LAC periode 3 wisselslag
Sittard (NED),    28.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 6. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 3 en 4
28.02.2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Rebergen                  Hellas-Glana                NT 0100676    3:47.95           
          3:47.95
  2. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana                NT 0100256    3:52.36           
          3:52.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
28.02.2010 - 14:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   3:15.00 9802092    3:04.76           
          3:04.76
  2. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           3:30.98 9902072    3:20.39           
          3:20.39
  3. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           3:29.78 9803732    3:29.29           
          3:29.29
  4. Quinty Schoens                Zeps                        NT 9903246    3:30.89           
          3:30.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 3 en 4
28.02.2010 - 14:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lex Carter                    Hellas-Glana                NT 0001275    4:08.16           
          4:08.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 5 en 6
28.02.2010 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           3:13.95 9800287    3:02.82           
          3:02.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 400m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
28.02.2010 - 14:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           5:43.28 9701232    5:34.67           
          1:14.48  5:34.67
  2. Lisanne Jente                 ZVB                    5:32.40 9600788    5:39.26           
          1:17.07  5:39.26
  3. Maaike Sanders                Hellas-Glana           5:50.30 9602806    6:04.29           
          1:19.07  6:04.29
  4. Mignon Peeters                Nimo                        NT 9701048    6:04.98           
          1:24.67  6:04.98
  5. Nieske Janssen                Nimo                   6:34.72 9601328    6:15.51           
          1:32.61  6:15.51
  6. Shannon Odenhoven             Nimo                        NT 9703608    7:20.76           
          1:40.36  7:20.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 400m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
28.02.2010 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Kerkhoff                   Nimo                   6:05.01 9502376    6:08.02           
          1:23.13  6:08.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
28.02.2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          5:07.76 8705620    5:13.39           
          1:11.80  5:13.39
  2. Vera Weinberg                 Nimo                   5:37.75 9302144    5:33.02           
          1:13.00  5:33.02
  3. Bo Peeters                    Nimo                   5:57.98 9306564    5:43.32           
          1:15.23  5:43.32
  4. Annemieke de Heer             Zeps                   6:08.77 9200704    6:01.61           
          1:32.02  6:01.61
  5. Anke Snijkers                 Nimo                   6:18.39 9201638    6:15.54           
          1:28.26  6:15.54
  6. Sanne Kerkhoff                Nimo                   6:29.73 9305530    6:17.48           
          1:26.32  6:17.48
  7. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           6:22.06 9002302    6:25.29           
          1:27.10  6:25.29
  8. Lieke Janssen                 Nimo                        NT 9305954    6:29.86           
          1:33.02  6:29.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
28.02.2010 - 14:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               Zeps                        NT 9701615    5:59.20           
          1:26.51  5:59.20
 DIS Martijn Weinberg              Nimo                   6:36.57 9600955    6:17.76           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:28.45  6:17.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
28.02.2010 - 14:52                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           5:02.95 9403511    4:52.82           
          1:11.86  4:52.82
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          5:10.66 9403779    5:02.10           
          1:09.13  5:02.10
  3. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          6:20.60 9500099    5:35.10           
          1:19.95  5:35.10
  4. Joeri Kerkhoff                Nimo                   6:09.40 9501689    5:42.73           
          1:14.92  5:42.73
  5. Bart de Heer                  Zeps                   5:58.74 9500359    5:43.95           
          1:23.92  5:43.95
  6. Kiowa Kamaansing              Nimo                   6:54.62 9500125    5:58.45           
          1:22.39  5:58.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag                Jongens Jeugd 1 en 2
28.02.2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Nimo                   5:01.13 9304385    4:58.16           
          1:06.64  4:58.16
  2. Jory Niemark                  Hellas-Glana           5:19.79 9204409    5:10.33           
          1:07.86  5:10.33
  3. Ronald Waldus                 Nimo                   5:54.76 9206275    5:32.23           
          1:16.32  5:32.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
28.02.2010 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Freddie Geerlings             Nimo                   5:08.31 7900379    5:08.39           
          1:14.80  5:08.39
  2. Sander Slaghuis               Nimo                   5:17.97 8805305    5:16.32           
          1:15.70  5:16.32
  3. Indji Tan                     Nimo                   6:11.08 9102973    5:29.67           
          1:09.04  5:29.67
  4. Tom Goffin                    Nimo                        NT 8604457    6:04.30           
          1:20.36  6:04.30



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Hellas-Glana