Nr. 1. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 3. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 4. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 19. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 20. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 24. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 25. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open


20100321 Eiffel Swimmers PSV limietwedstrijd
Eindhoven, 21.3.2010


Programmanr. 1
21.3.10 - 13:45
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike de Waardde Zeehond '7329.91960060430.74
NR 14 jaar
2.Brenda RodiersBEST29.90BEST/266/9331.46
3.Nathalie VerhaertWase Zwemkring30.74WZK/222/9331.79
4.Naomi JulicherWiekslag31.29920260633.31
5.Lotte LangenhoffZeester Meerval32.75960258033.41
6.Lisanne van Velzende Zeehond '7333.28950131833.82
7.Iranila PattipilohyDe Dolfijn33.30960523034.34
8.Nienke Prangerde Zeehond '7335.69970161235.62
9.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)36.14940485235.95
10.Isolde de LouwAquapoldro34.64950300835.99
11.Susan TeijkenZ&PV Nuenen35.48950459236.13
12.Marloes van der BeekAquapoldro35.54940136436.63
13.Jinte WorstelingDe Houtrib36.30980184437.01
14.Nina TourtonZpb H&l36.91960361237.89
15.Indah HijmansZob'6636.39970315238.83
16.Samantha Boefde Zeehond '7341.02970284038.85
17.Esmee Buddenbergde Zeehond '7341.58980030439.47
AFGEMLisa HartogsZ&PV Nuenen36.109505044


<< TOP >>
Programmanr. 2
21.3.10 - 13:48
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Louis CroenenShark26.13SHARK/133/0427.17
2.Sander HELDERWEIRTMEGA25.96MEGA555/9127.51
3.Pieter WielandtTemse Scheldezwemmers28.45TSZ/149/9328.70
4.Lander HendrikckxBEST29.48BEST/241/9429.03
5.Sil HovingEiffel Swimmers PSV28.73910394730.12
6.Marciano LynchWVZ28.39940189330.41
7.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7331.12950228932.17
8.Marco UppelschotenDe Houtrib33.42950037532.66
9.Nick Outde Zeehond '7332.96940088133.44
10.Michael TonsbeekDe Dolfijn32.04970128733.55
11.Yassine ManianiZ.V. Utrecht34.02950175534.39
12.Frank RooversDe Houtrib34.74980021934.72
13.Marvin Santana SanzDe Houtrib33.86930265735.55
14.Martijn KornetGoSwim38.10970023137.84
15.Jordi NijlandDe Houtrib38.51970395738.34


<< TOP >>
Programmanr. 3
21.3.10 - 13:51
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jolien SysmansZGEEL1:12.34ZGEEL/058/9236.331:18.40
2.Nicky DeijlZob'661:18.77960136037.421:21.06
3.Nikki HabersZeester Meerval1:19.51960059439.281:22.08
4.Irene TeuferDe Dolfijn1:19.87960234037.901:23.04
5.Karlien VeldscholteZpb H&l1:18.19930588038.931:23.36
6.Anoeska van de KraatsDwk1:22.23970128440.391:24.97
7.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV1:20.82930492240.221:25.18
8.Senna Polsde Zeehond '731:26.29970001240.481:25.35
9.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV1:24.12960023440.961:26.33
10.Michelle GeislerAquarijn1:27.78950251439.941:26.54
11.Vera CoenenDe Rog  Weert1:24.57910404641.621:28.02
12.Isolde D'hertEiffel Swimmers PSV1:26.54970256441.861:28.32
13.Tamara van Kooijde Zeehond '731:29.80970003241.541:28.45
14.Hilde vd SchansDe Rog  Weert1:24.21950271042.251:29.36
15.Brighid van UffelenRacing Club1:29.53980031042.621:29.79
16.Blanca de LouwAquapoldro1:26.94980126842.601:30.24
17.Sophie de BeenAquapoldro1:24.76940562642.731:30.34
18.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV1:24.90950473042.621:30.71
19.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:30.33950545442.921:31.91
20.Hester van de ElzenZeester Meerval1:31.38950155444.301:32.33
21.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:29.39980106444.081:32.98
22.Elles BeckerZwemclub Zeist1:28.97960062843.891:33.03
23.Nienke LangerakZ&PV Nuenen1:34.10960583044.581:34.90
24.Eline den BraveZaanstad (SG)1:34.47960168244.751:34.97
25.Tamara MaassenAquapoldro1:33.10980127044.501:35.19
26.Melina KnolZaanstad (SG)1:33.20980223245.581:35.78
27.Esmeralda de ZwartZpb H&l1:35.78970387644.641:36.61
28.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:45.93980065047.831:43.72
29.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:40.11980106249.081:44.70
30.Anne van CasterenZeester Meerval1:49.48960128852.051:48.33
AFGEMRebecca FairleyEiffel Swimmers PSV1:29.959702736


<< TOP >>
Programmanr. 4
21.3.10 - 13:59
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ken CortensBEST1:11.03BEST/205/9332.911:09.30
2.Rick de Waardde Zeehond '731:09.52940109533.331:10.78
3.Joris KraaijesteinMNC Dordrecht1:13.20950216735.691:14.99
4.Tom van de PutteMNC Dordrecht1:12.64940262534.891:16.23
5.Ties ElzermanDe Dolfijn1:15.00950216335.541:16.71
6.Koen van LieshoutEiffel Swimmers PSV1:16.24950344536.051:16.72
7.Sander AsjesLAC1:18.41950378735.621:17.02
8.Yamiko SteenhoekZob'661:13.21960098735.861:17.14
9.Joris WillemsZ&PV Nuenen1:16.16950229336.551:18.12
10.Thomas MeijerAquapoldro1:14.89940232137.571:18.65
11.Johnno PetersWiekslag1:17.27950129536.811:18.78
12.Sjoerd MurkAquarijn1:17.07950096737.641:20.12
13.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV1:20.29960042737.481:21.24
14.Niek de BrabanderDwk1:20.41950207139.201:22.43
15.Ivar de JongDe Dolfijn1:23.08970086939.331:23.30
16.Wimar LindenbergMNC Dordrecht1:18.12960185741.051:26.76
17.Toby van WijngaardenRacing Club1:24.31970059141.011:27.45
18.Diederick GroeneveldBZV 's-hertogenbosch1:34.52950212342.551:30.44
19.Duncan de VosZ.V. Utrecht1:30.77970317743.721:31.41
20.Michael VermoenZpb H&l1:38.86960489750.471:46.60


<< TOP >>
Programmanr. 5
21.3.10 - 14:04
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joëlle SchepsWVZ56.45920236427.6557.09
2.Nina Van KoeckhovenMEGA56.40MEGA/013/8327.5057.68
3.Maartje de WitWVZ59.99950236229.961:00.88
4.Ruby BomonZNA59.95ZNA/170/9329.531:01.20
5.Anne Michelle VosDe Rog  Weert59.76910799430.121:02.23
6.Marissa TaribukaDwk1:01.40960278230.401:02.51
7.Charlotte de GeeterKoninklijke Brugse Zwemkring1:02.21BZK/307/9530.391:02.92
8.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV1:00.91930256830.551:03.51
9.Maud HoofsRacing Club1:02.66950120631.041:03.92
10.Aimée GroenveldDe Houtrib1:03.90950339430.481:03.96
11.Bente van BergenZeester Meerval1:01.91960033631.271:04.45
12.Karlijn HoogstedeZeester Meerval1:00.03940480030.491:04.53
13.Aylin van UffelenRacing Club1:04.33960035231.541:05.30
14.Dèlenn van OostromGoSwim1:05.70960005632.071:05.89
15.Lieke HengstLAC1:03.71910804831.471:06.19
16.Esther KuhlmanAquapoldro1:05.16960167831.711:06.36
17.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV1:05.28950075431.641:06.42
18.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:04.39960523032.181:07.01
19.Wendy de BruinZob'661:05.57920632032.081:07.48
20.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht1:05.52950055432.531:07.53
21.Linda KampermanAquarijn1:03.68960123832.581:07.76
22.Courtney van HuizenZ.V. Utrecht1:06.16960168632.251:07.78
23.Tamara van der SteenZV Vlaardingen1:06.10960515632.681:07.91
24.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV1:05.89960181633.201:08.18
25.Laura WillemsenDwk1:06.00970016833.021:08.20
26.Tess TjokrodikromoDe Houtrib1:08.91980017233.761:09.80
27.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:08.70940485233.731:10.11
28.Kimberley van UffelenRacing Club1:10.08910313033.471:10.50
29.Myrthe de JongRacing Club1:12.72980024433.491:10.61
Shannon MommersteegAquarijn1:06.20970239833.491:10.61
31.Elke van den HurkZ&PV Nuenen1:12.11960181433.761:10.69
32.Nilce Mendes BarbosaLAC1:09.28980021433.651:10.89
33.Esther RobakiewiczDe Houtrib1:08.31960343033.641:11.42
34.Lilly de WitMNC Dordrecht1:12.55980349834.861:11.55
35.Sophie de BeenAquapoldro1:07.58940562634.181:11.84
36.Zoë van der VeldenZpb H&l1:09.96960286235.101:12.19
37.Jill van der JagtEiffel Swimmers PSV1:11.22970091034.691:12.56
38.Eva CornelisseZpb H&l1:12.01970133635.141:13.39
39.Jinte WorstelingDe Houtrib1:11.45980184434.611:14.23
NG.ZALinde EeckhoutMEGA57.63MEGA422/93
AFGEMMadelon van DamEiffel Swimmers PSV1:02.529601624


<< TOP >>
Programmanr. 6
21.3.10 - 14:13
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jasper AerentsKoninklijke Brugse Zwemkring51.39BZK/545/9224.3951.02
2.Axel VANDEVELDEMEGA49.70MEGA065/9125.2453.45
3.Olivier van der SandeZwemvereniging Lier52.89ZVL/107/9326.2554.11
4.Louis VandammeKoninklijke Brugse Zwemkring56.73BZK/463/9427.0456.53
5.Robin BosDwk55.14930226527.6856.65
6.Jacco DoestDwk56.48940071128.2257.56
7.Sander AriaanszZ.V. Utrecht55.32930205327.6357.76
8.Michiel de GeeterKoninklijke Brugse Zwemkring58.16BZK/286/9427.6158.36
9.Gijs de RooijAquapoldro54.47910476927.7659.15
10.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV57.64960100728.4059.55
11.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV56.82930046128.5559.62
12.Niels KemperinkOZ&PC1:00.31960000528.2459.65
13.Brian van de GraafDe Houtrib57.98940165328.631:00.46
14.Cees v.d. HeideSCOM59.39950396729.471:00.70
15.Duane WemmersMNC Dordrecht58.15950139729.371:00.84
16.Kees van den DoelRacing Club59.59940167729.861:01.12
17.Peter BernsenDe Rog  Weert59.21630111929.571:01.20
18.Tai Wei KanSCOM1:00.50950241729.391:01.92
19.Donny van den BoschAquarijn1:01.36950200129.201:02.09
20.Marco UppelschotenDe Houtrib59.96950037530.301:02.52
21.Remco van Velzende Zeehond '731:03.11980001129.751:02.93
22.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)59.85870104130.021:03.18
23.Marvin Santana SanzDe Houtrib1:00.28930265730.331:03.56
24.Frank RooversDe Houtrib1:02.58980021930.191:03.72
25.Quinn MasseeDwk1:03.48950152130.841:04.03
26.Jeffrey DuifBZV 's-hertogenbosch1:12.73940136531.481:07.95
27.Leon de VriesZpb H&l1:05.51960337132.011:08.59
28.Jordi NijlandDe Houtrib1:07.86970395733.431:09.21
29.Marco HoogenraadBZV 's-hertogenbosch1:14.50950305132.411:09.66
30.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:09.77970199333.191:10.13
31.Sezer YasZ.V. Utrecht1:08.39980090933.481:10.53
32.Matthijs FleumerZaanstad (SG)1:11.11960327334.131:11.54
33.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:12.71960231134.531:12.66
34.Fabian BoerDe Houtrib1:13.81980050936.641:16.51
AFGEMTom van LeeuwenZ&PV Nuenen1:05.219502291


<< TOP >>
Programmanr. 7
21.3.10 - 14:21
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sophie SchagenDe Houtrib1:23.54990221842.681:27.91
2.Juliette Diaz DiazZpb H&l1:32.93000004847.231:34.97
DISAlisha VieiraZpb H&l1:42.24990455445.501:35.65
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 8
21.3.10 - 14:24
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ricardo van der SteenZV Vlaardingen1:34.96000062542.681:27.91


<< TOP >>
Programmanr. 9
21.3.10 - 14:26
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmée BosDwk5:04.0996006625:12.96
50m:
100m:
32.91
1:12.16
32.91
39.25
150m:
200m:
1:52.84
2:32.04
40.68
39.20
250m:
300m:
3:16.76
4:02.02
44.72
45.26
350m:
400m:
4:37.94
5:12.96
35.92
35.02
2.Maaike de Waardde Zeehond '735:15.9096006045:14.65
50m:
100m:
31.79
1:10.58
31.79
38.79
150m:
200m:
1:51.10
2:30.05
40.52
38.95
250m:
300m:
3:16.42
4:02.84
46.37
46.42
350m:
400m:
4:39.79
5:14.65
36.95
34.86
3.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV5:10.2494005745:24.90
50m:
100m:
33.66
1:12.58
33.66
38.92
150m:
200m:
1:54.92
2:36.01
42.34
41.09
250m:
300m:
3:23.48
4:11.25
47.47
47.77
350m:
400m:
4:48.42
5:24.90
37.17
36.48
4.Lotte LangenhoffZeester Meerval5:23.9096025805:40.74
50m:
100m:
34.03
1:17.05
34.03
43.02
150m:
200m:
1:59.36
2:41.64
42.31
42.28
250m:
300m:
3:30.48
4:21.53
48.84
51.05
350m:
400m:
5:01.83
5:40.74
40.30
38.91
5.Lisa DeijlZob'665:53.3293041085:50.07
50m:
100m:
34.91
1:19.07
34.91
44.16
150m:
200m:
2:04.11
2:49.64
45.04
45.53
250m:
300m:
3:36.68
4:26.15
47.04
49.47
350m:
400m:
5:08.71
5:50.07
42.56
41.36
6.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV5:56.7097025625:59.53
50m:
100m:
38.38
1:26.14
38.38
47.76
150m:
200m:
2:14.56
2:59.86
48.42
45.30
250m:
300m:
3:45.45
4:33.58
45.59
48.13
350m:
400m:
5:18.30
5:59.53
44.72
41.23
AFGEMMichelle VeroudenEiffel Swimmers PSV5:06.849400150


<< TOP >>
Programmanr. 10
21.3.10 - 14:33
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maurice SoudantZ&PV Nuenen4:40.5193021254:55.82
50m:
100m:
28.47
1:02.26
28.47
33.79
150m:
200m:
1:40.43
2:17.13
38.17
36.70
250m:
300m:
3:01.81
3:45.88
44.68
44.07
350m:
400m:
4:20.78
4:55.82
34.90
35.04
2.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV4:51.5794039194:56.55
50m:
100m:
29.71
1:04.43
29.71
34.72
150m:
200m:
1:42.15
2:18.64
37.72
36.49
250m:
300m:
3:03.25
3:48.96
44.61
45.71
350m:
400m:
4:23.84
4:56.55
34.88
32.71
3.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV4:56.1795007695:00.31
50m:
100m:
30.74
1:06.51
30.74
35.77
150m:
200m:
1:45.73
2:22.96
39.22
37.23
250m:
300m:
3:08.45
3:53.68
45.49
45.23
350m:
400m:
4:27.99
5:00.31
34.31
32.32
4.Diederick GroeneveldBZV 's-hertogenbosch5:40.5695021235:32.78
50m:
100m:
34.27
1:16.48
34.27
42.21
150m:
200m:
1:59.42
2:42.01
42.94
42.59
250m:
300m:
3:29.56
4:18.42
47.55
48.86
350m:
400m:
4:56.94
5:32.78
38.52
35.84
5.Josha van den ElzenAquapoldro5:33.6796024235:32.87
50m:
100m:
33.89
1:14.58
33.89
40.69
150m:
200m:
1:58.14
2:40.92
43.56
42.78
250m:
300m:
3:28.87
4:17.70
47.95
48.83
350m:
400m:
4:56.89
5:32.87
39.19
35.98
6.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV5:33.0396006915:37.29
50m:
100m:
35.01
1:15.97
35.01
40.96
150m:
200m:
1:58.52
2:40.52
42.55
42.00
250m:
300m:
3:31.18
4:22.58
50.66
51.40
350m:
400m:
5:00.02
5:37.29
37.44
37.27
7.Michael TonsbeekDe Dolfijn5:30.0297012875:43.84
50m:
100m:
34.28
1:18.24
34.28
43.96
150m:
200m:
2:01.99
2:44.52
43.75
42.53
250m:
300m:
3:35.26
4:26.91
50.74
51.65
350m:
400m:
5:07.27
5:43.84
40.36
36.57
8.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV5:35.0096014595:45.44
50m:
100m:
34.86
1:15.70
34.86
40.84
150m:
200m:
2:00.85
2:44.93
45.15
44.08
250m:
300m:
3:35.74
4:28.50
50.81
52.76
350m:
400m:
5:06.71
5:45.44
38.21
38.73
9.Krijn de KievitRacing Club5:43.3097002775:50.73
50m:
100m:
37.19
1:25.48
37.19
48.29
150m:
200m:
2:08.63
2:51.33
43.15
42.70
250m:
300m:
3:42.05
4:34.76
50.72
52.71
350m:
400m:
5:13.34
5:50.73
38.58
37.39
10.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV5:46.4197004895:51.76
50m:
100m:
35.83
1:17.33
35.83
41.50
150m:
200m:
2:05.66
2:50.61
48.33
44.95
250m:
300m:
3:40.00
4:30.27
49.39
50.27
350m:
400m:
5:11.59
5:51.76
41.32
40.17
11.Toby van WijngaardenRacing Club5:51.6197005916:07.42
50m:
100m:
41.70
1:30.56
41.70
48.86
150m:
200m:
2:17.88
3:04.78
47.32
46.90
250m:
300m:
3:54.12
4:44.04
49.34
49.92
350m:
400m:
5:27.16
6:07.42
43.12
40.26
AFGEMTim van der SteenZV Vlaardingen5:53.079702961


<< TOP >>
Programmanr. 11
21.3.10 - 14:40
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV1:05.57930492231.781:07.67
2.Sophie SollieZeester Meerval1:05.50940014030.891:08.43
3.Macy OortwijnDwk1:05.98950072231.881:08.75
4.Irene TeuferDe Dolfijn1:08.98960234032.031:09.30
5.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV1:07.14930318632.721:11.12
6.Aimée GroenveldDe Houtrib1:11.63950339434.261:13.63
7.Esmée SixEiffel Swimmers PSV1:14.17970049034.471:15.11
8.Linda KampermanAquarijn1:12.81960123834.621:15.43
9.Marloes van der BeekAquapoldro1:14.73940136435.231:15.72
10.Michelle GeislerAquarijn1:13.66950251434.731:17.13
11.Shannon MommersteegAquarijn1:14.82970239834.561:17.30
12.Esther RobakiewiczDe Houtrib1:17.78960343037.401:21.14
13.Indah HijmansZob'661:16.11970315237.411:21.38
14.Felicia SwetsAquapoldro1:18.74980127237.841:21.61
15.Isolde de LouwAquapoldro1:17.29950300837.021:22.70
16.Jessica MandersZ&PV Nuenen1:23.65960400436.661:26.65
17.Jill van der JagtEiffel Swimmers PSV1:28.98970091039.691:27.59
18.Samantha Boefde Zeehond '731:25.75970284038.101:28.60
19.Cindy RkmanZpb H&l1:29.55980085838.151:30.36
20.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht1:30.56980132241.861:32.26


<< TOP >>
Programmanr. 12
21.3.10 - 14:45
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Glen SURGELOOSEMEGA53.66MEGA510/8926.5754.97
2.Louis CroenenShark55.29SHARK/133/0426.4155.95
3.Pieter WielandtTemse Scheldezwemmers1:01.43TSZ/149/9328.271:00.65
4.Gijs de RooijAquapoldro1:02.41910476929.751:04.08
5.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '731:02.32950228929.221:05.26
6.Marciano LynchWVZ1:01.12940189330.611:05.98
7.Kenny van KriekenBZV 's-hertogenbosch1:02.28900167530.081:07.99
8.Rick de Waardde Zeehond '731:09.92940109531.411:08.66
9.Yamiko SteenhoekZob'661:04.96960098731.791:08.88
10.Donny van den BoschAquarijn1:09.50950200132.321:12.06
11.Sjoerd MurkAquarijn1:10.36950096733.541:13.24
12.Tai Wei KanSCOM1:09.99950241732.531:13.45
13.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)1:09.61870104134.461:16.52
14.Remco van Velzende Zeehond '731:17.24980001134.081:16.61
15.Jeffrey DuifBZV 's-hertogenbosch1:24.10940136535.081:17.34
16.Frank RooversDe Houtrib1:15.68980021935.361:18.91
17.Ivar de JongDe Dolfijn1:21.63970086936.041:20.32
18.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:20.83970199337.751:22.68
19.Fabian BoerDe Houtrib1:30.16980050943.091:36.75


<< TOP >>
Programmanr. 14
21.3.10 - 14:59
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jolien SysmansZGEEL24.98ZGEEL/058/9226.76
2.Nina Van KoeckhovenMEGA26.12MEGA/013/8326.85
3.Macy OortwijnDwk26.94950072227.64
4.Karlijn HoogstedeZeester Meerval27.44940480028.57
5.Marissa TaribukaDwk28.13960278228.81
6.Charlotte de GeeterKoninklijke Brugse Zwemkring29.13BZK/307/9529.38
7.Emily HarksEiffel Swimmers PSV28.80930248429.68
8.Iranila PattipilohyDe Dolfijn29.16960523030.07
9.Nikki HabersZeester Meerval29.22960059430.12
10.Lisa DeijlZob'6628.07930410830.13
11.Susan TeijkenZ&PV Nuenen29.39950459230.22
12.Julie KleijzenBZV 's-hertogenbosch31.36950295831.05
13.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV30.55950473031.12
14.Senna Polsde Zeehond '7331.40970001231.17
15.Tamara van Kooijde Zeehond '7331.61970003231.21
16.Elke van den HurkZ&PV Nuenen31.60960181431.33
17.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht30.59950055431.65
18.Eline den BraveZaanstad (SG)31.86960168231.86
19.Tess TjokrodikromoDe Houtrib31.51980017232.95
Kimberley van UffelenRacing Club32.32910313032.95
21.Indah HijmansZob'6631.80970315233.03
22.Daniela RiitanoBZV 's-hertogenbosch33.03950609233.74
23.Anoeska van de KraatsDwk35.72970128433.97
24.Claire van den BergZeester Meerval34.60980075234.20
25.Hester van de ElzenZeester Meerval34.97950155435.03
26.Anne van CasterenZeester Meerval35.93960128836.63
NG.ZALinde EeckhoutMEGA26.38MEGA422/93
AFGEMRebecca FairleyEiffel Swimmers PSV32.519702736
AFGEMMadelon van DamEiffel Swimmers PSV30.069601624
AFGEMLisa HartogsZ&PV Nuenen30.139505044


<< TOP >>
Programmanr. 15
21.3.10 - 15:04
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthias de GeeterKoninklijke Brugse Zwemkring23.18BZK/283/9123.67
2.Jasper AerentsKoninklijke Brugse Zwemkring25.15BZK/545/9223.96
3.Raga FloresBZV 's-hertogenbosch23.74890090324.56
4.Sil HovingEiffel Swimmers PSV24.01910394724.66
5.Axel VANDEVELDEMEGA23.10MEGA065/9124.84
6.Olivier van der SandeZwemvereniging Lier24.63ZVL/107/9325.43
7.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7325.84950228926.50
8.Ties ElzermanDe Dolfijn26.24950216326.63
9.Tom van de PutteMNC Dordrecht25.48940262526.68
10.Jacco DoestDwk26.82940071126.96
11.Kenny van KriekenBZV 's-hertogenbosch25.18900167526.99
12.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV26.10930046127.14
13.Kees van den DoelRacing Club25.55940167727.17
14.Johnno PetersWiekslag26.59950129527.37
15.Brian van de GraafDe Houtrib26.57940165327.60
16.Cees v.d. HeideSCOM27.32950396727.77
17.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV27.22960100727.83
18.Duane WemmersMNC Dordrecht26.97950139727.97
19.Remco van Velzende Zeehond '7328.86980001128.57
20.Marvin Santana SanzDe Houtrib27.76930265729.03
21.Wimar LindenbergMNC Dordrecht27.63960185729.10
22.Marco UppelschotenDe Houtrib28.95950037529.21
23.Frank RooversDe Houtrib29.90980021929.98
24.Sezer YasZ.V. Utrecht31.16980090932.04
25.Jordi NijlandDe Houtrib31.92970395732.16
26.Duncan de VosZ.V. Utrecht31.90970317732.29
27.Fabian BoerDe Houtrib35.45980050935.61
AFGEMTom van LeeuwenZ&PV Nuenen30.539502291


<< TOP >>
Programmanr. 16
21.3.10 - 15:09
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Brenda RodiersBEST2:13.28BEST/266/9334.331:09.351:44.522:19.40
2.Nathalie VerhaertWase Zwemkring2:18.77WZK/222/9334.041:10.011:46.272:21.17
3.Esmée BosDwk2:17.50960066234.631:12.471:51.212:28.28
4.Naomi JulicherWiekslag2:21.11920260634.711:11.871:50.492:28.73
5.Ruby BomonZNA2:18.73ZNA/170/9335.321:12.661:51.102:29.04
6.Lisanne van Velzende Zeehond '732:39.62950131838.501:20.222:03.812:42.94
7.Esther KuhlmanAquapoldro2:35.20960167837.491:19.112:02.312:43.04
8.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV2:36.02950075437.891:18.932:01.032:43.97
9.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV2:43.37960023438.411:20.192:03.202:46.24
10.Bente van BergenZeester Meerval2:47.17960033638.461:20.762:04.042:46.60
11.Nicky DeijlZob'662:41.57960136038.761:21.312:04.772:47.10
12.Laura WillemsenDwk2:43.42970016839.691:21.952:05.472:47.79
13.Wendy de BruinZob'662:44.26920632039.041:21.532:05.972:49.16
14.Nienke Prangerde Zeehond '732:47.31970161238.151:22.112:06.842:51.28
15.Isolde D'hertEiffel Swimmers PSV2:55.78970256440.981:25.492:10.352:53.52
16.Esmee Buddenbergde Zeehond '732:55.72980030441.061:26.702:12.282:55.63
17.Nina TourtonZpb H&l2:47.26960361241.271:26.132:12.842:57.55
18.Jinte WorstelingDe Houtrib2:48.95980184441.021:26.932:14.692:57.93
19.Valerie WelkzijnZwemclub Zeist2:56.96950568242.171:28.982:14.883:01.34
20.Blanca de LouwAquapoldro2:57.16980126842.831:29.832:17.473:03.21


<< TOP >>
Programmanr. 17
21.3.10 - 15:16
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sander HELDERWEIRTMEGA2:01.81MEGA555/9129.741:01.871:35.392:09.20
2.Lander HendrikckxBEST2:06.53BEST/241/9430.931:04.631:38.722:13.25
3.Ken CortensBEST2:23.23BEST/205/9332.101:07.351:43.002:17.51
4.Niels KemperinkOZ&PC2:24.31960000532.461:08.491:46.352:21.77
5.Nick Outde Zeehond '732:37.30940088135.851:15.531:55.062:32.38
6.Michael TonsbeekDe Dolfijn2:30.27970128736.311:16.621:57.302:34.35
7.Krijn de KievitRacing Club2:35.75970027738.511:20.292:02.242:43.75
8.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV2:42.00960042738.631:20.902:04.012:45.43
9.Tim van der SteenZV Vlaardingen2:46.04970296140.521:24.332:08.452:50.03
10.Matthijs FleumerZaanstad (SG)2:58.42960327342.411:27.662:14.332:58.48


<< TOP >>
Programmanr. 18
21.3.10 - 15:20
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sophie SchagenDe Houtrib35.29990221834.89
2.Alisha VieiraZpb H&l38.19990455435.17
3.Juliette Diaz DiazZpb H&l36.75000004836.70


<< TOP >>
Programmanr. 19
21.3.10 - 15:22
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ricardo van der SteenZV Vlaardingen38.37000062534.89


<< TOP >>
Programmanr. 20
21.3.10 - 15:23
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Macy OortwijnDwk30.04950072230.39
2.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV30.17930256830.58
3.Karlijn HoogstedeZeester Meerval29.50940480031.14
4.Lotte LangenhoffZeester Meerval32.04960258031.16
5.Irene TeuferDe Dolfijn31.66960234031.59
6.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV30.62930318631.67
7.Aimée GroenveldDe Houtrib32.62950339431.91
8.Shannon MommersteegAquarijn32.79970239833.81
9.Michelle GeislerAquarijn33.04950251433.93
10.Samantha Boefde Zeehond '7336.10970284034.76
11.Esther RobakiewiczDe Houtrib34.90960343035.46
12.Tamara van Kooijde Zeehond '7335.20970003235.75
13.Zoë van der VeldenZpb H&l35.19960286236.05
14.Eva CornelisseZpb H&l38.54970133640.37
15.Kelsey OkkersZaanstad (SG)40.01980106241.53
16.Claire van den BergZeester Meerval40.22980075241.83
17.Tamara MaassenAquapoldro38.89980127043.16
AFGEMLisa HartogsZ&PV Nuenen36.159505044
AFGEMMadelon van DamEiffel Swimmers PSV32.069601624


<< TOP >>
Programmanr. 21
21.3.10 - 15:27
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthias de GeeterKoninklijke Brugse Zwemkring26.09BZK/283/9126.30
2.Raga FloresBZV 's-hertogenbosch25.68890090326.37
3.Sil HovingEiffel Swimmers PSV26.37910394727.04
4.Ken CortensBEST28.54BEST/205/9327.66
5.Peter BernsenDe Rog  Weert30.20630111930.00
6.Tai Wei KanSCOM29.77950241730.53
7.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV31.00960145930.98
8.Brian van de GraafDe Houtrib30.92940165331.61
9.Leon de VriesZpb H&l32.56960337132.63
10.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV32.10970048933.44


<< TOP >>
Programmanr. 22
21.3.10 - 15:28
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jolien SysmansZGEEL33.02ZGEEL/058/9235.59
2.Nikki HabersZeester Meerval35.30960059436.64
3.Nicky DeijlZob'6635.41960136037.44
4.Emily HarksEiffel Swimmers PSV35.21930248438.24
5.Karlien VeldscholteZpb H&l36.35930588038.28
6.Elke van den HurkZ&PV Nuenen38.72960181440.12
7.Anoeska van de KraatsDwk38.66970128440.17
8.Senna Polsde Zeehond '7338.66970001240.40
9.Sophie de BeenAquapoldro39.88940562641.34
10.Daniela RiitanoBZV 's-hertogenbosch41.28950609241.44
11.Hester van de ElzenZeester Meerval41.56950155441.96
12.Esmeralda de ZwartZpb H&l40.89970387642.14
13.Susan TeijkenZ&PV Nuenen37.24950459242.36
14.Nienke LangerakZ&PV Nuenen42.08960583043.43
15.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)41.75980106443.75
16.Franka RotterdamZaanstad (SG)46.92980065047.26
17.Anne van CasterenZeester Meerval49.41960128851.31
DISJulie KleijzenBZV 's-hertogenbosch40.099502958
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 23
21.3.10 - 15:32
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de Waardde Zeehond '7332.05940109532.37
2.Niek de BrabanderDwk37.94950207137.73
3.Sjoerd MurkAquarijn35.64950096737.77
4.Cees v.d. HeideSCOM36.82950396738.73
5.Duncan de VosZ.V. Utrecht42.42970317742.44
6.Danny SchmidtZaanstad (SG)47.17960231144.72
NG.ZAKenny van KriekenBZV 's-hertogenbosch31.979001675


<< TOP >>
Programmanr. 24
21.3.10 - 15:33
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Joëlle SchepsWVZ2:01.22920236429.161:00.511:32.652:03.34
2.Nina Van KoeckhovenMEGA2:01.70MEGA/013/8329.551:01.311:33.592:04.92
3.Maartje de WitWVZ2:11.38950236231.331:05.081:39.412:12.38
4.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV2:10.86940057431.311:05.161:40.002:15.39
5.Anne Michelle VosDe Rog  Weert2:09.45910799431.601:06.401:41.202:15.45
6.Sophie SollieZeester Meerval2:15.71940014031.431:06.311:41.782:18.15
7.Esmée SixEiffel Swimmers PSV2:18.41970049032.211:08.431:44.662:20.45
8.Maud HoofsRacing Club2:17.19950120632.591:09.181:46.322:22.56
9.Dèlenn van OostromGoSwim2:23.69960005633.331:10.951:48.162:23.76
10.Aimée GroenveldDe Houtrib2:20.93950339434.101:12.601:50.872:24.42
11.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV2:21.56960181634.431:11.221:48.712:24.60
12.Marissa TaribukaDwk2:21.61960278232.641:09.621:47.752:25.13
13.Linda KampermanAquarijn2:19.81960123833.451:10.481:47.702:25.36
14.Aylin van UffelenRacing Club2:20.09960035233.721:11.381:49.772:27.14
15.Courtney van HuizenZ.V. Utrecht2:22.38960168633.361:11.171:49.972:27.41
Tamara van der SteenZV Vlaardingen2:24.90960515634.391:12.721:50.532:27.41
17.Lieke HengstLAC2:21.61910804834.201:12.501:51.832:30.12
18.Marloes van der BeekAquapoldro2:23.83940136433.971:12.681:52.272:31.03
19.Esther KuhlmanAquapoldro2:26.46960167835.211:15.681:54.992:32.42
20.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht2:20.86950055434.811:13.391:53.522:32.58
21.Elles BeckerZwemclub Zeist2:34.98960062834.691:13.811:54.212:32.82
22.Hilde vd SchansDe Rog  Weert2:32.04950271034.981:14.301:54.862:34.13
23.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV2:37.19970256235.151:15.561:56.582:35.13
24.Lilly de WitMNC Dordrecht2:40.13980349835.661:15.891:56.982:35.62
25.Myrthe de JongRacing Club2:48.90980024434.901:15.191:56.102:35.78
26.Tess TjokrodikromoDe Houtrib2:36.71980017235.781:17.081:57.722:37.28
27.Brighid van UffelenRacing Club2:38.03980031035.611:15.721:57.362:37.42
28.Cindy RkmanZpb H&l2:41.80980085835.581:16.591:58.692:39.37
29.Melina KnolZaanstad (SG)2:38.04980223235.931:17.671:59.892:39.73
30.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)2:36.98950545436.231:17.952:00.792:39.80
31.Esther RobakiewiczDe Houtrib2:36.05960343036.641:17.331:59.522:40.10
32.Valerie WelkzijnZwemclub Zeist2:42.43950568236.991:17.831:59.662:41.14
33.Tamara MaassenAquapoldro2:42.42980127037.681:19.792:02.942:45.61
34.Nilce Mendes BarbosaLAC2:40.01980021437.021:20.782:04.562:45.85
35.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht2:42.22980132237.261:19.872:04.652:48.11
36.Felicia SwetsAquapoldro2:52.70980127237.341:20.992:05.992:49.05
37.Jinte WorstelingDe Houtrib2:48.80980184437.671:21.542:08.552:50.45
AFGEMKimberley van UffelenRacing Club2:27.019103130


<< TOP >>
Programmanr. 25
21.3.10 - 15:48
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Glen SURGELOOSEMEGA1:48.92MEGA510/8925.6053.231:25.141:52.92
2.Louis CroenenShark1:49.33SHARK/133/0427.4056.731:26.921:55.92
3.Louis VandammeKoninklijke Brugse Zwemkring1:59.33BZK/463/9427.9558.981:30.172:00.16
4.Pieter WielandtTemse Scheldezwemmers2:01.45TSZ/149/9328.1459.091:30.402:00.76
5.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV1:58.67940391928.421:00.211:32.982:04.66
6.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV2:03.19950076929.191:01.151:33.262:05.21
7.Robin BosDwk1:59.25930226528.911:01.371:34.312:06.41
8.Jacco DoestDwk2:01.92940071129.441:02.431:34.872:06.92
9.Marciano LynchWVZ2:00.31940189329.281:02.091:35.442:07.52
10.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '732:02.47950228929.461:02.241:36.432:09.11
11.Yassine ManianiZ.V. Utrecht2:04.26950175528.501:01.381:35.862:09.42
12.Michiel de GeeterKoninklijke Brugse Zwemkring2:11.84BZK/286/9428.831:02.411:36.712:09.52
13.Sander AriaanszZ.V. Utrecht2:00.78930205329.051:02.231:36.472:09.80
14.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV2:04.21960100730.111:02.881:36.872:10.06
15.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen2:02.51930269529.281:02.411:36.602:10.35
16.Ties ElzermanDe Dolfijn2:05.71950216329.111:02.541:37.012:11.49
17.Koen van LieshoutEiffel Swimmers PSV2:14.04950344530.551:04.351:38.912:12.33
18.Sander AsjesLAC2:15.39950378730.251:03.631:38.982:13.85
19.Thomas MeijerAquapoldro2:05.67940232131.011:05.461:40.402:13.98
20.Marco UppelschotenDe Houtrib2:09.72950037531.801:06.161:41.442:16.02
21.Brian van de GraafDe Houtrib2:11.10940165331.401:06.521:43.072:16.17
22.Joris KraaijesteinMNC Dordrecht2:15.88950216730.761:05.501:41.822:16.93
23.Marvin Santana SanzDe Houtrib2:12.42930265731.471:06.641:43.292:18.43
24.Frank RooversDe Houtrib2:22.80980021931.961:07.471:44.842:19.23
25.Joris WillemsZ&PV Nuenen2:17.66950229330.891:06.111:43.592:19.52
26.Donny van den BoschAquarijn2:15.77950200132.151:08.641:44.532:19.66
27.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV2:14.05960042732.401:08.781:45.772:19.90
28.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV2:21.48960069132.351:07.871:44.922:20.22
29.Josha van den ElzenAquapoldro2:27.79960242331.961:08.881:46.752:21.73
30.Ivar de JongDe Dolfijn2:24.97970086933.531:10.691:47.742:23.21
31.Quinn MasseeDwk2:20.03950152131.661:07.771:45.692:24.08
32.Wimar LindenbergMNC Dordrecht2:21.63960185734.111:13.281:52.182:28.64
33.Tim van der SteenZV Vlaardingen2:33.27970296134.561:12.991:51.982:29.08
34.Marco HoogenraadBZV 's-hertogenbosch2:29.13950305134.261:12.741:52.662:31.92
35.Martijn KornetGoSwim2:33.99970023133.811:12.871:53.502:32.16
36.Jordi NijlandDe Houtrib2:33.14970395734.521:14.921:55.722:36.06
37.Michael VermoenZpb H&l2:47.21960489736.101:18.922:01.982:44.10
38.Fabian BoerDe Houtrib2:46.80980050938.121:22.912:08.862:51.84
AFGEMTom van LeeuwenZ&PV Nuenen2:34.769502291