW-Finenzo1:44.4698016311:36.97
9.DEKKER, FrankDAW-FinenzoNT98011551:41.72
10.KOOPEN, SimonWZ&PC Purmerend1:40.6698021271:49.25
11.HUIBERTS, SteefOude Veer1:56.2798008131:53.03
12.TOL, RicoEd-Vo1:57.9598041231:56.84
13.BERKEL, IanZV WaterlandNT98011991:58.23
14.VADER, VitkenMSV- Zeemacht2:18.3998013552:09.17
DISBLOM, HugoDe Reuring1:43.9098019491:43.99
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDUBBELD, LarsWZ&PC PurmerendNT98043112:03.66
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-3-2010 - 14:05
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BOER, Mirl deDAW-Finenzo2:30.4297004682:32.67
2.MIJNEN, SamiraWZ&PC Purmerend2:51.8497013202:47.52
3.ZANTEN, Saritha vanZV Waterland2:54.8798012202:49.15
4.VEERMAN, ShannaWZ&PC Purmerend3:04.6398003022:51.80
5.NOOM, AnneDAW-Finenzo3:02.1598000622:53.84
6.JONK, SilkeDAW-Finenzo3:00.5598020422:54.83
7.HOOGETERP, LotteDAW-Finenzo3:06.6197038782:57.92
8.LANGE, Tami deDAW-Finenzo3:04.3397041162:59.40
9.VISSER, DanielleDe Reuring3:00.9597013462:59.64
10.DENEKAMP, BiancaWZ&PC Purmerend3:09.8897038883:04.43
11.COHEN, NaomiWZ&PC Purmerend3:14.6098012223:04.52
12.OTTE, IsabelleEd-Vo3:09.3997026463:07.93
13.KORT, KimberleyDAW-Finenzo3:22.0698046983:10.30
14.BOSSCHERT, FenkeDAW-Finenzo3:25.6197047243:11.44
15.WIJNKER, KyraMSV- Zeemacht3:12.8198033423:11.79
16.NIEUWNDIJK, Isabel van denZv Aquarius3:20.7698032223:11.96
17.GROENEVELD, KylaDe Reuring3:29.4797034543:16.32
18.VADER, AnnikaMSV- Zeemacht3:24.2297015523:16.34
19.GANZEVOORT, SimoneDe Reuring3:21.0397056743:21.92
20.STOLK, RoanneZV Waterland3:24.1998010023:23.57
21.TOL, MerelEd-Vo3:37.5298003003:25.98
22.MACLEOD, TarrynDAW-FinenzoNT98016223:26.90
23.BEVEREN, Mandy vanDe Reuring3:28.6198034483:27.85
24.BOUMAN, HeatherMSV- Zeemacht3:51.2297024563:28.15
25.PRONK, CindyDe Reuring3:40.2598049543:31.99
26.FURUMAYA, AliciaDe Reuring3:42.2297039683:33.54
27.END, DanoushkaWZ&PC PurmerendNT98042763:38.87
28.VEENSTRA, DesireeMSV- Zeemacht4:08.4397048863:42.52
29.RUITER, AmberZV De BronNT98045503:56.77
30.MAZEE, BrittZV De BronNT98045523:59.31
31.NIETFELD, DaphneWZ&PC PurmerendNT98050984:09.22
DISFELDBERG, MaartjeDAW-Finenzo3:21.6298016203:14.94
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSWINKELS, JaimyDe Reuring3:41.7498043043:40.05
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISGROENEVELD, AilsaDe Reuring3:50.9998034503:45.44
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISBREEKER, CheyenneMSV- Zeemacht3:40.1497044983:48.24
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISHELSLOOT, SienDe Reuring3:53.1897056763:50.00
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMBRANDHOFF, MadelonZV De Bron3:41.379705764
AFGEMAPPEL, DemyWZ&PC Purmerend3:41.649802424


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-3-2010 - 14:25
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.JAGROEP, SanjayDAW-Finenzo2:47.0497016252:43.05
2.MEUFFELS, RowinDAW-Finenzo2:47.6396033252:43.33
3.HOETMER, DaniDAW-Finenzo2:46.2996045032:44.09
4.KNEPPERS, BeauOude Veer2:58.4197031572:48.39
5.GROEN, Danny FabianWZ&PC Purmerend3:00.5097030332:49.00
6.TOL, LeviEd-Vo2:56.1297003512:55.75
7.JONGH, Niels deZv Aquarius3:21.2996032392:59.15
8.KALVERBOER, JosZV Waterland3:03.9796022413:00.20
9.BRUIJN, Maurits deDAW-Finenzo2:53.8997009173:01.58
10.FALK, MartijnDAW-Finenzo3:13.2896014573:06.80
11.KOENEN, HuibDe Reuring3:12.5597029133:15.10
12.KARREGAT, NicoEd-Vo3:14.6097010013:18.42
13.MIDDELBEEK, StefanDe Reuring3:18.2597045753:22.73
14.BRUGMAN, HerkeZV Waterland3:53.0796041433:35.18
DISBRUIN, Sjors deWZ&PC Purmerend2:54.9897036092:52.69
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISNIEUWSTAD, VictorMSV- Zeemacht3:18.9597021773:12.96
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRUNDERKAMP, LorenzoEd-VoNT97034913:31.10
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NG.ZAKEMP, CarloWZ&PC Purmerend2:40.749600467
AFGEMVRIES, Wiebe deDe Reuring3:29.889604801


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-3-2010 - 14:35
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BERNARD, DaniqueEd-Vo1:50.1402002241:49.90
2.GROENEVELD, KimZV Waterland1:53.1701009241:53.42
3.AKER, RosaZV De BronNT01011062:17.31


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-3-2010 - 14:40
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.KROON, LucEd-Vo42.41010069741.29
2.TIEL, Ian vanWZ&PC Purmerend41.45000034941.37
3.MACLEOD, JasonDAW-Finenzo58.13000097351.89
4.VEERMAN, RuudEd-VoNT02005851:11.11
DISNIEUWENDIJK, Tobias van denZv Aquarius53.170100747
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISSTIKKELMAN, NickDAW-Finenzo53.67010059353.84
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISVEERMAN, AronEd-Vo52.93010081757.05
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-3-2010 - 14:40
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VERHOEVEN, MichelleEd-Vo1:25.4300019221:23.09
2.KAMP, RowieDe Reuring1:27.2600010611:24.95
3.DÖDERLEIN DE WIN, MaraWZ&PC Purmerend1:23.7500004121:27.62
4.ANVELINK, SimoneMSV- Zeemacht1:29.0500015461:28.43
5.VELDEN, Saskia van derDAW-Finenzo1:31.9500014781:28.84
6.VERHAGE, VivekaDAW-Finenzo1:33.3400014801:31.83
7.HETJES, ChantalEd-Vo1:33.7900015101:33.22
8.SCHIJF, SteffiDAW-Finenzo1:33.1800014761:34.46
9.KOENEN, FloorDe Reuring1:34.3300016061:39.56
10.WINDT, RoosZV Waterland1:46.7100026141:40.27
11.KEETMAN, MariskaZV De Bron1:50.6300024301:42.47
12.STROEK, IlonaEd-Vo1:44.6800024341:45.18
13.ROTTEVEEL, SanneMSV- Zeemacht1:54.4700015501:46.74FJ 1
14.VEERMAN, SterreEd-Vo1:41.8600035441:46.74FJ 2
15.WIERSMA, ElineDAW-Finenzo1:57.1000014821:53.89
16.BERKEL, CaitlinZV Waterland2:06.8200006081:56.69
NG.ZAPAULUSMA, JuliaWZ&PC PurmerendNT0002144


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-3-2010 - 14:50
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ERKELENS, Joost vanDAW-Finenzo1:42.0299019271:35.44
2.VLUGT, BasEd-Vo1:38.7399007271:39.65
3.LIEVERST, RaoulDAW-Finenzo1:43.4099007131:45.02FJ 1
4.OTJES, BrianZv Aquarius1:43.9799011351:45.02FJ 2
5.DORLAND, SanderZV Waterland1:44.4199026431:45.02FJ 3
6.KESSELAAR, SanderMSV- Zeemacht1:50.4099020091:48.43
7.BRUGMAN, NanneZV Waterland1:54.4699013671:53.00
8.ENGELDORP, Barry vanZv Aquarius1:55.9799000891:53.59
9.RUIG, RenseWZ&PC Purmerend2:01.3699016271:56.12
10.WEES, Elroy van deWZ&PC Purmerend2:08.0399027172:07.08
11.LEIJENAAR, DaveOude Veer2:06.0099024852:10.90
DISMEIJ, VitoZV Waterland1:59.9699007771:55.74
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMDETERMAN, KeesZV Waterland1:47.219901365


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-3-2010 - 14:55
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BRINK, Suzanne van denMSV- Zeemacht1:51.7699014381:43.07
2.VOS, LeonieDAW-Finenzo1:52.9299016621:47.14
3.KLEINE, JetOude Veer1:54.6899033841:48.24
4.BRAUNSCHWEIGER, SelinaZV De BronNT99031321:50.45
5.BEEMSTERBOER, SusanDe Reuring2:02.4099041581:51.26
6.STOKVIS, BibiZV De Bron2:00.0799008921:52.10
7.PADT, JasmijnDAW-Finenzo1:57.6199001561:52.38
8.COWLES, NicolahDAW-FinenzoNT99029121:53.19
9.MULDER, BentheDe Reuring2:12.5899027642:02.00
10.AKER, LauraZV De BronNT99035302:02.68
11.VEERMAN, EsméeEd-VoNT99040422:03.60
12.BOONSTRA, DeniseDAW-FinenzoNT99026622:03.68
13.VISSER, MarjoleinDe Reuring2:10.1799022162:12.88
14.SCHIPPER, RebeccaZV WaterlandNT99022402:41.76
DISMUL, SimoneDe ReuringNT99027662:06.52
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISTIMMERMAN, FemkeDe ReuringNT99041602:08.81
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-3-2010 - 15:00
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VELDEN, Lars van derDAW-Finenzo2:45.3598001752:43.59
2.TUIJP, TimWZ&PC Purmerend3:01.3898009752:53.79
3.ZANTEN, Rick vanZV Waterland2:57.3798003512:54.11
4.KARREGAT, SanderEd-Vo3:11.2498003673:04.71
5.BLANKEN, JhamalDAW-Finenzo3:14.6998033973:08.07
6.HANEVELD, ThomasDAW-Finenzo3:12.5098016313:12.16
7.PUSCH, MaxDAW-FinenzoNT98029593:14.68
8.NIJS, Jordi deMSV- Zeemacht3:18.6198018513:15.97
9.DEKKER, FrankDAW-Finenzo3:20.0498011553:17.71
10.KOOPEN, SimonWZ&PC Purmerend3:28.4098021273:24.33
11.HUIBERTS, SteefOude Veer3:49.0098008133:32.07
12.BLOM, HugoDe ReuringNT98019493:32.19
13.VADER, VitkenMSV- Zeemacht3:56.3998013553:38.28
DISDUBBELD, LarsWZ&PC PurmerendNT98043113:43.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTOL, RicoEd-VoNT98041233:46.90
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISBERKEL, IanZV WaterlandNT98011993:52.81
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
21-3-2010 - 15:05
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BOER, Mirl deDAW-Finenzo2:43.8897004682:51.37
2.ZANTEN, Saritha vanZV Waterland3:08.3298012203:04.27
3.VISSER, DanielleDe Reuring3:23.6997013463:14.97
4.DENEKAMP, BiancaWZ&PC Purmerend3:25.4497038883:20.93
5.OTTE, IsabelleEd-Vo3:33.0397026463:30.23
6.NOOM, AnneDAW-Finenzo3:31.0698000623:31.50
7.TOL, MerelEd-VoNT98003003:35.03
8.HOOGETERP, LotteDAW-Finenzo3:32.4597038783:35.54
9.STOLK, RoanneZV Waterland3:41.8898010023:35.98
10.KORT, KimberleyDAW-FinenzoNT98046983:38.63
11.JONK, SilkeDAW-Finenzo3:41.3998020423:39.35
12.MACLEOD, TarrynDAW-Finenzo3:59.5398016223:46.36
13.GROENEVELD, KylaDe Reuring3:51.9197034543:46.90
14.GANZEVOORT, SimoneDe ReuringNT97056743:53.10
15.BOSSCHERT, FenkeDAW-Finenzo4:05.4797047243:53.48
16.BEVEREN, Mandy vanDe ReuringNT98034483:58.05
17.KORTHAGEN, ElviraWZ&PC Purmerend3:48.8298010043:58.57
18.FURUMAYA, AliciaDe Reuring4:03.9397039684:05.53
19.WIJNKER, KyraMSV- Zeemacht4:16.4698033424:06.99
20.PRONK, CindyDe Reuring4:48.9998049544:21.58
21.HELSLOOT, SienDe ReuringNT97056764:39.45
DISVEERMAN, ShannaWZ&PC Purmerend3:21.209800302
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISMAZEE, BrittZV De BronNT9804552
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISMIJNEN, SamiraWZ&PC Purmerend3:48.3697013203:46.22
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISCOHEN, NaomiWZ&PC Purmerend4:02.8898012223:47.18
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNIEUWNDIJK, Isabel van denZv AquariusNT98032224:51.56
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMSWINKELS, JaimyDe ReuringNT9804304


<< TOP >>
Programmanr. 16
21-3-2010 - 15:20
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TOL, LeviEd-Vo3:17.3597003512:59.84
2.KNEPPERS, BeauOude Veer3:27.8997031573:08.87
3.HOETMER, DaniDAW-Finenzo3:16.3596045033:09.02
4.KALVERBOER, JosZV Waterland3:31.1896022413:22.14
5.JAGROEP, SanjayDAW-Finenzo3:26.0297016253:23.27
6.MEUFFELS, RowinDAW-Finenzo3:27.3296033253:24.83
7.BRUIJN, Maurits deDAW-Finenzo3:27.7897009173:26.13
8.NIEUWSTAD, VictorMSV- Zeemacht3:38.1197021773:34.44
9.BRUIN, Sjors deWZ&PC Purmerend3:38.7497036093:37.21
10.KARREGAT, NicoEd-Vo3:34.9097010013:40.82
11.KOENEN, HuibDe ReuringNT97029133:42.64
12.FALK, MartijnDAW-Finenzo3:50.3796014573:46.86
13.GROEN, Danny FabianWZ&PC PurmerendNT97030333:47.10
14.BRUGMAN, HerkeZV Waterland4:36.2196041434:17.08
15.MIDDELBEEK, StefanDe Reuring4:45.4597045754:21.76
DISRUNDERKAMP, LorenzoEd-VoNT9703491
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
NG.ZAKEMP, CarloWZ&PC Purmerend3:19.009600467
AFGEMVRIES, Wiebe deDe ReuringNT9604801