Lac deel 4
Purmerend (NED),    6.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 400m vrije slag, Mix Minioren 3 en 4    Nr. 2. Alle, 200m wisselslag, Jongens Min. 5 en 6 en Meisjes Min. 5 en Jun. 1
Nr. 3. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 6. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 7. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 8. Dames, 2000m vrije slag, Dames Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 400m vrije slag                  Mix Minioren 3 en 4
6-3-2010 - 6:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        6:54.36 0000349    5:54.13           
            37.52  1:21.13  2:52.60  5:54.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Alle, 200m wisselslag Jongens Min. 5 en 6 en Meisjes Min. 5 en Jun. 1
6-3-2010 - 6:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        3:07.10 9800975    3:01.38           
            37.80  3:01.38
  2. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        3:18.86 9801222    3:23.39           
            49.39  3:23.39
  3. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        3:28.40 9802127    3:33.07           
            48.36  3:33.07
  4. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        3:45.99 9802424    3:54.52           
            59.31  3:54.52
  5. Danoushka End                 WZ&PC Purmerend        3:54.68 9804276    3:56.11           
            57.78  3:56.11
 DIS Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend             NT 9901627    3:38.66 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:38.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
6-3-2010 - 6:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend             NT 9703033    6:32.13           
            45.00  1:42.32  6:32.13
  2. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend             NT 9703609    7:05.67           
            48.49  1:47.89  7:05.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
6-3-2010 - 6:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabrina van der Vis           ZV Waterland                NT 9503298    6:33.78           
            42.50  1:34.11  6:33.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
6-3-2010 - 6:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        5:06.85 9303065    5:06.11           
            30.44  1:07.16  5:06.11
  2. Nick Venema                   ZV Waterland           5:12.75 9300951    5:06.53           
            31.45  1:09.11  5:06.53
  3. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        5:21.43 9501403    5:24.87           
            31.78  1:10.99  5:24.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 800m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
6-3-2010 - 6:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Schipper              ZV Waterland                NT 9902240   16:16.70           
          1:48.48  3:49.52  7:56.51 16:16.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 1500m vrije slag            Meisjes Junioren 2 en 3
6-3-2010 - 6:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend       18:33.58 9600862   17:40.45           
          1:04.84  2:13.70  4:34.36  9:21.03 17:40.45
  2. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend       21:18.09 9600868   19:55.23           
          1:11.32  2:29.64  5:07.40 10:32.20 19:55.23
  3. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend             NT 9603240   20:33.87           
          1:17.21  2:40.71  5:25.96 11:00.48 20:33.87
  4. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend             NT 9701320   22:31.70           
          1:21.86  2:48.23  5:50.51 11:54.92 22:31.70
  5. Lisa Schellinger              ZV Waterland          27:38.57 9602006   24:33.51           
          1:21.69  2:55.31  6:12.40 12:52.44 24:33.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 2000m vrije slag                 Dames Senioren Open
6-3-2010 - 7:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend       27:02.12 9403030   24:54.03           
          1:07.96  2:22.52  4:50.83  9:53.54 18:42.57 24:54.03
  2. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend       25:30.29 9402788   25:58.01           
          1:11.32  2:29.10  5:06.76 10:19.72 19:27.47 25:58.01
  3. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend       26:16.99 9302840   26:07.63           
          1:13.04  2:32.02  5:09.12 10:22.83 19:36.84 26:07.63
  4. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend             NT 9503644   27:03.20           
          1:12.36  2:32.16  5:16.64 10:42.09 20:14.86 27:03.20
  5. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend       27:31.22 8604394   27:57.05           
          1:17.09  2:40.31  5:27.12 10:59.96 20:55.28 27:57.05



SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend