Competitie D1 deel 4
Schijndel (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 401. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 38. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, 6 - 9 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
14.3.10 - 14:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Argo 1                        Argo                   4:59.36            5:00.95           
        Anne Gibbels, 96                           Hilde Grondhout, 96
        Elise Pennings, 95                         Reina van der Velden, 92
            39.68  1:21.35  5:00.95

  2. ZV Hydra 1                    ZV Hydra               5:03.71            5:02.47           
        Anna Delissen, 93                          Els Kuijpers, 88
        Inge Fransen, 92                           Jessie van den Broek, 95
            39.07  1:20.20  5:02.47

  3. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            5:15.14            5:18.36           
        Elke Schellekens, 93                       Shirley Voets, 95
        Anouk van Lokven, 94                       Sandra Schellekens, 85
            38.36  1:19.07  5:18.36

  4. Argo 2                        Argo                   5:45.66            5:50.33           
        Fleur van Brakel, 98                       Meike Schoonen, 96
        Marijke van der Heijden, 97                Monica Asshauer, 96
            42.27  1:29.05  5:50.33




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 14:07                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Argo 4                        Argo                   1:59.39            1:55.75           
        Sebastiaan Brands, 96                      Fime Namwansa, 96
        Eric van der Vleuten, 95                   Jop Smit, 94
            32.12  1:55.75

  2. ZV Hydra 1                    ZV Hydra               2:07.18            2:01.32           
        Koen Wessels, 94                           Robin van Melis, 96
        Thijs van den Corput, 95                   Freek Verhagen, 95
            29.32  2:01.32

  3. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            2:07.40            2:03.02           
        Jeroen Trimbach, 94                        Camiel Maseland, 95
        Jeroen van Dinther, 97                     Mark van Dinther, 94
            29.24  2:03.02

  4. Argo 3                        Argo                   2:23.42            2:18.99           
        Bart van Eindhoven, 97                     Pascal van Bakel, 98
        Jannus van Dinther, 98                     Jorg van Heesch, 96
            34.37  2:18.99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14.3.10 - 14:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Rooyakkers               Argo                     53.71 0100957      51.55           
  2. Julian van Oorschodt          Argo                        NT 0001895      51.85           
  3. Johan Peijnenburg             Argo                        NT 0002709      54.68           
  4. Stijn van Aarle               Argo                        NT 0001891      55.90           
  5. Wessel Verhoeven              Neptunus'58                 NT 0002217      58.11           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14.3.10 - 14:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Indy Jongman                  Neptunus'58              51.34 0100528      50.68           
  2. Loes van Eck                  Argo                     53.58 0003062      51.97           
  3. Ellen Gibbels                 Argo                     52.62 0001336      53.05           
  4. Dana Janssen                  Argo                     54.57 0003064      53.11           
  5. Aniek Santegoeds              Argo                     58.39 0003542      57.87           
  6. Valerie Messerschmidt         Neptunus'58              59.20 0001494      58.04           
  7. Katie Brunnen                 Neptunus'58              59.46 0001340    1:02.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14.3.10 - 14:14                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Brands                    Argo                   1:20.41 9803266    1:15.19           
            36.42  1:15.19
  2. Fleur van Brakel              Argo                   1:14.27 9804936    1:17.38           
            36.26  1:17.38
  3. Loes van Eindhoven            Argo                   1:21.65 9901522    1:21.75           
            39.16  1:21.75
  4. Kyra Jongman                  Neptunus'58            1:24.89 9902688    1:23.65           
            39.65  1:23.65
  5. Amy Heeren                    Neptunus'58            1:35.00 9803944    1:26.86           
            40.86  1:26.86
  6. Femke van Eck                 Argo                   1:25.06 9901526    1:27.21           
            41.81  1:27.21
  7. Isa vd Ven                    Neptunus'58            1:36.32 9801956    1:27.28           
            42.91  1:27.28
  8. Ardian Peijnenburg            Argo                   1:34.57 9802654    1:27.92           
          1:27.92
  9. Kristie Thomassen             ZV Hydra                    NT 9904574    1:28.66           
            42.49  1:28.66
 10. Fleur Gibbels                 Argo                   1:34.27 9902526    1:33.54           
            43.92  1:33.54
 11. Floor Schoonen                Argo                   1:36.94 9902722    1:34.60           
            45.97  1:34.60
 12. Sabien Dekkers                ZV Hydra                    NT 9805288    1:34.90           
            43.30  1:34.90
 13. Anouk van Os                  Neptunus'58            1:32.92 9900322    1:36.35           
            43.92  1:36.35
 14. Kim van Schijndel             ZV Hydra                    NT 0003548    1:38.82           
            44.41  1:38.82
 15. FabiŽnne Messerschmidt        Neptunus'58            1:44.65 9902690    1:47.85           
            47.73  1:47.85
 16. Anouk Eickmans                Neptunus'58                 NT 9900930    1:49.82           
            51.37  1:49.82
 17. Kiki Sluijpers                Neptunus'58                 NT 9900564    1:59.99           
            54.81  1:59.99
AFGE Colette van Happen            Argo                   1:33.53 9901524                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14.3.10 - 14:22                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal van Bakel              Argo                   1:14.80 9803059    1:14.98           
            36.08  1:14.98
  2. Julian Huijbers               ZV Hydra               1:21.45 9803175    1:16.99           
            37.27  1:16.99
  3. Jannus van Dinther            Argo                   1:17.65 9801971    1:17.89           
            36.51  1:17.89
  4. Wessel Brands                 Argo                   1:20.55 9901563    1:18.09           
            36.80  1:18.09
  5. Gijs Deelen                   Neptunus'58            1:24.65 9803673    1:19.89           
            31.91  1:19.89
  6. Lukas de Bie                  Argo                   1:22.86 9901987    1:21.78           
            40.01  1:21.78
  7. Bas Gibbels                   Argo                   1:25.84 9801973    1:25.04           
            40.93  1:25.04
  8. Koen van Melis                ZV Hydra               1:32.79 9803177    1:26.62           
            41.24  1:26.62
  9. Rens van Oost                 Argo                   1:29.77 9902025    1:26.95           
            41.61  1:26.95
 10. Luuk Santegoeds               Argo                   1:29.24 9902027    1:27.74           
            41.24  1:27.74
 11. Luc vd Loo                    Neptunus'58                 NT 9803771    1:29.40           
            40.23  1:29.40
 12. Macs vd Doelen                Neptunus'58            1:33.47 9802359    1:31.74           
            41.91  1:31.74
 13. Jordan van Kilsdonk           ZV Hydra                    NT 9804341    1:32.79           
            42.30  1:32.79
 14. Bram Diesch                   Argo                   1:48.77 9804209    1:40.86           
            45.42  1:40.86
 15. Pim de Crom                   Neptunus'58            1:42.18 9900361    1:43.64           
            46.05  1:43.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 14:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Gibbels                  Argo                     37.58 9602298      38.37           
  2. Aniek Pennings                Neptunus'58              39.88 9600114      39.28           
  3. Claudia van Schijndel         ZV Hydra                 40.25 9606066      39.59           
  4. ZoŽ Hellings                  Neptunus'58              39.89 9600338      39.72 FJ 1      
  5. Joyce van Grinsven            Argo                     40.46 9703918      39.72 FJ 2      
  6. Lara vd Ven                   Neptunus'58              42.64 9602892      40.51           
  7. Monica Asshauer               Argo                     40.90 9605110      40.72           
  8. Demi van Os                   Neptunus'58              42.40 9603696      40.92           
  9. Marijke van der Heijden       Argo                     40.59 9704898      41.17           
 10. Bo Sluijpers                  Neptunus'58              43.02 9702692      41.52           
 11. Meike Schoonen                Argo                     42.74 9605414      42.37           
 12. Lotte Minheere                ZV Hydra                 44.96 9602968      43.79           
 13. Daphne Voets                  Neptunus'58              44.81 9604098      44.23           
 14. Wilke Wessels                 ZV Hydra                 47.70 9701440      45.05           
 15. Rachel Brunnen                Neptunus'58              48.57 9704848      45.37           
 16. Marleen van Dijk              Neptunus'58              53.21 9704668      52.52           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
14.3.10 - 14:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fime Namwansa                 Argo                     33.69 9603827      34.08           
  2. Simon Cornelissen             ZV Hydra                 41.29 9704039      35.38           
  3. Robin van Melis               ZV Hydra                 41.06 9603333      38.26           
  4. Sebastiaan Brands             Argo                     39.32 9604175      39.08           
  5. Bart van Eindhoven            Argo                     41.11 9701093      40.33           
  6. Remco van Kilsdonk            ZV Hydra                 43.46 9603331      41.82           
  7. Jorg van Heesch               Argo                     41.40 9601429      42.02           
  8. Jeroen van Dinther            Neptunus'58              44.22 9701569      42.57           
  9. Delane Lathouwers             Neptunus'58              55.29 9704025      44.70           
 10. Dave Weijers                  ZV Hydra                 44.34 9603335      46.29           
 11. Martijn Eickmans              Neptunus'58              47.76 9701941      47.61           
 12. Tom vd Loo                    Neptunus'58              57.46 9704157      53.43           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10 - 14:39                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Pennings                Argo                   1:17.83 9503608    1:20.06           
            37.06  1:20.06
  2. Hilde Grondhout               Argo                   1:30.81 9602300    1:27.00           
            40.93  1:27.00
  3. Vera Eelkema                  ZV Hydra               1:31.52 9506046    1:29.55           
            42.58  1:29.55
  4. Maud Jansen                   ZV Hydra               1:32.17 9703484    1:31.45           
            42.18  1:31.45
  5. Anouk van Lokven              Neptunus'58            1:30.91 9402680    1:35.06           
            44.77  1:35.06
  6. Jessie van den Broek          ZV Hydra               1:34.30 9502408    1:37.11           
            45.88  1:37.11
  7. Esra Pennings                 Neptunus'58            1:37.77 9402180    1:38.22           
            45.06  1:38.22
  8. Anouk van Helvoirt            Neptunus'58            1:43.38 9405606    1:42.75           
            46.94  1:42.75
AFGE Lies vd Bersselaar            Neptunus'58            1:46.99 9402176                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 14:44                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark van Dinther              Neptunus'58            1:19.94 9401471    1:19.33           
            36.68  1:19.33
  2. Koen Wessels                  ZV Hydra               1:22.12 9403041    1:20.22           
            38.54  1:20.22
  3. Freek Verhagen                ZV Hydra               1:25.86 9503311    1:21.60           
            38.57  1:21.60
  4. Jop Smit                      Argo                   1:30.24 9404151    1:26.39           
            40.18  1:26.39
  5. Jeroen Trimbach               Neptunus'58            1:36.59 9402629    1:27.54           
            39.80  1:27.54
  6. Antwan Peijnenburg            Argo                   1:41.04 9505743    1:33.15           
            43.59  1:33.15
  7. Thijs van den Corput          ZV Hydra               1:43.65 9505343    1:33.70           
            44.70  1:33.70
  8. Eric van der Vleuten          Argo                   1:42.43 9502169    1:39.71           
            47.42  1:39.71
  9. Erwin van Lieshout            ZV Hydra               1:45.18 9501723    1:42.03           
            49.43  1:42.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10 - 14:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shirley Voets                 Neptunus'58            1:16.18 9504862    1:16.86           
          1:16.86
  2. Inge Fransen                  ZV Hydra               1:20.49 9205540    1:19.40           
          1:19.40
  3. Joyce Janssen                 ZV Hydra               1:19.51 9304304    1:21.10           
          1:21.10
  4. Reina van der Velden          Argo                   1:22.91 9206000    1:22.54           
          1:22.54
  5. Anna Delissen                 ZV Hydra               1:20.78 9304302    1:22.77           
          1:22.77
  6. Lisa Smits                    Neptunus'58            1:22.10 9307080    1:23.31           
          1:23.31
  7. Elise Verhagen                ZV Hydra               1:22.86 9304306    1:23.82           
          1:23.82
  8. Eva Timmers                   ZV Hydra               1:26.25 9304308    1:25.32           
          1:25.32
  9. Manissa vd Brand              Neptunus'58            1:27.87 9205098    1:27.54           
          1:27.54
 10. Carlijn Bosma                 Argo                   1:23.25 9205316    1:28.44           
          1:28.44
 DIS Vera de Laat                  Neptunus'58            1:33.83 9403576    1:38.04           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.04
  NG Jet vd Bersselaar             Neptunus'58            1:27.07 9205096                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10 - 14:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny van Alphen              ZV Hydra               1:04.41 9202377    1:05.40           
          1:05.40
  2. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:10.29 9303419    1:10.34           
          1:10.34
  3. Stef Janssen                  ZV Hydra               1:15.97 9206891    1:12.51           
          1:12.51
  4. Jesper Bergmans               ZV Hydra               1:18.96 9306127    1:14.84           
          1:14.84
  5. Mark Delissen                 ZV Hydra               1:17.76 9206889    1:16.95           
          1:16.95
  6. Marc van der Vleuten          Argo                   1:22.99 9204003    1:21.25           
          1:21.25
  7. Camiel Maseland               Neptunus'58            1:30.18 9504151    1:24.96           
          1:24.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.3.10 - 14:59                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Els Kuijpers                  ZV Hydra               1:13.16 8802570    1:12.91           
            32.41  1:12.91
  2. Charlot Timmers               ZV Hydra               1:22.63 9203780    1:22.92           
            35.98  1:22.92
  3. Elke Schellekens              Neptunus'58            1:29.05 9301550    1:23.40           
            37.34  1:23.40
  4. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:21.71 8503416    1:24.61           
            37.89  1:24.61
  5. Mandy Bijvelds                ZV Hydra               1:27.72 8906056    1:30.10           
            38.61  1:30.10
  6. Annemieke Kuijpers            ZV Hydra               1:25.81 8501758    1:30.66           
            40.53  1:30.66
  7. Simone Fransen                ZV Hydra               1:30.46 9007544    1:31.46           
            40.40  1:31.46
  8. Marthe van der Ven            ZV Hydra               1:30.78 8904910    1:33.24           
            41.51  1:33.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.3.10 - 15:04                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel vd Kleij                 Neptunus'58            1:04.91 9001571    1:04.82           
            29.92  1:04.82
  2. Wouter Wessels                ZV Hydra               1:12.15 9102541    1:08.97           
            31.29  1:08.97
  3. Tom van Wanrooij              Argo                   1:10.50 8603445    1:10.46           
            33.33  1:10.46
  4. Niels de Jong                 ZV Hydra               1:12.35 8905797    1:11.72           
            33.06  1:11.72
  5. Frank Hovenier                Neptunus'58            1:14.38 8503239    1:13.30           
            33.26  1:13.30
  6. Mathieu van der Ven           ZV Hydra               1:09.76 8402349    1:13.57           
            33.41  1:13.57
  7. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               1:09.80 8601715    1:14.16           
            33.15  1:14.16
  8. Anthony van Hout              Argo                   1:14.58 7501155    1:17.85           
            36.41  1:17.85
  9. Daan van der Aa               ZV Hydra               1:15.64 9102683    1:18.33           
            36.56  1:18.33
 10. Stijn van der Aa              ZV Hydra               1:23.57 9000001    1:22.98           
            36.45  1:22.98
 11. Tom Bus                       ZV Hydra               1:26.59 8700571    1:24.68           
            36.81  1:24.68
 12. Joost van Dongen              Argo                   1:21.79 8900743    1:26.77           
            37.86  1:26.77
 13. Martijn Verhagen              ZV Hydra               1:36.76 9105603    1:33.42           
            40.30  1:33.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
14.3.10 - 15:12                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julian van Oorschodt          Argo                     43.45 0001895      40.83           
  2. Stijn van Aarle               Argo                     44.61 0001891      41.50           
  3. Johan Peijnenburg             Argo                     44.73 0002709      43.69           
  4. Bram Rooyakkers               Argo                     47.09 0100957      44.02           
  5. Wessel Verhoeven              Neptunus'58                 NT 0002217      50.74           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
14.3.10 - 15:12                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen Gibbels                 Argo                     43.24 0001336      42.00           
  2. Dana Janssen                  Argo                     44.30 0003064      42.27           
  3. Indy Jongman                  Neptunus'58              43.19 0100528      42.38           
  4. Loes van Eck                  Argo                     46.75 0003062      43.89           
  5. Aniek Santegoeds              Argo                        NT 0003542      44.12           
  6. Katie Brunnen                 Neptunus'58              47.75 0001340      49.94           
  7. Valerie Messerschmidt         Neptunus'58              51.48 0001494      53.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
14.3.10 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Brands                    Argo                   1:43.78 9803266    1:37.77           
            46.96  1:37.77
  2. Femke van Eck                 Argo                   1:44.35 9901526    1:44.22           
            49.96  1:44.22
  3. Isa vd Ven                    Neptunus'58            1:44.91 9801956    1:44.40           
            48.37  1:44.40
  4. Loes van Eindhoven            Argo                   1:47.73 9901522    1:45.88           
            51.42  1:45.88
  5. Ardian Peijnenburg            Argo                   1:45.82 9802654    1:46.65           
            51.34  1:46.65
  6. Sabien Dekkers                ZV Hydra                    NT 9805288    1:47.29           
            51.53  1:47.29
  7. Anouk van Os                  Neptunus'58            1:46.35 9900322    1:47.52           
            50.30  1:47.52
  8. Kyra Jongman                  Neptunus'58            1:51.67 9902688    1:47.71           
            51.60  1:47.71
  9. Fleur van Brakel              Argo                   1:53.85 9804936    1:49.44           
            52.73  1:49.44
 10. Kim van Schijndel             ZV Hydra                    NT 0003548    1:51.33           
            52.31  1:51.33
 11. Amy Heeren                    Neptunus'58            1:56.00 9803944    1:53.90           
            52.12  1:53.90
 12. Kristie Thomassen             ZV Hydra                    NT 9904574    1:57.20           
            56.11  1:57.20
 13. Floor Schoonen                Argo                   2:00.64 9902722    2:01.80           
            59.10  2:01.80
 14. Fleur Gibbels                 Argo                   1:57.48 9902526    2:03.09           
            57.88  2:03.09
 15. FabiŽnne Messerschmidt        Neptunus'58                 NT 9902690    2:07.61           
            56.80  2:07.61
 16. Anouk Eickmans                Neptunus'58            2:11.98 9900930    2:13.50           
          1:02.63  2:13.50
 17. Kiki Sluijpers                Neptunus'58            2:37.11 9900564    2:36.69           
          1:12.99  2:36.69
AFGE Colette van Happen            Argo                   1:51.16 9901524                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
14.3.10 - 15:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal van Bakel              Argo                   1:37.53 9803059    1:38.67           
            46.86  1:38.67
  2. Wessel Brands                 Argo                   1:42.27 9901563    1:39.93           
            48.00  1:39.93
  3. Gijs Deelen                   Neptunus'58            1:44.55 9803673    1:40.73           
            48.05  1:40.73
  4. Julian Huijbers               ZV Hydra               1:41.35 9803175    1:42.72           
            49.51  1:42.72
  5. Jannus van Dinther            Argo                   1:46.41 9801971    1:43.91           
            49.86  1:43.91
  6. Bas Gibbels                   Argo                   1:43.83 9801973    1:46.43           
            50.89  1:46.43
     Macs vd Doelen                Neptunus'58            1:51.60 9802359    1:46.43           
            49.62  1:46.43
  8. Pim de Crom                   Neptunus'58            1:54.09 9900361    1:51.68           
          1:51.68
  9. Bram Diesch                   Argo                   1:53.63 9804209    1:52.26           
            52.67  1:52.26
 10. Jordan van Kilsdonk           ZV Hydra                    NT 9804341    1:53.09           
            54.68  1:53.09
 11. Rens van Oost                 Argo                   2:01.19 9902025    1:56.60           
            55.98  1:56.60
 12. Lukas de Bie                  Argo                   1:56.13 9901987    1:57.94           
            57.35  1:57.94
 13. Luuk Santegoeds               Argo                   2:00.02 9902027    1:58.61           
            55.16  1:58.61
 14. Koen van Melis                ZV Hydra               1:51.68 9803177    1:59.58           
            56.46  1:59.58
 DIS Luc vd Loo                    Neptunus'58                 NT 9803771                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 15:33                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Gibbels                  Argo                   2:55.57 9602298    2:53.06           
            38.59  2:53.06
  2. Lara vd Ven                   Neptunus'58            3:09.29 9602892    3:01.14           
            40.76  3:01.14
  3. Aniek Pennings                Neptunus'58            3:10.36 9600114    3:03.90           
            42.21  3:03.90
  4. Meike Schoonen                Argo                   3:07.47 9605414    3:05.64           
            38.67  3:05.64
  5. Claudia van Schijndel         ZV Hydra               3:14.07 9606066    3:07.61           
            42.61  3:07.61
  6. Marijke van der Heijden       Argo                   3:08.42 9704898    3:08.52           
            44.02  3:08.52
  7. Monica Asshauer               Argo                   3:16.12 9605110    3:12.67           
            45.16  3:12.67
  8. ZoŽ Hellings                  Neptunus'58            3:09.92 9600338    3:12.82           
            45.05  3:12.82
  9. Bo Sluijpers                  Neptunus'58            3:17.16 9702692    3:13.68           
            41.92  3:13.68
 10. Demi van Os                   Neptunus'58                 NT 9603696    3:16.42           
            45.63  3:16.42
 11. Joyce van Grinsven            Argo                   3:20.52 9703918    3:20.19           
            48.00  3:20.19
 12. Wilke Wessels                 ZV Hydra               3:59.73 9701440    3:20.84           
            45.87  3:20.84
 13. Lotte Minheere                ZV Hydra               3:27.97 9602968    3:25.84           
            49.64  3:25.84
 14. Daphne Voets                  Neptunus'58                 NT 9604098    3:28.40           
          3:28.40
 15. Rachel Brunnen                Neptunus'58                 NT 9704848    3:38.10           
            46.82  3:38.10
 16. Marleen van Dijk              Neptunus'58                 NT 9704668    3:57.09           
            54.94  3:57.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10 - 15:44                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fime Namwansa                 Argo                   2:34.64 9603827    2:36.00           
            30.50  2:36.00
  2. Simon Cornelissen             ZV Hydra                    NT 9704039    3:00.28           
            40.21  3:00.28
     Robin van Melis               ZV Hydra               3:09.49 9603333    3:00.28           
            40.15  3:00.28
  4. Bart van Eindhoven            Argo                   3:08.39 9701093    3:06.46           
            46.21  3:06.46
  5. Sebastiaan Brands             Argo                   3:05.92 9604175    3:07.42           
            44.48  3:07.42
  6. Jeroen van Dinther            Neptunus'58            3:16.00 9701569    3:16.10           
            47.75  3:16.10
  7. Remco van Kilsdonk            ZV Hydra               3:40.48 9603331    3:21.52           
            46.12  3:21.52
  8. Jorg van Heesch               Argo                   3:12.02 9601429    3:27.25           
            51.93  3:27.25
  9. Martijn Eickmans              Neptunus'58            3:31.38 9701941    3:36.77           
            49.58  3:36.77
 10. Dave Weijers                  ZV Hydra               3:50.73 9603335    3:38.07           
          1:02.26  3:38.07
 DIS Delane Lathouwers             Neptunus'58            3:28.26 9704025    3:22.63           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            41.89  3:22.63
 DIS Tom vd Loo                    Neptunus'58                 NT 9704157    4:12.81           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:01.48  4:12.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10 - 15:53                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hilde Grondhout               Argo                   2:26.41 9602300    2:19.36           
            32.70  1:08.14  2:19.36
  2. Elise Pennings                Argo                   2:20.45 9503608    2:24.53           
            33.09  1:09.58  2:24.53
  3. Jessie van den Broek          ZV Hydra               2:31.36 9502408    2:31.29           
            34.93  1:13.13  2:31.29
  4. Anouk van Helvoirt            Neptunus'58            2:27.31 9405606    2:38.53 FJ 1      
            35.65  1:16.34  2:38.53
  5. Anouk van Lokven              Neptunus'58            2:42.92 9402680    2:38.53 FJ 2      
            35.96  1:16.81  2:38.53
  6. Maud Jansen                   ZV Hydra               2:52.89 9703484    2:44.13           
            36.57  1:19.00  2:44.13
  7. Esra Pennings                 Neptunus'58            2:46.54 9402180    2:51.21           
            36.37  1:20.28  2:51.21
  8. Vera Eelkema                  ZV Hydra               2:52.10 9506046    2:57.30           
            39.80  1:24.98  2:57.30
 DIS Vera de Laat                  Neptunus'58            2:56.43 9403576                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGE Lies vd Bersselaar            Neptunus'58            3:10.70 9402176                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 16:01                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jop Smit                      Argo                   2:16.50 9404151    2:12.69           
            29.32  1:01.37  2:12.69
  2. Mark van Dinther              Neptunus'58            2:17.54 9401471    2:13.89           
            29.42  1:03.04  2:13.89
  3. Eric van der Vleuten          Argo                   2:21.93 9502169    2:23.87           
            31.99  1:07.90  2:23.87
  4. Koen Wessels                  ZV Hydra               2:27.29 9403041    2:24.24           
            32.39  1:08.41  2:24.24
  5. Jeroen Trimbach               Neptunus'58            2:36.86 9402629    2:24.60           
            32.04  1:08.84  2:24.60
  6. Freek Verhagen                ZV Hydra               2:33.05 9503311    2:25.15           
            32.02  1:08.10  2:25.15
  7. Thijs van den Corput          ZV Hydra               2:52.78 9505343    2:42.04           
            38.42  1:20.20  2:42.04
  8. Antwan Peijnenburg            Argo                   2:52.52 9505743    2:47.13           
            37.31  1:19.20  2:47.13
  9. Erwin van Lieshout            ZV Hydra               2:58.86 9501723    2:48.65           
            38.06  1:22.15  2:48.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10 - 16:08                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Fransen                  ZV Hydra               3:16.54 9205540    3:09.26           
            40.95  1:28.51  3:09.26
  2. Shirley Voets                 Neptunus'58            3:34.97 9504862    3:19.54           
            44.92  1:35.70  3:19.54
  3. Elise Verhagen                ZV Hydra               3:21.39 9304306    3:20.27           
            43.36  1:33.55  3:20.27
  4. Reina van der Velden          Argo                   3:25.26 9206000    3:22.12           
            45.25  1:36.63  3:22.12
  5. Anna Delissen                 ZV Hydra               3:12.60 9304302    3:23.02           
            46.64  1:38.25  3:23.02
  6. Manissa vd Brand              Neptunus'58            3:30.32 9205098    3:24.25           
            45.73  1:38.20  3:24.25
  7. Eva Timmers                   ZV Hydra               3:35.41 9304308    3:31.33           
            46.48  1:38.86  3:31.33
  8. Carlijn Bosma                 Argo                   3:26.26 9205316    3:33.79           
            48.26  1:43.14  3:33.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10 - 16:17                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny van Alphen              ZV Hydra               2:41.50 9202377    2:43.18           
            36.40  1:17.89  2:43.18
  2. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               2:52.31 9303419    2:48.17           
            37.30  1:19.64  2:48.17
  3. Jesper Bergmans               ZV Hydra               3:15.73 9306127    3:06.65           
            42.26  1:29.65  3:06.65
  4. Stef Janssen                  ZV Hydra               3:08.29 9206891    3:07.06           
            39.71  1:26.31  3:07.06
  5. Marc van der Vleuten          Argo                   3:28.94 9204003    3:16.42           
            46.10  1:35.51  3:16.42
  6. Camiel Maseland               Neptunus'58            3:30.68 9504151    3:27.58           
            47.70  1:39.83  3:27.58
 DIS Mark Delissen                 ZV Hydra               3:16.10 9206889                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.3.10 - 16:26                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Els Kuijpers                  ZV Hydra               1:13.89 8802570    1:17.15           
            37.02  1:17.15
  2. Elke Schellekens              Neptunus'58            1:19.60 9301550    1:18.17           
            38.04  1:18.17
  3. Charlot Timmers               ZV Hydra               1:19.61 9203780    1:18.40           
            37.74  1:18.40
  4. Simone Fransen                ZV Hydra               1:20.45 9007544    1:20.54           
            39.53  1:20.54
  5. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:21.07 8503416    1:24.71           
            40.75  1:24.71
  6. Annemieke Kuijpers            ZV Hydra               1:21.16 8501758    1:26.62           
            42.27  1:26.62
  7. Marthe van der Ven            ZV Hydra               1:26.13 8904910    1:27.88           
            42.19  1:27.88
  8. Mandy Bijvelds                ZV Hydra               1:37.44 8906056    1:37.77           
          1:37.77
  NG Jet vd Bersselaar             Neptunus'58            1:28.67 9205096                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.3.10 - 16:31                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Wessels                ZV Hydra               1:11.73 9102541    1:10.92           
            34.20  1:10.92
  2. Mathieu van der Ven           ZV Hydra               1:08.81 8402349    1:11.00           
            34.18  1:11.00
  3. Roel vd Kleij                 Neptunus'58            1:11.92 9001571    1:11.38           
            34.79  1:11.38
  4. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               1:09.58 8601715    1:12.89           
            35.02  1:12.89
  5. Niels de Jong                 ZV Hydra               1:15.09 8905797    1:13.70           
            35.74  1:13.70
  6. Frank Hovenier                Neptunus'58            1:14.83 8503239    1:14.04           
            35.82  1:14.04
  7. Tom Bus                       ZV Hydra               1:13.25 8700571    1:16.03           
            36.52  1:16.03
  8. Anthony van Hout              Argo                   1:15.91 7501155    1:17.92           
            38.20  1:17.92
  9. Joost van Dongen              Argo                   1:20.36 8900743    1:21.44           
            39.51  1:21.44
 10. Stijn van der Aa              ZV Hydra               1:18.95 9000001    1:21.58           
            39.00  1:21.58
 11. Daan van der Aa               ZV Hydra               1:18.79 9102683    1:21.93           
            40.18  1:21.93
 12. Martijn Verhagen              ZV Hydra               1:22.11 9105603    1:22.62           
            39.57  1:22.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 16:36                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Argo 5                        Argo                   2:30.40            2:34.72           
        Fleur van Brakel, 98                       Hilde Grondhout, 96
        Marijke van der Heijden, 97                Anne Gibbels, 96
            41.91  2:34.72

  2. Argo 6                        Argo                   2:40.61            2:39.08           
        Joyce van Grinsven, 97                     Meike Schoonen, 96
        Eva Brands, 98                             Monica Asshauer, 96
            40.96  2:39.08

  3. ZV Hydra 2                    ZV Hydra               2:37.60            2:40.36           
        Claudia van Schijndel, 96                  Wilke Wessels, 97
        Maud Jansen, 97                            Lotte Minheere, 96
            40.17  2:40.36

  4. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            2:35.23            2:40.61           
        ZoŽ Hellings, 96                           Aniek Pennings, 96
        Lara vd Ven, 96                            Bo Sluijpers, 97
            40.26  2:40.61

  5. Neptunus'58 2                 Neptunus'58            2:59.48            2:57.08           
        Demi van Os, 96                            Daphne Voets, 96
        Rachel Brunnen, 97                         Marleen van Dijk, 97
            42.11  2:57.08




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 25m vrije slag                          6 - 9 jaar
14.3.10 - 16:40                          (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Argo 7                        Argo                   1:19.73            1:18.82           
        Stijn van Aarle, 00                        Bram Rooyakkers, 01
        Loes van Eck, 00                           Ellen Gibbels, 00
          1:18.82

  2. Argo 8                        Argo                   1:19.95            1:20.10           
        Julian van Oorschodt, 00                   Johan Peijnenburg, 00
        Dana Janssen, 00                           Aniek Santegoeds, 00
          1:20.10




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Neptunus'58