Limietwedstrijd 50 m. Drachten
Drachten (NED),    20.3.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 400m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 200m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 200m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 200m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 16. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 200m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 18. Dames, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Heren, 400m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 20. Dames, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Heren, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                                                   Heren, 400m vrije slag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacco Doest                   DWK                    4:18.98 9400711    4:28.73                                                                                                    
          1:02.23  2:10.36  3:21.10  4:28.73
  2. Dennis Bos                    HZ&PC Heerenveen       4:21.54 9201965    4:29.49                                                                                                    
          1:02.58  2:12.28  3:23.33  4:29.49
  3. Jeffry van Zetten             Octopus                4:45.39 9500755    4:33.89                                                                                                    
          1:04.41  2:14.98  3:25.98  4:33.89
  4. Mitchel Doldersum             Deltasteur             4:36.95 9501167    4:34.11                                                                                                    
          1:04.10  2:14.39  3:25.56  4:34.11
  5. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal        4:35.39 9301345    4:41.07                                                                                                    
          1:04.39  2:14.21  3:26.49  4:41.07
  6. Marco Uppelschoten            De Houtrib             4:37.98 9500375    4:44.77                                                                                                    
          1:04.32  2:16.40  3:30.89  4:44.77
  7. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  5:00.75 9700039    5:00.43                                                                                                    
          1:13.48  2:30.68  3:47.36  5:00.43
NG.Z Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            4:35.43 9501389                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                                                   Dames, 400m vrije slag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Friskes                 DWK                    4:52.08 9701566    4:52.58                                                                                                    
          1:09.94  2:25.25  3:41.02  4:52.58
  2. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            4:52.05 9501382    4:53.95                                                                                                    
          1:09.03  2:23.48  3:39.21  4:53.95
  3. Nanda de Vries                HZ&PC Heerenveen       4:51.26 9204328    4:57.57                                                                                                    
          1:09.84  2:25.88  3:42.54  4:57.57
  4. Davina van Perge              DAW-Finenzo            4:56.64 9503786    5:08.42                                                                                                    
          1:11.22  2:29.53  3:49.03  5:08.42
  5. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            5:03.79 9603690    5:14.27                                                                                                    
          1:13.63  2:33.55  3:54.75  5:14.27
  6. Nynke Klokman                 DZ&PC                  5:47.38 9801424    5:27.68                                                                                                    
          1:17.26  2:40.91  4:06.98  5:27.68
  7. Carmen ter Weele              Octopus                5:23.86 9800384    5:29.34                                                                                                    
          1:15.61  2:39.75  4:05.09  5:29.34
  8. Denise van Zetten             Octopus                5:41.14 9600932    5:55.28                                                                                                    
          1:20.35  2:52.00    45.41  5:55.28
  9. Linda Noord                   DZ&PC                  6:28.94 9800454    6:03.25                                                                                                    
          1:23.02  2:56.71  4:31.84  6:03.25



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                                                   Heren, 100m schoolslag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudy Ted de Haan              Anker Team Groningen     59.04 8400805    1:05.44                                                                                                    
  2. Timon Evenhuis                Anker Team Groningen   1:01.30 9000843    1:06.88                                                                                                    
  3. Roald Blok                    Octopus                1:10.36 9302685    1:07.70                                                                                                    
  4. Marcel van Essen              Octopus                1:11.61 9400019    1:14.26                                                                                                    
  5. Aschwin van Zoest             Zpca                   1:16.51 9102677    1:14.48                                                                                                    
  6. Remco Jorink                  Octopus                1:19.83 8000719    1:15.72                                                                                                    
  7. Stefan van der Grift          Octopus                1:14.95 8701121    1:15.73                                                                                                    
  8. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:12.98 9401653    1:15.96                                                                                                    
  9. Gert Norg                     Deltasteur             1:14.23 9401735    1:16.60                                                                                                    
 10. Maurice Deelen                AZ&PC                  1:14.56 7101407    1:19.03          SB8                                                                                       
 11. Twan Klaver                   Steenwijk 1934         1:21.13 9300265    1:24.84                                                                                                    
 12. Mike Bennink                  Deltasteur             1:25.25 9400861    1:25.22                                                                                                    
 13. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  1:24.46 9502731    1:25.43                                                                                                    
 14. Harry Westers                 De Vikings             1:34.76 9504869    1:35.31                                                                                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                                                   Dames, 100m schoolslag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erika Aan het Rot             Octopus                1:16.54 9000010    1:19.66                                                                                                    
  2. Sharon Gelmers                Octopus                1:20.77 9400416    1:20.05                                                                                                    
  3. Marit Visscher                DAW-Finenzo            1:20.09 9600004    1:22.83                                                                                                    
  4. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:15.69 9300982    1:23.04                                                                                                    
  5. Rixt Veldkamp                 ZPC Stadskanaal        1:24.35 9404344    1:23.63                                                                                                    
  6. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:20.90 9502900    1:23.76                                                                                                    
  7. Rixt Menger                   DZ&PC                  1:22.17 9602052    1:25.32                                                                                                    
  8. Annelinde Veldman             Zpca                   1:23.60 9302758    1:25.51                                                                                                    
  9. Aimée Groenveld               De Houtrib             1:23.83 9503394    1:26.36                                                                                                    
 10. Leandra Vedder                HZ&PC Heerenveen       1:25.38 9600866    1:27.88                                                                                                    
 11. Femke Groos                   DZ&PC                  1:28.49 9404492    1:31.78                                                                                                    
 12. Jolien Bleichrodt             De Vikings             1:26.40 9203650    1:32.07                                                                                                    
 13. Carmen Märsylä                Zpca                   1:30.25 9405244    1:32.48                                                                                                    
 14. Tara van Bottenburg           Octopus                1:33.80 9300114    1:32.73                                                                                                    
 15. Eva Visscher                  Deltasteur             1:27.77 9402722    1:32.81                                                                                                    
 16. Eline Ligthart                De Vikings             1:27.29 9301706    1:33.79                                                                                                    
 17. Romy Worst                    Octopus                1:30.88 9505272    1:34.08                                                                                                    
 18. Margriet Aan het Rot          Octopus                1:39.58 8603088    1:35.01                                                                                                    
 19. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:28.93 9800402    1:36.70                                                                                                    
 20. Martine van Sluis             De Vikings             1:27.76 9702888    1:37.20                                                                                                    
 21. Albertien Godthelp            De Vikings             1:32.35 8701346    1:37.42                                                                                                    
 22. Fitria Engelsman              Zpca                   1:39.86 9801896    1:38.30                                                                                                    
 23. Margreet Koster               Zpca                   1:32.40 9700330    1:38.96                                                                                                    
 24. Monica Bosman                 Deltasteur             1:40.02 9603048    1:40.20                                                                                                    
 DIS Merel Huiskamp                Octopus                1:44.02 9802876                                                                                                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                                                    Heren, 200m rugslag                                                                   12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer Meijer                 HZ&PC Heerenveen       2:11.68 9001961    2:15.60                                                                                                    
          1:10.02  2:15.60
  2. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            2:20.60 9301251    2:23.86                                                                                                    
          1:06.35  2:23.86
  3. Erik Nijholt                  DZ&PC                  2:20.48 9401349    2:24.84                                                                                                    
          1:11.11  2:24.84
  4. Christiaan van Dijk           HZ&PC Heerenveen       2:19.72 9200245    2:27.77                                                                                                    
          1:09.89  2:27.77
  5. Christian Renshoff            Octopus                2:27.01 9404343    2:28.30                                                                                                    
          1:11.15  2:28.30
  6. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        2:40.35 9600017    2:42.74                                                                                                    
          1:18.64  2:42.74
  7. Eko Doedel                    Zpca                   2:42.10 9600543    2:43.17                                                                                                    
          1:19.08  2:43.17
  8. Harm Lemstra                  De Vikings             2:34.25 9305009    2:45.02                                                                                                    
          1:21.78  2:45.02
  9. Stefan Ridderbos              Bubble                 2:48.76 9700851    2:53.24                                                                                                    
          1:26.11  2:53.24
 10. Kevin Rozema                  DZ&PC                  3:12.26 9701451    3:01.18                                                                                                    
          1:29.36  3:01.18



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                                                    Dames, 200m rugslag                                                                   11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo            2:28.75 9406178    2:31.50                                                                                                    
          1:12.52  2:31.50
  2. Danielle de Boer              HZ&PC Heerenveen       2:31.03 9404736    2:34.64                                                                                                    
          1:14.66  2:34.64
  3. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            2:28.50 9604938    2:35.63                                                                                                    
          1:15.36  2:35.63
  4. Manon Kuiper                  HZ&PC Heerenveen       2:27.33 9400302    2:37.90                                                                                                    
          1:14.86  2:37.90
  5. Judith Veldman                Eemsrobben             2:33.86 9702422    2:40.38                                                                                                    
          1:18.06  2:40.38
  6. Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC         2:35.20 9400608    2:42.77                                                                                                    
          1:17.57  2:42.77
  7. Hjordis Wagenaar              HZ&PC Heerenveen       2:39.82 9502170    2:46.91                                                                                                    
          1:19.53  2:46.91
  8. Josephine Meerman             DZ&PC                  2:38.24 9304258    2:47.10                                                                                                    
          1:21.76  2:47.10
  9. Amber IJzebrink               Dedemsvaart-AC         2:51.68 9602258    2:56.84                                                                                                    
        *
          1:27.75  2:56.84
 10. Marijke van de Beek           Octopus                2:54.67 9602660    2:57.18                                                                                                    
          1:27.45  2:57.18
 11. Eva Willemsen                 Zpca                   2:46.16 9602570    2:59.25                                                                                                    
          1:29.31  2:59.25
 12. Annemiek Halma                De Vikings             3:15.18 9702884    3:06.34                                                                                                    
          1:33.43  3:06.34
 13. Janke Mars                    Zpca                   2:58.02 9503868    3:08.06                                                                                                    
          1:31.87  3:08.06
 14. Caroline Nauta                De Vikings             3:17.64 9803148    3:28.84                                                                                                    
          1:43.94  3:28.84
 15. Anoek Huiskamp                Octopus                3:22.92 9802872    3:29.89                                                                                                    
          1:42.53  3:29.89



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                                                  Heren, 100m vlinderslag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen     55.89 8100609      59.61                                                                                                    
  2. Erik Hagting                  DZ&PC                    59.60 9100829    1:02.08                                                                                                    
  3. Maxim Veldhuis                HZ&PC Heerenveen       1:01.58 9400195    1:03.94                                                                                                    
  4. Floris Polman                 Dedemsvaart-AC         1:02.88 9500093    1:06.70                                                                                                    
  5. Remco Kamps                   DZ&PC                  1:04.75 9001465    1:07.47                                                                                                    
  6. Mike Bakker                   Zpca                   1:05.19 9007253    1:08.87                                                                                                    
  7. Sjors Boverhoff               Octopus                1:10.70 9500741    1:09.86                                                                                                    
  8. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo            1:11.92 9500891    1:14.78                                                                                                    
  9. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:23.17 9602945    1:18.34                                                                                                    
 10. Vincent Visser                Sg. Bolsward-Workum    1:30.67 9700395    1:28.12                                                                                                    
 DIS Rick Halma                    De Vikings             1:23.08 9505121    1:27.35                                                                                                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Jory Willemsen                Octopus                1:10.38 9500747                                                                                                               
AFGE Arjan Baron                   DAW-Finenzo            1:00.65 9100067                                                                                                               
AFGE Dennis Cramer                 Zpca                   1:00.21 9200199                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                                                  Dames, 100m vlinderslag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Nap                   HZ&PC Heerenveen       1:03.57 8903004    1:07.70                                                                                                    
  2. Suzanne Brummel               Octopus                1:15.10 9401366    1:14.24                                                                                                    
  3. Renske de Groot               DZ&PC                  1:14.49 9300276    1:16.79                                                                                                    
  4. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:14.89 9501178    1:16.87                                                                                                    
  5. Myrthe Sijtsema               HZ&PC Heerenveen       1:13.80 9502706    1:19.94                                                                                                    
  6. Miriam Visserman              Octopus                1:22.09 8704364    1:21.46                                                                                                    
  7. Anouk Zuidema                 De Aquaflippers        1:19.76 9801654    1:23.61                                                                                                    
  8. Annebeth van Ark              Octopus                1:26.95 8805588    1:34.96                                                                                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                                                   Heren, 200m wisselslag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                2:21.38 9001901    2:20.50                                                                                                    
          2:20.50
  2. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:21.64 9501157    2:24.20                                                                                                    
          2:24.20
  3. Brian van de Graaf            De Houtrib             2:24.37 9401653    2:29.55                                                                                                    
          2:29.55
  4. Marco Uppelschoten            De Houtrib             2:29.63 9500375    2:31.27                                                                                                    
          2:31.27
  5. Marcel van Essen              Octopus                2:40.42 9400019    2:33.08                                                                                                    
          2:33.08
  6. Robert Braad                  Steenwijk 1934         2:29.60 8600407    2:34.21                                                                                                    
          2:34.21
  7. Willem-Jan Huisman            Steenwijk 1934         2:31.07 9402125    2:37.18                                                                                                    
          2:37.18
  8. Mike Koelewijn                Steenwijk 1934         2:35.92 9303597    2:40.25                                                                                                    
          2:40.25
  9. Robert-Jan Homsma             Steenwijk 1934         2:39.07 9500027    2:41.04                                                                                                    
          2:41.04
 10. Peter Werkman                 DZ&PC                  2:40.82 8703739    2:41.08                                                                                                    
          2:41.08
 11. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  2:45.63 9502731    2:44.52                                                                                                    
          2:44.52
 12. Twan Klaver                   Steenwijk 1934         2:38.98 9300265    2:49.38                                                                                                    
          2:49.38
 13. Eelco Nauta                   De Vikings             3:00.47 9305011    3:02.72                                                                                                    
          3:02.72



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                                                  Dames, 200m wisselslag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Riezebos                 Deltasteur             2:35.45 9400114    2:37.29                                                                                                    
          2:37.29
  2. Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC         2:30.55 9700292    2:38.39                                                                                                    
          2:38.39
  3. Aimée Groenveld               De Houtrib             2:37.51 9503394    2:41.03                                                                                                    
          2:41.03
  4. Desiree Vedder                HZ&PC Heerenveen       2:42.70 9600864    2:44.41                                                                                                    
          2:44.41
  5. Claris de Vries               DZ&PC                  2:44.94 9700942    2:45.95                                                                                                    
          2:45.95
  6. Nenne Venema                  DZ&PC                  2:40.65 9503586    2:46.30                                                                                                    
          2:46.30
  7. Jill Muller                   DZ&PC                  2:40.69 9600728    2:46.35                                                                                                    
          2:46.35
  8. Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC         2:40.76 9601180    2:48.11                                                                                                    
          2:48.11
  9. Femke Groos                   DZ&PC                  2:42.81 9404492    2:49.30                                                                                                    
          2:49.30
 10. Sharon Julius                 Octopus                2:49.76 9602664    2:52.01                                                                                                    
          2:52.01
 11. Iris van Marle                Steenwijk 1934         2:53.14 9600928    2:53.55                                                                                                    
          2:53.55
 12. Inge Willemsen                Zpca                   2:56.07 9801958    2:57.61                                                                                                    
          2:57.61
 13. Nynke Klokman                 DZ&PC                  2:54.59 9801424    2:59.24                                                                                                    
          2:59.24
 14. Joëlle Rozema                 DZ&PC                  2:53.04 9601124    2:59.87                                                                                                    
          2:59.87
 15. Merel Weysenfeld              De Vikings             2:56.82 9404110    3:08.81                                                                                                    
          3:08.81
 16. Monica Bosman                 Deltasteur             3:22.02 9603048    3:10.58                                                                                                    
          3:10.58
 17. Joyce Postma                  Sg. Bolsward-Workum         NT 9402098    3:11.76                                                                                                    
          3:11.76
 18. Evabeth de Jong               De Vikings             3:22.57 9506240    3:15.89                                                                                                    
          3:15.89
 DIS Femke Kirkenier               DZ&PC                  3:05.94 9500936    3:06.33                                                                                                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:06.33



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                                                  Heren, 200m vrije slag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maiko Postma                  DZ&PC                  1:59.82 9400963    2:07.27                                                                                                    
          1:01.44  2:07.27
  2. Dennis Bos                    HZ&PC Heerenveen       2:01.24 9201965    2:07.42                                                                                                    
          1:01.70  2:07.42
  3. Lars Haarsma                  DAW-Finenzo            2:05.03 9600745    2:09.67                                                                                                    
          1:02.46  2:09.67
  4. Luc van der Wolde             ZPC Stadskanaal        2:07.38 9500281    2:12.01                                                                                                    
          1:04.83  2:12.01
  5. Job Boersma                   DAW-Finenzo            2:13.34 9501185    2:12.25                                                                                                    
          1:00.82  2:12.25
  6. Mark Rozema                   DZ&PC                  2:14.04 9202785    2:21.32                                                                                                    
          1:05.13  2:21.32
  7. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  2:22.88 9700039    2:23.77                                                                                                    
          1:10.42  2:23.77
NG.Z Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            2:11.03 9501389                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                                                  Dames, 200m vrije slag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            2:16.64 9501382    2:17.87                                                                                                    
          1:05.87  2:17.87
  2. Judith Veldman                Eemsrobben             2:17.88 9702422    2:20.97                                                                                                    
          1:08.15  2:20.97
  3. Judith Ringnalda              Steenwijk 1934         2:38.36 9603904    2:26.68                                                                                                    
          1:10.31  2:26.68
  4. Davina van Perge              DAW-Finenzo            2:20.25 9503786    2:27.59                                                                                                    
          1:10.07  2:27.59
  5. Romy Worst                    Octopus                2:31.57 9505272    2:31.58                                                                                                    
          1:11.45  2:31.58
  6. Nanda de Vries                HZ&PC Heerenveen       2:20.18 9204328    2:31.89                                                                                                    
          1:14.19  2:31.89
  7. Eline Ligthart                De Vikings             2:22.99 9301706    2:33.04                                                                                                    
          1:13.98  2:33.04
  8. Rixt Menger                   DZ&PC                  2:27.16 9602052    2:35.36                                                                                                    
          1:14.91  2:35.36
  9. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            2:30.10 9603690    2:35.40                                                                                                    
          1:15.66  2:35.40
 10. Amarins Menger                DZ&PC                  2:37.33 9406716    2:41.21                                                                                                    
          1:14.35  2:41.21



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                                                   Heren, 100m rugslag                                                                   12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudy Ted de Haan              Anker Team Groningen     56.43 8400805    1:00.36                                                                                                    
  2. Jelmer Meijer                 HZ&PC Heerenveen         59.29 9001961    1:03.96                                                                                                    
  3. Christiaan van Dijk           HZ&PC Heerenveen       1:01.10 9200245    1:05.69                                                                                                    
  4. Floris Polman                 Dedemsvaart-AC         1:03.13 9500093    1:06.18                                                                                                    
  5. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:02.64 9301251    1:06.36                                                                                                    
  6. Robert Braad                  Steenwijk 1934         1:03.23 8600407    1:08.25                                                                                                    
  7. Willem-Jan Huisman            Steenwijk 1934         1:04.82 9402125    1:08.43                                                                                                    
  8. Mitchel Doldersum             Deltasteur             1:05.07 9501167    1:08.97                                                                                                    
  9. Jeffry van Zetten             Octopus                1:15.16 9500755    1:10.84                                                                                                    
 10. Sjors Boverhoff               Octopus                1:08.75 9500741    1:11.23                                                                                                    
 11. Mark Schouten                 Eemsrobben             1:07.08 9405171    1:11.40                                                                                                    
 12. Remco Jorink                  Octopus                1:12.88 8000719    1:12.36                                                                                                    
 13. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal        1:10.22 9301345    1:12.86                                                                                                    
 14. Stefan van der Grift          Octopus                1:12.20 8701121    1:12.99                                                                                                    
     Rycklef Epema                 DZ&PC                  1:11.31 9202787    1:12.99                                                                                                    
 16. Aschwin van Zoest             Zpca                   1:11.70 9102677    1:14.12                                                                                                    
 17. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:14.25 9602945    1:15.99                                                                                                    
 18. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        1:17.69 9600017    1:16.22                                                                                                    
 19. Eko Doedel                    Zpca                   1:14.44 9600543    1:17.74                                                                                                    
 20. Eelco Nauta                   De Vikings             1:21.26 9305011    1:21.16                                                                                                    
 21. Rick Halma                    De Vikings             1:19.73 9505121    1:25.38                                                                                                    
AFGE Jory Willemsen                Octopus                1:11.87 9500747                                                                                                               
AFGE Dennis Cramer                 Zpca                   1:00.27 9200199                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                                                   Dames, 100m rugslag                                                                   11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                1:10.67 9400416    1:09.27                                                                                                    
  2. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo            1:08.39 9406178    1:10.13                                                                                                    
  3. Annelinde Veldman             Zpca                   1:07.25 9302758    1:11.27                                                                                                    
  4. Myrthe Sijtsema               HZ&PC Heerenveen       1:08.61 9502706    1:12.47                                                                                                    
  5. Rixt Veldkamp                 ZPC Stadskanaal        1:12.53 9404344    1:14.31                                                                                                    
  6. Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC         1:11.57 9400608    1:14.65                                                                                                    
  7. Manon Kuiper                  HZ&PC Heerenveen       1:08.20 9400302    1:16.16                                                                                                    
  8. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:13.22 9300982    1:16.19                                                                                                    
  9. Marije Oosterhuis             Eemsrobben             1:21.07 9500318    1:19.74          S10                                                                                       
 10. Jolien Bleichrodt             De Vikings             1:16.31 9203650    1:21.10                                                                                                    
 11. Tara van Bottenburg           Octopus                1:27.53 9300114    1:21.95                                                                                                    
 12. Margreet Koster               Zpca                   1:21.86 9700330    1:23.61                                                                                                    
 13. Carmen Märsylä                Zpca                   1:21.64 9405244    1:24.55                                                                                                    
 14. Denise van Zetten             Octopus                1:20.80 9600932    1:24.60                                                                                                    
 15. Femke Kirkenier               DZ&PC                  1:19.07 9500936    1:24.67                                                                                                    
 16. Miriam Visserman              Octopus                1:25.87 8704364    1:25.25                                                                                                    
 17. Eva Willemsen                 Zpca                   1:21.31 9602570    1:25.52                                                                                                    
 18. Carmen ter Weele              Octopus                1:25.16 9800384    1:27.36                                                                                                    
 19. Janke Mars                    Zpca                   1:21.60 9503868    1:27.83                                                                                                    
 20. Anoek Huiskamp                Octopus                1:38.82 9802872    1:38.54                                                                                                    
  NG Eva Visscher                  Deltasteur             1:23.23 9402722                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                                                                  Heren, 200m schoolslag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roald Blok                    Octopus                     NT 9302685    2:30.71                                                                                                    
          1:10.81  2:30.71
  2. Gert Norg                     Deltasteur             2:46.04 9401735    2:52.81                                                                                                    
          1:21.90  2:52.81
  3. Maurice Deelen                AZ&PC                  2:43.37 7101407    2:55.73          SB8                                                                                       
          1:25.09  2:55.73
  4. Erik Nijholt                  DZ&PC                  2:55.21 9401349    3:00.35                                                                                                    
          1:26.63  3:00.35
  5. Mike Koelewijn                Steenwijk 1934         2:59.51 9303597    3:02.22                                                                                                    
          1:25.21  3:02.22
  6. Vincent Visser                Sg. Bolsward-Workum         NT 9700395    3:16.92                                                                                                    
          1:36.97  3:16.92



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                                                                  Dames, 200m schoolslag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Brummel               Octopus                2:50.85 9401366    2:49.90                                                                                                    
          1:21.84  2:49.90
  2. Erika Aan het Rot             Octopus                2:57.22 9000010    2:52.32                                                                                                    
          1:22.18  2:52.32
  3. Danielle de Boer              HZ&PC Heerenveen       2:51.61 9404736    2:56.63                                                                                                    
          1:23.19  2:56.63
  4. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            2:52.93 9502900    2:56.96                                                                                                    
          1:24.77  2:56.96
  5. Manon Friskes                 DWK                    3:00.53 9701566    3:00.09                                                                                                    
          1:25.87  3:00.09
  6. Marit Visscher                DAW-Finenzo            2:56.94 9600004    3:06.06                                                                                                    
          1:26.33  3:06.06
  7. Jill Muller                   DZ&PC                  3:01.12 9600728    3:11.20                                                                                                    
          1:13.62  3:11.20
  8. Iris van Marle                Steenwijk 1934         3:06.80 9600928    3:11.42                                                                                                    
          1:32.87  3:11.42
  9. Anouk Zuidema                 De Aquaflippers        3:05.51 9801654    3:11.84                                                                                                    
          1:32.71  3:11.84
 10. Merel Huiskamp                Octopus                3:11.76 9802876    3:13.96                                                                                                    
          1:33.49  3:13.96
 11. Margriet Aan het Rot          Octopus                3:37.04 8603088    3:29.47                                                                                                    
          1:39.42  3:29.47
 12. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         3:14.81 9800402    3:30.23                                                                                                    
          1:42.49  3:30.23
 13. Linda Noord                   DZ&PC                  3:39.54 9800454    3:45.59                                                                                                    
          1:50.06  3:45.59



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                                                                 Heren, 200m vlinderslag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:18.00 9501157    2:21.93                                                                                                    
          1:06.65  2:21.93
  NG Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen   2:05.44 8100609                                                                                                               
        blessure



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                                                                 Dames, 200m vlinderslag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Nap                   HZ&PC Heerenveen       2:26.44 8903004    2:41.18                                                                                                    
          1:14.97  2:41.18
  2. Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC         2:56.95 9700292    2:47.11                                                                                                    
          1:17.27  2:47.11
 DIS Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            2:42.18 9604938    2:48.10                                                                                                    
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:15.85  2:48.10



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                                                                  Heren, 400m wisselslag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxim Veldhuis                HZ&PC Heerenveen       4:56.46 9400195    5:10.96                                                                                                    
          1:07.04  5:10.96
  2. Timon Evenhuis                Anker Team Groningen   5:19.26 9000843    5:11.40                                                                                                    
          1:06.44  5:11.40
  3. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo            5:27.09 9500891    5:58.38                                                                                                    
          1:24.07  5:58.38
  4. Stefan Ridderbos              Bubble                 5:49.41 9700851    6:01.78                                                                                                    
          1:26.83  6:01.78
 DIS Erik Hagting                  DZ&PC                  4:39.22 9100829    4:51.62                                                                                                    
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:08.68  4:51.62
 DIS Lars Haarsma                  DAW-Finenzo            5:09.85 9600745    5:21.37                                                                                                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:11.40  5:21.37



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                                                                  Dames, 400m wisselslag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Desiree Vedder                HZ&PC Heerenveen       5:36.42 9600864    5:49.10                                                                                                    
          1:20.83  5:49.10
  2. Rixt Menger                   DZ&PC                  5:59.22 9602052    5:54.32                                                                                                    
          1:23.66  5:54.32
  3. Annemiek Halma                De Vikings                  NT 9702884    6:35.84                                                                                                    
          1:39.77  6:35.84



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                                                                  Heren, 100m vrije slag                                                                 12 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                  56.83 9001901      56.67                                                                                                    
  2. Remco Kamps                   DZ&PC                    54.48 9001465      57.99                                                                                                    
  3. Aschwin van Zoest             Zpca                     59.28 9102677      58.28                                                                                                    
  4. Job Boersma                   DAW-Finenzo              57.33 9501185      58.63                                                                                                    
  5. Sjors Boverhoff               Octopus                  59.40 9500741      59.36                                                                                                    
  6. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal          55.58 9301345      59.37                                                                                                    
  7. Remco Jorink                  Octopus                1:00.84 8000719      59.91                                                                                                    
  8. Jeffry van Zetten             Octopus                1:03.47 9500755    1:00.23                                                                                                    
  9. Mark Schouten                 Eemsrobben               57.76 9405171    1:00.98                                                                                                    
 10. Rycklef Epema                 DZ&PC                    59.96 9202787    1:02.36                                                                                                    
 11. Robert-Jan Homsma             Steenwijk 1934         1:00.16 9500027    1:02.38                                                                                                    
 12. Peter Werkman                 DZ&PC                  1:01.59 8703739    1:02.46                                                                                                    
 13. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:01.36 9202785    1:02.74                                                                                                    
 14. Christian Renshoff            Octopus                1:03.70 9404343    1:02.88                                                                                                    
 15. Harm Lemstra                  De Vikings             1:01.82 9305009    1:03.55                                                                                                    
 16. Mike Bakker                   Zpca                     58.88 9007253    1:03.58                                                                                                    
 17. Marcel van Essen              Octopus                1:05.51 9400019    1:04.34                                                                                                    
 18. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        1:03.25 9600017    1:04.39                                                                                                    
 19. Stefan van der Grift          Octopus                1:05.22 8701121    1:05.36                                                                                                    
 20. Mike Bennink                  Deltasteur             1:04.22 9400861    1:05.59                                                                                                    
 21. Eko Doedel                    Zpca                   1:05.02 9600543    1:06.79                                                                                                    
 22. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  1:07.21 9700039    1:07.97                                                                                                    
 23. Harry Westers                 De Vikings             1:06.38 9504869    1:08.27                                                                                                    
 24. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:15.05 9701451    1:14.31                                                                                                    
AFGE Dennis Cramer                 Zpca                     55.51 9200199                                                                                                               
AFGE Jory Willemsen                Octopus                1:01.54 9500747                                                                                                               
AFGE Arjan Baron                   DAW-Finenzo              57.65 9100067                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                                                                  Dames, 100m vrije slag                                                                 11 jaar en ouder
20-03-2010                                                                                                                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                1:03.01 9400416    1:02.08                                                                                                    
  2. Annelinde Veldman             Zpca                     59.70 9302758    1:02.22                                                                                                    
  3. Iris Riezebos                 Deltasteur             1:00.92 9400114    1:03.10                                                                                                    
  4. Judith Ringnalda              Steenwijk 1934         1:02.86 9603904    1:03.18                                                                                                    
  5. Nanda de Vries                HZ&PC Heerenveen       1:03.09 9204328    1:05.07                                                                                                    
  6. Hjordis Wagenaar              HZ&PC Heerenveen       1:04.15 9502170    1:06.15                                                                                                    
  7. Josephine Meerman             DZ&PC                  1:08.10 9304258    1:06.67                                                                                                    
  8. Renske de Groot               DZ&PC                  1:05.89 9300276    1:07.30                                                                                                    
  9. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:11.25 9501178    1:07.54                                                                                                    
 10. Tara van Bottenburg           Octopus                1:09.12 9300114    1:08.50                                                                                                    
 11. Sharon Julius                 Octopus                1:07.83 9602664    1:08.89                                                                                                    
 12. Claris de Vries               DZ&PC                  1:06.46 9700942    1:08.90                                                                                                    
 13. Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC         1:04.76 9601180    1:09.60                                                                                                    
 14. Leandra Vedder                HZ&PC Heerenveen       1:07.75 9600866    1:09.77                                                                                                    
 15. Joëlle Rozema                 DZ&PC                  1:08.77 9601124    1:10.09                                                                                                    
 16. Carmen Märsylä                Zpca                   1:07.54 9405244    1:10.21                                                                                                    
 17. Miriam Visserman              Octopus                1:10.17 8704364    1:10.37                                                                                                    
 18. Amber IJzebrink               Dedemsvaart-AC         1:09.64 9602258    1:11.43                                                                                                    
 19. Romy Worst                    Octopus                1:09.38 9505272    1:11.60                                                                                                    
 20. Fitria Engelsman              Zpca                   1:10.89 9801896    1:11.94                                                                                                    
 21. Marije Oosterhuis             Eemsrobben             1:14.82 9500318    1:12.53          S10                                                                                       
 22. Joyce Postma                  Sg. Bolsward-Workum    1:10.94 9402098    1:12.56                                                                                                    
 23. Inge Willemsen                Zpca                   1:11.46 9801958    1:13.25                                                                                                    
 24. Eva Visscher                  Deltasteur             1:12.34 9402722    1:13.38                                                                                                    
 25. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:09.65 9800402    1:13.78                                                                                                    
 26. Eva Willemsen                 Zpca                   1:08.65 9602570    1:14.62                                                                                                    
 27. Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:11.37 9801424    1:14.91                                                                                                    
 28. Merel Weysenfeld              De Vikings             1:11.00 9404110    1:15.35                                                                                                    
 29. Carmen ter Weele              Octopus                1:12.66 9800384    1:15.43                                                                                                    
 30. Martine van Sluis             De Vikings             1:09.36 9702888    1:15.47                                                                                                    
 31. Margreet Koster               Zpca                   1:09.57 9700330    1:15.54                                                                                                    
 32. Marijke van de Beek           Octopus                1:16.20 9602660    1:16.12                                                                                                    
 33. Annebeth van Ark              Octopus                1:15.57 8805588    1:17.33                                                                                                    
 34. Femke Kirkenier               DZ&PC                  1:16.60 9500936    1:19.76                                                                                                    
 35. Monica Bosman                 Deltasteur             1:17.57 9603048    1:20.54                                                                                                    
 36. Janke Mars                    Zpca                   1:13.19 9503868    1:20.97                                                                                                    
 37. Evabeth de Jong               De Vikings             1:22.76 9506240    1:22.71                                                                                                    
 38. Caroline Nauta                De Vikings             1:34.37 9803148    1:32.26                                                                                                    



SPLASH Meet Manager 2007Registered to DZ&PC