Competitie D1 Deel 4
Waalwijk (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 401. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 38. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, 6 - 9 jaar    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
14.3.10 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arethusa 1                    Arethusa               5:05.58            5:03.96           
        Lindsay HENDRIKS, 95                       Evy BOKKERS, 92
        Merel RADEMAKERS, 96                       Marloes RUIS, 95
            35.23  1:13.43  5:03.96

  2. Tiamat                        Z.V. Tiamat            5:01.18            5:04.42           
        Nienke BOUMAN, 93                          Hanny EVERS, 84
        Myreen SLEDDENS, 96                        Janneke MOLLEN, 94
            35.32  1:13.95  5:04.42

  3. Wzv 1                         Wzv                    5:13.73            5:14.97           
        Marlotte SPOHR, 93                         Catrina HAGENS, 93
        Sanne van der SCHANS, 96                   Melissa van der GELD, 95
            35.67  1:14.72  5:14.97

  4. Wzv 2                         Wzv                    5:29.57            5:39.57           
        Manon BALVERS, 95                          Kelly van VLIET, 89
        Kinzie PULLES, 92                          Simone BALVERS, 96
            40.37  1:22.70  5:39.57




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzv 1                         Wzv                    2:06.00            2:01.45           
        Jardy van den HEUVEL, 95                   Norell ROOMER, 95
        Luc de BONT, 96                            Bart de BONT, 94
            30.10  2:01.45

  2. Arethusa 1                    Arethusa               2:09.67            2:06.32           
        Joep van GRUNSVEN, 95                      Rodney den UIJL, 96
        Max NIJHOLT, 95                            Geworg GALSTJAN, 98
            26.75  2:06.32

  3. Tiamat                        Z.V. Tiamat            2:11.66            2:08.75           
        Stein MENTING, 94                          Menno DIJKMANS, 97
        Lars van ANTWERPEN, 96                     Koen van der HEIJDEN, 94
            29.66  2:08.75




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14.3.10 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike OVEREEM                  Wzv                      30.25 0200557      30.36           
  2. Wessel ROOSENBRAND            Wzv                      32.92 0101671      31.44           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14.3.10 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa AKKERMANS               Wzv                      36.12 0200948      38.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14.3.10 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan CHAMBON                Wzv                      58.70 0100609    1:01.47           
  2. Miguel PEJDIC                 Wzv                    1:07.86 0002273    1:06.62           
 DIS Javier TROMP                  Wzv                      58.30 0002271      57.86           
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14.3.10 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal van den LINDEN        Wzv                    1:01.72 0001502    1:03.67           
 DIS Eline AKKERMANS               Wzv                    1:03.05 0100588    1:02.32           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14.3.10 - 16:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne NIJHOLT                 Arethusa               1:22.28 9803316    1:12.93           
            35.64  1:12.93
  2. Anne van de LOO               Arethusa               1:16.00 9800628    1:15.86           
            37.04  1:15.86
  3. Bo van AALST                  Arethusa               1:18.74 9800630    1:16.23           
            37.21  1:16.23
  4. Bo van IEPEREN                Arethusa               1:18.38 9802720    1:16.86           
            36.72  1:16.86
  5. Lotte ARTS                    Arethusa               1:18.89 9803978    1:17.61           
            37.70  1:17.61
  6. Dionne WIELAND                Z.V. Tiamat            1:27.62 9801702    1:22.29           
            39.57  1:22.29
  7. Daphne POLS                   Wzv                    1:23.80 9904116    1:22.43           
            38.01  1:22.43
  8. Roobin RIJKEN                 Z.V. Tiamat            1:28.12 9803204    1:22.90           
            39.93  1:22.90
  9. Anne BAKKER                   Wzv                    1:33.46 9802168    1:23.14           
            38.50  1:23.14
 10. Ymke van de VOORT             Z.V. Tiamat            1:30.20 9803202    1:26.35           
            40.09  1:26.35
 11. Indra NEIJS                   Arethusa               1:28.37 9801636    1:27.05           
            41.56  1:27.05
 12. Esther de WIJS                Wzv                    1:28.64 9801732    1:29.32           
            40.54  1:29.32
 13. Anna SMIT                     Arethusa                    NT 9805034    1:33.99           
            44.34  1:33.99
 14. Lynn van ES                   Wzv                    1:33.70 9901462    1:34.79           
            42.97  1:34.79
 15. Quinty van den HEUVEL         Wzv                    1:47.33 0003030    1:36.91           
            45.00  1:36.91
 16. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    1:43.44 0003032    1:37.79           
            45.01  1:37.79
 17. Elise JOCAILLE                Wzv                    1:34.98 0000546    1:39.52           
            45.29  1:39.52
 18. Annemijn SPOHR                Wzv                    1:42.92 0000548    1:40.10           
            45.39  1:40.10
AFGE Tisha NICASIA                 Wzv                    1:22.97 9803890                      
AFGE Ashley de WERD                Wzv                         NT 9904436                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14.3.10 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max-Fernon TROENOKARSO        Arethusa               1:17.41 9903151    1:17.80           
            36.48  1:17.80
  2. Matthijs KOOIJMAN             Arethusa               1:20.42 9900537    1:21.69           
            39.12  1:21.69
  3. Geworg GALSTJAN               Arethusa               1:27.73 9802445    1:29.27           
            41.79  1:29.27
  4. Marnix VERHOEF                Wzv                    1:31.02 9900895    1:30.45           
            44.13  1:30.45
  5. Jurne SLEDDENS                Z.V. Tiamat            1:38.32 9801243    1:30.97           
            44.41  1:30.97
  6. Luc de HAAS                   Z.V. Tiamat            1:33.66 9801241    1:31.37           
            46.21  1:31.37
  7. Niels BOSMANS                 Z.V. Tiamat            1:30.50 9803427    1:32.34           
            43.81  1:32.34
  8. Siem KORTHOUT                 Wzv                    1:34.02 9901959    1:33.18           
            45.38  1:33.18
  9. Thomas van den LINDEN         Wzv                    1:48.99 9900893    1:41.92           
            47.51  1:41.92
 10. Sven van ANTWERPEN            Z.V. Tiamat            1:46.07 9803419    1:45.65           
            50.07  1:45.65
 11. Robin ROOSENBRAND             Wzv                         NT 9804443    1:47.46           
            50.75  1:47.46
 12. Marco CHAMBON                 Wzv                         NT 0002827    1:48.80           
            52.29  1:48.80
 13. Silvan van LANGE              Z.V. Tiamat                 NT 9902337    1:51.39           
            48.19  1:51.39
 14. Yannick van ALEBEEK           Wzv                    2:02.32 9903057    2:01.67           
            53.34  2:01.67
AFGE Joeri van ENGELEN             Wzv                         NT 9804545                      
AFGE Yorben VERHOEVEN              Arethusa               1:31.80 9803551                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 16:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel RADEMAKERS              Arethusa                 41.20 9600584      36.60           
  2. Louise van HOUTEN             Arethusa                 38.89 9703320      36.67           
  3. Sanne van der SCHANS          Wzv                      37.81 9602714      37.16           
  4. Anne VERHOEF                  Wzv                      36.70 9702510      37.58           
  5. Marlies WILKENS               Arethusa                 38.93 9702240      37.70           
  6. Ellen GLOUDEMANS              Arethusa                 47.56 9602604      40.13           
  7. Anouk BRESSERS                Arethusa                 43.72 9603880      40.46           
  8. Amy BOSCH                     Z.V. Tiamat              42.91 9604450      41.31           
  9. Myreen SLEDDENS               Z.V. Tiamat              41.13 9602534      41.58           
 10. Eva GEURTS                    Arethusa                 46.54 9703538      41.74           
 11. Maud van POPPEL               Z.V. Tiamat              41.87 9701508      43.01           
 12. Jessica DIRKS                 Z.V. Tiamat              43.55 9605374      43.57           
 13. Mirella KOP                   Wzv                      47.56 9606020      46.02           

  BM Geraldine KLERKS              Wzv                         NT              45.05           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
14.3.10 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rodney den UIJL               Arethusa                 36.92 9602861      35.52           
  2. Tom BAKKER                    Wzv                      36.50 9604525      36.26           
  3. Luc de BONT                   Wzv                      43.70 9601701      38.36           
  4. Menno DIJKMANS                Z.V. Tiamat              42.58 9700759      42.08           
  5. Lars van ANTWERPEN            Z.V. Tiamat              48.71 9604393      44.29           
  6. Daan HORSTEN                  Wzv                      51.41 9703093      47.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy VISSERS                Arethusa               1:37.46 9505636    1:31.99           
            44.71  1:31.99
  2. Janneke MOLLEN                Z.V. Tiamat            1:30.66 9401388    1:32.26           
            44.11  1:32.26
  3. Lindsay van HOUTUM            Wzv                    1:34.30 9406546    1:33.65           
            43.97  1:33.65
  4. Elke WINTJES                  Arethusa               1:36.08 9604808    1:34.16           
            44.54  1:34.16
  5. Nina BIJEN                    Arethusa               1:34.67 9503222    1:34.75           
            44.38  1:34.75
  6. Janneke de WIJS               Wzv                    1:34.86 9602716    1:36.03           
            45.17  1:36.03
  7. Marit van NUNEN               Z.V. Tiamat            1:35.71 9402782    1:37.57           
            45.22  1:37.57
  8. Geertje de WIT                Z.V. Tiamat            1:41.68 9503850    1:39.33           
            46.70  1:39.33
  9. Jill GREVEN                   Arethusa               1:37.18 9704398    1:39.67           
            47.23  1:39.67
 10. Reana OPPIER                  Wzv                    1:41.00 9401458    1:39.77           
            47.24  1:39.77
 11. Lisa ZAMAN                    Arethusa                    NT 9405100    1:45.44           
            49.10  1:45.44
 12. Anne TAMERUS                  Z.V. Tiamat            1:45.13 9500644    1:51.00           
            52.82  1:51.00
 13. Carlijn BALVERS               Wzv                    1:56.31 9701238    1:54.17           
            54.40  1:54.17
AFGE Yanyi THONG                   Arethusa               1:37.81 9503968                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van GRUNSVEN             Arethusa               1:08.92 9500469    1:09.89           
            32.57  1:09.89
  2. Jardy van den HEUVEL          Wzv                    1:27.19 9505533    1:27.12           
            40.75  1:27.12
  3. Vincent KELTJENS              Wzv                    1:27.62 9406225    1:27.97           
            41.28  1:27.97
  4. Koen van der HEIJDEN          Z.V. Tiamat            1:29.87 9400887    1:30.13           
            42.00  1:30.13
  5. Stein MENTING                 Z.V. Tiamat            1:27.73 9404289    1:30.80           
            43.16  1:30.80
  6. Sven MEDARIC                  Wzv                    1:41.33 9605061    1:39.65           
            46.89  1:39.65
 DIS Max NIJHOLT                   Arethusa               1:45.51 9503219                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlotte SPOHR                Wzv                    1:15.95 9305288    1:15.77           
          1:15.77
  2. Nienke BOUMAN                 Z.V. Tiamat            1:17.38 9302964    1:16.70           
          1:16.70
  3. Evy BOKKERS                   Arethusa               1:19.76 9205414    1:18.00           
          1:18.00
  4. Manon van LEUVEN              Z.V. Tiamat            1:19.49 9302954    1:19.57           
          1:19.57
  5. Saskia van der HEIJDEN        Z.V. Tiamat            1:22.04 9204270    1:25.33           
          1:25.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marco van der AALST           Z.V. Tiamat            1:12.57 9302217    1:10.80           
          1:10.80
  2. Rudy CHAMBON                  Wzv                    1:12.51 9306775    1:12.00           
          1:12.00
  3. Stijn SCHOONE                 Z.V. Tiamat            1:14.99 9305625    1:15.32           
          1:15.32
  4. Michel JOORDENS               Z.V. Tiamat            1:12.83 9300233    1:15.74           
          1:15.74
  5. Tom TAMERUS                   Z.V. Tiamat            1:14.89 9302205    1:17.22           
          1:17.22
  6. Rick van BAKEL                Arethusa               1:20.07 9306031    1:19.18           
          1:19.18
AFGE Ruben van MELICK              Arethusa               1:27.29 9207115                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.3.10 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evy ULIJN                     Arethusa               1:15.80 9604100    1:15.35           
            33.85  1:15.35
  2. Hanny EVERS                   Z.V. Tiamat            1:13.15 8400670    1:19.00           
            36.48  1:19.00
  3. Catrina HAGENS                Wzv                    1:22.26 9305382    1:20.92           
            36.72  1:20.92
  4. Lindsay HENDRIKS              Arethusa               1:21.63 9503854    1:21.95           
            35.63  1:21.95
  5. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:22.57 9604508    1:22.48           
            37.48  1:22.48
  6. Jolijn van OSTA               Z.V. Tiamat            1:19.84 8903156    1:23.68           
            38.20  1:23.68
  7. Laura van BEEK                Wzv                    1:27.19 9406548    1:26.37           
            39.09  1:26.37
  8. Jesse HEIJMANS                Z.V. Tiamat            1:24.94 9204432    1:28.31           
            38.61  1:28.31
  9. Kelly van VLIET               Wzv                    1:25.84 8907208    1:28.48           
            41.13  1:28.48
 10. Melissa van der GELD          Wzv                    1:32.25 9506250    1:30.08           
            39.45  1:30.08
 11. Anne van der AALST            Z.V. Tiamat            1:33.00 9401390    1:30.49           
            40.52  1:30.49
 12. Carlijn MARTENS               Arethusa                    NT 9102032    1:32.00           
            40.92  1:32.00
 13. Lisette HUIBERS               Wzv                    1:29.34 8705764    1:33.31           
            38.99  1:33.31
 14. Kim van VLIET                 Wzv                    1:32.64 8704384    1:36.21           
            41.15  1:36.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.3.10 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                      59.14 9001847      59.29           
            26.54    59.29
  2. Lars RONGEN                   Z.V. Tiamat            1:01.97 8902635    1:04.45           
            29.41  1:04.45
  3. Martijn RONGEN                Z.V. Tiamat            1:02.34 8705073    1:05.50           
            29.78  1:05.50
  4. Pieter JOORDENS               Z.V. Tiamat            1:04.16 9101133    1:07.86           
            31.79  1:07.86
  5. Jelle DIJKMANS                Z.V. Tiamat            1:08.34 8900705    1:08.45           
            31.89  1:08.45
  6. Jan-Willem van HERPEN         Arethusa                    NT 7001347    1:09.13           
            31.29  1:09.13
  7. Jeroen RONGEN                 Z.V. Tiamat            1:08.46 9101933    1:10.61           
            32.16  1:10.61
  8. Mitchel HEESAKKERS            Z.V. Tiamat            1:07.24 9200479    1:10.90           
            32.41  1:10.90
  9. Paul van den HEUVEL           Arethusa                    NT 7000441    1:14.16           
            34.10  1:14.16
 10. Luuk van den BERSSELAAR       Arethusa                    NT 9105069    1:18.85           
            35.24  1:18.85
 11. Bart de BONT                  Wzv                    1:26.12 9402725    1:21.56           
            37.39  1:21.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
14.3.10 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marco CHAMBON                 Wzv                      50.36 0002827      48.90           
  2. Javier TROMP                  Wzv                      57.29 0002271      56.49           
  3. Stefan CHAMBON                Wzv                      58.80 0100609      59.83           
  4. Miguel PEJDIC                 Wzv                    1:08.30 0002273    1:00.36           
  5. Wessel ROOSENBRAND            Wzv                         NT 0101671    1:04.12           
  6. Mike OVEREEM                  Wzv                         NT 0200557    1:11.24           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
14.3.10 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline AKKERMANS               Wzv                      46.90 0100588      49.23           
  2. Chantal van den LINDEN        Wzv                      53.77 0001502      55.02           
  3. Tessa AKKERMANS               Wzv                         NT 0200948    1:08.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
14.3.10 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo van IEPEREN                Arethusa               1:41.11 9802720    1:38.65           
            46.83  1:38.65
  2. Sanne NIJHOLT                 Arethusa               1:49.06 9803316    1:39.61           
            47.77  1:39.61
  3. Bo van AALST                  Arethusa               1:43.03 9800630    1:40.85           
            47.33  1:40.85
  4. Lotte ARTS                    Arethusa               1:43.96 9803978    1:42.72           
            48.30  1:42.72
  5. Dionne WIELAND                Z.V. Tiamat            1:44.34 9801702    1:45.08           
            49.14  1:45.08
  6. Anne van de LOO               Arethusa               1:53.03 9800628    1:45.73           
            50.25  1:45.73
  7. Anne BAKKER                   Wzv                    1:43.92 9802168    1:47.03           
            50.57  1:47.03
  8. Indra NEIJS                   Arethusa               1:49.64 9801636    1:47.29           
            51.04  1:47.29
  9. Ymke van de VOORT             Z.V. Tiamat            1:47.12 9803202    1:49.47           
            50.89  1:49.47
 10. Annemijn SPOHR                Wzv                    1:56.04 0000548    1:51.12           
            52.54  1:51.12
 11. Anna SMIT                     Arethusa               1:55.54 9805034    1:51.27           
            52.08  1:51.27
 12. Daphne POLS                   Wzv                    1:52.95 9904116    1:51.59           
            52.73  1:51.59
 13. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    1:55.00 0003032    1:53.29           
            52.10  1:53.29
 14. Lynn van ES                   Wzv                    1:56.80 9901462    1:56.31           
            53.99  1:56.31
 15. Esther de WIJS                Wzv                    1:52.35 9801732    1:58.84           
            54.77  1:58.84
 16. Quinty van den HEUVEL         Wzv                    1:59.10 0003030    1:59.98           
            56.41  1:59.98
 17. Elise JOCAILLE                Wzv                    1:53.39 0000546    2:00.60           
            55.44  2:00.60
 DIS Roobin RIJKEN                 Z.V. Tiamat            1:46.87 9803204                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Tisha NICASIA                 Wzv                    1:49.16 9803890                      
AFGE Ashley de WERD                Wzv                         NT 9904436                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
14.3.10 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Matthijs KOOIJMAN             Arethusa               1:38.52 9900537    1:37.27           
            46.71  1:37.27
  2. Max-Fernon TROENOKARSO        Arethusa               1:44.39 9903151    1:43.69           
            48.27  1:43.69
  3. Jurne SLEDDENS                Z.V. Tiamat            1:52.28 9801243    1:51.63           
            52.42  1:51.63
  4. Niels BOSMANS                 Z.V. Tiamat            1:50.80 9803427    1:52.01           
            52.67  1:52.01
  5. Luc de HAAS                   Z.V. Tiamat            1:58.29 9801241    1:54.29 A         
            55.42  1:54.29
  6. Siem KORTHOUT                 Wzv                    2:03.55 9901959    2:02.70           
            58.32  2:02.70
  7. Marnix VERHOEF                Wzv                    2:05.37 9900895    2:10.08           
          1:03.20  2:10.08
  8. Thomas van den LINDEN         Wzv                    2:13.80 9900893    2:11.51           
          1:04.02  2:11.51
  9. Yannick van ALEBEEK           Wzv                    2:16.46 9903057    2:13.46           
          1:02.46  2:13.46
 10. Silvan van LANGE              Z.V. Tiamat                 NT 9902337    2:15.59           
          1:03.52  2:15.59
 11. Sven van ANTWERPEN            Z.V. Tiamat            2:17.52 9803419    2:18.22           
          1:06.51  2:18.22
 DIS Geworg GALSTJAN               Arethusa               1:56.08 9802445    1:54.29 B         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            55.74  1:54.29
 DIS Robin ROOSENBRAND             Wzv                    2:24.60 9804443    2:16.93           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:06.36  2:16.93
AFGE Yorben VERHOEVEN              Arethusa               1:55.28 9803551                      
AFGE Joeri van ENGELEN             Wzv                         NT 9804545                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 17:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Louise van HOUTEN             Arethusa               2:50.69 9703320    2:44.55           
            36.91  2:44.55
  2. Merel RADEMAKERS              Arethusa               2:47.06 9600584    2:45.53           
            35.32  2:45.53
  3. Evy ULIJN                     Arethusa               2:44.71 9604100    2:49.05           
            34.99  2:49.05
  4. Sanne van der SCHANS          Wzv                    2:53.61 9602714    2:57.60           
            37.67  2:57.60
  5. Marlies WILKENS               Arethusa               3:04.83 9702240    3:00.73           
            41.26  3:00.73
  6. Myreen SLEDDENS               Z.V. Tiamat            3:05.69 9602534    3:11.11           
            43.33  3:11.11
  7. Anne VERHOEF                  Wzv                    3:06.60 9702510    3:12.62           
            44.95  3:12.62
  8. Amy BOSCH                     Z.V. Tiamat            4:04.49 9604450    3:12.68           
            42.46  3:12.68
  9. Eva GEURTS                    Arethusa                    NT 9703538    3:17.94           
            45.22  3:17.94
 10. Jessica DIRKS                 Z.V. Tiamat                 NT 9605374    3:25.75           
            48.92  3:25.75
 11. Anouk BRESSERS                Arethusa               3:24.27 9603880    3:25.90           
            47.08  3:25.90
 DIS Ellen GLOUDEMANS              Arethusa                    NT 9602604    3:12.38           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.82  3:12.38
 DIS Maud van POPPEL               Z.V. Tiamat            3:49.32 9701508    3:25.54           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            44.02  3:25.54
 DIS Mirella KOP                   Wzv                    3:37.49 9606020    3:30.35           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            47.82  3:30.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10 - 17:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rodney den UIJL               Arethusa               2:47.42 9602861    2:51.30           
            39.39  2:51.30
  2. Tom BAKKER                    Wzv                    3:02.65 9604525    2:57.69           
            39.23  2:57.69
 DIS Luc de BONT                   Wzv                    3:17.67 9601701    2:52.60           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            34.35  2:52.60
 DIS Lars van ANTWERPEN            Z.V. Tiamat                 NT 9604393    3:22.76           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            55.02  3:22.76
 DIS Menno DIJKMANS                Z.V. Tiamat                 NT 9700759    3:34.80           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.72  3:34.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10 - 17:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy VISSERS                Arethusa               2:27.14 9505636    2:26.80           
            33.92  1:11.45  2:26.80
  2. Jill GREVEN                   Arethusa               2:26.09 9704398    2:32.66 B         
            34.07  1:12.45  2:32.66
     Janneke MOLLEN                Z.V. Tiamat            2:34.56 9401388    2:32.66 A         
            35.08  1:14.42  2:32.66
  4. Marit van NUNEN               Z.V. Tiamat            2:37.94 9402782    2:35.20           
            35.45  1:15.10  2:35.20
  5. Simone BALVERS                Wzv                    2:42.88 9600878    2:39.41           
            36.39  1:15.82  2:39.41
  6. Laura van BEEK                Wzv                    2:49.17 9406548    2:43.15           
            37.37  1:19.09  2:43.15
  7. Lindsay van HOUTUM            Wzv                    2:44.47 9406546    2:44.49           
            36.96  1:18.66  2:44.49
  8. Elke WINTJES                  Arethusa               2:57.94 9604808    2:45.28           
            37.64  1:19.13  2:45.28
  9. Nina BIJEN                    Arethusa               2:44.54 9503222    2:47.24           
            37.35  1:19.44  2:47.24
 10. Geertje de WIT                Z.V. Tiamat            2:58.23 9503850    2:50.13           
            39.30  1:23.41  2:50.13
 11. Manon BALVERS                 Wzv                    2:40.19 9502042    2:50.20           
            37.05  1:19.55  2:50.20
 12. Anne TAMERUS                  Z.V. Tiamat            2:54.29 9500644    2:50.34           
            39.35  1:22.38  2:50.34
 13. Lisa ZAMAN                    Arethusa               2:45.91 9405100    2:51.67           
            39.26  1:22.80  2:51.67
 14. Carlijn BALVERS               Wzv                    3:07.51 9701238    2:57.78           
            40.64  1:26.92  2:57.78
 15. Janneke de WIJS               Wzv                    3:02.03 9602716    2:59.15           
            38.55  1:24.24  2:59.15
 DIS Marloes RUIS                  Arethusa               2:25.78 9503220                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Yanyi THONG                   Arethusa                    NT 9503968                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van GRUNSVEN             Arethusa               2:11.77 9500469    2:09.77           
            29.90  1:03.27  2:09.77
  2. Stein MENTING                 Z.V. Tiamat            2:27.08 9404289    2:25.53           
            33.20  1:09.70  2:25.53
  3. Koen van der HEIJDEN          Z.V. Tiamat            2:37.31 9400887    2:27.02           
            32.26  2:27.02
  4. Max NIJHOLT                   Arethusa                    NT 9503219    2:30.61           
            35.44  1:14.44  2:30.61
  5. Jardy van den HEUVEL          Wzv                    2:37.42 9505533    2:34.18           
            33.88  1:12.71  2:34.18
  6. Norell ROOMER                 Wzv                    3:06.62 9504419    2:47.39           
            34.82  1:16.10  2:47.39
  7. Vincent KELTJENS              Wzv                         NT 9406225    2:52.57           
            36.80  1:21.30  2:52.57
AFGE Daan HORSTEN                  Wzv                    4:04.28 9703093                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10 - 18:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evy BOKKERS                   Arethusa               3:09.16 9205414    3:05.50           
            42.94  1:30.41  3:05.50
  2. Marlotte SPOHR                Wzv                    3:07.72 9305288    3:09.30           
            42.05  1:30.86  3:09.30
  3. Nienke BOUMAN                 Z.V. Tiamat            3:28.94 9302964    3:19.45           
            44.93  1:34.86  3:19.45
  4. Manon van LEUVEN              Z.V. Tiamat            3:22.51 9302954    3:26.64           
            45.74  1:37.24  3:26.64
  5. Saskia van der HEIJDEN        Z.V. Tiamat            3:31.16 9204270    3:34.89           
            47.08  1:41.61  3:34.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10 - 18:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michel JOORDENS               Z.V. Tiamat            2:54.89 9300233    2:55.58           
            39.95  1:25.86  2:55.58
  2. Rudy CHAMBON                  Wzv                    2:58.95 9306775    2:56.43           
            39.82  1:24.57  2:56.43
  3. Stijn SCHOONE                 Z.V. Tiamat            3:20.31 9305625    3:13.61           
            43.93  1:32.21  3:13.61
  4. Rick van BAKEL                Arethusa                    NT 9306031    3:20.73           
            42.58  1:31.70  3:20.73
  5. Tom TAMERUS                   Z.V. Tiamat            3:38.73 9302205    3:26.98           
            45.05  1:37.80  3:26.98
  6. Sven MEDARIC                  Wzv                    3:56.19 9605061    3:36.02           
            48.15  1:43.49  3:36.02
AFGE Ruben van MELICK              Arethusa                    NT 9207115                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.3.10 - 18:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lindsay HENDRIKS              Arethusa               1:11.72 9503854    1:13.05           
            35.61  1:13.05
  2. Evy ULIJN                     Arethusa               1:14.57 9604100    1:13.66           
            36.26  1:13.66
  3. Melissa van der GELD          Wzv                    1:19.07 9506250    1:19.54           
            39.35  1:19.54
  4. Catrina HAGENS                Wzv                    1:20.12 9305382    1:19.80 B         
            38.27  1:19.80
     Carlijn MARTENS               Arethusa               1:21.06 9102032    1:19.80 A         
            40.30  1:19.80
  6. Marloes RUIS                  Arethusa               1:18.99 9503220    1:21.86           
            40.02  1:21.86
  7. Jesse HEIJMANS                Z.V. Tiamat            1:20.24 9204432    1:21.91           
            39.70  1:21.91
  8. Kinzie PULLES                 Wzv                    1:19.91 9202800    1:22.60           
            39.95  1:22.60
  9. Anne van der AALST            Z.V. Tiamat            1:22.27 9401390    1:23.46           
            40.80  1:23.46
 10. Hanny EVERS                   Z.V. Tiamat            1:21.36 8400670    1:24.50           
            40.90  1:24.50
 11. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:35.41 9604508    1:25.22           
            42.53  1:25.22
 12. Kim van VLIET                 Wzv                    1:24.91 8704384    1:25.88           
            42.11  1:25.88
 13. Jolijn van OSTA               Z.V. Tiamat            1:21.82 8903156    1:28.73           
            43.13  1:28.73
 14. Lisette HUIBERS               Wzv                    1:31.53 8705764    1:30.90           
            44.07  1:30.90
 15. Reana OPPIER                  Wzv                    1:32.54 9401458    1:31.48           
            45.16  1:31.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.3.10 - 18:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                    1:01.97 9001847    1:02.42           
            30.24  1:02.42
  2. Martijn RONGEN                Z.V. Tiamat            1:02.31 8705073    1:05.09           
            31.60  1:05.09
  3. Pieter JOORDENS               Z.V. Tiamat            1:10.72 9101133    1:10.30           
            34.58  1:10.30
  4. Mitchel HEESAKKERS            Z.V. Tiamat            1:02.93 9200479    1:11.20           
            34.90  1:11.20
  5. Marco van der AALST           Z.V. Tiamat            1:09.41 9302217    1:11.86           
            35.39  1:11.86
  6. Jeroen RONGEN                 Z.V. Tiamat            1:11.06 9101933    1:12.28           
            35.20  1:12.28
  7. Paul van den HEUVEL           Arethusa               1:16.90 7000441    1:12.37           
            35.21  1:12.37
  8. Lars RONGEN                   Z.V. Tiamat            1:05.73 8902635    1:13.03           
            33.39  1:13.03
  9. Jelle DIJKMANS                Z.V. Tiamat            1:12.41 8900705    1:13.85           
            35.68  1:13.85
 10. Jan-Willem van HERPEN         Arethusa               1:13.93 7001347    1:14.53           
            36.40  1:14.53
 11. Jory van TUIJL                Arethusa               1:14.81 9107019    1:17.26           
            38.60  1:17.26
 12. Bart de BONT                  Wzv                    1:23.14 9402725    1:18.66           
            37.92  1:18.66
 13. Luuk van den BERSSELAAR       Arethusa               1:27.42 9105069    1:19.61           
            39.05  1:19.61
 14. Norell ROOMER                 Wzv                    1:26.43 9504419    1:29.72           
            41.95  1:29.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10 - 18:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arethusa 1                    Arethusa               2:21.80            2:22.16           
        Jill GREVEN, 97                            Evy ULIJN, 96
        Merel RADEMAKERS, 96                       Louise van HOUTEN, 97
            38.49  2:22.16

  2. Tiamat                        Z.V. Tiamat            2:36.30            2:38.73           
        Roobin RIJKEN, 98                          Amy BOSCH, 96
        Myreen SLEDDENS, 96                        Maud van POPPEL, 97
            42.33  2:38.73

  3. Arethusa 2                    Arethusa               2:43.55            2:43.11           
        Anne van de LOO, 98                        Marlies WILKENS, 97
        Elke WINTJES, 96                           Anouk BRESSERS, 96
            39.03  2:43.11

 DIS Wzv 1                         Wzv                    2:28.19                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Anne VERHOEF, 97                           Celine van HOUTUM, 96
        Sanne van der SCHANS, 96                   Simone BALVERS, 96
            38.26




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 25m vrije slag                          6 - 9 jaar
14.3.10 - 18:40                          (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzv 1                         Wzv                         NT            1:23.80           
        Marco CHAMBON, 00                          Javier TROMP, 00
        Maartje VERHOEVEN, 00                      Elise JOCAILLE, 00
          1:23.80




SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZV