D1 Competitie deel 4
Boxtel (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Minioren 4 en later    Nr. 401. Alle, 50m schoolslag, Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Senioren 2 en later    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Minioren 4 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 2 en later    Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 32. Dames, 200m schoolslag, Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag, Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 38. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 3 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, 6 - 9 jaar    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                      Senioren Open
14-03-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Waalstroom 2               De Waalstroom          4:57.88            4:58.32           
        Kimberley Teunissen, 92                    Cindy Hendriks, 92
        Carlijn Viering, 97                        Danielle Thijssen, 93
            33.00  1:07.92  4:58.32

  2. BZV 1                         BZV 's-Hertogenbosch   4:59.65            5:07.48           
        Arja den Boer, 94                          Linda Schellekens, 88
        Julie Kleijzen, 95                         Laura van Hassel, 83
            37.41  1:17.16  5:07.48

  3. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              5:05.94            5:08.15           
        Emma Verhoeven, 93                         Patricia Becks, 87
        Hanneke van der Steen, 93                  Tamarah van der Pasch, 94
            38.18  1:19.60  5:08.15

  4. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              5:18.13            5:25.59           
        Joke Minkels, 90                           Anne Jansen, 88
        Desiree Peltenburg, 94                     Anita Engels, 90
            39.47  1:22.74  5:25.59

  5. Zegenwerp 3                   Zegenwerp              5:28.29            5:36.57           
        Melissa van der Schoot, 92                 Tessa Visser, 93
        Manouschka van Beek, 96                    Manon Jansen, 90
            38.43  1:17.83  5:36.57




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag               Junioren 4 en later
14-03-2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BZV 1                         BZV 's-Hertogenbosch   2:00.13            1:55.73           
        Willem Kleinendorst, 96                    Jeffrey Duif, 94
        Marco Hoogenraad, 95                       Diederick Groeneveld, 95
            29.16  1:55.73

  2. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:11.71            2:06.47           
        Bram Blonk, 95                             Jelle Verploegen, 96
        Jeppe Komdeur, 96                          Daan Viering, 94
            29.80  2:06.47

  3. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:08.89            2:07.11           
        Richie van Empel, 96                       Fabian van Beek, 98
        Bobby Visser, 96                           Jeffrey Poirters, 95
            29.57  2:07.11




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag                 Minioren 4 en later
14-03-2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Antoine van Dreumel           De Waalstroom            29.63 0200187      29.42           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag                 Minioren 4 en later
14-03-2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suze Sips                     De Waalstroom               NT 0003788      31.65           
  2. Maike Verploegen              De Waalstroom               NT 0102018      32.49           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 4 en later
14-03-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef van Boxtel               Zegenwerp                51.41 0000323      48.51           
 DIS Tygo van Empel                Zegenwerp                52.82 0100541      50.94           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien., SA


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 4 en later
14-03-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke Kampman               Zegenwerp                51.27 0100146      50.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag                 Junioren 1 en later
14-03-2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:23.42 0000614    1:20.12           
            38.43  1:20.12
  2. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:21.07 9900992    1:20.36           
            37.23  1:20.36
  3. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:26.97 9801998    1:25.14           
            40.71  1:25.14
  4. Puk de Roij                   Zegenwerp              1:45.95 9802020    1:27.62           
            40.87  1:27.62
  5. Saartje Vermeulen             BZV 's-Hertogenbosch   1:36.22 9900934    1:30.25           
            42.62  1:30.25
  6. Lette Alsemgeest              Zegenwerp              1:39.08 9903332    1:32.51           
            41.42  1:32.51
  7. Janneke Wouters               BZV 's-Hertogenbosch   1:33.13 9900932    1:32.70           
            43.25  1:32.70
  8. Renske Hornman                BZV 's-Hertogenbosch   1:41.58 9803562    1:33.72           
            44.38  1:33.72
  9. Dempsy van Lieshout           BZV 's-Hertogenbosch   1:36.73 0000462    1:36.80           
            42.48  1:36.80
 10. Daphne Helsper                De Waalstroom               NT 9904100    1:39.67           
            44.92  1:39.67
 11. Kayleigh van Breugel          BZV 's-Hertogenbosch   1:49.63 9901284    1:41.29           
            46.89  1:41.29
 12. Daphne van Noorden            BZV 's-Hertogenbosch   1:45.76 0002180    1:41.65           
            48.36  1:41.65
 13. Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom          1:45.58 9902926    1:43.44           
            44.55  1:43.44
 14. Anouk Hornman                 BZV 's-Hertogenbosch        NT 0002256    1:44.57           
            48.75  1:44.57
 15. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:51.50 9800480    1:46.70           
            50.89  1:46.70
 16. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom          2:08.39 9902624    1:57.71           
            54.35  1:57.71
AFGE Robin van't Hof               Zegenwerp              1:53.31 9804192                      
AFGE Lisa Rambach                  De Waalstroom               NT 9903652                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 6 en later
14-03-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:21.44 9800635    1:23.51           
            38.95  1:23.51
  2. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:24.47 9801447    1:24.32           
            40.51  1:24.32
  3. Jochem Kroese                 De Waalstroom               NT 9804367    1:28.56           
            41.17  1:28.56
  4. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:31.75 9801231    1:28.65           
            41.65  1:28.65
  5. Sander Somers                 Zegenwerp              1:30.51 9900951    1:31.19           
            43.28  1:31.19
  6. Okke Jansen                   De Waalstroom          1:36.21 0002475    1:32.80           
            43.20  1:32.80
  7. Pepijn Six                    Zegenwerp              1:33.42 9902281    1:34.32           
            44.23  1:34.32
  8. Karsten Paardenkooper         De Waalstroom          1:39.89 9902375    1:39.88           
            49.82  1:39.88
  9. Joost Geerdink                De Waalstroom               NT 0002467    1:52.78           
            53.09  1:52.78
 10. Thijs Arends                  De Waalstroom               NT 0001851    1:53.51           
            52.95  1:53.51
 11. Jasper Arends                 De Waalstroom          1:54.42 0001529    1:54.43           
            52.68  1:54.43
 DIS Gijs Mulder                   BZV 's-Hertogenbosch   1:25.08 9900747                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
            42.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag                   Junioren 3 en later
14-03-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manouschka van Beek           Zegenwerp                37.58 9603628      37.64           
  2. Carlijn Viering               De Waalstroom            39.16 9701142      37.98           
  3. Mandy Huijsmans               Zegenwerp                44.25 9601546      39.93 F1        
  3. Simone van den Elzen          BZV 's-Hertogenbosch     40.29 9701980      39.93 F2        
  5. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                42.20 9601544      40.44           
  6. Cedra Horstink                De Waalstroom            49.06 9605634      41.33           
  7. Julia Marasabessy             BZV 's-Hertogenbosch     39.84 9601820      41.78           
  8. Iris de Roij                  Zegenwerp                47.66 9604722      44.23           
  9. Anouk Verberne                BZV 's-Hertogenbosch     47.96 9704638      45.73           
AFGE Tessa van Helvoirt            BZV 's-Hertogenbosch     57.82 9702978                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag                   Junioren 2 en later
14-03-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Kleinendorst           BZV 's-Hertogenbosch     37.87 9602443      36.56 F2        
  1. Guus Vermeulen                BZV 's-Hertogenbosch     37.64 9701593      36.56 1         
  3. Richie van Empel              Zegenwerp                39.44 9603631      37.01           
  4. Bobby Visser                  Zegenwerp                38.23 9601437      38.41           
  5. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            45.80 9604097      43.60           
  6. Jelle Verploegen              De Waalstroom            38.10 9604787      45.43           
  7. Jesse Deenen                  Zegenwerp                48.26 9704603      47.68           
  8. Jasper Vogels                 De Waalstroom               NT 9704749      57.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag                    Jeugd 2 en later
14-03-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arja den Boer                 BZV 's-Hertogenbosch   1:20.27 9405634    1:21.13           
            37.10  1:21.13
  2. Julie Kleijzen                BZV 's-Hertogenbosch   1:25.21 9502958    1:25.82           
            40.73  1:25.82
  3. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              1:27.34 9403304    1:28.16           
            41.91  1:28.16
  4. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:30.71 9403308    1:28.71           
            41.79  1:28.71
  5. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:30.45 9603628    1:31.70           
            43.03  1:31.70
  6. Judith van der Knaap          De Waalstroom          1:36.86 9406944    1:37.72           
            46.14  1:37.72
  7. Fardau Lettinga               De Waalstroom          1:34.39 9405364    1:38.67           
            46.92  1:38.67
  8. Daphne Portegijs              Zegenwerp              1:42.25 9504814    1:38.80           
            45.44  1:38.80
  9. Hanna Rogels                  De Waalstroom          1:41.08 9506436    1:39.15           
            45.40  1:39.15
 10. Merel Meekes                  De Waalstroom          1:45.34 9506308    1:43.80           
            48.54  1:43.80
 11. Anne Roos Cramer              BZV 's-Hertogenbosch        NT 9506560    1:43.97           
            47.82  1:43.97
 12. Yulan Duit                    De Waalstroom               NT 9407266    1:46.07           
            48.92  1:46.07
AFGE Nadine van Kerkhoven          BZV 's-Hertogenbosch        NT 9407228                      

  BM Daniela Riitano               BZV 's-Hertogenbosch   1:35.51 9506092    1:31.60           
            43.36  1:31.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m schoolslag                 Junioren 4 en later
14-03-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Duif                  BZV 's-Hertogenbosch   1:16.80 9401365    1:16.73           
            35.07  1:16.73
  2. Daan Viering                  De Waalstroom          1:19.38 9403839    1:18.51           
            37.26  1:18.51
  3. Diederick Groeneveld          BZV 's-Hertogenbosch   1:25.00 9502123    1:22.11           
            38.49  1:22.11
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:29.86 9504127    1:29.22           
            41.96  1:29.22
  5. Bram Blonk                    De Waalstroom          1:34.70 9502475    1:30.31           
            42.87  1:30.31
  6. Marco Hoogenraad              BZV 's-Hertogenbosch   1:38.89 9503051    1:37.39           
            46.23  1:37.39
  7. Sofian Rechchad               BZV 's-Hertogenbosch   1:49.22 9502793    1:42.68           
            49.65  1:42.68
  8. Jip Durieux                   De Waalstroom          1:42.23 9405639    1:43.86           
            47.64  1:43.86
  9. Sam Mir                       BZV 's-Hertogenbosch   1:46.24 9504341    1:44.51           
            51.22  1:44.51
AFGE Victor vd Wetering            BZV 's-Hertogenbosch   1:46.83 9404179                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag                  Senioren 2 en later
14-03-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa van der Schoot        Zegenwerp              1:20.68 9203120    1:18.17           
          1:18.17
  2. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:18.12 9302280    1:19.74           
          1:19.74
  3. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:21.76 9306094    1:20.17           
          1:20.17
  4. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:23.93 9307192    1:23.06           
          1:23.06
  5. Djuna Josepa                  BZV 's-Hertogenbosch   1:25.09 9304600    1:24.08           
          1:24.08
  6. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:24.42 9306452    1:25.39           
          1:25.39
  7. Cindy Duif                    BZV 's-Hertogenbosch   1:33.38 9205960    1:34.67           
          1:34.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                    Jeugd 2 en later
14-03-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:12.02 9200893    1:08.90           
          1:08.90
  2. Mark Schellekens              BZV 's-Hertogenbosch   1:08.19 9201153    1:09.04           
          1:09.04
  3. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:09.62 9301773    1:10.51           
          1:10.51
  4. Jeroen Straatman              Zegenwerp              1:28.70 9207041    1:23.48           
          1:23.48
AFGE Charlie van Aken              De Waalstroom          1:21.95 9205625                      
AFGE Haiko Sleumer                 Zegenwerp              1:17.19 9304251                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
14-03-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley Teunissen           De Waalstroom          1:06.92 9201742    1:08.29           
            31.45  1:08.29
  2. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:08.69 8803854    1:09.57           
            32.26  1:09.57
  3. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:13.61 9207672    1:13.77           
            34.53  1:13.77
  4. Patricia Becks                Zegenwerp              1:17.67 8705946    1:16.50           
            36.15  1:16.50
  5. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:19.62 9303326    1:20.70           
            34.38  1:20.70
  6. Laura van Hassel              BZV 's-Hertogenbosch   1:20.88 8302552    1:22.76           
            38.48  1:22.76
  7. Anne Jansen                   Zegenwerp              1:23.14 8802054    1:23.76           
            38.16  1:23.76
  8. Marjoke Debets                De Waalstroom          1:21.43 8600768    1:25.10           
            39.02  1:25.10
  9. Michelle Berg                 BZV 's-Hertogenbosch        NT 7800048    1:25.36           
            39.95  1:25.36
 10. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:24.64 9101352    1:25.70 F1        
            39.40  1:25.70
 10. Manon Bruijns                 De Waalstroom          1:25.73 9502430    1:25.70 F2        
            38.50  1:25.70
 12. Annemijn van Grinsven         BZV 's-Hertogenbosch   1:25.65 8801450    1:26.93           
            39.60  1:26.93
 13. Anita Engels                  Zegenwerp              1:31.08 9001016    1:32.76           
            41.38  1:32.76
 14. Manon Jansen                  Zegenwerp              1:36.97 9001738    1:37.14           
            43.50  1:37.14
 15. Laura van Reen                De Waalstroom          1:29.68 9306300    1:40.36           
            44.42  1:40.36
 DIS Joke Minkels                  Zegenwerp              1:27.15 9002592            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
            43.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
14-03-2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV 's-Hertogenbosch     56.92 8900903      57.45           
            25.80    57.45
  2. Thomas Felten                 De Waalstroom            59.28 8300655    1:03.62           
            29.28  1:03.62
  3. Kenny van Krieken             BZV 's-Hertogenbosch   1:03.56 9001675    1:04.54           
            29.47  1:04.54
  4. Mehmet Demirci                BZV 's-Hertogenbosch   1:03.53 9100451    1:05.79           
            28.96  1:05.79
  5. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:06.97 8901119    1:06.42           
            30.70  1:06.42
  6. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:10.32 9105911    1:06.53           
            31.69  1:06.53
  7. Bart van der Aar              BZV 's-Hertogenbosch   1:05.36 8900005    1:06.76           
            30.82  1:06.76
  8. Hermie Minkels                BZV 's-Hertogenbosch   1:03.56 8702249    1:09.29           
            30.43  1:09.29
  9. Luuk Leering                  Zegenwerp              1:14.63 8702021    1:14.34           
            34.05  1:14.34
 10. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:16.65 9201985    1:14.93           
            33.30  1:14.93
 11. Fons Terstappen               BZV 's-Hertogenbosch   1:16.82 8905815    1:15.61           
            33.89  1:15.61
 12. Guus Verhoeven                Zegenwerp              1:21.05 9104629    1:16.32           
            34.80  1:16.32
 13. Stef Hoeven                   Zegenwerp              1:17.37 9001223    1:18.76           
            34.60  1:18.76
 DIS Mike Vaes                     BZV 's-Hertogenbosch   1:27.38 9106821    1:27.44           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI
            38.59  1:27.44
AFGE Martin Martens                BZV 's-Hertogenbosch        NT 8702173                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 4 en later
14-03-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp                38.55 0100541      39.23           
  2. Stef van Boxtel               Zegenwerp                44.72 0000323      42.68           
  3. Antoine van Dreumel           De Waalstroom          1:00.26 0200187      56.72           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 4 en later
14-03-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke Kampman               Zegenwerp                42.00 0100146      42.33           
  2. Suze Sips                     De Waalstroom               NT 0003788    1:00.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag                 Junioren 1 en later
14-03-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:41.61 0000614    1:45.08           
            50.61  1:45.08
  2. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:45.80 9900992    1:46.18           
            51.35  1:46.18
  3. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:49.46 9801998    1:52.94           
            54.99  1:52.94
  4. Puk de Roij                   Zegenwerp              1:55.78 9802020    1:54.04           
            53.29  1:54.04
  5. Daphne van Noorden            BZV 's-Hertogenbosch   2:02.66 0002180    1:57.16           
            55.10  1:57.16
  6. Kayleigh van Breugel          BZV 's-Hertogenbosch   1:59.73 9901284    1:58.05           
            56.03  1:58.05
  7. Daphne Helsper                De Waalstroom          2:07.62 9904100    1:58.16           
            55.26  1:58.16
  8. Janneke Wouters               BZV 's-Hertogenbosch   1:51.89 9900932    1:58.96           
            55.62  1:58.96
  9. Dempsy van Lieshout           BZV 's-Hertogenbosch        NT 0000462    1:59.54           
            58.26  1:59.54
 10. Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom          2:26.02 9902926    2:06.34           
          1:01.13  2:06.34
 11. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom          2:12.51 9902624    2:06.58           
            59.42  2:06.58
 12. Lette Alsemgeest              Zegenwerp              2:06.39 9903332    2:07.07           
            59.23  2:07.07
 13. Renske Hornman                BZV 's-Hertogenbosch   1:55.98 9803562    2:07.44           
            59.46  2:07.44
 14. Anouk Hornman                 BZV 's-Hertogenbosch        NT 0002256    2:08.00           
            59.21  2:08.00
 15. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          2:05.54 9800480    2:10.30           
          1:02.98  2:10.30
 16. Saartje Vermeulen             BZV 's-Hertogenbosch   2:10.27 9900934    2:14.59           
          1:02.38  2:14.59
AFGE Robin van't Hof               Zegenwerp              1:54.48 9804192                      
AFGE Lisa Rambach                  De Waalstroom          1:53.84 9903652                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 6 en later
14-03-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:46.10 9801231    1:44.29           
            48.16  1:44.29
  2. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:48.41 9801447    1:47.30           
            51.50  1:47.30
  3. Sander Somers                 Zegenwerp              1:46.94 9900951    1:51.63           
            53.63  1:51.63
  4. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:46.82 9800635    1:52.44           
            51.44  1:52.44
  5. Okke Jansen                   De Waalstroom          2:02.08 0002475    1:53.98           
            54.10  1:53.98
  6. Jasper Arends                 De Waalstroom          1:53.94 0001529    1:54.10           
            53.54  1:54.10
  7. Gijs Mulder                   BZV 's-Hertogenbosch   1:59.55 9900747    1:55.57           
            54.36  1:55.57
  8. Pepijn Six                    Zegenwerp              2:00.54 9902281    2:04.69           
            59.97  2:04.69
  9. Thijs Arends                  De Waalstroom          2:16.82 0001851    2:12.21           
          1:02.53  2:12.21
 DIS Jochem Kroese                 De Waalstroom          1:58.44 9804367    1:56.58           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SK
            54.20  1:56.58
 DIS Karsten Paardenkooper         De Waalstroom          2:11.55 9902375    2:02.72           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL
            58.62  2:02.72
 DIS Joost Geerdink                De Waalstroom               NT 0002467    2:16.02           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL
          1:04.60  2:16.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 200m wisselslag                 Junioren 3 en later
14-03-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlijn Viering               De Waalstroom          2:52.12 9701142    2:50.84           
            39.83  2:50.84
  2. Simone van den Elzen          BZV 's-Hertogenbosch   2:59.58 9701980    2:58.08           
            43.30  2:58.08
  3. Manouschka van Beek           Zegenwerp              3:12.95 9603628    3:02.67           
            38.42  3:02.67
  4. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              3:32.25 9601544    3:03.62           
            39.25  3:03.62
  5. Mandy Huijsmans               Zegenwerp              3:32.51 9601546    3:04.20           
            43.57  3:04.20
  6. Julia Marasabessy             BZV 's-Hertogenbosch   3:07.58 9601820    3:09.32           
            41.82  3:09.32
  7. Cedra Horstink                De Waalstroom          3:38.83 9605634    3:26.53           
            48.92  3:26.53
  8. Anouk Verberne                BZV 's-Hertogenbosch        NT 9704638    3:44.80           
            55.60  3:44.80
 DIS Iris de Roij                  Zegenwerp              3:40.00 9604722    3:25.46           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL
            46.90  3:25.46
AFGE Tessa van Helvoirt            BZV 's-Hertogenbosch        NT 9702978                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 200m wisselslag                 Junioren 2 en later
14-03-2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van Empel              Zegenwerp              2:42.29 9603631    2:42.06           
            34.36  2:42.06
  2. Bobby Visser                  Zegenwerp              3:00.65 9601437    2:53.87           
            39.99  2:53.87
  3. Willem Kleinendorst           BZV 's-Hertogenbosch   3:00.99 9602443    3:01.17           
            37.51  3:01.17
  4. Guus Vermeulen                BZV 's-Hertogenbosch   3:09.61 9701593    3:07.45           
            40.17  3:07.45
  5. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          3:30.00 9604097    3:18.25           
            48.34  3:18.25
  6. Jesse Deenen                  Zegenwerp              3:45.29 9704603    3:49.52           
            55.58  3:49.52
 DIS Jelle Verploegen              De Waalstroom               NT 9604787    3:25.36           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., VG
            50.64  3:25.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m vrije slag                    Jeugd 2 en later
14-03-2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              2:26.10 9403308    2:19.61           
            32.86  1:08.52  1:45.02  2:19.61
  2. Arja den Boer                 BZV 's-Hertogenbosch   2:22.85 9405634    2:20.71           
            32.30  1:08.30  1:44.90  2:20.71
  3. Julie Kleijzen                BZV 's-Hertogenbosch   2:35.95 9502958    2:37.36           
            34.86  1:14.57  1:57.29  2:37.36
  4. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              2:46.19 9403304    2:45.39           
            36.75  1:18.87  2:03.10  2:45.39
  5. Manon Bruijns                 De Waalstroom          2:41.40 9502430    2:47.07           
            38.73  1:21.57  2:05.02  2:47.07
  6. Daphne Portegijs              Zegenwerp              3:04.53 9504814    2:48.93           
            37.93  1:21.55  2:07.74  2:48.93
  7. Judith van der Knaap          De Waalstroom          2:54.64 9406944    2:50.41           
            38.58  1:22.36  2:08.21  2:50.41
  8. Fardau Lettinga               De Waalstroom          2:48.61 9405364    2:51.70           
            40.76  1:24.76  2:09.16  2:51.70
  9. Merel Meekes                  De Waalstroom          3:14.55 9506308    3:05.75           
            39.83  1:28.13  2:16.80  3:05.75
 10. Yulan Duit                    De Waalstroom               NT 9407266    3:13.72 F2        
            41.76  1:30.86  2:23.32  3:13.72
 10. Anne Roos Cramer              BZV 's-Hertogenbosch        NT 9506560    3:13.72 F1        
            43.99  1:33.42  2:26.52  3:13.72
 12. Hanna Rogels                  De Waalstroom          3:49.33 9506436    3:19.20           
            46.45  1:37.64  2:30.16  3:19.20
AFGE Nadine van Kerkhoven          BZV 's-Hertogenbosch        NT 9407228                      

  BM Daniela Riitano               BZV 's-Hertogenbosch   3:53.76 9506092    2:49.97           
            38.66  1:22.39  2:07.70  2:49.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m vrije slag                 Junioren 4 en later
14-03-2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Viering                  De Waalstroom          2:12.84 9403839    2:11.61           
            31.33  1:04.39  1:38.17  2:11.61
  2. Diederick Groeneveld          BZV 's-Hertogenbosch   2:21.31 9502123    2:16.49           
          1:05.18  1:40.62  2:16.49
  3. Bram Blonk                    De Waalstroom          2:31.28 9502475    2:24.26           
            33.04  1:10.02  1:47.42  2:24.26
  4. Jeffrey Duif                  BZV 's-Hertogenbosch   2:34.56 9401365    2:29.78 F2        
            32.44  1:10.81  1:50.35  2:29.78
  4. Marco Hoogenraad              BZV 's-Hertogenbosch   2:29.13 9503051    2:29.78 F1        
            33.83  1:13.08  1:52.89  2:29.78
  6. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              2:42.15 9504127    2:37.77           
            35.58  1:15.54  1:57.17  2:37.77
  7. Sam Mir                       BZV 's-Hertogenbosch   3:08.29 9504341    2:55.20           
            39.60  1:24.57  2:12.18  2:55.20
  8. Sofian Rechchad               BZV 's-Hertogenbosch   3:02.95 9502793    2:59.55 F1        
            39.49  1:28.02  2:15.68  2:59.55
  8. Jip Durieux                   De Waalstroom          3:19.66 9405639    2:59.55 F2        
            40.76  1:28.82  2:17.48  2:59.55
AFGE Victor vd Wetering            BZV 's-Hertogenbosch   2:57.69 9404179                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m schoolslag                  Senioren 2 en later
14-03-2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa van der Schoot        Zegenwerp              3:17.76 9203120    3:08.45           
            43.64  1:31.57  2:20.57  3:08.45
  2. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              3:06.56 9302280    3:08.69           
            44.18  1:32.02  2:20.49  3:08.69
  3. Danielle Thijssen             De Waalstroom          3:12.14 9306094    3:15.24           
            44.62  1:33.15  2:23.69  3:15.24
  4. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          3:25.82 9307192    3:23.27           
            45.08  1:36.86  2:30.36  3:23.27
  5. Djuna Josepa                  BZV 's-Hertogenbosch   3:33.16 9304600    3:28.30           
            45.80  1:39.55  2:33.99  3:28.30
  6. Tessa Visser                  Zegenwerp              3:42.78 9306452    3:38.64           
            48.80  1:43.48  2:41.20  3:38.64
  7. Cindy Duif                    BZV 's-Hertogenbosch   3:20.60 9205960    3:41.39           
            49.23  1:45.42  2:43.02  3:41.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m schoolslag                    Jeugd 2 en later
14-03-2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Schellekens              BZV 's-Hertogenbosch   2:40.80 9201153    2:45.28           
            37.05  1:19.21  2:02.24  2:45.28
  2. Bern Hoeven                   Zegenwerp              2:50.92 9301773    3:02.98           
            40.20  1:27.42  2:19.08  3:02.98
  3. Jeroen Straatman              Zegenwerp                   NT 9207041    3:16.42           
            44.60  1:34.04  2:25.39  3:16.42
 DIS Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          3:08.12 9200893    3:04.17 SD        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            41.74  1:29.51  2:17.20  3:04.17
AFGE Charlie van Aken              De Waalstroom          3:11.82 9205625                      
AFGE Haiko Sleumer                 Zegenwerp              3:34.93 9304251                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
14-03-2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch   1:10.45 8803854    1:10.14           
            33.68  1:10.14
  2. Kimberley Teunissen           De Waalstroom          1:10.17 9201742    1:10.91           
            34.08  1:10.91
  3. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:18.99 9207672    1:19.39           
            39.48  1:19.39
  4. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:19.20 9303326    1:22.33           
            40.01  1:22.33
  5. Laura van Hassel              BZV 's-Hertogenbosch   1:21.96 8302552    1:22.44           
            40.11  1:22.44
  6. Patricia Becks                Zegenwerp              1:22.37 8705946    1:23.36           
            41.36  1:23.36
  7. Anita Engels                  Zegenwerp              1:20.55 9001016    1:23.82           
            41.20  1:23.82
  8. Michelle Berg                 BZV 's-Hertogenbosch   1:25.52 7800048    1:23.93           
            42.73  1:23.93
  9. Anne Jansen                   Zegenwerp              1:24.38 8802054    1:24.00           
            41.54  1:24.00
 10. Manon Jansen                  Zegenwerp              1:25.04 9001738    1:28.39           
            42.26  1:28.39
 11. Laura van Reen                De Waalstroom          1:32.23 9306300    1:29.13           
            42.67  1:29.13
 12. Marjoke Debets                De Waalstroom          1:31.39 8600768    1:30.24           
            44.46  1:30.24
 13. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:25.41 9101352    1:31.64           
            44.88  1:31.64
AFGE Joke Minkels                  Zegenwerp              1:18.15 9002592                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
14-03-2010 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV 's-Hertogenbosch     59.16 8900903      58.97           
            28.14    58.97
  2. Hermie Minkels                BZV 's-Hertogenbosch   1:00.23 8702249    1:01.67           
            29.23  1:01.67
  3. Thomas Felten                 De Waalstroom          1:00.64 8300655    1:04.02           
            31.48  1:04.02
  4. Bart van der Aar              BZV 's-Hertogenbosch   1:07.45 8900005    1:07.51           
            33.19  1:07.51
  5. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:07.12 8901119    1:08.45           
            33.64  1:08.45
  6. Kenny van Krieken             BZV 's-Hertogenbosch   1:11.38 9001675    1:09.50           
            33.55  1:09.50
  7. Mehmet Demirci                BZV 's-Hertogenbosch   1:13.75 9100451    1:10.76           
            34.42  1:10.76
  8. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:13.67 9201985    1:13.36           
            36.30  1:13.36
  9. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:15.86 9504127    1:14.89           
            37.76  1:14.89
 10. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:14.48 9105911    1:15.36           
            37.42  1:15.36
 11. Luuk Leering                  Zegenwerp              1:15.45 8702021    1:16.36           
            37.57  1:16.36
 12. Stef Hoeven                   Zegenwerp              1:11.33 9001223    1:16.57           
            37.39  1:16.57
 13. Guus Verhoeven                Zegenwerp              1:18.79 9104629    1:18.47           
            38.40  1:18.47
 14. Fons Terstappen               BZV 's-Hertogenbosch   1:21.56 8905815    1:24.05           
            41.27  1:24.05
 15. Mike Vaes                     BZV 's-Hertogenbosch   1:29.15 9106821    1:28.48           
            43.70  1:28.48
AFGE Victor vd Wetering            BZV 's-Hertogenbosch   1:36.63 9404179                      
AFGE Martin Martens                BZV 's-Hertogenbosch   1:22.46 8702173                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag               Junioren 3 en later
14-03-2010 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:43.15            2:38.59           
        Manouschka van Beek, 96                    Lotte van Grinsven, 96
        Mandy Huijsmans, 96                        Iris de Roij, 96
            38.55  2:38.59

  2. BZV 1                         BZV 's-Hertogenbosch   2:48.51            2:52.71           
        Anouk Verberne, 97                         Julia Marasabessy, 96
        Simone van den Elzen, 97                   Renske Hornman, 98
            47.74  2:52.71

 DIS De Waalstroom 1               De Waalstroom          3:05.53            3:01.89           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Cedra Horstink, 96                         Carlijn Viering, 97
        Rixt Lettinga, 98                          Emmeke Arends, 98
            42.74  3:01.89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 25m vrije slag                          6 - 9 jaar
14-03-2010 - 16:25                       (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              1:14.64            1:16.18           
        Tygo van Empel, 01                         Stef van Boxtel, 00
        Lonneke Kampman, 01                        Manon Kampman, 00
          1:16.18




SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp