Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later


2010-03-13 EON competitie deel 4
Wapenveld, 13.3.2010


1 - Deel 4 E.ON Nationale zwemcompetitie landelijk13.3.10 - 14:30


Programmanr. 1
13.3.10
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ndd 1Ndd8:11.898:16.45
Maikel Mierop
Maik Steenkamp
95
91
2:08.27Kevin Eltink
Hjalmar de Ruiter
91
89
2.Octopus 1Octopus8:17.268:18.04
Jeffry van Zetten
Sjors Boverhoff
95
95
2:04.86Roald Blok
Emile Manni
93
90
3.Aquapoldro 1Aquapoldro8:36.248:31.26
Jeroen Staakman
Edwin Willemsen
94
87
2:04.89Thomas Meijer
Remco van de Bruinhorst
94
83


Programmanr. 2
13.3.10
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Felicia SwetsAquapoldro35.20980127235.27
2.Maaike PastAquapoldro37.38990159836.64
3.Tamara MaassenAquapoldro38.89980127039.51
4.Tessa MenninkNdd44.52980238640.36
5.Latoya van LaarOctopus42.44980210041.13
6.Danielle BijsterboschOctopus42.62990072242.04
7.Iris MatserNdd43.71980238442.83
8.Brigit van der VegteOctopus46.07000071442.87
9.Kim WitteveenOctopus46.16980408644.10
10.Shirley OrmelNdd49.86980288445.59
11.Lisanne PoelstraNdd46.13990127649.86
12.Manon EilanderOctopus51.54000071051.51
13.Merel BijsterboschOctopus57.14000071253.45
14.Ginger van LaarOctopus59.7700003281:01.39
dis volledigDemi van den BeldOctopus51.009802968
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


Programmanr. 3
13.3.10
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars RuessinkOctopus1:07.8698002711:07.70
2.Arda OnalNdd1:18.1398035211:15.82
3.Ebel van GeemenNdd1:19.9099010951:16.55
4.Sybren BootsmaOctopus1:18.6098023271:18.08
5.Niek HeethaarAquapoldro1:18.9599009991:18.50
6.Bram DenkersNdd1:18.8698021591:19.89
7.Mart RoksAquapoldro1:22.7698016871:20.07
8.Robin MeimaOctopus1:25.8399011431:23.08
9.Vincent van 't HofAquapoldro1:27.4898030011:28.32
10.Jochem HallieOctopus1:34.6400000091:37.62


Programmanr. 4
13.3.10
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Denise van ArkAquapoldro5:26.7696048001:10.142:28.235:02.67
2.Esther KuhlmanAquapoldro5:21.2396016781:12.372:32.665:12.27
3.Julia MijnenNdd5:31.6496026821:12.342:32.855:13.86
4.Sharon JuliusOctopus5:24.9096026641:12.512:34.135:21.20
5.Carmen ter WeeleOctopus5:24.8098003841:14.132:36.025:23.86
6.Sanne NieuwenhuisNdd5:37.0796027561:14.882:38.885:27.91
7.Sabine WentinkNdd6:28.9296027581:17.292:41.105:28.51
8.Loranne van KeulenAquapoldro6:29.2397015741:19.932:48.545:40.62
9.Denise van ZettenOctopus5:50.1396009321:16.902:46.875:41.14
10.Blanca de LouwAquapoldro5:42.2798012681:21.292:49.545:42.48


Programmanr. 6
13.3.10
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Josha van den ElzenAquapoldro1:22.2296024231:21.99
2.Casper MuselaersOctopus1:24.2996003991:22.23
3.Mees LaarNdd1:24.3296017191:23.92
4.Stan RuessinkOctopus1:31.4197008291:25.71
5.Kelt GarritsenNdd1:30.9998017031:30.13
6.Frank de GraafAquapoldro1:50.0096026711:36.18
7.Martin WenderichAquapoldro1:39.1397009611:38.04
8.Elwin KlapNdd1:48.1197026851:40.39
9.Axel JuliusOctopus1:44.2997022211:42.37
AFGEMJarco van OmmenOctopus1:37.669802153


Programmanr. 7
13.3.10
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Annemarie WorstOctopus2:35.6495000422:36.20
2.Margot vd KempNdd2:30.6677003822:40.08
3.Cecily SadowskiAquapoldro2:45.6095001881:18.612:43.38
4.Chantal KuipersNdd2:39.7087024301:12.672:44.88
5.Erika Aan het RotOctopus2:50.1090000101:15.292:45.09
6.Tara van BottenburgOctopus2:52.8693001141:18.852:47.26
7.Tara OldenhaveNdd2:46.5491023282:50.48
8.Marleen VosAquapoldro2:45.4174005981:19.042:51.04
9.Mieke JansenNdd2:50.8992067201:19.452:56.29
AFGEMAnja BoogaardAquapoldro2:46.958400252


Programmanr. 8
13.3.10
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Emile ManniOctopus1:00.7190019011:01.60
2.Floris ManniOctopus1:01.7988056791:03.75
3.Alex WenderichAquapoldro1:05.4591068951:05.54
4.Hjalmar de RuiterNdd1:00.7089026951:06.37
5.Alex van der HoevenNdd1:04.7492025711:07.22
6.Martin PauwAquapoldro1:09.0278014851:08.74
7.Albert van PiekerenOctopus1:03.2884017671:08.98
8.Remco van de BruinhorstAquapoldro1:04.3683026731:09.19
9.Stefan van der GriftOctopus1:10.2687011211:10.89


Programmanr. 9
13.3.10
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Suzanne BrummelOctopus2:45.2894013662:45.49
2.Malou MemelinkNdd2:52.3394030641:23.442:54.51
3.Guusje VriezeNdd3:02.3295028202:56.17
4.Sophie de BeenAquapoldro3:04.6494056263:04.89
5.Romy WorstOctopus3:09.9895052721:29.193:08.53
6.Kelly van der HoevenNdd2:56.8294026181:27.503:08.88
7.Anne Marleen van KeulenAquapoldro2:54.9294042801:34.133:09.51
8.Merel HuiskampOctopus3:17.1898028761:32.203:11.76
9.Isolde de LouwAquapoldro3:14.9995030081:32.303:12.58
10.Britt SchoonhovenOctopusNT97024683:22.42


Programmanr. 11
13.3.10
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marcel van EssenOctopus1:07.3794000191:05.73
2.Christian RenshoffOctopus1:04.5894043431:06.87
3.Jory WillemsenOctopus1:06.8095007471:07.57
4.Jeroen StaakmanAquapoldro1:08.4694049891:08.32
5.Maikel MieropNdd1:07.0895039911:08.84
6.Mike SchelNdd1:09.9294032791:08.95
7.Pike KijlstraAquapoldro1:12.3795018491:13.06
8.Thomas MeijerAquapoldro1:09.4694023211:14.87
9.Leander HeuvelsNdd1:18.2395030591:18.70


Programmanr. 12
13.3.10
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Sharon GelmersOctopus2:26.9494004162:28.99
2.Margreet LaarNdd2:29.6793047002:36.02
3.Diede OldenhaveNdd2:32.5892051141:16.722:38.16
4.Sifra van BottenburgOctopus2:43.2095011782:38.86
5.Marloes van der BeekAquapoldro2:41.3094013641:16.802:40.73
6.Iris BoonAquapoldro2:43.2693030122:41.60
7.Henrieke ten BokkelNdd2:44.4294027641:19.172:44.67
8.Liselot van der KuipAquapoldro2:42.0293035841:21.282:51.91
9.Marijke van de BeekOctopus2:54.6796026601:26.162:54.67
10.Anoek HuiskampOctopusNT98028721:37.793:22.92


Programmanr. 13
13.3.10
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Roald BlokOctopus57.41930268557.18
2.Jeffry van ZettenOctopus59.02950075557.77
3.Sjors BoverhoffOctopus57.91950074158.82
4.Mart VriezeNdd59.29940040159.51
5.Robbin SchuchmannAquapoldro1:02.10930683359.81
6.Robin EltinkNdd59.4894061471:02.00
7.Niels ThomassenAquapoldro1:02.1495002931:03.07
8.Nick van de EsschertAquapoldro1:04.9593027691:04.56
9.Koen HendriksNdd1:06.4895055131:05.26
10.Niels van de EsschertAquapoldro1:06.5294028051:06.06


Programmanr. 14
13.3.10
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annemarie WorstOctopus27.43950004227.61
2.Manon van EssenOctopus27.95910091027.92
3.Sharon VerstegenNdd27.90900396428.50
4.Chantal KuipersNdd27.65870243029.33
5.Tara OldenhaveNdd28.86910232830.11
6.Marileen de ReusAquapoldro30.21820225030.70
7.Marleen VosAquapoldro31.11740059831.02FJ 1
8.Kemi AlakeNdd31.76960391231.02FJ 2
9.Femke WolvetangNdd30.07940471231.10
10.Lisanne BijsterboschOctopus35.08970119834.54
AFGEMAnja BoogaardAquapoldro30.518400252


Programmanr. 15
13.3.10
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Kevin EltinkNdd2:12.7691005892:15.21
2.Emile ManniOctopus2:13.1390019012:17.92
3.Gijs de RooijAquapoldro2:23.3691047692:24.11
4.Remco JorinkOctopus2:25.0780007192:24.13
5.Maik SteenkampNdd2:20.1691038472:25.15
6.John EilanderOctopus2:29.3670000032:27.68
7.Andre in het VeldAquapoldro2:30.0058004352:32.29
8.Albert van PiekerenOctopus2:21.5384017672:35.26
9.Edwin WillemsenAquapoldro2:27.6287038232:36.14


Programmanr. 16
13.3.10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tamara MaassenAquapoldro1:13.9598012701:13.46
2.Felicia SwetsAquapoldro1:16.9298012721:14.36
3.Maaike PastAquapoldro1:17.8199015981:17.07
4.Tessa MenninkNdd1:19.2998023861:17.33
5.Shirley OrmelNdd1:17.3898028841:18.56
6.Latoya van LaarOctopus1:23.9098021001:21.38
7.Lisanne PoelstraNdd1:24.3799012761:23.42
8.Brigit van der VegteOctopus1:28.6000007141:23.54
9.Danielle BijsterboschOctopus1:21.9999007221:24.03
10.Iris MatserNdd1:28.6498023841:24.45
11.Kim WitteveenOctopus1:28.4598040861:26.13
12.Demi van den BeldOctopus1:34.0598029681:28.55
13.Manon EilanderOctopus1:32.4700007101:35.38
14.Merel BijsterboschOctopus1:42.5700007121:36.20
15.Ginger van LaarOctopus1:49.7000003281:55.86


Programmanr. 17
13.3.10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars RuessinkOctopus34.95980027135.79
2.Arda OnalNdd39.73980352140.04
3.Ebel van GeemenNdd40.03990109540.39
4.Bram DenkersNdd43.87980215942.06
5.Vincent van 't HofAquapoldro46.23980300142.08
6.Niek HeethaarAquapoldro39.74990099942.26
7.Sybren BootsmaOctopus43.07980232743.70
8.Robin MeimaOctopus55.62990114353.60
9.Mart RoksAquapoldro53.54980168753.95
10.Jochem HallieOctopus52.98000000954.49


Programmanr. 18
13.3.10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sharon JuliusOctopus1:26.5796026641:24.67
2.Julia MijnenNdd1:27.8096026821:25.89
3.Loranne van KeulenAquapoldro1:28.4897015741:26.69
4.Blanca de LouwAquapoldro1:26.9498012681:27.32
5.Carmen ter WeeleOctopus1:26.9898003841:27.98
6.Sabine WentinkNdd1:27.0896027581:28.08
7.Sanne NieuwenhuisNdd1:27.9596027561:28.20
8.Esther KuhlmanAquapoldro1:27.9996016781:30.16
9.Kemi AlakeNdd1:31.6796039121:30.63
10.Denise van ZettenOctopus1:35.4596009321:36.50
11.Anoek HuiskampOctopus1:53.6498028721:53.12


Programmanr. 19
13.3.10
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Casper MuselaersOctopus4:59.5496003991:08.242:21.934:50.74
2.Josha van den ElzenAquapoldro5:16.1096024231:08.852:25.474:52.75
3.Frank de GraafAquapoldro5:28.0096026715:08.08
4.Mees LaarNdd5:42.7296017191:18.112:43.865:31.54
5.Stan RuessinkOctopus5:30.4597008291:11.702:35.765:31.89
6.Axel JuliusOctopus5:41.8797022211:15.482:42.395:41.02
7.Martin WenderichAquapoldro5:44.3897009611:23.652:55.345:54.55
8.Kelt GarritsenNdd6:31.5198017036:08.24
9.Elwin KlapNdd7:16.3297026851:39.043:26.676:55.48
AFGEMJarco van OmmenOctopusNT9802153


Programmanr. 21
13.3.10
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Annemarie WorstOctopus2:35.1195000422:27.97
2.Manon van EssenOctopus2:36.2691009102:33.46
3.Margot vd KempNdd2:35.7477003822:34.95
4.Erika Aan het RotOctopus2:34.8090000102:35.94
5.Sharon VerstegenNdd2:34.3690039642:38.78
6.Cecily SadowskiAquapoldro2:35.7795001882:39.98
7.Marleen VosAquapoldro2:41.7774005982:41.65
8.Tara van BottenburgOctopus2:48.2393001142:47.45
9.Mieke JansenNdd2:43.0092067202:49.30
10.Marileen de ReusAquapoldro2:52.8682022502:54.92


Programmanr. 22
13.3.10
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin EltinkNdd23.92910058924.70
2.Emile ManniOctopus24.57900190125.16
3.Remco JorinkOctopus25.45800071925.75FJ 1
4.Alex van der HoevenNdd25.18920257125.75FJ 2
5.Martin PauwAquapoldro26.18780148526.59FJ 1
6.John EilanderOctopus26.05700000326.59FJ 2
7.Hjalmar de RuiterNdd24.51890269526.62
8.Andre in het VeldAquapoldro25.97580043526.75
9.Alex WenderichAquapoldro26.66910689527.12
10.Edwin WillemsenAquapoldro27.92870382327.26
11.Stefan van der GriftOctopus28.06870112128.92


Programmanr. 23
13.3.10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Malou MemelinkNdd1:09.8894030641:12.08
2.Guusje VriezeNdd1:10.5795028201:12.95
3.Suzanne BrummelOctopus1:15.1494013661:15.29
4.Isolde de LouwAquapoldro1:14.9795030081:16.82
5.Romy WorstOctopus1:20.7395052721:18.17
6.Sophie de BeenAquapoldro1:17.0794056261:18.34
7.Kelly van der HoevenNdd1:12.2094026181:22.42
8.Lisanne BijsterboschOctopus1:23.6597011981:23.32
9.Anne Marleen van KeulenAquapoldro1:19.8694042801:28.22
10.Merel HuiskampOctopus1:39.0798028761:35.86


Programmanr. 24
13.3.10
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Marcel van EssenOctopus2:29.2294000191:14.642:35.04
2.Christian RenshoffOctopus2:42.7494043431:18.892:43.36
3.Thomas MeijerAquapoldro2:35.3894023212:43.54
4.Jory WillemsenOctopus2:55.2395007471:21.782:53.91
5.Leander HeuvelsNdd2:56.0295030592:53.95
6.Mike SchelNdd2:53.5194032792:54.58
7.Jeroen StaakmanAquapoldro2:52.4494049892:59.64
8.Maikel MieropNdd3:02.5895039911:28.623:03.49
9.Pike KijlstraAquapoldro3:36.7395018493:16.39


Programmanr. 26
13.3.10
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sharon GelmersOctopus59.5394004161:01.15
2.Henrieke ten BokkelNdd1:05.9594027641:04.05
3.Margreet LaarNdd1:04.0093047001:04.37
4.Marloes van der BeekAquapoldro1:05.2094013641:05.80
5.Diede OldenhaveNdd1:04.9592051141:06.44
6.Iris BoonAquapoldro1:06.2393030121:07.36
7.Sifra van BottenburgOctopus1:04.9995011781:07.64
8.Liselot van der KuipAquapoldro1:07.8693035841:10.43
9.Britt SchoonhovenOctopus1:10.9597024681:10.98
10.Marijke van de BeekOctopus1:16.2096026601:16.45


Programmanr. 27
13.3.10
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Mart VriezeNdd2:22.4594004011:08.852:20.33
2.Robbin SchuchmannAquapoldro2:25.9293068332:20.42
3.Jeffry van ZettenOctopus2:31.5195007552:25.89
4.Sjors BoverhoffOctopus2:27.1695007411:12.462:26.50
5.Roald BlokOctopus2:42.0293026852:31.23
6.Niels ThomassenAquapoldro2:30.0795002932:31.73
7.Koen HendriksNdd2:41.3995055131:16.202:35.54
8.Nick van de EsschertAquapoldro2:38.0993027691:16.482:36.76
9.Robin EltinkNdd2:38.9394061472:39.76


Programmanr. 28
13.3.10
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Annemarie WorstOctopus1:04.2095000421:06.00
2.Chantal KuipersNdd1:05.7687024301:09.56
3.Manon van EssenOctopus1:09.0791009101:12.96
4.Tara OldenhaveNdd1:10.9291023281:14.23
5.Femke WolvetangNdd1:14.2094047121:15.85
6.Erika Aan het RotOctopus1:16.0490000101:16.08
7.Cecily SadowskiAquapoldro1:13.0195001881:17.57
8.Marileen de ReusAquapoldro1:17.5782022501:20.16
9.Tara van BottenburgOctopus1:17.3993001141:21.20
AFGEMAnja BoogaardAquapoldro1:15.768400252


Programmanr. 29
13.3.10
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Emile ManniOctopus2:15.5790019011:07.112:18.70
2.Maik SteenkampNdd2:19.6091038471:09.072:24.25
3.Gijs de RooijAquapoldro2:19.2391047692:24.49
4.Floris ManniOctopus2:22.6088056791:10.302:28.70
5.Remco van de BruinhorstAquapoldro2:28.2383026731:15.122:37.84
6.Hjalmar de RuiterNdd2:35.8989026951:16.222:39.84
AFGEMRemco JorinkOctopus2:33.148000719


Programmanr. 31
13.3.10
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Octopus 1Octopus1:48.071:46.98
Jory Willemsen
Christian Renshoff
95
94
26.57
26.88
Sjors Boverhoff
Marcel van Essen
95
94
27.31
26.22
2.Ndd 1Ndd1:47.461:47.34
Maikel Mierop
Mart Vrieze
95
94
27.54
27.09
Robin Eltink
Mike Schel
94
94
27.13
25.58
3.Aquapoldro 1Aquapoldro1:53.771:53.08
Thomas Meijer
Niels van de Esschert
94
94
27.76
29.71
Niels Thomassen
Jeroen Staakman
95
94
29.45
26.16


Programmanr. 32
13.3.10
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aquapoldro 1Aquapoldro4:59.565:06.77
Esther Kuhlman
Blanca de Louw
96
98
1:12.39
1:27.58
Felicia Swets
Denise van Ark
98
96
1:22.19
1:04.61
2.Ndd 1Ndd5:13.025:11.47
Kemi Alake
Sabine Wentink
96
96
1:12.87
1:27.01
Julia Mijnen
Sanne Nieuwenhuis
96
96
1:23.30
1:08.29
3.Octopus 1Octopus5:20.025:18.59
Denise van Zetten
Carmen ter Weele
96
98
1:21.64
1:27.20
Sharon Julius
Britt Schoonhoven
96
97
1:20.52
1:09.23