Competitie Hoofdklasse Deel 4 2010
Purmerend (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
14-3-2010 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             7:43.68            7:50.26           
        Jens Bakker, 93                            Peter-Jan Plasmans, 91
        Nick Hessing, 91                           Dennis Eliveld, 92
            57.92  1:57.00  2:55.11  3:55.92  4:53.45  5:55.48  6:49.67  7:50.26

  2. WZ&PC 1                       WZ&PC Purmerend        7:58.51            8:02.69           
        Kingue Struijf, 94                         Sverre Oelen, 90
        Jeroen Beemster, 87                        Jeffrey Appel, 92
            58.24  2:01.78  2:59.57  4:00.60  4:58.39  6:02.24  7:00.99  8:02.69

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   7:58.91            8:02.98           
        Remco Peerdeman, 89                        Thom Wever, 91
        Frank van der Wolff, 94                    Bart Beemster, 87
            57.51  1:58.01  2:56.98  4:00.28  4:57.78  6:01.38  6:59.64  8:02.98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-3-2010 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Vermeulen               De Dolfijn               35.15 9800068      33.29           
  2. Moesha Wartes                 De Dolfijn               35.93 9901724      35.80           
  3. Naomi Visser                  De Dolfijn               38.14 9903038      38.80           
  4. Laura Pomstra                 Zwemvereniging Hoorn     50.01 9805060      39.30           
  5. Marielle Vijver               Zwemvereniging Hoorn     42.13 9800336      39.68           
  6. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          40.01 9800302      40.17           
  7. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend          40.11 9801004      40.61           
  8. Dagmar Swier                  Zwemvereniging Hoorn     43.51 9900562      42.20           
  9. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn               40.84 9900358      42.80           
 10. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend          43.75 9801222      44.00           
 11. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          46.48 0000412      48.74           
 12. Carline Verhagen              De Dolfijn               48.87 9804176      49.64           
 13. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn     55.01 9805202      50.50           
 14. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend          59.31 9802424      51.23           
 15. Danoushka End                 WZ&PC Purmerend          57.78 9804276      56.67           
 16. Daphne Nietfeld               WZ&PC Purmerend             NT 9805098    1:04.02           
 DIS Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend             NT 9902892      59.00           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        1:09.21 0002142    1:12.51           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Julia Paulusma                WZ&PC Purmerend        1:03.19 0002144                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
14-3-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:07.25 9800975    1:06.89           
          1:06.89
  2. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn   1:10.13 9901491    1:12.51           
          1:12.51
  3. Marc Castricum                Zwemvereniging Hoorn   1:16.18 0000321    1:14.20           
          1:14.20
  4. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:16.40 0000349    1:14.50           
          1:14.50
  5. Reijer Boodt                  De Dolfijn             1:18.88 9901001    1:14.82           
          1:14.82
  6. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:16.23 9802127    1:17.74           
          1:17.74
  7. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn   1:17.88 9901643    1:18.94           
          1:18.94
  8. Tijmen Kuin                   De Dolfijn             1:22.14 9802183    1:22.12           
          1:22.12
  9. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:27.30 9901627    1:25.39           
          1:25.39
 10. Haron Malash                  De Dolfijn             1:31.75 0000541    1:30.07 FJ 1      
          1:30.07
 11. Raymon Zoetigheid             WZ&PC Purmerend        1:30.13 9804323    1:30.07 FJ 2      
          1:30.07
 12. Lars Dubbeld                  WZ&PC Purmerend        1:35.45 9804311    1:32.37           
          1:32.37
 13. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:35.66 9902717    1:35.84           
          1:35.84
 14. Mart Broerse                  De Dolfijn             1:40.58 9902217    1:39.14           
          1:39.14
AFGE Raouf Babiker                 WZ&PC Purmerend        1:41.93 9803471                      
  NG Floris Siks                   Zwemvereniging Hoorn   1:29.57 9901655                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14-3-2010 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmee Vermeulen               De Dolfijn             4:19.97 9600678    4:18.07           
          1:00.10  2:05.80  4:18.07
  2. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        4:32.41 9600862    4:27.04           
          1:01.87  2:09.60  4:27.04
  3. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn   4:47.68 9603338    4:45.18           
          1:06.36  2:19.18  4:45.18
  4. Irene Teufer                  De Dolfijn             4:59.73 9602340    4:45.81           
          1:06.69  2:19.60  4:45.81
  5. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        4:38.72 9600316    4:47.74           
          1:08.42  2:21.13  4:47.74
  6. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   4:49.40 9600112    4:51.57           
          1:10.02  2:24.00  4:51.57
  7. Robin Pameijer                De Dolfijn             6:43.60 9701978    5:08.45           
          1:14.51  2:33.76  5:08.45
  8. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             5:16.00 9605230    5:09.90           
          1:10.94  2:30.38  5:09.90
  9. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend        5:39.31 9601960    5:23.33           
          1:12.67  2:32.70  5:23.33
 10. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        5:50.51 9701320    5:29.32           
          1:16.43  2:42.23  5:29.32
 11. Elise Dekker                  De Dolfijn             5:42.44 9700976    5:30.60           
          1:16.72  2:42.21  5:30.60
 12. José Verbeek                  WZ&PC Purmerend        5:36.08 9701248    5:40.30           
          1:20.20  2:46.22  5:40.30
 13. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             6:32.50 9603130    5:54.71           
          1:19.63  2:51.01  5:54.71
 14. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        6:20.38 9703888    6:04.42           
          1:21.35  2:54.03  6:04.42
 15. Muriel van der Laan           De Dolfijn                  NT 9705624    7:30.73           
          1:43.30  3:38.98  7:30.73




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14-3-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn   1:14.71 9600469    1:18.10           
          1:18.10
  2. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:21.12 9600467    1:18.50           
          1:18.50
  3. Ivar de Jong                  De Dolfijn             1:23.08 9700869    1:20.73           
          1:20.73
  4. Michael Tonsbeek              De Dolfijn             1:29.23 9701287    1:20.94           
          1:20.94
  5. Jordi Kerssens                Zwemvereniging Hoorn   1:20.63 9601075    1:21.48           
          1:21.48
  6. Nelson Branquinho             De Dolfijn             1:23.80 9600727    1:22.56           
          1:22.56
  7. Max Guthman                   De Dolfijn                  NT 9603317    1:25.06           
          1:25.06
  8. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   1:29.46 9600527    1:28.64           
          1:28.64
  9. Albert van Nee                De Dolfijn             1:32.65 9602627    1:28.73           
          1:28.73
 10. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             1:32.67 9600327    1:33.74           
          1:33.74
 11. Anis el Bachaoui              De Dolfijn             1:43.21 9702093    1:36.59           
          1:36.59
 12. Adam Malash                   De Dolfijn             1:42.24 9702145    1:37.86           
          1:37.86
 13. Navin Keizer                  De Dolfijn             1:38.73 9701337    1:37.92           
          1:37.92
 14. Jesper Kok                    De Dolfijn             1:37.17 9600247    1:38.59           
          1:38.59
 15. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:46.50 9703033    1:43.47           
          1:43.47
AFGE Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:50.40 9703609                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14-3-2010 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Knot                De Dolfijn             2:22.22 9002010    2:19.79           
          1:05.09  2:19.79
  2. Lenneke van Schaik            De Dolfijn             2:12.54 8603124    2:20.14           
          1:07.45  2:20.14
  3. Silke Oude Weernink           De Dolfijn             2:21.33 9002854    2:22.22           
          1:07.82  2:22.22
  4. Kelly de Jong                 De Dolfijn             2:26.86 9101474    2:25.17           
          1:05.87  2:25.17
  5. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:31.11 8500454    2:34.58           
          1:13.45  2:34.58
  6. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        2:35.51 9403030    2:36.02           
          1:10.86  2:36.02
  7. Manon van Rooijen             De Dolfijn             2:13.70 8201404    2:40.34           
          1:15.07  2:40.34
  8. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   2:46.21 8604152    2:56.90           
          1:18.75  2:56.90
  9. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn   3:10.30 9301064    3:05.70           
          1:25.33  3:05.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14-3-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frank Boon                    De Dolfijn             1:00.76 8800391      59.71           
            59.71
  2. Nick Hessing                  De Dolfijn             1:00.46 9103753    1:01.69           
          1:01.69
  3. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        1:00.55 8700155    1:01.98           
          1:01.98
  4. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn     59.93 8902411    1:02.36           
          1:02.36
  5. Matthijs Dekker               De Dolfijn             1:01.47 9000621    1:03.50           
          1:03.50
  6. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        1:03.71 9002147    1:04.41           
          1:04.41
  7. Raoul Engelenburg             De Dolfijn             1:01.90 8900843    1:05.03 FJ 1      
          1:05.03
  8. Kevin Lebis                   WZ&PC Purmerend        1:03.40 8101037    1:05.03 FJ 2      
          1:05.03
  9. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        1:07.10 9101249    1:05.32           
          1:05.32
 10. Bart Beemster                 Zwemvereniging Hoorn   1:03.29 8700153    1:06.53           
          1:06.53
 11. Fred Smink                    De Dolfijn             1:08.22 9104519    1:07.27           
          1:07.27
 12. Marijn Nijssen                Zwemvereniging Hoorn   1:04.99 8703983    1:07.61           
          1:07.61
 13. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend        1:11.43 8803379    1:13.27           
          1:13.27
 14. Ruben Hoogeveen               De Dolfijn             1:23.55 8902393    1:19.85           
          1:19.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14-3-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        2:47.43 9603240    2:46.57           
          1:19.07  2:46.57
  2. Parand Zarekiani              De Dolfijn             2:45.18 9402150    2:47.02           
          1:18.07  2:47.02
  3. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend             NT 9503644    2:49.39           
          1:20.57  2:49.39
  4. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        2:54.48 9600868    2:58.01           
          1:25.14  2:58.01
  5. Maxime Verschuur              De Dolfijn             3:09.30 9500804    3:00.47           
          1:25.90  3:00.47
  6. Annika Arvin                  De Dolfijn             3:24.72 9500008    3:02.13           
          1:28.10  3:02.13
  7. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        3:12.33 9504810    3:08.24           
          1:29.11  3:08.24
  8. Marloes Jellema               WZ&PC Purmerend        3:24.67 9500922    3:11.98           
          1:31.51  3:11.98
  9. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   3:19.66 9603884    3:18.54           
          1:36.57  3:18.54
 10. Siham el Bacha                De Dolfijn             3:33.13 9504602    3:24.07           
          1:35.30  3:24.07
 11. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             3:33.42 9404566    3:29.84           
          1:39.06  3:29.84
 12. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   3:45.78 9505830    3:35.39           
          1:41.43  3:35.39
AFGE Hanna van Gessel              De Dolfijn             3:16.10 9504604                      
AFGE Helena La                     Zwemvereniging Hoorn        NT 9502134                      
AFGE Miloes Rozemuller             Zwemvereniging Hoorn   3:20.89 9501832                      

  BM Sanne Bommer                  De Dolfijn             2:55.14 9501132    2:49.12           
          1:20.34  2:49.12




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-3-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:02.57 9501403    1:01.73           
          1:01.73
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        1:08.41 9400913    1:06.28           
          1:06.28
  3. Thierry Feld                  Zwemvereniging Hoorn   1:07.52 9601185    1:06.95           
          1:06.95
  4. Jesse Meijer                  De Dolfijn             1:08.57 9403633    1:08.37           
          1:08.37
  5. Ties Elzerman                 De Dolfijn             1:10.02 9502163    1:09.60           
          1:09.60
  6. Andy Onderstal                De Dolfijn             1:11.77 9504889    1:10.41           
          1:10.41
  7. Lorenzo Oosterhoff            De Dolfijn                  NT 9403467    1:15.80           
          1:15.80
  8. Roel Alers                    WZ&PC Purmerend        1:15.51 9501593    1:15.94           
          1:15.94
  9. Guus Jonk                     Zwemvereniging Hoorn   1:19.64 9501509    1:17.01           
          1:17.01
 10. Diego Hélant Muller           De Dolfijn             1:20.95 9500451    1:20.73           
          1:20.73
 11. Thomas Franke                 Zwemvereniging Hoorn   1:27.71 9404853    1:23.75           
          1:23.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
14-3-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira Toussaint                De Dolfijn             2:14.54 9400990    2:13.76           
          1:04.39  2:13.76
  2. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        2:31.70 9302840    2:26.37           
          1:10.99  2:26.37
  3. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:25.04 9202772    2:27.81           
          1:11.70  2:27.81
  4. Jamie de Jong                 De Dolfijn             2:34.36 9300898    2:30.71           
          1:14.34  2:30.71
  5. Femke Swier                   Zwemvereniging Hoorn   2:35.26 9305122    2:30.75           
          1:11.08  2:30.75
  6. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:27.18 9201522    2:36.46           
          1:14.67  2:36.46
  7. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        2:36.97 9402788    2:39.88           
          1:18.21  2:39.88
  8. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   2:44.99 9604426    2:44.11           
          1:17.83  2:44.11
  9. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        2:44.47 9301454    2:51.42           
          1:20.28  2:51.42
 10. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend        2:45.66 9200804    2:52.03           
          1:22.75  2:52.03
 11. Laura Ootes                   De Dolfijn             2:52.60 9201340    2:53.14           
          1:24.89  2:53.14
 12. Nina Brouwers                 WZ&PC Purmerend        2:57.87 9301414    2:59.55           
          1:26.85  2:59.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14-3-2010 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Eliveld                De Dolfijn               52.84 9202351      52.67           
            52.67
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          53.95 9200027      53.59           
            53.59
  3. Jens Bakker                   De Dolfijn               55.70 9300021      54.12           
            54.12
  4. Ruben Dekker                  De Dolfijn               54.23 9300627      55.51           
            55.51
  5. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          56.34 9303065      55.52           
            55.52
  6. Frank van der Wolff           Zwemvereniging Hoorn     56.41 9400955      56.50           
            56.50
  7. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          55.52 9300269      56.67           
            56.67
  8. Stefan Doets                  De Dolfijn             1:00.78 9304941      58.18           
            58.18
  9. Casper van der Haagen         Zwemvereniging Hoorn     59.87 9202521      58.29           
            58.29
 10. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:01.53 9302447    1:01.53           
          1:01.53
 11. Daan Remmelzwaal              WZ&PC Purmerend        1:03.31 9302553    1:03.11           
          1:03.11
 12. Dylan Onderstal               De Dolfijn             1:05.53 9204121    1:05.61           
          1:05.61
 13. Jeroen Hoeben                 Zwemvereniging Hoorn   1:16.73 9602955    1:15.26           
          1:15.26
AFGE Alphonse de Koster            Zwemvereniging Hoorn   1:11.23 9603695                      
AFGE Mike Hoonakker                WZ&PC Purmerend          58.28 9301709                      
AFGE Quincy Hélant Muller          De Dolfijn             1:01.36 9301735                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-3-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Moniek Nijhuis                De Dolfijn               26.63 8803188      26.41           
  2. Anja van der Hout             De Dolfijn               25.89 9001598      26.59           
  3. Lona Kroese                   De Dolfijn               25.97 8702382      26.64           
  4. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          27.34 9403030      27.06           
  5. Kelly de Jong                 De Dolfijn               26.93 9101474      27.16           
     Willemijn Knot                De Dolfijn               26.42 9002010      27.16           
  7. Silke Oude Weernink           De Dolfijn               27.05 9002854      27.48           
  8. Cleo Denise Bol               WZ&PC Purmerend          26.70 9403314      27.78 FJ 1      
  9. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend          26.78 8500454      27.78 FJ 2      
 10. Anouk Elzerman                De Dolfijn               29.33 9005914      28.04           
 11. Manon van Rooijen             De Dolfijn               25.78 8201404      28.45           
 12. Anke Jonker                   De Dolfijn               28.09 8906966      29.30           
 13. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn     29.52 8604152      29.94           
 14. Britt Bakker                  De Dolfijn               29.39 9100094      30.65           
 15. Nathalie van Velzen           WZ&PC Purmerend          30.23 8502970      30.67           
 16. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn     30.00 9301064      31.01           
 17. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend          30.98 8604394      31.40           
 18. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn     34.87 9506354      33.24           
AFGE Tessa Brouwer                 De Dolfijn               26.81 9105548                      
AFGE Jodie Moraal                  Zwemvereniging Hoorn     38.70 9705164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14-3-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        2:16.54 8700155    2:09.32           
          1:02.19  2:09.32
  2. Nick Hessing                  De Dolfijn             2:09.89 9103753    2:10.07           
          1:01.04  2:10.07
  3. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn   2:13.19 8902411    2:14.60           
          1:03.65  2:14.60
  4. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        2:19.25 9101249    2:19.24           
          2:19.24
  5. Peter-Jan Plasmans            De Dolfijn             2:19.27 9103063    2:19.99           
          1:06.32  2:19.99
  6. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        2:22.88 8703351    2:21.49           
          1:07.30  2:21.49
  7. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn   2:24.10 9102711    2:22.89           
          1:08.38  2:22.89
  8. Fred Smink                    De Dolfijn             2:22.36 9104519    2:24.32           
          1:07.13  2:24.32
  9. Matthijs Dekker               De Dolfijn             2:20.76 9000621    2:25.35           
          1:08.62  2:25.35
 10. Raoul Engelenburg             De Dolfijn             2:21.54 8900843    2:25.73           
          1:09.11  2:25.73
 11. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        2:21.53 9002147    2:31.61           
          1:10.18  2:31.61
 12. Marijn Nijssen                Zwemvereniging Hoorn   2:25.70 8703983    2:32.87           
          2:32.87
 13. Ruben Hoogeveen               De Dolfijn                  NT 8902393    2:51.95           
          1:19.68  2:51.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-3-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Vermeulen               De Dolfijn             1:05.17 9800068    1:05.29           
          1:05.29
  2. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:12.29 9800302    1:07.93           
          1:07.93
  3. Moesha Wartes                 De Dolfijn             1:13.03 9901724    1:12.09           
          1:12.09
  4. Marielle Vijver               Zwemvereniging Hoorn   1:14.30 9800336    1:13.07           
          1:13.07
  5. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn             1:13.82 9900358    1:15.87           
          1:15.87
  6. Laura Pomstra                 Zwemvereniging Hoorn   1:15.42 9805060    1:17.51           
          1:17.51
  7. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:21.10 9801222    1:17.80           
          1:17.80
  8. Naomi Visser                  De Dolfijn             1:23.00 9903038    1:18.29           
          1:18.29
  9. Dagmar Swier                  Zwemvereniging Hoorn   1:20.43 9900562    1:18.42           
          1:18.42
 10. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:22.36 9801004    1:23.89           
          1:23.89
 11. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:23.75 0000412    1:25.32           
          1:25.32
 12. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        1:31.04 9802424    1:31.81           
          1:31.81
 13. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn   1:41.68 9805202    1:32.23           
          1:32.23
 14. Danoushka End                 WZ&PC Purmerend        1:34.59 9804276    1:33.14           
          1:33.14
 15. Carline Verhagen              De Dolfijn             1:38.30 9804176    1:33.62           
          1:33.62
 16. Daphne Nietfeld               WZ&PC Purmerend             NT 9805098    1:47.13           
          1:47.13
 17. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:50.06 9902892    1:49.07           
          1:49.07
 18. Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        1:54.33 0002142    1:55.36           
          1:55.36
AFGE Julia Paulusma                WZ&PC Purmerend             NT 0002144                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
14-3-2010 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          34.91 9800975      34.37           
  2. Reijer Boodt                  De Dolfijn               37.47 9901001      35.40           
  3. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn     36.68 9901491      37.54           
  4. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          42.44 0000349      41.45           
  5. Marc Castricum                Zwemvereniging Hoorn     41.91 0000321      42.18           
  6. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          44.15 9802127      45.22           
  7. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn     46.24 9901643      45.64           
  8. Tijmen Kuin                   De Dolfijn               46.11 9802183      47.55           
  9. Raymon Zoetigheid             WZ&PC Purmerend          53.71 9804323      48.59           
 10. Haron Malash                  De Dolfijn               53.72 0000541      48.87           
 11. Lars Dubbeld                  WZ&PC Purmerend          53.05 9804311      49.05           
 12. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          53.48 9901627      53.45           
 DIS Mart Broerse                  De Dolfijn             1:01.83 9902217    1:00.08           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:07.00 9902717    1:11.23           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC + VJ
AFGE Raouf Babiker                 WZ&PC Purmerend        1:06.41 9803471                      
  NG Floris Siks                   Zwemvereniging Hoorn     50.00 9901655                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-3-2010 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irene Teufer                  De Dolfijn             1:19.87 9602340    1:18.00           
          1:18.00
  2. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        1:20.74 9600862    1:19.02           
          1:19.02
  3. Esmee Vermeulen               De Dolfijn             1:21.03 9600678    1:19.88           
          1:19.88
  4. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   1:19.53 9600112    1:21.09           
          1:21.09
  5. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn   1:24.94 9603338    1:24.07           
          1:24.07
  6. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:33.37 9605230    1:27.90           
          1:27.90
  7. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:21.76 9600316    1:27.99           
          1:27.99
  8. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:29.12 9703888    1:30.68           
          1:30.68
  9. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   1:33.39 9603884    1:31.29           
          1:31.29
 10. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend        1:35.54 9601960    1:32.20           
          1:32.20
 11. Robin Pameijer                De Dolfijn             1:29.97 9701978    1:33.35           
          1:33.35
 12. José Verbeek                  WZ&PC Purmerend        1:36.77 9701248    1:34.81           
          1:34.81
 13. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:44.01 9701320    1:42.83           
          1:42.83
 14. Elise Dekker                  De Dolfijn             1:48.40 9700976    1:48.76           
          1:48.76
 15. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             1:45.03 9603130    1:48.80           
          1:48.80
 16. Muriel van der Laan           De Dolfijn             2:04.06 9705624    2:02.21           
          2:02.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14-3-2010 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn   4:32.08 9600469    4:40.49           
          1:08.10  2:17.99  4:40.49
  2. Nelson Branquinho             De Dolfijn             4:53.26 9600727    4:44.83           
          1:07.50  2:19.76  4:44.83
  3. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   5:03.03 9600527    4:45.41           
          1:06.88  2:19.72  4:45.41
  4. Michael Tonsbeek              De Dolfijn             5:22.22 9701287    4:54.07           
          1:09.32  2:24.98  4:54.07
  5. Jordi Kerssens                Zwemvereniging Hoorn   5:30.67 9601075    5:04.23           
          1:10.52  2:27.91  5:04.23
  6. Max Guthman                   De Dolfijn                  NT 9603317    5:15.07           
          1:11.93  2:30.83  5:15.07
  7. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        5:18.80 9600467    5:15.86           
          1:10.51  2:29.70  5:15.86
  8. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             5:43.04 9600327    5:26.18           
          1:16.17  2:42.64  5:26.18
  9. Albert van Nee                De Dolfijn             6:09.42 9602627    5:31.06           
          1:18.12  2:43.79  5:31.06
 10. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        6:00.56 9703033    5:32.70           
          1:20.37  2:45.08  5:32.70
 11. Navin Keizer                  De Dolfijn             5:45.85 9701337    5:39.99           
          1:19.27  5:39.99
 12. Adam Malash                   De Dolfijn             6:17.45 9702145    6:01.92           
          1:20.58  2:55.13  6:01.92
 13. Jesper Kok                    De Dolfijn             6:15.45 9600247    6:02.46           
          1:24.42  2:56.46  6:02.46
 14. Anis el Bachaoui              De Dolfijn             6:20.57 9702093    6:05.40           
          1:25.80  2:58.47  6:05.40
 DIS Ivar de Jong                  De Dolfijn             4:53.38 9700869                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        5:51.66 9703609                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14-3-2010 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lona Kroese                   De Dolfijn             2:14.56 8702382    2:16.78           
          1:04.49  2:16.78
  2. Moniek Nijhuis                De Dolfijn             2:19.93 8803188    2:17.12           
          1:06.82  2:17.12
  3. Anja van der Hout             De Dolfijn             2:25.47 9001598    2:20.43           
          2:20.43
  4. Willemijn Knot                De Dolfijn             2:23.33 9002010    2:22.55           
          1:04.95  2:22.55
  5. Lenneke van Schaik            De Dolfijn             2:18.79 8603124    2:23.47           
          1:07.16  2:23.47
  6. Silke Oude Weernink           De Dolfijn             2:20.82 9002854    2:25.10           
          2:25.10
  7. Anouk Elzerman                De Dolfijn             2:25.89 9005914    2:26.07           
          1:10.47  2:26.07
  8. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        2:27.54 9403030    2:26.51           
          1:09.48  2:26.51
  9. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:29.11 8500454    2:33.69           
          2:33.69
 10. Britt Bakker                  De Dolfijn             2:28.63 9100094    2:38.73           
          1:16.71  2:38.73
 11. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        2:45.88 8604394    2:45.16           
          1:16.97  2:45.16
 12. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn   2:38.64 9301064    2:45.17           
          2:45.17
 13. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   2:39.92 8604152    2:45.36           
          2:45.36
 14. Anke Jonker                   De Dolfijn             2:42.62 8906966    2:48.91           
          1:17.52  2:48.91
 15. Nathalie van Velzen           WZ&PC Purmerend        2:43.80 8502970    2:55.20           
          1:22.60  2:55.20
AFGE Manon van Rooijen             De Dolfijn             2:17.54 8201404                      
AFGE Tessa Brouwer                 De Dolfijn             2:21.08 9105548                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-3-2010 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frank Boon                    De Dolfijn               23.64 8800391      23.60           
  2. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn     23.63 8902411      24.21           
  3. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          24.37 8703351      24.59           
  4. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend          24.88 9101249      24.67           
  5. Peter-Jan Plasmans            De Dolfijn               24.83 9103063      25.19           
  6. Nick Hessing                  De Dolfijn               25.58 9103753      25.25           
  7. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          25.33 9002147      25.36           
  8. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn     25.88 9102711      25.77           
  9. Joost Krommenhoek             De Dolfijn               23.59 8401293      26.01           
 10. Raoul Engelenburg             De Dolfijn               25.94 8900843      26.04           
 11. Matthijs Dekker               De Dolfijn               26.16 9000621      26.18           
 12. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend          26.38 8803379      26.51           
 13. Bart Beemster                 Zwemvereniging Hoorn     27.19 8700153      26.60           
 14. Marijn Nijssen                Zwemvereniging Hoorn     26.24 8703983      26.94           
 15. Fred Smink                    De Dolfijn               25.69 9104519      27.01           
 16. Ruben Hoogeveen               De Dolfijn               30.05 8902393      29.58           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-3-2010 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Parand Zarekiani              De Dolfijn             1:07.24 9402150    1:06.40           
          1:06.40
  2. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        1:07.20 9600868    1:07.51           
          1:07.51
  3. Maxime Verschuur              De Dolfijn             1:09.38 9500804    1:09.46           
          1:09.46
  4. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:12.31 9503644    1:11.32           
          1:11.32
  5. Annika Arvin                  De Dolfijn             1:13.23 9500008    1:11.45           
          1:11.45
  6. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:18.82 9603240    1:13.90           
          1:13.90
  7. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:16.99 9504810    1:18.51           
          1:18.51
  8. Marloes Jellema               WZ&PC Purmerend        1:23.72 9500922    1:21.16           
          1:21.16
  9. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn        NT 9506354    1:25.25           
          1:25.25
 10. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:22.78 9505830    1:25.34           
          1:25.34
 11. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn        NT 9603884    1:25.37           
          1:25.37
 12. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             1:25.26 9404566    1:26.85           
          1:26.85
 13. Siham el Bacha                De Dolfijn             1:33.01 9504602    1:32.86           
          1:32.86
AFGE Miloes Rozemuller             Zwemvereniging Hoorn   1:14.18 9501832                      
AFGE Hanna van Gessel              De Dolfijn             1:33.60 9504604                      

  BM Sanne Bommer                  De Dolfijn             1:15.86 9501132    1:18.61           
          1:18.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14-3-2010 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        2:34.52 9400913    2:34.55           
          1:12.05  2:34.55
  2. Ties Elzerman                 De Dolfijn             2:46.58 9502163    2:42.59           
          1:16.89  2:42.59
  3. Jesse Meijer                  De Dolfijn             2:58.94 9403633    2:51.26           
          1:21.70  2:51.26
  4. Andy Onderstal                De Dolfijn             3:04.79 9504889    2:52.98           
          1:23.82  2:52.98
  5. Guus Jonk                     Zwemvereniging Hoorn   2:55.94 9501509    2:55.59           
          1:23.90  2:55.59
  6. Thierry Feld                  Zwemvereniging Hoorn   2:58.00 9601185    2:57.50           
          1:26.16  2:57.50
  7. Diego Hélant Muller           De Dolfijn             3:07.52 9500451    3:06.23           
          1:30.27  3:06.23
  8. Lorenzo Oosterhoff            De Dolfijn                  NT 9403467    3:10.57           
          1:33.78  3:10.57
  9. Thomas Franke                 Zwemvereniging Hoorn   3:16.62 9404853    3:10.65           
          1:31.25  3:10.65
 10. Roel Alers                    WZ&PC Purmerend        3:29.17 9501593    3:18.35           
          1:34.10  3:18.35
AFGE Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        3:36.95 9501403                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14-3-2010 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira Toussaint                De Dolfijn               57.11 9400990      57.69           
            57.69
  2. Femke Swier                   Zwemvereniging Hoorn     59.81 9305122      59.65           
            59.65
  3. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        1:01.53 9302840    1:00.59           
          1:00.59
  4. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:00.40 9402788    1:01.68           
          1:01.68
  5. Jamie de Jong                 De Dolfijn             1:00.96 9300898    1:03.18           
          1:03.18
  6. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:02.49 9202772    1:03.83           
          1:03.83
  7. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   1:04.70 9604426    1:03.90           
          1:03.90
  8. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend        1:05.94 9200804    1:07.06           
          1:07.06
  9. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:03.31 9201522    1:07.61           
          1:07.61
 10. Laura Ootes                   De Dolfijn             1:07.42 9201340    1:08.83           
          1:08.83
 11. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        1:07.66 9301454    1:10.19           
          1:10.19
 12. Nina Brouwers                 WZ&PC Purmerend        1:12.69 9301414    1:14.12           
          1:14.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
14-3-2010 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Dekker                  De Dolfijn             2:05.85 9300627    2:07.87           
          1:02.46  2:07.87
  2. Jens Bakker                   De Dolfijn             2:10.69 9300021    2:09.28           
          1:04.57  2:09.28
  3. Frank van der Wolff           Zwemvereniging Hoorn   2:08.90 9400955    2:11.76           
          1:03.92  2:11.76
  4. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:09.73 9200027    2:12.20 FJ 1      
          1:05.10  2:12.20
  5. Dennis Eliveld                De Dolfijn             2:10.03 9202351    2:12.20 FJ 2      
          1:04.88  2:12.20
  6. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        2:16.57 9300269    2:21.06           
          1:08.22  2:21.06
  7. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:34.20 9303065    2:24.42           
          1:09.94  2:24.42
  8. Casper van der Haagen         Zwemvereniging Hoorn   2:31.23 9202521    2:28.68           
          1:12.22  2:28.68
  9. Daan Remmelzwaal              WZ&PC Purmerend        2:32.22 9302553    2:29.27           
          1:13.77  2:29.27
 10. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        2:32.97 9302447    2:29.51           
          1:11.16  2:29.51
 11. Stefan Doets                  De Dolfijn             2:50.36 9304941    2:41.93           
          1:16.90  2:41.93
 12. Dylan Onderstal               De Dolfijn             2:52.94 9204121    2:56.49           
          1:25.67  2:56.49
 13. Jeroen Hoeben                 Zwemvereniging Hoorn   3:00.10 9602955    3:06.64           
          1:29.97  3:06.64
AFGE Quincy Hélant Muller          De Dolfijn             2:40.94 9301735                      
AFGE Alphonse de Koster            Zwemvereniging Hoorn   3:10.01 9603695                      
AFGE Mike Hoonakker                WZ&PC Purmerend        2:36.25 9301709                      
AFGE Timo Hol                      Zwemvereniging Hoorn   3:23.35 9701885                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14-3-2010 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anja van der Hout             De Dolfijn             1:01.52 9001598    1:02.84           
          1:02.84
  2. Willemijn Knot                De Dolfijn             1:01.71 9002010    1:04.58           
          1:04.58
  3. Moniek Nijhuis                De Dolfijn             1:06.11 8803188    1:04.97           
          1:04.97
  4. Lenneke van Schaik            De Dolfijn             1:03.60 8603124    1:05.35           
          1:05.35
  5. Lona Kroese                   De Dolfijn             1:05.57 8702382    1:05.67           
          1:05.67
  6. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:05.74 8500454    1:07.98           
          1:07.98
  7. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:10.16 9403030    1:11.65           
          1:11.65
  8. Cleo Denise Bol               WZ&PC Purmerend        1:12.48 9403314    1:12.61           
          1:12.61
  9. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   1:16.74 8604152    1:13.76           
          1:13.76
 10. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn   1:17.60 9301064    1:17.70           
          1:17.70
 11. Britt Bakker                  De Dolfijn             1:12.98 9100094    1:18.97           
          1:18.97
 12. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        1:17.98 8604394    1:20.06           
          1:20.06
 13. Anke Jonker                   De Dolfijn             1:15.20 8906966    1:20.33           
          1:20.33
AFGE Jodie Moraal                  Zwemvereniging Hoorn   1:45.55 9705164                      
AFGE Manon van Rooijen             De Dolfijn             1:04.00 8201404                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14-3-2010 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Lebis                   WZ&PC Purmerend        2:11.49 8101037    2:16.23           
          1:04.78  2:16.23
  2. Joost Krommenhoek             De Dolfijn             2:06.54 8401293    2:17.77           
          1:06.66  2:17.77
  3. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn   2:13.79 8902411    2:18.41           
          1:04.41  2:18.41
  4. Bart Beemster                 Zwemvereniging Hoorn   2:15.62 8700153    2:22.36           
          1:05.77  2:22.36
  5. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        2:10.49 8700155    2:23.11           
          1:03.63  2:23.11
  6. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn   2:28.48 9102711    2:23.49           
          1:09.45  2:23.49
  7. Nick Hessing                  De Dolfijn             2:21.80 9103753    2:26.15           
          1:06.19  2:26.15
  8. Peter-Jan Plasmans            De Dolfijn             2:25.59 9103063    2:27.86           
          1:06.46  2:27.86
  9. Marijn Nijssen                Zwemvereniging Hoorn   2:21.73 8703983    2:35.01           
          1:10.22  2:35.01
 DIS Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        2:31.98 9101249    2:34.93           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:10.29  2:34.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14-3-2010 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             3:54.02            3:52.72           
        Ties Elzerman, 95                          Jesse Meijer, 94
        Max Guthman, 96                            Andy Onderstal, 95
            56.17  1:56.37  3:52.72

  2. WZ&PC 1                       WZ&PC Purmerend        4:00.35            3:59.62           
        Kingue Struijf, 94                         Carlo Kemp, 96
        Tim Tuijp, 98                              Dave Heshof, 95
            54.58  2:01.74  3:59.62




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14-3-2010 - 17:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   1:52.36            1:51.48           
        Thierry Feld, 96                           Danny Berlemon, 96
        Yannick Vijver, 96                         Frank van der Wolff, 94
            27.49    56.38  1:51.48

  2. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             1:58.38            1:57.05           
        Lorenzo Oosterhoff, 94                     Nelson Branquinho, 96
        Dwight van Schoorl, 96                     Diego Hélant Muller, 95
            28.74    59.33  1:57.05




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14-3-2010 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC 1                       WZ&PC Purmerend        4:34.28            4:37.27           
        Julia Brouwers, 96                         Janine Rooker, 96
        Amber Ruig, 96                             Rosa Veerman, 96
            33.09  1:07.70  2:24.88  4:37.27

  2. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             4:41.32            4:39.18           
        Iranila Pattipilohy, 96                    Irene Teufer, 96
        Tessa Vermeulen, 98                        Esmee Vermeulen, 96
            34.08  1:12.24  2:34.57  4:39.18

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:53.78            4:54.40           
        Kristine Zwaan, 96                         Claudia Rijkhoff, 96
        Manon Wiersma, 96                          Chantal Hoogervorst, 96
            35.79  1:14.40  2:34.81  4:54.40




SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend