Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag   Min. 4,5, jun. 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Min. 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Jun. 3 e.l.
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jun. 2 e.l.
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Senioren open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Senioren open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2 e.l.
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jun. 4 e.l.
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Sen 2 e.l.
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2 e.l.
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Senioren open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Senioren open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Min. 4,5, Jun. 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Min. 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Jun. 3 e.l.
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Jun. 2 e.l.
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Senioren open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Senioren open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 e.l.
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Jun. 4 e.l.
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Sen. 2 e.l.
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 e.l.
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Senioren open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Senioren open
Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jun. 4 e.l.
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Jun. 3 e.l.


E.ON Nationale Zwemcompetitie Hoofdklasse deel 4
Amersfoort, 14.3.2010


Programmanr. 1
14-3-2010 - 14:00
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC7:33.877:42.26
Mark Moussa
Damien Bernard
90
87
56.161:56.23Geert Lantink
Mike Marissen
86
92
2.LZ 1886 1LZ 18868:03.737:59.84
Lars Sieval
Joost Rijntjes
93
91
57.901:58.45Sjoerd Sieval
Kristiaan Lenos
90
83
3.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo8:01.108:07.38
Thom de Boer
Jorrick Druyven
91
94
56.301:59.59Hans Peter Hartog
Patrick Molenkamp
91
88


<< TOP >>
Programmanr. 2
14-3-2010 - 14:10
Meisjes, 50m vlinderslag Min. 4,5, jun. 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lara BinkLZ 188636.38980007636.11
2.Eelke RomanLZ 188637.73990035237.20
3.Sophie BrouwerAZ&PC41.45980213439.02
4.Anne NoomDAW-Finenzo40.55980006239.19
5.Kimberley KortDAW-Finenzo41.28980469840.25
6.Myrthe VreeswijkLZ 188639.83980007840.41
7.Silke JonkDAW-Finenzo42.37980204240.79
8.Eline HendriksAZ&PC45.42980279442.08
9.Chiara van WinsumAZ&PC46.26980036442.30
10.Esmee MorelAZ&PC47.26980235645.70
11.Florien de LangeAZ&PC53.27000019050.00
DISMarlene BezemAZ&PC48.869801704
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISRenee VanderheydenAZ&PC51.089903130
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMNikita VosLZ 188639.519900356


<< TOP >>
Programmanr. 3
14-3-2010 - 14:10
Jongens, 100m vrije slagMin. 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:05.4898001751:05.15
2.Djamal van der HoevenAZ&PC1:09.0798001271:09.41
3.Michiel FloorAZ&PC1:11.1698005751:11.90
4.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:15.2298016311:13.03
5.Moukhlis SahiLZ 18861:11.2698000611:13.71
6.Skip de MönninkAZ&PC1:15.6499010351:16.57
7.Jhamal BlankenDAW-Finenzo1:16.9598033971:16.98
8.Floris BoendermakerLZ 18861:17.2199026191:17.29
9.Camiel BootAZ&PC1:23.5198016471:18.19
10.Oussama SahiLZ 18861:22.3400003671:20.07FJ 1
11.Vincent v.d. WeijdenLZ 18861:22.6099026571:20.07FJ 2
12.Milan ten BroekAZ&PC1:22.3400002291:21.89
13.Frank DekkerDAW-Finenzo1:29.2698011551:25.00
14.Thom HardemanAZ&PC1:29.6798038431:28.75
15.Tim JongAZ&PC1:35.3699020411:35.40
AFGEMAlex RazzakAZ&PC1:31.429900493


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-3-2010 - 14:15
Meisjes, 400m vrije slagJun. 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo4:34.2696049384:34.14
50m:29.46100m:33.92200m:1:10.34400m:2:20.42
2.Mirl de BoerDAW-Finenzo4:46.0397004684:46.95
50m:31.35100m:35.09200m:1:12.84400m:2:27.67
3.Jasmijn BinkLZ 18864:58.2497003324:54.25
50m:32.39100m:35.75200m:1:14.38400m:2:31.73
4.Laura MoolenaarAZ&PC5:16.2996006564:54.31
50m:32.77100m:36.69200m:1:15.35400m:2:29.50
5.Roxann GeenenDAW-Finenzo4:53.8696015184:59.62
50m:32.32100m:37.72200m:1:16.60400m:2:32.98
6.Sedona de KeijzerAZ&PC5:16.2696031645:04.44
50m:33.08100m:37.08200m:1:15.81400m:2:38.47
7.Manon BroezeAZ&PC5:44.8997034685:15.86
50m:34.22100m:38.78200m:1:19.84400m:2:43.02
8.Nine RomanLZ 18865:10.4597023105:18.33
50m:33.52100m:38.31200m:1:19.73400m:2:46.77
9.Eva van MaarleLZ 18865:19.9997050425:20.27
50m:35.35100m:39.29200m:1:22.20400m:2:43.43
10.Anne BraamLZ 18865:30.2196022105:24.31
50m:34.11100m:38.66200m:1:23.70400m:2:47.84
11.Jasmin LotfolahianAZ&PC6:15.2097031485:50.06
50m:35.33100m:41.81200m:1:31.10400m:3:01.82


<< TOP >>
Programmanr. 6
14-3-2010 - 14:30
Jongens, 100m schoolslagJun. 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo1:13.7796007451:14.04
50m:34.61100m:39.43
2.Twan BootAZ&PC1:20.3996012011:16.46
50m:36.08100m:40.38
3.André van KleefAZ&PC1:19.1896021951:18.98
50m:36.46100m:42.52
4.Daniël BuijsAZ&PC1:26.5096001831:24.29
50m:39.92100m:44.37
5.Gijs RuijgrokLZ 18861:26.8996008631:25.72
50m:40.31100m:45.41
6.Martijn BartelsAZ&PC1:26.8196034931:26.72
50m:41.00100m:45.72
7.Thomas de JagerLZ 18861:27.2996023731:27.37
50m:41.62100m:45.75
8.Lennart KruizingaAZ&PC1:38.5497026331:31.35
50m:43.00100m:48.35
9.Dion de MooyLZ 18861:33.5197018031:32.98
50m:44.21100m:48.77
10.Ysbrand van WingerdenAZ&PC1:34.4996039771:33.39
50m:44.00100m:49.39
DISSanjay JagroepDAW-Finenzo1:28.1097016251:27.26
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:41.28100m:45.98
AFGEMMartijn FalkDAW-Finenzo1:38.209601457


<< TOP >>
Programmanr. 7
14-3-2010 - 14:35
Dames, 200m vlinderslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC2:18.0084024242:14.32
50m:29.23100m:33.73200m:1:11.36
2.Lieke VeroudenAZ&PC2:20.3290039482:15.84
50m:29.06100m:33.57200m:1:13.21
3.Lotte WilmsAZ&PC2:24.0484027702:29.72
50m:31.81100m:37.91200m:1:20.00
4.Josefina LocknerAZ&PC2:30.0088067562:30.97
50m:31.88100m:36.66200m:1:22.43
5.Melissa ZwaanDAW-Finenzo2:30.2891036662:33.61
50m:33.62100m:38.93200m:1:21.06
6.Maaike VoorenDAW-Finenzo2:32.6491033242:42.87
50m:34.56100m:39.76200m:1:28.55
AFGEMIlse van HoornAZ&PC2:21.519001578


<< TOP >>
Programmanr. 8
14-3-2010 - 14:40
Heren, 100m rugslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo1:00.17940050759.37
50m:28.49100m:30.88
2.Damien BernardAZ&PC1:05.00870517759.45
50m:28.61100m:30.84
3.Mark MoussaAZ&PC59.9090020591:01.22
50m:30.01100m:31.21
4.Sjoerd SievalLZ 18861:02.0790026631:03.25
50m:31.06100m:32.19
5.Thom de BoerDAW-Finenzo1:05.0791001811:05.26
50m:31.93100m:33.33
6.Frederik TammingaAZ&PC1:12.8087032931:07.37
50m:32.70100m:34.67
7.Bart SchramDAW-Finenzo1:04.0891036831:07.68
50m:31.98100m:35.70
8.Thomas HansenLZ 18861:07.6892043271:08.39
50m:33.36100m:35.03
9.Mark PijtakAZ&PC1:10.7790022871:10.08
50m:33.67100m:36.41
10.Robin de RijkeAZ&PC1:12.0091063811:16.22
50m:37.56100m:38.66


<< TOP >>
Programmanr. 9
14-3-2010 - 14:40
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC2:55.0095001062:42.90
50m:37.11100m:41.70200m:1:24.09
2.Seline KoekLZ 18862:53.3294006222:50.65
50m:38.03100m:43.91200m:1:28.71
3.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo2:52.9395029002:51.35
50m:38.87100m:42.84200m:1:29.64
4.Suzanne de VriesAZ&PC2:47.3595006282:52.10
50m:38.62100m:43.48200m:1:30.00
5.Marit VisscherDAW-Finenzo2:56.9496000042:53.79
50m:38.65100m:44.15200m:1:30.99
6.Milou SchraverusAZ&PC3:01.7795038782:55.66
50m:39.74100m:44.92200m:1:31.00
7.Desiree VisserAZ&PC3:08.9695053183:05.07
50m:41.27100m:46.36200m:1:37.44
8.Jasmijn RuijgrokLZ 18863:03.1994010323:07.90
50m:41.13100m:47.24200m:1:39.53


<< TOP >>
Programmanr. 11
14-3-2010 - 14:45
Jongens, 100m rugslagJun. 4 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rikus de LangeAZ&PC1:02.3694012611:03.77
50m:31.85100m:31.92
2.Vincent SchramDAW-Finenzo1:04.8994020411:04.39
50m:31.46100m:32.93
3.Rowan StobbartLZ 18861:06.9494060451:06.82
50m:32.09100m:34.73
4.Huub van HouwelingenAZ&PC1:10.3294060191:06.97
50m:32.89100m:34.08
5.Sjors LieverstDAW-Finenzo1:07.8495013891:08.76
50m:32.32100m:36.44
6.Mitchell van WinsumAZ&PC1:11.4595006191:10.13
50m:34.00100m:36.13
7.Klaas SchouteDAW-Finenzo1:13.2695008911:13.32
50m:35.61100m:37.71
8.Kjell SievalLZ 18861:16.8695008231:16.32
50m:36.61100m:39.71
9.Marcel RazzakAZ&PC1:24.1595039191:19.15
50m:37.07100m:42.08
10.Joep KuipersAZ&PC1:29.7297006331:24.00
50m:40.39100m:43.61


<< TOP >>
Programmanr. 12
14-3-2010 - 14:50
Dames, 200m rugslagSen 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire de WinterAZ&PC2:26.1394060502:23.42
50m:33.36100m:36.36200m:1:13.70
2.Sharona MlcochDAW-Finenzo2:28.7594061782:27.82
50m:33.78100m:36.77200m:1:17.27
3.Iris PijtakAZ&PC2:36.3493006022:28.24
50m:35.94100m:37.97200m:1:14.33
4.Mandy VerhageDAW-Finenzo2:35.7695013822:36.79
50m:34.43100m:39.70200m:1:22.66
5.Mariska TeskeLZ 18862:33.8296017122:37.28
50m:36.14100m:40.23200m:1:20.91
6.Simone de BoerLZ 18862:43.9593068582:41.59
50m:39.12100m:40.64200m:1:21.83
7.Pieternel BraamLZ 18862:37.4395016102:48.79
50m:38.50100m:43.12200m:1:27.17
8.Vivian OgundipeAZ&PC2:47.9994068282:49.25
50m:39.22100m:42.13200m:1:27.90
9.Tessa KerkvlietLZ 18862:39.6092024282:50.15
50m:40.63100m:42.80200m:1:26.72
10.Nicolle BuijsAZ&PC3:02.2793024003:01.73
50m:42.84100m:46.71200m:1:32.18


<< TOP >>
Programmanr. 13
14-3-2010 - 15:00
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MarissenAZ&PC51.20920218752.57
50m:25.36100m:27.21
2.Lars SievalLZ 188654.06930072353.63
50m:25.73100m:27.90
3.Jelmar KluiwstraLZ 188654.30920432355.02
50m:26.44100m:28.58
4.Jordan KraaijenhofAZ&PC55.87930111156.00
50m:26.41100m:29.59
5.Jeroen v.d. BosAZ&PC57.10920229956.67
50m:27.43100m:29.24
6.Joey StokxDAW-Finenzo57.53930125157.46
50m:27.47100m:29.99
7.Job BoersmaDAW-Finenzo57.33950118558.07
50m:27.29100m:30.78
8.Mart de BoerDAW-Finenzo57.89930358958.48
50m:27.75100m:30.73


<< TOP >>
Programmanr. 14
14-3-2010 - 15:00
Dames, 50m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC26.05840242425.82
2.Lieke VeroudenAZ&PC27.31900394827.07
3.Lotte WilmsAZ&PC27.54840277027.49
4.Melissa ZwaanDAW-Finenzo27.91910366628.71
5.Janet van der PoelLZ 188628.72930184228.74
6.Marianne vd PollDAW-Finenzo28.23890335229.21
7.Larissa BrakAZ&PC29.39880057229.38
8.Laura BadouxDAW-Finenzo30.03820003829.52
9.Rosanne de BoerLZ 188630.10910406029.72
AFGEMSilvie KetelaarsAZ&PC26.888503778
AFGEMIlse van HoornAZ&PC28.099001578


<< TOP >>
Programmanr. 15
14-3-2010 - 15:00
Heren, 200m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robert YallopAZ&PC2:01.9889036792:08.76
50m:26.80200m:1:41.96
2.Thijs van ValkengoedAZ&PC2:01.4483021412:09.22
50m:28.64200m:1:40.58
3.Geert LantinkAZ&PC2:16.7486018492:14.45
50m:27.54200m:1:46.91
4.Kristiaan LenosLZ 18862:15.6883013312:15.56
50m:28.79200m:1:46.77
5.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo2:16.7194005072:17.89
50m:28.99200m:1:48.90
6.Hans Peter HartogDAW-Finenzo2:17.2691008592:20.12
50m:31.20200m:1:48.92
7.Rob van VlietAZ&PC2:14.4084024592:20.86
50m:30.31200m:1:50.55
8.Patrick MolenkampDAW-Finenzo2:15.4888024272:22.09
50m:29.58200m:1:52.51
9.Joost RijntjesLZ 18862:19.5391018992:24.22
50m:28.80200m:1:55.42
10.Thomas HansenLZ 18862:23.8292043272:26.94
50m:31.37200m:1:55.57

BMAziz NosairiAZ&PC2:12.4991046452:12.29
50m:27.90200m:1:44.39


<< TOP >>
Programmanr. 16
14-3-2010 - 15:10
Meisjes, 100m vrije slagMin. 4,5, Jun. 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eelke RomanLZ 18861:08.0299003521:08.92
50m:32.95100m:35.97
2.Lara BinkLZ 18861:10.6298000761:09.70
50m:33.90100m:35.80
3.Silke JonkDAW-Finenzo1:15.9498020421:11.45
50m:34.29100m:37.16
4.Myrthe VreeswijkLZ 18861:14.0398000781:11.84
50m:34.99100m:36.85
5.Anne NoomDAW-Finenzo1:20.4598000621:16.14
50m:36.69100m:39.45
6.Chiara van WinsumAZ&PC1:17.6798003641:16.57
50m:36.27100m:40.30
7.Kimberley KortDAW-Finenzo1:21.2598046981:18.62
50m:37.82100m:40.80
8.Sophie BrouwerAZ&PC1:18.9898021341:19.15
50m:38.40100m:40.75
9.Renee VanderheydenAZ&PC1:21.1199031301:19.57
50m:37.95100m:41.62
10.Eline HendriksAZ&PC1:30.5198027941:20.93
50m:39.68100m:41.25
11.Marlene BezemAZ&PC1:29.1898017041:24.23
50m:40.18100m:44.05
12.Esmee MorelAZ&PC1:30.5098023561:24.55
50m:42.26100m:42.29
13.Renske BassantAZ&PC1:27.3098039401:25.98
50m:40.54100m:45.44
14.Florien de LangeAZ&PC1:29.7800001901:28.23
50m:41.29100m:46.94
AFGEMNikita VosLZ 18861:13.729900356


<< TOP >>
Programmanr. 17
14-3-2010 - 15:15
Jongens, 50m vlinderslagMin. 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo35.17980017534.17
2.Djamal van der HoevenAZ&PC37.48980012735.70
3.Jhamal BlankenDAW-Finenzo39.82980339737.27
4.Michiel FloorAZ&PC38.98980057538.09
5.Moukhlis SahiLZ 188638.72980006140.44
6.Thomas HaneveldDAW-Finenzo43.48980163141.85
7.Vincent v.d. WeijdenLZ 188648.03990265743.07
8.Floris BoendermakerLZ 188648.39990261943.91
9.Skip de MönninkAZ&PC47.42990103545.82
10.Thom HardemanAZ&PCNT980384347.74
11.Camiel BootAZ&PC49.38980164748.45
12.Milan ten BroekAZ&PC46.26000022948.51
13.Oussama SahiLZ 188647.94000036748.53
14.Tim JongAZ&PC53.84990204153.20
DISFrank DekkerDAW-Finenzo43.65980115544.18
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMAlex RazzakAZ&PC50.689900493


<< TOP >>
Programmanr. 18
14-3-2010 - 15:15
Meisjes, 100m schoolslagJun. 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasmijn BinkLZ 18861:25.9597003321:23.02
50m:39.79100m:43.23
2.Mirl de BoerDAW-Finenzo1:27.3997004681:25.14
50m:40.31100m:44.83
3.Sedona de KeijzerAZ&PC1:28.5296031641:25.82
50m:41.06100m:44.76
4.Laura MoolenaarAZ&PC1:26.5696006561:25.96
50m:40.25100m:45.71
5.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:27.8996049381:26.73
50m:40.54100m:46.19
6.Roxann GeenenDAW-Finenzo1:21.8696015181:27.13
50m:41.57100m:45.56
7.Manon BroezeAZ&PC1:36.8197034681:32.16
50m:43.77100m:48.39
8.Eva van MaarleLZ 18861:32.1997050421:32.40
50m:44.82100m:47.58
9.Anne BraamLZ 18861:31.8796022101:32.84
50m:44.20100m:48.64
10.Nine RomanLZ 18861:31.2597023101:33.93
50m:43.96100m:49.97
11.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:47.2097031481:41.65
50m:47.78100m:53.87


<< TOP >>
Programmanr. 19
14-3-2010 - 15:20
Jongens, 400m vrije slagJun. 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo4:29.2996007454:27.51
50m:28.67100m:33.59200m:1:08.31400m:2:16.94
2.Twan BootAZ&PC4:46.2896012014:41.60
50m:30.44100m:34.72200m:1:11.80400m:2:24.64
3.Daniël BuijsAZ&PC4:58.8696001834:42.50
50m:31.70100m:36.15200m:1:14.07400m:2:20.58
4.Dion de MooyLZ 18865:17.9497018035:08.69
50m:32.66100m:37.91200m:1:18.81400m:2:39.31
5.Gijs RuijgrokLZ 18865:27.6396008635:11.81
50m:34.14100m:37.79200m:1:21.42400m:2:38.46
6.Thomas de JagerLZ 18865:18.0396023735:12.92
50m:34.29100m:38.73200m:1:20.30400m:2:39.60
7.Sanjay JagroepDAW-Finenzo5:27.0297016255:13.44
50m:35.25100m:39.28200m:1:23.50400m:2:35.41
8.André van KleefAZ&PC5:27.8896021955:14.92
50m:34.82100m:39.94200m:1:23.53400m:2:36.63
9.Martijn BartelsAZ&PC5:57.1096034935:30.04
50m:37.83100m:42.05200m:1:26.08400m:2:44.08
10.Lennart KruizingaAZ&PCNT97026335:37.38
50m:37.53100m:41.93200m:1:25.69400m:2:52.23
11.Joep KuipersAZ&PC5:52.7397006335:49.32
50m:35.80100m:41.46200m:1:27.51400m:3:04.55
AFGEMMartijn FalkDAW-Finenzo5:19.099601457


<< TOP >>
Programmanr. 21
14-3-2010 - 15:35
Dames, 200m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke VeroudenAZ&PC2:12.7490039482:14.14
50m:29.32200m:1:44.82
2.Rieneke TerinkAZ&PC2:12.4184024242:14.42
50m:29.36200m:1:45.06
3.Lotte WilmsAZ&PC2:23.8084027702:27.41
50m:31.07200m:1:56.34
4.Loes ZanderinkAZ&PC2:30.2088050062:28.93
50m:31.80200m:1:57.13
5.Janet van der PoelLZ 18862:30.8993018422:31.46
50m:32.14200m:1:59.32
6.Rosanne de BoerLZ 18862:33.5691040602:32.72
50m:34.48200m:1:58.24
7.Maaike VoorenDAW-Finenzo2:29.7091033242:32.95
50m:33.23200m:1:59.72
8.Larissa BrakAZ&PC2:35.2888005722:32.97
50m:33.86200m:1:59.11
9.Josefina LocknerAZ&PC2:30.0088067562:35.70
50m:31.44200m:2:04.26
10.Laura BadouxDAW-Finenzo2:37.8382000382:38.66
50m:32.86200m:2:05.80
11.Melissa ZwaanDAW-Finenzo2:35.4291036662:42.18
50m:32.88200m:2:09.30
12.Wieteke ElzingaDAW-Finenzo2:41.3786010382:49.45
50m:36.83200m:2:12.62
AFGEMIlse van HoornAZ&PC2:22.339001578


<< TOP >>
Programmanr. 22
14-3-2010 - 15:40
Heren, 50m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Damien BernardAZ&PC26.00870517723.64
2.Geert LantinkAZ&PC22.47860184923.76
3.Thom de BoerDAW-Finenzo24.26910018124.11
4.Bart SchramDAW-Finenzo24.46910368324.94
5.Joost RijntjesLZ 188624.74910189925.08
6.Sjoerd SievalLZ 188625.33900266325.36
7.Mark MoussaAZ&PC25.51900205925.53
8.Patrick MolenkampDAW-Finenzo25.52880242725.96
9.Frederik TammingaAZ&PC28.68870329326.44
10.Robin de RijkeAZ&PC26.32910638126.46
11.Mark PijtakAZ&PC26.84900228727.04

BMAziz NosairiAZ&PC23.98910464524.41


<< TOP >>
Programmanr. 23
14-3-2010 - 15:45
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC1:09.1195001061:07.36
50m:33.10100m:34.26
2.Desiree VisserAZ&PC1:14.7295053181:12.63FJ 1
50m:35.14100m:37.49
3.Marit VisscherDAW-Finenzo1:13.6596000041:12.63FJ 2
50m:35.62100m:37.01
4.Suzanne de VriesAZ&PC1:13.2295006281:13.82
50m:36.14100m:37.68
5.Milou SchraverusAZ&PC1:18.8895038781:14.36
50m:36.87100m:37.49
6.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo1:16.8995029001:14.68
50m:36.85100m:37.83
7.Jasmijn RuijgrokLZ 18861:16.7394010321:17.82
50m:37.86100m:39.96
8.Seline KoekLZ 18861:17.7594006221:18.16
50m:38.78100m:39.38


<< TOP >>
Programmanr. 24
14-3-2010 - 15:45
Jongens, 200m schoolslagJun. 4 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Huub van HouwelingenAZ&PC2:40.8494060192:35.11
50m:34.20100m:39.47200m:1:21.44
2.Rikus de LangeAZ&PC2:55.0094012612:45.51
50m:37.45100m:42.57200m:1:25.49
3.Sjors LieverstDAW-Finenzo2:46.0995013892:47.16
50m:36.57100m:42.32200m:1:28.27
4.Klaas SchouteDAW-Finenzo2:48.4595008912:47.20
50m:36.63100m:42.33200m:1:28.24
5.Rowan StobbartLZ 18862:52.3794060452:53.08
50m:38.88100m:44.53200m:1:29.67
6.Mitchell van WinsumAZ&PC3:17.5995006192:54.16
50m:39.54100m:45.59200m:1:29.03
7.Kjell SievalLZ 18863:05.7695008233:10.00
50m:41.84100m:47.87200m:1:40.29
8.Vincent SchramDAW-Finenzo3:01.6794020413:18.04
50m:42.42100m:51.12200m:1:44.50
9.Marcel RazzakAZ&PC3:24.3895039193:19.62
50m:46.87100m:52.22200m:1:40.53
10.Ysbrand van WingerdenAZ&PC3:30.1996039773:24.95
50m:44.06100m:52.73200m:1:48.16


<< TOP >>
Programmanr. 26
14-3-2010 - 15:55
Dames, 100m vrije slagSen. 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire de WinterAZ&PC59.47940605059.51
50m:28.26100m:31.25
2.Sharona MlcochDAW-Finenzo1:00.9894061781:00.80
50m:29.02100m:31.78
3.Iris PijtakAZ&PC1:02.1693006021:01.22
50m:29.70100m:31.52
4.Mandy VerhageDAW-Finenzo1:03.3995013821:03.18
50m:30.24100m:32.94
5.Mariska TeskeLZ 18861:03.5696017121:04.76
50m:30.60100m:34.16
6.Simone de BoerLZ 18861:05.3093068581:06.02
50m:32.18100m:33.84
7.Vivian OgundipeAZ&PC1:07.9294068281:08.80
50m:33.00100m:35.80
8.Tessa KerkvlietLZ 18861:08.0492024281:09.60
50m:34.00100m:35.60
9.Nicolle BuijsAZ&PC1:12.6393024001:11.22
50m:33.35100m:37.87
10.Pieternel BraamLZ 18861:08.1195016101:12.32
50m:34.52100m:37.80


<< TOP >>
Programmanr. 27
14-3-2010 - 16:00
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MarissenAZ&PC2:04.3292021872:05.23
50m:30.00100m:32.10200m:1:03.13
2.Joey StokxDAW-Finenzo2:20.6093012512:16.09
50m:31.32100m:34.61200m:1:10.16
3.Jelmar KluiwstraLZ 18862:13.9292043232:18.59
50m:31.82100m:35.29200m:1:11.48
4.Lars SievalLZ 18862:21.6493007232:25.84
50m:33.38100m:36.93200m:1:15.53
5.Job BoersmaDAW-Finenzo2:31.0695011852:26.07
50m:33.95100m:36.91200m:1:15.21
6.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:32.4293011112:28.68
50m:35.43100m:38.14200m:1:15.11
7.Mart de BoerDAW-Finenzo2:39.4893035892:33.11
50m:36.90100m:39.10200m:1:17.11
8.Jeroen v.d. BosAZ&PC2:38.5492022992:34.80
50m:36.96100m:39.38200m:1:18.46


<< TOP >>
Programmanr. 28
14-3-2010 - 16:00
Dames, 100m rugslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC1:02.0284024241:02.57
50m:30.51100m:32.06
2.Lieke VeroudenAZ&PC1:10.1790039481:03.38
50m:30.98100m:32.40
3.Loes ZanderinkAZ&PC1:11.0788050061:09.13
50m:33.23100m:35.90
4.Janet van der PoelLZ 18861:10.2493018421:12.37
50m:34.93100m:37.44
5.Melissa ZwaanDAW-Finenzo1:13.3991036661:13.70
50m:35.93100m:37.77
6.Wieteke ElzingaDAW-Finenzo1:12.0886010381:14.56
50m:36.01100m:38.55
7.Rosanne de BoerLZ 18861:17.0491040601:15.06
50m:36.56100m:38.50
DISMarianne vd PollDAW-Finenzo1:13.0689033521:14.10
RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
50m:35.13100m:38.97
AFGEMSilvie KetelaarsAZ&PC1:07.278503778


<< TOP >>
Programmanr. 29
14-3-2010 - 16:05
Heren, 200m vlinderslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robert YallopAZ&PC2:10.3389036792:09.38
50m:27.64100m:32.87200m:1:08.87
2.Thijs van ValkengoedAZ&PC2:06.3683021412:13.67
50m:29.61100m:33.22200m:1:10.84
3.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo2:15.4494005072:17.86
50m:29.34100m:35.40200m:1:13.12
4.Kristiaan LenosLZ 18862:24.1583013312:22.29
50m:29.48100m:35.38200m:1:17.43
5.Hans Peter HartogDAW-Finenzo2:14.8991008592:22.60
50m:30.95100m:35.84200m:1:15.81
6.Sjoerd SievalLZ 18862:22.9490026632:23.80
50m:30.79100m:35.61200m:1:17.40
7.Thomas HansenLZ 18862:28.5992043272:25.09
50m:31.34100m:37.20200m:1:16.55
8.Rob van VlietAZ&PC2:17.9484024592:27.07
50m:32.13100m:37.35200m:1:17.59
9.Thom de BoerDAW-Finenzo2:26.0291001812:33.55
50m:31.54100m:38.88200m:1:23.13


<< TOP >>
Programmanr. 30
14-3-2010 - 16:15
Jongens, 4 x 100m vrije slagJun. 4 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC3:53.093:48.48
Twan Boot
Huub van Houwelingen
96
94
56.61Rikus de Lange
Mitchell van Winsum
94
95
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo3:48.273:49.89
Lars Haarsma
Vincent Schram
96
94
27.1057.00Job Boersma
Jorrick Druyven
95
94
3.AZ&PC 2AZ&PC4:29.694:27.27
Daniël Buijs
Martijn Bartels
96
96
29.561:01.49Marcel Razzak
André van Kleef
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 32
14-3-2010 - 16:20
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJun. 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.LZ 1886 1LZ 18865:00.134:58.89
Mariska Teske
Jasmijn Bink
96
97
1:12.30Eva van Maarle
Nine Roman
97
97
2.AZ&PC 1AZ&PC5:23.495:17.12
Laura Moolenaar
Sedona de Keijzer
96
96
35.121:11.65Sophie Brouwer
Manon Broeze
98
97
DISDAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:42.13
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Mirl de Boer
Marit Visscher
97
96
33.951:09.95Roxann Geenen
Brenda Zwarthoed
96
96