E.ON Nationale B competitie deel 4
Veenendaal (NED),    13.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6 en later    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                      Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC- E&P 1                    VZC- E&P               7:58.23            7:58.13           
        Quint Ottens, 87                           Joeri Scheidt, 91
        Tim Niekus, 91                             Joost Groeneveld, 92
            27.75    59.01  1:30.85  2:03.09  7:58.13

  2. RZC 1                         RZC                    8:12.24            8:12.86           
        Pascal Timmermans, 92                      John van Susteren, 85
        Arno van Schuijlenborgh, 84                Tom Brouwers, 94
            27.51    57.92  1:28.10  1:59.54  8:12.86

  3. Van Vliet-Barracuda 1         Van Vliet-Barracuda    8:10.15            8:23.60           
        Mark Hensen, 79                            Anshel Hofstede, 93
        Thommy Nickel, 84                          Robert de Gruijl, 86
            28.20    59.86  1:31.54  2:03.32  8:23.60

  4. ZVZ 1                         ZVZ                    8:30.22            8:31.53           
        Pieter Jan de Vries, 90                    Richard Krijnse Locker, 92
        Karl Vos, 91                               Jan Wicher de Vries, 90
            28.43    59.27  1:30.09  2:01.28  8:31.53

  5. GoSwim 1                      GoSwim                 8:31.81            8:39.86           
        Guus van Middelaar, 90                     Jean Maurice van Zoelen, 92
        Yelmar van der Veer, 88                    Robbin van Kilsdonk, 92
            29.26  1:01.48  1:35.80  2:11.54  8:39.86




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag                 Junioren 1 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                   41.36 0002350      39.76           
  2. Marit Boxum                   ZVZ                      38.89 0000068      39.87           
  3. Romee Rikkert                 Van Vliet-Barracuda      40.70 9800224      40.23           
  4. Marjes Butz                   RZC                      40.84 9901502      41.70           
  5. Elise ter Elst                RZC                      42.83 9801468      42.57           
  6. Marijn Mantel                 RZC                      57.15 9801486      42.58           
  7. Lotte de Brabander            RZC                      47.38 9801470      43.96           
  8. Kim de Vries                  VZC- E&P               1:06.00 9903488      44.23           
  9. Lodieke Rodenburg             RZC                      46.89 9801094      46.04           
 10. Maaike Tijhof                 VZC- E&P                    NT 9800112      46.98           
 11. Kim Lassche                   ZVZ                      45.42 9800252      47.89           
 12. Ellen ter Stege               RZC                      47.89 9900282      48.04           
 13. Esmée Rolloos                 Van Vliet-Barracuda      50.25 9800056      49.08           
 14. Amber van de Kraats           VZC- E&P                 52.40 9900236      49.70           
 15. Isabelle den Hartog           Van Vliet-Barracuda      53.89 0002698      50.31           
 16. Merve Özdemir                 GoSwim                   52.02 9903380      50.34           
 17. Maaike Koedoot                Van Vliet-Barracuda      49.66 9901696      50.48           
 18. Soraya Kuipers                Van Vliet-Barracuda      48.40 9903068      51.60           
 19. Rianne Edelbroek              GoSwim                      NT 9805138      54.02           
 20. Ainhoa Bijsterbosch de Lóno   GoSwim                      NT 9904744      54.41           
 21. Tamara van den Brink          Van Vliet-Barracuda      52.56 9804182      55.47           
 22. Nicole van Hattem             GoSwim                      NT 9901864    1:00.99           
 23. Tara Haze                     GoSwim                 1:04.23 0002892    1:01.70           
 24. Lisanne Seising               VZC- E&P               1:14.99 0002084    1:08.17           
 DIS Wietske Blijjenberg           RZC                         NT 9803988      48.64 VB        
 DIS Janine Verkerk                VZC- E&P               1:18.42 9904236    1:10.86 VC        
 DIS Floor Jansen                  GoSwim                      NT 9903974    1:22.65 VC        
AFGE Naomi van den Dam             RZC                         NT 9801490                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 6 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Nap                     VZC- E&P               1:11.92 9800213    1:10.80           
            33.47  1:10.80
  2. Niels van Beek                VZC- E&P               1:15.35 9800409    1:13.06           
            35.07  1:13.06
  3. Leroy van Ooijik              VZC- E&P               1:13.06 9800361    1:13.82           
            35.13  1:13.82
  4. Jorgen Gerritsen              ZVZ                    1:16.32 0000001    1:15.54           
            36.13  1:15.54
  5. Max Kunz                      VZC- E&P               1:15.90 9900401    1:16.38           
            36.15  1:16.38
  6. Alex Huizenga                 ZVZ                    1:17.60 9800687    1:17.30           
            36.58  1:17.30
  7. Mees van Duinhoven            RZC                    1:23.89 9801189    1:20.42           
            38.02  1:20.42
  8. Jos van Herk                  VZC- E&P               1:22.56 9803037    1:20.96           
            37.47  1:20.96
  9. Thomas Jacob Lok              ZVZ                    1:21.54 9800007    1:21.21           
            39.31  1:21.21
 10. Erik van der Linden           ZVZ                    1:19.54 9900311    1:21.84           
            37.49  1:21.84
 11. Dave van Leerdam              RZC                    1:26.51 9801633    1:22.54           
            39.49  1:22.54
 12. Justin Hannewijk              GoSwim                 1:24.31 9901445    1:24.10           
            40.00  1:24.10
 13. Balder Haze                   GoSwim                 1:27.04 9802449    1:25.39           
            42.23  1:25.39
 14. Ids de Klerk                  Van Vliet-Barracuda    1:28.31 9803237    1:27.95           
            41.39  1:27.95
 15. Lars van den Burg             GoSwim                 1:31.57 0000565    1:29.40           
            41.40  1:29.40
 16. Willem Zorg                   Van Vliet-Barracuda    1:29.29 9803255    1:30.68           
            42.65  1:30.68
 17. Sander van Ditmarsch          GoSwim                 1:44.72 9900669    1:35.56           
            45.14  1:35.56
 18. Kevin Jansen                  Van Vliet-Barracuda    1:34.20 9802803    1:36.50           
            46.37  1:36.50
 19. Karl van den Burg             GoSwim                 1:43.73 0000553    1:38.02           
            45.76  1:38.02
 20. Misha van Krimpen             GoSwim                 1:46.75 9804471    1:38.80           
            43.48  1:38.80
 21. Gino Kraan                    GoSwim                 1:43.97 9802451    1:43.64           
            47.64  1:43.64
 22. Rick Jacobs                   GoSwim                      NT 0002103    2:07.26           
            56.86  2:07.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                 Junioren 3 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dčlenn van Oostrom            GoSwim                 2:25.51 9600056    2:19.07           
            32.24  1:08.19  1:44.47  2:19.07
  2. Roos Eilers                   ZVZ                    2:32.20 9700630    2:29.86           
            34.23  1:12.16  1:50.73  2:29.86
  3. Melissa van der Heijden       Van Vliet-Barracuda    2:45.95 9605526    2:30.78           
            34.78  1:13.75  1:52.90  2:30.78
  4. Laura ter Stege               RZC                    2:38.65 9602364    2:32.11           
            34.90  1:14.34  1:55.86  2:32.11
  5. Vera Martens                  RZC                    2:35.70 9600852    2:33.26           
            34.32  1:13.70  1:54.57  2:33.26
  6. Elianne Huitema               ZVZ                    2:42.95 9700258    2:35.54           
            34.95  1:14.48  1:56.00  2:35.54
  7. Anne Petersen                 Van Vliet-Barracuda    2:41.98 9700454    2:39.82           
            34.95  1:14.76  1:56.67  2:39.82
  8. Chantal van de Kraats         VZC- E&P               2:45.41 9600280    2:41.90           
            36.87  1:17.72  2:00.43  2:41.90
  9. Michelle Muller               VZC- E&P               2:59.82 9603484    2:52.21           
            37.21  1:20.22  2:07.12  2:52.21
 10. Djan Mattijssen               RZC                    3:00.29 9703550    2:54.48           
            38.54  1:21.64  2:09.07  2:54.48
 11. Demi Hulsebos                 GoSwim                 3:11.64 9702710    2:55.20           
            39.00  1:23.11  2:10.00  2:55.20
 12. Esther Lubberts               ZVZ                    3:09.20 9700352    2:57.81           
            40.08  1:26.14  2:13.62  2:57.81
 13. Tamara van Kooten             VZC- E&P               3:03.06 9601352    3:03.57           
            40.36  1:27.36  2:16.26  3:03.57
 14. Fenna de Pater                Van Vliet-Barracuda    3:11.39 9704144    3:04.57           
            40.39  1:27.36  2:16.13  3:04.57
 15. Willemieke Ritmeester         VZC- E&P                    NT 9606300    3:21.50           
            43.41  1:34.73  2:29.41  3:21.50
 16. Manon Jansen                  GoSwim                 4:08.56 9606198    3:43.97           
            47.26  1:43.29  2:43.61  3:43.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                 Junioren 2 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Gerritsen             ZVZ                    1:24.73 9600465    1:24.45           
            39.82  1:24.45
  2. Brian vd Bovenkamp            VZC- E&P               1:31.43 9701223    1:27.10           
            41.20  1:27.10
  3. Lorenzo Missione              GoSwim                 1:32.19 9602433    1:27.42           
            42.15  1:27.42
  4. Martijn Houweling             Van Vliet-Barracuda    1:28.92 9600893    1:27.74           
            42.00  1:27.74
  5. Stijn van Duinhoven           RZC                    1:27.67 9601655    1:28.23           
            40.76  1:28.23
  6. Twan Vinke                    ZVZ                    1:30.00 9600153    1:28.79           
            41.54  1:28.79
  7. Bas Neeleman                  RZC                    1:33.41 9603015    1:29.82           
            42.82  1:29.82
  8. Niels Röder                   Van Vliet-Barracuda    1:31.81 9603875    1:33.92           
            45.70  1:33.92
  9. Merijn Huiberts               GoSwim                 1:32.81 9600235    1:34.78           
            44.88  1:34.78
 10. Loris Misic                   VZC- E&P               1:40.37 9602101    1:38.36           
            46.45  1:38.36
 11. Kees Vos                      ZVZ                    1:39.42 9703081    1:43.11           
            48.73  1:43.11
 12. Jelle van Dijk                RZC                    1:52.95 9703365    1:47.24           
            50.35  1:47.24
 13. Rick Paardekooper             VZC- E&P               1:54.91 9701321    1:47.48           
            51.20  1:47.48
 14. Martijn Kornet                GoSwim                 1:43.92 9700231    1:49.89           
            51.08  1:49.89
 15. Menno Kooper                  RZC                         NT 9704625    2:04.95           
            56.42  2:04.95
 DIS Ruben van Leeuwen             VZC- E&P               1:33.96 9704803    1:28.86 SK        
            42.02  1:28.86
AFGE Ian Minnigh                   Van Vliet-Barracuda    1:33.33 9702737                      
AFGE Kevin Slagmolen               Van Vliet-Barracuda    1:46.89 9700291                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                       Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet-Barracuda    2:35.36 8701420    2:27.66           
            32.84  1:10.08  1:48.29  2:27.66
  2. Iris Barendregt               Van Vliet-Barracuda    2:37.78 8600172    2:39.58           
            33.51  1:11.74  1:53.74  2:39.58
  3. Marike Boersen                VZC- E&P               2:42.86 8800402    2:47.76           
            34.13  1:13.93  1:59.79  2:47.76
  4. Esther Versteeg               Van Vliet-Barracuda    2:52.68 8302112    2:49.50           
            36.24  1:18.68  2:04.31  2:49.50
  5. Anne van den Brink            GoSwim                 2:49.51 8700588    2:52.80           
            37.10  1:19.48  2:05.45  2:52.80
  6. Rana van Beek                 GoSwim                 2:53.92 8400112    3:16.98           
            36.80  1:22.82  2:18.23  3:16.98
 DIS Heidi Onwezen                 GoSwim                 3:16.94 8906470            AF        
 DIS Christel Vinke                ZVZ                    2:38.54 9400152    2:33.95 VH        
            31.39  1:09.16  1:51.00  2:33.95
AFGE Linda Janssen                 Van Vliet-Barracuda    2:51.55 8802088                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yelmar van der Veer           GoSwim                   58.90 8805237    1:00.83           
            29.49  1:00.83
  2. Raynor Wolf                   RZC                    1:05.20 8903663    1:03.83           
            30.30  1:03.83
  3. Mark Hensen                   Van Vliet-Barracuda    1:03.38 7900497    1:04.14           
            31.08  1:04.14
  4. Thommy Nickel                 Van Vliet-Barracuda    1:03.75 8401627    1:04.30           
            31.61  1:04.30
  5. Joeri Scheidt                 VZC- E&P               1:03.69 9102011    1:04.74           
            31.46  1:04.74
  6. John van Susteren             RZC                    1:04.63 8502549    1:05.33 FJ 1      
            32.22  1:05.33
  7. Bart Beumer                   RZC                    1:04.93 9104547    1:05.33 FJ 2      
            31.65  1:05.33
  8. Pieter Jan de Vries           ZVZ                    1:04.47 9003183    1:06.13           
            31.92  1:06.13
  9. Jan Wicher de Vries           ZVZ                    1:08.44 9003173    1:08.56           
            32.76  1:08.56
 10. Tim Niekus                    VZC- E&P               1:11.32 9103709    1:09.37           
            33.62  1:09.37
 11. Emiel Ghali                   Van Vliet-Barracuda    1:09.93 8701019    1:09.51           
            33.42  1:09.51
 12. Guus van Middelaar            GoSwim                 1:05.10 9006293    1:10.08           
            33.64  1:10.08
 13. Victor Pepplinkhuizen         RZC                    1:09.41 9002267    1:11.36           
            34.70  1:11.36
 14. Karl Vos                      ZVZ                    1:11.84 9106373    1:11.67           
            34.93  1:11.67
 15. Johan van Roon                GoSwim                 1:06.80 8604239    1:11.82 FJ 1      
            34.89  1:11.82
 16. Quint Ottens                  VZC- E&P               1:11.20 8704583    1:11.82 FJ 2      
            34.18  1:11.82
 17. Rudi Butselaar                GoSwim                 1:12.79 8700577    1:13.48           
            35.42  1:13.48
 18. Peter van den Dool            GoSwim                 1:14.80 8704973    1:14.23           
            34.51  1:14.23
 19. Edgar van Oosten              Van Vliet-Barracuda    1:15.07 9104545    1:15.41           
            36.38  1:15.41
 20. Daan Sotiriadis               GoSwim                      NT 9107489    1:33.00           
            45.20  1:33.00

  BM Michiel Jorink                ZVZ                    1:03.60 8701613    1:03.95           
            30.26  1:03.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag                    Jeugd 2 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Reijm                   Van Vliet-Barracuda    2:57.94 9405434    3:03.13           
            41.50  1:28.56  2:16.59  3:03.13
  2. Alma Janssen                  Van Vliet-Barracuda    3:17.74 9401078    3:19.46           
            43.79  1:33.47  2:24.96  3:19.46
  3. Ellen van Dijk                VZC- E&P               3:22.13 9401578    3:20.92           
            45.32  1:35.45  2:27.95  3:20.92
  4. Lotte Boersen                 VZC- E&P               3:22.99 9400470    3:22.61           
            45.55  1:36.12  2:29.74  3:22.61
  5. Jessie Harms                  GoSwim                 3:35.44 9503628    3:31.26           
            46.73  1:42.10  2:37.57  3:31.26
  6. Manon van de Kraats           VZC- E&P               3:25.03 9500448    3:32.14           
            48.61  1:43.36  2:38.68  3:32.14
  7. Kimberley Boxum               ZVZ                    3:22.51 9405452    3:33.32           
            43.19  1:36.28  2:33.97  3:33.32
  8. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 3:35.95 9407098    3:36.10           
            48.29  1:43.86  2:40.00  3:36.10
  9. Vera Lassche                  ZVZ                    3:42.22 9500312    3:46.65           
            48.44  1:46.06  2:45.66  3:46.65
 DIS Liset Raijmann                RZC                    3:15.00 9505912            AF        
        BM start
 DIS Renée van den Berg            GoSwim                 3:18.63 9502680    3:14.86 SK/SL     
            43.67  1:33.20  2:23.95  3:14.86
 DIS Ilse Edelbroek                GoSwim                      NT 9407230    3:55.42 SJ        
            52.64  1:54.00  2:54.42  3:55.42
AFGE Melissa van der Heijden       Van Vliet-Barracuda    3:17.27 9605526                      
AFGE Babs van der Land             GoSwim                 3:50.45 9504642                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag                  Junioren 4 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  RZC                    1:01.56 9402027    1:04.54           
            32.00  1:04.54
  2. Joren Harms                   GoSwim                 1:08.57 9403163    1:08.76           
            32.95  1:08.76
  3. Erik Wilmes                   GoSwim                 1:09.91 9400575    1:09.51           
            33.04  1:09.51
  4. Stefan Timmermans             RZC                    1:10.41 9403015    1:12.35           
            34.09  1:12.35
  5. Roan Hagebeek                 Van Vliet-Barracuda    1:15.09 9402545    1:13.20           
            35.23  1:13.20
  6. Jorian Aantjes                Van Vliet-Barracuda    1:12.19 9402839    1:13.95           
            35.26  1:13.95
  7. Floyd van Hoof                Van Vliet-Barracuda    1:15.19 9700605    1:16.68           
            37.58  1:16.68
  8. Jelle Nap                     VZC- E&P               1:20.60 9502875    1:16.83           
            36.84  1:16.83
  9. Pascal Rikkert                Van Vliet-Barracuda    1:19.64 9501567    1:17.25           
            37.13  1:17.25
 10. Matthijs Wilschut             GoSwim                 1:23.89 9501679    1:21.04           
            38.76  1:21.04
 11. Jeffrey Tito                  GoSwim                 1:26.73 9403875    1:26.10           
            42.76  1:26.10
 12. Stefan Steenbergen            Van Vliet-Barracuda    1:29.84 9502711    1:29.35           
            42.97  1:29.35
 13. Rick Paardekooper             VZC- E&P               1:38.94 9701321    1:40.04           
            47.60  1:40.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag                   Senioren 2 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet-Barracuda    2:30.89 9202144    2:28.71           
            33.83  1:10.83  1:49.52  2:28.71
  2. Saskia Kommers                Van Vliet-Barracuda    2:36.23 9502846    2:35.76           
            36.20  1:15.67  1:55.76  2:35.76
  3. Sanne Rodenburg               RZC                    2:38.32 9404714    2:37.02           
            35.83  1:15.83  1:56.67  2:37.02
  4. Dčlenn van Oostrom            GoSwim                 2:48.90 9600056    2:42.60           
            39.60  1:21.29  2:03.10  2:42.60
  5. Felicia Addink                ZVZ                    2:38.76 9200006    2:43.34           
            38.25  1:19.14  2:01.26  2:43.34
  6. Vita Schipper                 GoSwim                 2:41.61 9301858    2:43.62           
            37.66  1:18.71  2:01.66  2:43.62
  7. Monique van der Hoeff         GoSwim                 2:41.54 9200752    2:43.75           
            38.96  1:20.21  2:02.35  2:43.75
  8. Marijke Kommers               Van Vliet-Barracuda    2:45.31 9305334    2:44.10           
            39.36  1:20.51  2:02.64  2:44.10
  9. Trudy van den Brink           GoSwim                 2:41.30 9301290    2:44.48           
            39.00  1:19.82  2:02.29  2:44.48
 10. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet-Barracuda    2:49.81 9504858    2:47.14           
            39.31  1:22.66  2:05.55  2:47.14
 11. Giulia Rolloos                Van Vliet-Barracuda    2:50.89 9500946    2:48.57           
            39.80  1:22.57  2:06.57  2:48.57
 12. Michelle Oomkens              ZVZ                    2:41.40 9305730    2:49.86           
            38.82  1:21.36  2:06.13  2:49.86
 13. Amarins Nonhebel              ZVZ                    3:03.64 9203724    2:50.07           
            40.45  1:24.23  2:07.26  2:50.07
 14. Merel Cornelissen             GoSwim                 2:53.43 9302894    2:53.76           
            40.57  1:24.26  2:09.32  2:53.76
 15. Linda Hulsteijn               RZC                    2:57.57 9302782    2:55.14           
            40.43  1:24.43  2:09.44  2:55.14
 16. Nadine van Nimwegen           VZC- E&P               2:59.94 9300560    3:01.76           
            41.92  1:27.86  2:14.95  3:01.76
 17. Rozemarijn Erdbrink           VZC- E&P               2:58.83 9300232    3:04.59           
            42.50  1:28.64  2:16.73  3:04.59
 18. Naomi Lok                     ZVZ                    2:57.92 9300480    3:12.79           
            44.78  1:34.79  2:26.31  3:12.79
 DIS Getrude Corporaal             ZVZ                    2:45.23 9200380    2:54.31 RC        
            39.79  1:23.81  2:09.38  2:54.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag                    Jeugd 2 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Groeneveld              VZC- E&P                 51.19 9200409      53.02           
            25.56    53.02
  2. Pascal Timmermans             RZC                      52.80 9202349      54.70           
            25.92    54.70
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet-Barracuda      56.82 9300615      57.36           
            27.75    57.36
  4. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                   56.61 9200685      58.57           
            27.67    58.57
  5. Jochem Benthem                RZC                      58.60 9203293      58.60           
            28.16    58.60
  6. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                   59.59 9201565      59.24 FJ 1      
            28.23    59.24
  7. Timo de Jong                  GoSwim                 1:00.13 9301147      59.24 FJ 2      
            28.26    59.24
  8. Richard Krijnse Locker        ZVZ                      57.82 9200757      59.60           
            27.89    59.60
  9. Berend Adan                   GoSwim                 1:02.13 9207101    1:00.07           
            28.36  1:00.07
 10. Rogier Pepplinkhuizen         RZC                    1:00.61 9302077    1:02.62           
            29.99  1:02.62
 11. Emiel van Beusekom            Van Vliet-Barracuda    1:03.32 9403951    1:03.76           
            30.65  1:03.76
 12. Mark Slagmolen                Van Vliet-Barracuda    1:09.70 9302277    1:09.20           
            32.60  1:09.20
AFGE Robin van Beusekom            Van Vliet-Barracuda    1:02.14 9205841                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christel Vinke                ZVZ                      26.84 9400152      27.72           
  2. Petra de Groot                Van Vliet-Barracuda      27.95 8701420      28.13           
  3. Estelle Moorman               ZVZ                      27.30 9300540      28.16           
  4. Merel Barendregt              Van Vliet-Barracuda      28.26 9100118      28.26           
  5. Petra van den Brink           GoSwim                   29.08 9100460      29.36           
  6. Ines Muilwijk                 Van Vliet-Barracuda      28.96 9202858      29.50           
  7. Marike Boersen                VZC- E&P                 28.98 8800402      29.60           
  8. Elke Jansen                   VZC- E&P                 28.42 8501406      29.80           
  9. Rita van der Horst            RZC                      30.09 6900260      30.23           
 10. Charlotte te Pas              VZC- E&P                 32.16 8502272      30.26           
 11. Marianne Jongsma              GoSwim                   31.71 8702044      30.30           
 12. Anne van den Brink            GoSwim                   29.73 8700588      31.02           
 13. Sarina Snijder                VZC- E&P                 29.84 9102906      31.24           
 14. Rana van Beek                 GoSwim                   30.11 8400112      31.61           
 15. Marieke van Dodeweerd         RZC                      31.23 8600896      32.28           
 16. Amy Eikelenboom               Van Vliet-Barracuda      31.98 9506016      32.57           
 17. Sandra den Oudsten            GoSwim                   31.51 8906664      32.59           
 18. Heidi Onwezen                 GoSwim                   32.02 8906470      33.85           
 DIS Monica Bakker                 ZVZ                      35.42 5600082            AA        
AFGE Linda Janssen                 Van Vliet-Barracuda      30.10 8802088                      
AFGE Iris Barendregt               Van Vliet-Barracuda      28.68 8600172                      
AFGE Danya Muilwijk                Van Vliet-Barracuda      28.10 8803100                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter Jan de Vries           ZVZ                    2:15.41 9003183    2:11.95           
            28.76  1:05.07  1:40.48  2:11.95
  2. Joeri Scheidt                 VZC- E&P               2:17.20 9102011    2:19.16           
            31.08  1:07.16  1:48.46  2:19.16
  3. Robert de Gruijl              Van Vliet-Barracuda    2:13.34 8601035    2:20.91           
            29.94  1:05.72  1:46.53  2:20.91
  4. Raynor Wolf                   RZC                    2:24.02 8903663    2:21.80           
            28.02  1:04.42  1:46.33  2:21.80
  5. Mark Hensen                   Van Vliet-Barracuda    2:17.21 7900497    2:22.08           
            29.36  1:06.67  1:49.77  2:22.08
  6. John van Susteren             RZC                    2:20.91 8502549    2:22.53           
            30.82  1:08.08  1:49.44  2:22.53
  7. Thommy Nickel                 Van Vliet-Barracuda    2:17.42 8401627    2:25.02           
            31.45  2:25.02
  8. Tim Niekus                    VZC- E&P               2:24.13 9103709    2:25.54           
            30.27  2:25.54
  9. Jan Wicher de Vries           ZVZ                    2:27.44 9003173    2:25.92           
            29.36  1:08.36  1:53.82  2:25.92
 10. Yelmar van der Veer           GoSwim                 2:14.67 8805237    2:27.92           
            30.04  1:06.73  1:51.36  2:27.92
 11. Johan van Roon                GoSwim                 2:22.02 8604239    2:29.55           
            29.43  1:09.08  1:54.86  2:29.55
 12. Guus van Middelaar            GoSwim                 2:23.70 9006293    2:32.77           
            31.36  1:09.92  1:57.08  2:32.77
 13. Bart Beumer                   RZC                    2:27.88 9104547    2:34.02           
            32.82  2:34.02
 14. Edgar van Oosten              Van Vliet-Barracuda    2:33.71 9104545    2:35.09           
            32.60  1:13.44  1:58.76  2:35.09
 15. Rudi Butselaar                GoSwim                 2:34.87 8700577    2:35.52           
            31.58  1:12.17  1:58.34  2:35.52
 16. Karl Vos                      ZVZ                    2:38.50 9106373    2:43.26           
            35.54  1:16.48  2:08.89  2:43.26
 17. Peter van den Dool            GoSwim                 2:39.10 8704973    2:43.89           
            33.61  1:15.64  2:06.92  2:43.89
 18. Victor Pepplinkhuizen         RZC                    2:34.51 9002267    2:44.46           
            34.14  1:15.20  2:04.69  2:44.46
 19. Daan Sotiriadis               GoSwim                      NT 9107489    3:18.19           
            39.31  1:30.71  2:27.99  3:18.19

  BM Michiel Jorink                ZVZ                    2:18.04 8701613    2:21.56           
            28.42  1:03.58  1:46.26  2:21.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                 Junioren 1 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:14.35 0002350    1:13.74           
            35.21  1:13.74
  2. Marit Boxum                   ZVZ                    1:15.10 0000068    1:14.40           
            35.07  1:14.40
  3. Romee Rikkert                 Van Vliet-Barracuda    1:18.22 9800224    1:15.44           
            35.95  1:15.44
  4. Elise ter Elst                RZC                    1:17.73 9801468    1:17.35           
            36.85  1:17.35
  5. Lotte de Brabander            RZC                    1:19.54 9801470    1:18.08           
            37.96  1:18.08
  6. Lodieke Rodenburg             RZC                    1:22.10 9801094    1:19.19           
            38.97  1:19.19
  7. Kim Lassche                   ZVZ                    1:19.95 9800252    1:19.37           
            37.05  1:19.37
  8. Maaike Tijhof                 VZC- E&P               1:36.91 9800112    1:22.43           
            38.84  1:22.43
  9. Merve Özdemir                 GoSwim                 1:25.93 9903380    1:23.10           
            40.50  1:23.10
 10. Marijn Mantel                 RZC                    1:34.64 9801486    1:23.60           
            39.51  1:23.60
 11. Isabelle den Hartog           Van Vliet-Barracuda    1:29.70 0002698    1:24.22           
            39.85  1:24.22
 12. Ellen ter Stege               RZC                    1:29.29 9900282    1:26.52           
            41.56  1:26.52
 13. Wietske Blijjenberg           RZC                    1:31.07 9803988    1:27.28           
            42.82  1:27.28
 14. Soraya Kuipers                Van Vliet-Barracuda    1:30.39 9903068    1:27.44           
            41.64  1:27.44
 15. Kim de Vries                  VZC- E&P               1:30.13 9903488    1:27.82           
            41.46  1:27.82
 16. Esmée Rolloos                 Van Vliet-Barracuda    1:30.34 9800056    1:29.51           
            40.97  1:29.51
 17. Amber van de Kraats           VZC- E&P               1:30.33 9900236    1:30.06           
            43.17  1:30.06
 18. Maaike Koedoot                Van Vliet-Barracuda    1:31.37 9901696    1:30.50           
            43.13  1:30.50
 19. Tamara van den Brink          Van Vliet-Barracuda    1:30.60 9804182    1:32.28           
            42.26  1:32.28
 20. Marjes Butz                   RZC                    1:23.14 9901502    1:34.27           
            46.08  1:34.27
 21. Rianne Edelbroek              GoSwim                      NT 9805138    1:38.57           
            47.14  1:38.57
 22. Janine Verkerk                VZC- E&P               1:39.82 9904236    1:39.52           
            46.75  1:39.52
 23. Tara Haze                     GoSwim                 1:48.42 0002892    1:40.07           
            47.11  1:40.07
 24. Ainhoa Bijsterbosch de Lóno   GoSwim                      NT 9904744    1:43.62           
            47.11  1:43.62
 25. Nicole van Hattem             GoSwim                 1:41.50 9901864    1:43.65           
            48.91  1:43.65
 26. Lisanne Seising               VZC- E&P               1:47.16 0002084    1:44.11           
            48.50  1:44.11
 27. Floor Jansen                  GoSwim                      NT 9903974    1:54.51           
            53.16  1:54.51
AFGE Naomi van den Dam             RZC                    1:28.57 9801490                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 6 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Nap                     VZC- E&P                 41.02 9800213      38.55           
  2. Niels van Beek                VZC- E&P                 38.77 9800409      39.51           
  3. Mees van Duinhoven            RZC                      42.26 9801189      39.88           
  4. Leroy van Ooijik              VZC- E&P                 42.84 9800361      40.09           
  5. Max Kunz                      VZC- E&P                 54.72 9900401      43.84           
  6. Erik van der Linden           ZVZ                      47.19 9900311      44.72           
  7. Willem Zorg                   Van Vliet-Barracuda      45.07 9803255      46.11           
  8. Jorgen Gerritsen              ZVZ                      44.23 0000001      46.62           
  9. Thomas Jacob Lok              ZVZ                      45.16 9800007      47.04           
 10. Jos van Herk                  VZC- E&P                 48.43 9803037      47.15           
 11. Alex Huizenga                 ZVZ                      45.32 9800687      47.24           
 12. Dave van Leerdam              RZC                      53.80 9801633      47.80           
 13. Ids de Klerk                  Van Vliet-Barracuda      46.44 9803237      48.19           
 14. Kevin Jansen                  Van Vliet-Barracuda      54.49 9802803      48.67           
 15. Balder Haze                   GoSwim                   50.37 9802449      49.50           
 16. Justin Hannewijk              GoSwim                   51.08 9901445      52.81           
 17. Karl van den Burg             GoSwim                   55.20 0000553      53.84           
 18. Lars van den Burg             GoSwim                   53.41 0000565      55.49           
 DIS Misha van Krimpen             GoSwim                      NT 9804471      57.50 VE        
 DIS Gino Kraan                    GoSwim                 1:00.14 9802451      58.28 VC        
 DIS Sander van Ditmarsch          GoSwim                      NT 9900669    1:02.39 VB        
 DIS Rick Jacobs                   GoSwim                      NT 0002103    1:14.66 VC        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag                 Junioren 3 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roos Eilers                   ZVZ                    1:26.67 9700630    1:28.44           
            41.89  1:28.44
  2. Dčlenn van Oostrom            GoSwim                 1:31.38 9600056    1:29.54           
            43.82  1:29.54
  3. Anne Petersen                 Van Vliet-Barracuda    1:30.23 9700454    1:30.31           
          1:30.31
  4. Melissa van der Heijden       Van Vliet-Barracuda    1:31.13 9605526    1:30.77           
            43.84  1:30.77
  5. Laura ter Stege               RZC                    1:32.39 9602364    1:32.75           
            43.96  1:32.75
  6. Michelle Muller               VZC- E&P               1:37.46 9603484    1:35.28           
            45.12  1:35.28
  7. Fenna de Pater                Van Vliet-Barracuda    1:37.64 9704144    1:38.86           
            47.61  1:38.86
  8. Vera Martens                  RZC                    1:42.75 9600852    1:40.30           
            47.16  1:40.30
  9. Chantal van de Kraats         VZC- E&P               1:40.13 9600280    1:40.32           
            47.28  1:40.32
 10. Djan Mattijssen               RZC                    1:41.51 9703550    1:40.59           
            46.49  1:40.59
 11. Esther Lubberts               ZVZ                    1:41.50 9700352    1:42.51           
            49.84  1:42.51
 12. Elianne Huitema               ZVZ                    1:39.94 9700258    1:44.61           
            48.34  1:44.61
 13. Willemieke Ritmeester         VZC- E&P               1:54.24 9606300    1:51.81           
            54.00  1:51.81
 14. Demi Hulsebos                 GoSwim                 1:59.61 9702710    1:56.73           
            55.21  1:56.73
 15. Manon Jansen                  GoSwim                 2:01.08 9606198    1:57.12           
            55.81  1:57.12
 DIS Tamara van Kooten             VZC- E&P               1:44.03 9601352    1:49.42 SK        
          1:49.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag                 Junioren 2 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Gerritsen             ZVZ                    2:21.65 9600465    2:19.98           
            31.79  1:06.94  1:43.44  2:19.98
  2. Twan Vinke                    ZVZ                    2:36.67 9600153    2:24.31           
            32.10  1:08.17  1:46.47  2:24.31
  3. Bas Neeleman                  RZC                    2:40.44 9603015    2:24.89           
            32.39  1:09.48  1:47.40  2:24.89
  4. Ruben van Leeuwen             VZC- E&P               2:43.00 9704803    2:25.56           
            33.26  1:11.51  1:50.41  2:25.56
  5. Brian vd Bovenkamp            VZC- E&P               2:54.92 9701223    2:27.03           
            34.96  1:12.82  1:50.48  2:27.03
  6. Floyd van Hoof                Van Vliet-Barracuda    2:32.68 9700605    2:27.21           
            34.79  1:13.15  1:51.15  2:27.21
  6. Martijn Kornet                GoSwim                 2:33.99 9700231    2:27.21           
            32.54  1:09.94  1:48.90  2:27.21
  8. Stijn van Duinhoven           RZC                    2:34.17 9601655    2:27.40           
            33.56  1:11.00  1:49.72  2:27.40
  9. Merijn Huiberts               GoSwim                 2:37.05 9600235    2:35.76           
            32.69  1:12.44  1:54.89  2:35.76
 10. Martijn Houweling             Van Vliet-Barracuda    2:41.79 9600893    2:39.68           
            34.28  1:14.37  1:57.00  2:39.68
 11. Niels Röder                   Van Vliet-Barracuda    2:53.02 9603875    2:44.06           
            36.64  1:18.63  2:01.57  2:44.06
 12. Kees Vos                      ZVZ                    2:58.70 9703081    2:44.55           
            35.51  1:17.32  2:01.48  2:44.55
 13. Loris Misic                   VZC- E&P               2:53.56 9602101    2:47.29           
            35.54  1:19.47  2:04.60  2:47.29
 14. Lorenzo Missione              GoSwim                 3:02.62 9602433    2:54.90           
            38.07  1:23.60  2:11.73  2:54.90
 15. Jelle van Dijk                RZC                    3:04.92 9703365    2:58.52           
            40.03  1:27.28  2:14.33  2:58.52
 16. Menno Kooper                  RZC                         NT 9704625    3:35.62           
            45.31  1:40.85  2:39.67  3:35.62
AFGE Ian Minnigh                   Van Vliet-Barracuda    2:41.79 9702737                      
AFGE Kevin Slagmolen               Van Vliet-Barracuda    3:00.06 9700291                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet-Barracuda    2:29.79 8701420    2:28.45           
            31.70  2:28.45
  2. Christel Vinke                ZVZ                    2:37.26 9400152    2:33.75           
            31.74  2:33.75
  3. Iris Barendregt               Van Vliet-Barracuda         NT 8600172    2:34.76           
            33.17  2:34.76
  4. Estelle Moorman               ZVZ                    2:31.32 9300540    2:37.00           
            33.37  1:12.72  1:58.78  2:37.00
  5. Merel Barendregt              Van Vliet-Barracuda    2:34.94 9100118    2:37.74           
            32.84  2:37.74
  6. Marike Boersen                VZC- E&P               2:34.84 8800402    2:40.14           
            34.12  1:15.56  2:02.10  2:40.14
  7. Anne van den Brink            GoSwim                 2:35.36 8700588    2:40.78           
            34.11  1:14.50  2:03.36  2:40.78
  8. Charlotte te Pas              VZC- E&P               2:45.54 8502272    2:42.70           
            34.09  2:42.70
  9. Marianne Jongsma              GoSwim                      NT 8702044    2:51.84           
            35.58  2:51.84
 10. Rana van Beek                 GoSwim                 2:38.34 8400112    2:51.87           
            37.87  2:51.87
 11. Marieke van Dodeweerd         RZC                    2:54.42 8600896    2:53.32           
            39.38  1:23.84  2:13.59  2:53.32
 12. Sarina Snijder                VZC- E&P               2:42.92 9102906    2:55.98           
            37.18  1:22.40  2:15.24  2:55.98
 13. Rita van der Horst            RZC                    2:55.92 6900260    2:59.25           
            38.68  2:59.25
 14. Monica Bakker                 ZVZ                    3:05.86 5600082    3:19.45           
            44.60  1:35.56  2:31.82  3:19.45
 DIS Elke Jansen                   VZC- E&P               2:36.44 8501406    2:49.41 SK        
            34.69  1:16.57  2:09.14  2:49.41
AFGE Danya Muilwijk                Van Vliet-Barracuda    2:35.73 8803100                      
AFGE Linda Janssen                 Van Vliet-Barracuda    2:42.80 8802088                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Quint Ottens                  VZC- E&P                 24.64 8704583      24.56           
  2. Pieter Jan de Vries           ZVZ                      24.18 9003183      24.60           
  3. Raynor Wolf                   RZC                      24.51 8903663      24.75           
  4. Tim Niekus                    VZC- E&P                 25.17 9103709      25.44           
  5. Jan Wicher de Vries           ZVZ                      24.82 9003173      25.63           
  6. Yelmar van der Veer           GoSwim                   24.62 8805237      25.65           
  7. Mark Hensen                   Van Vliet-Barracuda      24.93 7900497      25.80           
  8. Stefan van Susteren           RZC                      26.11 8703283      25.85           
  9. Emiel Ghali                   Van Vliet-Barracuda      25.48 8701019      25.96           
 10. John van Susteren             RZC                      26.11 8502549      26.09           
 11. Johan van Roon                GoSwim                   26.13 8604239      26.75           
 12. Bart Beumer                   RZC                      26.31 9104547      26.84           
 13. Arno van Schuijlenborgh       RZC                      26.30 8403057      26.93           
 14. Peter van den Dool            GoSwim                   27.37 8704973      27.28           
 14. Guus van Middelaar            GoSwim                   25.47 9006293      27.28           
 16. Edgar van Oosten              Van Vliet-Barracuda      27.41 9104545      27.37 FJ 1      
 17. Karl Vos                      ZVZ                      27.41 9106373      27.37 FJ 2      
 18. Victor Pepplinkhuizen         RZC                      27.10 9002267      27.84           
 19. Rudi Butselaar                GoSwim                   28.62 8700577      28.24           
 20. Daan Sotiriadis               GoSwim                   31.25 9107489      30.44           

  BM Michiel Jorink                ZVZ                      24.53 8701613      25.79           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag                     Jeugd 2 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Kommers                Van Vliet-Barracuda    1:13.48 9502846    1:13.44           
            36.25  1:13.44
  2. Amber Reijm                   Van Vliet-Barracuda    1:12.59 9405434    1:17.22           
            38.44  1:17.22
  3. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet-Barracuda    1:20.72 9504858    1:19.20           
            38.40  1:19.20
  4. Alma Janssen                  Van Vliet-Barracuda    1:20.77 9401078    1:19.82           
            38.83  1:19.82
  5. Ellen van Dijk                VZC- E&P               1:19.94 9401578    1:19.84           
            37.63  1:19.84
  6. Kimberley Boxum               ZVZ                    1:17.76 9405452    1:20.64           
            37.97  1:20.64
  7. Amy Eikelenboom               Van Vliet-Barracuda    1:21.48 9506016    1:21.36           
            39.76  1:21.36
  8. Vera Lassche                  ZVZ                    1:24.60 9500312    1:24.17           
            40.76  1:24.17
  9. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 1:24.38 9407098    1:24.71           
            41.34  1:24.71
 10. Renée van den Berg            GoSwim                 1:22.20 9502680    1:25.62           
            41.29  1:25.62
 11. Georgette Wortelboer          RZC                    1:22.04 9602144    1:25.85           
            41.86  1:25.85
 12. Manon van de Kraats           VZC- E&P               1:33.40 9500448    1:28.74           
            42.56  1:28.74
 13. Jessie Harms                  GoSwim                 1:37.47 9503628    1:36.18           
            46.15  1:36.18
 DIS Ilse Edelbroek                GoSwim                 2:00.06 9407230            RE/RD     
AFGE Babs van der Land             GoSwim                 1:33.35 9504642                      

  BM Liset Raijmann                RZC                    1:29.54 9505912    1:27.22           
            42.83  1:27.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag                 Junioren 4 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joren Harms                   GoSwim                 2:47.51 9403163    2:41.72           
            34.50  1:15.53  1:58.80  2:41.72
  2. Jorian Aantjes                Van Vliet-Barracuda    2:59.38 9402839    2:52.31           
            38.11  1:21.97  2:07.59  2:52.31
  3. Erik Wilmes                   GoSwim                 2:54.29 9400575    2:56.34           
            38.43  1:23.45  2:10.18  2:56.34
  4. Stefan Timmermans             RZC                    2:55.16 9403015    3:00.39           
            38.70  1:24.65  2:12.52  3:00.39
  5. Roan Hagebeek                 Van Vliet-Barracuda    2:58.45 9402545    3:01.04           
            38.67  1:24.44  2:11.08  3:01.04
  6. Jelle Nap                     VZC- E&P               3:06.57 9502875    3:04.62           
            42.29  1:29.52  2:16.90  3:04.62
  7. Tom Brouwers                  RZC                    3:06.48 9402027    3:06.02           
            40.45  1:27.62  2:16.69  3:06.02
  8. Pascal Rikkert                Van Vliet-Barracuda    3:32.04 9501567    3:11.78           
            42.51  1:30.43  2:20.78  3:11.78
  9. Jeffrey Tito                  GoSwim                 3:33.04 9403875    3:18.42           
            45.51  1:37.87  2:30.04  3:18.42
 10. Matthijs Wilschut             GoSwim                 3:31.89 9501679    3:21.63           
            44.70  1:36.70  2:30.06  3:21.63
 11. Stefan Steenbergen            Van Vliet-Barracuda    3:31.04 9502711    3:27.80           
            45.31  1:37.40  2:32.06  3:27.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag                  Senioren 2 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Rodenburg               RZC                    1:00.76 9404714    1:01.10           
            29.38  1:01.10
  2. Denise Boereboom              Van Vliet-Barracuda    1:01.48 9202144    1:02.96           
            29.73  1:02.96
  3. Amarins Nonhebel              ZVZ                    1:02.82 9203724    1:03.30           
            30.41  1:03.30
  4. Ines Muilwijk                 Van Vliet-Barracuda    1:03.97 9202858    1:03.99           
            31.13  1:03.99
  5. Vita Schipper                 GoSwim                 1:04.06 9301858    1:04.91           
            31.02  1:04.91
  6. Marijke Kommers               Van Vliet-Barracuda    1:04.98 9305334    1:06.80           
            32.19  1:06.80
  7. Monique van der Hoeff         GoSwim                 1:04.94 9200752    1:07.22           
            32.31  1:07.22
  8. Rozemarijn Erdbrink           VZC- E&P               1:06.81 9300232    1:08.23           
            32.50  1:08.23
  9. Trudy van den Brink           GoSwim                 1:03.87 9301290    1:08.28           
            32.86  1:08.28
 10. Giulia Rolloos                Van Vliet-Barracuda    1:07.59 9500946    1:08.38           
            33.11  1:08.38
 11. Felicia Addink                ZVZ                    1:06.57 9200006    1:09.32           
            33.42  1:09.32
 12. Nadine van Nimwegen           VZC- E&P               1:08.97 9300560    1:10.08           
            33.46  1:10.08
 13. Michelle Oomkens              ZVZ                    1:06.70 9305730    1:10.23           
            33.13  1:10.23
 14. Linda Hulsteijn               RZC                    1:10.48 9302782    1:10.30           
            33.72  1:10.30
 15. Merel Cornelissen             GoSwim                 1:09.52 9302894    1:10.93           
            33.66  1:10.93
 16. Getrude Corporaal             ZVZ                    1:08.61 9200380    1:13.01           
            34.67  1:13.01
 17. Naomi Lok                     ZVZ                    1:08.04 9300480    1:17.28           
            36.32  1:17.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag                     Jeugd 2 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Groeneveld              VZC- E&P               2:07.23 9200409    2:14.52           
            30.87  1:04.50  1:39.34  2:14.52
  2. Pascal Timmermans             RZC                    2:16.82 9202349    2:18.11           
            32.23  1:07.24  1:43.75  2:18.11
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet-Barracuda    2:31.57 9300615    2:28.78           
            35.03  1:12.87  1:51.54  2:28.78
  4. Timo de Jong                  GoSwim                 2:29.80 9301147    2:31.40           
            36.49  1:14.90  1:53.65  2:31.40
  5. Richard Krijnse Locker        ZVZ                    2:34.39 9200757    2:33.89           
            34.07  1:12.26  1:52.26  2:33.89
  6. Emiel van Beusekom            Van Vliet-Barracuda    2:45.66 9403951    2:35.99           
            36.26  1:16.31  1:57.28  2:35.99
  7. Jochem Benthem                RZC                    2:44.04 9203293    2:37.09           
            36.16  1:16.34  1:56.43  2:37.09
  8. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 2:20.90 9200685    2:37.87           
            35.94  1:15.23  1:57.18  2:37.87
  9. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 2:35.96 9201565    2:39.44           
            38.68  1:19.35  1:59.94  2:39.44
 10. Rogier Pepplinkhuizen         RZC                    2:34.04 9302077    2:47.05           
            39.67  1:21.87  2:04.97  2:47.05
 11. Mark Slagmolen                Van Vliet-Barracuda    2:51.35 9302277    2:51.06           
            38.47  1:21.59  2:06.50  2:51.06
 DIS Berend Adan                   GoSwim                 2:53.48 9207101    2:43.31 RC        
            37.40  1:18.33  2:00.93  2:43.31
AFGE Robin van Beusekom            Van Vliet-Barracuda    2:43.94 9205841                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet-Barracuda         NT 8701420    1:09.87           
            35.06  1:09.87
  2. Merel Barendregt              Van Vliet-Barracuda    1:09.69 9100118    1:10.56           
            33.57  1:10.56
  3. Christel Vinke                ZVZ                    1:11.26 9400152    1:11.34           
            34.56  1:11.34
  4. Estelle Moorman               ZVZ                    1:09.98 9300540    1:11.98           
            35.50  1:11.98
  5. Elke Jansen                   VZC- E&P               1:10.91 8501406    1:13.76           
            35.31  1:13.76
  6. Marike Boersen                VZC- E&P               1:11.31 8800402    1:14.67           
            36.69  1:14.67
  7. Anne van den Brink            GoSwim                 1:12.26 8700588    1:17.72           
          1:17.72
  8. Esther Versteeg               Van Vliet-Barracuda    1:17.74 8302112    1:17.79           
            38.06  1:17.79
  9. Charlotte te Pas              VZC- E&P                    NT 8502272    1:18.12           
            37.88  1:18.12
 10. Sarina Snijder                VZC- E&P               1:14.08 9102906    1:20.03           
            38.69  1:20.03
 11. Rita van der Horst            RZC                    1:19.74 6900260    1:20.22           
            39.10  1:20.22
 12. Petra van den Brink           GoSwim                 1:14.73 9100460    1:20.73           
            39.62  1:20.73
 13. Marieke van Dodeweerd         RZC                    1:20.13 8600896    1:21.18           
            39.19  1:21.18
 14. Rana van Beek                 GoSwim                 1:12.33 8400112    1:21.40           
            39.45  1:21.40
 15. Marianne Jongsma              GoSwim                 1:23.90 8702044    1:22.16           
            38.88  1:22.16
 16. Sandra den Oudsten            GoSwim                 1:20.64 8906664    1:25.64           
            41.90  1:25.64
 17. Heidi Onwezen                 GoSwim                 1:21.00 8906470    1:30.64           
            43.16  1:30.64
 18. Monica Bakker                 ZVZ                    1:30.11 5600082    1:34.17           
            46.45  1:34.17
AFGE Danya Muilwijk                Van Vliet-Barracuda    1:07.87 8803100                      
AFGE Iris Barendregt               Van Vliet-Barracuda    1:17.20 8600172                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                       Senioren Open
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter Jan de Vries           ZVZ                    2:27.68 9003183    2:22.72           
            30.56  1:06.58  1:44.06  2:22.72
  2. Joeri Scheidt                 VZC- E&P               2:47.56 9102011    2:26.78           
            31.52  1:08.25  1:46.80  2:26.78
  3. Thommy Nickel                 Van Vliet-Barracuda    2:24.83 8401627    2:31.63           
            33.32  1:12.13  1:52.19  2:31.63
  4. Stefan van Susteren           RZC                    2:35.76 8703283    2:32.26           
            32.62  1:12.25  1:52.49  2:32.26
  5. Johan van Roon                GoSwim                 2:21.57 8604239    2:33.80           
            32.92  1:51.46  2:33.80
  6. Robert de Gruijl              Van Vliet-Barracuda    2:15.87 8601035    2:34.14           
            32.70  1:10.54  1:50.86  2:34.14
  7. Rudi Butselaar                GoSwim                 2:31.02 8700577    2:34.19           
            32.87  1:11.46  1:52.07  2:34.19
  8. Arno van Schuijlenborgh       RZC                    2:30.26 8403057    2:34.70           
            32.48  1:11.81  1:53.04  2:34.70
  9. Tim Niekus                    VZC- E&P                    NT 9103709    2:41.52           
            32.08  1:12.87  1:56.81  2:41.52
 10. Guus van Middelaar            GoSwim                 2:33.82 9006293    2:43.98           
            32.25  1:12.38  1:55.70  2:43.98
 11. Emiel Ghali                   Van Vliet-Barracuda    2:32.54 8701019    2:49.99           
            32.37  1:13.01  1:59.94  2:49.99
 DIS Quint Ottens                  VZC- E&P                    NT 8704583            AF        

  BM Michiel Jorink                ZVZ                    2:19.96 8701613    2:22.96           
            29.82  1:05.00  1:43.00  2:22.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Junioren 4 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZC 1                         RZC                    1:52.70            1:49.35           
        Stijn van Duinhoven, 96                    Bas Neeleman, 96
        Stefan Timmermans, 94                      Tom Brouwers, 94
            29.70  1:49.35

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 1:52.99            1:52.46           
        Erik Wilmes, 94                            Merijn Huiberts, 96
        Matthijs Wilschut, 95                      Joren Harms, 94
            27.25    55.81  1:24.88  1:52.46

  3. Van Vliet-Barracuda 1         Van Vliet-Barracuda    1:57.68            1:55.79           
        Jorian Aantjes, 94                         Emiel van Beusekom, 94
        Pascal Rikkert, 95                         Roan Hagebeek, 94
            28.24    57.47  1:27.33  1:55.79

  4. VZC- E&P 1                    VZC- E&P               2:04.56            2:03.05           
        Brian vd Bovenkamp, 97                     Ruben van Leeuwen, 97
        Ruben Nap, 98                              Jelle Nap, 95
            30.25  2:03.05

  5. ZVZ 1                         ZVZ                    2:10.77            2:08.51           
        Martijn Gerritsen, 96                      Alex Huizenga, 98
        Kees Vos, 97                               Twan Vinke, 96
            30.02  1:03.28  1:39.55  2:08.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag               Junioren 3 en later
13.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZC 1                         RZC                    5:41.25            5:31.59           
        Georgette Wortelboer, 96                   Vera Martens, 96
        Laura ter Stege, 96                        Elise ter Elst, 98
          1:23.12  5:31.59

  2. Van Vliet-Barracuda 1         Van Vliet-Barracuda    5:45.06            5:41.68           
        Romee Rikkert, 98                          Melissa van der Heijden, 96
        Fenna de Pater, 97                         Anne Petersen, 97
            42.00  1:27.25  2:13.00  3:03.87  3:43.19  4:28.73  5:02.53  5:41.68

  3. ZVZ 1                         ZVZ                    5:48.98            5:49.66           
        Esther Lubberts, 97                        Elianne Huitema, 97
        Roos Eilers, 97                            Kim Lassche, 98
            44.18  1:29.38  2:11.23  2:58.47  3:39.91  4:32.05  5:08.31  5:49.66

  4. VZC- E&P 1                    VZC- E&P               6:30.69            6:17.70           
        Michelle Muller, 96                        Chantal van de Kraats, 96
        Tamara van Kooten, 96                      Maaike Tijhof, 98
            44.16  1:34.88  6:17.70




SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal