Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Mix Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Alle, 400m vrije slag  Mix Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 1500m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag  Heren Senioren Open


LAC deel 3B
Zaandam, 28.2.2010


Programmanr. 1
28-02-2010 - 13:00
200m wisselslagMix Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)NT00007263:17.58
50m:45.15200m:3:17.58
2.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo3:43.0100014783:30.88
50m:46.72200m:3:30.88
3.Viveka VerhageDAW-Finenzo3:48.7800014803:48.45
50m:54.82100m:1:53.89150m:2:58.51200m:3:48.45
DISKaylin stelOezaNT01002903:43.96RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-02-2010 - 13:05
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza2:49.8198015282:47.06
50m:37.51200m:2:47.06
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:52.0098010642:53.49
50m:36.51200m:2:53.49
3.Moesha WartesDe Dolfijn3:02.0599017242:54.37
50m:37.70100m:1:22.46150m:2:12.85200m:2:54.37
4.Lisa BrantjesKzc2:59.0498009502:58.86
50m:39.04100m:1:25.67150m:2:20.13200m:2:58.86
5.Melina KnolZaanstad (SG)3:12.0598022323:04.12
50m:39.71100m:1:26.54150m:2:22.59200m:3:04.12
6.Rafaëlla van NeeDe DolfijnNT99003583:04.65
50m:40.84200m:3:04.65
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)3:05.4398010623:07.94
50m:41.72200m:3:07.94
8.Femke StevensZaanstad (SG)3:35.5099015463:19.09
50m:44.94200m:3:19.09
9.Leonie VosDAW-Finenzo3:29.8799016623:20.23
50m:45.14200m:3:20.23
10.Denise BoonstraDAW-Finenzo4:04.8599026623:32.22
50m:52.28200m:3:32.22
11.Franka RotterdamZaanstad (SG)3:36.4798006503:32.54
50m:55.29100m:1:48.26150m:2:47.54200m:3:32.54
12.Eline van ZijlZaanstad (SG)NT98033823:38.15
50m:53.09100m:1:48.58150m:2:47.81200m:3:38.15
13.Myrthe van BeekDAW-Finenzo4:21.4599010743:43.97
50m:53.48100m:1:49.40150m:2:54.41200m:3:43.97
14.Chantal BouquetZaanstad (SG)3:38.6798038423:45.75
50m:52.28100m:1:47.33150m:2:49.40200m:3:45.75
15.Marjolein VisserDe Reuring4:13.4399022163:46.36
50m:55.07100m:1:51.52150m:2:56.27200m:3:46.36
DISKimberley KortDAW-Finenzo3:16.7198046983:09.82SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:41.28200m:3:09.82


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-02-2010 - 13:15
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jason SlijngardDe Dolfijn3:24.3698012653:00.06
50m:43.30200m:3:00.06
2.Reijer BoodtDe DolfijnNT99010013:01.12
50m:38.83200m:3:01.12


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-02-2010 - 13:20
Dames, 400m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jennifer StamDe Futen6:05.9896028905:46.89
50m:
100m:
35.61
1:18.70
150m:
200m:
2:03.80
2:47.89
250m:
300m:
3:36.74
4:25.61
350m:
400m:
5:06.04
5:46.89
2.Andrea van LeeuwenDe Zijl LGB6:05.1681009045:57.54
50m:
100m:
36.96
1:20.65
150m:
200m:
2:06.96
2:51.76
250m:
300m:
3:42.36
4:34.02
350m:
400m:
5:17.08
5:57.54
3.Lisa PostmaDe Zijl LGBNT97015886:00.51
50m:
100m:
39.78
1:29.16
150m:
200m:
2:11.76
2:54.81
250m:
300m:
3:49.03
4:43.56
350m:
400m:
5:22.72
6:00.51
4.Laura OotesDe Dolfijn5:47.4892013406:06.60
50m:
100m:
36.91
1:21.40
150m:
200m:
2:08.51
2:55.82
250m:
300m:
3:47.28
4:40.44
350m:
400m:
5:23.90
6:06.60
5.Hannah RosinghHet Y6:50.9097003426:06.62
50m:
100m:
40.23
1:29.04
150m:
200m:
2:15.00
2:59.73
250m:
300m:
3:50.32
4:42.21
350m:
400m:
5:25.40
6:06.62
6.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)6:17.3695054546:10.22
50m:
100m:
39.38
1:29.52
150m:
200m:
2:17.16
3:03.90
250m:
300m:
3:55.12
4:47.75
350m:
400m:
5:30.06
6:10.22
7.Danielle VisserDe ReuringNT97013466:13.51
50m:
100m:
38.36
1:24.73
150m:
200m:
2:13.82
3:01.95
250m:
300m:
3:54.45
4:49.00
350m:
400m:
5:32.57
6:13.51
8.Marjolein van KleefDe Zijl LGB6:17.1393013986:15.33
50m:
100m:
39.99
1:31.84
150m:
200m:
2:16.26
3:01.54
250m:
300m:
3:54.44
4:49.59
350m:
400m:
5:34.04
6:15.33
9.Michelle van VelzenDe Zijl LGBNT97022946:16.40
50m:
100m:
46.93
1:43.77
150m:
200m:
2:29.61
3:14.36
250m:
300m:
4:04.75
4:55.32
350m:
400m:
5:36.46
6:16.40
10.Rebecca MartensDAW-Finenzo6:23.9496043526:16.93
50m:
100m:
38.46
1:25.78
150m:
200m:
2:14.46
3:01.64
250m:
300m:
3:56.61
4:52.87
350m:
400m:
5:35.33
6:16.93
11.Elise DekkerDe DolfijnNT97009766:42.44
50m:
100m:
44.25
1:40.54
150m:
200m:
2:31.85
3:20.67
250m:
300m:
4:18.31
5:17.51
350m:
400m:
6:00.38
6:42.44
12.Channe NoortDe Reuring6:22.1786050326:42.86
50m:
100m:
44.08
1:39.97
150m:
200m:
2:32.78
3:24.33
250m:
300m:
4:19.72
5:15.72
350m:
400m:
6:00.96
6:42.86
13.Kirke van de PortHet YNT97044327:34.52
50m:
100m:
51.46
1:51.96
150m:
200m:
2:51.81
3:49.37
250m:
300m:
4:47.56
5:47.76
350m:
400m:
6:41.96
7:34.52
NGTamara UijtewaalZaanstad (SG)6:30.649404852


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-02-2010 - 13:35
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Raoul EngelenburgDe Dolfijn4:56.6089008435:07.93
50m:
100m:
31.38
1:07.15
150m:
200m:
1:46.91
2:25.38
250m:
300m:
3:13.96
4:02.66
350m:
400m:
4:35.59
5:07.93
2.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)5:32.9487010415:40.72
50m:
100m:
34.30
1:16.54
150m:
200m:
2:01.67
2:46.34
250m:
300m:
3:35.58
4:26.36
350m:
400m:
5:04.38
5:40.72


<< TOP >>
Programmanr. 6
28-02-2010 - 13:40
400m vrije slagMix Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Phil BrantjesKzcNT00004856:10.65
50m:
100m:
42.31
1:29.38
150m:
200m:
2:16.90
3:04.06
250m:
300m:
3:50.56
4:38.49
350m:
400m:
5:22.36
6:10.65
2.Niels MartensKzcNT01001117:02.74
50m:
100m:
48.77
1:42.58
150m:
200m:
2:37.74
3:32.80
250m:
300m:
4:26.20
5:20.67
350m:
400m:
6:12.95
7:02.74
3.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo8:15.8000014787:09.40
50m:
100m:
44.14
1:37.64
150m:
200m:
2:32.50
3:29.18
250m:
300m:
4:23.88
5:19.65
350m:
400m:
6:14.68
7:09.40
4.Nick StikkelmanDAW-FinenzoNT01005937:22.01
50m:
100m:
41.74
1:35.65
150m:
200m:
2:31.84
3:28.40
250m:
300m:
4:24.51
5:24.01
350m:
400m:
6:21.65
7:22.01


<< TOP >>
Programmanr. 7
28-02-2010 - 13:45
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melina KnolZaanstad (SG)11:22.70980223211:52.49
50m:
100m:
150m:
40.00
1:23.77
2:09.25
200m:
250m:
300m:
2:54.46
3:40.65
4:27.11
350m:
400m:
450m:
5:12.42
5:57.41
6:42.93
500m:
550m:
600m:
7:28.25
8:13.64
9:00.10
650m:
700m:
750m:
9:44.81
10:29.07
11:12.88
800m:11:52.49
2.Moesha WartesDe DolfijnNT990172412:10.89
50m:
100m:
150m:
39.62
1:23.93
2:09.00
200m:
250m:
300m:
2:54.43
3:41.18
4:27.75
350m:
400m:
450m:
5:14.20
6:01.03
6:47.57
500m:
550m:
600m:
7:34.89
8:21.07
9:09.12
650m:
700m:
750m:
9:55.88
10:43.40
11:30.51
800m:12:10.89
3.Rafaëlla van NeeDe DolfijnNT990035812:30.40
50m:
100m:
150m:
39.43
1:25.45
2:12.07
200m:
250m:
300m:
2:59.68
3:49.06
4:36.33
350m:
400m:
450m:
5:25.75
6:13.00
7:01.46
500m:
550m:
600m:
7:49.90
8:38.33
9:26.89
650m:
700m:
750m:
10:15.62
11:03.25
11:49.42
800m:12:30.40
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)12:27.30980106212:42.88
50m:
100m:
150m:
41.04
1:28.68
2:17.83
200m:
250m:
300m:
3:06.64
3:56.21
4:45.71
350m:
400m:
450m:
5:35.27
6:23.45
7:12.59
500m:
550m:
600m:
8:00.59
8:48.71
9:35.04
650m:
700m:
800m:
10:22.49
11:10.52
12:42.88
AFGEMChantal BouquetZaanstad (SG)NT9803842


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-02-2010 - 14:00
Jongens, 800m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo11:07.35980017510:38.08
50m:
100m:
150m:
34.11
1:12.98
1:52.68
200m:
250m:
300m:
2:33.40
3:14.48
3:56.33
350m:
400m:
450m:
4:37.61
5:18.75
6:00.25
500m:
550m:
600m:
6:41.37
7:22.29
8:02.83
650m:
700m:
750m:
8:44.23
9:24.29
10:02.28
800m:10:38.08
2.Ruben StamDe Futen11:23.62980033111:00.59
50m:
100m:
150m:
35.21
1:14.78
1:55.39
200m:
250m:
300m:
2:36.69
3:18.33
4:01.19
350m:
400m:
450m:
4:43.64
5:25.89
6:08.55
500m:
550m:
600m:
6:51.00
7:33.16
8:16.00
650m:
700m:
750m:
8:58.49
9:39.54
10:20.97
800m:11:00.59
3.Sam HaringZwemvereniging HoornNT990149111:23.28
50m:
100m:
150m:
36.77
1:18.96
2:01.58
200m:
250m:
300m:
2:44.80
3:28.90
4:12.84
350m:
400m:
450m:
4:56.81
5:40.13
6:23.75
500m:
550m:
600m:
7:06.70
7:49.73
8:33.09
650m:
700m:
750m:
9:16.35
9:59.53
10:43.56
800m:11:23.28
4.Reijer BoodtDe DolfijnNT990100111:36.08
50m:
100m:
150m:
39.30
1:21.76
2:05.87
200m:
250m:
300m:
2:49.90
3:34.11
4:17.00
350m:
400m:
450m:
5:01.79
5:46.36
6:30.70
500m:
550m:
600m:
7:14.87
7:58.70
8:43.17
650m:
700m:
750m:
9:27.90
10:11.71
10:54.59
800m:11:36.08
5.Ricardo GraafmansDe FutenNT990040911:42.46
50m:
100m:
150m:
37.41
1:20.43
2:04.20
200m:
250m:
300m:
2:49.75
3:34.93
4:19.53
350m:
400m:
450m:
5:05.57
5:49.95
6:34.53
500m:
550m:
600m:
7:19.72
8:05.30
8:49.50
650m:
700m:
750m:
9:33.35
10:17.87
11:00.59
800m:11:42.46
6.Jason SlijngardDe Dolfijn12:31.89980126511:46.42
50m:
100m:
150m:
36.23
1:18.86
2:03.48
200m:
250m:
300m:
2:49.51
3:35.45
4:21.70
350m:
400m:
450m:
5:07.13
5:52.80
6:38.23
500m:
550m:
600m:
7:23.80
8:09.51
8:54.42
650m:
700m:
750m:
9:39.20
10:23.16
11:08.07
800m:11:46.42
7.Mike MoriannerKzcNT990213712:20.31
50m:
100m:
150m:
41.25
1:27.26
2:14.17
200m:
250m:
300m:
3:00.84
3:47.81
4:35.04
350m:
400m:
450m:
5:21.33
6:08.44
6:55.64
500m:
550m:
600m:
7:43.55
8:30.03
9:17.94
650m:
700m:
750m:
10:03.07
10:50.37
11:38.27
800m:12:20.31
8.Joost van ErkelensDAW-FinenzoNT990192712:31.10
50m:
100m:
150m:
38.35
1:20.82
2:06.52
200m:
250m:
300m:
2:53.21
3:41.78
4:30.23
350m:
400m:
450m:
5:19.34
6:07.74
6:56.10
500m:
550m:
600m:
7:44.40
8:32.44
9:20.99
650m:
700m:
750m:
10:09.56
10:58.74
11:46.58
800m:12:31.10
9.Thomas HaneveldDAW-Finenzo12:45.30980163112:36.03
50m:
100m:
150m:
40.25
1:26.40
2:13.60
200m:
250m:
300m:
3:00.43
3:47.04
4:34.53
350m:
400m:
450m:
5:22.12
6:11.11
7:00.07
500m:
550m:
600m:
7:49.40
8:39.01
9:29.05
650m:
700m:
800m:
10:17.66
11:05.35
12:36.03
10.Sean TuinstraOezaNT980168513:04.90
50m:
100m:
150m:
41.97
1:30.18
2:18.37
200m:
250m:
300m:
3:07.71
3:57.49
4:47.52
350m:
400m:
450m:
5:38.48
6:28.90
7:19.42
500m:
550m:
600m:
8:09.93
9:00.68
9:51.20
650m:
700m:
750m:
10:41.48
11:31.38
12:21.01
800m:13:04.90
11.Raoul LieverstDAW-FinenzoNT990071313:45.66
50m:
100m:
150m:
42.06
1:30.75
2:22.72
200m:
250m:
300m:
3:15.05
4:09.11
5:02.03
350m:
400m:
450m:
5:55.12
6:47.50
7:41.18
500m:
550m:
600m:
8:34.96
9:28.07
10:21.68
650m:
700m:
750m:
11:14.64
12:06.29
12:58.38
800m:13:45.66
12.Daan in de BraektZaanstad (SG)NT990057114:12.77
50m:
100m:
150m:
44.22
1:36.32
2:28.55
200m:
250m:
300m:
3:21.22
4:14.93
5:10.05
350m:
400m:
450m:
6:06.23
7:01.34
7:57.23
500m:
550m:
600m:
8:52.08
9:47.05
10:43.40
650m:
700m:
750m:
11:36.62
12:29.57
13:23.80
800m:14:12.77
13.Tim KieftZaanstad (SG)NT990192114:36.70
50m:
100m:
150m:
44.23
1:39.26
2:37.89
200m:
250m:
300m:
3:35.29
4:32.70
5:28.89
350m:
400m:
450m:
6:26.70
7:23.76
8:18.82
500m:
550m:
600m:
9:15.82
10:11.42
11:07.29
650m:
700m:
750m:
12:02.13
12:57.07
13:51.07
800m:14:36.70
14.Tim WassenaarZaanstad (SG)NT990196914:41.17
50m:
100m:
150m:
46.09
1:40.15
2:34.61
200m:
250m:
300m:
3:30.01
4:26.09
5:23.17
350m:
400m:
450m:
6:19.36
7:15.95
8:13.65
500m:
550m:
600m:
9:10.55
10:06.08
11:00.58
650m:
700m:
750m:
11:55.57
12:53.40
13:51.77
800m:14:41.17
15.Roy VlielandOezaNT990151715:14.82
50m:
100m:
150m:
45.42
1:38.60
2:35.71
200m:
250m:
300m:
3:33.46
4:32.14
5:30.70
350m:
400m:
450m:
6:30.96
7:29.65
8:27.18
500m:
550m:
600m:
9:27.96
10:26.68
11:25.60
650m:
700m:
750m:
12:24.15
13:23.99
14:20.92
800m:15:14.82
16.Joppe van BeekDAW-FinenzoNT990062715:17.30
50m:
100m:
150m:
50.73
1:46.06
2:43.68
200m:
250m:
300m:
3:43.23
4:40.82
5:39.45
350m:
400m:
450m:
6:38.58
7:37.83
8:36.48
500m:
550m:
600m:
9:34.58
10:34.17
11:32.88
650m:
700m:
750m:
12:32.07
13:29.60
14:27.54
800m:15:17.30


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-02-2010 - 14:30
Meisjes, 1500m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 10
28-02-2010 - 14:30
Jongens, 1500m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo17:59.75960074518:03.65
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
30.77
1:05.88
1:41.28
2:16.51
2:51.72
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:27.53
4:03.16
4:38.88
5:15.56
5:51.85
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:28.97
7:06.69
7:43.63
8:20.04
8:57.13
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:34.06
10:10.94
10:47.31
11:23.66
12:00.57
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
12:37.16
13:13.26
13:49.66
14:26.04
15:02.16
1300m:
1350m:
1400m:
1500m:
15:38.38
16:14.91
16:52.26
18:03.65
2.Ivar de JongDe Dolfijn22:49.89970086919:28.28
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
33.32
1:11.36
1:49.97
2:28.60
3:08.38
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:46.17
4:25.98
5:05.35
5:44.30
6:22.64
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
7:02.51
7:42.17
8:21.36
9:01.64
9:41.58
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
10:21.54
11:01.19
11:40.36
12:20.30
12:59.96
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
13:38.98
14:19.19
14:58.06
15:37.79
16:17.36
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:56.63
17:34.56
18:14.38
18:52.71
19:28.28
3.Martijn FalkDAW-Finenzo21:11.55960145720:51.65
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
35.91
1:16.70
1:56.91
2:38.45
3:20.29
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
4:02.51
4:44.95
5:27.60
6:09.41
6:51.64
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
7:35.30
8:16.76
9:00.00
9:42.41
10:25.19
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
11:08.11
11:49.20
12:31.55
13:13.52
13:55.74
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
14:37.79
15:20.24
16:02.64
16:45.02
17:27.08
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
18:09.54
18:50.64
19:31.72
20:13.11
20:51.65
4.Matthijs FleumerZaanstad (SG)24:48.53960327323:18.89
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
38.93
1:22.88
2:08.69
2:55.64
3:42.96
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
4:30.64
5:19.13
6:07.46
6:55.03
7:43.02
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
8:31.49
9:19.58
10:06.35
10:53.53
11:41.76
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
12:29.89
13:17.38
14:05.30
14:52.08
15:40.78
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
16:28.72
17:15.55
18:02.64
18:49.36
19:35.92
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
20:22.27
21:07.66
21:53.63
22:38.17
23:18.89
5.Jelle SchelvisZaanstad (SG)NT970199324:00.86
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
39.93
1:25.20
2:12.07
2:58.65
3:45.54
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
4:33.79
5:22.90
6:12.50
7:01.71
7:50.62
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
8:40.21
9:29.64
10:18.79
11:08.84
11:59.17
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
12:49.47
13:37.86
14:25.05
15:14.46
16:03.69
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
16:53.83
17:42.72
18:31.80
19:20.29
20:08.94
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
20:57.34
21:44.79
22:32.51
23:17.98
24:00.86
AFGEMAlbert van NeeDe DolfijnNT9602627


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-02-2010 - 14:55
Dames, 2000m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daisy KleijneOeza27:32.48890228628:17.35
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
36.09
1:15.65
1:56.68
2:38.57
3:20.80
4:03.29
4:45.52
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:28.23
6:11.17
6:54.03
7:37.31
8:20.43
9:03.31
9:45.98
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:29.60
11:12.63
11:55.20
12:38.64
13:21.75
14:04.58
14:47.36
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
15:30.28
16:13.03
16:55.79
17:38.35
18:21.51
19:04.00
19:47.28
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
20:30.20
21:12.43
21:55.57
22:39.34
23:22.43
24:05.35
24:47.69
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
25:30.36
26:13.63
26:56.28
27:37.41
28:17.35
2.Channe NoortDe Reuring29:42.71860503230:23.72
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
37.20
1:18.64
2:02.10
2:45.81
3:30.35
4:15.61
5:01.60
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:47.39
6:33.36
7:18.31
8:01.58
8:45.96
9:31.23
10:15.84
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
11:01.54
11:46.86
12:33.42
13:20.16
14:06.39
14:53.79
15:40.90
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
16:26.81
17:13.95
18:00.48
18:47.61
19:35.22
20:20.71
21:07.90
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
21:54.93
22:42.51
23:29.09
24:15.79
25:03.39
25:50.30
26:36.86
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
27:23.65
28:09.85
28:56.39
29:41.43
30:23.72


<< TOP >>
Programmanr. 12
28-02-2010 - 15:25
Heren, 2000m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenHaerlem'04 (SG)22:40.23930065322:20.08
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
29.85
1:02.50
1:35.68
2:08.81
2:42.66
3:16.09
3:50.00
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
4:23.53
4:57.04
5:30.77
6:04.17
6:37.46
7:11.00
7:44.35
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
8:17.81
8:51.29
9:24.66
9:58.05
10:31.22
11:04.29
11:37.93
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
12:11.59
12:45.59
13:18.96
13:52.80
14:26.75
15:00.77
15:34.51
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
16:08.35
16:42.38
17:16.37
17:50.43
18:24.11
18:57.89
19:31.83
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
20:05.96
20:39.70
21:13.74
21:47.46
22:20.08
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y22:53.69890102322:40.80
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
31.13
1:04.64
1:38.04
2:12.08
2:45.63
3:19.36
3:53.13
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
4:26.73
5:00.58
5:34.20
6:07.89
6:41.67
7:15.57
7:49.30
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
8:23.19
8:57.32
9:31.32
10:05.70
10:39.70
11:13.82
11:48.04
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
12:22.11
12:56.10
13:30.23
14:04.70
14:39.08
15:13.36
15:47.82
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
16:22.39
16:56.82
17:31.04
18:05.51
18:40.04
19:14.30
19:48.76
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
20:23.32
20:57.95
21:32.60
22:07.48
22:40.80
3.Daan GlorieHet Y22:42.62880111523:08.22
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
30.41
1:03.58
1:37.37
2:11.46
2:45.46
3:19.41
3:53.84
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
4:28.13
5:02.12
5:36.33
6:10.60
6:45.01
7:19.62
7:54.07
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
8:28.94
9:03.62
9:38.46
10:13.17
10:47.88
11:22.90
11:57.80
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
12:32.90
13:07.80
13:43.09
14:18.17
14:53.42
15:28.80
16:04.02
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
16:39.60
17:15.24
17:50.68
18:26.22
19:01.79
19:37.11
20:12.90
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
20:48.55
21:24.47
21:59.14
22:34.94
23:08.22
4.Matthijs DekkerDe Dolfijn22:43.77900062123:26.72
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
31.16
1:04.54
1:38.47
2:12.35
2:46.75
3:21.06
3:54.66
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
4:29.27
5:04.07
5:39.12
6:14.59
6:49.81
7:25.68
8:00.94
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
8:36.39
9:11.87
9:47.82
10:23.49
10:59.55
11:35.32
12:11.40
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
12:46.62
13:22.90
13:58.55
14:34.13
15:10.01
15:45.47
16:20.57
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
16:56.25
17:30.92
18:06.50
18:42.44
19:17.90
19:53.76
20:29.72
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
21:05.43
21:41.32
22:17.14
22:52.76
23:26.72
5.Raoul EngelenburgDe Dolfijn23:51.69890084324:10.26
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
33.08
1:08.30
1:44.39
2:20.56
2:57.37
3:34.45
4:11.08
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
4:47.25
5:23.71
6:00.33
6:36.96
7:12.86
7:48.98
8:25.48
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
9:01.01
9:38.29
10:14.96
10:51.26
11:27.97
12:04.46
12:41.11
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
13:17.85
13:54.56
14:31.11
15:07.60
15:44.08
16:20.17
16:56.27
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
17:32.43
18:08.54
18:44.96
19:20.84
19:56.66
20:32.98
21:09.65
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
21:45.84
22:21.65
22:58.44
23:36.27
24:10.26
6.Barry KleijneOeza25:53.79930066124:51.60
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
31.36
1:05.57
1:40.90
2:16.76
2:53.31
3:30.40
4:08.09
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
4:45.50
3:23.59
6:01.01
6:39.00
7:16.32
7:53.48
8:31.15
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
9:09.09
9:46.62
10:24.09
11:02.32
11:40.43
12:18.25
12:55.51
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
13:32.78
14:10.46
14:48.76
15:26.68
16:04.82
16:42.00
17:20.44
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
17:57.96
18:35.40
19:14.28
19:51.97
20:30.06
21:08.09
21:46.42
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
22:24.05
23:02.50
23:40.20
24:18.10
24:51.60
7.Martijn GrasZaanstad (SG)25:53.17910075125:49.29
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
33.04
1:10.16
1:48.30
2:26.32
3:04.61
3:43.29
4:22.99
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:00.91
5:39.86
6:18.33
6:57.46
7:36.38
8:14.99
8:53.83
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
9:33.28
10:12.47
10:51.16
11:30.59
12:09.99
12:48.90
13:27.83
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
14:07.08
14:46.59
15:25.50
16:04.93
16:44.02
17:23.58
18:03.29
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
18:43.17
19:22.27
20:02.04
20:40.50
21:20.83
22:00.86
22:40.52
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
23:19.08
23:57.93
24:36.38
25:13.98
25:49.29
8.Jasper FalkDAW-FinenzoNT950278526:36.21
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
33.61
1:12.70
1:52.33
2:31.98
3:12.31
3:52.70
4:33.22
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:13.89
5:54.81
6:35.22
7:15.74
7:56.34
8:36.50
9:16.62
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
9:57.18
10:37.74
11:18.04
11:57.74
12:38.06
13:18.11
13:58.65
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
14:38.70
15:19.22
15:58.80
16:39.01
17:19.11
17:59.30
18:39.94
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
19:19.93
20:00.18
20:40.54
21:20.43
21:59.90
22:39.70
23:19.92
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
24:00.02
24:40.06
25:19.65
25:59.50
26:36.21
9.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)26:00.57870104126:58.45
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
35.07
1:13.57
1:53.76
2:35.04
3:15.80
3:56.32
4:37.16
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:18.07
5:58.86
6:40.20
7:21.13
8:01.16
8:40.54
9:20.67
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:00.89
10:41.39
11:22.20
12:03.10
12:44.20
13:25.60
14:07.26
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
14:48.00
15:28.42
16:10.10
16:51.07
17:32.36
18:13.29
18:55.10
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
19:36.42
20:17.86
20:59.29
21:40.16
22:21.42
23:02.29
23:43.36
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
24:23.48
25:02.57
25:42.60
26:22.67
26:58.45
10.Maarten van der ParkZaanstad (SG)27:40.58940280127:05.86
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
35.03
1:13.90
1:53.85
2:33.72
3:14.46
3:54.53
4:35.50
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:15.79
5:56.62
6:37.00
7:17.75
7:58.14
8:38.06
9:18.85
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
9:59.71
10:40.96
11:22.28
12:03.22
12:44.27
13:26.00
14:07.25
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
14:48.56
15:29.41
16:11.09
16:52.98
17:34.89
18:19.55
18:57.89
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
19:38.51
20:20.34
21:01.87
21:44.02
22:26.70
23:08.38
23:49.34
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
24:30.52
25:10.79
25:50.59
26:30.19
27:05.86
11.Matthew van den EntZaanstad (SG)28:03.19900385927:30.48
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
33.04
1:10.55
1:49.70
2:29.92
3:10.70
3:51.51
4:32.95
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:13.85
5:55.48
6:36.32
7:17.76
7:59.48
8:40.89
9:22.48
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:04.33
10:46.07
11:28.33
12:10.32
12:52.76
13:34.89
14:16.92
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
14:59.09
15:41.04
16:23.45
17:05.67
17:47.98
18:30.86
19:13.11
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
19:55.10
20:37.12
21:18.80
22:01.26
22:44.30
23:26.82
24:09.32
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
24:51.76
25:33.23
26:14.55
26:54.33
27:30.48
12.Paul OudendijkOeza25:20.86810128727:34.70
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
34.85
1:13.09
1:52.81
2:33.37
3:13.53
3:54.28
4:35.30
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:16.47
5:57.79
6:39.05
7:20.29
8:01.56
8:43.43
9:24.81
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:05.96
10:48.16
11:30.15
12:11.75
12:53.44
13:35.43
14:17.85
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
15:00.58
15:42.06
16:23.34
17:06.09
17:48.56
18:31.71
19:12.61
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
19:54.98
20:37.84
21:20.25
22:02.46
22:44.88
23:27.31
24:09.31
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
24:50.48
25:32.20
26:14.32
26:55.53
27:34.70
13.Casper GrasZaanstad (SG)29:39.11920040328:17.52
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
35.24
1:14.86
1:56.59
2:38.83
3:20.83
4:03.17
4:45.54
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:28.39
6:11.13
6:54.08
7:37.26
8:20.08
9:02.76
9:45.86
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:29.17
11:12.30
11:55.26
12:38.42
13:21.84
14:04.68
14:47.52
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
15:30.37
16:13.36
16:55.84
17:38.64
18:21.36
19:04.14
19:47.18
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
20:30.17
21:12.45
21:55.74
22:39.48
23:22.36
24:05.96
24:48.21
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
25:30.87
26:13.76
26:56.36
27:37.46
28:17.52
14.Robin StammesDe Reuring29:37.19920280929:17.12
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
36.25
1:17.17
1:57.79
2:39.50
3:22.09
4:04.97
4:48.07
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:30.70
6:14.57
6:59.08
7:42.71
8:27.15
9:12.09
9:56.23
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:41.03
11:25.49
12:10.53
12:55.66
13:41.64
14:26.26
15:10.70
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
15:55.28
16:39.95
17:24.99
18:10.09
18:54.85
19:39.46
20:24.14
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
21:09.06
21:54.16
22:39.00
23:23.86
24:08.13
24:53.13
25:38.70
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
26:24.02
27:08.86
27:53.36
28:37.69
29:17.12
15.Remco VisserDe ReuringNT950318529:42.52
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
37.44
1:17.40
1:58.75
2:41.62
3:24.62
4:08.19
4:52.12
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:37.41
6:22.06
7:07.75
7:52.91
8:38.65
9:23.62
10:08.38
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:53.15
11:38.11
12:24.60
13:10.52
13:56.78
14:41.69
15:26.50
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
16:11.66
16:58.12
17:44.06
18:30.62
19:16.22
20:01.10
20:45.43
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
21:31.25
22:17.99
23:03.44
23:49.56
24:35.06
25:20.22
26:06.06
1800m:
1850m:
1900m:
2000m:
26:40.44
27:35.91
28:19.60
29:42.52
16.Dylan OnderstalDe DolfijnNT920412130:11.16
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
36.68
1:17.30
1:59.12
2:42.64
3:26.73
4:11.16
4:55.10
400m:
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
5:40.64
6:26.15
7:11.59
7:57.84
8:43.80
9:28.80
10:13.84
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:59.80
11:45.42
12:31.37
13:18.09
14:04.14
14:50.63
15:36.98
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
16:23.00
17:09.84
17:55.55
18:40.53
19:27.67
20:13.98
20:59.95
1450m:
1500m:
1550m:
1600m:
1650m:
1700m:
1750m:
21:47.98
22:34.36
23:21.52
24:08.23
24:55.30
25:41.95
26:27.95
1800m:
1850m:
1900m:
1950m:
2000m:
27:12.89
27:58.41
28:43.05
29:29.37
30:11.16
NGHans Peter HartogDAW-Finenzo22:22.999100859