Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later


D2 competitie deel 4
Zaandam, 14.3.2010


Programmanr. 1
14-03-2010
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zv Aquarius 1Zv Aquarius5:05.285:11.46
Sandra Zwaanswijk
Mariska van Engeldorp
85
95
1:22.66
1:21.45
Jessica de Ruiter
Kim Luyken
93
94
1:13.57
1:13.78
2.DWT 1DWT5:18.365:22.26
Jikke van den Ende
Daphne Romeijn
95
94
1:19.09
1:29.93
Anouk Nulkes
Krista van Kan
93
89
1:17.08
1:16.16
3.De Reuring 1De Reuring5:22.365:23.62
Danielle Visser
Yvonne de Jager
97
95
40.25
44.11
1:22.32
1:34.64
Annemiek Suiker
Channe Noort
95
86
35.44
33.59
1:17.25
1:09.41
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:24.145:26.97
Ellen Hoorn
Arianne Hendriks
93
95
37.741:18.95
1:30.48
Amber van Berge
Bente Rogge
92
97
1:26.15
1:11.39


<< TOP >>
Programmanr. 3
14-03-2010
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Reuring 1De Reuring2:13.342:11.45
Wiebe de Vries
Stefan Middelbeek
96
97
37.30
35.68
Jeroen Klijbroek
Remco Visser
94
95
29.42
29.05
2.Zv Aquarius 1Zv Aquarius2:14.742:19.57
Niels de Jongh
Casper Meskers
96
96
33.72
34.68
Jeffrey Dekker
Martijn van de Zee
96
97
37.85
33.32
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:27.452:22.96
Chris Dekker
Sander Schleeper
97
98
36.78
36.39
Ruben Dirkzwager
Danny Schmidt
98
96
36.96
32.83
NGDWT 1DWT2:41.58
Lloyd Muylaert, Hugo Metten, Maarten Jankie, Jeffrey Camphens


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-03-2010
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius49.64010074748.04
2.Baran MattagiZaanstad (SG)51.07000062951.20
3.Lucas JakZaanstad (SG)53.45000112752.77
4.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)54.00000116554.56
5.Bas BetsZaanstad (SG)58.17000105955.97
6.Mitchell RijksZaanstad (SG)55.43010036356.20
7.Sem DikZaanstad (SG)55.36010044556.56
DISMerijn de BoerZaanstad (SG)NT000084353.21SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISMiguel KloosterDWT1:01.64010061356.53SJ
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Melissa VallingaZaanstad (SG)49.56000167649.56
2.Yara GaljeZaanstad (SG)53.32010037252.65
3.Lieke RoggeZaanstad (SG)53.39000171253.52
4.Pien KarstenZv Aquarius1:01.67010100855.06
5.Julia EijerZaanstad (SG)53.94010045655.50
6.Mette BierhuizenZaanstad (SG)NT000167856.23
7.Germaine DoetsZv Aquarius1:03.58010193659.07
8.Jeannine PosZaanstad (SG)59.2500017101:00.04
9.Irene LigthartZv Aquarius1:07.4100022961:04.18
DISMaxine SchaapZaanstad (SG)49.87000151249.01SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
14-03-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:23.3998032221:20.05
50m:38.38100m:1:20.05
2.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)1:25.7298007901:20.50
50m:38.26100m:1:20.50
3.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:22.3498006501:21.44
50m:38.96100m:1:21.44
4.Jaimy SwinkelsDe Reuring1:34.7898043041:24.88
50m:38.90100m:1:24.88
5.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:25.6299007841:25.15
50m:40.57100m:1:25.15
6.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:30.0599023121:26.76
50m:41.31100m:1:26.76
7.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:26.3899032921:26.93
8.Rowie KampDe Reuring1:27.2600010611:27.86
50m:40.92100m:1:27.86
9.Susan BeemsterboerDe Reuring1:29.7399041581:27.98
50m:41.22100m:1:27.98
10.Chantal BouquetZaanstad (SG)1:33.5398038421:28.77
50m:42.08100m:1:28.77
11.Lot KuilboerZv Aquarius1:33.2599017461:29.39
12.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:34.2398006521:29.87
50m:42.10100m:1:29.87
13.Simone MulDe Reuring1:32.5899027661:30.40
50m:42.72100m:1:30.40
14.Thalita DekkerZv Aquarius1:39.6198032201:30.90
50m:42.40100m:1:30.90
15.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:35.3598033821:31.50
16.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:35.9099035101:33.09
50m:42.62100m:1:33.09
17.Noa DikZaanstad (SG)NT98048361:33.50
50m:43.64100m:1:33.50
18.Marjolein VisserDe Reuring1:40.4699022161:33.89
50m:46.21100m:1:33.89
19.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)1:35.0699017481:33.96
50m:44.29100m:1:33.96
20.Benthe MulderDe Reuring1:41.4999027641:38.41
50m:46.81100m:1:38.41
21.Julia VerheijenZaanstad (SG)1:44.0699023161:39.65
50m:47.31100m:1:39.65
22.Sammy Jo BronZaanstad (SG)2:00.9198020501:40.23
50m:48.12100m:1:40.23
23.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:34.9699023141:40.60
50m:47.43100m:1:40.60
24.Femke TimmermanDe Reuring1:46.9099041601:41.92
50m:46.85100m:1:41.92
25.Hannah SchrijverDWT1:52.9500007981:43.26
50m:48.14100m:1:43.26
26.Maegan MuylaertDWT1:51.8000009881:44.43
27.Rosaly RobijnsDWTNT98049121:58.02
50m:54.38100m:1:58.02
DISCheryl ObolZaanstad (SG)1:54.329804538AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMMarijn BosscherDWTNT9901698
AFGEMAnna BruinsZaanstad (SG)1:31.939901966
AFGEMFloor KoenenDe Reuring1:34.330001606
AFGEMFleur BonkerkZaanstad (SG)1:28.189803376


<< TOP >>
Programmanr. 7
14-03-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian OtjesZv Aquarius1:19.7299011351:17.78
50m:37.85100m:1:17.78
2.Tim KieftZaanstad (SG)1:24.3099019211:24.73
50m:39.07100m:1:24.73
3.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:29.6198018431:25.44
50m:38.82100m:1:25.44
4.Hugo BlomDe Reuring1:23.2698019491:26.06
50m:39.57100m:1:26.06
5.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:30.2299019691:28.19
50m:41.91100m:1:28.19
6.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:29.2299000891:28.27
50m:40.14100m:1:28.27
7.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:41.9798032211:32.71
50m:42.84100m:1:32.71
8.Milan ProsecZaanstad (SG)1:38.5699005691:33.01
50m:42.16100m:1:33.01
9.Basil BarrettZaanstad (SG)1:47.2399021571:48.85
50m:47.90100m:1:48.85
10.Romeyn de VriesDWT2:52.4898037952:36.96
50m:1:09.62100m:2:36.96
DISRuben DirkzwagerZaanstad (SG)1:28.979803729AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAMaarten JankieDWT1:48.2598agvMJ
AFGEMDaan in de BraektZaanstad (SG)1:28.959900571


<< TOP >>
Programmanr. 9
14-03-2010
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bente RoggeZaanstad (SG)NT970153635.88
2.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)36.91970356637.27
3.Romy NulkesDWT39.30960101037.64
4.Denise OtjesZv Aquarius38.14960137838.52
5.Michelle NieropZaanstad (SG)42.84960324240.02
6.Roxanne KiksZaanstad (SG)NT960517040.49
7.Ilse MulderDe Reuring39.50960465240.63
8.Kaylee BeckZaanstad (SG)42.90960567040.81
9.Kyla GroeneveldDe Reuring42.13970345441.32
10.Becky VendelDe Reuring43.45960465441.91
11.Merel VersteegZv AquariusNT970483642.28
12.Cindy PronkDe Reuring46.63980495442.75
13.Noortje RotterdamZaanstad (SG)44.10960321843.31
14.Ilse van SteenZaanstad (SG)44.36970313043.90
15.Sarissa WiersumZaanstad (SG)45.51970451844.22
16.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)49.21970217645.15
17.Alicia FurumayaDe Reuring48.01970396845.90
18.Mandy van BeverenDe Reuring47.26980344847.06
19.Thalita DekkerZv Aquarius46.25980322047.90
20.Sien HelslootDe Reuring49.12970567648.42FJ 1
21.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)49.68970548248.42FJ 2
22.Anne OvereemDWT55.96960594652.70
DISMelodie BrouwersZaanstad (SG)NT960636851.21RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMEva VisserDWT41.329601012
AFGEMSanne de JongZaanstad (SG)44.249704402


<< TOP >>
Programmanr. 10
14-03-2010
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny SchmidtZaanstad (SG)34.98960231138.45
2.Niels de JonghZv Aquarius40.18960323938.68
3.Chris DekkerZaanstad (SG)39.25970091540.80
4.Martijn van de ZeeZv Aquarius42.58970427542.18
5.Wiebe de VriesDe Reuring45.56960480143.52
6.Lloyd MuylaertDWT50.75960323343.73
7.Stefan MiddelbeekDe Reuring44.50970457543.79
8.Jeffrey DekkerZv Aquarius45.17960415744.64
9.Casper MeskersZv AquariusNT960510545.69
10.Hugo MettenDWTNT970354150.89
AFGEMHuib KoenenDe Reuring43.599702913
NGMax WestermanZv Aquarius44.069704149


<< TOP >>
Programmanr. 12
14-03-2010
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arianne HendriksZaanstad (SG)42.28950302840.90
2.Jamie Lee BronZaanstad (SG)41.08950602041.02
3.Emma EijerZaanstad (SG)47.10950645641.87
3.Daphne RomeijnDWT41.46940389041.87
5.Anne GroenDe Reuring43.17950531343.34
6.Manon van SchagenZv Aquarius44.62940690443.60
7.Yvonne de JagerDe Reuring43.99950561243.76
8.Jikke van den EndeDWT44.50950550843.95
9.Denise OtjesZv Aquarius43.74960137845.30FJ 1
10.Danielle VisserDe Reuring44.44970134645.30FJ 2
11.Charita FurumayaDe Reuring50.00950561045.58
12.Elsemieke van de NesDWT49.69950584847.10
13.Ailsa GroeneveldDe Reuring52.35980345053.40
14.Kim HorstmanDWTNT940719854.00
DISMerel VersteegZv AquariusNT970483645.54SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAEffie van BettenDWT49.759506518


<< TOP >>
Programmanr. 14
14-03-2010
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey CamphensDWT41.84950311339.94
2.Jeroen KlijbroekDe Reuring42.66940305341.14
3.Casper MeskersZv Aquarius45.53960510545.79
4.Roel AffourtitZv Aquarius49.95950563346.32
5.Niels de JonghZv Aquarius48.97960323949.12
NGMax WestermanZv Aquarius44.359704149


<< TOP >>
Programmanr. 15
14-03-2010
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:11.9395023261:12.12
2.Anouk NulkesDWT1:13.8593028761:15.78
50m:34.61100m:1:15.78
3.Annemiek SuikerDe Reuring1:17.1495016361:21.15
50m:37.53100m:1:21.15
4.Ellen HoornZaanstad (SG)1:20.5993011321:21.43
5.Amber van BergeZaanstad (SG)1:18.8192036701:23.34
50m:37.97100m:1:23.34
6.Simone GanzevoortDe Reuring1:30.1697056741:29.88
50m:43.03100m:1:29.88
7.Jill HendrixDWT1:30.2893032441:31.58
8.Cheryl CornwallZaanstad (SG)1:22.4492037501:33.61
9.Sonia de GraafDWTNT92058081:43.26
50m:48.32100m:1:43.26
AFGEMMerel VisserDWTNT9302878


<< TOP >>
Programmanr. 16
14-03-2010
Jongens, 100m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roland HoogendoornDWT1:07.5393060991:08.03
2.Hiras FerrandinoDWT1:09.4493065271:08.27
3.Dennis de RuiterZv Aquarius1:11.5992060691:10.85
50m:32.21100m:1:10.85
4.Bart van LeijdenDWT1:17.1092068931:16.04
5.Robin StammesDe Reuring1:17.4792028091:16.28
6.Casper GrasZaanstad (SG)1:18.6492004031:18.15
50m:37.25100m:1:18.15
7.Remco VisserDe Reuring1:19.6895031851:18.88
8.Martijn van de ZeeZv Aquarius1:28.0597042751:26.31
50m:39.53100m:1:26.31
AFGEMWessel van GeldorpDWT1:21.699306747
AFGEMPim HendriksDWT1:17.709203979
NGJeroen KoopmanDWTNT93agv


<< TOP >>
Programmanr. 17
14-03-2010
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jessica de RuiterZv Aquarius1:14.5093061601:14.78
50m:33.32100m:1:14.78
2.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius1:21.4085039341:22.62
50m:37.62100m:1:22.62
3.Kim LuykenZv Aquarius1:21.9694035581:23.88
50m:36.93100m:1:23.88
4.Annette KnapeDWT1:25.4884013201:26.49
50m:40.55100m:1:26.49
5.Channe NoortDe Reuring1:30.2786050321:27.50
6.Krista van KanDWT1:37.6489067881:36.77
50m:50.12100m:1:36.77
DISDaphne WassenaarZaanstad (SG)1:39.8097036061:36.77VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 18
14-03-2010
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis de GraafDWT1:08.1887010771:07.96
50m:30.44100m:1:07.96
2.Kristian StamZaanstad (SG)1:13.8591021871:12.71
50m:33.50100m:1:12.71
3.Dennis de ReeZaanstad (SG)1:23.3580012231:15.41
50m:35.56100m:1:15.41
4.Arno de GraafZaanstad (SG)1:21.6760008411:18.40
50m:34.96100m:1:18.40
5.Dennis de RuiterZv Aquarius1:12.9792060691:24.52
50m:35.59100m:1:24.52
6.Bart VerdoornZv Aquarius1:40.4989063971:25.62
50m:38.50100m:1:25.62
7.Bart de GraafDWT1:42.3561008991:39.42
50m:44.10100m:1:39.42
AFGEMPeter van de BorDWTNT8402897
AFGEMIan VerreyZaanstad (SG)1:13.869003863


<< TOP >>
Programmanr. 19
14-03-2010
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Bas BetsZaanstad (SG)40.50000105939.49
2.Merijn de BoerZaanstad (SG)41.46000084339.82
3.Mitchell RijksZaanstad (SG)41.75010036340.98
4.Sem DikZaanstad (SG)44.43010044543.07
5.Lucas JakZaanstad (SG)44.39000112743.76
6.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius45.94010074744.45
7.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)43.50000116546.22
8.Baran MattagiZaanstad (SG)49.96000062948.46
9.Miguel KloosterDWT49.66010061348.63

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Maxine SchaapZaanstad (SG)38.80000151240.01
2.Julia EijerZaanstad (SG)40.93010045640.52
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)41.38000167641.11
4.Lieke RoggeZaanstad (SG)43.02000171241.55
5.Yara GaljeZaanstad (SG)47.37010037243.00
6.Mette BierhuizenZaanstad (SG)NT000167844.86
7.Jeannine PosZaanstad (SG)48.53000171048.48
8.Germaine DoetsZv Aquarius54.18010193652.68
9.Irene LigthartZv Aquarius53.36000229655.33
10.Pien KarstenZv Aquarius1:01.9901010081:01.26


<< TOP >>
Programmanr. 20
14-03-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:45.9398006501:42.86
50m:48.71100m:1:42.86
2.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:49.1498032221:43.36
50m:49.50100m:1:43.36
3.Rowie KampDe Reuring1:44.0500010611:44.02
50m:49.46100m:1:44.02
4.Sammy Jo BronZaanstad (SG)1:47.8098020501:44.20
50m:49.54100m:1:44.20
5.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:47.5499032921:47.82
6.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)2:00.2598007901:48.58
7.Noa DikZaanstad (SG)NT98048361:49.28
8.Jaimy SwinkelsDe Reuring1:57.5998043041:49.34
50m:51.16100m:1:49.34
9.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:53.1999023121:50.50
50m:52.69100m:1:50.50
10.Simone MulDe Reuring1:50.5599027661:50.69
50m:52.91100m:1:50.69
11.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:49.4799007841:50.93
50m:53.68100m:1:50.93
12.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:52.3798006521:51.05
13.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:51.4798033821:51.28
14.Chantal BouquetZaanstad (SG)1:51.5898038421:52.60
50m:53.50100m:1:52.60
15.Julia VerheijenZaanstad (SG)1:57.8299023161:54.88
16.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)2:06.3599017481:56.02
50m:53.59100m:1:56.02
17.Thalita DekkerZv Aquarius1:54.6098032201:56.92
50m:55.69100m:1:56.92
18.Lot KuilboerZv Aquarius2:02.9999017461:58.11
50m:55.36100m:1:58.11
19.Femke TimmermanDe ReuringNT99041601:59.32
50m:55.85100m:1:59.32
20.Rosaly RobijnsDWT2:01.0798049121:59.74
50m:56.89100m:1:59.74
21.Benthe MulderDe Reuring1:57.8599027642:00.13
50m:56.96100m:2:00.13
22.Marjolein VisserDe Reuring2:01.8799022162:00.18
50m:57.69100m:2:00.18
23.Susan BeemsterboerDe ReuringNT99041582:01.57
24.Iona van SteltenZaanstad (SG)2:01.3599023142:02.35
50m:58.39100m:2:02.35
25.Maegan MuylaertDWTNT00009882:03.57
50m:58.60100m:2:03.57
26.Hannah SchrijverDWT2:05.9300007982:06.66
DISCheryl ObolZaanstad (SG)1:47.9898045381:44.46SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISMaricha VeenendaalZaanstad (SG)NT99035102:06.94SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:59.53100m:2:06.94
AFGEMFleur BonkerkZaanstad (SG)1:47.179803376
AFGEMFloor KoenenDe Reuring1:48.110001606
AFGEMAnna BruinsZaanstad (SG)1:54.059901966
AFGEMMarijn BosscherDWTNT9901698


<< TOP >>
Programmanr. 22
14-03-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian OtjesZv Aquarius1:43.9799011351:42.89
50m:50.76100m:1:42.89
2.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:46.7998018431:43.91
50m:49.65100m:1:43.91
3.Tim KieftZaanstad (SG)1:54.7299019211:50.99
50m:50.93100m:1:50.99
4.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)1:54.1098037291:51.14
50m:51.85100m:1:51.14
5.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT98032211:53.01
6.Milan ProsecZaanstad (SG)2:02.5299005691:56.79
50m:55.70100m:1:56.79
7.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:55.9799000891:56.92
50m:54.68100m:1:56.92
8.Hugo BlomDe Reuring1:53.9698019491:57.31
9.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:54.6099019691:57.43
10.Basil BarrettZaanstad (SG)2:04.9699021572:02.79
11.Romeyn de VriesDWT2:28.2398037952:36.57
50m:1:12.15100m:2:36.57
NG.ZAMaarten JankieDWT2:04.3798agvMJ
AFGEMDaan in de BraektZaanstad (SG)1:50.929900571


<< TOP >>
Programmanr. 25
14-03-2010
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bente RoggeZaanstad (SG)1:21.9697015361:22.81
50m:38.43100m:1:22.81
2.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:25.9397035661:24.62
3.Romy NulkesDWT1:25.0096010101:25.19
4.Michelle NieropZaanstad (SG)1:28.0196032421:25.34
5.Ilse MulderDe Reuring1:24.7596046521:26.43
6.Denise OtjesZv Aquarius1:23.1196013781:26.58
7.Roxanne KiksZaanstad (SG)NT96051701:27.43
50m:40.77100m:1:27.43
8.Kyla GroeneveldDe Reuring1:30.1297034541:28.72
9.Kaylee BeckZaanstad (SG)1:30.0496056701:30.55
50m:48.87100m:1:30.55
10.Merel VersteegZv Aquarius1:37.2497048361:31.20
11.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:29.6996032181:31.45
12.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:34.0098032221:31.50
13.Becky VendelDe ReuringNT96046541:32.60
14.Alicia FurumayaDe Reuring1:40.2197039681:37.83
50m:46.60100m:1:37.83
15.Sarissa WiersumZaanstad (SG)1:41.8397045181:38.68
16.Ilse van SteenZaanstad (SG)1:39.8397031301:38.78
17.Cindy PronkDe ReuringNT98049541:38.96
18.Mandy van BeverenDe Reuring1:41.4998034481:39.21
19.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)NT97054821:41.39
20.Sien HelslootDe Reuring1:44.9497056761:43.50
21.Melodie BrouwersZaanstad (SG)NT96063681:45.72
22.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)1:48.4697021761:48.12
23.Anne OvereemDWT1:59.1296059461:59.02
AFGEMEva VisserDWT1:31.659601012
AFGEMSanne de JongZaanstad (SG)1:37.109704402


<< TOP >>
Programmanr. 27
14-03-2010
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:22.9296023111:22.27
50m:38.00100m:1:22.27
2.Martijn van de ZeeZv Aquarius1:28.0597042751:26.15
3.Niels de JonghZv Aquarius1:33.1296032391:29.49
4.Lloyd MuylaertDWT1:34.2396032331:29.75
5.Chris DekkerZaanstad (SG)1:28.8797009151:31.17
6.Wiebe de VriesDe Reuring1:34.7396048011:36.01
7.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT97045751:38.36
8.Jeffrey DekkerZv Aquarius1:38.1796041571:39.06
50m:49.75100m:1:39.06
DISHugo MettenDWT2:01.1097035411:55.71VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMHuib KoenenDe Reuring1:30.259702913


<< TOP >>
Programmanr. 28
14-03-2010
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:20.9795023262:18.56
50m:30.74100m:1:06.32150m:1:42.78200m:2:18.56
2.Jikke van den EndeDWT2:45.1495055082:39.57
50m:37.28100m:1:18.30150m:1:59.77200m:2:39.57
3.Danielle VisserDe Reuring2:39.4097013462:39.76
50m:36.84100m:1:18.45150m:1:59.64200m:2:39.76
4.Daphne RomeijnDWT2:40.3794038902:42.91
50m:37.43200m:2:42.91
5.Kim LuykenZv Aquarius2:34.7294035582:45.70
50m:37.07100m:1:18.49150m:2:02.20200m:2:45.70
6.Arianne HendriksZaanstad (SG)2:57.6895030282:47.38
50m:42.76100m:1:21.30150m:2:05.14200m:2:47.38
7.Charita FurumayaDe Reuring2:55.8095056102:55.96
50m:38.81100m:1:23.75150m:2:10.38200m:2:55.96
8.Manon van SchagenZv Aquarius2:55.6594069042:58.68
50m:37.73100m:1:23.95150m:2:11.86200m:2:58.68
9.Yvonne de JagerDe Reuring3:10.8195056123:02.61
50m:39.71100m:1:26.09150m:2:15.39200m:3:02.61
10.Anne GroenDe Reuring3:33.8495053133:08.85
50m:42.28100m:1:31.69150m:2:21.94200m:3:08.85
11.Jamie Lee BronZaanstad (SG)NT95060203:10.55
50m:41.31100m:1:29.50150m:2:20.09200m:3:10.55
12.Elsemieke van de NesDWT3:35.3695058483:23.21
50m:44.22100m:1:36.43150m:2:33.09200m:3:23.21
13.Ailsa GroeneveldDe Reuring3:34.3698034503:23.75
50m:47.24200m:3:23.75
14.Kim HorstmanDWTNT94071983:42.18
50m:47.05100m:1:45.77150m:2:44.81200m:3:42.18
DISEmma EijerZaanstad (SG)NT9506456AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NG.ZAEffie van BettenDWTNT9506518


<< TOP >>
Programmanr. 30
14-03-2010
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco VisserDe Reuring2:33.6895031852:26.00
50m:32.82100m:1:10.06150m:1:48.15200m:2:26.00
2.Jeffrey CamphensDWT2:46.6995031132:32.11
50m:36.06100m:1:14.70150m:1:54.35200m:2:32.11
3.Jeroen KlijbroekDe Reuring2:37.7994030532:34.04
50m:33.02100m:1:11.43150m:1:51.61200m:2:34.04
4.Jeffrey DekkerZv Aquarius3:20.4596041573:14.94
50m:43.08200m:3:14.94
5.Roel AffourtitZv AquariusNT95056333:15.95
50m:37.47100m:1:25.69150m:2:19.76200m:3:15.95
DISCasper MeskersZv AquariusNT9605105AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 33
14-03-2010
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:20.3295023261:27.28
50m:40.48100m:1:27.28
2.Ellen HoornZaanstad (SG)1:30.0293011321:30.00
3.Anouk NulkesDWT1:31.0293028761:32.50
50m:43.24100m:1:32.50
4.Jessica de RuiterZv Aquarius1:26.6493061601:32.95FJ 1
50m:44.18100m:1:32.95
5.Annemiek SuikerDe Reuring1:31.6095016361:32.95FJ 2
6.Amber van BergeZaanstad (SG)1:30.0292036701:37.88
50m:45.38100m:1:37.88
7.Jill HendrixDWT1:35.4793032441:38.74
50m:47.34100m:1:38.74
8.Simone GanzevoortDe Reuring1:37.6897056741:40.14
50m:47.71100m:1:40.14
9.Sonia de GraafDWTNT92058081:43.99
50m:47.85100m:1:43.99
10.Cheryl CornwallZaanstad (SG)1:37.1692037501:44.48
50m:48.57100m:1:44.48
11.Manon van SchagenZv Aquarius1:38.3094069041:45.19
AFGEMMerel VisserDWT1:34.469302878


<< TOP >>
Programmanr. 35
14-03-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hiras FerrandinoDWT1:16.7093065271:16.56
50m:35.51100m:1:16.56
2.Roland HoogendoornDWT1:16.9293060991:16.78
50m:36.24100m:1:16.78
3.Dennis de RuiterZv Aquarius1:23.0592060691:23.14
50m:38.31100m:1:23.14
4.Robin StammesDe Reuring1:23.8892028091:25.13
5.Casper GrasZaanstad (SG)1:27.2592004031:27.72
50m:41.36100m:1:27.72
6.Bart van LeijdenDWT1:34.2792068931:35.18
50m:43.60100m:1:35.18
DISRoel AffourtitZv AquariusNT95056331:53.63SG
SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
50m:51.56100m:1:53.63
AFGEMWessel van GeldorpDWT1:26.339306747
AFGEMPim HendriksDWT1:26.689203979
NGJeroen KoopmanDWTNT93agv
NGMax WestermanZv Aquarius1:39.019704149


<< TOP >>
Programmanr. 37
14-03-2010
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jessica de RuiterZv Aquarius35.03930616035.89
2.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius38.50850393437.55
3.Kim LuykenZv Aquarius37.26940355839.80
4.Annette KnapeDWT40.27840132039.81
5.Daphne WassenaarZaanstad (SG)42.43970360641.29
6.Channe NoortDe Reuring40.16860503241.81
7.Krista van KanDWT41.53890678842.84
8.Corine KalbfleischDWT50.16520002446.32


<< TOP >>
Programmanr. 39
14-03-2010
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Peter van de BorDWT32.02840289732.79
2.Kristian StamZaanstad (SG)34.39910218734.28
3.Dennis de GraafDWT33.86870107734.67
4.Dennis de ReeZaanstad (SG)34.59800122335.93
5.Bart VerdoornZv Aquarius35.30890639736.28
6.Arno de GraafZaanstad (SG)40.78600084143.19
7.Bart de GraafDWT48.43610089950.06
AFGEMIan VerreyZaanstad (SG)33.239003863


<< TOP >>
Programmanr. 40
14-03-2010
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:29.542:35.59
Lieke Koenderink
Michelle Nierop
97
96
37.00
42.93
Daphne Wassenaar
Bente Rogge
97
97
42.21
33.45
2.De Reuring 1De Reuring2:42.202:41.50
Danielle Visser
Simone Ganzevoort
97
97
Kyla Groeneveld
Alicia Furumaya
97
97
3.Zv Aquarius 1Zv Aquarius2:44.392:44.71
Isabel van den Nieuwndijk
Thalita Dekker
98
98
41.71
51.13
Denise Otjes
Celine Kokkelkoren
96
96
37.66
34.21
4.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:49.742:46.31
Chantal Bouquet
Franka Rotterdam
98
98
43.21
48.00
Roxanne Kiks
Kitty Lynn Joustra
96
98
39.34
35.76
NGDWT 1DWT3:06.78
Romy Nulkes, Rosaly Robijns, Eva Visser, Anne Overeem


<< TOP >>
Programmanr. 41
14-03-2010
4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)1:20.001:11.06
Bas Bets
Julia Eijer
00
01
36.25Merijn de Boer
Maxine Schaap
00
00
34.81
2.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)1:30.001:12.46
Lucas Mesman Casino
Melissa Vallinga
00
00
Mitchell Rijks
Lieke Rogge
01
00
3.Zaanstad (SG) 3Zaanstad (SG)NT1:23.24
Sem Dik
Mette Bierhuizen
01
00
Baran Mattagi
Jeannine Pos
00
00