Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


ZRO-Speedowedstrijd-Deel 4-Groep 1
Dordrecht, 20.3.2010


Programmanr. 1
20-3-2010 - 13:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sanne BuschMNC Dordrecht1:34.1901014861:30.15
50m:43.04100m:1:30.15
2.Esmee RoodenburgDe Geul1:36.9401000401:31.65
50m:43.83100m:1:31.65
3.Esmee WijnmaalenPcg1:37.8401002981:31.80
50m:43.61100m:1:31.80
4.Sofia de GraafDe Geul1:37.1001003041:35.14
50m:44.83100m:1:35.14
5.Sanne BoerenPcg1:49.4401000501:48.16
50m:50.48100m:1:48.16
6.Michelle LucasDe Geul2:00.9001009361:48.36
50m:51.64100m:1:48.36
7.Kirsten den OudenPoseidon'56NT02003161:54.90
50m:51.26100m:1:54.90
8.Sam IjzermanDe Geul2:13.6701012041:59.36
50m:53.55100m:1:59.36
9.Amy van LeersumPoseidon'56NT02003002:12.42
50m:1:00.50100m:2:12.42
10.Anna HoogenboezemKZV de Lansingh2:29.4602006582:22.81
50m:1:07.64100m:2:22.81
DISMichelle KorevaarPcgNT0200382
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMRebecca FehèrPcgNT0200592
AFGEMDané van WijngaardenDe Geul1:36.540100306


<< TOP >>
Programmanr. 2
20-3-2010 - 13:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rolf JensPcg2:00.2401005271:54.36
50m:53.42100m:1:54.36
2.Brandon van den BergPoseidon'56NT02006691:57.80
50m:55.67100m:1:57.80
3.Jeroen MulderWiekslag1:59.9400016171:57.94
50m:56.36100m:1:57.94
4.Sasa StefanovicPoseidon'562:00.4201008051:58.06
50m:56.56100m:1:58.06
5.Willem SmitMNC Dordrecht1:54.7200011131:58.99
50m:54.68100m:1:58.99
6.Marijn in 't VeldMNC DordrechtNT00029072:02.14
50m:57.19100m:2:02.14
7.Tijmen SnierDe GeulNT00006632:04.86
50m:58.38100m:2:04.86
8.Aidan van GoolKZV de Lansingh2:22.5900017732:13.86
50m:1:04.23100m:2:13.86
9.René VerhagenDe GeulNT00016832:15.00
50m:1:04.51100m:2:15.00
10.Ryan de LaatWiekslagNT01015532:17.26
50m:1:03.64100m:2:17.26
11.Florian BultenPoseidon'562:09.3800022672:18.76
50m:1:05.86100m:2:18.76
12.Sander JugaPoseidon'56NT01013892:23.12
50m:1:05.59100m:2:23.12
DISSebastiaan BalPoseidon'56NT02004372:01.02
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
50m:56.65100m:2:01.02
NGYannick BlanckKZV de Lansingh2:02.550001515


<< TOP >>
Programmanr. 3
20-3-2010 - 13:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasmijn BalPoseidon'561:41.8900010541:31.76
50m:44.69100m:1:31.76
2.Tatum ReppelMNC Dordrecht1:38.3700012181:35.30
50m:46.76100m:1:35.30
3.Marieke LodderPoseidon'561:38.2200007601:37.47
50m:47.55100m:1:37.47
4.Sanne HobePoseidon'561:44.8800008261:40.76
50m:49.07100m:1:40.76
5.Maaike van DalsenKZV de Lansingh1:43.4200012201:41.79
50m:51.24100m:1:41.79
6.Zoë van GoolKZV de Lansingh1:48.1100009641:47.08
50m:51.53100m:1:47.08
7.Elaine KruitKZV de Lansingh1:48.3000003261:47.57
50m:52.82100m:1:47.57
8.Romee VennemanPcg1:45.4700001201:47.67
50m:51.51100m:1:47.67
9.Marilin van der WaalPoseidon'561:46.7500010521:50.04
50m:57.78100m:1:50.04
10.Ilse van LeersumPoseidon'56NT00007621:55.58
50m:53.43100m:1:55.58
11.Merel PantekoekMNC Dordrecht1:58.7700013641:57.50
50m:59.96100m:1:57.50
12.Kirana HoogenboschDe GeulNT00034821:57.78
50m:58.66100m:1:57.78
13.Amanda KorevaarPcg2:06.8400013002:02.34
50m:59.78100m:2:02.34


<< TOP >>
Programmanr. 4
20-3-2010 - 13:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jens KrijgsmanKZV de Lansingh35.98990142933.37
2.Ryan van den OudenPoseidon'5639.25990037737.61
3.Melvin van NassauMNC Dordrecht40.51990210339.67
4.Dorian FehèrPcg46.68990143144.56
5.Jelte FriebelMNC Dordrecht53.70990299946.22
6.Jorrit de VriesWiekslag55.84990262152.29
7.Kevin TittelDe GeulNT99026811:03.36
NGJelle HageWiekslag1:15.079903201


<< TOP >>
Programmanr. 5
20-3-2010 - 13:20
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Katja KuijlaarsMNC Dordrecht3:04.6399000163:01.17
50m:42.37200m:3:01.17
2.Isabel van der BoorMNC Dordrecht3:14.0299009163:03.66
50m:41.48200m:3:03.66
3.Fabienne IJsselsteinMNC Dordrecht3:13.3999021083:04.06
50m:42.11200m:3:04.06
4.Rowena van de MoosdijkMNC Dordrecht3:16.4299014363:07.83
50m:41.37200m:3:07.83
5.Ilse WijnmaalenPcg3:20.0299009403:08.57
50m:40.00200m:3:08.57
6.Floor EggermontPoseidon'563:22.9599009983:14.83
50m:42.25200m:3:14.83
7.Merel PuntPoseidon'563:10.7099053503:17.31
50m:44.88200m:3:17.31
8.Romy de LaatWiekslag3:36.5099009023:20.35
50m:41.29200m:3:20.35
9.Esmeralda van WerkhovenPcg3:32.7299004123:20.66
50m:44.71200m:3:20.66
10.Charlotte van der HoekMNC DordrechtNT99040203:22.05
50m:47.88200m:3:22.05
11.Rianne BresserPoseidon'563:24.9499006903:25.56
50m:43.42200m:3:25.56
12.Kimberly CoendersKZV de Lansingh3:21.9599008803:28.57
50m:52.95200m:3:28.57
13.Dina SolimanKZV de LansinghNT99030463:36.78
50m:52.53200m:3:36.78
14.Iva den HaanKZV de Lansingh3:39.3799008823:37.69
50m:50.99200m:3:37.69
15.Nikita HerwigWiekslagNT99035523:38.89
50m:55.67200m:3:38.89
16.Daisy PetersWiekslag4:10.1799020583:42.40
50m:53.47200m:3:42.40
17.Lieke OuwerkerkKZV de LansinghNT99024143:52.73
50m:56.76200m:3:52.73
18.Chelsea TrompPoseidon'56NT99031584:02.64
50m:1:01.45200m:4:02.64
19.Mandy WanderWiekslagNT99043224:13.52
50m:1:00.97200m:4:13.52
20.Saskia den BoefWiekslagNT99043244:35.34
50m:1:11.24200m:4:35.34
DISSybrina LauritsenPcgNT99004103:42.54
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:54.89200m:3:42.54


<< TOP >>
Programmanr. 6
20-3-2010 - 13:30
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis BougrimovMNC Dordrecht1:17.9398005651:18.95
50m:35.66100m:1:18.95
2.Stijn GeelenMNC Dordrecht1:31.3298013631:25.95
50m:40.15100m:1:25.95
3.Max MullerDe Geul1:42.8298003471:31.07
50m:40.64100m:1:31.07
4.Bas van MiddelkoopDe Geul1:39.0198012791:32.70
50m:43.20100m:1:32.70
5.Ben MullerDe Geul1:33.0898012811:34.93
50m:43.13100m:1:34.93
6.Koen van KanMNC Dordrecht1:40.7298013671:35.29
50m:45.30100m:1:35.29
7.Mitchell van der TakKZV de Lansingh1:47.4598013731:52.22
50m:48.56100m:1:52.22
8.Job KooijPcg1:54.2198024431:52.57
50m:51.29100m:1:52.57
DISTom StehouwerDe GeulNT98019631:48.53
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:48.67100m:1:48.53


<< TOP >>
Programmanr. 7
20-3-2010 - 13:35
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joelle GeertsPoseidon'562:42.5197002062:38.85
50m:36.73100m:1:17.38200m:2:38.85
2.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht2:41.2998013202:39.13
50m:37.38100m:1:18.81200m:2:39.13
3.Lilly de WitMNC Dordrecht2:42.1798034982:44.60
50m:40.02100m:1:22.22200m:2:44.60
4.Kelly de JongePoseidon'562:54.9497012102:45.57
50m:37.51100m:1:20.82200m:2:45.57
5.Brigitte SleekingMNC Dordrecht2:46.3398006162:47.04
50m:39.13100m:1:21.93200m:2:47.04
6.Daphne ScheurwaterWiekslag2:45.1497013722:47.25
50m:39.53100m:1:23.18200m:2:47.25
7.Cheyenne VisserWiekslag2:55.3598023182:47.55
50m:37.73100m:1:20.34200m:2:47.55
8.Sara StefanovicPoseidon'562:57.8797034062:50.13
50m:39.06100m:1:22.55200m:2:50.13
9.Kim BuschMNC Dordrecht2:51.5398014502:51.04
50m:40.48100m:1:25.00200m:2:51.04
10.Tess van PeltPoseidon'563:02.1597012142:53.45
50m:40.16100m:1:24.64200m:2:53.45
11.Jasmijn PonssenMNC Dordrecht2:55.2297020202:54.86
50m:41.82100m:1:26.57200m:2:54.86
12.Aimee de WerkPoseidon'563:08.5597012122:54.99
50m:39.43100m:1:24.06200m:2:54.99
13.Laetitia BosveldPoseidon'563:00.9597002522:55.83
50m:40.11100m:1:25.00200m:2:55.83
14.Brigitte van der SchuitMNC Dordrecht2:57.5097026022:57.50
50m:41.84100m:1:26.86200m:2:57.50
15.Charlotte EijkelenboomPoseidon'563:12.6498009562:57.68
50m:41.47100m:1:27.28200m:2:57.68
16.Latona BaartDe Geul2:58.7997003782:59.09
50m:40.85100m:1:26.18200m:2:59.09
17.Steffie PeelenPoseidon'563:07.4197021683:00.66
50m:41.59100m:1:27.62200m:3:00.66
18.Lily GommersMNC Dordrecht3:09.5097056043:00.70
50m:41.97100m:1:26.18200m:3:00.70
19.Kelsey TukkerPoseidon'563:05.7498011483:03.39
50m:43.07100m:1:30.73200m:3:03.39
20.Veerle van DeursenWiekslag3:17.6798003563:07.88
50m:42.78100m:1:30.72200m:3:07.88
21.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht3:07.6698013223:07.89
50m:43.86100m:1:31.67200m:3:07.89
22.Rosalie van der BoorMNC Dordrecht3:22.6597025803:09.88
50m:44.75100m:1:35.06200m:3:09.88
23.Vanity WolffKZV de LansinghNT97024843:10.71
50m:45.63100m:1:34.16200m:3:10.71
24.Gwendoline KruitKZV de LansinghNT98020843:11.79
50m:44.43100m:1:34.39200m:3:11.79
25.Marloes BoeleWiekslag3:16.8997010743:12.64
50m:45.57100m:1:34.45200m:3:12.64
26.Esther EggermontPoseidon'563:15.1197021743:14.95
50m:43.17100m:1:32.86200m:3:14.95
27.Emese RamstijnDe Geul3:29.1397030903:20.85
50m:46.86100m:1:38.26200m:3:20.85
28.Kimberley WestraWiekslagNT98012663:21.62
50m:46.91100m:1:37.70200m:3:21.62
29.Diane VinkDe GeulNT98040003:26.35
50m:50.14100m:1:43.16200m:3:26.35
30.Rosa SmitMNC Dordrecht3:35.2098018903:29.09
50m:49.67100m:1:44.13200m:3:29.09
31.Louise KustersWiekslag3:31.2697010763:31.96
50m:49.37100m:1:44.34200m:3:31.96
32.Eva KeldermanMNC Dordrecht3:37.7698025563:34.73
50m:50.07100m:1:44.80200m:3:34.73
33.Talani WrightPcg4:07.0197033404:04.87
50m:58.29100m:2:02.07200m:4:04.87
34.Sanne FioleWiekslagNT98045664:18.99
50m:56.30100m:2:01.98200m:4:18.99
NGRomy IkingPcg3:19.099700214
NGMarjan van HeeringenMNC Dordrecht3:10.489801324


<< TOP >>
Programmanr. 8
20-3-2010 - 13:55
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik van LopikPcg2:31.3596034192:28.44
50m:35.01100m:1:12.13200m:2:28.44
2.Ruben van ErkWiekslag2:35.7296043732:33.14
50m:35.88100m:1:14.70200m:2:33.14
3.Mike KouwenhovenWiekslag2:44.8697007252:44.56
50m:37.22100m:1:18.21200m:2:44.56
4.Aron BroekhuizenPoseidon'562:47.0996005532:44.96
50m:39.22100m:1:21.06200m:2:44.96
5.Evert ZijllstraPoseidon'562:59.0096047732:46.46
50m:38.43100m:1:21.14200m:2:46.46
6.Thomas VerhoevenDe Geul3:00.1697003112:54.45
50m:41.16100m:1:26.09200m:2:54.45
7.Rowin VonkWiekslag3:23.9696029712:56.32
50m:40.92100m:1:26.38200m:2:56.32
8.Bas van HeesPoseidon'563:03.1697003072:56.77
50m:41.14100m:1:25.25200m:2:56.77
9.Virgill van der HeijMNC Dordrecht3:07.8397015653:04.54
50m:43.42100m:1:31.26200m:3:04.54
10.Yaro RoodenburgDe Geul3:02.9397003353:05.26
50m:44.88100m:1:32.16200m:3:05.26
11.Kevin KingmaKZV de Lansingh3:18.0997005593:11.19
50m:45.31100m:1:35.29200m:3:11.19
12.Alex van den BergWiekslag3:10.3096018933:11.61
50m:44.65100m:1:34.89200m:3:11.61
NGDennis van WijngaardenKZV de Lansingh2:59.969602385
NGWilliam BakkerWiekslagNT9702647


<< TOP >>
Programmanr. 9
20-3-2010 - 14:05
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmee WijnmaalenPcg1:47.8801002981:42.55
50m:49.46100m:1:42.55
2.Sanne BuschMNC Dordrecht1:44.8801014861:44.80
50m:52.07100m:1:44.80
3.Sofia de GraafDe Geul1:53.0501003041:47.69
50m:53.16100m:1:47.69
4.Sanne BoerenPcg2:00.4001000501:53.38
50m:53.97100m:1:53.38
5.Esmee RoodenburgDe Geul1:56.6001000401:53.96
50m:56.48100m:1:53.96
6.Michelle KorevaarPcgNT02003822:00.55
50m:57.30100m:2:00.55
7.Sam IjzermanDe Geul2:17.5901012042:08.55
50m:1:01.21100m:2:08.55
8.Michelle LucasDe Geul2:17.8001009362:09.20
50m:1:01.32100m:2:09.20
9.Kirsten den OudenPoseidon'56NT02003162:13.39
50m:1:01.79100m:2:13.39
10.Anna HoogenboezemKZV de Lansingh2:47.4702006582:33.01
50m:1:13.44100m:2:33.01
DISAmy van LeersumPoseidon'56NT02003002:12.26
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:1:02.39100m:2:12.26
AFGEMDané van WijngaardenDe Geul1:47.230100306
AFGEMRebecca FehèrPcgNT0200592


<< TOP >>
Programmanr. 10
20-3-2010 - 14:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sasa StefanovicPoseidon'5654.00010080551.65
2.Rolf JensPcg51.61010052751.95
3.Jeroen MulderWiekslag58.58000161753.91
4.Aidan van GoolKZV de Lansingh1:02.96000177357.64
5.Willem SmitMNC Dordrecht54.46000111359.84
6.Florian BultenPoseidon'5654.0200022671:04.46
7.Tijmen SnierDe GeulNT00006631:05.27
8.René VerhagenDe GeulNT00016831:28.37
NGYannick BlanckKZV de LansinghNT0001515


<< TOP >>
Programmanr. 11
20-3-2010 - 14:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasmijn BalPoseidon'561:21.9300010541:18.97
50m:36.67100m:1:18.97
2.Maaike van DalsenKZV de Lansingh1:30.0700012201:26.38
50m:41.86100m:1:26.38
3.Tatum ReppelMNC Dordrecht1:26.2300012181:27.24
50m:41.93100m:1:27.24
4.Sanne HobePoseidon'561:33.1600008261:28.09
50m:41.83100m:1:28.09
5.Marieke LodderPoseidon'561:28.6300007601:29.15
50m:43.30100m:1:29.15
6.Marilin van der WaalPoseidon'561:33.6100010521:32.30
50m:42.08100m:1:32.30
7.Elaine KruitKZV de Lansingh1:38.9600003261:40.94
50m:45.35100m:1:40.94
8.Zoë van GoolKZV de Lansingh1:44.0900009641:41.54
50m:47.11100m:1:41.54
9.Romee VennemanPcg1:31.9600001201:42.55
50m:45.92100m:1:42.55
10.Kirana HoogenboschDe GeulNT00034821:47.12
50m:52.56100m:1:47.12
11.Ilse van LeersumPoseidon'56NT00007621:50.45
50m:49.40100m:1:50.45
12.Elisa van GeldropPoseidon'561:59.5600011821:55.30
50m:53.08100m:1:55.30
13.Merel PantekoekMNC Dordrecht2:05.2300013641:56.70
50m:53.63100m:1:56.70
14.Amanda KorevaarPcg2:14.7800013002:04.73
50m:58.48100m:2:04.73


<< TOP >>
Programmanr. 12
20-3-2010 - 14:20
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jens KrijgsmanKZV de Lansingh1:37.2399014291:34.64
50m:44.16100m:1:34.64
2.Ryan van den OudenPoseidon'561:39.3099003771:37.37
50m:45.65100m:1:37.37
3.Dorian FehèrPcg1:47.6999014311:41.33
50m:48.02100m:1:41.33
4.Melvin van NassauMNC Dordrecht1:44.8699021031:42.54
50m:49.32100m:1:42.54
5.Tijs PeelenPoseidon'561:47.9199004191:46.68
50m:49.76100m:1:46.68
6.Jorrit de VriesWiekslag1:53.9499026211:50.27
50m:52.10100m:1:50.27
7.Jelte FriebelMNC Dordrecht2:03.4399029992:00.52
50m:56.19100m:2:00.52
DISKevin TittelDe GeulNT99026812:02.06
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:57.09100m:2:02.06
NGJelle HageWiekslag1:56.739903201


<< TOP >>
Programmanr. 13
20-3-2010 - 14:25
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse WijnmaalenPcg1:37.6799009401:34.34
50m:41.53100m:1:34.34
2.Fabienne IJsselsteinMNC Dordrecht1:35.2099021081:34.49
50m:43.40100m:1:34.49
3.Katja KuijlaarsMNC Dordrecht1:34.9799000161:34.81
50m:43.29100m:1:34.81
4.Esmeralda van WerkhovenPcg1:42.4399004121:38.02
50m:45.49100m:1:38.02
5.Isabel van der BoorMNC Dordrecht1:39.0299009161:39.01
50m:44.86100m:1:39.01
6.Floor EggermontPoseidon'561:42.1199009981:39.12
50m:45.13100m:1:39.12
7.Romy de LaatWiekslag1:44.8999009021:40.58
50m:43.69100m:1:40.58
8.Merel PuntPoseidon'561:37.3599053501:41.24
50m:45.45100m:1:41.24
9.Rowena van de MoosdijkMNC Dordrecht1:48.9699014361:44.67
50m:44.95100m:1:44.67
10.Rianne BresserPoseidon'561:42.5999006901:47.47
50m:47.10100m:1:47.47
11.Charlotte van der HoekMNC DordrechtNT99040201:49.49
50m:50.45100m:1:49.49
12.Iva den HaanKZV de Lansingh1:52.8299008821:56.95
50m:50.80100m:1:56.95
13.Kimberly CoendersKZV de Lansingh1:57.7099008801:58.16
50m:54.19100m:1:58.16
14.Nikita HerwigWiekslag2:01.5399035522:01.25
50m:52.96100m:2:01.25
15.Dina SolimanKZV de Lansingh1:59.2399030462:01.54
50m:55.54100m:2:01.54
16.Sybrina LauritsenPcg2:04.1499004102:01.74
50m:57.14100m:2:01.74
17.Daisy PetersWiekslagNT99020582:06.59
50m:57.53100m:2:06.59
18.Lieke OuwerkerkKZV de LansinghNT99024142:21.39
50m:1:04.18100m:2:21.39
DISMandy WanderWiekslagNT99043222:16.27
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:02.14100m:2:16.27
DISSaskia den BoefWiekslagNT99043242:44.42
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:1:11.11100m:2:44.42


<< TOP >>
Programmanr. 14
20-3-2010 - 14:30
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis BougrimovMNC Dordrecht2:50.7498005652:50.41
50m:37.35200m:2:50.41
2.Stijn GeelenMNC DordrechtNT98013632:56.83
50m:39.20200m:2:56.83
3.Ben MullerDe Geul3:23.1698012813:04.97
50m:39.97200m:3:04.97
4.Koen van KanMNC Dordrecht3:19.0198013673:08.93
50m:43.96200m:3:08.93
5.Max MullerDe Geul3:26.7798003473:13.72
50m:41.58200m:3:13.72
6.Bas van MiddelkoopDe Geul3:20.4698012793:17.00
50m:44.68200m:3:17.00
7.Mitchell van der TakKZV de Lansingh3:26.1198013733:25.05
50m:49.25200m:3:25.05
8.Job KooijPcg3:41.2098024433:25.64
50m:52.36200m:3:25.64
9.Tom StehouwerDe Geul3:50.6798019633:35.99
50m:48.37200m:3:35.99


<< TOP >>
Programmanr. 15
20-3-2010 - 14:40
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim BuschMNC Dordrecht3:00.9998014502:42.64
50m:36.01100m:1:17.39200m:2:42.64
2.Joelle GeertsPoseidon'563:15.3897002062:52.97
50m:36.68100m:1:20.38200m:2:52.97
3.Kelly de JongePoseidon'563:11.9697012102:54.97
50m:36.71100m:1:23.06200m:2:54.97
4.Daphne ScheurwaterWiekslag3:04.0997013722:59.77
50m:36.99100m:1:22.65200m:2:59.77
5.Lilly de WitMNC Dordrecht3:10.2598034983:05.25
50m:40.28100m:1:28.20200m:3:05.25
6.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht3:16.2698013203:11.54
50m:39.12100m:1:31.54200m:3:11.54
7.Brigitte van der SchuitMNC Dordrecht3:20.5097026023:11.86
50m:41.77100m:1:29.80200m:3:11.86
8.Tess van PeltPoseidon'563:29.2497012143:18.24
50m:40.49100m:1:31.36200m:3:18.24
9.Aimee de WerkPoseidon'563:46.8397012123:18.55
50m:41.55100m:1:31.64200m:3:18.55
10.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht3:25.4198013223:20.01
50m:42.94100m:1:34.97200m:3:20.01
11.Charlotte EijkelenboomPoseidon'563:40.4898009563:22.30
50m:40.45100m:1:33.65200m:3:22.30
12.Sara StefanovicPoseidon'56NT97034063:29.93
50m:43.14100m:1:38.80200m:3:29.93
13.Cheyenne VisserWiekslag3:47.4398023183:31.94
50m:43.40100m:1:38.49200m:3:31.94
14.Veerle van DeursenWiekslagNT98003563:32.62
50m:46.24100m:1:39.40200m:3:32.62
15.Steffie PeelenPoseidon'56NT97021683:32.76
50m:43.42100m:1:37.76200m:3:32.76
16.Jasmijn PonssenMNC Dordrecht3:41.0097020203:36.46
50m:48.26100m:1:44.54200m:3:36.46
17.Esther EggermontPoseidon'563:50.0297021743:38.11
50m:47.65100m:1:45.01200m:3:38.11
18.Marloes BoeleWiekslag3:57.7697010743:41.21
50m:48.68100m:1:44.99200m:3:41.21
19.Rosa SmitMNC DordrechtNT98018903:47.86
50m:49.36100m:1:50.27200m:3:47.86
20.Vanity WolffKZV de LansinghNT97024843:52.54
50m:50.23100m:1:50.52200m:3:52.54
21.Kelsey TukkerPoseidon'56NT98011484:01.34
50m:51.11100m:1:56.71200m:4:01.34
22.Gwendoline KruitKZV de LansinghNT98020844:04.54
50m:45.21100m:1:48.72200m:4:04.54
23.Diane VinkDe GeulNT98040004:21.75
50m:55.44100m:2:03.97200m:4:21.75
24.Talani WrightPcg4:39.3397033404:22.19
50m:54.05100m:2:00.37200m:4:22.19
25.Louise KustersWiekslag4:36.5297010764:27.40
50m:56.84100m:2:05.81200m:4:27.40
DISLatona BaartDe Geul3:33.069700378
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISEmese RamstijnDe Geul4:07.659703090
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
NGRomy IkingPcg3:25.209700214
NGMarjan van HeeringenMNC Dordrecht3:38.869801324


<< TOP >>
Programmanr. 16
20-3-2010 - 14:55
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik van LopikPcg2:31.8196034192:29.17
50m:32.44100m:1:10.02200m:2:29.17
2.Aron BroekhuizenPoseidon'562:50.7096005532:43.24
50m:35.30100m:1:16.86200m:2:43.24
3.Virgill van der HeijMNC Dordrecht3:14.9297015653:02.24
50m:39.67100m:1:26.80200m:3:02.24
4.Thomas VerhoevenDe Geul3:22.7397003113:05.72
50m:37.63100m:1:26.63200m:3:05.72
5.Rowin VonkWiekslag3:26.0896029713:12.77
50m:47.03100m:1:23.46200m:3:12.77
6.Mike KouwenhovenWiekslagNT97007253:20.89
50m:39.42100m:1:30.29200m:3:20.89
7.Alex van den BergWiekslag3:24.9896018933:21.05
50m:43.32100m:1:36.07200m:3:21.05
8.Ruben van ErkWiekslag3:26.6196043733:29.21
50m:42.90100m:1:35.81200m:3:29.21
9.Bas van HeesPoseidon'56NT97003073:34.98
50m:46.59100m:1:43.21200m:3:34.98
10.Yaro RoodenburgDe Geul3:47.2697003353:37.12
50m:46.21100m:1:42.11200m:3:37.12
11.Kevin KingmaKZV de LansinghNT97005593:59.08
50m:53.31100m:1:55.70200m:3:59.08
DISEvert ZijllstraPoseidon'563:33.8796047733:11.80
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:36.34100m:1:23.71200m:3:11.80
NGDennis van WijngaardenKZV de Lansingh4:18.199602385