Districts competitie deel 4
Drachten (NED),    13.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, 7 - 9 jaar    Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, 7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 21. Meisjes, 25m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 23. Jongens, 25m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 37. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 38. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 39. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
13-03-2010 - 14:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neptunia '24 1                Neptunia '24           4:56.53            4:56.96           
        Jolanda Cnossen, 86                        Myrna Gorter, 95
        Amarins Doevendans, 78                     Andrea Bandstra, 95
          1:10.50  4:56.96

  2. F.Z.C.'54 1                   F.Z.C.'54              4:57.40            5:00.97           
        Lisa Rozema, 96                            Iris Rozema, 93
        Anna-Jetske Baron, 92                      Rixt-Nynke Baron, 96
          1:15.21  5:00.97

  3. SG Middelse-Skelp 1           SG Middelse-Skelp      5:14.87            5:12.00           
        Annemarije de Groot, 93                    Simone Mus, 96
        Anneliene Zuidema, 98                      Anja Mus, 94
          1:22.69  5:12.00

  4. Avena 1                       Avena                  5:16.62            5:16.81           
        Shanna Hofstra, 93                         Maaike de Wolff, 93
        Mirjam Terlaakpoot, 93                     Wytske Klijnstra, 93
          1:17.24  5:16.81

  5. DZ&PC 1                       DZ&PC                  5:11.90            5:17.98           
        Femke Kirkenier, 95                        Sjoukje Karsten, 92
        Amarins Menger, 94                         Tineke Wind, 94
          1:20.53  5:17.98

  6. SG. Bolsward-Workum 1         SG. Bolsward-Workum    5:32.53            5:26.58           
        Jennifer ter Beke, 95                      Femke van der Gaast, 94
        Sanne-Lobke IJlstra, 94                    Joyce Postma, 94
          1:23.59  5:26.58

  7. HZ&PC-2 1                     HZ&PC Heerenveen 2     5:19.12            5:28.59           
        Margje Althuisius, 91                      Gosina Stralen van, 86
        Reina Dijkstra, 96                         Carolina Vaartjes, 91
          1:19.17  5:28.59

  8. Zpd 1                         Zpd                    5:20.12            5:28.87           
        Paulien Peterson, 97                       Johanna de Boer, 94
        Kira Savannah Stavorinus, 97               Hester de Vries, 89
          1:25.71  5:28.87

  9. F.Z.C.'54 2                   F.Z.C.'54              6:11.88            5:48.69           
        Gwen Sieswerda, 98                         Rinske Bouma, 96
        Amber Bosch, 97                            Sanne Grovenstein, 98
          1:22.21  5:48.69

 10. HZ&PC-2 2                     HZ&PC Heerenveen 2     5:52.22            6:04.28           
        Afke Luik, 93                              Miranda Mud, 82
        Jeltsje Ipema, 96                          Ellen Waterlander, 91
          1:30.36  6:04.28





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
13-03-2010 - 14:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neptunia '24 1                Neptunia '24           2:07.29            2:04.15           
        Mark Bartelds, 98                          Minne Koopmans, 96
        Hendrik Rozema, 96                         Robert Westerdijk, 94
            36.41  2:04.15

  2. Avena 1                       Avena                  2:03.65            2:04.91           
        Jelmer Post, 97                            Jacco v/d Wal, 95
        Melwin v Spil, 97                          Sjoerd Knol, 95
            31.31  2:04.91

  3. F.Z.C.'54 1                   F.Z.C.'54              2:11.02            2:09.83           
        Ewoud Eppinga, 94                          Niek Zeilstra, 94
        Jasper Knip, 94                            Bart de Vos, 95
            34.93  2:09.83

AFGE SG. Bolsward-Workum 1         SG. Bolsward-Workum    2:03.45                              
        Marcel de Groot, 96                        Vincent Visser, 97
        Nico Katsburg, 95                          Cor Sytsma, 95

AFGE SG Middelse-Skelp 1           SG Middelse-Skelp      2:26.31                              
        Reinoud Weiland, 96                        Hoaran Overeem, 97
        Jilles Kootstra, 97                        Hotze van der Werf, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
13-03-2010 - 15:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justin Visser                 HZ&PC Heerenveen 2       24.77 0100337      23.34           
  2. Quentin Ruiz                  HZ&PC Heerenveen 3       24.31 0100187      25.89           
  3. Robin de Jong                 SG. Bolsward-Workum      26.51 0101165      27.22 FJ 1      
  4. Gerben Oevering               F.Z.C.'54                27.53 0100755      27.22 FJ 2      
  5. Jesse Lammers                 Avena                    30.24 0100685      28.42           
  6. Sander Tuinstra               HZ&PC Heerenveen 2       28.42 0100899      28.54           
  7. Remco Dijkstra                HZ&PC Heerenveen 2       28.80 0100789      28.78           
  8. Arwin Akkerman                HZ&PC Heerenveen 3       29.37 0001623      30.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
13-03-2010 - 15:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marike de Jong                Avena                    22.92 0101074      22.62           
  2. Renee Brouwer                 HZ&PC Heerenveen 3       26.61 0003324      23.23           
  3. Michelle Heddema              DZ&PC                    25.50 0002530      24.56           
  4. Eline v/d Wal                 Avena                    25.14 0100930      24.74           
  5. Iza van Veen                  SG. Bolsward-Workum      25.07 0002470      25.09           
  6. Mayke Veltman                 Avena                    25.82 0003662      25.83           
  7. Margriet Bremer               DZ&PC                    26.66 0200616      25.96           
  8. Leonie van Wier               HZ&PC Heerenveen 2       26.24 0200436      26.29           
  9. Sjoukje Bergsma               HZ&PC Heerenveen 3          NT 0003796      27.02           
 10. Lianne van Wier               HZ&PC Heerenveen 2       24.87 0200438      27.17           
 11. Chantal Middelkamp            DZ&PC                    28.23 0101010      27.63           
 12. Sanne Noord                   DZ&PC                       NT 0101872      28.68           
 13. Larisa Duiker                 HZ&PC Heerenveen 3       33.41 0002410      29.35           
 14. Ylsa Dijkstra                 SG. Bolsward-Workum      29.39 0200728      29.54           
 15. Djurra Dijkstra               SG. Bolsward-Workum      29.03 0002972      30.60           
 16. Jits Jente Bootsma            HZ&PC Heerenveen 3          NT 0201116      30.66           
 17. Sanne Hoving                  HZ&PC Heerenveen 3       34.87 0003332      31.42           
 18. Femke Brouwer                 HZ&PC Heerenveen 3       33.75 0101820      33.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
13-03-2010 - 15:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jildou Temming                Avena                  1:17.39 9802768    1:13.56           
          1:13.56
  2. Annewietske Visser            Neptunia '24           1:18.08 9902674    1:14.97           
          1:14.97
  3. Anna Rozema                   F.Z.C.'54              1:23.06 0000622    1:17.36           
          1:17.36
  4. Brecht Buis                   Neptunia '24           1:20.16 9803854    1:17.38           
          1:17.38
  5. Gwen Sieswerda                F.Z.C.'54              1:18.11 9802342    1:18.30           
          1:18.30
  6. Ilse Marije Sijpersma         Neptunia '24           1:22.23 9901014    1:18.61           
          1:18.61
  7. Josien Wijkhuijs              F.Z.C.'54              1:21.49 9902866    1:19.32           
          1:19.32
     Rosalie Spekreijse            Neptunia '24           1:25.51 9803856    1:19.32           
          1:19.32
  9. Lysbeth Koster                Avena                  1:22.56 9901952    1:20.20           
          1:20.20
 10. Sigrid Hogendorp              F.Z.C.'54              1:21.07 9900962    1:20.57           
          1:20.57
 11. Elsa Bremer                   DZ&PC                  1:27.60 0001050    1:21.26           
          1:21.26
 12. Sanne Grovenstein             F.Z.C.'54              1:30.02 9803370    1:21.44           
          1:21.44
 13. Nikita Postma                 SG Middelse-Skelp      1:31.08 0002188    1:21.77           
          1:21.77
 14. Christa de Vries              F.Z.C.'54              1:26.01 9900416    1:22.28           
          1:22.28
 15. Britt Hoitinga                DZ&PC                       NT 9805052    1:24.50           
          1:24.50
 16. Janny Groos                   DZ&PC                  1:29.27 0000740    1:27.03           
          1:27.03
 17. Amarins Bakker                SG. Bolsward-Workum         NT 9902600    1:27.81           
          1:27.81
 18. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                  1:30.85 9901320    1:28.01           
          1:28.01
 19. Esther Meinsma                DZ&PC                  1:37.13 9901810    1:28.13           
          1:28.13
 20. Laura de Groot                SG. Bolsward-Workum    1:43.03 9802246    1:28.37           
          1:28.37
 21. Esmee Kleen                   SG. Bolsward-Workum    1:36.42 9803440    1:28.66           
          1:28.66
 22. Ilona Hofman                  F.Z.C.'54              1:37.59 9802796    1:28.89           
          1:28.89
 23. Loes Walrecht                 HZ&PC Heerenveen 2     1:34.75 0001058    1:30.90           
          1:30.90
 24. Lisanne Faber                 HZ&PC Heerenveen 2     1:31.41 9901622    1:31.24           
          1:31.24
 25. Tessa Folkertsma              DZ&PC                  1:33.88 9901322    1:31.56           
          1:31.56
 26. Anick de Boer                 SG. Bolsward-Workum    1:41.85 9802244    1:34.34           
          1:34.34
 27. Christien liemburg            HZ&PC Heerenveen 2     1:39.10 9903672    1:34.35           
          1:34.35
 28. Lisanne Boonstra              DZ&PC                       NT 9804454    1:35.29           
          1:35.29
 29. Marthe Lubberts               HZ&PC Heerenveen 2     1:40.48 0000846    1:36.09           
          1:36.09
 30. Jildau Holtrop                HZ&PC Heerenveen 2     1:36.79 9902832    1:38.78           
          1:38.78
 31. Celeste Sijtsma               HZ&PC Heerenveen 2     1:41.06 0000442    1:40.00           
          1:40.00
 32. Romy Jalving                  HZ&PC Heerenveen 2     1:37.47 0000616    1:40.50           
          1:40.50
AFGE Ilse Brouwer                  SG Middelse-Skelp      1:35.03 0001762                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
13-03-2010 - 15:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niesjen Ipema                 HZ&PC Heerenveen 3       38.34 9801738      39.41           
  2. Marijke Bruijn de             HZ&PC Heerenveen 3       50.68 9803190      48.09           
  3. Esther Roele                  HZ&PC Heerenveen 3       57.93 0001056      58.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
13-03-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Veldman                  Neptunia '24           1:07.90 9900981    1:09.08           
          1:09.08
  2. Jan-Arnoud Melse              DZ&PC                  1:18.99 9900785    1:14.00           
          1:14.00
  3. Jacko Korporaal               Zpd                    1:13.60 9802247    1:14.78           
          1:14.78
  4. Sjors Verweij                 Avena                  1:15.62 9900559    1:14.91           
          1:14.91
  5. Koendert Kellner              DZ&PC                  1:15.29 0000237    1:18.01           
          1:18.01
  6. Mark Bartelds                 Neptunia '24           1:20.82 9801459    1:21.24           
          1:21.24
  7. Freek-Jan Melse               DZ&PC                  1:18.92 0000235    1:21.53           
          1:21.53
  8. Aron Visser                   DZ&PC                  1:22.54 9801889    1:22.65           
          1:22.65
  9. Rob van Wier                  HZ&PC Heerenveen 2     1:25.70 9900697    1:23.22           
          1:23.22
 10. Cor Politiek                  Avena                  1:27.32 9804273    1:25.26           
          1:25.26
 11. Pieter Roemeling              Zpd                    1:25.08 9900253    1:25.47           
          1:25.47
 12. Jelle Betten                  DZ&PC                  1:31.94 0001535    1:26.34           
          1:26.34
 13. Werner Veltman                Avena                  1:31.56 9803417    1:29.13           
          1:29.13
 14. Leon Noord                    DZ&PC                  1:29.31 9901527    1:32.99           
          1:32.99
 15. Laurens Terlaakpoot           Avena                  1:41.41 9902563    1:33.33           
          1:33.33
 16. Thijs Hoekstra                HZ&PC Heerenveen 2     1:34.04 0000495    1:35.16           
          1:35.16
 17. Noah Vincent Stavorinus       Zpd                    1:43.61 0000359    1:35.78           
          1:35.78
 18. Darren Sieswerda              F.Z.C.'54                   NT 0001763    1:36.61           
          1:36.61
 19. Jesper Oevering               F.Z.C.'54                   NT 9900257    1:41.40           
          1:41.40
 20. Romeo Dijkstra                SG. Bolsward-Workum         NT 9803295    1:42.72           
          1:42.72
NG.Z Ulbe Kuipers                  F.Z.C.'54                   NT 9902715                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
13-03-2010 - 15:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Stuiver                HZ&PC Heerenveen 3       53.72 0001723      45.62           
AFGE Fernand Bottema               HZ&PC Heerenveen 3       58.81 9902703                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
13-03-2010 - 15:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janna Post                    Neptunia '24             38.05 9602061      36.61           
  2. Amber Bosch                   F.Z.C.'54                40.39 9703368      36.88           
  3. Jildou Temming                Avena                    39.03 9802768      37.97 FJ 1      
  4. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                    38.29 9601124      37.97 FJ 2      
  5. Paulien Peterson              Zpd                      39.40 9700906      38.61           
  6. Corien van der Gaast          SG. Bolsward-Workum      40.86 9800258      39.66           
  7. Swanet van der Wal            Zpd                      39.64 9701930      39.75           
  8. Anke Koopmans                 Neptunia '24             42.12 9702702      40.03           
  9. Rosanne Baarda                Neptunia '24             41.19 9603026      40.13           
 10. Femke de Jong                 Avena                    43.36 9705092      41.11           
 11. Rinske Bouma                  F.Z.C.'54                41.10 9601914      41.27           
 12. Christine Grondsma            F.Z.C.'54                44.47 9703372      43.38           
 13. Wieneke Braaksma              Avena                    45.29 9805362      43.47           
 14. Amber v/d Ley                 Avena                    43.06 9705172      43.66           
 15. Raijsa Balasingham            Avena                    44.41 9702182      44.00           
 16. Larissa Heddema               DZ&PC                    46.04 9705426      44.12           
 17. Trineke Schaaf van der        HZ&PC Heerenveen 2       45.24 9700200      44.15           
 18. Siebrina van der Meulen       Zpd                      46.77 9700904      44.60           
 19. Marlijn Berends               F.Z.C.'54                45.08 9704094      44.86           
 20. Nelie vd Kooi                 SG Middelse-Skelp        47.28 9802652      46.19           
 21. Klaske Praamstra              Zpd                      47.60 9604734      49.38           
 22. Geeske Kooistra               HZ&PC Heerenveen 3       57.11 9700978      54.80           
 23. Tessa Heinsius                HZ&PC Heerenveen 3       51.57 9703610      55.06           
NG.Z HanriŽtte Althuisius          HZ&PC Heerenveen 2       50.83 9600954                      
AFGE Marthe Oldenhof               HZ&PC Heerenveen 2       49.89 9606058                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
13-03-2010 - 15:36                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minne Koopmans                Neptunia '24             40.91 9603557      34.01           
  2. Marcel de Groot               SG. Bolsward-Workum      41.06 9601523      36.05           
  3. Vincent Visser                SG. Bolsward-Workum      39.44 9700395      36.56           
  4. Jelmer Post                   Avena                    36.39 9702609      36.72           
  5. Hendrik Rozema                Neptunia '24             36.18 9600281      37.66           
  6. Bas Verweij                   Avena                    40.78 9702493      38.00           
  7. Rik Oevering                  F.Z.C.'54                40.77 9700091      38.21           
  8. Kevin Rozema                  DZ&PC                    43.24 9701451      38.37           
  9. Patrick de Roos               Zpd                      39.50 9702671      38.53           
 10. Hotze van der Werf            SG Middelse-Skelp        40.61 9701329      39.12           
 11. Guido Postma                  Avena                    40.77 9702065      40.22           
 12. Reinder Bouma                 F.Z.C.'54                46.61 9800805      45.03           
AFGE Jilles Kootstra               SG Middelse-Skelp        39.03 9701327                      
AFGE Melwin v Spil                 Avena                    39.03 9701927                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
13-03-2010 - 15:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Johanna de Boer               Zpd                    1:24.02 9403944    1:22.98           
          1:22.98
  2. Irene Dotinga                 Neptunia '24           1:28.22 9603516    1:25.93           
          1:25.93
  3. Marieke Dijkstra              Avena                  1:27.75 9602122    1:27.57           
          1:27.57
  4. Sanne Zijlstra                DZ&PC                  1:30.67 9401968    1:28.28           
          1:28.28
  5. Femke van der Gaast           SG. Bolsward-Workum    1:29.95 9404142    1:28.79           
          1:28.79
  6. Andrea Bandstra               Neptunia '24           1:27.32 9501520    1:28.97           
          1:28.97
  7. Claudia Damski                DZ&PC                  1:29.69 9402346    1:30.53           
          1:30.53
  8. Ina van der Weide             SG. Bolsward-Workum    1:33.95 9404760    1:32.09           
          1:32.09
  9. Elbrich Gerritsma             Avena                  1:32.97 9500472    1:33.06           
          1:33.06
 10. Bianca Jongsma                Avena                  1:35.16 9601006    1:33.12           
          1:33.12
 11. Joyce Postma                  SG. Bolsward-Workum    1:35.92 9402098    1:33.40           
          1:33.40
 12. Melanie van der Mossel        SG Middelse-Skelp      1:35.39 9504590    1:35.38           
          1:35.38
 13. Josť Alkema                   F.Z.C.'54              1:34.46 9402978    1:35.40           
          1:35.40
 14. Imkje Bouma                   F.Z.C.'54              1:40.57 9402980    1:38.41           
          1:38.41
 15. Myrthe Heger                  SG. Bolsward-Workum    1:39.14 9406524    1:40.13           
          1:40.13
 16. Tine Meerdink                 SG. Bolsward-Workum    1:43.78 9505560    1:41.50           
          1:41.50
 17. Sigrid de Zwart               SG. Bolsward-Workum    1:44.69 9503752    1:42.71           
          1:42.71
 18. Anne van Zalinge              F.Z.C.'54                   NT 9506100    1:42.72           
          1:42.72
 19. Vera Mulder                   SG. Bolsward-Workum    1:45.31 9503304    1:43.78           
          1:43.78
 20. Tirzah Dekker                 DZ&PC                       NT 9407236    1:55.00           
          1:55.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
13-03-2010 - 15:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Reina Dijkstra                HZ&PC Heerenveen 2          NT 9600342      43.30           
  2. Jeltsje Ipema                 HZ&PC Heerenveen 2          NT 9600942      44.19           
  3. Eva Teunissen                 HZ&PC Heerenveen 2       49.50 9505484      49.59           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
13-03-2010 - 15:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Westerdijk             Neptunia '24           1:18.04 9402139    1:16.93           
          1:16.93
  2. Cor Sytsma                    SG. Bolsward-Workum    1:21.49 9503385    1:19.97           
          1:19.97
  3. Niek Zeilstra                 F.Z.C.'54              1:27.18 9403167    1:24.64           
          1:24.64
  4. Sjoerd Knol                   Avena                  1:33.04 9501601    1:25.34           
          1:25.34
  5. Jacco v/d Wal                 Avena                  1:31.44 9504145    1:30.29           
          1:30.29
  6. Jeroen de Heer                DZ&PC                  1:42.52 9504155    1:34.82           
          1:34.82
  7. Jasper Knip                   F.Z.C.'54              1:42.27 9402551    1:35.54           
          1:35.54
  8. Ewoud Eppinga                 F.Z.C.'54              1:36.06 9403169    1:36.84           
          1:36.84
  9. Martin van Kammen             Zpd                    1:43.23 9502687    1:41.06           
          1:41.06
 10. Bart de Vos                   F.Z.C.'54              1:41.34 9501435    1:42.14           
          1:42.14
 11. Hoaran Overeem                SG Middelse-Skelp      1:44.78 9702335    1:45.29           
          1:45.29
 DIS Reinoud Weiland               SG Middelse-Skelp      1:25.65 9603967    1:28.71           
        SB - Het hoofd heeft niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
          1:28.71
AFGE Nico Katsburg                 SG. Bolsward-Workum    1:39.52 9505087                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
13-03-2010 - 15:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc de Vries                 HZ&PC Heerenveen 2       45.52 9500381      42.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
13-03-2010 - 15:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anja Mus                      SG Middelse-Skelp      1:17.20 9403928    1:13.77           
          1:13.77
  2. Aukje Zwart                   Avena                  1:15.36 9402916    1:15.18           
          1:15.18
  3. Myrna Gorter                  Neptunia '24           1:18.28 9503158    1:15.78           
          1:15.78
  4. Lisa Rozema                   F.Z.C.'54              1:15.92 9600860    1:16.16           
          1:16.16
  5. Simone Mus                    SG Middelse-Skelp      1:18.10 9601932    1:17.36           
          1:17.36
  6. Amarins Menger                DZ&PC                  1:21.96 9406716    1:18.68           
          1:18.68
  7. Femke Hemstra                 SG Middelse-Skelp      1:21.50 9305466    1:19.50           
          1:19.50
  8. Maaike de Wolff               Avena                  1:25.44 9305422    1:22.06           
          1:22.06
  9. Karin Odinga                  SG Middelse-Skelp      1:21.87 9502296    1:22.64           
          1:22.64
 10. Sanne-Lobke IJlstra           SG. Bolsward-Workum    1:22.36 9404072    1:22.91           
          1:22.91
 11. Tineke Wind                   DZ&PC                  1:19.98 9400826    1:24.81           
          1:24.81
 12. Syta Boschma                  SG. Bolsward-Workum    1:27.17 9303826    1:27.22           
          1:27.22
 13. Kira Savannah Stavorinus      Zpd                    1:30.43 9704122    1:27.52           
          1:27.52
 14. Tineke de Jong                SG. Bolsward-Workum    1:26.31 9200868    1:28.33           
          1:28.33
 15. Tine Folkertsma               SG. Bolsward-Workum    1:30.08 9405274    1:29.72           
          1:29.72
 16. Afke Luik                     HZ&PC Heerenveen 2     1:31.23 9301624    1:30.38           
          1:30.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
13-03-2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Sikma                  Neptunia '24           1:02.76 9302335    1:02.25           
          1:02.25
  2. Arno Nieuwhof                 F.Z.C.'54              1:07.15 9302375    1:04.47           
          1:04.47
  3. Chris ter Beke                SG. Bolsward-Workum    1:14.10 9300895    1:10.03           
          1:10.03
  4. Marwin Iedema                 DZ&PC                  1:22.40 9202783    1:10.37           
          1:10.37
  5. Pieter Groos                  DZ&PC                  1:12.29 9304907    1:11.39           
          1:11.39
  6. Rycklef Epema                 DZ&PC                  1:11.13 9202787    1:12.62           
          1:12.62
  7. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:14.64 9202785    1:13.06           
          1:13.06
  8. Jildert Jellesma              SG. Bolsward-Workum    1:17.69 9204057    1:15.43           
          1:15.43
  9. Michael van Mourik            SG. Bolsward-Workum    1:16.32 9202069    1:16.03           
          1:16.03
 10. Kristian Boonstra             SG Middelse-Skelp      1:15.23 9307232    1:18.62           
          1:18.62
 11. Wijbe Bauke Wouda             Zpd                    1:19.72 9206495    1:19.74           
          1:19.74
 12. Douwe Dijkstra                DZ&PC                  1:23.29 9304909    1:22.22           
          1:22.22
 DIS Harmen Jellema                Neptunia '24           1:18.76 9302623    1:16.34           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:16.34
 DIS Marco Leeverink               SG. Bolsward-Workum    1:27.75 9301627    1:22.25           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:22.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
13-03-2010 - 16:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Cnossen               Neptunia '24           1:10.97 8600712    1:13.06           
          1:13.06
  2. Iris Rozema                   F.Z.C.'54              1:13.98 9305108    1:16.88           
          1:16.88
  3. Sjoukje Karsten               DZ&PC                  1:17.92 9202452    1:18.61           
          1:18.61
  4. Wytske Klijnstra              Avena                  1:26.60 9304202    1:19.21           
          1:19.21
  5. Gosina Stralen van            HZ&PC Heerenveen 2     1:20.60 8603450    1:21.12           
          1:21.12
  6. Rixt-Nynke Baron              F.Z.C.'54              1:17.04 9601896    1:21.92           
          1:21.92
  7. Anneliene Zuidema             SG Middelse-Skelp      1:37.98 9800768    1:21.97           
          1:21.97
  8. Shanna Hofstra                Avena                  1:28.80 9303974    1:24.82           
          1:24.82
  9. Hester de Vries               Zpd                    1:23.87 8904492    1:27.78           
          1:27.78
 10. Gretha de Vries               Zpd                    1:24.48 7400602    1:29.22           
          1:29.22
 11. Mirjam Terlaakpoot            Avena                  2:01.93 9303990    1:29.39           
          1:29.39
 12. Yvonne Dotinga                Neptunia '24           1:41.26 9306096    1:31.24           
          1:31.24
 13. Carolina Vaartjes             HZ&PC Heerenveen 2     1:28.88 9103140    1:33.18           
          1:33.18
 14. Margje Althuisius             HZ&PC Heerenveen 2     1:32.80 9105566    1:36.75           
          1:36.75
 15. Jennifer ter Beke             SG. Bolsward-Workum    1:42.19 9500284    1:37.22           
          1:37.22
 16. Miranda Mud                   HZ&PC Heerenveen 2     1:31.61 8201156    1:37.61           
          1:37.61
 DIS Nieske de Wrede               DZ&PC                  1:42.71 8604908                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGE Annemarije de Groot           SG Middelse-Skelp      1:27.88 9305464                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
13-03-2010 - 16:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem-Jan v.d. Vegte         SG. Bolsward-Workum    1:05.00 8703459      59.94           
            59.94
  2. Jildert Prins                 F.Z.C.'54              1:01.52 8902509    1:03.62           
          1:03.62
  3. Jorrit Visser                 F.Z.C.'54              1:02.69 8903393    1:04.08           
          1:04.08
  4. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                  1:07.86 8701379    1:04.59           
          1:04.59
  5. Alex Odinga                   SG Middelse-Skelp      1:05.08 9205557    1:04.94           
          1:04.94
  6. Jelmer Waterlander            HZ&PC Heerenveen 2       59.31 8803741    1:05.69           
          1:05.69
  7. Bert de Jong                  HZ&PC Heerenveen 2     1:05.35 7400377    1:07.55           
          1:07.55
  8. Anne Huininga                 HZ&PC Heerenveen 2     1:04.32 8601355    1:08.56           
          1:08.56
  9. Hendrik Ben v/d Boon          Zpd                    1:09.20 8804761    1:09.19           
          1:09.19
 10. Johan Dijkstra                SG. Bolsward-Workum         NT 7101497    1:09.44           
          1:09.44
 11. Sietse Wijbenga               Zpd                    1:12.38 9301967    1:10.47           
          1:10.47
 12. Marco Krips                   Neptunia '24           1:10.09 9203835    1:11.22           
          1:11.22
 13. Sikke Kooistra                Avena                  1:09.47 8301179    1:11.66           
          1:11.66
 14. Binne Veenstra                HZ&PC Heerenveen 2     1:10.81 8302155    1:14.49           
          1:14.49
 15. Peter Werkman                 DZ&PC                  1:13.48 8703739    1:14.78           
          1:14.78
 16. Abe Ringnalda                 SG. Bolsward-Workum    1:12.82 8302849    1:15.06           
          1:15.06
 17. Jorrit Prins                  F.Z.C.'54              1:18.49 8702661    1:16.69           
          1:16.69
 18. Albert Dijkstra               Avena                       NT 9204437    1:17.69           
          1:17.69
 19. Ronald Jansen                 DZ&PC                  1:21.20 8601427    1:18.88           
          1:18.88
 20. Sander Nieuwhof               F.Z.C.'54              1:32.98 8602207    1:26.68           
          1:26.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
13-03-2010 - 16:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Oevering               F.Z.C.'54                51.95 0100755      45.87           
  2. Justin Visser                 HZ&PC Heerenveen 2       48.13 0100337      47.79           
  3. Robin de Jong                 SG. Bolsward-Workum      55.85 0101165      48.62           
  4. Remco Dijkstra                HZ&PC Heerenveen 2       52.62 0100789      52.62           
  5. Sander Tuinstra               HZ&PC Heerenveen 2     1:01.01 0100899      53.15           
  6. Arwin Akkerman                HZ&PC Heerenveen 3       57.49 0001623      56.60           
  7. Quentin Ruiz                  HZ&PC Heerenveen 3       56.07 0100187      58.35           
  8. Jesse Lammers                 Avena                       NT 0100685    1:03.49           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
13-03-2010 - 16:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marike de Jong                Avena                    40.56 0101074      38.91           
  2. Michelle Heddema              DZ&PC                    43.99 0002530      39.84           
  3. Eline v/d Wal                 Avena                    46.22 0100930      42.01           
  4. Margriet Bremer               DZ&PC                       NT 0200616      44.37           
  5. Mayke Veltman                 Avena                       NT 0003662      45.25           
  6. Iza van Veen                  SG. Bolsward-Workum      58.88 0002470      46.26           
  7. Chantal Middelkamp            DZ&PC                    48.80 0101010      47.90           
  8. Renee Brouwer                 HZ&PC Heerenveen 3          NT 0003324      49.04           
  9. Lianne van Wier               HZ&PC Heerenveen 2          NT 0200438      52.68           
 10. Ylsa Dijkstra                 SG. Bolsward-Workum         NT 0200728      52.90           
 11. Sanne Noord                   DZ&PC                  1:05.88 0101872      56.31           
 12. Sjoukje Bergsma               HZ&PC Heerenveen 3          NT 0003796      56.44           
 13. Leonie van Wier               HZ&PC Heerenveen 2          NT 0200436      56.81           
 14. Djurra Dijkstra               SG. Bolsward-Workum         NT 0002972      57.55           
 15. Femke Brouwer                 HZ&PC Heerenveen 3          NT 0101820    1:02.08           
 16. Jits Jente Bootsma            HZ&PC Heerenveen 3          NT 0201116    1:07.62           
 17. Sanne Hoving                  HZ&PC Heerenveen 3          NT 0003332    1:08.03           
 18. Larisa Duiker                 HZ&PC Heerenveen 3     1:09.76 0002410    1:10.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
13-03-2010 - 16:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brecht Buis                   Neptunia '24           1:41.51 9803854    1:36.99           
          1:36.99
  2. Lysbeth Koster                Avena                  1:37.49 9901952    1:37.22           
          1:37.22
  3. Josien Wijkhuijs              F.Z.C.'54              1:39.03 9902866    1:37.53           
          1:37.53
  4. Britt Hoitinga                DZ&PC                  1:42.92 9805052    1:40.16           
          1:40.16
  5. Sigrid Hogendorp              F.Z.C.'54              1:43.19 9900962    1:42.69           
          1:42.69
  6. Lisanne Boonstra              DZ&PC                  1:56.16 9804454    1:43.37           
          1:43.37
  7. Anna Rozema                   F.Z.C.'54              1:46.89 0000622    1:44.16 FJ 1      
          1:44.16
  8. Amarins Bakker                SG. Bolsward-Workum    1:48.45 9902600    1:44.16 FJ 2      
          1:44.16
  9. Esmee Kleen                   SG. Bolsward-Workum    1:53.12 9803440    1:44.28           
          1:44.28
 10. Gwen Sieswerda                F.Z.C.'54              1:45.28 9802342    1:44.40 FJ 1      
          1:44.40
 11. Christa de Vries              F.Z.C.'54              1:45.13 9900416    1:44.40 FJ 2      
          1:44.40
 12. Rosalie Spekreijse            Neptunia '24           1:51.34 9803856    1:44.65           
          1:44.65
 13. Lisanne Faber                 HZ&PC Heerenveen 2     1:47.47 9901622    1:45.86 FJ 1      
          1:45.86
 14. Nelie vd Kooi                 SG Middelse-Skelp      1:48.25 9802652    1:45.86 FJ 2      
          1:45.86
 15. Annewietske Visser            Neptunia '24           1:48.46 9902674    1:46.28           
          1:46.28
 16. Laura de Groot                SG. Bolsward-Workum    1:49.58 9802246    1:47.57           
          1:47.57
 17. Ilse Marije Sijpersma         Neptunia '24           1:47.12 9901014    1:48.56           
          1:48.56
 18. Janny Groos                   DZ&PC                  1:50.00 0000740    1:48.81           
          1:48.81
 19. Esther Meinsma                DZ&PC                  1:45.92 9901810    1:48.87           
          1:48.87
 20. Anick de Boer                 SG. Bolsward-Workum    1:55.27 9802244    1:49.91           
          1:49.91
 21. Ilona Hofman                  F.Z.C.'54              1:58.02 9802796    1:50.22           
          1:50.22
 22. Nikita Postma                 SG Middelse-Skelp      1:57.33 0002188    1:51.13           
          1:51.13
 23. Marthe Lubberts               HZ&PC Heerenveen 2     1:49.23 0000846    1:51.84           
          1:51.84
 24. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                  1:51.60 9901320    1:53.30 FJ 1      
          1:53.30
 25. Jildau Holtrop                HZ&PC Heerenveen 2     1:52.99 9902832    1:53.30 FJ 2      
          1:53.30
 26. Elsa Bremer                   DZ&PC                  1:53.96 0001050    1:53.39           
          1:53.39
 27. Loes Walrecht                 HZ&PC Heerenveen 2     1:52.62 0001058    1:53.88           
          1:53.88
 28. Christien liemburg            HZ&PC Heerenveen 2     1:53.02 9903672    1:54.57           
          1:54.57
 29. Celeste Sijtsma               HZ&PC Heerenveen 2     1:58.35 0000442    1:54.94           
          1:54.94
 30. Wieneke Braaksma              Avena                       NT 9805362    1:56.01           
          1:56.01
 31. Tessa Folkertsma              DZ&PC                  1:55.53 9901322    1:56.42           
          1:56.42
 32. Romy Jalving                  HZ&PC Heerenveen 2     1:59.97 0000616    2:05.85           
          2:05.85
 DIS Sanne Grovenstein             F.Z.C.'54              1:59.28 9803370    1:55.51           
        SB - Het hoofd heeft niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
          1:55.51
AFGE Ilse Brouwer                  SG Middelse-Skelp      1:53.50 0001762                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
13-03-2010 - 16:52                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niesjen Ipema                 HZ&PC Heerenveen 3          NT 9801738      23.20           
  2. Esther Roele                  HZ&PC Heerenveen 3       27.08 0001056      24.28           
  3. Marijke Bruijn de             HZ&PC Heerenveen 3       25.24 9803190      24.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
13-03-2010 - 16:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Veldman                  Neptunia '24           1:38.67 9900981    1:35.76           
          1:35.76
  2. Sjors Verweij                 Avena                  1:39.02 9900559    1:36.79           
          1:36.79
  3. Jan-Arnoud Melse              DZ&PC                  1:43.84 9900785    1:38.41           
          1:38.41
  4. Cor Politiek                  Avena                  1:45.12 9804273    1:41.58           
          1:41.58
  5. Werner Veltman                Avena                  1:42.18 9803417    1:42.85           
          1:42.85
  6. Koendert Kellner              DZ&PC                  1:45.76 0000237    1:46.88           
          1:46.88
  7. Leon Noord                    DZ&PC                  1:48.96 9901527    1:47.62           
          1:47.62
  8. Freek-Jan Melse               DZ&PC                  1:45.20 0000235    1:48.31           
          1:48.31
  9. Aron Visser                   DZ&PC                  1:50.72 9801889    1:48.70           
          1:48.70
 10. Jacko Korporaal               Zpd                    1:44.57 9802247    1:49.19           
          1:49.19
 11. Noah Vincent Stavorinus       Zpd                    1:53.28 0000359    1:51.42           
          1:51.42
 12. Jelle Betten                  DZ&PC                  1:49.18 0001535    1:52.09           
          1:52.09
 13. Pieter Roemeling              Zpd                    1:57.56 9900253    1:55.61           
          1:55.61
 14. Rob van Wier                  HZ&PC Heerenveen 2     1:57.64 9900697    1:55.66           
          1:55.66
 15. Mark Bartelds                 Neptunia '24           1:53.66 9801459    1:56.06           
          1:56.06
 16. Laurens Terlaakpoot           Avena                  2:02.57 9902563    1:56.88           
          1:56.88
 17. Jesper Oevering               F.Z.C.'54              1:56.73 9900257    1:57.49           
          1:57.49
 18. Thijs Hoekstra                HZ&PC Heerenveen 2     1:53.63 0000495    1:57.59           
          1:57.59
 19. Romeo Dijkstra                SG. Bolsward-Workum    1:59.92 9803295    2:02.86           
          2:02.86
 20. Darren Sieswerda              F.Z.C.'54                   NT 0001763    2:04.36           
          2:04.36
NG.Z Ulbe Kuipers                  F.Z.C.'54                   NT 9902715                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
13-03-2010 - 17:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Stuiver                HZ&PC Heerenveen 3       28.11 0001723      27.15           
AFGE Fernand Bottema               HZ&PC Heerenveen 3       27.27 9902703                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
13-03-2010 - 17:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneliene Zuidema             SG Middelse-Skelp      2:55.21 9800768    2:49.41           
          2:49.41
  2. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  2:53.04 9601124    2:55.14           
          2:55.14
  3. Amber Bosch                   F.Z.C.'54              3:01.53 9703368    2:58.07           
          2:58.07
  4. Janna Post                    Neptunia '24           3:00.36 9602061    3:00.61           
          3:00.61
  5. Rosanne Baarda                Neptunia '24           3:18.59 9603026    3:05.95           
          3:05.95
  6. Anke Koopmans                 Neptunia '24           3:03.64 9702702    3:07.92           
          3:07.92
  7. Jildou Temming                Avena                  3:15.16 9802768    3:08.26           
          3:08.26
  8. Paulien Peterson              Zpd                    3:13.82 9700906    3:11.67           
          3:11.67
  9. Gwen Sieswerda                F.Z.C.'54              3:38.49 9802342    3:13.80           
          3:13.80
 10. Amber v/d Ley                 Avena                       NT 9705172    3:13.84           
          3:13.84
 11. Femke de Jong                 Avena                  3:23.87 9705092    3:15.84           
          3:15.84
 12. Raijsa Balasingham            Avena                  3:24.82 9702182    3:18.98           
          3:18.98
 13. Swanet van der Wal            Zpd                    3:59.41 9701930    3:19.83           
          3:19.83
 14. Larissa Heddema               DZ&PC                       NT 9705426    3:21.25           
          3:21.25
 15. Siebrina van der Meulen       Zpd                         NT 9700904    3:21.54           
          3:21.54
 16. Rinske Bouma                  F.Z.C.'54              3:29.48 9601914    3:22.15           
          3:22.15
 17. Christine Grondsma            F.Z.C.'54                   NT 9703372    3:24.63           
          3:24.63
 18. Corien van der Gaast          SG. Bolsward-Workum    3:27.39 9800258    3:25.09           
          3:25.09
 19. Marlijn Berends               F.Z.C.'54                   NT 9704094    3:37.76           
          3:37.76
 20. Klaske Praamstra              Zpd                         NT 9604734    3:40.82           
          3:40.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
13-03-2010 - 17:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Heinsius                HZ&PC Heerenveen 3     1:55.74 9703610    1:54.38           
          1:54.38
  2. Geeske Kooistra               HZ&PC Heerenveen 3          NT 9700978    1:57.83           
          1:57.83
 DIS Trineke Schaaf van der        HZ&PC Heerenveen 2     1:37.45 9700200    1:35.36           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:35.36
NG.Z HanriŽtte Althuisius          HZ&PC Heerenveen 2          NT 9600954                      
AFGE Marthe Oldenhof               HZ&PC Heerenveen 2     1:46.64 9606058                      
        ziek



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
13-03-2010 - 17:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minne Koopmans                Neptunia '24           3:00.08 9603557    2:36.70           
          2:36.70
  2. Hendrik Rozema                Neptunia '24           2:51.02 9600281    2:48.41           
          2:48.41
  3. Marcel de Groot               SG. Bolsward-Workum    3:00.84 9601523    2:50.26           
          2:50.26
  4. Vincent Visser                SG. Bolsward-Workum    3:05.26 9700395    2:56.43           
          2:56.43
  5. Jelmer Post                   Avena                  2:58.79 9702609    2:56.64           
          2:56.64
  6. Guido Postma                  Avena                  2:59.40 9702065    2:57.13           
          2:57.13
  7. Hotze van der Werf            SG Middelse-Skelp      3:06.45 9701329    3:00.00           
          3:00.00
  8. Bas Verweij                   Avena                  3:05.09 9702493    3:00.42           
          3:00.42
  9. Kevin Rozema                  DZ&PC                  3:16.25 9701451    3:02.06           
          3:02.06
 10. Rik Oevering                  F.Z.C.'54                   NT 9700091    3:09.21           
          3:09.21
 11. Hoaran Overeem                SG Middelse-Skelp      3:24.13 9702335    3:23.93           
          3:23.93
 12. Reinder Bouma                 F.Z.C.'54              3:46.27 9800805    3:45.87           
          3:45.87
 DIS Patrick de Roos               Zpd                    3:06.86 9702671    3:04.46           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:04.46
AFGE Melwin v Spil                 Avena                  3:33.28 9701927                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
13-03-2010 - 17:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Johanna de Boer               Zpd                    2:25.15 9403944    2:22.29           
          2:22.29
  2. Simone Mus                    SG Middelse-Skelp      2:31.42 9601932    2:26.43           
          2:26.43
  3. Femke van der Gaast           SG. Bolsward-Workum    2:32.72 9404142    2:30.99           
          2:30.99
  4. Andrea Bandstra               Neptunia '24           2:26.32 9501520    2:32.36           
          2:32.36
  5. Claudia Damski                DZ&PC                  2:31.89 9402346    2:32.49           
          2:32.49
  6. Marieke Dijkstra              Avena                  2:37.84 9602122    2:34.62           
          2:34.62
  7. Irene Dotinga                 Neptunia '24           2:48.59 9603516    2:36.44           
          2:36.44
  8. Joyce Postma                  SG. Bolsward-Workum    2:41.09 9402098    2:37.07           
          2:37.07
  9. Bianca Jongsma                Avena                  2:39.13 9601006    2:37.18           
          2:37.18
 10. Karin Odinga                  SG Middelse-Skelp      2:43.21 9502296    2:37.73           
          2:37.73
 11. Myrthe Heger                  SG. Bolsward-Workum    2:43.54 9406524    2:42.44           
          2:42.44
 12. Melanie van der Mossel        SG Middelse-Skelp      2:54.34 9504590    2:44.64           
          2:44.64
 13. Femke Kirkenier               DZ&PC                  2:54.23 9500936    2:46.25           
          2:46.25
 14. Jeltsje Ipema                 HZ&PC Heerenveen 2     3:04.10 9600942    2:46.48           
          2:46.48
 15. Reina Dijkstra                HZ&PC Heerenveen 2     2:42.92 9600342    2:46.86           
          2:46.86
 16. Sanne Zijlstra                DZ&PC                  2:48.09 9401968    2:47.24           
          2:47.24
 17. Tine Meerdink                 SG. Bolsward-Workum         NT 9505560    2:54.95           
          2:54.95
 18. Vera Mulder                   SG. Bolsward-Workum         NT 9503304    2:56.78           
          2:56.78
 19. Ina van der Weide             SG. Bolsward-Workum         NT 9404760    3:00.10           
          3:00.10
 20. Eva Teunissen                 HZ&PC Heerenveen 2          NT 9505484    3:01.09           
          3:01.09
 21. Imkje Bouma                   F.Z.C.'54              3:08.81 9402980    3:01.41           
          3:01.41
 22. Sigrid de Zwart               SG. Bolsward-Workum         NT 9503752    3:12.29           
          3:12.29
 23. Anne van Zalinge              F.Z.C.'54                   NT 9506100    3:12.74           
          3:12.74
 24. Josť Alkema                   F.Z.C.'54              3:18.73 9402978    3:19.38           
          3:19.38
 25. Tirzah Dekker                 DZ&PC                       NT 9407236    3:39.37           
          3:39.37
 DIS Elbrich Gerritsma             Avena                  2:39.42 9500472                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
13-03-2010 - 17:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Westerdijk             Neptunia '24           2:35.51 9402139    2:16.95           
          2:16.95
  2. Cor Sytsma                    SG. Bolsward-Workum    2:21.98 9503385    2:22.37           
          2:22.37
  3. Jacco v/d Wal                 Avena                  2:32.45 9504145    2:29.80           
          2:29.80
  4. Marc de Vries                 HZ&PC Heerenveen 2     2:34.83 9500381    2:30.61           
          2:30.61
  5. Sjoerd Knol                   Avena                  2:38.43 9501601    2:32.60           
          2:32.60
  6. Niek Zeilstra                 F.Z.C.'54              2:42.48 9403167    2:33.72           
          2:33.72
  7. Jeroen de Heer                DZ&PC                  2:51.00 9504155    2:42.66           
          2:42.66
  8. Jasper Knip                   F.Z.C.'54              2:51.77 9402551    2:49.15           
          2:49.15
  9. Martin van Kammen             Zpd                    2:55.35 9502687    2:55.38           
          2:55.38
 10. Bart de Vos                   F.Z.C.'54              3:03.54 9501435    2:59.03           
          2:59.03
 11. Ewoud Eppinga                 F.Z.C.'54              3:15.07 9403169    3:07.53           
          3:07.53
AFGE Nico Katsburg                 SG. Bolsward-Workum         NT 9505087                      
AFGE Jilles Kootstra               SG Middelse-Skelp      2:53.51 9701327                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
13-03-2010 - 17:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anna-Jetske Baron             F.Z.C.'54              3:03.63 9203044    3:03.69           
          3:03.69
  2. Myrna Gorter                  Neptunia '24           3:05.50 9503158    3:04.41           
          3:04.41
  3. Amarins Menger                DZ&PC                  3:11.43 9406716    3:09.26           
          3:09.26
  4. Femke Hemstra                 SG Middelse-Skelp      3:12.84 9305466    3:09.84           
          3:09.84
  5. Anja Mus                      SG Middelse-Skelp      3:14.09 9403928    3:10.94           
          3:10.94
  6. Maaike de Wolff               Avena                  3:14.75 9305422    3:13.48           
          3:13.48
  7. Mirjam Terlaakpoot            Avena                  3:02.05 9303990    3:16.94           
          3:16.94
  8. Aukje Zwart                   Avena                  3:08.42 9402916    3:17.05           
          3:17.05
  9. Kira Savannah Stavorinus      Zpd                    3:13.16 9704122    3:19.55           
          3:19.55
 10. Lisa Rozema                   F.Z.C.'54              3:20.56 9600860    3:22.60           
          3:22.60
 11. Tineke Wind                   DZ&PC                  3:18.84 9400826    3:25.82           
          3:25.82
 12. Sanne-Lobke IJlstra           SG. Bolsward-Workum    3:22.86 9404072    3:26.93           
          3:26.93
 13. Syta Boschma                  SG. Bolsward-Workum         NT 9303826    3:38.34           
          3:38.34
 14. Tineke de Jong                SG. Bolsward-Workum         NT 9200868    3:40.46           
          3:40.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
13-03-2010 - 17:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Afke Luik                     HZ&PC Heerenveen 2     1:37.86 9301624    1:38.96           
          1:38.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
13-03-2010 - 17:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Sikma                  Neptunia '24                NT 9302335    2:43.07           
          2:43.07
  2. Arno Nieuwhof                 F.Z.C.'54              3:02.57 9302375    2:44.41           
          2:44.41
  3. Alex Odinga                   SG Middelse-Skelp      2:52.75 9205557    2:47.34           
          2:47.34
  4. Chris ter Beke                SG. Bolsward-Workum    2:51.41 9300895    2:49.56           
          2:49.56
  5. Marwin Iedema                 DZ&PC                  3:09.16 9202783    2:58.34           
          2:58.34
  6. Pieter Groos                  DZ&PC                  2:57.48 9304907    2:58.68           
          2:58.68
  7. Rycklef Epema                 DZ&PC                  3:11.61 9202787    3:07.41           
          3:07.41
  8. Reinoud Weiland               SG Middelse-Skelp      3:11.66 9603967    3:08.08           
          3:08.08
  9. Harmen Jellema                Neptunia '24                NT 9302623    3:10.23           
          3:10.23
 10. Mark Rozema                   DZ&PC                  3:13.68 9202785    3:11.67           
          3:11.67
 11. Jildert Jellesma              SG. Bolsward-Workum    3:28.60 9204057    3:14.72           
          3:14.72
 12. Marco Leeverink               SG. Bolsward-Workum    3:18.54 9301627    3:17.37           
          3:17.37
 13. Kristian Boonstra             SG Middelse-Skelp      3:13.72 9307232    3:18.24           
          3:18.24
 14. Douwe Dijkstra                DZ&PC                  3:14.04 9304909    3:25.62           
          3:25.62
 DIS Wijbe Bauke Wouda             Zpd                    3:18.48 9206495    3:25.00           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:25.00
AFGE Michael van Mourik            SG. Bolsward-Workum    3:20.44 9202069                      
        ziek




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
13-03-2010 - 18:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Cnossen               Neptunia '24           1:08.57 8600712    1:12.31           
          1:12.31
  2. Amarins Doevendans            Neptunia '24           1:14.29 7800204    1:13.91           
          1:13.91
  3. Iris Rozema                   F.Z.C.'54              1:14.32 9305108    1:16.20           
          1:16.20
  4. Wytske Klijnstra              Avena                  1:16.66 9304202    1:16.91           
          1:16.91
  5. Shanna Hofstra                Avena                  1:18.81 9303974    1:18.60           
          1:18.60
  6. Rixt-Nynke Baron              F.Z.C.'54              1:19.41 9601896    1:20.83           
          1:20.83
  7. Sjoukje Karsten               DZ&PC                  1:18.53 9202452    1:21.26           
          1:21.26
  8. Karin Odinga                  SG Middelse-Skelp      1:24.32 9502296    1:22.60           
          1:22.60
  9. Tine Folkertsma               SG. Bolsward-Workum    1:24.87 9405274    1:22.80           
          1:22.80
 10. Melanie van der Mossel        SG Middelse-Skelp      1:25.41 9504590    1:24.18           
          1:24.18
 11. Nieske de Wrede               DZ&PC                  1:32.13 8604908    1:25.00           
          1:25.00
 12. Yvonne Dotinga                Neptunia '24           1:20.74 9306096    1:25.11           
          1:25.11
 13. Femke Hemstra                 SG Middelse-Skelp      1:19.98 9305466    1:25.24           
          1:25.24
 14. Hester de Vries               Zpd                    1:20.64 8904492    1:25.48           
          1:25.48
 15. Mirjam Nieuwhof               F.Z.C.'54              1:26.67 9103834    1:26.51           
          1:26.51
 16. Jennifer ter Beke             SG. Bolsward-Workum    1:20.63 9500284    1:27.14           
          1:27.14
 17. Gretha de Vries               Zpd                    1:25.39 7400602    1:29.36           
          1:29.36
AFGE Annemarije de Groot           SG Middelse-Skelp      1:22.33 9305464                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
13-03-2010 - 18:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margje Althuisius             HZ&PC Heerenveen 2       36.33 9105566      36.91           
  2. Gosina Stralen van            HZ&PC Heerenveen 2       37.39 8603450      38.21           
  3. Carolina Vaartjes             HZ&PC Heerenveen 2       37.03 9103140      39.33           
  4. Ellen Waterlander             HZ&PC Heerenveen 2       40.31 9103436      40.56           
  5. Miranda Mud                   HZ&PC Heerenveen 2       42.45 8201156      43.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
13-03-2010 - 18:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem-Jan v.d. Vegte         SG. Bolsward-Workum    1:01.60 8703459    1:02.68           
          1:02.68
  2. Jorrit Visser                 F.Z.C.'54              1:06.54 8903393    1:05.33           
          1:05.33
  3. Albert Dijkstra               Avena                       NT 9204437    1:07.25           
          1:07.25
  4. Jildert Prins                 F.Z.C.'54              1:05.88 8902509    1:07.36           
          1:07.36
  5. Sietse Wijbenga               Zpd                    1:08.57 9301967    1:08.09           
          1:08.09
  6. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                  1:10.18 8701379    1:08.53           
          1:08.53
  7. Sikke Kooistra                Avena                  1:08.41 8301179    1:08.68           
          1:08.68
  8. Marco Krips                   Neptunia '24           1:05.60 9203835    1:08.71           
          1:08.71
  9. Johan Dijkstra                SG. Bolsward-Workum         NT 7101497    1:09.14           
          1:09.14
 10. Hendrik Ben v/d Boon          Zpd                    1:12.60 8804761    1:11.38           
          1:11.38
 11. Abe Ringnalda                 SG. Bolsward-Workum    1:12.56 8302849    1:11.76           
          1:11.76
 12. Ronald Jansen                 DZ&PC                  1:22.44 8601427    1:14.23           
          1:14.23
 13. Jorrit Prins                  F.Z.C.'54              1:15.14 8702661    1:16.26           
          1:16.26
 14. Peter Werkman                 DZ&PC                  1:16.36 8703739    1:16.89           
          1:16.89
 15. Sander Nieuwhof               F.Z.C.'54              1:28.47 8602207    1:26.96           
          1:26.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
13-03-2010 - 18:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Huininga                 HZ&PC Heerenveen 2       29.48 8601355      31.49           
  2. Jelmer Waterlander            HZ&PC Heerenveen 2       29.46 8803741      31.55           
  3. Binne Veenstra                HZ&PC Heerenveen 2       32.72 8302155      34.04           
  4. Bert de Jong                  HZ&PC Heerenveen 2       36.71 7400377      39.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
13-03-2010 - 18:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neptunia '24 1                Neptunia '24           2:34.94            2:28.78           
        Irene Dotinga, 96                          Janna Post, 96
        Rosanne Baarda, 96                         Anke Koopmans, 97
            35.36  2:28.78

  2. SG Middelse-Skelp 1           SG Middelse-Skelp      2:49.07            2:36.30           
        Anneliene Zuidema, 98                      Simone Mus, 96
        Nelie vd Kooi, 98                          Nikita Postma, 00
            37.21  2:36.30

  3. Zpd 1                         Zpd                    2:46.78            2:38.52           
        Swanet van der Wal, 97                     Siebrina van der Meulen, 97
        Kira Savannah Stavorinus, 97               Paulien Peterson, 97
          2:38.52

  4. Avena 1                       Avena                  2:46.50            2:43.10           
        Jildou Temming, 98                         Raijsa Balasingham, 97
        Amber v/d Ley, 97                          Femke de Jong, 97
            38.10  2:43.10

  5. DZ&PC 2                       DZ&PC                  2:41.33            2:46.13           
        Lisanne Boonstra, 98                       JoŽlle Rozema, 96
        Britt Hoitinga, 98                         Larissa Heddema, 97
          2:46.13

 DIS SG. Bolsward-Workum 1         SG. Bolsward-Workum    2:51.79            3:01.80           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Laura de Groot, 98                         Corien van der Gaast, 98
        Anick de Boer, 98                          Esmee Kleen, 98
          3:01.80

AFGE HZ&PC-2 1                     HZ&PC Heerenveen 2     2:49.54                              
        Jeltsje Ipema, 96                          Reina Dijkstra, 96
        Marthe Oldenhof, 96                        Trineke Schaaf van der, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 25m vrije slag             Mix Minioren 4 en later
13-03-2010 - 18:24                       (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DZ&PC 1                       DZ&PC                  1:12.62            1:07.88           
        Koendert Kellner, 00                       Freek-Jan Melse, 00
        Janny Groos, 00                            Elsa Bremer, 00
          1:07.88

  2. HZ&PC-2 1                     HZ&PC Heerenveen 2     1:32.16            1:21.45           
        Justin Visser, 01                          Thijs Hoekstra, 00
        Celeste Sijtsma, 00                        Leonie van Wier, 02
          1:21.45




SPLASH Meet Manager 2007Registered to dz&pc