Competitie deel 4 2010
Castricum (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 35. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 39. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, 6 - 9 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
14.03.2010 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Zeist 1                    Zwemclub Zeist         5:05.49            5:05.03           
        Robin Theijn, 93                           Elles Becker, 96
        Charlotte Anraad, 93                       Heleen Kaemingk, 95
          1:17.81  5:05.03

  2. De Meeuwen Diemen 1           De Meeuwen Diemen      5:18.59            5:13.71           
        Bernadette Vuur, 94                        Devina Cicilson, 86
        Rachel Nemelc, 86                          Margriet Maasbommel, 87
          1:24.95  5:13.71

  3. Kzc 1                         Kzc                    5:31.61            5:22.54           
        Dyana van Pomeren, 90                      Lisa Brantjes, 98
        Laura Pruim, 96                            Yvonne Oosterveen, 80
          1:17.77  5:22.54

  4. Kzc 2                         Kzc                    5:41.76            5:26.65           
        Meike Duineveld, 96                        Elodie Smit, 93
        Fréderique van Tiel, 97                    Willemijn Smit, 93
          1:20.81  5:26.65

 DIS Aquafit 1                     Aquafit                     NT            5:29.08           
        SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
        Lisette Wester, 90                         Milou van Riet, 90
        Soraya Tak, 94                             Fabien Hogema, 93
          1:15.53  5:29.08




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Zeist 1                    Zwemclub Zeist         2:07.22            2:05.00           
        Jeffrey Hahn, 98                           Bas Giezeman, 97
        Luc van de Sant, 95                        Rick Theijn, 96
          2:05.00

  2. De Meeuwen Diemen 1           De Meeuwen Diemen      2:14.39            2:10.57           
        Ivo van Dijck, 97                          Egbert Jansen, 94
        Lars de Vries, 95                          Axel Eisinga, 97
            34.07  2:10.57

  3. Aquafit 1                     Aquafit                     NT            2:14.89           
        David van der Veen, 97                     Perry Warmenhoven, 96
        Martin Hogema, 96                          Sammie Leijen, 94
            34.36  2:14.89

 DIS Kzc 1                         Kzc                    2:02.52                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Jorn Vis, 95                               Clim Kerssens, 97
        Dejan Kocet, 96                            Koen van de Velde, 96
            28.38




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14.03.2010 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels Martens                 Kzc                      24.85 0100111      23.33           
  2. Rens Zomerdijk                Kzc                         NT 0000775      24.05           
  3. Stefan Loos                   Kzc                      27.18 0000487      25.06           
  4. Jordi Bogers                  Kzc                         NT 0101177      26.83           
  5. Scott van der Roest           De Meeuwen Diemen           NT 0100359      26.93           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14.03.2010 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Diamant                 Aquafit                  22.36 0003366      21.36           
  2. Sacha van den Heuvel          De Meeuwen Diemen           NT 0003134      24.36           
  3. Chayenne Mosk                 Kzc                      26.70 0001022      24.63           
  4. Denise Laan                   Aquafit                  24.63 0001180      24.65           
  5. Akosua Windster               De Meeuwen Diemen           NT 0003396      24.74           
  6. Femke Ritman                  Kzc                      28.65 0100286      26.15           
  7. Britt van der Linden          De Meeuwen Diemen        27.67 0100960      26.40           
  8. Eline Loos                    Kzc                      30.72 0100838      27.48           
  9. Kirsten Dijkman               Kzc                      27.18 0000842      28.91           
 10. Tara van Leeuwen              Kzc                         NT 0201112      32.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14.03.2010 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Brantjes                 Kzc                    1:10.23 9800950    1:09.36           
          1:09.36
  2. Lisette van Es                Zwemclub Zeist         1:16.56 9902344    1:15.27           
          1:15.27
  3. Anouk Dijkman                 Kzc                    1:30.26 9801518    1:18.55           
          1:18.55
  4. Danae Kingma                  Aquafit                1:26.55 0001740    1:21.69           
          1:21.69
  5. Samantha Buhrs                Kzc                         NT 9804146    1:21.99           
          1:21.99
  6. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         1:25.70 9801794    1:22.75           
          1:22.75
  7. Sascha Rozemeijer             Aquafit                1:26.36 9902230    1:24.25           
          1:24.25
  8. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist         1:36.23 9800020    1:24.76           
          1:24.76
  9. Puck van den Heuvel           De Meeuwen Diemen      1:30.35 9804260    1:28.20           
          1:28.20
 10. Meike Kwadijk                 Zwemclub Zeist         1:36.63 9900624    1:29.03           
          1:29.03
 11. Anne Exmann                   De Meeuwen Diemen           NT 9804224    1:30.71           
          1:30.71
 12. Anouck Lubbers                Kzc                    1:53.71 9901912    1:32.78           
          1:32.78
 13. Rachèl Lubbers                Kzc                    1:50.52 9901924    1:35.83           
          1:35.83
 14. Tessa van Gelderen            Aquafit                1:38.58 9802252    1:36.20           
          1:36.20
 15. Lisa de Vries                 Aquafit                1:37.75 9804130    1:36.43           
          1:36.43
 16. Quincy Böing                  De Meeuwen Diemen      1:41.37 9903218    1:36.44           
          1:36.44
 17. Myrthe Vreeman                De Meeuwen Diemen      1:44.52 9903194    1:36.71           
          1:36.71
 18. Sascha de Groot               Kzc                    1:44.25 9902162    1:38.28           
          1:38.28
 19. Savannah Klein Schiphorst     Aquafit                1:54.85 9904212    1:38.84 FJ 1      
          1:38.84
 20. Ellen Roof                    Zwemclub Zeist         1:50.39 9903978    1:38.84 FJ 2      
          1:38.84
 21. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         1:47.04 9900988    1:43.75           
          1:43.75
 22. Kirsty Ros                    Kzc                         NT 9902178    1:45.69           
          1:45.69
 23. Anna Konijn                   Aquafit                2:07.64 9904214    2:04.86           
          2:04.86
 DIS Blom van de Velde             Kzc                         NT 9901262                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Shirley Lippus                Kzc                    1:38.79 9901406                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.Z Sharon Diamant                Aquafit                     NT 9805144                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14.03.2010 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist         1:10.80 9802489    1:11.23           
          1:11.23
  2. Phil Brantjes                 Kzc                    1:19.89 0000485    1:21.27           
          1:21.27
  3. Martijn van Zeeland           Zwemclub Zeist         1:31.56 9900329    1:23.65           
          1:23.65
  4. Daan Zwetsloot                Kzc                         NT 9901409    1:25.53           
          1:25.53
  5. Devon-Ray Jacobs              Kzc                    1:26.46 9901685    1:26.20           
          1:26.20
  6. Alper Tuzcu                   De Meeuwen Diemen      1:32.08 9803641    1:26.29           
          1:26.29
  7. Jasper Garstman               Aquafit                1:27.79 9802687    1:26.71           
          1:26.71
  8. Tim Favot                     Aquafit                     NT 9802521    1:28.97           
          1:28.97
  9. Sven Martens                  Kzc                    1:33.69 9801445    1:33.41           
          1:33.41
 10. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:38.27 9902947    1:33.94           
          1:33.94
 11. Nick van Stijn                Kzc                    1:42.33 9802729    1:34.97           
          1:34.97
 12. Thomas Sap                    Kzc                    1:35.12 9802357    1:35.18           
          1:35.18
 13. Benjamin Beurs                De Meeuwen Diemen           NT 9900867    1:36.40           
          1:36.40
 14. Viggo van der Roest           De Meeuwen Diemen      1:41.34 9900769    1:37.85           
          1:37.85
 15. Justin Ruijpers               De Meeuwen Diemen      1:36.10 9802595    1:38.69           
          1:38.69
 16. Kasper Lubbers                Kzc                         NT 9901315    1:38.80           
          1:38.80
 17. Sjoerd Dingerink              De Meeuwen Diemen           NT 9803805    1:40.66           
          1:40.66
 18. Hugo van Wezenbeek            Kzc                         NT 9804157    1:44.03           
          1:44.03
 DIS Anwar el Bardai               De Meeuwen Diemen      1:47.92 9803611                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Kaj van der Pal               Kzc                    1:24.42 9902135                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Mike Morianner                Kzc                    1:20.31 9902137                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Pepijn Kerssens               Kzc                    1:37.67 9901321                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           37.25 9600628      36.04           
  2. Meike Duineveld               Kzc                      35.94 9601526      37.61           
  3. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist           39.16 9600122      38.34           
  4. Renske Weeda                  Aquafit                  39.46 9700500      38.41 FJ 1      
  5. Rachel Ozinga                 Kzc                      38.49 9606278      38.41 FJ 2      
  6. Daphne Laan                   Aquafit                  41.68 9600688      40.59           
  7. Marith Roelen                 De Meeuwen Diemen        40.97 9604846      41.17           
  8. Mirthe de Groot               Kzc                         NT 9601496      41.61           
  9. Samara Leijen                 Aquafit                  43.96 9600798      42.28           
 10. Lotte Schoot                  Kzc                         NT 9601524      42.49           
 11. Iris de Vries                 Aquafit                  47.65 9703640      42.70           
 12. Lisa Roof                     Zwemclub Zeist           43.91 9604946      44.28           
 13. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist           48.57 9801080      46.35           
 14. Nathasja Boogaard             Kzc                      46.49 9604272      47.54           
 15. Crishaina Windster            De Meeuwen Diemen           NT 9606308      52.92           
 16. Anne Bakker                   De Meeuwen Diemen        54.05 9605166      55.68           
AFGE Rachel Vogler                 De Meeuwen Diemen        40.37 9605812                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
14.03.2010 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen van de Velde             Kzc                      34.59 9600915      32.44           
  2. Clim Kerssens                 Kzc                      45.04 9703617      38.50           
  3. Sjoerd Krab                   Kzc                      38.41 9600921      38.91           
  4. Ivo van Dijck                 De Meeuwen Diemen        40.71 9702985      39.25           
  5. David van der Veen            Aquafit                  41.65 9702075      40.78           
  6. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist           44.41 9702285      41.14           
  7. Bernd Rozemeijer              Aquafit                  48.22 9702621      42.54           
  8. Martin Hogema                 Aquafit                  42.95 9604345      43.32           
  9. Bjarne Bruijns                Kzc                      47.22 9704617      43.41           
 10. Axel Eisinga                  De Meeuwen Diemen      1:00.62 9702409      44.12           
 11. Perry Warmenhoven             Aquafit                  43.21 9603919      44.16           
 12. Jaimy Veldhuisen              De Meeuwen Diemen        48.10 9703985      45.01           
 13. Jelle Eisinga                 De Meeuwen Diemen        48.75 9702423      45.25           
 14. Ahmet Liman                   Kzc                         NT 9704215      46.07           
 15. Bart Sparrius                 Aquafit                     NT 9704779      46.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Berber Stevens                De Meeuwen Diemen        38.51 9405950      42.28           
  2. Soraya Tak                    Aquafit                  43.25 9404554      42.70           
  3. Fréderique van Tiel           Kzc                      45.80 9702852      42.91           
  4. Heleen Kaemingk               Zwemclub Zeist           55.29 9501438      43.64           
  5. Yesica Paap                   Kzc                         NT 9504822      43.74           
  6. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           43.42 9505682      44.59           
  7. Laura Pruim                   Kzc                         NT 9601466      45.02           
  8. Eline van Riet                Aquafit                  45.25 9404816      45.29           
  9. Cynthia Pruim                 Kzc                         NT 9701292      46.59           
 10. Marlotte Wester               Aquafit                  45.01 9404458      47.12           
 11. Bernadette Vuur               De Meeuwen Diemen        52.11 9406734      47.65           
 12. Daniëlle de Reus              Kzc                      50.53 9505908      47.71           
 13. Sarah Hijmans                 De Meeuwen Diemen        49.14 9406924      49.28           
 14. Sabine van Dijck              De Meeuwen Diemen        48.89 9506318      49.91           
 DIS Eline Bakker                  De Meeuwen Diemen        50.90 9405698      51.85           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010 - 17:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars de Vries                 De Meeuwen Diemen        38.02 9503431      37.28           
  2. Jorn Vis                      Kzc                      42.32 9505085      38.47           
  3. Stef Laan                     Aquafit                  45.70 9401355      38.88           
  4. Sammie Leijen                 Aquafit                  42.97 9402639      39.71           
  5. Luc van de Sant               Zwemclub Zeist           43.07 9501931      40.61           
  6. Dejan Kocet                   Kzc                         NT 9601211      41.40           
  7. Wouter van Velzen             Kzc                      44.97 9501049      41.94           
  8. Egbert Jansen                 De Meeuwen Diemen        47.45 9406137      44.45           
AFGE Danny Borst                   Aquafit                  44.56 9504689                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14.03.2010 - 17:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elodie Smit                   Kzc                    1:18.34 9303808    1:19.05           
          1:19.05
  2. Charlotte Anraad              Zwemclub Zeist         1:20.08 9307588    1:21.25           
          1:21.25
  3. Fabien Hogema                 Aquafit                1:20.06 9302214    1:21.26           
          1:21.26
  4. Judith Aardenburg             Kzc                    1:24.99 9305202    1:27.88           
          1:27.88
 DIS Willemijn Smit                Kzc                    1:23.95 9304864    1:20.93           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:20.93
 DIS Daisy Lippus                  Kzc                    1:29.03 9305846    1:28.92           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:28.92
 DIS Nynke van Leeuwen             De Meeuwen Diemen      1:32.12 9405088    1:32.67           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:32.67
 DIS Isabel van Nesselrooij        Zwemclub Zeist              NT 9207810    1:33.82           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:33.82
AFGE Suzan Schuurhuis              De Meeuwen Diemen      1:29.14 9504212                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ben Zwerink                   De Meeuwen Diemen      1:10.36 9302791    1:09.13           
          1:09.13
  2. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist         1:11.64 9600325    1:10.30           
          1:10.30
  3. Alexander Sendrowicz          De Meeuwen Diemen      1:18.19 9303033    1:12.33           
          1:12.33
  4. Sebastiaan Beurs              De Meeuwen Diemen      1:13.89 9305959    1:13.27 FJ 1      
          1:13.27
  5. Wessel Weeda                  Aquafit                1:16.17 9302779    1:13.27 FJ 2      
          1:13.27
  6. Zhivago Holwijn               De Meeuwen Diemen      1:16.52 9204539    1:16.65           
          1:16.65
  7. Huub Sturkenboom              Kzc                    1:29.75 9303899    1:24.46           
          1:24.46
AFGE Wesley Schuurman              Kzc                    1:18.25 9602499                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.03.2010 - 17:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist         1:18.96 9306890    1:19.57           
          1:19.57
  2. Devina Cicilson               De Meeuwen Diemen      1:18.42 8604860    1:20.50           
          1:20.50
  3. Dyana van Pomeren             Kzc                         NT 9002990    1:20.93           
          1:20.93
  4. Rachel Nemelc                 De Meeuwen Diemen      1:23.32 8605020    1:23.91           
          1:23.91
  5. Milou van Riet                Aquafit                1:27.72 9005564    1:25.88           
          1:25.88
  6. Linda Stoevelaar              Aquafit                1:33.92 9007450    1:26.00           
          1:26.00
  7. Jacintha van Riel             Aquafit                1:31.38 8906506    1:29.44           
          1:29.44
  8. Lisette Wester                Aquafit                1:29.00 9006552    1:31.02           
          1:31.02
  9. Annika van Dijk               Zwemclub Zeist         1:25.10 9207096    1:31.93           
          1:31.93
 10. Marijn Hoeksel                De Meeuwen Diemen      1:29.03 9001496    1:34.51           
          1:34.51
 11. Margriet Maasbommel           De Meeuwen Diemen           NT 8702642    1:34.90           
          1:34.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.03.2010 - 17:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Hooijberg                 De Meeuwen Diemen      1:04.82 8601309    1:04.58           
          1:04.58
  2. Mark Schoep                   Kzc                         NT 8702947    1:05.74           
          1:05.74
  3. Peter Hogenstijn              Kzc                         NT 8400963    1:10.80           
          1:10.80
  4. Lâsse Krikke                  Kzc                    1:06.35 8802027    1:12.03           
          1:12.03
  5. Nico Rozemeijer               Aquafit                1:14.96 5900751    1:14.44           
          1:14.44
  6. Robin Hooijberg               De Meeuwen Diemen      1:29.64 9100973    1:15.29           
          1:15.29
  7. Lars Kleijn                   Kzc                         NT 8905645    1:15.45           
          1:15.45
  8. Johann Kaemingk               Zwemclub Zeist         1:36.66 9001441    1:16.52 FJ 1      
          1:16.52
  9. Sergey Martchenko             De Meeuwen Diemen           NT 7401341    1:16.52 FJ 2      
          1:16.52
 10. Paul Kuiper                   Kzc                    1:17.59 8301263    1:23.06           
          1:23.06
 11. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist         1:24.04 8603885    1:26.03           
          1:26.03
 DIS Kees Schuitemaker             Kzc                    1:42.55 9106083    1:29.96           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., vc
          1:29.96
AFGE Alex Admiraal                 Kzc                         NT 8600017                      
AFGE Leon Schuurhuis               De Meeuwen Diemen      1:17.16 9106699                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
14.03.2010 - 17:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Phil Brantjes                 Kzc                      36.67 0000485      36.29           
  2. Stefan Loos                   Kzc                      44.28 0000487      42.73           
  3. Niels Martens                 Kzc                      46.11 0100111      43.86           
  4. Rens Zomerdijk                Kzc                      49.21 0000775      48.35           
  5. Jordi Bogers                  Kzc                      56.91 0101177      53.07           
  6. Scott van der Roest           De Meeuwen Diemen        55.92 0100359      57.62           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
14.03.2010 - 17:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Mosk                 Kzc                      45.45 0001022      41.22           
  2. Kirsten Dijkman               Kzc                      44.24 0000842      43.87           
  3. Britt van der Linden          De Meeuwen Diemen        49.10 0100960      45.04           
  4. Sacha van den Heuvel          De Meeuwen Diemen        46.93 0003134      45.66           
  5. Denise Laan                   Aquafit                  44.01 0001180      45.93           
  6. Femke Ritman                  Kzc                      45.62 0100286      46.01           
  7. Eline Loos                    Kzc                      51.67 0100838      47.50           
  8. Laura Diamant                 Aquafit                  50.22 0003366      48.33           
  9. Akosua Windster               De Meeuwen Diemen        54.90 0003396      49.30           
 10. Tara van Leeuwen              Kzc                         NT 0201112    1:03.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
14.03.2010 - 17:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisette van Es                Zwemclub Zeist         1:41.49 9902344    1:36.99 FJ 1      
          1:36.99
  2. Danae Kingma                  Aquafit                1:37.62 0001740    1:36.99 FJ 2      
          1:36.99
  3. Lisa Brantjes                 Kzc                    1:41.42 9800950    1:36.99 FJ 3      
          1:36.99
  4. Anouk Dijkman                 Kzc                    1:46.95 9801518    1:41.32           
          1:41.32
  5. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         1:42.72 9801794    1:42.35           
          1:42.35
  6. Samantha Buhrs                Kzc                         NT 9804146    1:48.31           
          1:48.31
  7. Meike Kwadijk                 Zwemclub Zeist         1:51.56 9900624    1:49.77           
          1:49.77
  8. Savannah Klein Schiphorst     Aquafit                1:55.93 9904212    1:51.58           
          1:51.58
  9. Quincy Böing                  De Meeuwen Diemen      1:53.80 9903218    1:53.37           
          1:53.37
 10. Anne Exmann                   De Meeuwen Diemen           NT 9804224    1:54.38           
          1:54.38
 11. Ellen Roof                    Zwemclub Zeist         1:58.73 9903978    1:55.00           
          1:55.00
 12. Lisa de Vries                 Aquafit                1:56.07 9804130    1:55.43           
          1:55.43
 13. Rachèl Lubbers                Kzc                         NT 9901924    1:55.47           
          1:55.47
 14. Shirley Lippus                Kzc                    2:01.71 9901406    1:56.84           
          1:56.84
 15. Anouck Lubbers                Kzc                         NT 9901912    1:57.39           
          1:57.39
 16. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist         1:56.20 9800020    2:01.27           
          2:01.27
 17. Tessa van Gelderen            Aquafit                2:04.62 9802252    2:02.94           
          2:02.94
 18. Sascha de Groot               Kzc                    2:03.22 9902162    2:04.02           
          2:04.02
 19. Kirsty Ros                    Kzc                         NT 9902178    2:14.58           
          2:14.58
 DIS Puck van den Heuvel           De Meeuwen Diemen      1:49.30 9804260    1:45.64           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:45.64
 DIS Sascha Rozemeijer             Aquafit                1:46.86 9902230    1:46.84           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:46.84
 DIS Blom van de Velde             Kzc                         NT 9901262    1:53.11           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:53.11
 DIS Myrthe Vreeman                De Meeuwen Diemen      1:59.65 9903194    1:54.41           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:54.41
 DIS Anna Konijn                   Aquafit                2:03.79 9904214    2:17.85           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:17.85
 DIS Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         2:12.68 9900988    2:21.11           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:21.11
NG.Z Sharon Diamant                Aquafit                2:06.94 9805144                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
14.03.2010 - 18:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist         1:32.85 9802489    1:32.20           
          1:32.20
  2. Mike Morianner                Kzc                    1:39.14 9902137    1:38.35           
          1:38.35
  3. Jasper Garstman               Aquafit                1:46.35 9802687    1:41.64           
          1:41.64
  4. Kaj van der Pal               Kzc                    1:44.32 9902135    1:46.83           
          1:46.83
  5. Martijn van Zeeland           Zwemclub Zeist         1:50.12 9900329    1:49.37           
          1:49.37
  6. Pepijn Kerssens               Kzc                    1:55.15 9901321    1:51.67           
          1:51.67
  7. Sven Martens                  Kzc                    1:55.25 9801445    1:53.03           
          1:53.03
  8. Devon-Ray Jacobs              Kzc                    1:52.28 9901685    1:53.19           
          1:53.19
  9. Thomas Sap                    Kzc                    1:53.66 9802357    1:53.38           
          1:53.38
 10. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:55.64 9902947    1:54.92           
          1:54.92
 11. Viggo van der Roest           De Meeuwen Diemen      2:20.64 9900769    1:58.58           
          1:58.58
 12. Tim Favot                     Aquafit                     NT 9802521    2:00.60           
          2:00.60
 13. Anwar el Bardai               De Meeuwen Diemen      2:13.80 9803611    2:09.87           
          2:09.87
 14. Kasper Lubbers                Kzc                         NT 9901315    2:12.97           
          2:12.97
 DIS Alper Tuzcu                   De Meeuwen Diemen           NT 9803641                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Daan Zwetsloot                Kzc                         NT 9901409    1:50.95           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:50.95
 DIS Benjamin Beurs                De Meeuwen Diemen      1:57.09 9900867    1:53.27           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:53.27
 DIS Sjoerd Dingerink              De Meeuwen Diemen      2:11.51 9803805    1:53.64           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:53.64
 DIS Nick van Stijn                Kzc                    2:04.22 9802729    1:54.52           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SR
          1:54.52
 DIS Justin Ruijpers               De Meeuwen Diemen      1:56.04 9802595    1:56.36           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:56.36
 DIS Hugo van Wezenbeek            Kzc                    2:10.59 9804157    2:07.06           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:07.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010 - 18:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elles Becker                  Zwemclub Zeist         1:18.72 9600628    1:16.97           
          1:16.97
  2. Rachel Ozinga                 Kzc                    1:24.50 9606278    1:22.16           
          1:22.16
  3. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist         1:25.17 9600122    1:22.42           
          1:22.42
  4. Meike Duineveld               Kzc                         NT 9601526    1:24.21           
          1:24.21
  5. Marith Roelen                 De Meeuwen Diemen      1:26.20 9604846    1:26.05           
          1:26.05
  6. Renske Weeda                  Aquafit                1:26.17 9700500    1:26.07           
          1:26.07
  7. Samara Leijen                 Aquafit                1:30.84 9600798    1:31.16           
          1:31.16
  8. Mirthe de Groot               Kzc                    1:30.81 9601496    1:31.18           
          1:31.18
  9. Lotte Schoot                  Kzc                         NT 9601524    1:31.31           
          1:31.31
 10. Daphne Laan                   Aquafit                1:31.25 9600688    1:33.67           
          1:33.67
 11. Lisa Roof                     Zwemclub Zeist         1:34.47 9604946    1:33.81           
          1:33.81
 12. Iris de Vries                 Aquafit                1:35.92 9703640    1:35.89           
          1:35.89
 13. Nathasja Boogaard             Kzc                    1:47.72 9604272    1:43.81           
          1:43.81
 14. Anne Bakker                   De Meeuwen Diemen      1:45.90 9605166    1:49.04           
          1:49.04
 15. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         1:50.07 9801080    1:52.63           
          1:52.63
 DIS Crishaina Windster            De Meeuwen Diemen           NT 9606308    1:56.78           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:56.78
AFGE Rachel Vogler                 De Meeuwen Diemen      1:28.90 9605812                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14.03.2010 - 18:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen van de Velde             Kzc                         NT 9600915    1:12.47           
          1:12.47
  2. Sjoerd Krab                   Kzc                    1:22.84 9600921    1:24.24           
          1:24.24
  3. David van der Veen            Aquafit                1:29.58 9702075    1:26.25           
          1:26.25
  4. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist         1:31.51 9702285    1:27.00           
          1:27.00
  5. Clim Kerssens                 Kzc                    1:33.44 9703617    1:27.96           
          1:27.96
  6. Ivo van Dijck                 De Meeuwen Diemen      1:33.65 9702985    1:28.62           
          1:28.62
  7. Jelle Eisinga                 De Meeuwen Diemen      1:39.91 9702423    1:32.25           
          1:32.25
  8. Axel Eisinga                  De Meeuwen Diemen      1:44.05 9702409    1:32.74           
          1:32.74
  9. Bernd Rozemeijer              Aquafit                1:38.62 9702621    1:36.69           
          1:36.69
 10. Bart Sparrius                 Aquafit                     NT 9704779    1:37.93           
          1:37.93
 11. Ahmet Liman                   Kzc                         NT 9704215    1:43.37           
          1:43.37
 DIS Martin Hogema                 Aquafit                1:31.85 9604345    1:26.78           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:26.78
 DIS Bjarne Bruijns                Kzc                    1:40.33 9704617    1:30.12           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., VD
          1:30.12
 DIS Jaimy Veldhuisen              De Meeuwen Diemen      1:33.45 9703985    1:35.60           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:35.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 18:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heleen Kaemingk               Zwemclub Zeist         2:21.36 9501438    2:21.46           
            32.98  1:09.96  2:21.46
  2. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist         2:42.43 9505682    2:37.43           
            36.44  1:17.14  2:37.43
  3. Bernadette Vuur               De Meeuwen Diemen      2:45.22 9406734    2:41.00           
            35.91  1:16.28  2:41.00
  4. Cynthia Pruim                 Kzc                         NT 9701292    2:44.77           
            36.57  1:18.92  2:44.77
  5. Soraya Tak                    Aquafit                2:46.69 9404554    2:46.84           
            36.71  1:18.68  2:46.84
  6. Marlotte Wester               Aquafit                2:48.41 9404458    2:47.96           
            39.39  1:21.50  2:47.96
  7. Laura Pruim                   Kzc                         NT 9601466    2:48.25           
            39.25  1:23.08  2:48.25
  8. Yesica Paap                   Kzc                         NT 9504822    2:50.11           
            36.86  1:19.80  2:50.11
  9. Eline van Riet                Aquafit                2:53.64 9404816    2:56.81           
            39.09  1:24.44  2:56.81
 10. Berber Stevens                De Meeuwen Diemen           NT 9405950    2:57.43           
            40.73  1:26.86  2:57.43
 11. Fréderique van Tiel           Kzc                    3:07.80 9702852    2:59.57           
            39.28  1:26.38  2:59.57
 12. Sarah Hijmans                 De Meeuwen Diemen           NT 9406924    3:04.97           
            41.08  1:27.97  3:04.97
 13. Daniëlle de Reus              Kzc                    3:42.33 9505908    3:06.11           
            41.73  1:28.04  3:06.11
 14. Sabine van Dijck              De Meeuwen Diemen           NT 9506318    3:13.34           
            41.13  1:29.90  3:13.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010 - 18:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars de Vries                 De Meeuwen Diemen      2:36.77 9503431    2:17.61           
            30.79  1:05.67  1:42.68  2:17.61
  2. Jorn Vis                      Kzc                    2:29.09 9505085    2:18.96           
            31.87  1:06.90  1:40.36  2:18.96
  3. Sammie Leijen                 Aquafit                2:25.89 9402639    2:19.47           
          2:19.47
  4. Dejan Kocet                   Kzc                         NT 9601211    2:26.40           
            32.40  1:08.25  1:47.43  2:26.40
  5. Wouter van Velzen             Kzc                         NT 9501049    2:34.05           
          2:34.05
  6. Stef Laan                     Aquafit                     NT 9401355    2:38.44           
            35.69  1:15.23  1:56.38  2:38.44
  7. Luc van de Sant               Zwemclub Zeist         2:44.49 9501931    2:42.20           
            34.35  1:16.61  2:00.43  2:42.20
  8. Egbert Jansen                 De Meeuwen Diemen           NT 9406137    3:15.33           
            39.52  1:29.58  2:23.26  3:15.33
AFGE Danny Borst                   Aquafit                3:02.62 9504689                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14.03.2010 - 18:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Anraad              Zwemclub Zeist         1:29.59 9307588    1:29.73           
          1:29.73
  2. Elodie Smit                   Kzc                         NT 9303808    1:31.17           
          1:31.17
  3. Willemijn Smit                Kzc                    1:37.43 9304864    1:31.76           
          1:31.76
  4. Soraya Tak                    Aquafit                1:31.51 9404554    1:31.93           
          1:31.93
  5. Fabien Hogema                 Aquafit                1:31.16 9302214    1:34.74           
          1:34.74
  6. Judith Aardenburg             Kzc                    1:36.45 9305202    1:37.03           
          1:37.03
  7. Isabel van Nesselrooij        Zwemclub Zeist              NT 9207810    1:39.81           
          1:39.81
  8. Daisy Lippus                  Kzc                    1:41.61 9305846    1:40.05           
          1:40.05
  9. Nynke van Leeuwen             De Meeuwen Diemen      1:41.89 9405088    1:42.52           
          1:42.52
AFGE Suzan Schuurhuis              De Meeuwen Diemen      1:41.45 9504212                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.03.2010 - 18:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ben Zwerink                   De Meeuwen Diemen      1:17.06 9302791    1:16.88           
          1:16.88
  2. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist         1:20.69 9600325    1:19.16           
          1:19.16
  3. Zhivago Holwijn               De Meeuwen Diemen      1:23.19 9204539    1:24.74           
          1:24.74
  4. Alexander Sendrowicz          De Meeuwen Diemen      1:36.49 9303033    1:26.78           
          1:26.78
  5. Sebastiaan Beurs              De Meeuwen Diemen      1:25.55 9305959    1:26.83           
          1:26.83
  6. Wessel Weeda                  Aquafit                1:30.64 9302779    1:30.28           
          1:30.28
  7. Huub Sturkenboom              Kzc                    1:47.64 9303899    1:41.12           
          1:41.12
AFGE Wesley Schuurman              Kzc                    1:26.25 9602499                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
14.03.2010 - 19:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijn Hoeksel                De Meeuwen Diemen        37.82 9001496      31.57           
  2. Lisette Wester                Aquafit                  33.52 9006552      34.95           
  3. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist           35.01 9306890      35.90           
  4. Dyana van Pomeren             Kzc                         NT 9002990      36.14           
  5. Milou van Riet                Aquafit                  37.65 9005564      37.17           
  6. Rachel Nemelc                 De Meeuwen Diemen        38.86 8605020      38.61           
  7. Devina Cicilson               De Meeuwen Diemen        37.39 8604860      38.96           
  8. Linda Stoevelaar              Aquafit                  41.22 9007450      39.63           
  9. Annika van Dijk               Zwemclub Zeist           36.81 9207096      40.25           
 10. Jacintha van Riel             Aquafit                  41.96 8906506      41.83           
 11. Margriet Maasbommel           De Meeuwen Diemen           NT 8702642      43.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
14.03.2010 - 19:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Admiraal                 Kzc                         NT 8600017      30.71           
  2. Mark Schoep                   Kzc                      32.37 8702947      31.63           
  3. Tom Hooijberg                 De Meeuwen Diemen        30.77 8601309      31.80           
  4. Lâsse Krikke                  Kzc                      33.36 8802027      32.45           
  5. Robin Hooijberg               De Meeuwen Diemen        33.48 9100973      33.45           
  6. Peter Hogenstijn              Kzc                      35.14 8400963      34.43           
  7. Lars Kleijn                   Kzc                      36.76 8905645      34.94           
  8. Sergey Martchenko             De Meeuwen Diemen           NT 7401341      34.96           
  9. Kees Schuitemaker             Kzc                      37.25 9106083      35.85           
 10. Johann Kaemingk               Zwemclub Zeist           41.04 9001441      35.98           
 11. Nico Rozemeijer               Aquafit                  36.52 5900751      36.00           
 12. Paul Kuiper                   Kzc                      36.22 8301263      36.17           
 13. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist           40.45 8603885      42.02           
AFGE Leon Schuurhuis               De Meeuwen Diemen        36.76 9106699                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010 - 19:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kzc 1                         Kzc                    2:32.00            2:34.90           
        Meike Duineveld, 96                        Lisa Brantjes, 98
        Laura Pruim, 96                            Cynthia Pruim, 97
          2:34.90

  2. ZC Zeist 1                    Zwemclub Zeist         2:36.86            2:36.92           
        Demi Bunte, 98                             Elles Becker, 96
        Lisa Roof, 96                              Melanie van Someren, 96
            44.17  2:36.92

  3. Aquafit 1                     Aquafit                     NT            2:42.20           
        Iris de Vries, 97                          Renske Weeda, 97
        Daphne Laan, 96                            Samara Leijen, 96
            43.43  2:42.20

  4. Kzc 2                         Kzc                    2:46.52            2:42.34           
        Rachel Ozinga, 96                          Mirthe de Groot, 96
        Fréderique van Tiel, 97                    Anouk Dijkman, 98
            40.34  2:42.34

  5. De Meeuwen Diemen 1           De Meeuwen Diemen      2:52.12            2:54.38           
        Anne Exmann, 98                            Marith Roelen, 96
        Anne Bakker, 96                            Puck van den Heuvel, 98
            46.57  2:54.38




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 25m vrije slag                          6 - 9 jaar
14.03.2010 - 19:10                       (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kzc 1                         Kzc                    1:21.24            1:14.99           
        Stefan Loos, 00                            Phil Brantjes, 00
        Chayenne Mosk, 00                          Kirsten Dijkman, 00
          1:14.99

  2. Kzc 2                         Kzc                    1:26.09            1:24.29           
        Rens Zomerdijk, 00                         Niels Martens, 01
        Femke Ritman, 01                           Eline Loos, 01
          1:24.29




SPLASH Meet Manager 2007Registered to kzc