Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open


2010-03-07=Purmerend-Kringsprintkampioenschappen-2010
Purmerend, 7.3.2010


Programmanr. 1
7-3-2010 - 15:00
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)35.37980106435.81
2.Melina KnolZaanstad (SG)37.92980223236.18
3.Saritha van ZantenZV Waterland36.83980122036.80
4.Serena StelOeza37.25980152838.19
5.Anouk van DamSG Haerlem'0436.83980003238.33
6.Lisa BrantjesKzc38.93980095038.47
7.Carmen MeijerHPC40.04980020239.06
8.Anne NoomDAW-Finenzo41.01980006239.89
9.Kelsey OkkersZaanstad (SG)40.96980106240.01
Shanna VeermanWZ&PC Purmerend40.90980030240.01
NGElvira KorthagenWZ&PC Purmerend40.119801004

Meisjes Junioren 2

1.Caitlin SmithZeeschuimers38.80970110036.65
2.Demi KoelemeijZaanstad (SG)38.02970172437.22
3.Lotte VensZaanstad (SG)38.00970004437.62
4.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend38.75970388837.67
5.Daphne WassenaarZaanstad (SG)37.04970360637.83
6.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)38.28970356639.38
NGJohnny Mae HauserZaanstad (SG)37.039700682

Meisjes Junioren 3

1.Roxann GeenenDAW-Finenzo30.25960151830.98
2.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend35.09960086832.41
3.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend33.42960086232.50
4.Janine RookerWZ&PC Purmerend31.79960031633.24
5.Lara DeulEd-Vo33.50960248033.29
6.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn36.48960442633.55
7.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht35.55960273234.27
8.Lindsey ReijsooSG Haerlem'0435.75960307834.34
9.Lola HolsboerZeeschuimers34.34960155434.88
10.Sophie PadtDAW-Finenzo36.57960151435.55
11.Janine KroonEd-Vo36.53960060035.95
12.Amber RuigWZ&PC Purmerend33.71960324036.15
13.Denise OtjesZv Aquarius36.51960137837.77

Dames Jeugd 1

1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend31.61950364431.15
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius31.85950232631.47
3.Daisy KoningZeeschuimers35.43950031434.16
4.Esmée BontEd-Vo35.29950233635.42
5.Marcha KempWZ&PC Purmerend36.27950481035.60
6.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn36.24950583037.17
AFGEMDana van der ZeeSG Haerlem'0435.079500532

Dames Jeugd 2

1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend29.67940303029.68
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht31.25940054832.28
3.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend32.67940278832.80
4.Danique MallonOeza34.02940211434.17
5.Linda CrokOeza35.43940106834.37
6.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)34.96940485234.70
7.Daphne RomeijnDwt35.68940389035.78
8.Laura van der VeenA.Z.V.D.35.65940409035.79
9.Sanne ScholtenOude Veer35.58940577035.82

Dames Senioren Open

1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend30.21930284029.30
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.43850045430.59
3.Laura BadouxDAW-Finenzo31.76820003831.25
4.Jessica de RuiterZv Aquarius31.32930616031.30
5.Femke SwierZwemvereniging Hoorn31.57930512231.71
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht30.64910217231.94
7.Evelien KokA.Z.V.D.32.22900202832.50
8.Tanya KosterOude Veer32.36910176633.05
9.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend34.00860439433.53
10.Nicole PalmboomOeza32.87910607233.82
11.Alouette BakkerA.Z.V.D.33.84930144234.13
12.Ilana SchaapDAW-Finenzo33.61910271434.18
13.Anouk van der GrachtOeza33.32890140834.21
14.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius34.21850393434.22
15.Daniëlle HoekOeza33.85880179034.35
16.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend33.35850297034.61
17.Inge KoopmanSG Haerlem'0433.23930338234.77
18.Rosa SchotDAW-Finenzo33.42920750035.08
19.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend33.36930145435.09
20.Daisy KleijneOeza34.10890228635.26
21.Sandra KokEd-Vo33.69910742435.82


Programmanr. 2
7-3-2010 - 15:15
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6

1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo35.17980017534.03
2.Tim TuijpWZ&PC Purmerend34.94980097534.91
3.Lex SandburgZaanstad (SG)37.06980069936.02
4.Jeljer AldershofSG Haerlem'0437.34980071936.37
5.Jhamal BlankenDAW-Finenzo39.82980339737.54
6.Rick van ZantenZV Waterland36.45980035138.21
7.Robin SchulteSG Haerlem'0437.22980079138.80
8.Ingmar BakkerA.Z.V.D.40.04980049338.85
9.Bradley SapA.Z.V.D.38.32980102739.05
10.Simon de GrootSG Haerlem'0438.72980071739.67

Jongens Junioren 1

1.Levi TolEd-Vo33.99970035133.45
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)34.59970199333.84
3.Stan BlokSG Haerlem'0436.42970056935.36
4.Sanjay JagroepDAW-Finenzo37.19970162536.02
5.Roy van der WoudeSG Haerlem'0436.49970057936.12
6.Martijn van de ZeeZv Aquarius37.43970427536.87
7.Beau KneppersOude Veer37.11970315737.11
DISDavid van GroenHPC35.639701341
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Jongens Junioren 2

1.Carlo KempWZ&PC Purmerend32.77960046731.66
2.Tim WalstockHPC31.50960149331.82
3.Jeroen JongertA.Z.V.D.33.94960044533.76
4.Kevin SchaafSG Haerlem'0435.03960260333.84
5.Ruben SapA.Z.V.D.34.02960114533.90
6.Sander KroepSG Haerlem'0435.86960138935.23

Jongens Junioren 3

1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend29.01950140327.87
2.Ruben TolEd-Vo29.40950111929.22
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht30.81950388129.51
4.Remco TolEd-Vo30.68950150530.32
5.Felix GeenenDAW-Finenzo33.57950108533.39
6.Remy ZwemmerZeeschuimers33.70950554534.11
7.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo33.81950174734.66

Jongens Junioren 4

1.Mike ter HorstVZV29.29940278528.21
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend29.67940091328.39
3.Michael van DamSG Haerlem'0428.77940150128.79
4.Rico RoelsDAW-Finenzo30.48940311930.18
5.Bryan KroonEd-Vo31.31940234130.24
6.Menno SchaeferSG Haerlem'0431.92940246130.87
7.Vincent SchramDAW-Finenzo31.80940204131.18

Heren Jeugd 1

1.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend28.35930306528.18
2.Barry KleijneOeza31.23930066128.34
3.Marcel SchoutenSG Haerlem'0428.86930065329.24
4.Roland HoogendoornDwt29.79930609929.37
5.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend29.85930170929.62
6.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend31.30930244729.64
7.Hiras FerrandinoDwt30.98930652730.67
8.Mart de BoerDAW-Finenzo31.29930358930.88
9.Stefan SchulteSG Haerlem'0430.97930244330.91
10.Daan RemmelzwaalWZ&PC Purmerend31.36930255331.37
NGNick VenemaZV Waterland30.099300951

Heren Jeugd 2

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht25.82920403525.98
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend28.85920002727.56
3.Joćo SchilderZV Waterland27.95920214528.25
4.Rob TolEd-Vo30.43920545930.22

Heren Senioren Open

1.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn25.83890241126.39
2.Fred BondEd-Vo26.41890569726.72
3.Thom de BoerDAW-Finenzo27.32910018126.86
4.Bas TietzeWZ&PC Purmerend27.13870335127.34
5.Bart SchramDAW-Finenzo27.52910368327.41
6.Richard KrasZeeschuimers27.27910340727.46
7.Quintin TrauselA.Z.V.D.27.88870340328.22
8.Wouter AllardSG Haerlem'0428.30900003128.62
Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend27.54870015528.62
10.Michael BesMSV- Zeemacht28.25720120529.23
Jory van der GrachtOeza28.63870109729.23
12.Robin SchilderEd-Vo29.36900678729.38
Bart KnijnWZ&PC Purmerend28.61910124929.38
14.Dennis de GraafDwt29.37870107729.80
15.Paul van MerA.Z.V.D.29.41890213530.02
16.Wouter DoggerMSV- Zeemacht28.69840051530.17
DISRichard VeermanEd-Vo28.629106345
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


Programmanr. 3
7-3-2010 - 15:25
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)36.78980106437.02
2.Serena StelOeza37.00980152837.45
3.Anouk van DamSG Haerlem'0437.15980003237.77
4.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend39.66980030238.19
5.Melina KnolZaanstad (SG)36.59980223238.67
6.Saritha van ZantenZV Waterland37.98980122038.90
7.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn38.39980033639.20
8.Kimberley KortDAW-Finenzo39.55980469839.78
9.Lisa BrantjesKzc39.96980095040.28
10.Kelsey OkkersZaanstad (SG)40.85980106240.75
11.Daisy BeetstraZeeschuimers40.48980337441.79

Meisjes Junioren 2

1.Samira MijnenWZ&PC Purmerend37.86970132036.39
2.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)38.40970356636.91
3.Caitlin SmithZeeschuimers39.20970110039.31
4.Charlotte JongebloetZeeschuimers39.71970110239.44
5.Demi KoelemeijZaanstad (SG)38.71970172440.41
DISLotte VensZaanstad (SG)39.20970004438.99
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGJohnny Mae HauserZaanstad (SG)37.269700682

Meisjes Junioren 3

1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend31.54960086230.90
2.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend33.10960086832.31
3.Roxann GeenenDAW-Finenzo32.99960151834.36
4.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn35.70960442634.77
5.Janine RookerWZ&PC Purmerend34.62960031635.37
Lola HolsboerZeeschuimers36.75960155435.37
7.Lindsey ReijsooSG Haerlem'0435.40960307835.66
8.Amber RuigWZ&PC Purmerend34.78960324035.68
9.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend37.09960196035.82
10.Lara DeulEd-Vo37.43960248036.36
11.Nadine van/der PolOude Veer37.84960372036.63
12.Eline den BraveZaanstad (SG)37.07960168236.73
13.Janine KroonEd-Vo37.60960060037.41
14.Sophie PadtDAW-Finenzo37.16960151437.50

Dames Jeugd 1

1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend34.37950364433.39
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius33.14950232633.60
3.Daisy KoningZeeschuimers33.68950031434.15
4.Melissa EliveldDAW-Finenzo35.73950052434.92
5.Esmée BontEd-Vo36.23950233636.73
6.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn36.96950583039.59

Dames Jeugd 2

1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.44940054832.15
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend32.75940303033.02
3.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend34.58940278834.25
4.Linda CrokOeza35.46940106835.01
5.Danique MallonOeza36.28940211435.29
6.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)36.14940485235.45
7.Laura van der VeenA.Z.V.D.36.20940409036.14
8.Daphne RomeijnDwt36.40940389036.30
9.Sanne ScholtenOude Veer36.67940577036.88
10.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo36.75940618037.24

Dames Senioren Open

1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend31.15930284030.49
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.13850045431.34
3.Femke SwierZwemvereniging Hoorn32.50930512232.89
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht33.07910217232.96
5.Daisy KleijneOeza33.68890228635.01
6.Evelien KokA.Z.V.D.34.00900202835.03


Programmanr. 4
7-3-2010 - 15:30
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6

1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo35.25980017534.66
2.Tim TuijpWZ&PC Purmerend34.99980097535.71
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.39.08980049337.35
4.Lex SandburgZaanstad (SG)38.06980069937.85
5.Robin SchulteSG Haerlem'0439.29980079138.83
6.Jeljer AldershofSG Haerlem'0437.30980071939.32
7.Simon de GrootSG Haerlem'0439.29980071739.44
8.Sander SchleeperZaanstad (SG)41.26980184340.01
9.Thomas HaneveldDAW-Finenzo39.26980163140.07
10.Bradley SapA.Z.V.D.40.89980102740.36
11.Rick van ZantenZV Waterland38.27980035140.58
12.Simon KoopenWZ&PC Purmerend40.81980212743.11

Jongens Junioren 1

1.Levi TolEd-Vo37.92970035136.02
2.Roy van der WoudeSG Haerlem'0436.92970057936.46
3.Sanjay JagroepDAW-Finenzo37.96970162537.76
DISDavid van GroenHPC37.36970134134.35
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jongens Junioren 2

1.Carlo KempWZ&PC Purmerend34.86960046733.29
2.Kevin SchaafSG Haerlem'0434.66960260333.69
3.Jeroen JongertA.Z.V.D.36.01960044535.17
4.Tim WalstockHPC35.27960149335.84
5.Dani HoetmerDAW-Finenzo36.29960450335.94
6.Ruben SapA.Z.V.D.36.39960114536.79

Jongens Junioren 3

1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend30.07950140328.88
2.Remco TolEd-Vo31.18950150531.57
3.Ruben TolEd-Vo32.16950111932.10
4.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht34.24950388132.79

Jongens Junioren 4

1.Vincent SchramDAW-Finenzo30.15940204130.15
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend32.04940091330.17
3.Mike ter HorstVZV29.34940278530.83
4.Michael van DamSG Haerlem'0431.65940150130.93
5.Ruud KoomenOude Veer33.75940365532.50
6.Rico RoelsDAW-Finenzo33.76940311932.81

Heren Jeugd 1

1.Barry KleijneOeza32.74930066129.81
2.Marcel SchoutenSG Haerlem'0430.06930065330.39
3.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend33.23930306530.96
4.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend31.86930244731.23
5.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend31.40930170931.39
6.Aaron KoomenSG Haerlem'0432.69930438132.26
7.Stefan SchulteSG Haerlem'0432.36930244332.49
8.Daan RemmelzwaalWZ&PC Purmerend32.30930255332.53
9.Stephen de WitOeza32.56930666932.59
10.Rick BondEd-Vo33.37930387132.91
11.Hiras FerrandinoDwt33.28930652733.54
NGNick VenemaZV Waterland30.709300951

Heren Jeugd 2

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.56920403526.66
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend28.42920002728.13
3.Joćo SchilderZV Waterland32.10920214531.54

Heren Senioren Open

1.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn28.05890241128.82
2.Fred BondEd-Vo29.44890569729.08
3.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend28.54870015529.14
4.Wouter AllardSG Haerlem'0429.19900003129.78
5.Bart SchramDAW-Finenzo29.71910368330.25
6.Bart KnijnWZ&PC Purmerend29.76910124930.27
7.Wouter DoggerMSV- Zeemacht30.28840051530.87
8.Richard VeermanEd-Vo30.50910634530.89


Programmanr. 5
7-3-2010 - 15:40
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend42.61980030241.89
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)41.75980106442.41
3.Serena StelOeza43.67980152843.31
4.Silke JonkDAW-Finenzo44.15980204244.04
5.Kimberley KortDAW-Finenzo44.72980469844.44
6.Sammy Jo BronZaanstad (SG)45.34980205044.66
7.Melina KnolZaanstad (SG)43.64980223244.93
8.Anne NoomDAW-Finenzo44.85980006245.02
9.Saritha van ZantenZV Waterland44.35980122045.03
10.Fleur BonkerkZaanstad (SG)46.25980337645.51
11.Lisa BrantjesKzc46.25980095046.97
12.Anouk DijkmanKzc45.27980151847.15
13.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn46.34980033647.20
14.Daisy BeetstraZeeschuimers46.36980337447.42
15.Anouk van DamSG Haerlem'0446.21980003247.78

Meisjes Junioren 2

1.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend42.23970388841.56
2.Lotte VensZaanstad (SG)41.61970004442.42
3.Demi KoelemeijZaanstad (SG)43.41970172443.50
DISCaitlin SmithZeeschuimers42.459701100
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NGJohnny Mae HauserZaanstad (SG)38.039700682

Meisjes Junioren 3

1.Amber RuigWZ&PC Purmerend35.03960324035.49
2.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend37.67960086237.37
3.Lindsey ReijsooSG Haerlem'0437.16960307837.95
4.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend38.26960086839.79
5.Janine RookerWZ&PC Purmerend39.13960031640.05
6.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn41.91960442640.59
7.Roxann GeenenDAW-Finenzo36.95960151840.66
8.Nadine van/der PolOude Veer41.59960372041.05
9.Lola HolsboerZeeschuimers41.11960155441.66
10.Lara DeulEd-Vo42.48960248042.26
11.Britt GerritseMSV- Zeemacht41.69960551442.54

Dames Jeugd 1

1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend37.56950364437.75
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius36.54950232638.58
3.Marcha KempWZ&PC Purmerend38.57950481040.76
4.Daisy KoningZeeschuimers41.11950031441.04
5.Jamie Lee BronZaanstad (SG)41.08950602041.39

Dames Jeugd 2

1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend35.48940303035.33
2.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend38.48940278838.34
3.Linda CrokOeza40.99940106839.44
4.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo40.25940618041.14
5.Daphne RomeijnDwt41.46940389042.61

Dames Senioren Open

1.Laura BadouxDAW-Finenzo33.16820003834.29
2.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend36.24850297036.47
3.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend37.07850045437.06
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht37.78910217237.26
5.Alouette BakkerA.Z.V.D.37.25930144238.11
6.Femke SwierZwemvereniging Hoorn37.40930512238.39
7.Evelien KokA.Z.V.D.37.64900202838.83
8.Tanya KosterOude Veer37.71910176639.37
9.Sandra KokEd-Vo39.21910742441.18
10.Nicole PalmboomOeza39.31910607241.24


Programmanr. 6
7-3-2010 - 15:50
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6

1.Jeljer AldershofSG Haerlem'0439.94980071940.46
2.Lars van der VeldenDAW-Finenzo42.00980017541.10
3.Bradley SapA.Z.V.D.42.75980102741.74
4.Lex SandburgZaanstad (SG)43.40980069942.47
5.Ingmar BakkerA.Z.V.D.42.98980049343.38
6.Frank DekkerDAW-Finenzo43.68980115543.60
7.Simon de GrootSG Haerlem'0443.58980071743.74
8.Rick van ZantenZV Waterland44.57980035144.98

Jongens Junioren 1

1.David van GroenHPC44.03970134139.81
2.Levi TolEd-Vo39.67970035139.98
3.Beau KneppersOude Veer42.33970315740.31
4.Jelle SchelvisZaanstad (SG)44.68970199341.26
5.Sanjay JagroepDAW-Finenzo41.08970162541.57
6.Stan BlokSG Haerlem'0441.29970056941.61
7.Maurits de BruijnDAW-Finenzo40.58970091741.69
8.Roy van der WoudeSG Haerlem'0443.13970057942.21

Jongens Junioren 2

1.Carlo KempWZ&PC Purmerend38.44960046736.95
2.Kevin SchaafSG Haerlem'0441.16960260338.69
3.Tim WalstockHPC40.54960149339.31
4.Sander KroepSG Haerlem'0440.26960138939.35
DISRowin MeuffelsDAW-Finenzo42.509603325
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Jongens Junioren 3

1.Ruben TolEd-Vo35.39950111935.12
2.Felix GeenenDAW-Finenzo37.65950108537.58
3.Remy ZwemmerZeeschuimers38.43950554540.53

Jongens Junioren 4

1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend31.85940091331.75
2.Mike ter HorstVZV32.91940278532.93
3.Michael van DamSG Haerlem'0434.67940150133.82
4.Bryan KroonEd-Vo35.27940234134.31
5.Vincent SchramDAW-Finenzo35.29940204135.17
6.Rico RoelsDAW-Finenzo35.51940311935.62
NG.ZAGlenn SmitDAW-Finenzo37.579401599

Heren Jeugd 1

1.Stefan SchulteSG Haerlem'0433.15930244333.28
2.Mart de BoerDAW-Finenzo33.22930358933.37
3.Hiras FerrandinoDwt34.04930652734.06
4.Marcel SchoutenSG Haerlem'0433.41930065334.28
5.Daan RemmelzwaalWZ&PC Purmerend34.68930255334.84
6.Roland HoogendoornDwt35.13930609935.45
7.Kevin KeurZeeschuimers36.78930560736.41
8.Barry KleijneOeza36.86930066136.61
9.Stephen de WitOeza36.97930666938.29
NGNick VenemaZV Waterland34.619300951

Heren Jeugd 2

1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend31.64920002732.99
2.Joćo SchilderZV Waterland33.39920214534.17
3.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht33.91920403534.39
4.Dennis de RuiterZv Aquarius35.12920606935.60

Heren Senioren Open

1.Bas TietzeWZ&PC Purmerend29.89870335130.22
2.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn30.42890241130.58
3.Richard KrasZeeschuimers30.62910340731.15
4.Ron LangelaanDAW-Finenzo30.42780064331.89
5.Bart KnijnWZ&PC Purmerend30.98910124931.99
6.Bart SchramDAW-Finenzo32.26910368332.77
7.Paul van MerA.Z.V.D.33.94890213533.18
8.Loek RolvinkSG Haerlem'0433.17830180333.24
9.Dennis de GraafDwt32.41870107733.26
10.Fred BondEd-Vo33.29890569733.40
11.Edwin FeekeZaanstad (SG)34.31790175933.42
12.Martijn van GelderenDAW-Finenzo33.66890093933.51
13.Quintin TrauselA.Z.V.D.33.11870340333.80
14.Michael BesMSV- Zeemacht33.15720120533.96
15.Wouter AllardSG Haerlem'0433.63900003134.09
16.Richard VeermanEd-Vo34.10910634535.19
DISPascal PalmboomOeza34.318902395
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


Programmanr. 7
7-3-2010 - 16:00
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Serena StelOeza31.75980152832.16
2.Melina KnolZaanstad (SG)31.40980223232.19
3.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend32.45980030232.79
4.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)32.28980106432.90
5.Lisa BrantjesKzc32.92980095033.74
6.Saritha van ZantenZV Waterland32.61980122033.80
7.Anouk van DamSG Haerlem'0433.00980003234.20
8.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn33.31980033634.44
9.Carmen MeijerHPC34.23980020234.47
10.Anne NoomDAW-Finenzo34.15980006234.85
11.Silke JonkDAW-Finenzo34.28980204235.00
AFGEMLaura PomstraZwemvereniging Hoorn34.189805060

Meisjes Junioren 2

1.Caitlin SmithZeeschuimers32.93970110033.32
2.Demi KoelemeijZaanstad (SG)32.40970172433.41
NGJohnny Mae HauserZaanstad (SG)31.399700682

Meisjes Junioren 3

1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend27.07960086227.62
2.Roxann GeenenDAW-Finenzo28.28960151829.45
3.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend30.29960086829.61
4.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn29.23960442629.79
5.Amber RuigWZ&PC Purmerend29.38960324029.85
6.Janine RookerWZ&PC Purmerend29.01960031629.87
7.Lara DeulEd-Vo30.75960248030.19
8.Lola HolsboerZeeschuimers30.93960155431.01
9.Sophie PadtDAW-Finenzo30.59960151431.24
10.Lindsey ReijsooSG Haerlem'0431.44960307831.31
11.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend31.65960196031.62
12.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht31.90960273231.81
13.Eline den BraveZaanstad (SG)31.86960168232.20

Dames Jeugd 1

1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend29.29950364429.07
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius28.69950232629.19
3.Daisy KoningZeeschuimers30.06950031429.99
4.Marcha KempWZ&PC Purmerend31.03950481030.08
5.Esmée BontEd-Vo30.33950233630.61
6.Melissa EliveldDAW-Finenzo31.34950052431.58
7.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn31.00950583031.93
AFGEMDana van der ZeeSG Haerlem'0430.809500532

Dames Jeugd 2

1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend27.91940303027.34
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.86940054828.76
3.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend29.19940278828.88
4.Laura van der VeenA.Z.V.D.29.80940409028.94
5.Linda CrokOeza29.90940106829.25

Dames Senioren Open

1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend28.22930284027.61
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend26.78850045427.63
3.Femke SwierZwemvereniging Hoorn27.26930512227.96
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.76910217228.24
5.Jessica de RuiterZv Aquarius28.57930616028.40
6.Rosa SchotDAW-Finenzo28.74920750029.70
7.Evelien KokA.Z.V.D.29.36900202829.82


Programmanr. 8
7-3-2010 - 16:10
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6

1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo30.48980017529.79
2.Jeljer AldershofSG Haerlem'0430.32980071929.86
3.Tim TuijpWZ&PC Purmerend31.32980097531.32
4.Lex SandburgZaanstad (SG)33.70980069931.49
5.Ingmar BakkerA.Z.V.D.32.91980049332.40
6.Simon de GrootSG Haerlem'0433.43980071733.43
7.Jordi de NijsMSV- Zeemacht34.33980185133.84
8.Thomas HaneveldDAW-Finenzo34.48980163134.58
9.Bradley SapA.Z.V.D.33.81980102734.61
10.Simon KoopenWZ&PC Purmerend35.29980212734.99
11.Rick van ZantenZV Waterland33.76980035135.16
12.Jhamal BlankenDAW-Finenzo35.24980339735.36
13.Robin SchulteSG Haerlem'0435.16980079135.52

Jongens Junioren 1

1.David van GroenHPC30.60970134129.27
2.Levi TolEd-Vo30.02970035129.60
3.Sanjay JagroepDAW-Finenzo30.04970162530.17
4.Beau KneppersOude Veer32.48970315731.55
5.Roy van der WoudeSG Haerlem'0432.66970057931.91
6.Jelle SchelvisZaanstad (SG)32.79970199332.09
7.Stan BlokSG Haerlem'0433.06970056932.56
8.Maurits de BruijnDAW-Finenzo32.53970091732.66
9.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend33.68970360933.27
10.Martijn van de ZeeZv Aquarius34.57970427535.48

Jongens Junioren 2

1.Carlo KempWZ&PC Purmerend29.34960046728.30
2.Tim WalstockHPC28.60960149328.75
3.Kevin SchaafSG Haerlem'0430.55960260329.79
4.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo31.24960332531.12
5.Jeroen JongertA.Z.V.D.30.57960044531.17

Jongens Junioren 3

1.Ruben TolEd-Vo25.59950111925.83
2.Dave HeshofWZ&PC Purmerend26.11950140325.90
3.Remco TolEd-Vo26.92950150527.16
4.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht28.41950388127.25
5.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo28.22950174727.58
6.Felix GeenenDAW-Finenzo28.93950108528.69

Jongens Junioren 4

1.Mike ter HorstVZV24.35940278525.10
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend25.85940091325.16
3.Michael van DamSG Haerlem'0426.14940150126.06
4.Vincent SchramDAW-Finenzo25.94940204126.31
5.Bryan KroonEd-Vo26.25940234126.49
6.Rico RoelsDAW-Finenzo27.64940311927.68

Heren Jeugd 1

1.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend26.64930306525.85
2.Marcel SchoutenSG Haerlem'0425.61930065326.17
3.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend26.84930170926.51
4.Hiras FerrandinoDwt26.72930652726.60
5.Mart de BoerDAW-Finenzo26.10930358926.75
6.Stefan SchulteSG Haerlem'0426.95930244327.23
7.Roland HoogendoornDwt26.87930609927.90
8.Stephen de WitOeza27.38930666927.97
DISRick BondEd-Vo27.309303871
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NGNick VenemaZV Waterland26.519300951

Heren Jeugd 2

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht24.11920403524.06
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend24.68920002724.83
3.Dennis de RuiterZv Aquarius25.76920606926.14
4.Joćo SchilderZV Waterland26.25920214526.38

Heren Senioren Open

1.Thom de BoerDAW-Finenzo24.26910018124.09
2.Bas TietzeWZ&PC Purmerend24.70870335124.37
3.Richard KrasZeeschuimers24.37910340724.68
4.Fred BondEd-Vo24.02890569724.85
5.Bart KnijnWZ&PC Purmerend25.22910124924.88
6.Richard VeermanEd-Vo24.55910634525.25
Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn23.63890241125.25
8.Wouter DoggerMSV- Zeemacht25.24840051525.59
9.Wouter AllardSG Haerlem'0425.47900003126.08
10.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend25.65870015526.22
11.Martijn van GelderenDAW-Finenzo25.43890093926.37
12.Loek RolvinkSG Haerlem'0425.95830180326.60
13.Bart SchramDAW-Finenzo24.59910368326.91


Programmanr. 9
7-3-2010 - 16:15
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend2:06.972:07.99
Julia Brouwers
Amber Ruig
96
96
32.62
34.93
Janine Rooker
Rosa Veerman
96
96
32.53
27.91
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:19.942:26.17
Nathalja Wiersma
Silke Jonk
96
98
40.10
43.07
Roxann Geenen
Sophie Padt
96
96
31.98
31.02
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:23.252:34.96
Demi Koelemeij
Zoë van der Kwaak
97
98
40.38
43.31
Daphne Wassenaar
Melina Knol
97
98
38.67
32.60


Programmanr. 10
7-3-2010 - 16:20
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:22.082:21.20
Dani Hoetmer
Maurits de Bruijn
96
97
35.63
41.70
Lars van der Velden
Sanjay Jagroep
98
97
33.90
29.97
2.SG Haerlem'04 1SG Haerlem'042:23.682:22.24
Kevin Schaaf
Jeljer Aldershof
96
98
33.81
39.71
Stan Blok
Roy van der Woude
97
97
37.57
31.15
3.DAW-Finenzo 2DAW-Finenzo2:35.872:33.20
Rowin Meuffels
Frank Dekker
96
98
35.92
43.77
Jhamal Blanken
Thomas Haneveld
98
98
39.14
34.37


Programmanr. 11
7-3-2010 - 16:25
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten

voolopige resultaten
RangIn.tijdTijd
Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:08.9194030301:08.22
50m:31.5831.58100m:1:08.2236.64
Rosa VeermanWZ&PC PurmerendNT96008621:09.13
50m:31.9831.98100m:1:09.1337.15
Daphne ten BrinkWZ&PC PurmerendNT85004541:09.67
50m:31.8831.88100m:1:09.6737.79
Kimberly MijnenWZ&PC PurmerendNT95036441:11.48
50m:33.0333.03100m:1:11.4838.45
Yvonne VerbeekWZ&PC PurmerendNT94027881:11.73
50m:33.5533.55100m:1:11.7338.18
Femke SwierZwemvereniging HoornNT93051221:11.94
50m:33.3133.31100m:1:11.9438.63
Mariska van EngeldorpZv AquariusNT95023261:12.46
50m:32.6532.65100m:1:12.4639.81
Tessa MoschMSV- ZeemachtNT91021721:12.98
50m:32.7932.79100m:1:12.9840.19
Julia BrouwersWZ&PC PurmerendNT96008681:13.95
50m:33.7033.70100m:1:13.9540.25
Roxann GeenenDAW-FinenzoNT96015181:14.87
50m:33.9433.94100m:1:14.8740.93


Programmanr. 12
7-3-2010 - 16:25
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZwemvereniging HoornNT890241159.49
50m:27.7427.74100m:59.4931.75
2.Sverre EschweilerMSV- ZeemachtNT92040351:01.46
50m:27.3327.33100m:1:01.4634.13
3.Jeffrey AppelWZ&PC PurmerendNT92000271:02.95
50m:29.1729.17100m:1:02.9533.78
4.Kingue StruijfWZ&PC PurmerendNT94009131:02.97
50m:30.0930.09100m:1:02.9732.88
5.Bart KnijnWZ&PC PurmerendNT91012491:03.26
50m:30.0730.07100m:1:03.2633.19
6.Mike ter HorstVZV1:00.6294027851:04.83
50m:30.4630.46100m:1:04.8334.37
7.Bart SchramDAW-FinenzoNT91036831:08.67
50m:31.2231.22100m:1:08.6737.45
NG.ZAWouter AllardSG Haerlem'04NT9000031