Deel 4 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse 1/2
Sittard (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 27. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 33. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 35. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 37. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 38. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 39. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
14.03.2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             4:54.43            4:59.16           
        Céline Jennes, 96                          Rebecca Vroomen, 93
        Leonora Arets, 95                          Janina Beckers, 98
          1:18.32  4:59.16

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       5:03.37            5:01.93           
        Astrid van den Brandt, 95                  Natalie Warnier, 91
        Meggie Schreppers, 94                      Ina Willigers, 97
          1:17.92  5:01.93

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           5:19.20            5:19.76           
        Alicia Icario, 89                          Silvy Collin, 89
        Silvana Klander, 89                        Meidrie Lensen, 90
          1:20.36  5:19.76

  4. ZEPS 1                        ZEPS                   5:20.44            5:20.51           
        Annemieke de Heer, 92                      Bo Huck, 93
        Fleur Boelhouwers, 90                      Sanne Boelhouwers, 94
          1:18.64  5:20.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       1:51.60            1:49.08           
        Sven Bams, 94                              Philip Bams, 96
        Jochim Herben, 95                          Laurent Bams, 96
            27.02  1:49.08

  2. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             2:00.60            1:56.85           
        Jeffrey Schijns, 94                        Laurence Smits, 95
        Jordy Severins, 98                         Timo Billman, 96
            28.00  1:56.85

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:06.08            2:01.70           
        Eric Scheijen, 94                          Tim Siegl, 96
        Jan Aken, van, 95                          Niels Hoogerwerf, 95
          2:01.70

  4. ZEPS 1                        ZEPS                   2:15.31            2:09.86           
        Sander Cox, 98                             Bart de Heer, 95
        Lars van Didden, 97                        Swen Cox, 96
            38.04  2:09.86




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14.03.2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mika Sieben                   Hellas-Glana             28.10 0100195      27.45           
  2. Joey Sieben                   Hellas-Glana             29.18 0100193      28.26           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14.03.2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             25.69 0100676      24.26           
  2. Carolien Beckers              Eurode KZC               31.64 0200078      25.98           
  3. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             28.88 0100256      26.64           
  4. Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC               32.56 0101408      30.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14.03.2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:14.40 9802528    1:09.56           
          1:09.56
  2. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       1:14.68 9800548    1:11.51           
          1:11.51
  3. McKenzie Kelly                Eurode KZC             1:15.00 9805438    1:12.70           
          1:12.70
  4. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:13.68 9900074    1:13.04           
          1:13.04
  5. Bonnie Van der Valk           Eurode KZC             1:17.36 9804668    1:16.14           
          1:16.14
  6. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:30.39 9803064    1:18.48           
          1:18.48
  7. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden       1:17.89 0000074    1:19.32           
          1:19.32
  8. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             1:22.26 0000514    1:21.64           
          1:21.64
  9. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:24.70 9903116    1:21.80           
          1:21.80
 10. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:31.64 9803732    1:22.92           
          1:22.92
 11. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden       1:27.14 9801830    1:23.02           
          1:23.02
 12. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:31.81 9804546    1:23.07           
          1:23.07
 13. Kaitlin Hartig                Eurode KZC             1:24.00 9805428    1:24.70           
          1:24.70
 14. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden       1:35.70 0001232    1:25.30           
          1:25.30
 15. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:29.59 9900438    1:25.52           
          1:25.52
 16. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       1:31.13 9803062    1:27.17           
          1:27.17
 17. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:24.44 0000072    1:27.36           
          1:27.36
 18. Quinty Schoens                ZEPS                   1:28.48 9903246    1:28.48           
          1:28.48
 19. Romy Radermacher              ZEPS                   1:34.10 0001070    1:32.48           
          1:32.48
 20. Eva Dewaide                   ZEPS                   1:34.36 9903244    1:32.87           
          1:32.87
 21. Maren Lowis                   Hellas-Glana                NT 9805356    1:33.40           
          1:33.40
 22. Laura Larue                   Hellas-Glana           1:36.44 9802844    1:33.60           
          1:33.60
 23. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:44.95 0000632    1:34.51           
          1:34.51
 24. Sonja Jansen                  Hellas-Glana           1:44.74 9902506    1:39.95           
          1:39.95
 25. Maxime Brandts                ZEPS                        NT 9805006    1:44.36           
          1:44.36
 26. Sjuul Gommans                 Hellas-Glana           2:05.91 9902502    1:49.34           
          1:49.34
 27. Emma Jetten                   ZEPS                        NT 9805146    1:50.51           
          1:50.51
AFGE Anne Ostendorf                ZEPS                   1:47.68 9901030                      
  NG Hannah Billman                Eurode KZC             1:29.38 9800576                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14.03.2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:09.14 9902155    1:10.60           
          1:10.60
  2. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden       1:17.45 9803395    1:15.46           
          1:15.46
  3. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:25.79 9900145    1:22.54           
          1:22.54
  4. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       1:23.94 9803213    1:22.64           
          1:22.64
  5. Tijn Wolfhagen                Eurode KZC             1:25.98 9800427    1:23.79           
          1:23.79
  6. Stanislav Hristov Vanev       Eurode KZC             1:23.71 9903459    1:24.11           
          1:24.11
  7. Reuben Smits                  Eurode KZC             1:22.99 9800055    1:24.39           
          1:24.39
  8. Kjell Bakker                  Eurode KZC             1:24.88 0000297    1:26.44           
          1:26.44
  9. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       1:27.48 9800389    1:27.81           
          1:27.81
 10. Gilian Hubers                 ZEPS                   1:30.14 9901551    1:30.29           
          1:30.29
 11. Sander Cox                    ZEPS                   1:34.15 9803249    1:30.89           
          1:30.89
 12. Jussi Dirks                   ZEPS                   1:38.04 9901309    1:31.89           
          1:31.89
 13. Yannik Lowis                  Hellas-Glana                NT 9804497    1:32.26           
          1:32.26
 14. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:49.82 0001275    1:46.54           
          1:46.54
 15. Robert Jansen                 Hellas-Glana           1:53.32 0000823    1:46.64           
          1:46.64
 16. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           1:54.75 9900885    1:50.45           
          1:50.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden         36.00 9803700      36.13           
  2. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         39.64 9604088      36.37           
  3. Joëlle Savelberg              Eurode KZC               41.86 9702464      37.89           
  4. Céline Jennes                 Eurode KZC               38.86 9602154      39.19           
  5. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                     47.23 9802092      39.20           
  6. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         41.57 9704996      39.70           
  7. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             39.45 9700714      40.23           
  8. Lianne Bonné                  Hellas-Glana             41.80 9700844      42.51           
  9. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden         47.27 9703408      42.73           
 10. Maja Andric                   Hellas-Glana             45.41 9701302      45.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
14.03.2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         36.26 9600195      34.70           
  2. Timo Billman                  Eurode KZC               46.80 9601033      36.35           
  3. Joey Derhaag                  Hellas-Glana             41.16 9703941      37.23           
  4. Swen Cox                      ZEPS                     40.32 9604679      37.64           
  5. Jordy Severins                Eurode KZC               40.08 9800559      38.64           
  6. Tim Siegl                     Hellas-Glana             39.80 9603783      39.05           
  7. Stan Ceha                     Zwemclub Eijsden         45.57 9700733      41.86           
  8. Sven Claessens                Zwemclub Eijsden         43.66 9700213      42.39           
  9. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden         49.76 9802271      43.76           
  NG Stan Keulen                   Eurode KZC               46.80 9702421                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:30.72 9702678    1:26.51           
          1:26.51
  2. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       1:28.60 9400512    1:26.57           
          1:26.57
  3. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             1:29.40 9602546    1:31.64           
          1:31.64
  4. Janina Beckers                Eurode KZC             1:28.97 9800574    1:33.32           
          1:33.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wynona Wilms                  Hellas-Glana             40.66 9503970      40.51           
  2. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana             41.80 9402266      42.72           
  3. Dyonne Lemmens                ZEPS                     45.36 9502228      44.89           
  4. Joëlle Houben                 Hellas-Glana             44.04 9601416      45.80           
  5. Veerle Wauben                 Hellas-Glana             47.84 9502734      49.40           
  6. Bojana Andric                 Hellas-Glana             50.47 9503998      50.80           
  7. Laura van Kessel              Hellas-Glana             50.51 9504040      51.04           
 DIS Sanne Boelhouwers             ZEPS                     44.40 9403506      44.20           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Marly Conings                 ZEPS                     45.87 9502892                      
AFGE Sophie Lang                   Hellas-Glana             46.60 9404998                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:20.98 9600193    1:14.61           
          1:14.61
  2. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:32.38 9503407    1:25.36           
          1:25.36
  3. Brian Schijns                 Eurode KZC             1:28.04 9500713    1:28.57           
          1:28.57
  4. Laurence Smits                Eurode KZC             1:35.36 9500007    1:34.42           
          1:34.42
  NG Stan Keulen                   Eurode KZC             1:40.86 9702421                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart de Heer                  ZEPS                     42.21 9500359      37.73           
  2. Jan Aken, van                 Hellas-Glana             39.86 9504369      39.26           
  3. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana             40.57 9505409      39.68           
  4. Eric Scheijen                 Hellas-Glana             43.50 9405753      40.98           
  5. Jari Geurts                   Hellas-Glana             48.37 9505407      41.82           
  6. Lars van Didden               ZEPS                     43.89 9701615      42.99           
AFGE Vincent Wijsman               Hellas-Glana             45.51 9405499                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14.03.2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:21.02 9504690    1:18.32 FJ 1      
          1:18.32
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:20.09 9702676    1:18.32 FJ 2      
          1:18.32
  3. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:20.54 9402268    1:18.80           
          1:18.80
  4. Annemieke de Heer             ZEPS                   1:19.84 9200704    1:19.98           
          1:19.98
  5. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:29.36 9700248    1:24.42           
          1:24.42
  6. Bo Huck                       ZEPS                   1:28.43 9307638    1:26.26           
          1:26.26
  7. Stephanie Engels              Hellas-Glana           1:28.36 9200516    1:27.70           
          1:27.70
  8. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:43.86 9506316    1:28.73           
          1:28.73
  9. Charlotte Bex                 Hellas-Glana           1:31.69 9306214    1:34.50           
          1:34.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Leers                   ZEPS                   1:08.23 9202885    1:09.92           
          1:09.92
  2. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:11.14 9401797    1:10.91           
          1:10.91
  3. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           1:14.89 9300469    1:11.23           
          1:11.23
  4. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:12.66 9203053    1:11.51           
          1:11.51
  5. Rob Driessen                  ZEPS                   1:21.63 9306263    1:14.92           
          1:14.92
  6. Dion Peelen                   Eurode KZC             1:19.45 9304051    1:18.70           
          1:18.70
  7. Michael Schlijper             Eurode KZC             1:22.13 9303691    1:20.61           
          1:20.61
  8. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           1:28.56 9203397    1:25.89           
          1:25.89
 DIS Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:16.86 9504147    1:17.14           
        SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
          1:17.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.03.2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:07.73 9301772    1:10.86           
          1:10.86
  2. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       1:14.27 9103432    1:13.62           
          1:13.62
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:25.13 9505226    1:20.51           
          1:20.51
  4. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:21.82 8900802    1:23.02           
          1:23.02
  5. Alicia Icario                 Hellas-Glana           1:25.66 8901944    1:23.70           
          1:23.70
  6. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:22.45 9002302    1:30.07           
          1:30.07
  7. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   1:24.28 9007408    1:30.45           
          1:30.45
  8. Kim de Groot                  ZEPS                   1:35.26 8601318    1:31.32           
          1:31.32
  9. Silvana Klander               Hellas-Glana           1:30.40 8902252    1:32.75           
          1:32.75
 10. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:31.76 8805688    1:33.07           
          1:33.07
 11. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       1:34.33 8401156    1:34.45           
          1:34.45
 12. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       1:44.33 8201594    1:43.80           
          1:43.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.03.2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:03.13 8901141    1:04.20           
          1:04.20
  2. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:09.91 9405853    1:07.64           
          1:07.64
  3. Sander Heijnen                ZEPS                   1:09.67 9001199    1:08.29           
          1:08.29
  4. Johan Derks                   Hellas-Glana           1:10.04 8700673    1:08.39           
          1:08.39
  5. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:10.60 8905665    1:10.22 FJ 1      
          1:10.22
  6. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:12.58 9204561    1:10.22 FJ 2      
          1:10.22
  7. Mike Storcken                 ZEPS                   1:09.27 7801019    1:11.26           
          1:11.26
  8. Martijn Pregled               Hellas-Glana           1:19.32 8602465    1:17.33           
          1:17.33
  9. Roy Kleijkers                 ZEPS                   1:07.56 8100881    1:18.35           
          1:18.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
14.03.2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mika Sieben                   Hellas-Glana             51.92 0100195      45.32           
  2. Joey Sieben                   Hellas-Glana             55.13 0100193      51.54           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
14.03.2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             43.83 0100676      42.10           
  2. Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC               46.57 0101408      44.02           
  3. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             42.16 0100256      44.64           
  4. Carolien Beckers              Eurode KZC               53.64 0200078      45.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
14.03.2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:30.18 9802528    1:31.70           
          1:31.70
  2. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:36.00 9900074    1:37.64           
          1:37.64
  3. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:43.09 9803064    1:40.33           
          1:40.33
  4. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:46.33 9803732    1:40.54           
          1:40.54
  5. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden       1:38.82 0000074    1:40.70           
          1:40.70
  6. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:44.48 9804546    1:42.29           
          1:42.29
  7. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:41.45 9900438    1:43.45           
          1:43.45
  8. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             1:45.83 0000514    1:43.68           
          1:43.68
  9. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       1:49.70 9800548    1:44.73           
          1:44.73
 10. Quinty Schoens                ZEPS                   1:46.45 9903246    1:45.20           
          1:45.20
 11. Maxime Brandts                ZEPS                   1:50.86 9805006    1:48.16           
          1:48.16
 12. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       1:54.40 9803062    1:49.08           
          1:49.08
 13. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:52.68 9903116    1:49.91           
          1:49.91
 14. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden       1:52.88 9801830    1:51.67           
          1:51.67
 15. Kaitlin Hartig                Eurode KZC                  NT 9805428    1:54.15           
          1:54.15
 16. Laura Larue                   Hellas-Glana           1:55.38 9802844    1:54.57           
          1:54.57
 17. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:54.20 0000632    1:55.16           
          1:55.16
 18. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden       1:58.07 0001232    1:56.00 FJ 1      
          1:56.00
 19. Romy Radermacher              ZEPS                   1:54.98 0001070    1:56.00 FJ 2      
          1:56.00
 20. Eva Dewaide                   ZEPS                   2:00.03 9903244    1:57.82           
          1:57.82
 21. Sjuul Gommans                 Hellas-Glana           2:05.72 9902502    1:58.20           
          1:58.20
 22. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:52.11 0000072    1:58.98           
          1:58.98
 23. Sonja Jansen                  Hellas-Glana           1:59.78 9902506    2:01.92           
          2:01.92
 24. Emma Jetten                   ZEPS                        NT 9805146    2:10.98           
          2:10.98
 DIS Maren Lowis                   Hellas-Glana                NT 9805356    1:51.08           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:51.08
AFGE Anne Ostendorf                ZEPS                   1:54.89 9901030                      
  NG Hannah Billman                Eurode KZC             1:45.91 9800576                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
14.03.2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:35.86 9900145    1:36.54           
          1:36.54
  2. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden       1:44.48 9803395    1:40.39           
          1:40.39
  3. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:42.54 9902155    1:44.54           
          1:44.54
  4. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       1:48.83 9800389    1:45.42           
          1:45.42
  5. Stanislav Hristov Vanev       Eurode KZC             1:48.17 9903459    1:45.51           
          1:45.51
  6. Kjell Bakker                  Eurode KZC             1:47.39 0000297    1:45.73           
          1:45.73
  7. Tijn Wolfhagen                Eurode KZC             1:46.72 9800427    1:49.13           
          1:49.13
  8. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       1:45.54 9803213    1:51.36           
          1:51.36
  9. Gilian Hubers                 ZEPS                   1:50.42 9901551    1:51.42           
          1:51.42
 10. Jussi Dirks                   ZEPS                   1:59.98 9901309    1:54.42           
          1:54.42
 11. Reuben Smits                  Eurode KZC             1:47.32 9800055    1:57.51           
          1:57.51
 12. Robert Jansen                 Hellas-Glana           2:10.93 0000823    2:07.16           
          2:07.16
 13. Yannik Lowis                  Hellas-Glana                NT 9804497    2:33.42           
          2:33.42
 DIS Sander Cox                    ZEPS                   1:50.03 9803249    1:55.39           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:55.39
 DIS Lex Carter                    Hellas-Glana           2:15.19 0001275    2:10.19           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:10.19
 DIS Roel Hustinx                  Hellas-Glana           2:21.15 9900885    2:21.64           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:21.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             2:47.74 9702464    2:46.95           
            36.23  2:46.95
  2. Céline Jennes                 Eurode KZC             2:50.25 9602154    2:48.15           
            39.31  2:48.15
  3. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:59.18 9803700    2:54.98           
            39.61  2:54.98
  4. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       3:11.48 9604088    2:56.48           
            39.80  2:56.48
  5. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       3:16.18 9704996    3:16.02           
            49.36  3:16.02
  6. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       3:22.28 9703408    3:23.86           
            46.73  3:23.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:25.51 9700714    1:23.82           
          1:23.82
  2. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                   1:31.98 9802092    1:24.92           
          1:24.92
  3. Lianne Bonné                  Hellas-Glana           1:30.06 9700844    1:29.60           
          1:29.60
  4. Maja Andric                   Hellas-Glana           1:38.22 9701302    1:37.36           
          1:37.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14.03.2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:38.54 9600195    2:33.80           
            33.36  2:33.80
  2. Timo Billman                  Eurode KZC             2:40.50 9601033    2:33.95           
            32.89  2:33.95
  3. Jordy Severins                Eurode KZC             2:55.64 9800559    2:46.95           
            36.54  2:46.95
  4. Sven Claessens                Zwemclub Eijsden       3:21.85 9700213    3:18.51           
            41.82  3:18.51
 DIS Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden            NT 9802271    3:21.02           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.60  3:21.02
 DIS Stan Ceha                     Zwemclub Eijsden            NT 9700733    3:22.23           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            45.89  3:22.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14.03.2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Swen Cox                      ZEPS                   1:20.93 9604679    1:18.13           
          1:18.13
  2. Joey Derhaag                  Hellas-Glana           1:31.90 9703941    1:25.36           
          1:25.36
  3. Tim Siegl                     Hellas-Glana           1:28.32 9603783    1:28.30           
          1:28.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:19.49 9702678    2:20.50           
          1:09.38  2:20.50
  2. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       2:34.86 9400512    2:28.54           
          1:10.64  2:28.54
  3. Janina Beckers                Eurode KZC             2:18.91 9800574    2:31.16           
          1:11.73  2:31.16
  4. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           2:25.10 9402266    2:32.92           
          1:14.30  2:32.92
  5. McKenzie Kelly                Eurode KZC             2:38.00 9805438    2:37.76           
          1:18.32  2:37.76
  6. Bonnie Van der Valk           Eurode KZC             2:45.15 9804668    2:42.11           
          1:16.26  2:42.11
  7. Sanne Boelhouwers             ZEPS                   2:43.76 9403506    2:44.20           
          1:16.70  2:44.20
  8. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             2:53.67 9602546    2:49.32           
          1:20.36  2:49.32
  9. Joëlle Houben                 Hellas-Glana           2:40.28 9601416    2:50.10           
          1:19.73  2:50.10
 10. Inge Bonné                    Hellas-Glana           2:57.34 9404300    2:58.70           
          1:25.45  2:58.70
 11. Laura van Kessel              Hellas-Glana           3:00.49 9504040    2:59.67           
          1:24.92  2:59.67
 12. Dyonne Lemmens                ZEPS                   2:58.63 9502228    3:00.44           
          1:24.44  3:00.44
 13. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           2:47.26 9503970    3:05.86           
          1:22.95  3:05.86
 14. Veerle Wauben                 Hellas-Glana           2:58.70 9502734    3:08.86           
          1:30.92  3:08.86
 15. Bojana Andric                 Hellas-Glana           3:26.10 9503998    3:18.33           
          1:34.48  3:18.33
AFGE Sophie Lang                   Hellas-Glana           2:46.42 9404998                      
AFGE Marly Conings                 ZEPS                   2:51.82 9502892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:05.96 9600193    2:06.51           
          1:01.54  2:06.51
  2. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       2:24.33 9503407    2:21.31           
          1:08.70  2:21.31
  3. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           2:32.54 9504369    2:24.95           
          1:08.58  2:24.95
  4. Bart de Heer                  ZEPS                   2:32.00 9500359    2:26.89           
          1:12.16  2:26.89
  5. Lars van Didden               ZEPS                   2:32.89 9701615    2:27.60           
          1:12.67  2:27.60
  6. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           2:36.87 9405753    2:30.42           
          1:10.04  2:30.42
  7. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           2:54.57 9505409    2:32.60           
          1:14.02  2:32.60
  8. Laurence Smits                Eurode KZC             2:38.42 9500007    2:33.36           
          1:19.54  2:33.36
  9. Brian Schijns                 Eurode KZC             3:06.39 9500713    2:43.36           
          1:15.20  2:43.36
 10. Jari Geurts                   Hellas-Glana           3:27.02 9505407    3:06.80           
          1:24.33  3:06.80
AFGE Vincent Wijsman               Hellas-Glana           3:07.62 9405499                      
  NG Stan Keulen                   Eurode KZC             3:19.26 9702421                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14.03.2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode KZC             2:56.20 9504690    2:59.51           
          1:27.76  2:59.51
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       3:16.10 9702676    3:15.92           
          1:34.95  3:15.92
  3. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:08.99 9700248    3:16.87           
          1:32.10  3:16.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14.03.2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:26.82 9402268    1:28.02           
          1:28.02
  2. Annemieke de Heer             ZEPS                   1:33.73 9200704    1:35.97           
          1:35.97
  3. Stephanie Engels              Hellas-Glana           1:42.89 9200516    1:37.70           
          1:37.70
  4. Bo Huck                       ZEPS                   1:39.74 9307638    1:38.67           
          1:38.67
  5. Charlotte Bex                 Hellas-Glana           1:48.78 9306214    1:54.70           
          1:54.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             2:48.98 9401797    2:50.32           
          1:19.89  2:50.32
  2. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       2:59.97 9504147    2:58.85           
          1:24.80  2:58.85
  3. Michael Schlijper             Eurode KZC             3:12.26 9303691    3:14.07           
          1:31.02  3:14.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           1:20.15 9300469    1:18.16           
          1:18.16
  2. Robin Leers                   ZEPS                   1:23.02 9202885    1:19.64           
          1:19.64
  3. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:18.53 9203053    1:20.61           
          1:20.61
  4. Rob Driessen                  ZEPS                   1:25.36 9306263    1:22.54           
          1:22.54
  5. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           1:29.04 9203397    1:32.29           
          1:32.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.03.2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:09.70 9301772    1:12.32           
          1:12.32
  2. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       1:15.64 9103432    1:16.51           
          1:16.51
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:17.07 9505226    1:19.80           
          1:19.80
  4. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       1:28.08 8401156    1:29.67           
          1:29.67
  5. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       1:31.90 8201594    1:31.51           
          1:31.51
  6. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:52.50 9506316    1:46.11           
          1:46.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
14.03.2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alicia Icario                 Hellas-Glana             36.54 8901944      36.11           
  2. Silvana Klander               Hellas-Glana             36.06 8902252      36.89           
  3. Silvy Collin                  Hellas-Glana             37.50 8900802      38.10           
  4. Fleur Boelhouwers             ZEPS                     38.64 9007408      39.42           
  5. Meidrie Lensen                Hellas-Glana             39.55 9002302      40.45           
  6. Rian Lensen                   Hellas-Glana             44.42 8805688      41.62           
  7. Kim de Groot                  ZEPS                     45.16 8601318      44.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.03.2010 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:08.32 9204561    1:10.02           
          1:10.02
  2. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:13.24 9405853    1:10.47           
          1:10.47
  3. Laurence Smits                Eurode KZC             1:18.29 9500007    1:17.54           
          1:17.54
  4. Dion Peelen                   Eurode KZC             1:22.02 9304051    1:20.39           
          1:20.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
14.03.2010 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter de Heer                Hellas-Glana             31.17 8901141      30.86           
  2. Johan Derks                   Hellas-Glana             32.81 8700673      31.29           
  3. Sander Heijnen                ZEPS                     33.89 9001199      33.05           
  4. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana             32.64 8905665      33.14           
  5. Mike Storcken                 ZEPS                     32.87 7801019      33.60           
  6. Martijn Pregled               Hellas-Glana             34.89 8602465      34.77           
  7. Roy Kleijkers                 ZEPS                     32.11 8100881      37.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             2:28.36            2:26.19           
        Céline Jennes, 96                          Joëlle Savelberg, 97
        Shania Haenen, 98                          Janina Beckers, 98
            38.69  2:26.19

  2. Eurode KZC 2                  Eurode KZC                  NT            2:40.29           
        Kaitlin Hartig, 98                         McKenzie Kelly, 98
        Jennifer Nelissen, 96                      Bonnie Van der Valk, 98
            44.45  2:40.29

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:40.07            2:42.07           
        Kelly Craenen, 97                          Lianne Bonné, 97
        Maja Andric, 97                            Joëlle Houben, 96
            40.82  2:42.07

 DIS Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:20.96                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Audrey Bams, 98                            Irma van den Brandt, 97
        Ina Willigers, 97                          Clara Willigers, 96
            37.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 25m vrije slag             Mix Minioren 4 en later
14.03.2010 - 16:20                       (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:25.22            1:18.95           
        Mika Sieben, 01                            Lex Carter, 00
        Kim Rebergen, 01                           Robin Schnijderberg, 01
          1:18.95




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Hellas-Glana