Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 1500m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 2000m vrije slag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Dames, 2000m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 2000m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 2000m vrije slag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 2000m vrije slag  Heren Senioren Open


2010-02-28=Echt Lac 3 Vrije Slag
Echt, 28.2.2010


Programmanr. 3
28.2.10 - 14:00
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Minioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne van StraatenPatrickNT990188417:33.02
50m:
100m:
50.32
1:51.07
200m:
300m:
4:02.44
6:12.20
400m:
500m:
8:30.72
10:42.86
600m:
700m:
13:03.31
15:24.82
800m:17:33.02


<< TOP >>
Programmanr. 4
28.2.10 - 14:00
Jongens, 800m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen WijnandsDe Roersoppers14:37.92980024713:13.19
50m:
100m:
40.86
1:30.13
200m:
300m:
3:11.44
4:46.05
400m:
500m:
6:31.44
8:14.16
600m:
700m:
9:57.56
11:40.33
800m:13:13.19
2.Roel WijnandsDe RoersoppersNT990187714:23.06
50m:
100m:
48.20
1:40.45
200m:
300m:
3:29.64
5:19.73
400m:
500m:
7:09.20
9:00.92
600m:
700m:
10:52.06
12:42.22
800m:14:23.06
3.Tjeu GehlenDe RoersoppersNT990053516:46.21
50m:
100m:
49.92
1:51.72
200m:
300m:
3:58.34
6:07.27
400m:
500m:
8:17.27
10:26.84
600m:
700m:
12:37.46
14:46.03
800m:16:46.21


<< TOP >>
Programmanr. 5
28.2.10 - 14:15
Meisjes, 1500m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Celine JansenDe RoersoppersNT970540427:31.59
50m:
100m:
200m:
45.28
1:36.44
3:23.25
300m:
400m:
500m:
5:15.40
7:10.53
9:04.42
600m:
700m:
800m:
10:54.46
12:46.71
14:40.26
900m:
1000m:
1100m:
16:29.43
18:23.17
20:15.63
1200m:
1300m:
1400m:
22:07.09
23:56.74
25:50.08
1500m:27:31.59


<< TOP >>
Programmanr. 6
28.2.10 - 14:15
Jongens, 1500m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luuk WillemsPatrickNT970319125:13.45
50m:
100m:
200m:
40.67
1:27.68
3:06.45
300m:
400m:
500m:
4:47.30
6:30.88
8:12.81
600m:
700m:
800m:
9:54.66
11:36.78
13:18.00
900m:
1000m:
1100m:
15:02.48
16:45.00
18:27.68
1200m:
1300m:
1400m:
20:09.27
21:52.51
23:36.72
1500m:25:13.45
2.Daan GehlenDe RoersoppersNT970163732:50.20
50m:
100m:
200m:
48.26
1:46.39
3:47.86
300m:
400m:
500m:
5:54.57
8:00.45
10:09.86
600m:
700m:
800m:
12:20.70
14:37.11
16:57.95
900m:
1000m:
1100m:
19:19.20
21:42.64
24:00.67
1200m:
1300m:
1400m:
26:15.70
28:30.41
30:43.29
1500m:32:50.20


<< TOP >>
Programmanr. 7
28.2.10 - 14:20
Meisjes, 2000m vrije slagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fiona MeuffelsPatrickNT950436626:48.41
50m:
100m:
200m:
300m:
34.97
1:13.51
2:32.84
3:53.21
400m:
500m:
600m:
700m:
5:14.77
6:35.61
7:56.67
9:19.47
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:41.33
12:02.48
13:22.79
14:43.57
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
16:05.31
17:26.27
18:49.08
20:10.57
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
21:31.88
22:52.94
24:14.07
25:33.41
2000m:26:48.41


<< TOP >>
Programmanr. 8
28.2.10 - 14:20
Dames, 2000m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sarina PaulussenPatrick32:36.06930742631:19.70
50m:
100m:
200m:
300m:
36.54
1:17.98
2:46.16
4:16.45
400m:
500m:
600m:
700m:
5:48.39
7:21.09
8:54.16
10:27.48
800m:
900m:
1000m:
1100m:
12:00.11
13:33.29
15:08.51
16:44.41
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
18:21.58
19:59.70
21:38.09
23:16.22
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
24:55.48
26:34.70
28:13.42
29:51.58
2000m:31:19.70
2.Claudia CreemersDe Roersoppers33:10.42920286432:45.72
50m:
100m:
200m:
300m:
39.59
1:25.41
3:03.55
4:40.44
400m:
500m:
600m:
700m:
6:20.17
7:57.90
9:35.32
11:11.90
800m:
900m:
1000m:
1100m:
12:47.81
14:25.50
16:06.52
17:45.44
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
19:26.32
21:04.80
22:51.11
24:32.92
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
26:15.29
27:57.84
29:38.77
31:15.41
2000m:32:45.72
3.Samantha van der PluijmDe Roersoppers31:49.20910249033:09.73
50m:
100m:
200m:
300m:
41.72
1:27.50
3:04.69
4:42.70
400m:
500m:
600m:
700m:
6:19.03
7:56.79
9:34.50
11:12.00
800m:
900m:
1000m:
1100m:
12:52.29
14:31.61
16:11.70
17:53.02
1200m:
1300m:
1500m:
1600m:
19:32.70
21:13.54
24:36.79
26:19.14
1700m:
1800m:
1900m:
2000m:
28:02.23
29:45.54
31:28.59
33:09.73


<< TOP >>
Programmanr. 9
28.2.10 - 14:50
Jongens, 2000m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin MeuwissenPatrickNT950248531:10.30
50m:
100m:
200m:
300m:
31.51
1:10.11
2:42.54
4:15.09
400m:
500m:
600m:
700m:
5:46.39
7:18.51
8:52.82
10:25.26
800m:
900m:
1000m:
1100m:
11:58.82
13:34.77
15:08.26
16:41.39
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
18:13.51
19:50.06
21:28.20
23:07.61
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
24:44.09
26:23.92
28:03.86
29:45.09
2000m:31:10.30
2.Jordi HintzenPatrick38:38.11940390733:54.28
50m:
100m:
200m:
300m:
40.17
1:24.96
3:01.12
4:39.38
400m:
500m:
600m:
700m:
6:17.60
7:55.09
9:32.81
11:11.41
800m:
900m:
1000m:
1100m:
12:51.72
14:31.81
16:12.69
17:53.17
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
19:33.32
21:16.22
23:00.52
24:49.44
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
26:38.99
28:31.75
30:21.11
32:11.41
2000m:33:54.28


<< TOP >>
Programmanr. 10
28.2.10 - 15:30
Jongens, 2000m vrije slagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis CreemersDe Roersoppers28:50.28920224329:02.88
50m:
100m:
200m:
300m:
37.71
1:19.87
2:47.31
4:15.04
400m:
500m:
600m:
700m:
5:43.23
7:12.04
8:39.70
10:07.66
800m:
900m:
1000m:
1100m:
11:35.69
13:04.13
14:32.12
15:58.84
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
17:25.26
18:52.92
20:21.56
21:50.09
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
23:17.39
24:44.78
26:13.09
27:40.27
2000m:29:02.88


<< TOP >>
Programmanr. 11
28.2.10 - 16:00
Heren, 2000m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom van der SterrenPatrickNT850249524:46.72
50m:
100m:
200m:
300m:
33.61
1:11.16
2:27.64
3:43.01
400m:
500m:
600m:
700m:
4:58.62
6:14.30
7:29.66
8:45.43
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:00.48
11:15.31
12:30.41
13:44.29
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
14:58.74
16:12.98
17:27.33
18:42.13
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
19:55.86
21:09.44
22:22.88
23:36.64
2000m:24:46.72
2.Patrick CreemersRz25:39.54900057926:16.41
50m:
100m:
200m:
300m:
33.34
1:11.97
2:28.29
3:45.98
400m:
500m:
600m:
700m:
5:05.49
6:26.41
7:48.74
9:10.66
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:32.47
11:52.98
13:08.56
14:29.04
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.59
17:09.71
18:29.62
19:49.47
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
21:08.79
22:26.34
23:44.98
25:01.28
2000m:26:16.41
3.Mathijs MeijersDe Roersoppers27:27.73910340327:48.86
50m:
100m:
200m:
300m:
33.95
1:11.82
2:31.16
3:51.54
400m:
500m:
600m:
700m:
5:13.30
6:35.73
7:59.13
9:23.16
800m:
900m:
1000m:
1100m:
10:47.09
12:12.67
13:40.90
15:05.39
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:
16:30.73
17:56.22
19:21.86
20:47.80
1600m:
1700m:
1800m:
1900m:
22:14.22
23:40.11
25:05.73
26:30.86
2000m:27:48.86