NZC 4
Dordrecht (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
14-3-2010 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          7:50.90            8:02.86           
        Sebastiaan Rosendaal, 91                   Marc Catsburg, 90
        Nick van Ingen, 88                         Arjan van der Plaat, 86
            27.16    57.71  1:58.78  8:02.86

  2. Trb/Res 1                     Trb/Res                8:14.44            8:19.12           
        Thomas Rietveld, 94                        Tim van Doesburg, 88
        Rik Bakker, 91                             Joey van Doesburg, 87
            29.03  1:00.97  2:07.82  8:19.12

  3. Trb/Res 2                     Trb/Res                8:46.72            8:37.65           
        Enzo Diependaal, 92                        Robin van Gulik, 90
        Jeroen van Erve, 90                        Daan van Erp, 89
            28.89  1:01.29  2:07.75  8:37.65

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel          8:52.99            8:38.60           
        Yannick Mol, 93                            Eelco van Gemert, 72
        Jasper Rouwendal, 90                       Stefan Roovers, 91
            31.02  1:04.39  2:10.40  8:38.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-3-2010 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht            36.56 9800616      34.34           
  2. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht            37.89 9803498      36.25           
  3. Senna Lindenberg              MNC Dordrecht            37.51 9900738      39.56           
  4. Maaike Zandberg               Trb/Res                  41.91 9901138      39.70           
  5. Lisan Tjioe                   Trb/Res                  41.78 9800736      40.09           
  6. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht            41.92 9900016      40.41           
  7. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht            40.61 9902108      41.07           
  8. Rosa Smit                     MNC Dordrecht            46.65 9801890      41.99           
  9. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht            44.54 9901436      43.30           
 10. Ylva Wolterman                De Stormvogel            46.16 9801718      44.35           
 11. Eva van Elsen                 De Stormvogel            50.25 9903026      44.72           
 12. Lené Doomen                   Trb/Res                  43.58 0001330      44.86           
 13. Daphne Louws                  De Stormvogel            46.41 9802686      45.76           
 14. Cynthia van den Broek         Trb/Res                  47.55 9901338      45.78           
 15. Daphne de Jonge               De Stormvogel            47.61 9802690      46.49           
 16. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht            47.04 0001218      46.51           
 17. Charlotte van der Hoek        MNC Dordrecht            46.31 9904020      48.36           
 18. Veerle den Boer               Trb/Res                  53.26 9902518      48.89           
 19. Paula Schellekens             Trb/Res                  49.04 0000368      49.46           
 20. Eline Hulsker                 Trb/Res                  52.54 0002452      51.03           
 21. Sanne Wagener                 Trb/Res                  57.84 0002248      56.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
14-3-2010 - 13:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          1:07.57 9800565    1:06.99           
            32.02  1:06.99
  2. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:12.70 9801259    1:11.56           
            34.31  1:11.56
  3. Stefan van de Wijdeven        Trb/Res                1:15.06 9800995    1:12.57           
            34.13  1:12.57
  4. Koen van Kan                  MNC Dordrecht          1:18.05 9801367    1:16.46           
            36.29  1:16.46
  5. Mitchell Schollen             Trb/Res                1:18.85 9801543    1:18.30           
            37.62  1:18.30
  6. Lars Hurks                    Trb/Res                1:24.39 9901667    1:19.10           
            37.79  1:19.10
  7. Dèvin van Buren               MNC Dordrecht          1:17.85 9801751    1:19.12           
            38.30  1:19.12
  8. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht          1:18.70 9902103    1:19.36           
            37.80  1:19.36
  9. Jason de Visser               De Stormvogel          1:25.43 9801739    1:22.06           
            38.72  1:22.06
 10. Pablo Mol                     De Stormvogel          1:25.89 9900969    1:22.65           
            40.50  1:22.65
 11. Jozua Leenheer                De Stormvogel          1:25.16 9902257    1:23.59           
            41.59  1:23.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14-3-2010 - 13:49                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel          5:14.85 9603072    5:03.56           
            34.11  1:12.58  2:31.89  5:03.56
  2. Paulien Koenen                Trb/Res                5:09.23 9701856    5:03.90           
          5:03.90
  3. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          5:08.55 9801320    5:07.10           
            34.31  1:12.88  2:32.94  5:07.10
  4. Lesley Harlaar                MNC Dordrecht          5:37.88 9601650    5:07.98           
            35.70  1:13.70  2:32.64  5:07.98
  5. Renate Peppenster             Trb/Res                5:38.73 9604298    5:18.41           
            36.90  1:16.00  2:37.37  5:18.41
  6. Femke van Hest                Trb/Res                5:22.42 9604294    5:19.43           
            34.71  1:13.17  2:33.89  5:19.43
  7. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht          5:23.76 9702020    5:25.65           
            36.24  1:16.07  2:38.54  5:25.65
  8. Tulany de Wilde               De Stormvogel          6:04.94 9601002    5:37.12           
            37.28  1:18.49  2:44.45  5:37.12
  9. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          5:42.92 9801322    5:40.28           
            36.70  1:17.62  2:43.93  5:40.28
 10. Daniek Peppenster             Trb/Res                6:08.07 9702916    5:42.76           
            38.91  1:21.50  2:49.69  5:42.76
 11. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          7:27.79 9703066    5:51.14           
            37.53  1:21.10  2:50.31  5:51.14
 12. Merel Kuijs                   De Stormvogel               NT 9704002    6:10.09           
            42.36  1:29.15  3:06.31  6:10.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14-3-2010 - 14:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Gubbels                  Trb/Res                1:16.45 9602015    1:17.11           
            35.23  1:17.11
  2. Wimar Lindenberg              MNC Dordrecht          1:18.12 9601857    1:23.81           
            39.88  1:23.81
  3. Levy Kort                     De Stormvogel          1:24.16 9600583    1:23.93           
            39.50  1:23.93
  4. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht          1:25.49 9801363    1:26.25           
            41.32  1:26.25
  5. Virgill van der Heij          MNC Dordrecht          1:27.58 9701565    1:27.54           
            40.29  1:27.54
  6. Peter Rietveld                Trb/Res                1:30.33 9601081    1:28.51           
            42.31  1:28.51
  7. Tom Donders                   Trb/Res                1:32.18 9603677    1:29.44           
            41.38  1:29.44
  8. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:28.51 9700935    1:30.54           
            42.28  1:30.54
  9. Stefan Hoekstra               Trb/Res                1:31.64 9700223    1:34.18           
            43.71  1:34.18
 10. Ruben Schellekens             Trb/Res                1:36.92 9702747    1:42.07           
            48.18  1:42.07
NG.Z Soufyan Mazouz                Trb/Res                1:27.80 9605185                      
AFGE Yassine Abosalama             Trb/Res                     NT 9605187                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14-3-2010 - 14:08                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel          2:28.96 9302702    2:24.31           
            30.81  1:07.40  2:24.31
  2. Manon Minneboo                De Stormvogel          2:35.74 9301548    2:31.44           
            32.12  1:11.06  2:31.44
  3. Michelle de Bruijn            Trb/Res                2:39.26 9503090    2:39.73           
            32.26  1:11.58  2:39.73
  4. Maike Korthout                Trb/Res                3:03.84 9406034    2:47.84           
            34.61  1:16.86  2:47.84
  5. Suzan van Boxtel              Trb/Res                2:44.18 9402578    2:49.66           
            35.41  1:17.48  2:49.66
  6. Laura Advocaat                MNC Dordrecht          2:50.64 9502988    2:54.42           
            36.12  1:19.58  2:54.42
  7. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          3:14.47 9401700    2:55.56           
            37.32  1:21.28  2:55.56
  8. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          2:45.14 9403068    2:58.48           
            36.82  1:22.26  2:58.48
  9. Janine Elsebos                MNC Dordrecht          3:21.50 9603184    3:23.59           
            39.31  1:28.34  3:23.59
AFGE Roos van Esch                 Trb/Res                2:36.62 8200468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14-3-2010 - 14:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Roovers                De Stormvogel          1:01.81 9102753    1:02.60           
            30.69  1:02.60
  2. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          1:01.73 8900737    1:03.39           
            31.28  1:03.39
  3. Tim van Doesburg              Trb/Res                1:03.02 8800817    1:04.21           
            31.02  1:04.21
  4. Jasper de Jong                MNC Dordrecht          1:02.96 8501219    1:05.01           
            29.91  1:05.01
  5. Rik Bakker                    Trb/Res                1:05.02 9104625    1:06.40           
            32.47  1:06.40
  6. Robin van Gulik               Trb/Res                1:05.80 9001061    1:06.89           
            31.57  1:06.89
  7. Eelco van Gemert              De Stormvogel          1:05.86 7200299    1:07.06           
            32.78  1:07.06
  8. Mario Peeters                 MNC Dordrecht          1:06.01 8602355    1:07.31           
            32.36  1:07.31
  9. Jasper Rouwendal              De Stormvogel          1:06.03 9006069    1:08.19           
            33.60  1:08.19
 10. Jeroen van Erve               Trb/Res                1:08.38 9005917    1:09.38           
            34.46  1:09.38
 11. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht          1:17.51 9105531    1:18.28           
            37.95  1:18.28
  NG Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel          1:06.52 9104257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14-3-2010 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Busch                     MNC Dordrecht          2:54.26 9801450    2:52.70           
            40.08  1:25.68  2:52.70
  2. Birgit Adriaansen             MNC Dordrecht          3:05.39 9503342    2:59.08           
            40.99  1:27.00  2:59.08
  3. Kim Smulders                  Trb/Res                3:06.34 9501248    3:00.31           
            39.54  1:26.91  3:00.31
  4. Dashney Verweij               Trb/Res                3:03.79 9403916    3:02.06           
            40.25  1:25.84  3:02.06
  5. Kelly Mekes                   Trb/Res                3:06.67 9402724    3:10.34           
            41.22  1:29.46  3:10.34
  6. Eva Karapanagiotis            Trb/Res                3:16.80 9506214    3:11.31           
            43.88  1:32.39  3:11.31
  7. Indy Diependaal               Trb/Res                3:10.31 9504976    3:13.29           
            42.64  1:31.54  3:13.29
  8. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          3:34.70 9404956    3:23.76           
            47.08  1:38.71  3:23.76
  9. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          3:30.93 9801324    3:24.94           
            45.54  1:37.55  3:24.94
 10. Chelsea Schild                De Stormvogel          3:49.65 9502584    3:30.28           
            48.53  1:41.63  3:30.28
 11. Britt Wolterman               De Stormvogel               NT 9503840    3:31.65           
            48.54  1:43.29  3:31.65
 DIS Judith van de Wijdeven        Trb/Res                     NT 9503820    3:07.19           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            41.47  1:29.25  3:07.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-3-2010 - 14:28                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Rietveld               Trb/Res                1:07.91 9401803    1:06.79           
            32.76  1:06.79
  2. Rick Hoekstra                 Trb/Res                1:05.90 9501437    1:07.43           
            33.26  1:07.43
  3. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:12.86 9500401    1:11.65           
            34.50  1:11.65
  4. Jochem Hoekstra               Trb/Res                1:13.53 9406347    1:12.25           
            35.14  1:12.25
  5. Pedro Mol                     De Stormvogel          1:15.72 9600581    1:12.65           
            35.84  1:12.65
  6. Joris Kraaijestein            MNC Dordrecht          1:17.64 9502167    1:14.99           
            36.77  1:14.99
  7. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht          1:16.42 9501397    1:15.70           
            35.58  1:15.70
  8. Jonathan Davidse              De Stormvogel          1:16.89 9702473    1:15.89           
            37.20  1:15.89
  9. Bart van Pelt                 MNC Dordrecht          1:19.95 9404069    1:19.35           
            37.85  1:19.35
 10. Luuk van Breugel              Trb/Res                1:34.21 9406287    1:28.98           
            43.00  1:28.98
 11. Matthijs Groen                MNC Dordrecht          1:32.29 9700957    1:30.79           
            43.50  1:30.79
 12. Bas Backx                     Trb/Res                     NT 9505719    1:39.96           
            47.89  1:39.96
AFGE Kevin Reppel                  MNC Dordrecht          1:35.02 9505467                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
14-3-2010 - 14:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marceline de Cloe             Trb/Res                2:26.84 9602050    2:27.12           
            32.71  1:10.71  2:27.12
  2. Romy Bouman                   MNC Dordrecht          2:36.86 9202852    2:35.28           
            35.36  1:15.56  2:35.28
  3. Jaimy Kort                    De Stormvogel          2:37.43 9205654    2:37.25           
            37.28  1:16.97  2:37.25
  4. Louise van de Meer            Trb/Res                2:36.22 9504198    2:38.44           
            36.60  1:16.72  2:38.44
  5. Madelon Schellekens           Trb/Res                2:47.29 9501888    2:41.02           
            35.42  1:15.36  2:41.02
  6. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          2:44.03 9500554    2:45.06           
            39.06  1:20.67  2:45.06
  7. Anne Klijberg                 Trb/Res                2:53.54 9503974    2:49.12           
            38.32  1:20.82  2:49.12
  8. Liliane Solé                  De Stormvogel          3:00.04 9206088    2:52.61           
            39.72  1:23.11  2:52.61
  9. Danique van Peenen            De Stormvogel          2:50.14 9202888    2:57.65           
            41.49  1:26.35  2:57.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14-3-2010 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht            54.75 9201661      54.56           
            26.32    54.56
  2. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht            54.65 9301157      55.99           
            26.62    55.99
  3. Yannick Mol                   De Stormvogel            59.24 9302899      57.75           
            28.12    57.75
  4. Enzo Diependaal               Trb/Res                  58.57 9206691      58.11           
            27.53    58.11
  5. Daan Koudijs                  Trb/Res                  59.59 9204721      59.48           
            28.75    59.48
  6. Matti de Bruijn               Trb/Res                1:00.02 9305071    1:01.23           
            29.14  1:01.23
  7. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          1:00.93 9402603    1:01.53           
            29.30  1:01.53
  8. Tom van Elsen                 De Stormvogel          1:01.08 9703009    1:01.93           
            29.91  1:01.93
  9. Emiel van Avezaath            Trb/Res                1:03.86 9203261    1:03.12           
            30.00  1:03.12
 10. Christiaan Peppenster         Trb/Res                1:04.82 9207007    1:05.59           
            30.79  1:05.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-3-2010 - 14:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel            26.41 9301548      26.05           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            26.82 9303976      27.06           
  3. Maike op het Veld             Trb/Res                  28.58 8703046      28.58           
  4. Maike Korthout                Trb/Res                  29.72 9406034      28.93           
  5. Jannemieke van Avezaath       Trb/Res                  29.46 8900132      30.25           
  6. Femke van der Linde           MNC Dordrecht            29.87 9403068      30.80           
  7. Gaby Bakx                     MNC Dordrecht            32.25 9403544      31.87           
  8. Lily Gommers                  MNC Dordrecht            36.40 9705604      31.91 FJ 1      
  9. Brigitte van der Schuit       MNC Dordrecht            35.49 9702602      31.91 FJ 2      
 10. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht            32.29 9401700      32.34           
 11. Eveline van Avezaath          Trb/Res                  33.57 8700108      34.48           
 12. Angela Mekes                  Trb/Res                  36.62 9006924      35.76           
 13. Britt van Diessen             Trb/Res                  36.77 8900900      35.83           
 14. Vivianne van Avezaath         Trb/Res                  35.76 9105646      36.54           
 15. Monique Melief                Trb/Res                  38.86 8201110      40.02           
AFGE Chelsea Noppen                MNC Dordrecht            37.17 9705670                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14-3-2010 - 14:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Rosendaal          MNC Dordrecht          2:12.21 9101947    2:15.01           
            28.23  2:15.01
  2. Joey van Doesburg             Trb/Res                2:15.21 8700735    2:17.45 FJ 1      
            28.79  2:17.45
  3. Nick van Ingen                MNC Dordrecht          2:19.86 8801647    2:17.45 FJ 2      
            30.06  2:17.45
  4. Tim van Doesburg              Trb/Res                2:14.17 8800817    2:18.38           
            28.69  2:18.38
  5. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          2:15.94 8900737    2:18.45           
            31.64  2:18.45
  6. Arjan van der Plaat           MNC Dordrecht          2:22.81 8602403    2:19.26           
            27.54  2:19.26
  7. Daan van Erp                  Trb/Res                2:22.93 8903833    2:25.50           
            32.15  2:25.50
  8. Rik Bakker                    Trb/Res                2:23.59 9104625    2:26.31           
            30.95  2:26.31
  9. Stefan Roovers                De Stormvogel          2:28.21 9102753    2:26.65           
            29.33  2:26.65
 10. Jasper Rouwendal              De Stormvogel          2:26.72 9006069    2:27.70           
            32.20  2:27.70
 11. Mario Peeters                 MNC Dordrecht          2:23.95 8602355    2:29.39           
            32.93  2:29.39
AFGE Koen Florijn                  MNC Dordrecht          2:25.00 8600851                      
  NG Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel          2:29.51 9104257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-3-2010 - 14:53                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          1:05.06 9800616    1:06.60           
            31.53  1:06.60
  2. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:08.53 9801450    1:07.11           
            32.51  1:07.11
  3. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          1:12.55 9803498    1:10.11           
            34.06  1:10.11
  4. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:13.82 9900016    1:15.65           
            35.62  1:15.65
  5. Lisan Tjioe                   Trb/Res                1:17.56 9800736    1:15.78 FJ 1      
            35.67  1:15.78
  6. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          1:15.00 9801322    1:15.78 FJ 2      
            35.89  1:15.78
  7. Maaike Zandberg               Trb/Res                1:17.00 9901138    1:16.14           
            36.76  1:16.14
  8. Senna Lindenberg              MNC Dordrecht          1:18.41 9900738    1:17.82           
            37.58  1:17.82
  9. Daphne de Jonge               De Stormvogel          1:24.58 9802690    1:18.02           
            37.26  1:18.02
 10. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht          1:18.87 9902108    1:18.11           
            37.42  1:18.11
 11. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:25.20 9801718    1:20.89           
            39.24  1:20.89
 12. Lené Doomen                   Trb/Res                1:25.28 0001330    1:21.70           
            38.78  1:21.70
 13. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          1:19.77 9901436    1:21.89           
            39.02  1:21.89
 14. Daphne Louws                  De Stormvogel          1:28.95 9802686    1:23.25           
            38.88  1:23.25
 15. Cynthia van den Broek         Trb/Res                1:24.26 9901338    1:23.28           
            40.63  1:23.28
 16. Rosa Smit                     MNC Dordrecht          1:24.20 9801890    1:23.55           
            39.40  1:23.55
 17. Charlotte van der Hoek        MNC Dordrecht          1:24.52 9904020    1:24.04           
            39.82  1:24.04
 18. Eva van Elsen                 De Stormvogel          1:23.82 9903026    1:25.10           
            40.45  1:25.10
 19. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht          1:26.23 0001218    1:27.64           
            40.60  1:27.64
 20. Veerle den Boer               Trb/Res                1:33.18 9902518    1:29.50           
            43.35  1:29.50
 21. Paula Schellekens             Trb/Res                1:32.71 0000368    1:31.25           
            41.91  1:31.25
 22. Eline Hulsker                 Trb/Res                1:46.30 0002452    1:37.58           
            46.58  1:37.58
 23. Sanne Wagener                 Trb/Res                1:37.74 0002248    1:39.55           
            46.85  1:39.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
14-3-2010 - 14:59                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht            32.94 9800565      32.70           
  2. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht            36.87 9801363      37.45           
  3. Stefan van de Wijdeven        Trb/Res                  38.48 9800995      38.96 FJ 1      
  4. Kalle van Gemert              De Stormvogel            38.20 9801259      38.96 FJ 2      
  5. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht            40.51 9902103      40.27           
  6. Koen van Kan                  MNC Dordrecht            44.15 9801367      41.85           
  7. Mitchell Schollen             Trb/Res                  43.23 9801543      41.86           
  8. Jozua Leenheer                De Stormvogel            44.27 9902257      43.41           
  9. Dèvin van Buren               MNC Dordrecht            42.76 9801751      45.30           
 10. Pablo Mol                     De Stormvogel            50.28 9900969      48.10           
 11. Jason de Visser               De Stormvogel            51.87 9801739      50.73           
 DIS Lars Hurks                    Trb/Res                  52.06 9901667      50.94           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-3-2010 - 15:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:17.46 9603072    1:17.96           
            37.13  1:17.96
  2. Lesley Harlaar                MNC Dordrecht          1:20.54 9601650    1:22.82           
            39.39  1:22.82
  3. Tulany de Wilde               De Stormvogel          1:26.37 9601002    1:25.72           
            40.19  1:25.72
  4. Paulien Koenen                Trb/Res                1:29.40 9701856    1:30.89           
            42.27  1:30.89
  5. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:36.91 9703066    1:32.04           
            43.01  1:32.04
  6. Femke van Hest                Trb/Res                1:30.72 9604294    1:32.17           
            42.80  1:32.17
  7. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht          1:33.53 9702020    1:33.39           
            44.26  1:33.39
  8. Janine Elsebos                MNC Dordrecht          1:32.73 9603184    1:35.30           
            44.39  1:35.30
  9. Carina Spronk                 Trb/Res                1:40.84 9702382    1:37.00           
            46.00  1:37.00
 10. Renate Peppenster             Trb/Res                1:43.18 9604298    1:38.59           
            46.29  1:38.59
 11. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          1:37.49 9801320    1:38.73 FJ 1      
            46.78  1:38.73
 12. Astrid Sprockel               Trb/Res                1:44.37 9705774    1:38.73 FJ 2      
            47.02  1:38.73
 13. Merel Kuijs                   De Stormvogel          1:43.81 9704002    1:38.97           
            48.05  1:38.97
 14. Renske Zandberg               Trb/Res                1:42.56 9604832    1:39.95           
            46.44  1:39.95
 15. Steffi Kieboom                Trb/Res                1:43.84 9701620    1:40.93           
            45.61  1:40.93
 16. Ellen den Boer                Trb/Res                1:52.32 9705252    1:47.06           
            50.22  1:47.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14-3-2010 - 15:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Rietveld                Trb/Res                4:50.34 9601081    4:48.18           
            32.65  1:08.96  2:22.55  4:48.18
  2. Levy Kort                     De Stormvogel          4:53.15 9600583    4:49.58           
            30.58  1:06.83  2:21.74  4:49.58
  3. Wimar Lindenberg              MNC Dordrecht          5:03.63 9601857    5:01.35           
            34.54  1:12.53  2:29.55  5:01.35
  4. Wouter Stap                   De Stormvogel          4:55.92 9700935    5:01.51           
            33.11  1:10.80  2:28.42  5:01.51
  5. Tom Donders                   Trb/Res                7:20.64 9603677    5:04.31           
            34.73  1:13.26  2:31.45  5:04.31
  6. Bart Gubbels                  Trb/Res                5:29.10 9602015    5:18.39           
            34.51  1:14.15  2:37.39  5:18.39
  7. Ruben Schellekens             Trb/Res                6:01.92 9702747    5:40.16           
            38.10  1:21.23  2:49.73  5:40.16
  8. Stefan Hoekstra               Trb/Res                     NT 9700223    5:41.29           
            36.50  1:17.62  2:43.47  5:41.29
  9. Soufyan Mazouz                Trb/Res                     NT 9605185    5:41.64           
            36.74  1:17.17  2:43.23  5:41.64
 10. Virgill van der Heij          MNC Dordrecht          5:53.63 9701565    5:43.91           
            35.48  1:17.52  2:45.94  5:43.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14-3-2010 - 15:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel          2:22.04 9301548    2:23.02           
            30.57  2:23.02
  2. Judith Stap                   De Stormvogel          2:20.68 9302702    2:23.39           
            30.83  2:23.39
  3. Merel van der Ent             De Stormvogel          2:31.69 9303976    2:25.29           
            30.48  2:25.29
  4. Michelle de Bruijn            Trb/Res                2:31.78 9503090    2:32.95           
            31.77  2:32.95
  5. Maike op het Veld             Trb/Res                2:34.07 8703046    2:36.71           
            33.13  2:36.71
  6. Laura Advocaat                MNC Dordrecht          2:44.13 9502988    2:44.80           
            34.41  2:44.80
  7. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          2:52.66 9401700    2:45.00           
            36.95  2:45.00
  8. Suzan van Boxtel              Trb/Res                2:42.28 9402578    2:53.32           
            35.10  2:53.32
  9. Gaby Bakx                     MNC Dordrecht          2:57.59 9403544    2:56.09           
            40.09  2:56.09
AFGE Roos van Esch                 Trb/Res                2:33.76 8200468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-3-2010 - 15:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjan van der Plaat           MNC Dordrecht            22.30 8602403      23.44           
  2. Nick van Ingen                MNC Dordrecht            24.29 8801647      24.42           
  3. Sebastiaan Rosendaal          MNC Dordrecht            23.73 9101947      24.92 FJ 1      
  4. Tim van Doesburg              Trb/Res                  25.03 8800817      24.92 FJ 2      
  5. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht            25.01 9000533      25.35           
  6. Robin van Gulik               Trb/Res                  25.75 9001061      25.82           
  7. Rik Bakker                    Trb/Res                  25.95 9104625      26.20           
  8. Eelco van Gemert              De Stormvogel            26.42 7200299      26.86           
  9. Jasper de Jong                MNC Dordrecht            26.39 8501219      26.92           
 10. Jasper Rouwendal              De Stormvogel            26.02 9006069      27.04           
 11. Jeroen Bonten                 Trb/Res                  30.08 8800377      27.16           
 12. Mario Peeters                 MNC Dordrecht            26.98 8602355      27.55 FJ 1      
 13. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht            27.00 9105531      27.55 FJ 2      
 14. Jeroen van Erve               Trb/Res                  28.12 9005917      27.68           
  NG Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel            25.59 9104257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-3-2010 - 15:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de Wijdeven        Trb/Res                1:13.42 9503820    1:13.21           
            35.19  1:13.21
  2. Kim Smulders                  Trb/Res                1:15.26 9501248    1:15.57           
            36.70  1:15.57
  3. Birgit Adriaansen             MNC Dordrecht          1:16.70 9503342    1:16.54           
            37.76  1:16.54
  4. Dashney Verweij               Trb/Res                1:16.08 9403916    1:18.42           
            37.70  1:18.42
  5. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          1:16.37 9803498    1:18.46           
            39.16  1:18.46
  6. Kelly Mekes                   Trb/Res                1:18.48 9402724    1:20.90           
            38.55  1:20.90
  7. Chelsea Schild                De Stormvogel          1:23.91 9502584    1:20.96           
            39.11  1:20.96
  8. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:24.39 9503840    1:21.65           
            40.20  1:21.65
  9. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:23.54 9801450    1:21.89           
            40.02  1:21.89
 10. Lily Gommers                  MNC Dordrecht          1:29.08 9705604    1:23.44           
            40.94  1:23.44
 11. Amy Kieboom                   Trb/Res                1:25.60 9502580    1:24.37           
            39.34  1:24.37
 12. Indy Diependaal               Trb/Res                1:24.70 9504976    1:25.79           
            41.54  1:25.79
 13. Eva Karapanagiotis            Trb/Res                1:36.10 9506214    1:26.45           
            42.51  1:26.45
 14. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:24.54 9404956    1:27.45           
            43.95  1:27.45
 15. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          1:30.07 9801324    1:33.49           
            44.51  1:33.49
AFGE Chelsea Noppen                MNC Dordrecht          1:46.45 9705670                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14-3-2010 - 15:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick Hoekstra                 Trb/Res                2:38.52 9501437    2:38.24           
            34.52  1:14.08  2:38.24
  2. Joris Kraaijestein            MNC Dordrecht          2:46.10 9502167    2:41.48           
            35.13  1:16.10  2:41.48
  3. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht          2:56.27 9501397    2:54.85           
            38.60  1:22.79  2:54.85
  4. Pedro Mol                     De Stormvogel               NT 9600581    2:55.05           
            39.68  1:24.81  2:55.05
  5. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          2:58.46 9402603    2:59.55           
            40.24  1:25.44  2:59.55
  6. Thomas Rietveld               Trb/Res                3:00.68 9401803    3:03.27           
            41.52  1:28.65  3:03.27
  7. Bart van Pelt                 MNC Dordrecht          3:15.31 9404069    3:11.06           
            42.91  1:31.70  3:11.06
  8. Jochem Hoekstra               Trb/Res                     NT 9406347    3:12.32           
            40.70  1:29.12  3:12.32
  9. Jonathan Davidse              De Stormvogel          3:21.93 9702473    3:20.23           
            44.48  1:37.42  3:20.23
 10. Luuk van Breugel              Trb/Res                3:32.51 9406287    3:25.73           
            43.78  1:35.21  3:25.73
 11. Matthijs Groen                MNC Dordrecht          3:30.89 9700957    3:30.21           
            47.14  1:40.97  3:30.21
AFGE Kevin Reppel                  MNC Dordrecht          3:53.41 9505467                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14-3-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marceline de Cloe             Trb/Res                1:02.79 9602050    1:01.91           
            29.36  1:01.91
  2. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          1:05.52 9500554    1:05.66           
            31.82  1:05.66
  3. Anne Klijberg                 Trb/Res                1:04.65 9503974    1:06.06           
            31.04  1:06.06
  4. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:05.54 9205654    1:06.35           
            31.90  1:06.35
  5. Madelon Schellekens           Trb/Res                1:06.62 9501888    1:07.04           
            31.64  1:07.04
  6. Louise van de Meer            Trb/Res                1:03.95 9504198    1:07.16           
            31.64  1:07.16
  7. Liliane Solé                  De Stormvogel          1:07.68 9206088    1:07.74           
            32.88  1:07.74
  8. Romy Bouman                   MNC Dordrecht          1:05.46 9202852    1:08.81           
            32.41  1:08.81
  9. Ingrid Bakker                 Trb/Res                1:08.70 9302872    1:09.12           
            32.73  1:09.12
 10. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht          1:09.85 9702020    1:09.64           
            33.92  1:09.64
 11. Danique van Peenen            De Stormvogel          1:10.54 9202888    1:12.88           
            34.45  1:12.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
14-3-2010 - 15:49                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          2:17.56 9301157    2:16.34           
            32.00  1:05.94  2:16.34
  2. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          2:19.92 9201661    2:21.23           
            32.70  1:08.67  2:21.23
  3. Yannick Mol                   De Stormvogel          2:28.78 9302899    2:25.61           
            33.49  1:10.83  2:25.61
  4. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          2:37.57 9500401    2:32.74           
            35.60  1:14.32  2:32.74
  5. Matti de Bruijn               Trb/Res                2:33.40 9305071    2:33.70           
            35.28  1:13.80  2:33.70
  6. Enzo Diependaal               Trb/Res                2:34.26 9206691    2:37.33           
            36.10  1:15.50  2:37.33
  7. Tom van Elsen                 De Stormvogel               NT 9703009    2:42.42           
            37.16  1:18.92  2:42.42
  8. Emiel van Avezaath            Trb/Res                     NT 9203261    2:44.54           
            38.70  1:21.23  2:44.54
  9. Daan Koudijs                  Trb/Res                2:48.18 9204721    2:48.63           
            40.38  1:23.47  2:48.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14-3-2010 - 15:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:04.82 9303976    1:06.67           
            32.57  1:06.67
  2. Judith Stap                   De Stormvogel          1:03.86 9302702    1:07.13           
            33.08  1:07.13
  3. Michelle de Bruijn            Trb/Res                1:06.04 9503090    1:08.89           
            33.39  1:08.89
  4. Maike op het Veld             Trb/Res                1:10.46 8703046    1:12.53           
            35.33  1:12.53
  5. Maike Korthout                Trb/Res                1:21.07 9406034    1:15.46           
            36.55  1:15.46
  6. Jannemieke van Avezaath       Trb/Res                1:14.89 8900132    1:18.58           
            37.49  1:18.58
  7. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          1:16.45 9403068    1:18.70           
            39.02  1:18.70
  8. Laura Advocaat                MNC Dordrecht          1:17.09 9502988    1:20.33           
            40.09  1:20.33
  9. Brigitte van der Schuit       MNC Dordrecht          1:23.86 9702602    1:23.42           
            40.26  1:23.42
 10. Yvette Bouthoorn              Trb/Res                1:26.83 9007992    1:28.46           
            43.53  1:28.46
AFGE Roos van Esch                 Trb/Res                1:12.11 8200468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14-3-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht          2:15.83 9000533    2:16.27           
            29.50  1:02.96  2:16.27
  2. Stefan Roovers                De Stormvogel          2:29.43 9102753    2:26.28           
            30.54  1:06.40  2:26.28
  3. Joey van Doesburg             Trb/Res                2:22.61 8700735    2:26.73           
            30.86  1:06.23  2:26.73
  4. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          2:28.97 8900737    2:27.59           
            31.84  1:09.37  2:27.59
  5. Jeroen Bonten                 Trb/Res                2:32.14 8800377    2:40.12           
            32.40  1:11.95  2:40.12
  6. Daan van Erp                  Trb/Res                2:44.48 8903833    2:42.60           
            33.42  1:14.76  2:42.60
AFGE Koen Florijn                  MNC Dordrecht          2:25.00 8600851                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14-3-2010 - 16:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          1:49.57            1:50.66           
        Duane Wemmers, 95                          Wimar Lindenberg, 96
        Joris Kraaijestein, 95                     Marc Advocaat, 94
            27.25  1:50.66

  2. Trb/Res 1                     Trb/Res                1:51.15            1:51.57           
        Bart Gubbels, 96                           Thomas Rietveld, 94
        Peter Rietveld, 96                         Rick Hoekstra, 95
            28.80  1:51.57

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          1:56.77            1:56.35           
        Tom van Elsen, 97                          Levy Kort, 96
        Wouter Stap, 97                            Pedro Mol, 96
            28.13  1:56.35

  4. Trb/Res 2                     Trb/Res                2:05.16            1:58.83           
        Soufyan Mazouz, 96                         Jochem Hoekstra, 94
        Stefan van de Wijdeven, 98                 Tom Donders, 96
            30.03  1:58.83




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14-3-2010 - 16:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          4:52.11            4:59.70           
        Sanne Advocaat, 98                         Kim Busch, 98
        Lesley Harlaar, 96                         Brigitte Sleeking, 98
            36.37  1:15.84  4:59.70

  2. Trb/Res 1                     Trb/Res                5:05.24            5:03.82           
        Marceline de Cloe, 96                      Renate Peppenster, 96
        Paulien Koenen, 97                         Femke van Hest, 96
            32.92  1:09.39  5:03.82

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          5:23.71            5:24.20           
        Sarinah Leenheer, 97                       Savannah Leenheer, 96
        Tulany de Wilde, 96                        Merel Kuijs, 97
            41.98  1:26.20  5:24.20

  4. MNC Dordrecht 2               MNC Dordrecht          5:29.45            5:34.78           
        Lilly de Wit, 98                           Janine Elsebos, 96
        Marjan van Heeringen, 98                   Jasmijn Ponssen, 97
            38.34  1:17.78  5:34.78

  5. MNC Dordrecht 3               MNC Dordrecht          6:02.78            6:04.03           
        Brigitte van der Schuit, 97                Tessa Bruijgoms, 98
        Lily Gommers, 97                           Rosa Smit, 98
            41.08  1:23.72  6:04.03




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Merwede Nautilus Combinatie