BiesBosch Trofee 2010
Gorinchem (NED),    6.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Gemengd, 10 x 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2 en later    Nr. 6. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4 en later    Nr. 8. Dames, 100m rugslag, Senioren 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2 en later    Nr. 10. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 12. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 14. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later    Nr. 16. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3 en later
Nr. 17. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2 en later    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4 en later    Nr. 20. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 2 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 23. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 24. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Gemengd, 10 x 50m vrije slag               alg. leeftijdsgroep
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record              4:47.39  De Columbiaan                                             2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   5:09.37            5:05.86           
        Sanne van de Pol, 98                       Maarten van der Meijden, 94
        Xander Korsman, 99                         Tonny Methorst, 88
        Lisanne van Dijk, 97                       Mark Visser, 88
        Lukas Schmidt, 96                          Marcha Admiraal, 93
        Anouk Goes, 94                             Erik Drewes, 84
            34.10  5:05.86

  2. PCG 1                         PCG                    5:07.48            5:08.75           
        Ilse Wijnmaalen, 99                        Bram Schenau, 95
        Job Kooij, 98                              Eline van den Hoek, 93
        Doris Kragten, 96                          Robin Iking, 92
        Erik van Lopik, 96                         Esmee Nooitrust, 93
        Femke Koning, 94                           Jan-Willem den Dunnen, 95
            34.19  5:08.75

  3. De Warande 1                  De Warande             5:16.96            5:12.48           
        Ilse Geers, 98                             Remy den Boer, 94
        Hilco Heijne, 00                           Carmen Koper, 96
        Maartje Beskers, 97                        Giel van Dijk, 91
        Robin Lefeu, 97                            Christel Peeters, 91
        Femke Beskers, 96                          Gerben Fiere, 91
            39.11  5:12.48

  4. De Vennen 1                   De Vennen              5:26.49            5:17.26           
        Anouk IJpelaar, 99                         Sander van Broekhoven, 96
        Merijn van der Donk, 99                    Manon van Leijsen, 94
        Amy van Lier, 96                           Jordy Kemmeren, 92
        Michiel Slot, 97                           Désirée Emmen, 92
        Laurissa Aarts, 95                         Alex in 't Groen, 95
            39.42  5:17.26

  5. NZ&PC 1                       NZ&PC                  5:29.20            5:19.95           
        Sanne de Baas, 00                          Richard Barnhoorn, 94
        Reinier Wertenbroek, 99                    Chantal Elsgeest, 90
        Astrid van Leeuwen, 97                     Mitchell van der Hulst, 93
        Timo Korbee, 96                            Tamara Caspers, 90
        Renate van Leeuwen, 94                     Marthijs Speek, 89
            38.11  5:19.95

  6. WZV 1                         WZV                         NT            5:36.30           
        Anne Bakker, 98                            Tom Bakker, 96
        Marnix Verhoef, 99                         Lindsay van Houtum, 94
        Anne Verhoef, 97                           Rudy Chambon, 93
        Joeri van Engelen, 98                      Marlotte Spohr, 93
        Melissa van der Geld, 95                   Tom Lommers, 90
            36.77  5:36.30




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m vrije slag                 Junioren 1 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:05.42  Nadine Straten                                             2003
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Wijnmaalen               PCG                    1:15.04 9900940    1:13.83           
          1:13.83
  2. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:16.42 9900480    1:14.02           
          1:14.02
  3. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers   1:21.11 9801232    1:18.56           
          1:18.56
  4. Esmeralda van Werkhoven       PCG                    1:23.14 9900412    1:20.26           
          1:20.26
  5. Tisha Nicasia                 WZV                    1:28.45 9803890    1:22.97           
          1:22.97
  6. Daphne Pols                   WZV                    1:26.45 9904116    1:23.80           
          1:23.80
  7. Sanne de Baas                 NZ&PC                       NT 0000210    1:28.67           
          1:28.67
  8. Ilse Geers                    De Warande             1:36.73 9801008    1:29.82           
          1:29.82
  9. Nicky van Lier                De Vennen              1:30.45 9900900    1:31.92           
          1:31.92
 10. Anouk IJpelaar                De Vennen              1:31.92 9901836    1:32.10           
          1:32.10
 11. Mariska van Leeuwen           NZ&PC                  1:36.74 0000466    1:34.33           
          1:34.33
 12. Vera Vermeulen                De Warande                  NT 9902944    1:38.95           
          1:38.95
AFGE Marit Ter Weeme               NZ&PC                  1:28.43 9901840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 6 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:27.14  Jordy Zuidhoek                                             2004
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers   1:47.64 9900083    1:42.82           
          1:42.82
  2. Hilco Heijne                  De Warande             1:40.23 0000377    1:42.87           
          1:42.87
  3. Dorian Fehèr                  PCG                    1:47.69 9901431    1:44.58           
          1:44.58
  4. Job Kooij                     PCG                    1:49.20 9802443    1:48.64           
          1:48.64
  5. Cas Wouters                   De Warande             1:57.50 9803253    1:52.55           
          1:52.55
  6. Reinier Wertenbroek           NZ&PC                  1:56.18 9903149    1:55.89           
          1:55.89
  7. Merijn van der Donk           De Vennen              2:06.51 9901525    2:00.67           
          2:00.67
  8. Siem Korthout                 WZV                    2:04.91 9901959    2:03.55           
          2:03.55
  9. Marnix Verhoef                WZV                    2:05.37 9900895    2:07.07           
          2:07.07
 10. Joeri Zonneveld               NZ&PC                  2:05.51 9900509    2:08.88           
          2:08.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m vrije slag                 Junioren 3 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:04.31  Eline Boers                                                2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amy van Lier                  De Vennen              1:06.93 9603022    1:05.74           
          1:05.74
  2. Doris Kragten                 PCG                    1:09.87 9602318    1:10.00           
          1:10.00
  3. Femke Beskers                 De Warande             1:09.78 9602496    1:10.48           
          1:10.48
  4. Lonne Beskers                 De Warande             1:13.29 9702218    1:10.49           
          1:10.49
  5. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:11.95 9800722    1:11.71           
          1:11.71
  6. Anne Verhoef                  WZV                    1:12.26 9702510    1:16.09           
          1:16.09
  7. Romy Iking                    PCG                    1:17.69 9700214    1:18.13           
          1:18.13
  8. Manon in 't Groen             De Vennen              1:21.46 9704272    1:18.94           
          1:18.94
  9. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:26.86 9704154    1:25.42           
          1:25.42
 10. Femke Nederhoed               NZ&PC                  1:26.48 9604216    1:27.81           
          1:27.81
 DIS Iris Vegt                     NZ&PC                  2:03.45 9705602                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Sanne van der Schans          WZV                    1:12.20 9602714                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m schoolslag                 Junioren 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:18.82  Jordy Zuidhoek                                             2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lefeu                   De Warande             1:21.56 9703847    1:20.47           
          1:20.47
  2. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:35.40 9600563    1:31.51           
          1:31.51
  3. Erwin IJpelaar                De Vennen              1:36.32 9701071    1:34.82           
          1:34.82
  4. Yvo Bulham                    De Vennen              1:37.75 9701073    1:35.00           
          1:35.00
  5. Luuc Verburgh                 De Warande             1:35.03 9602029    1:35.02           
          1:35.02
  6. Tom Bakker                    WZV                    1:37.86 9604525    1:35.51           
          1:35.51
  7. Timo Korbee                   NZ&PC                  1:38.90 9601587    1:37.06           
          1:37.06
  8. Robin van Beek                NZ&PC                  1:39.08 9704023    1:39.70           
          1:39.70
  9. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:45.58 9600145    1:45.93           
          1:45.93
 10. Mike van der Linden           PCG                    1:44.14 9703445    1:47.58           
          1:47.58
 11. Daan Horsten                  WZV                    1:57.54 9703093    1:48.27           
          1:48.27
 12. Jeremy Evers                  PCG                    1:51.90 9701175    1:52.16           
          1:52.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vlinderslag                   Jeugd 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:07.67  Marcha Admiraal                                            2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers   1:16.43 9400340    1:14.30           
          1:14.30
  2. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   1:18.10 9400348    1:19.33           
          1:19.33
  3. Celine van Houtum             WZV                    1:23.81 9604508    1:22.57           
          1:22.57
  4. Maartje Beskers               De Warande             1:21.34 9702250    1:23.28           
          1:23.28
  5. Marit van Tilburg             De Warande             1:32.43 9701208    1:29.98           
          1:29.98
  6. Astrid van Leeuwen            NZ&PC                  1:35.22 9701426    1:30.36           
          1:30.36
  7. Femke Koning                  PCG                    1:28.42 9406468    1:30.51           
          1:30.51
  8. Manon van Leijsen             De Vennen              1:29.89 9405178    1:34.16           
          1:34.16
  9. Sabine van Acquoij            PCG                    1:29.26 9403894    1:35.29           
          1:35.29
 10. Janneke de Wijs               WZV                    1:33.29 9602716    1:35.66           
          1:35.66
 11. Laurissa Aarts                De Vennen              1:37.82 9503064    1:36.23           
          1:36.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag                 Junioren 4 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:11.00  Marick Hoeijenbos                                          2003
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remy den Boer                 De Warande             1:11.32 9401759    1:14.17           
          1:14.17
  2. Jan-Willem den Dunnen         PCG                    1:19.80 9500883    1:19.23           
          1:19.23
  3. Sietze Noorduyn               PCG                    1:20.64 9404727    1:20.69           
          1:20.69
  4. Wouter Speek                  NZ&PC                  1:29.74 9404811    1:25.53           
          1:25.53
  5. Richard Barnhoorn             NZ&PC                  1:25.83 9405513    1:26.25           
          1:26.25
  6. Sander van Broekhoven         De Vennen              1:27.89 9605047    1:27.13           
          1:27.13
  7. Vincent Keltjens              WZV                    1:32.95 9406225    1:27.62           
          1:27.62
  8. Maarten van der Meijden       De Biesboschzwemmers   1:39.03 9400771    1:37.55           
          1:37.55
  9. Michiel Slot                  De Vennen              1:35.40 9703007    1:38.36           
          1:38.36
 10. Sven Medaric                  WZV                    1:42.18 9605061    1:41.33           
          1:41.33
 11. Sven Geers                    De Warande             1:45.82 9601963    1:46.89           
          1:46.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                   Senioren 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:07.39  Malissa van der Horst                                      2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   1:09.36 9300012    1:10.00           
          1:10.00
  2. Carmen Koper                  De Warande             1:16.75 9603888    1:16.45           
          1:16.45
  3. Eline van den Hoek            PCG                    1:14.32 9304502    1:17.02           
          1:17.02
  4. Catrina Hagens                WZV                    1:22.35 9305382    1:20.12           
          1:20.12
  5. Melissa van der Geld          WZV                    1:19.07 9506250    1:21.15           
          1:21.15
  6. Marianne van Berchum          De Biesboschzwemmers   1:22.57 9200098    1:23.24           
          1:23.24
  7. Marielle den Dunnen           PCG                         NT 9205650    1:27.67           
          1:27.67
  8. Laura Kragten                 De Warande             1:26.75 9603890    1:29.48           
          1:29.48
  9. Anouk van den Akker           De Vennen              1:28.39 9306946    1:32.18           
          1:32.18
AFGE Esmee Nooitrust               PCG                    1:21.89 9306880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag                    Jeugd 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:10.51  Gerben Fiere                                               2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Iking                   PCG                    1:11.17 9200583    1:10.43           
          1:10.43
  2. Harm Donkers                  De Warande             1:14.34 9301809    1:13.47           
          1:13.47
  3. Pieter Pijnenburg             De Warande             1:13.04 9305227    1:14.16           
          1:14.16
  4. Rudy Chambon                  WZV                    1:22.13 9306775    1:21.73           
          1:21.73
  5. Marc Kevin Brand              NZ&PC                  1:26.73 9306971    1:23.89           
          1:23.89
  6. Mitchell van der Hulst        NZ&PC                  1:24.49 9303271    1:23.91           
          1:23.91
  7. Alex in 't Groen              De Vennen              1:21.62 9502683    1:24.78           
          1:24.78
  8. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers   1:24.09 9400453    1:27.02           
          1:27.02
  9. Stefan van der Nat            De Biesboschzwemmers   1:32.19 9300911    1:31.82           
          1:31.82
 DIS Robin Roosenbrand             WZV                         NT 9804443    2:24.60           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:24.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:08.98  Theodora de Kooter                                         2003
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Désirée Emmen                 De Vennen              1:09.43 9204862    1:10.13           
          1:10.13
  2. Marlotte Spohr                WZV                    1:14.65 9305288    1:13.80           
          1:13.80
  3. Chantal Elsgeest              NZ&PC                  1:14.56 9000994    1:13.89           
          1:13.89
  4. Sunanda van Heteren           PCG                    1:14.07 8901728    1:14.36           
          1:14.36
  5. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers   1:14.89 8000634    1:14.87           
          1:14.87
  6. Christel Peeters              De Warande             1:14.53 9102424    1:16.71           
          1:16.71
  7. Tamara Caspers                NZ&PC                  1:20.93 9007272    1:18.64           
          1:18.64
  8. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers   1:17.25 9107812    1:18.78           
          1:18.78
  9. Manon Balvers                 WZV                    1:21.63 9502042    1:20.44           
          1:20.44
 10. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   1:18.22 8802998    1:21.26           
          1:21.26
 11. Ildiko van der Ploeg          De Warande             1:21.74 9002960    1:23.95           
          1:23.95
 12. Marloes Dijkgraaf             PCG                    1:26.96 9000828    1:27.50           
          1:27.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record               57.91  Kevin Lebis                                                2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  De Warande               57.08 9102825      58.63           
            58.63
  2. Tom Lommers                   WZV                    1:00.10 9001847      59.14           
            59.14
  3. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers   1:02.25 8400543    1:03.75           
          1:03.75
  4. Sebastian de Been             De Warande             1:04.90 9302233    1:04.84           
          1:04.84
  5. Giel van Dijk                 De Warande             1:02.83 9104211    1:05.37           
          1:05.37
  6. Marthijs Speek                NZ&PC                  1:06.36 8905237    1:05.97           
          1:05.97
  7. Erik van Lopik                PCG                    1:08.68 9603419    1:08.36           
          1:08.36
  8. Jordy Kemmeren                De Vennen              1:14.40 9203909    1:13.69           
          1:13.69
  9. Erwin van der Aart            NZ&PC                  1:18.24 7801585    1:19.86           
          1:19.86
 10. Norell Roomer                 WZV                    1:37.39 9504419    1:29.67           
          1:29.67
AFGE Mark Visser                   De Biesboschzwemmers   1:03.04 8803627                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag                  Jeugd 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:57.72  De Columbiaan                                              2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZV 1                         WZV                    2:07.83            2:07.80           
        Manon Balvers, 95                          Lindsay van Houtum, 94
        Melissa van der Geld, 95                   Anne Verhoef, 97
            32.51  2:07.80

  2. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:09.32            2:11.56           
        Anouk Goes, 94                             Lisanne van Dijk, 97
        Sanne van de Pol, 98                       Rebecca Schmidt, 94
            31.24  2:11.56

  3. De Vennen 1                   De Vennen              2:14.75            2:14.86           
        Manon in 't Groen, 97                      Manon van Leijsen, 94
        Laurissa Aarts, 95                         Amy van Lier, 96
            36.36  2:14.86

  4. PCG 1                         PCG                    2:15.88            2:21.45           
        Daphne Bikker, 96                          Sabine van Acquoij, 94
        Romy Iking, 97                             Doris Kragten, 96
            35.80  2:21.45

  5. NZ&PC 1                       NZ&PC                  2:36.09            2:42.32           
        Renate van Leeuwen, 94                     Femke Nederhoed, 96
        Iris Vegt, 97                              Astrid van Leeuwen, 97
            32.26  2:42.32

 DIS De Warande 1                  De Warande             2:11.32                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Carmen Koper, 96                           Lonne Beskers, 97
        Femke Beskers, 96                          Maartje Beskers, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Junioren 4 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:48.16  Aquarijn                                                   2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:00.53            1:59.67           
        Maarten van der Meijden, 94                Lukas Schmidt, 96
        Bart Wijnja, 96                            Bart Schouten, 94
            29.45  1:59.67

  2. De Vennen 1                   De Vennen              2:01.97            2:00.57           
        Yvo Bulham, 97                             Sander van Broekhoven, 96
        Michiel Slot, 97                           Alex in 't Groen, 95
            31.87  2:00.57

  3. NZ&PC 1                       NZ&PC                  2:07.70            2:00.90           
        Wouter Speek, 94                           Timo Korbee, 96
        Robin van Beek, 97                         Richard Barnhoorn, 94
            30.34  2:00.90

  4. De Warande 1                  De Warande             2:09.39            2:06.76           
        Sven Geers, 96                             Luuc Verburgh, 96
        Robin Lefeu, 97                            Remy den Boer, 94
            38.36  2:06.76

  5. PCG 1                         PCG                    2:12.55            2:12.13           
        Bram Schenau, 95                           Mike van der Linden, 97
        Jeremy Evers, 97                           Sietze Noorduyn, 94
            30.02  2:12.13

  6. WZV 1                         WZV                         NT            2:17.73           
        Tom Bakker, 96                             Norell Roomer, 95
        Vincent Keltjens, 94                       Sven Medaric, 96
            33.64  2:17.73




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m schoolslag                 Junioren 1 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:30.56  Melanie Hoogeveen                                          2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Geers                    De Warande             1:42.67 9801008    1:37.15           
          1:37.15
  2. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:38.10 9900480    1:38.48           
          1:38.48
  3. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers   1:40.53 9900166    1:40.34           
          1:40.34
  4. Anne Bakker                   WZV                    1:46.89 9802168    1:43.92           
          1:43.92
  5. Anouk IJpelaar                De Vennen              1:49.50 9901836    1:48.39           
          1:48.39
  6. Mariska van Leeuwen           NZ&PC                  1:51.65 0000466    1:50.24           
          1:50.24
  7. Ilse Wijnmaalen               PCG                    1:48.25 9900940    1:54.54           
          1:54.54
  8. Daphne Pols                   WZV                    1:52.95 9904116    1:54.80           
          1:54.80
  9. Sanne de Baas                 NZ&PC                  1:51.59 0000210    1:56.19           
          1:56.19
 10. Vera Vermeulen                De Warande             1:58.07 9902944    1:57.42           
          1:57.42
 11. Nicky van Lier                De Vennen              2:03.97 9900900    2:11.57           
          2:11.57
 DIS Esmeralda van Werkhoven       PCG                    1:45.60 9900412    1:41.70           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:41.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 6 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:05.06  John Verhagen                                              2004
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job Kooij                     PCG                    1:25.70 9802443    1:21.29           
          1:21.29
  2. Dorian Fehèr                  PCG                    1:26.65 9901431    1:22.81           
          1:22.81
  3. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers   1:27.33 9900083    1:28.84           
          1:28.84
  4. Merijn van der Donk           De Vennen              1:30.38 9901525    1:32.26           
          1:32.26
  5. Joeri Zonneveld               NZ&PC                  1:38.86 9900509    1:32.75           
          1:32.75
  6. Siem Korthout                 WZV                    1:38.86 9901959    1:34.02           
          1:34.02
  7. Hilco Heijne                  De Warande             1:33.67 0000377    1:34.89           
          1:34.89
  8. Marnix Verhoef                WZV                    1:31.02 9900895    1:36.16           
          1:36.16
  9. Reinier Wertenbroek           NZ&PC                  1:40.27 9903149    1:39.21           
          1:39.21
 DIS Cas Wouters                   De Warande                  NT 9803253                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m schoolslag                 Junioren 3 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:21.51  Eline Boers                                                2004
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amy van Lier                  De Vennen              1:29.48 9603022    1:29.28           
          1:29.28
  2. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:30.23 9800722    1:30.45           
          1:30.45
  3. Marit van Tilburg             De Warande             1:29.16 9701208    1:30.92           
          1:30.92
  4. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:32.07 9704154    1:32.39           
          1:32.39
  5. Celine van Houtum             WZV                    1:33.88 9604508    1:36.10           
          1:36.10
  6. Laura Kragten                 De Warande             1:36.96 9603890    1:37.13           
          1:37.13
  7. Manon in 't Groen             De Vennen              1:40.64 9704272    1:38.76           
          1:38.76
  8. Janneke de Wijs               WZV                    1:34.86 9602716    1:38.92           
          1:38.92
  9. Romy Iking                    PCG                    1:39.95 9700214    1:42.47           
          1:42.47
 10. Daphne Bikker                 PCG                    1:42.44 9602316    1:44.70           
          1:44.70
 DIS Iris Vegt                     NZ&PC                  2:10.52 9705602                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Femke Nederhoed               NZ&PC                  1:54.80 9604216    1:57.29           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:57.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 100m rugslag                  Junioren 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:07.56  Oscar Sondermeijer                                         2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lefeu                   De Warande             1:16.27 9703847    1:15.39           
          1:15.39
  2. Tom Bakker                    WZV                    1:21.75 9604525    1:19.61           
          1:19.61
  3. Yvo Bulham                    De Vennen              1:20.34 9701073    1:21.65           
          1:21.65
  4. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   1:25.00 9702135    1:21.73           
          1:21.73
  5. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:23.42 9600563    1:22.13           
          1:22.13
  6. Timo Korbee                   NZ&PC                  1:24.06 9601587    1:22.92           
          1:22.92
  7. Robin van Beek                NZ&PC                  1:26.48 9704023    1:23.70           
          1:23.70
  8. Luuc Verburgh                 De Warande             1:23.60 9602029    1:24.00           
          1:24.00
  9. Erwin IJpelaar                De Vennen              1:29.80 9701071    1:28.67           
          1:28.67
 10. Jeremy Evers                  PCG                    1:41.63 9701175    1:32.61           
          1:32.61
 11. Mike van der Linden           PCG                    1:35.73 9703445    1:36.36           
          1:36.36
 12. Joeri van Engelen             WZV                         NT 9804545    2:16.14           
          2:16.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag                    Jeugd 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:22.38  Joelle Vos                                                 2003
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers   1:26.77 9400340    1:26.39           
          1:26.39
  2. Carmen Koper                  De Warande             1:28.20 9603888    1:28.62           
          1:28.62
  3. Renate van Leeuwen            NZ&PC                  1:33.09 9403876    1:32.23           
          1:32.23
  4. Lindsay van Houtum            WZV                    1:37.23 9406546    1:34.30           
          1:34.30
  5. Femke Beskers                 De Warande             1:32.01 9602496    1:35.13           
          1:35.13
  6. Astrid van Leeuwen            NZ&PC                  1:34.06 9701426    1:35.98           
          1:35.98
  7. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   1:36.54 9400348    1:36.18           
          1:36.18
  8. Manon van Leijsen             De Vennen              1:33.83 9405178    1:36.67           
          1:36.67
  9. Laurissa Aarts                De Vennen              1:39.07 9503064    1:37.42           
          1:37.42
 10. Femke Koning                  PCG                    1:38.69 9406468    1:38.45           
          1:38.45
 11. Sabine van Acquoij            PCG                    1:36.16 9403894    1:40.53           
          1:40.53
 12. Anne Verhoef                  WZV                         NT 9702510    1:41.50           
          1:41.50
AFGE Sanne van der Schans          WZV                    1:28.08 9602714                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 100m rugslag                  Junioren 4 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:07.35  Sander van Elburg                                          2004
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan-Willem den Dunnen         PCG                    1:04.74 9500883    1:04.83           
          1:04.83
  2. Remy den Boer                 De Warande             1:12.15 9401759    1:10.37           
          1:10.37
  3. Sander van Broekhoven         De Vennen              1:13.94 9605047    1:14.58           
          1:14.58
  4. Richard Barnhoorn             NZ&PC                  1:15.45 9405513    1:16.60           
          1:16.60
  5. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:24.93 9600145    1:19.10           
          1:19.10
  6. Wouter Speek                  NZ&PC                  1:20.93 9404811    1:20.42           
          1:20.42
  7. Bram Schenau                  PCG                    1:18.97 9501611    1:21.10           
          1:21.10
  8. Norell Roomer                 WZV                    1:37.24 9504419    1:26.43           
          1:26.43
  9. Maarten van der Meijden       De Biesboschzwemmers   1:25.57 9400771    1:28.09           
          1:28.09
 10. Daan Horsten                  WZV                    1:50.15 9703093    1:47.89           
          1:47.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vlinderslag                 Senioren 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:10.18  Theodora de Kooter                                         2002
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   1:07.08 9300012    1:09.95           
          1:09.95
  2. Désirée Emmen                 De Vennen              1:11.96 9204862    1:15.13           
          1:15.13
  3. Eline van den Hoek            PCG                    1:20.06 9304502    1:21.14           
          1:21.14
  4. Maartje Beskers               De Warande             1:21.34 9702250    1:23.80           
          1:23.80
  5. Catrina Hagens                WZV                    1:22.26 9305382    1:23.83           
          1:23.83
  6. Lonne Beskers                 De Warande             1:28.63 9702218    1:26.82           
          1:26.82
  7. Melissa van der Geld          WZV                    1:32.25 9506250    1:32.39           
          1:32.39
  8. Marielle den Dunnen           PCG                         NT 9205650    1:32.86           
          1:32.86
AFGE Esmee Nooitrust               PCG                    1:19.39 9306880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag                     Jeugd 2 en later
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:00.19  Aziz Nosairi                                               2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastian de Been             De Warande             1:03.03 9302233    1:04.48           
          1:04.48
  2. Robin Iking                   PCG                    1:08.05 9200583    1:06.72           
          1:06.72
  3. Harm Donkers                  De Warande             1:06.56 9301809    1:07.65           
          1:07.65
  4. Alex in 't Groen              De Vennen              1:08.22 9502683    1:08.54           
          1:08.54
  5. Erik van Lopik                PCG                    1:11.50 9603419    1:09.42           
          1:09.42
  6. Mitchell van der Hulst        NZ&PC                  1:08.51 9303271    1:11.67           
          1:11.67
  7. Rudy Chambon                  WZV                    1:14.76 9306775    1:13.78           
          1:13.78
  8. Marc Kevin Brand              NZ&PC                  1:12.94 9306971    1:14.16           
          1:14.16
  9. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers   1:18.28 9400453    1:18.76           
          1:18.76
 10. Robin Roosenbrand             WZV                         NT 9804443    2:24.89           
          2:24.89
 DIS Stefan van der Nat            De Biesboschzwemmers   1:59.66 9300911    1:35.14           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:35.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:18.06  Ilse van Hoorn                                             2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjo Goelema-Koek            De Biesboschzwemmers   1:21.88 6900192    1:20.51           
          1:20.51
  2. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers   1:22.35 6700528    1:21.91           
          1:21.91
  3. Marlotte Spohr                WZV                    1:24.24 9305288    1:25.04           
          1:25.04
  4. Chantal Elsgeest              NZ&PC                  1:27.56 9000994    1:27.80           
          1:27.80
  5. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   1:23.12 8802998    1:27.98           
          1:27.98
  6. Sunanda van Heteren           PCG                    1:27.80 8901728    1:28.67           
          1:28.67
  7. Christel Peeters              De Warande             1:28.95 9102424    1:29.75           
          1:29.75
  8. Anja Hoogeveen                NZ&PC                  1:28.84 9106442    1:30.36           
          1:30.36
  9. Ildiko van der Ploeg          De Warande             1:34.80 9002960    1:35.67           
          1:35.67
 10. Doris Kragten                 PCG                    1:29.56 9602318    1:36.29           
          1:36.29
 11. Anouk van den Akker           De Vennen              1:35.31 9306946    1:40.89           
          1:40.89
 12. Tisha Nicasia                 WZV                    1:50.12 9803890    1:49.16           
          1:49.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record               53.95  Jan Kersten                                                2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Lommers                   WZV                      52.26 9001847      52.53           
            52.53
  2. Gerben Fiere                  De Warande               52.20 9102825      53.73           
            53.73
  3. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers     56.56 8400543      58.39           
            58.39
  4. Marthijs Speek                NZ&PC                    58.23 8905237      58.95           
            58.95
  5. Martyn Paans                  De Biesboschzwemmers   1:00.93 8702509    1:00.39           
          1:00.39
  6. Sietze Noorduyn               PCG                    1:00.51 9404727    1:01.70           
          1:01.70
  7. Pieter Pijnenburg             De Warande             1:06.43 9305227    1:05.10           
          1:05.10
  8. Erwin van der Aart            NZ&PC                  1:06.50 7801585    1:06.64           
          1:06.64
  9. Jordy Kemmeren                De Vennen              1:10.38 9203909    1:07.26           
          1:07.26
 10. Michiel Slot                  De Vennen              1:09.73 9703007    1:09.89           
          1:09.89
 11. Vincent Keltjens              WZV                    1:20.35 9406225    1:13.57           
          1:13.57
 DIS Giel van Dijk                 De Warande               56.32 9104211                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record             1:08.10  Elise Bouwens                                              2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers        NT 9300012    1:11.51           
          1:11.51
  2. Désirée Emmen                 De Vennen                   NT 9204862    1:12.62           
          1:12.62
  3. Marlotte Spohr                WZV                         NT 9305288    1:16.09           
          1:16.09
  4. Amy van Lier                  De Vennen                   NT 9603022    1:16.57           
          1:16.57
  5. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers        NT 6700528    1:16.60           
          1:16.60
  6. Marjo Goelema-Koek            De Biesboschzwemmers        NT 6900192    1:20.80           
          1:20.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
6.3.10                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
BBT-record               59.86  Robin van Aggele                                           2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Lommers                   WZV                         NT 9001847    1:00.80           
          1:00.80
  2. Gerben Fiere                  De Warande                  NT 9102825    1:01.84           
          1:01.84
  3. Robin Iking                   PCG                         NT 9200583    1:04.04           
          1:04.04
  4. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers        NT 8400543    1:07.08           
          1:07.08
  5. Marthijs Speek                NZ&PC                       NT 8905237    1:07.51           
          1:07.51
  6. Harm Donkers                  De Warande                  NT 9301809    1:08.26           
          1:08.26



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers