Deel 4 E.ON Nationale zwemcompetitie landelijk
Roermond (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           7:55.07            8:04.45           
        Alan Smeets, 84                            Stan Tummers, 94
        Alain Dassen, 92                           Davy Verreussel, 89
          2:05.57  8:04.45

  2. Hzpc 1                        Hzpc                   8:31.50            8:38.09           
        Dennis Brouwers, 78                        Ralph van Megen, 92
        Willem Drissen, 88                         Mark van Enckevort, 90
          1:01.78  2:06.57  8:38.09

  3. RZ 1                          RZ                     8:59.10            8:49.42           
        Patrick Creemers, 90                       Maurice Zelis, 94
        Mark Wolswinkel, 91                        Bert Schlicher, 64
          1:02.23  2:06.04  8:49.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shae Bours                    RZ                       45.70 9803982      41.09           
  2. Julia Lang                    Hellas-Glana             41.50 9900730      41.64           
  3. Milou Peeters                 Hzpc                     46.74 9800668      42.33           
  4. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             45.70 9902072      42.86           
  5. Sterre Schlicher              RZ                       45.45 9901672      45.26           
  6. Hilde Litjens                 Hzpc                     49.43 9901156      46.42           
  7. Aniek Ketelings               RZ                       46.33 9800588      47.00           
  8. Nikki Rovers                  Hzpc                     51.59 9804996      51.32           
  9. Shania Visser                 RZ                       50.82 9902794      51.51           
 DIS Alette Litjens                Hzpc                     48.62 9802220      44.03           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Marloes Janssen               Hzpc                        NT 9904128      59.78           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
  NG Celine Buijssen               Hzpc                     43.07 9801484                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                   1:11.87 9900517    1:09.98           
          1:09.98
  2. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:15.76 9802453    1:10.64           
          1:10.64
  3. Servé Nelissen                Hzpc                   1:12.86 9900579    1:13.88           
          1:13.88
  4. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:19.83 9900461    1:15.10           
          1:15.10
  5. Max Peuten                    Hzpc                   1:16.42 9800431    1:18.10           
          1:18.10
  6. Finn Timmermans               Hzpc                   1:29.16 9801961    1:18.89           
          1:18.89
  7. Sander Aerts                  Hzpc                   1:25.60 9902045    1:25.54           
          1:25.54
  8. Cas Louwarts                  RZ                     1:28.56 9901249    1:31.48           
          1:31.48
  9. Jesper Lemmen                 Hzpc                   1:29.32 9802319    1:31.92           
          1:31.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Sanders                Hellas-Glana           5:03.92 9602806    4:52.23           
          1:08.73  2:23.82  4:52.23
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           5:04.36 9701232    4:55.89           
          1:09.10  2:33.86  4:55.89
  3. Manon Koster                  Hzpc                   5:13.88 9701312    5:00.18           
          1:10.78  2:28.18  5:00.18
  4. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           5:30.52 9702110    5:11.30           
          1:10.77  2:30.83  5:11.30
  5. Ilse Litjens                  Hzpc                   5:12.74 9602640    5:12.64           
          1:14.82  2:35.45  5:12.64
  6. Jessica Hesen                 RZ                     5:15.26 9601194    5:19.89           
          1:14.29  2:36.70  5:19.89
  7. Maureen Wingers               RZ                     5:19.60 9602264    5:21.72           
          1:17.11  2:39.52  5:21.72
  8. Celina Austen                 RZ                     5:43.23 9602056    5:25.70           
          1:17.42  2:41.54  5:25.70
  9. Denise van der Klij           Hzpc                   5:31.29 9600482    5:27.50           
          1:17.10  2:41.36  5:27.50
 10. Lotte van Megen               Hzpc                   5:58.27 9701376    5:50.54           
          1:24.00  2:53.82  5:50.54
 11. Evie Roebroek                 RZ                     6:03.48 9605774    5:51.26           
          1:21.42  2:52.16  5:51.26
 12. Danae Remmel                  Hellas-Glana           5:54.23 9600588    5:58.48           
          1:19.18  2:51.60  5:58.48
 13. Elke Teunissen                RZ                     6:22.69 9703446    6:02.91           
          1:21.01  2:53.71  6:02.91
 14. Melissa Engels                Hzpc                        NT 9601026    6:41.58           
          1:33.11  3:16.77  6:41.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                   1:20.24 9601259    1:16.19           
          1:16.19
  2. Max Hermans                   Hzpc                   1:19.30 9700879    1:20.13           
          1:20.13
  3. Xavier Wuts                   RZ                     1:32.36 9602661    1:27.24           
          1:27.24
  4. Björn Piket                   Hzpc                   1:35.01 9602133    1:27.83           
          1:27.83
  5. Jitse Zonneveld               RZ                     1:31.99 9703133    1:28.54           
          1:28.54
  6. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:28.47 9800287    1:29.20           
          1:29.20
  7. Zjef Nelissen                 Hzpc                   1:30.01 9701679    1:30.70           
          1:30.70
  8. Tim Peeters                   RZ                     1:37.57 9700363    1:38.12           
          1:38.12
  9. Guus Wolswinkel               RZ                     1:41.54 9701677    1:42.08           
          1:42.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:27.98 9102076    2:25.51           
          1:09.82  2:25.51
  2. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:33.99 9302198    2:31.05           
          1:11.45  2:31.05
  3. Sarissa de Vries              Hellas-Glana           2:35.80 8905946    2:37.48           
          1:15.00  2:37.48
  4. Linda Custers                 Hzpc                   2:41.23 8600738    2:44.08           
          1:18.48  2:44.08
  5. Denise Austen                 RZ                     2:52.16 9303778    2:46.53           
          1:18.08  2:46.53
  6. Neiske Becks                  Hzpc                   2:50.23 9100138    2:54.26           
          1:22.20  2:54.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             56.48 8903341      59.73           
            59.73
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:00.50 8402089    1:00.60           
          1:00.60
  3. Tim Jansen                    Hellas-Glana           1:01.04 8601431    1:02.02           
          1:02.02
  4. Dennis Brouwers               Hzpc                   1:03.18 7800167    1:03.21           
          1:03.21
  5. Bert Schlicher                RZ                     1:03.96 6400669    1:07.32           
          1:07.32
  6. Mark van Enckevort            Hzpc                   1:06.87 9000797    1:07.75           
          1:07.75
  7. Patrick Creemers              RZ                     1:07.05 9000579    1:09.36           
          1:09.36
  8. Rene Nellen                   Hzpc                   1:08.47 8802493    1:11.72           
          1:11.72
  9. Mark Wolswinkel               RZ                     1:13.36 9102997    1:15.70           
          1:15.70
 10. Ralph Caster                  RZ                          NT 6100069    1:25.28           
          1:25.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:54.93 9500866    2:47.26           
          1:18.83  2:47.26
  2. Rinske Becks                  Hzpc                   2:57.12 9403098    2:55.83           
          1:24.28  2:55.83
  3. Andra Dols                    Hellas-Glana           3:06.49 9502764    3:05.04           
          1:29.16  3:05.04
  4. Juul van Berlo                Hzpc                   3:11.37 9501490    3:11.91           
          1:32.36  3:11.91
  5. Selena van Cruchten           RZ                     3:14.74 9401608    3:16.04           
          1:33.45  3:16.04
  6. Floor Weijmans                Hzpc                   3:17.34 9502522    3:26.06           
          1:37.74  3:26.06
  7. Patty Drenthen                RZ                     3:24.65 9401610    3:29.20           
          1:41.07  3:29.20
  8. Annik Delissen                RZ                     3:40.57 9404672    3:29.89           
          1:41.04  3:29.89
  9. Lisa In 't Zand               RZ                     3:38.84 9401614    3:44.84           
          1:46.61  3:44.84
 DIS Kris Peuten                   Hzpc                   3:49.39 9506280    3:56.06           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., sd
          1:50.46  3:56.06




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:03.91 9401657    1:04.76           
          1:04.76
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:05.04 9403511    1:04.96           
          1:04.96
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:10.55 9503663    1:07.67           
          1:07.67
  4. Maurice Zelis                 RZ                     1:10.80 9401031    1:09.90           
          1:09.90
  5. Sam Derks                     Hzpc                   1:13.05 9600719    1:10.80           
          1:10.80
  6. Jim Ketelings                 RZ                     1:15.04 9403901    1:13.54           
          1:13.54
  7. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:13.14 9501965    1:13.56           
          1:13.56
  8. Sergi Bidlot                  RZ                          NT 9504817    1:20.28           
          1:20.28
     Kay Thijssen                  Hzpc                   1:21.54 9601799    1:20.28           
          1:20.28
 10. Teun van Rens                 Hzpc                   1:27.16 9503949    1:25.13           
          1:25.13
 11. Dylan Bos                     Hzpc                   1:29.40 9600717    1:26.78           
          1:26.78
 12. Mark Linssen                  Hzpc                   1:29.30 9500535    1:28.12           
          1:28.12
  NG Bart Fuchs                    RZ                          NT 9504813                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Agterberg             Hellas-Glana           2:40.07 9401054    2:27.53           
          1:12.66  2:27.53
  2. Ingrid van Horen              Hzpc                   2:32.69 9204060    2:35.70           
          1:15.64  2:35.70
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     2:35.01 9301096    2:38.35           
          1:15.52  2:38.35
  4. Linda Dehing                  RZ                     2:38.93 9400022    2:40.39           
          1:17.45  2:40.39
  5. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           2:49.59 9201790    2:41.25           
          1:16.99  2:41.25
  6. Sophie Cleuren                Hzpc                   2:41.55 9300158    2:46.42           
          1:21.92  2:46.42
  7. Ilse Masseling                Hzpc                   3:06.78 9202124    3:11.41           
          1:30.79  3:11.41
  8. Joyce Caster                  RZ                     3:13.03 9300154    3:13.82           
          1:32.51  3:13.82
AFGE Michelle van Oosterhout       RZ                     2:59.48 9303172                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alain Dassen                  Hellas-Glana             55.22 9203459      55.39           
            55.39
  2. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             54.42 9206767      57.48           
            57.48
  3. Jory Niemark                  Hellas-Glana             58.10 9204409      57.80           
            57.80
  4. Ralph van Megen               Hzpc                     55.34 9201613      58.13           
            58.13
  5. Bram Becks                    Hzpc                   1:01.43 9303701      59.73           
            59.73
  6. Tim Jacobs                    Hzpc                   1:00.63 9201825    1:00.16           
          1:00.16
  7. Kevin van den Bekerom         Hzpc                   1:03.36 9200057    1:02.04           
          1:02.04
  8. Patrick Janssen               Hzpc                   1:02.50 9302009    1:03.16           
          1:03.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                     27.72 9102076      27.54           
  2. Denise Austen                 RZ                       29.99 9303778      28.98           
  3. Ilona Remmel                  Hellas-Glana             28.67 9302198      29.04           
  4. Neiske Becks                  Hzpc                     32.08 9100138      29.24           
  5. Alice Janssen                 Hzpc                     29.36 8902012      29.39 FJ 1      
  6. Linda Custers                 Hzpc                     29.09 8600738      29.39 FJ 2      
  7. Suzan van den Bogaard         RZ                       28.93 8900450      29.90           
  8. Danne Boterenbrood            Hellas-Glana             28.50 8500396      29.98           
  9. Elise Wijnker                 Hellas-Glana             30.14 9103534      30.06           
 10. Dianne Nien                   RZ                       31.44 7100452      31.57           
 11. Jannie Janssen                Hzpc                     33.86 8902022      32.85           
 12. Wendy Knoops                  RZ                       33.20 6800720      33.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:03.82 8903341    2:09.48           
          2:09.48
  2. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           2:14.01 9400593    2:15.91           
          2:15.91
  3. Dennis Brouwers               Hzpc                   2:26.43 7800167    2:24.82           
          2:24.82
  4. Mark van Enckevort            Hzpc                   2:25.23 9000797    2:25.64           
          2:25.64
  5. Kenneth Caster                RZ                     2:23.77 9100375    2:30.02           
          2:30.02
  6. Patrick Creemers              RZ                     2:24.21 9000579    2:33.00           
          2:33.00
  7. Bert Schlicher                RZ                     2:35.03 6400669    2:33.39           
          2:33.39
  8. Willem Drissen                Hzpc                   2:33.07 8800871    2:39.67           
          2:39.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shae Bours                    RZ                     1:18.03 9803982    1:16.36           
          1:16.36
  2. Milou Peeters                 Hzpc                   1:23.85 9800668    1:19.60           
          1:19.60
  3. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:24.02 9902072    1:20.35           
          1:20.35
  4. Aniek Ketelings               RZ                     1:25.36 9800588    1:21.67           
          1:21.67
  5. Alette Litjens                Hzpc                   1:28.94 9802220    1:21.92           
          1:21.92
  6. Julia Lang                    Hellas-Glana           1:20.86 9900730    1:22.26           
          1:22.26
  7. Hilde Litjens                 Hzpc                   1:27.94 9901156    1:23.79           
          1:23.79
  8. Sterre Schlicher              RZ                     1:23.57 9901672    1:25.50           
          1:25.50
  9. Shania Visser                 RZ                     1:33.26 9902794    1:35.20           
          1:35.20
 10. Nikki Rovers                  Hzpc                   1:40.69 9804996    1:39.54           
          1:39.54
 11. Marloes Janssen               Hzpc                        NT 9904128    1:39.97           
          1:39.97
  NG Celine Buijssen               Hzpc                   1:19.38 9801484                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                     37.72 9900517      38.39           
  2. Bart Köhlen                   Hellas-Glana             37.73 9802453      39.26           
  3. Servé Nelissen                Hzpc                     38.90 9900579      39.82           
  4. Stan Stelten                  Hellas-Glana             42.86 9900461      43.01           
  5. Max Peuten                    Hzpc                     47.55 9800431      45.50           
  6. Sander Aerts                  Hzpc                     51.48 9902045      47.45           
  7. Jesper Lemmen                 Hzpc                     50.52 9802319      51.33           
 DIS Finn Timmermans               Hzpc                     43.70 9801961      44.58           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Cas Louwarts                  RZ                       53.23 9901249      56.55           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:25.86 9602806    1:23.10           
          1:23.10
  2. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:21.20 9702110    1:24.16           
          1:24.16
  3. Manon Koster                  Hzpc                   1:30.67 9701312    1:27.69           
          1:27.69
  4. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:32.23 9701232    1:31.22           
          1:31.22
  5. Lotte van Megen               Hzpc                   1:33.97 9701376    1:32.40           
          1:32.40
  6. Elke Teunissen                RZ                     1:38.43 9703446    1:34.08           
          1:34.08
  7. Maureen Wingers               RZ                     1:30.18 9602264    1:34.27 FJ 1      
          1:34.27
  8. Denise van der Klij           Hzpc                   1:31.97 9600482    1:34.27 FJ 2      
          1:34.27
  9. Jessica Hesen                 RZ                     1:32.96 9601194    1:36.07           
          1:36.07
 10. Ilse Litjens                  Hzpc                   1:36.32 9602640    1:36.64           
          1:36.64
 11. Celina Austen                 RZ                     1:38.82 9602056    1:36.74           
          1:36.74
 12. Melissa Engels                Hzpc                   1:47.44 9601026    1:40.13           
          1:40.13
 13. Evie Roebroek                 RZ                     1:40.32 9605774    1:40.36           
          1:40.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                   4:47.97 9601259    4:41.40           
          1:05.77  2:17.90  4:41.40
  2. Sam Derks                     Hzpc                   5:10.13 9600719    4:56.64           
          1:09.86  2:26.80  4:56.64
  3. Max Hermans                   Hzpc                   4:52.93 9700879    4:56.68           
          1:09.28  2:25.25  4:56.68
  4. Jitse Zonneveld               RZ                     5:25.95 9703133    5:12.28           
          1:10.88  2:29.28  5:12.28
  5. Björn Piket                   Hzpc                   5:28.74 9602133    5:20.86           
          1:13.51  2:34.87  5:20.86
  6. Tim Peeters                   RZ                     6:09.32 9700363    5:39.20           
          1:17.92  2:43.57  5:39.20
  7. Guus Wolswinkel               RZ                     6:22.02 9701677    5:45.79           
          1:22.09  2:50.99  5:45.79
  8. Dylan Bos                     Hzpc                   6:05.67 9600717    5:47.34           
          1:23.22  2:51.80  5:47.34
  9. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           6:35.89 9800287    5:50.17           
          1:22.60  2:55.15  5:50.17
 10. Luc Kauhl                     Hellas-Glana           6:38.93 9801547    5:53.51           
          5:53.51
 11. Zjef Nelissen                 Hzpc                   6:08.09 9701679    6:00.88           
          1:22.66  2:55.52  6:00.88
 DIS Xavier Wuts                   RZ                     4:40.40 9602661                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:23.18 9102076    2:23.26           
          2:23.26
  2. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:28.87 9302198    2:30.85           
          2:30.85
  3. Sarissa de Vries              Hellas-Glana           2:28.20 8905946    2:34.02           
          2:34.02
  4. Suzan van den Bogaard         RZ                     2:29.37 8900450    2:35.13           
          2:35.13
  5. Alice Janssen                 Hzpc                   2:42.10 8902012    2:39.78           
          2:39.78
  6. Linda Custers                 Hzpc                   2:37.16 8600738    2:39.82           
          2:39.82
  7. Neiske Becks                  Hzpc                   2:38.56 9100138    2:42.10           
          2:42.10
  8. Danne Boterenbrood            Hellas-Glana           2:31.30 8500396    2:44.10           
          2:44.10
  9. Marian Bouts                  RZ                     2:40.60 8600492    2:50.00           
          2:50.00
 10. Jannie Janssen                Hzpc                   2:59.77 8902022    2:53.39           
          2:53.39
 11. Dianne Nien                   RZ                     2:54.61 7100452    2:57.89           
          2:57.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.17 8402089      24.70           
  2. Tim Jansen                    Hellas-Glana             25.74 8601431      25.92           
  3. Patrick Creemers              RZ                       26.51 9000579      27.13 FJ 1      
  4. Mark van Enckevort            Hzpc                     26.17 9000797      27.13 FJ 2      
  5. Dennis Brouwers               Hzpc                     27.03 7800167      27.38           
  6. Bert Schlicher                RZ                       25.81 6400669      27.53           
  7. Mark Wolswinkel               RZ                       30.59 9102997      27.70           
  8. Kenneth Caster                RZ                       27.42 9100375      27.81 FJ 1      
  9. Rene Nellen                   Hzpc                     28.07 8802493      27.81 FJ 2      
 10. Willem Drissen                Hzpc                     28.59 8800871      28.32           
 11. Ralph Caster                  RZ                       30.50 6100069      30.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena van Cruchten           RZ                     1:14.30 9401608    1:12.89           
          1:12.89
  2. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:17.14 9500866    1:14.53           
          1:14.53
  3. Rinske Becks                  Hzpc                   1:17.16 9403098    1:15.39           
          1:15.39
  4. Floor Weijmans                Hzpc                   1:16.09 9502522    1:18.03           
          1:18.03
  5. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:24.13 9502764    1:20.80           
          1:20.80
  6. Juul van Berlo                Hzpc                   1:21.96 9501490    1:21.48           
          1:21.48
  7. Lisa In 't Zand               RZ                     1:27.51 9401614    1:25.25           
          1:25.25
  8. Patty Drenthen                RZ                     1:21.17 9401610    1:28.01           
          1:28.01
  9. Annik Delissen                RZ                     1:29.40 9404672    1:29.09           
          1:29.09
 10. Kris Peuten                   Hzpc                   1:33.90 9506280    1:33.07           
          1:33.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:23.39 9501965    2:30.30           
          1:12.42  2:30.30
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:50.23 9403511    2:36.31           
          1:17.37  2:36.31
  3. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           2:46.33 9401657    2:37.25           
          1:15.45  2:37.25
  4. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           3:05.73 9503663    2:58.21           
          1:26.47  2:58.21
  5. Maurice Zelis                 RZ                     3:01.10 9401031    2:59.35           
          1:25.34  2:59.35
  6. Jim Ketelings                 RZ                     3:11.54 9403901    3:04.87           
          1:25.00  3:04.87
  7. Mark Linssen                  Hzpc                   3:12.65 9500535    3:09.42           
          1:33.82  3:09.42
  8. Kay Thijssen                  Hzpc                   3:21.64 9601799    3:20.34           
          1:38.35  3:20.34
  9. Teun van Rens                 Hzpc                   3:53.83 9503949    3:51.08           
          1:49.32  3:51.08
 DIS Sergi Bidlot                  RZ                          NT 9504817    3:21.78           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:36.90  3:21.78
  NG Bart Fuchs                    RZ                          NT 9504813                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              Hzpc                   1:00.86 9204060    1:01.31 FJ 1      
          1:01.31
  2. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:02.43 9401054    1:01.31 FJ 2      
          1:01.31
  3. Svenja Zonneveld              RZ                     1:03.55 9301096    1:04.03           
          1:04.03
  4. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:08.40 9201790    1:07.17           
          1:07.17
  5. Linda Dehing                  RZ                     1:06.32 9400022    1:07.91           
          1:07.91
  6. Sophie Cleuren                Hzpc                   1:06.39 9300158    1:08.62           
          1:08.62
  7. Joyce Caster                  RZ                     1:12.17 9300154    1:12.19           
          1:12.19
  8. Ilse Masseling                Hzpc                   1:11.54 9202124    1:13.69           
          1:13.69
AFGE Michelle van Oosterhout       RZ                     1:09.57 9303172                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:14.17 9400649    2:15.86           
          1:05.57  2:15.86
  2. Jory Niemark                  Hellas-Glana           2:30.45 9204409    2:24.24           
          1:10.76  2:24.24
  3. Alain Dassen                  Hellas-Glana           2:32.38 9203459    2:26.12           
          1:09.50  2:26.12
  4. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana           2:33.20 9206767    2:31.46           
          1:13.23  2:31.46
  5. Bram Becks                    Hzpc                   2:30.14 9303701    2:33.08           
          1:13.96  2:33.08
  6. Patrick Janssen               Hzpc                   2:38.44 9302009    2:37.98           
          1:16.04  2:37.98
  7. Ralph van Megen               Hzpc                   2:28.08 9201613    2:38.19           
          1:16.76  2:38.19
  8. Tim Jacobs                    Hzpc                   2:42.45 9201825    2:41.89           
          1:18.83  2:41.89
  9. Kevin van den Bekerom         Hzpc                   2:50.88 9200057    2:50.64           
          1:24.22  2:50.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   1:05.70 9102076    1:04.73           
          1:04.73
  2. Alice Janssen                 Hzpc                   1:11.82 8902012    1:12.30           
          1:12.30
  3. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:11.36 9302198    1:12.32           
          1:12.32
  4. Denise Austen                 RZ                     1:11.12 9303778    1:12.39           
          1:12.39
  5. Sarissa de Vries              Hellas-Glana           1:10.40 8905946    1:12.57           
          1:12.57
  6. Linda Custers                 Hzpc                   1:13.01 8600738    1:12.79           
          1:12.79
  7. Suzan van den Bogaard         RZ                     1:10.29 8900450    1:13.31           
          1:13.31
  8. Danne Boterenbrood            Hellas-Glana           1:12.40 8500396    1:19.42           
          1:19.42
  9. Marian Bouts                  RZ                     1:22.88 8600492    1:20.40           
          1:20.40
 10. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:23.17 9103534    1:20.63           
          1:20.63
 11. Wendy Knoops                  RZ                     1:25.48 6800720    1:25.12           
          1:25.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:05.27 8903341    2:10.32           
          1:02.70  2:10.32
  2. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           2:18.49 9400593    2:18.50           
          1:06.12  2:18.50
  3. Ralph Caster                  RZ                     3:00.31 6100069    3:04.75           
          1:23.18  3:04.75




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:42.56            1:44.70           
        Stan Tummers, 94                           Pim van Basten Batenburg, 94
        Ruben Klinkers, 94                         Niels van Basten Batenburg, 94
            25.73  1:44.70

  2. RZ 1                          RZ                     2:04.05            1:56.28           
        Jim Ketelings, 94                          Xavier Wuts, 96
        Jitse Zonneveld, 97                        Maurice Zelis, 94
            30.09  1:56.28

  3. Hzpc 1                        Hzpc                   2:01.49            1:57.66           
        Max Hermans, 97                            Sam Derks, 96
        Björn Piket, 96                            Sem Hermans, 96
            28.94  1:57.66

  4. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           2:06.59            2:04.94           
        Kenny Sieben, 95                           Dylan Wolters, 98
        Bart Köhlen, 98                            Kevin Wolters, 95
            28.10  2:04.94

  5. Hzpc 2                        Hzpc                   2:18.54            2:15.06           
        Zjef Nelissen, 97                          Mark Linssen, 95
        Teun van Rens, 95                          Dylan Bos, 96
            32.54  2:15.06




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.03.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           5:08.15            5:04.57           
        Danae Remmel, 96                           Wendy Bex, 97
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Maaike Sanders, 96
          1:24.39  5:04.57

  2. Hzpc 1                        Hzpc                   5:16.92            5:14.12           
        Ilse Litjens, 96                           Manon Koster, 97
        Lotte van Megen, 97                        Denise van der Klij, 96
          1:18.07  5:14.12

  3. RZ 1                          RZ                     5:29.62            5:30.02           
        Celina Austen, 96                          Maureen Wingers, 96
        Elke Teunissen, 97                         Jessica Hesen, 96
          1:19.78  5:30.02

  4. Hzpc 2                        Hzpc                   6:13.89            6:26.51           
        Alette Litjens, 98                         Milou Peeters, 98
        Melissa Engels, 96                         Nikki Rovers, 98
          1:31.55  6:26.51




SPLASH Meet Manager 2007Registered to RZ



Ik gebruik de gratis versie van SPAMfighter
669 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.

Uw PC enorm traag? Klik voor de oplossing!