Nr. 1. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 5. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 800m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 20. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 1500m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 1500m vrije slag  Senioren Open


20100228 Eiffel Swimmers PSV limietwedstrijd
Eindhoven, 28.2.2010


Programmanr. 1
28-02-2010 - 13:45
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia de Jonge't Tolhekke4:17.0086018264:25.00
50m:
100m:
30.72
1:04.17
150m:
200m:
1:38.05
2:11.85
250m:
300m:
2:45.10
3:18.37
350m:
400m:
3:51.75
4:25.00
2.Sharon van RouwendaalEiffel Swimmers PSV4:05.1493074224:27.58
50m:
100m:
30.69
1:04.18
150m:
200m:
30.76
2:11.64
250m:
300m:
30.93
3:19.32
350m:
400m:
3:53.72
4:27.58
3.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV4:26.7591037564:30.86
50m:
100m:
31.41
1:05.24
150m:
200m:
1:38.96
2:13.33
250m:
300m:
2:47.65
3:22.15
350m:
400m:
3:56.93
4:30.86
4.Lenneke van SchaikDe Dolfijn4:24.8686031244:31.54
50m:
100m:
31.54
1:06.09
150m:
200m:
31.55
2:15.07
250m:
300m:
1:40.87
3:22.96
350m:
400m:
3:57.74
4:31.54
5.Annemarie WorstOctopus4:39.0095000424:38.41
50m:
100m:
31.07
1:05.78
150m:
200m:
1:40.52
2:16.22
250m:
300m:
2:51.41
3:27.55
350m:
400m:
4:03.18
4:38.41
6.Iris PijtakAz&pc4:46.9693006024:40.80
50m:
100m:
32.73
1:08.02
150m:
200m:
33.11
2:19.25
250m:
300m:
1:43.52
3:30.92
350m:
400m:
4:06.45
4:40.80
7.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo4:34.2696049384:40.95
50m:
100m:
31.15
1:05.80
150m:
200m:
1:41.10
2:17.02
250m:
300m:
2:53.20
3:29.75
350m:
400m:
4:05.68
4:40.95
8.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda4:44.6791001184:42.21
50m:
100m:
31.20
1:05.69
150m:
200m:
1:40.68
2:16.68
250m:
300m:
2:52.76
3:29.60
350m:
400m:
4:06.09
4:42.21
9.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV4:59.8296016244:55.90
100m:1:10.17150m:3:03.11200m:2:24.89250m:4:18.81300m:3:40.95400m:4:55.90
10.Evelien van RuitenOrca4:44.5896029244:56.57
50m:
100m:
32.95
1:08.98
150m:
200m:
1:45.93
2:24.01
250m:
300m:
3:01.91
3:40.98
350m:
400m:
4:19.07
4:56.57
11.Milou SchraverusAz&pc5:31.8995038785:01.40
100m:1:12.20150m:3:09.05200m:2:30.98250m:4:25.13300m:3:47.15400m:5:01.40
12.Shireen PostAz&pc4:38.9995032865:01.72
50m:
100m:
33.92
1:11.13
150m:
200m:
1:49.58
2:27.91
250m:
300m:
3:06.54
3:45.30
350m:
400m:
4:23.74
5:01.72
13.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV5:00.6196018165:01.78
100m:1:10.17150m:3:05.37200m:2:26.52250m:4:23.55300m:3:44.46400m:5:01.78
14.Dèlenn van OostromGoSwim5:04.9396000565:02.55
100m:1:12.70150m:3:09.67200m:2:30.50250m:4:27.26300m:3:48.83400m:5:02.55
15.Sedona de KeijzerAz&pc5:33.0696031645:16.26
100m:1:13.61150m:3:14.52200m:2:33.65250m:4:36.88300m:3:56.08400m:5:16.26
16.Shannon MommersteegAquarijn5:16.1897023985:21.14
100m:1:14.03150m:3:18.18200m:2:35.54250m:4:41.42300m:3:59.53400m:5:21.14
17.Shirley VoetsNeptunus'585:24.3095048625:22.41
100m:1:13.59150m:3:19.08200m:2:36.21250m:4:42.83300m:4:01.71400m:5:22.41
18.Rebecca FairleyEiffel Swimmers PSV5:12.3897027365:31.09
100m:1:15.87150m:3:22.83200m:2:39.64250m:4:48.84300m:4:06.50400m:5:31.09
19.Sandra SchellekensNeptunus'585:19.5385034165:34.41
100m:1:17.98150m:3:26.38200m:2:43.42250m:4:53.29300m:4:10.16400m:5:34.41
AFGEMAmber ReijmVan Vliet Barracuda4:54.619405434


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-02-2010 - 13:57
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Job KienhuisEiffel Swimmers PSV3:46.1789016313:59.08
50m:
100m:
27.57
56.95
150m:
200m:
1:26.90
1:57.59
250m:
300m:
2:28.18
2:58.81
350m:
400m:
3:29.46
3:59.08
2.Arjen van der MeulenEiffel Swimmers PSV3:42.9187022234:01.22
50m:
100m:
28.34
58.98
150m:
200m:
1:30.10
2:01.43
250m:
300m:
2:31.56
3:01.59
350m:
400m:
3:31.95
4:01.22
3.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV4:00.0588035494:05.96
50m:
100m:
28.10
58.69
150m:
200m:
1:29.58
2:00.54
250m:
300m:
2:31.06
3:02.75
350m:
400m:
3:34.19
4:05.96
4.Rutger van OosterhoutEiffel Swimmers PSV4:13.7090021794:13.71
50m:
100m:
28.44
59.68
150m:
200m:
1:32.26
2:04.38
250m:
300m:
2:36.71
3:09.72
350m:
400m:
3:41.93
4:13.71
5.Raymond van de MerweWvz4:06.6086020774:16.81
50m:
100m:
29.27
1:01.03
150m:
200m:
1:33.63
2:06.69
250m:
300m:
2:39.42
3:12.09
350m:
400m:
3:44.38
4:16.81
6.Philippe RivardWvz3:57.2693012094:19.28
50m:
100m:
28.28
59.51
150m:
200m:
1:32.26
2:05.61
250m:
300m:
2:38.74
3:12.41
350m:
400m:
3:46.09
4:19.28
7.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV4:14.9590037494:21.60
50m:
100m:
28.67
1:00.45
150m:
200m:
1:33.83
2:06.88
250m:
300m:
2:40.15
3:13.73
350m:
400m:
3:47.90
4:21.60
8.Bas van VelthovenDe Dolfijn3:58.1285026954:22.38
50m:
100m:
26.42
54.64
150m:
200m:
1:24.52
1:54.62
250m:
300m:
2:36.42
3:12.27
350m:
400m:
3:47.53
4:22.38
9.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV4:26.6291019714:24.52
50m:
100m:
29.40
1:02.24
150m:
200m:
1:35.42
2:08.82
250m:
300m:
2:42.05
3:16.25
350m:
400m:
3:50.96
4:24.52
10.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV4:08.8494039194:25.03
50m:
100m:
29.51
1:02.56
150m:
200m:
1:35.78
2:09.75
250m:
300m:
2:43.39
3:17.69
350m:
400m:
3:51.86
4:25.03
11.Vincent van IperenOrca4:05.1791061794:25.17
50m:
100m:
28.58
1:00.59
150m:
200m:
1:33.71
2:07.24
250m:
300m:
2:42.19
3:17.06
350m:
400m:
3:51.63
4:25.17
12.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV4:17.0095007694:26.18
50m:
100m:
29.60
1:02.61
150m:
200m:
1:36.38
2:10.71
250m:
300m:
2:44.98
3:18.89
350m:
400m:
3:52.81
4:26.18
13.Mitch NottenZC Valkenburg4:09.8592025054:26.94
50m:
100m:
31.08
1:03.70
150m:
200m:
1:37.11
2:10.82
250m:
300m:
2:44.87
3:19.35
350m:
400m:
3:53.70
4:26.94
14.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV4:19.1393004614:35.20
50m:
100m:
30.28
1:03.93
150m:
200m:
1:38.62
2:13.89
250m:
300m:
2:48.94
3:24.74
350m:
400m:
4:00.28
4:35.20
15.Fred SminkDe Dolfijn4:14.8991045194:35.98
50m:
100m:
30.27
1:03.25
150m:
200m:
1:37.89
2:13.08
250m:
300m:
2:48.81
3:24.90
350m:
400m:
4:00.75
4:35.98
16.Levi HilbollingZPC Stadskanaal4:29.6195005934:36.80
50m:
100m:
31.09
1:05.84
150m:
200m:
1:41.35
2:17.50
250m:
300m:
2:52.06
3:27.65
350m:
400m:
4:02.40
4:36.80
17.Ruben DekkerDe Dolfijn4:12.6993006274:42.71
50m:
100m:
30.69
1:04.88
150m:
200m:
1:40.94
2:17.86
250m:
300m:
2:54.86
3:30.00
350m:
400m:
4:06.93
4:42.71
18.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV4:48.3794002774:50.66
50m:
100m:
31.74
1:07.69
150m:
200m:
1:44.27
2:21.31
250m:
300m:
2:58.92
3:36.64
350m:
400m:
4:14.35
4:50.66
19.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV4:56.8896006914:54.25
50m:
100m:
32.71
1:09.55
150m:
200m:
1:46.71
2:24.84
250m:
300m:
3:02.18
3:40.06
350m:
400m:
4:17.68
4:54.25
20.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV4:49.9196004274:56.44
50m:
100m:
32.35
1:09.61
150m:
200m:
1:47.34
2:25.48
250m:
300m:
3:03.34
3:41.57
350m:
400m:
4:19.50
4:56.44
AFGEMThomas van MierloEiffel Swimmers PSV4:19.669300353
AFGEMNiek PereboomWvz4:06.699305395


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-02-2010 - 14:08
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge DekkerEiffel Swimmers PSV25.00850062826.64
2.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV25.00840219227.98
3.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV28.63880500428.95
4.Femke LeenstraOrca28.54950303829.37
5.Chantal SendenZC Valkenburg30.39930069829.42
6.Inge PeppingDe Rijn28.87940230830.04
7.Adája StoetmanZPC Stadskanaal30.53960034830.47
8.Misty CoertZC Valkenburg31.95930016230.93
9.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV30.18930492231.24
10.Rixt VeldkampZPC Stadskanaal31.21940434431.41
11.Annika ArvinDe Dolfijn30.43950000831.45
12.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV30.36890723431.48
13.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn31.94960333831.61
14.Marre ZandringaOrca31.47970113632.13
15.Evelien van RuitenOrca32.78960292432.20
16.Kimberley van WijkZ&PC De Gouwe31.60940204032.38
17.Lisa van den EngWvz31.83960207032.56
18.Esmée SixEiffel Swimmers PSV32.84970049032.76
19.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV32.20940057432.95
20.Denise SchulpenAquarijn31.84970015833.02
21.Amber Stienstrad'ELFT36.08960444833.27
22.Daniëlle WijnenZ&PC De Gouwe33.31900430433.63
23.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn33.44950183234.11
24.Vivian OgundipeAz&pc34.71940682834.33
25.Laura van der AZPC Stadskanaal36.53970008034.46
26.Sanne van EsWvz34.05960040434.80
27.Germaine Tjou Tam SinDe Rijn38.36970050835.11
28.Jessica MandersZ&PV Nuenen35.72960400435.71
29.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV36.86960023435.73
30.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe35.87950008236.12
31.Manon de VosZ&PC De Gouwe37.56950163838.70
32.Jill van der JagtEiffel Swimmers PSV39.32970091039.18
33.Maayke VoetsZ&PV Nuenen39.52970298239.31
34.Amanda SelsZ&PC De Gouwe39.54960317440.90
35.Marjolein WijnenZ&PV Nuenen39.95970255642.03
AFGEMWillemijn KnotDe Dolfijn27.289002010


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-02-2010 - 14:15
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MarissenAz&pc25.28920218726.21
2.Maurice SoudantZ&PV Nuenen26.21930212526.58
3.Sil HovingEiffel Swimmers PSV26.37910394727.12
4.Ramon FredrikWetterwille27.70940393327.53
5.Mike vd ZandenEiffel Swimmers PSV27.06870390528.41
6.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV27.59900222328.59
7.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn28.33940095528.82
8.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV28.16920162128.86
9.Davey de VosZ&PC De Gouwe27.42890345129.51
10.Bart HavemanOrca30.22920409329.65
11.Thom WeverZwemvereniging Hoorn29.49910271130.29
12.Twan BootAz&pc31.34960120130.65
13.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn31.21960118531.70
14.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV32.10970048933.10
15.Luuk DragerDe Rijn32.96950405333.58
16.Bart CokZ&PC De Gouwe36.55970192136.41
AFGEMLars van der HeijdenEiffel Swimmers PSV27.409005167
AFGEMTim WagenmansAquarijn26.489104945
NGMarciano LynchWvz26.639401893


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-02-2010 - 14:18
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV27.79880500430.13
2.Evy WitloxDWK29.07880494630.72
3.Kimberley AlbersEiffel Swimmers PSV29.13920410231.42
4.Ilse KraaijeveldOrca30.62900211031.77
5.Maud van de MeerEiffel Swimmers PSV31.54920118031.88
6.Claire de WinterAz&pc32.13940605032.51
7.Fiona van HeerdeOrca32.14940366032.81
8.Loes van OoijenDe Rijn30.83920518032.84
9.Dian KortleveWiekslag31.50940213233.20
10.Iranila PattipilohyDe Dolfijn33.30960523033.53
11.Naomi JulicherWiekslag31.29920260634.01
Lieke JagerZ&PV Nuenen31.87870193034.01
13.Kim Anne BouwDWK33.04900050034.07
14.Chelsea MerfolDe Rijn32.95980087034.38
15.Maxime VerschuurDe Dolfijn31.81950080434.44
16.Samantha KardolZ&PV Nuenen34.20950297234.45
17.Angelique OertelEiffel Swimmers PSV32.36930761234.81
18.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV33.38950075436.13
19.Mette BijemanAquarijn35.78950628236.52
20.Tessa MolDe Rijn34.57950139637.07
21.Evelien KipOZ&PC34.61920093237.36
22.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn41.39960388440.64
23.Dian van LeeuwenEiffel Swimmers PSV46.27980383844.07
24.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe41.25980136044.96
AFGEMKristine ZwaanZwemvereniging Hoorn35.709604426


<< TOP >>
Programmanr. 6
28-02-2010 - 14:23
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Willem Kees RoosOrca28.54940269329.66
2.Wessel van der MaarelDe Rijn28.89930032529.76
3.Mike van de KraatsDe Rijn31.37960034332.58
4.Frank HovenierNeptunus'5833.07850323932.72
5.Mark van DintherNeptunus'5835.20940147136.15
6.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn37.11960052736.65
7.Mark DrosZ&PC De Gouwe39.41960150937.73


<< TOP >>
Programmanr. 7
28-02-2010 - 14:24
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV2:35.4593025682:41.98
50m:36.46100m:1:17.35150m:1:59.35200m:2:41.98
2.Géke HeinsbroekWvz2:38.8293003122:45.73
50m:37.55100m:1:19.07150m:2:01.54200m:2:45.73
3.Marjolein DelnoDe Rijn2:38.4894000242:48.57
50m:38.39100m:1:21.33150m:2:04.47200m:2:48.57
4.Jessie SmedingOrca2:40.8395045282:51.79
50m:39.00100m:1:22.67150m:2:07.03200m:2:51.79
5.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:48.9796001122:54.58
50m:39.66100m:1:23.91150m:2:08.78200m:2:54.58
6.Irene TeuferDe Dolfijn2:55.3896023402:57.76
50m:39.49100m:1:24.67150m:2:11.29200m:2:57.76
7.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV2:55.7097025622:59.64
50m:40.57100m:1:26.31150m:2:12.59200m:2:59.64
8.Femke SwierZwemvereniging Hoorn2:57.8993051222:59.67
50m:39.74100m:1:25.00150m:2:11.86200m:2:59.67
9.Sanne BommerDe Dolfijn2:55.1495011323:01.61
50m:41.39100m:1:27.71150m:2:14.54200m:3:01.61
10.Marte StoorvogelDe Rijn2:55.0695014083:02.20
50m:40.46100m:1:26.65150m:2:14.17200m:3:02.20
11.Suzanne de VriesAz&pc2:55.9495006283:03.11
50m:40.77100m:1:26.52150m:2:14.79200m:3:03.11
12.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe3:00.5397014783:03.57
50m:41.41100m:1:29.22150m:2:17.71200m:3:03.57
13.Marit VisscherDAW-Finenzo2:56.9496000043:04.53
50m:41.30100m:1:28.59150m:2:16.32200m:3:04.53
14.Isolde D'hertEiffel Swimmers PSV3:04.6097025643:07.06
50m:41.98100m:1:29.24150m:2:18.31200m:3:07.06
15.Elke van den HurkZ&PV Nuenen3:02.2896018143:10.88
50m:42.85100m:1:32.71150m:2:23.04200m:3:10.88
16.Rebecca JagerZC De Toekomst3:14.8198004023:26.73
50m:45.51100m:1:38.64150m:2:33.71200m:3:26.73
17.Sandra SchellekensNeptunus'583:26.2285034163:41.70
50m:48.21100m:1:45.42150m:2:43.60200m:3:41.70
AFGEMTamara BrouwersEiffel Swimmers PSV3:14.119802494


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-02-2010 - 14:33
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV2:15.1889006492:25.23
50m:32.40100m:1:09.36150m:1:46.99200m:2:25.23
2.Ruud van HeerbeekZ&PV Nuenen2:37.2493017692:36.31
50m:34.82100m:1:15.47150m:1:56.76200m:2:36.31
3.Patrick MolenkampDAW-Finenzo2:38.7988024272:40.87
50m:34.78100m:1:15.47150m:1:58.10200m:2:40.87
4.Jens KobesenZPC Stadskanaal2:46.0995001172:42.90
50m:35.79100m:1:17.33150m:2:00.08200m:2:42.90
5.Marco BarkhuisZPC Stadskanaal2:50.5595002792:43.28
50m:35.57100m:1:17.41150m:2:00.55200m:2:43.28
6.Koen van LieshoutEiffel Swimmers PSVNT95034452:43.67
50m:37.05100m:1:18.99150m:2:01.44200m:2:43.67
7.Wigbertson IseniaSithoc Swimming Club2:50.34WI19862:45.08
50m:35.35100m:1:17.15150m:2:01.58200m:2:45.08
8.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV2:41.5696010072:49.32
50m:37.57100m:1:21.28150m:2:05.69200m:2:49.32
9.Maarten ArntzDe Rijn2:38.5593019212:50.66
50m:36.98100m:1:21.03150m:2:05.82200m:2:50.66
10.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:38.5796004692:50.67
50m:37.38100m:1:21.09150m:2:06.05200m:2:50.67
11.Jeffrey BakkerZ&PC De Gouwe2:50.3794023172:57.72
50m:40.63100m:1:25.41150m:2:11.42200m:2:57.72
12.Klaas SchouteDAW-Finenzo2:48.4595008913:02.94
50m:41.19100m:1:28.47150m:2:15.91200m:3:02.94
13.Beau KneppersOude Veer3:00.4097031573:03.83
50m:41.34100m:1:28.83150m:2:17.66200m:3:03.83
14.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn3:05.5996010753:06.64
50m:40.89100m:1:29.74150m:2:19.74200m:3:06.64
AFGEMArvid MunstersEiffel Swimmers PSV2:31.119203625


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-02-2010 - 14:41
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge DekkerEiffel Swimmers PSV51.35850062855.76
50m:26.96100m:55.76
2.Joëlle SchepsWvz56.45920236457.54
50m:28.17100m:57.54
3.Ilse KraaijeveldOrca54.52900211057.75
50m:27.96100m:57.75
4.Chantal SendenZC Valkenburg57.61930069858.47
50m:28.38100m:58.47
5.Clarissa van RheenenEiffel Swimmers PSV54.76910827058.90
50m:28.55100m:58.90
6.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV52.88840219258.91
50m:28.22100m:58.91
7.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn57.08930221659.22
50m:28.78100m:59.22
8.Sharon van RouwendaalEiffel Swimmers PSV58.29930742259.29
50m:29.16100m:59.29
9.Marieke NijhuisOZ&PC57.80920129659.31
50m:28.61100m:59.31
10.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSV58.66950565259.45
50m:29.13100m:59.45
11.Femke LeenstraOrca56.8995030381:00.26
50m:29.08100m:1:00.26
12.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo59.6896049381:01.43
50m:29.50100m:1:01.43
13.Inge PeppingDe Rijn59.1794023081:01.45
50m:29.75100m:1:01.45
14.Merle VerkijkWvz59.6794002781:01.54
50m:29.82100m:1:01.54
15.Misty CoertZC Valkenburg1:03.4593001621:01.98
50m:29.76100m:1:01.98
16.Loes van OoijenDe Rijn58.8892051801:02.65
50m:30.40100m:1:02.65
17.Marre ZandringaOrca1:01.9797011361:03.05
50m:30.24100m:1:03.05
18.Fiona van HeerdeOrca1:01.1694036601:03.11
50m:30.54100m:1:03.11
19.Samantha KardolZ&PV Nuenen1:03.0795029721:03.42
50m:31.24100m:1:03.42
20.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:00.8295008041:03.64
50m:30.74100m:1:03.64
21.Evelien KipOZ&PC1:03.9092009321:03.91
50m:30.62100m:1:03.91
22.Amber Stienstrad'ELFT1:04.1296044481:04.11
50m:30.75100m:1:04.11
23.Jessie SmedingOrca1:00.6795045281:04.45
50m:31.04100m:1:04.45
24.Judith VeldmanEemsrobben1:03.5597024221:05.00
50m:31.38100m:1:05.00
25.Esmée SixEiffel Swimmers PSV1:03.6897004901:05.01
50m:30.96100m:1:05.01
26.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV1:01.1894005741:05.16
50m:31.16100m:1:05.16
27.Amber ReijmVan Vliet Barracuda1:03.1094054341:05.24
50m:31.31100m:1:05.24
28.Mette BijemanAquarijn1:02.4895062821:05.85
50m:31.09100m:1:05.85
29.Sedona de KeijzerAz&pc1:06.3696031641:06.48
50m:32.03100m:1:06.48
30.Linda KampermanAquarijn1:03.6896012381:06.80
50m:31.74100m:1:06.80
31.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV1:07.3895047301:07.69
50m:32.25100m:1:07.69
32.Sanne van EsWvz1:04.3796004041:07.85
50m:32.38100m:1:07.85
33.Robin PameijerDe Dolfijn1:05.4097019781:07.88
50m:33.68100m:1:07.88
34.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:05.1798000681:08.05
50m:32.71100m:1:08.05
35.Shirley VoetsNeptunus'581:05.8395048621:08.07
50m:33.34100m:1:08.07
36.Annika ArvinDe Dolfijn1:03.7595000081:08.21
50m:33.44100m:1:08.21
37.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:04.7095018321:08.38
50m:33.04100m:1:08.38
38.Germaine Tjou Tam SinDe Rijn1:09.1897005081:08.85
50m:33.17100m:1:08.85
39.Laura van der AZPC Stadskanaal1:13.2497000801:09.80
50m:33.69100m:1:09.80
40.Gaby ZittersteijnDe Rijn1:07.2397001041:09.88
50m:33.37100m:1:09.88
41.Manon BroezeAz&pc1:13.2897034681:10.93
50m:34.07100m:1:10.93
42.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe1:06.8995000821:11.08
50m:34.37100m:1:11.08
43.Shannon MommersteegAquarijn1:06.2097023981:11.93
50m:33.68100m:1:11.93
44.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn1:12.5196038841:12.15
50m:34.52100m:1:12.15
45.Rebecca JagerZC De Toekomst1:09.6598004021:12.96
50m:36.34100m:1:12.96
46.Jill van der JagtEiffel Swimmers PSV1:11.2297009101:13.53
50m:34.75100m:1:13.53
47.Marjolein WijnenZ&PV Nuenen1:20.8197025561:23.37
50m:39.98100m:1:23.37
AFGEMNina van KoeckhovenMEGA zwemteam56.09MEGA/013/83
AFGEMKristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:04.709604426


<< TOP >>
Programmanr. 10
28-02-2010 - 14:51
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost ReijnsDe Dolfijn48.36870272551.35
50m:25.17100m:51.35
2.Robbert DonkWiekslag50.33890074551.88
50m:25.13100m:51.88
3.Jasper van MierloEiffel Swimmers PSV50.02900200553.20
50m:25.86100m:53.20
4.Arjan van der PlaatMNC Dordrecht48.83860240353.46
50m:25.74100m:53.46
5.Arjen van der MeulenEiffel Swimmers PSV50.78870222354.75
50m:26.77100m:54.75
6.Sil HovingEiffel Swimmers PSV53.39910394755.31
50m:27.15100m:55.31
7.Job KienhuisEiffel Swimmers PSV52.94890163155.59
50m:27.16100m:55.59
8.Tom VerbeekHet Y52.69880352756.24
50m:26.86100m:56.24
9.Laurens PeppingDe Rijn54.10920352956.71
50m:27.49100m:56.71
10.Willem Kees RoosOrca53.72940269356.87
50m:27.52100m:56.87
11.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV54.64900222356.93
50m:27.78100m:56.93
12.Thom WeverZwemvereniging Hoorn55.57910271157.31
50m:27.95100m:57.31
13.Ramon FredrikWetterwille57.60940393357.91
50m:27.89100m:57.91
14.Thomas NijenhuisOZ&PC57.89910556557.98
50m:27.43100m:57.98
15.Jan BatstraHet Y54.03930273758.41
50m:27.58100m:58.41
16.Mike vd ZandenEiffel Swimmers PSV54.03870390558.59
50m:28.32100m:58.59
17.Levi HilbollingZPC Stadskanaal1:02.27950059359.21
50m:28.26100m:59.21
18.Andy OnderstalDe Dolfijn57.03950488959.37
50m:28.45100m:59.37
19.Davey de VosZ&PC De Gouwe55.7889034511:01.09
50m:29.46100m:1:01.09
20.Frank HovenierNeptunus'581:01.5185032391:01.44
50m:29.56100m:1:01.44
21.Fred SminkDe Dolfijn55.8791045191:01.97
50m:29.40100m:1:01.97
22.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV1:02.0696014591:02.37
50m:29.94100m:1:02.37
23.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV1:00.6396004271:03.39
50m:30.05100m:1:03.39
24.Jens KobesenZPC Stadskanaal1:00.1695001171:03.43
50m:29.74100m:1:03.43
25.Donny van den BoschAquarijn1:01.3695020011:03.52
50m:29.84100m:1:03.52
26.Daniël BuijsAz&pc1:08.0596001831:03.56
50m:30.77100m:1:03.56
27.Luuk DragerDe Rijn1:06.1095040531:07.90
50m:31.82100m:1:07.90
28.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV1:04.4997004891:08.31
50m:32.43100m:1:08.31
29.Bart CokZ&PC De Gouwe1:10.4297019211:11.58
50m:34.51100m:1:11.58
DISMart TheunissenZC Valkenburg58.139500483
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMTim WagenmansAquarijn54.369104945
NGMarciano LynchWvz54.509401893


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-02-2010 - 14:57
Dames, 800m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien van RuitenOrca9:42.66960292410:17.22
50m:
100m:
150m:
32.46
1:09.87
1:48.29
200m:
250m:
300m:
2:28.16
3:07.52
3:47.45
350m:
400m:
450m:
4:26.76
5:05.63
5:44.81
500m:
550m:
600m:
6:24.38
7:03.12
7:43.02
650m:
700m:
750m:
8:22.08
9:01.31
9:39.65
800m:10:17.22
2.Dèlenn van OostromGoSwimNT960005610:21.38
50m:
100m:
150m:
34.66
1:13.87
1:53.08
200m:
250m:
300m:
2:32.77
3:12.34
3:51.78
350m:
400m:
450m:
4:31.20
5:10.75
5:50.30
500m:
550m:
600m:
6:29.36
7:09.24
7:48.64
650m:
700m:
750m:
8:28.31
9:07.39
9:45.65
800m:10:21.38
DISPascalle RoversZwemvereniging Hoorn9:57.189301064
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGEMIrene TeuferDe Dolfijn10:23.799602340


<< TOP >>
Programmanr. 12
28-02-2010 - 15:09
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evy WitloxDWK1:02.4388049461:06.38
50m:32.57100m:1:06.38
2.Ilse KraaijeveldOrca1:04.1690021101:07.12
50m:33.26100m:1:07.12
3.Kimberley AlbersEiffel Swimmers PSV1:02.0492041021:07.74
50m:33.21100m:1:07.74
4.Annemarie WorstOctopus1:06.3795000421:08.23
50m:33.58100m:1:08.23
5.Maud van de MeerEiffel Swimmers PSV1:10.5992011801:08.97
50m:33.54100m:1:08.97
6.Claire de WinterAz&pc1:10.2994060501:10.78
50m:34.75100m:1:10.78
7.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:07.8596033381:11.39
50m:34.41100m:1:11.39
8.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:08.3793051221:11.54
50m:34.90100m:1:11.54
9.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV1:08.2893049221:11.63
50m:35.10100m:1:11.63
10.Iris PijtakAz&pc1:12.8793006021:12.06
50m:35.30100m:1:12.06
11.Fiona van HeerdeOrca1:09.1794036601:12.86
50m:35.67100m:1:12.86
12.Naomi JulicherWiekslag1:06.4892026061:13.38
50m:35.34100m:1:13.38
13.Kim Anne BouwDWK1:11.4890005001:13.62
50m:35.53100m:1:13.62
14.Denise SchulpenAquarijn1:08.8697001581:13.69
50m:35.72100m:1:13.69
15.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:13.0196052301:14.09
50m:35.64100m:1:14.09
16.Chelsea MerfolDe Rijn1:09.7698008701:15.15
50m:36.38100m:1:15.15
17.Rixt VeldkampZPC Stadskanaal1:13.7794043441:15.25
50m:36.38100m:1:15.25
18.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV1:11.4695007541:15.53
50m:37.31100m:1:15.53
19.Tessa MolDe Rijn1:13.5695013961:17.43
50m:37.54100m:1:17.43
20.Robin PameijerDe Dolfijn1:14.0997019781:18.05
50m:40.12100m:1:18.05
21.Gaby ZittersteijnDe Rijn1:13.9697001041:18.56
50m:38.41100m:1:18.56
22.Marit VisscherDAW-Finenzo1:13.6596000041:19.11
50m:37.70100m:1:19.11
23.Germaine Tjou Tam SinDe Rijn1:18.0297005081:20.46
50m:39.21100m:1:20.46
24.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV1:16.3696018161:20.71
50m:39.11100m:1:20.71
25.Amanda SelsZ&PC De Gouwe1:21.2096031741:25.41
50m:41.62100m:1:25.41
26.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:22.0895016381:26.28
50m:41.51100m:1:26.28
27.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe1:30.5998013601:36.29
50m:47.03100m:1:36.29
28.Dian van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:36.6698038381:36.91
50m:46.75100m:1:36.91


<< TOP >>
Programmanr. 13
28-02-2010 - 15:16
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV55.1691019711:00.87
50m:30.04100m:1:00.87
2.Raymond van de MerweWvz57.5186020771:02.90
50m:30.57100m:1:02.90
3.Ruben DekkerDe Dolfijn59.9093006271:03.55
50m:31.71100m:1:03.55
4.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV1:01.0594039191:04.59
50m:31.53100m:1:04.59
5.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:00.4894009551:04.78
50m:31.42100m:1:04.78
6.Wessel van der MaarelDe Rijn1:01.5993003251:05.06
50m:31.55100m:1:05.06
7.Willem Kees RoosOrca1:00.0394026931:06.67
50m:33.03100m:1:06.67
8.Thomas NijenhuisOZ&PC1:07.7691055651:08.17
50m:33.28100m:1:08.17
9.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV1:08.4794002771:09.07
50m:33.48100m:1:09.07
10.Maarten ArntzDe Rijn1:04.0493019211:09.66
50m:33.19100m:1:09.66
11.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV1:04.9693004611:09.73
50m:33.50100m:1:09.73
12.Mike van de KraatsDe Rijn1:05.2596003431:09.88
50m:33.81100m:1:09.88
13.Koen van LieshoutEiffel Swimmers PSV1:07.0895034451:10.60
50m:35.07100m:1:10.60
14.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:10.1096011851:10.92
50m:34.52100m:1:10.92
15.Twan BootAz&pc1:13.5896012011:12.51
50m:35.05100m:1:12.51
16.Donny van den BoschAquarijn1:10.0895020011:14.37
50m:36.34100m:1:14.37
17.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV1:13.3996006911:18.13
50m:37.73100m:1:18.13
18.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:20.4396015091:22.73
AFGEMLars van der HeijdenEiffel Swimmers PSV1:03.979005167


<< TOP >>
Programmanr. 14
28-02-2010 - 15:20
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van RouwendaalEiffel Swimmers PSV2:13.5493074222:20.17
50m:31.49100m:1:07.12150m:1:44.11200m:2:20.17
2.Lenneke van SchaikDe Dolfijn2:12.5486031242:20.32
50m:32.27100m:1:08.38150m:1:44.79200m:2:20.32
3.Merle VerkijkWvz2:20.6494002782:23.90
50m:31.74100m:1:08.23150m:1:45.45200m:2:23.90
4.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:16.5693022162:31.37
50m:33.16100m:1:11.27150m:1:51.09200m:2:31.37
5.Femke LeenstraOrca2:28.5095030382:34.14
50m:32.49100m:1:10.02150m:1:50.17200m:2:34.14
6.Adája StoetmanZPC Stadskanaal2:35.0596003482:36.81
50m:32.33100m:1:11.87150m:1:54.54200m:2:36.81
7.Annika ArvinDe Dolfijn2:32.6295000082:42.08
50m:35.01100m:1:14.79150m:1:58.03200m:2:42.08
8.Irene TeuferDe Dolfijn2:44.0296023402:44.57
50m:34.70100m:1:15.94150m:1:59.66200m:2:44.57
9.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV2:42.8696016242:45.15
50m:35.74100m:1:17.08150m:2:00.21200m:2:45.15
DISLisa van den EngWvz2:41.7896020702:49.78
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:35.42100m:1:18.01150m:2:03.14200m:2:49.78
AFGEMWillemijn KnotDe Dolfijn2:22.229002010


<< TOP >>
Programmanr. 15
28-02-2010 - 15:24
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joeri VerlindenEiffel Swimmers PSV1:51.3688035492:04.59
50m:27.62100m:59.40150m:1:32.07200m:2:04.59
2.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV1:57.9290033152:08.05
50m:28.11100m:1:00.04150m:1:33.35200m:2:08.05
3.Mitch NottenZC Valkenburg2:08.1292025052:14.43
50m:29.10100m:1:02.48150m:1:37.98200m:2:14.43
4.Maurice SoudantZ&PV Nuenen2:12.2193021252:15.53
50m:29.70100m:1:03.95150m:1:40.46200m:2:15.53
5.Vincent van IperenOrca2:08.7591061792:17.73
50m:29.54100m:1:04.03150m:1:40.84200m:2:17.73
6.Ramon FredrikWetterwille2:25.3094039332:24.40
50m:32.10100m:1:07.93150m:1:46.02200m:2:24.40
7.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV2:50.6996010072:48.78
50m:33.69100m:1:14.71150m:2:01.30200m:2:48.78
8.Andy OnderstalDe Dolfijn2:28.2695048892:50.67
50m:33.86100m:1:17.22150m:2:04.31200m:2:50.67
DISDanny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:51.7296005272:56.59
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:35.27100m:1:19.15150m:2:07.00200m:2:56.59
AFGEMArvid MunstersEiffel Swimmers PSV2:25.139203625
AFGEMNiek PereboomWvz2:09.789305395


<< TOP >>
Programmanr. 16
28-02-2010 - 15:28
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joëlle SchepsWvz2:17.3492023642:19.56
50m:30.14100m:1:07.53150m:1:48.26200m:2:19.56
2.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV2:14.5688050042:21.05
50m:30.07100m:1:04.83150m:1:49.02200m:2:21.05
3.Marjolein DelnoDe Rijn2:20.1794000242:25.14
50m:32.04100m:1:09.08150m:1:51.88200m:2:25.14
4.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV2:10.5384021922:27.75
50m:30.69100m:1:09.36150m:1:53.39200m:2:27.75
5.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV2:27.2691037562:28.94
50m:30.72100m:1:11.50150m:1:56.14200m:2:28.94
6.Géke HeinsbroekWvz2:23.4993003122:31.26
50m:32.93100m:1:13.33150m:1:56.07200m:2:31.26
7.Marieke NijhuisOZ&PC2:29.3392012962:32.47
50m:33.06100m:1:12.48150m:1:59.40200m:2:32.47
8.Inge PeppingDe Rijn2:24.1594023082:33.59
50m:32.43100m:1:13.42150m:1:59.26200m:2:33.59
9.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSV2:31.6495056522:36.16
50m:35.49100m:1:17.34150m:2:01.75200m:2:36.16
10.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV2:33.3494005742:36.82
50m:33.52100m:1:14.24150m:2:02.20200m:2:36.82
11.Dian KortleveWiekslag2:31.5394021322:37.03
50m:33.14100m:1:13.09150m:2:01.24200m:2:37.03
12.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo2:35.3796049382:39.34
50m:33.37100m:1:13.80150m:2:04.93200m:2:39.34
13.Kimberley van WijkZ&PC De Gouwe2:29.3694020402:39.45
50m:32.99100m:1:13.21150m:2:01.52200m:2:39.45
14.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV2:35.4889072342:39.65
50m:32.56100m:1:15.00150m:2:03.14200m:2:39.65
15.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:31.5496001122:40.54
50m:35.07100m:1:17.48150m:2:02.79200m:2:40.54
16.Tessa VermeulenDe Dolfijn2:37.2398000682:41.14
50m:35.85100m:1:16.99150m:2:04.14200m:2:41.14
17.Milou SchraverusAz&pc2:52.4895038782:42.71
50m:33.98100m:1:17.60150m:2:08.43200m:2:42.71
18.Judith VeldmanEemsrobben2:38.5197024222:43.34
50m:35.52100m:1:19.00150m:2:05.73200m:2:43.34
19.Esmée SixEiffel Swimmers PSV2:38.7697004902:43.59
50m:36.01100m:1:17.58150m:2:06.32200m:2:43.59
20.Linda KampermanAquarijn2:39.8296012382:43.79
50m:34.71100m:1:18.53150m:2:08.41200m:2:43.79
21.Sanne BommerDe Dolfijn2:38.4195011322:44.66
50m:35.29100m:1:18.85150m:2:07.01200m:2:44.66
22.Shireen PostAz&pc2:38.0095032862:46.89
50m:33.94100m:1:20.07150m:2:09.98200m:2:46.89
23.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe2:47.4797014782:47.82
50m:38.92100m:1:22.26150m:2:10.36200m:2:47.82
24.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV2:48.5696002342:48.49
50m:37.87100m:1:22.69150m:2:10.54200m:2:48.49
25.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV2:42.7596018162:50.28
50m:38.99100m:1:23.04150m:2:11.31200m:2:50.28
26.Tessa MolDe Rijn2:44.6795013962:51.17
50m:38.29100m:1:20.16150m:2:12.10200m:2:51.17
27.Sedona de KeijzerAz&pc2:45.0196031642:51.64
50m:38.02100m:1:23.42150m:2:14.78200m:2:51.64
28.Marte StoorvogelDe Rijn2:46.8695014082:53.81
50m:42.42100m:1:26.29150m:2:12.86200m:2:53.81
29.Iranila PattipilohyDe Dolfijn2:45.3996052302:56.35
50m:38.54100m:1:22.92150m:2:16.11200m:2:56.35
30.Elke van den HurkZ&PV Nuenen2:54.8196018142:56.80
50m:39.65100m:1:28.65150m:2:18.81200m:2:56.80
31.Jessica MandersZ&PV Nuenen3:01.7396040042:56.93
50m:38.97100m:1:26.02150m:2:18.64200m:2:56.93
32.Chelsea MerfolDe Rijn2:46.9498008702:58.31
50m:39.82100m:1:23.19150m:2:16.36200m:2:58.31
33.Rebecca JagerZC De Toekomst2:55.1498004023:05.45
50m:44.50100m:1:34.43150m:2:27.08200m:3:05.45
34.Jill van der JagtEiffel Swimmers PSV3:04.0597009103:05.50
50m:42.47100m:1:31.10150m:2:25.19200m:3:05.50
35.Maayke VoetsZ&PV Nuenen3:04.1597029823:12.35
50m:45.06100m:1:35.84150m:2:29.54200m:3:12.35
NG.ZAMiloes RozemullerZwemvereniging Hoorn2:43.479501832
AFGEMTamara BrouwersEiffel Swimmers PSV2:53.289802494


<< TOP >>
Programmanr. 17
28-02-2010 - 15:43
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost ReijnsDe Dolfijn2:01.2087027252:09.71
50m:28.15100m:1:02.41150m:1:41.05200m:2:09.71
2.Bram DekkerEiffel Swimmers PSV2:02.7589006492:09.75
50m:28.20100m:1:02.38150m:1:39.01200m:2:09.75
3.Raymond van de MerweWvz2:05.0786020772:11.58
50m:28.38100m:1:03.03150m:1:41.23200m:2:11.58
4.Mike MarissenAz&pc2:06.4492021872:12.77
50m:27.72100m:1:03.43150m:1:41.50200m:2:12.77
5.Philippe RivardWvz2:05.2793012092:17.36
50m:28.88100m:1:04.02150m:1:44.53200m:2:17.36
6.Rutger van OosterhoutEiffel Swimmers PSV2:17.8090021792:20.42
50m:28.45100m:1:04.96150m:1:50.24200m:2:20.42
7.Tom VerbeekHet Y2:08.4888035272:20.72
50m:29.16100m:1:07.55150m:1:48.73200m:2:20.72
8.Steven NonnekesEiffel Swimmers PSV2:10.6990037492:20.82
50m:28.54100m:1:05.78150m:1:47.82200m:2:20.82
9.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV2:14.9294039192:22.00
50m:29.78100m:1:06.65150m:1:49.89200m:2:22.00
10.Ruud van HeerbeekZ&PV Nuenen2:20.4693017692:23.59
50m:30.99100m:1:10.37150m:1:52.97200m:2:23.59
11.Patrick MolenkampDAW-Finenzo2:15.4888024272:24.46
50m:30.06100m:1:08.80150m:1:51.51200m:2:24.46
12.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV2:19.9895007692:24.70
50m:30.71100m:1:07.84150m:1:52.34200m:2:24.70
Geert JanssenEiffel Swimmers PSV2:19.2592016212:24.70
50m:30.72100m:1:09.14150m:1:51.83200m:2:24.70
14.Laurens PeppingDe Rijn2:15.5592035292:24.89
50m:29.95100m:1:09.48150m:1:51.67200m:2:24.89
15.Thom WeverZwemvereniging Hoorn2:23.2991027112:25.08
50m:32.02100m:1:09.53150m:1:54.05200m:2:25.08
16.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:18.9294009552:25.78
50m:29.30100m:1:05.63150m:1:51.39200m:2:25.78
17.Ian van der HulstEiffel Swimmers PSV2:30.0084010212:26.17
50m:29.70100m:1:10.33150m:1:53.26200m:2:26.17
18.Mart TheunissenZC Valkenburg2:28.1895004832:27.94
50m:30.62100m:1:11.52150m:1:55.42200m:2:27.94
19.Jeffrey BakkerZ&PC De Gouwe2:26.9094023172:32.97
50m:32.68100m:1:12.34150m:1:57.59200m:2:32.97
20.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:35.4896004692:33.29
50m:35.32100m:1:14.11150m:1:58.84200m:2:33.29
21.Maarten ArntzDe Rijn2:17.8793019212:33.91
50m:32.90100m:1:12.49150m:1:57.15200m:2:33.91
22.Wigbertson IseniaSithoc Swimming Club2:40.32WI19862:36.05
50m:29.21100m:1:10.30150m:1:56.63200m:2:36.05
23.Daniël BuijsAz&pc2:43.7796001832:37.74
50m:34.24100m:1:15.33150m:2:04.29200m:2:37.74
24.Klaas SchouteDAW-Finenzo2:36.2595008912:38.97
50m:34.76100m:1:17.32150m:2:04.79200m:2:38.97
25.Twan BootAz&pc2:34.6296012012:39.53
50m:33.19100m:1:14.91150m:2:02.79200m:2:39.53
26.Bart HavemanOrca2:28.0092040932:40.25
50m:32.28100m:1:16.19150m:2:03.92200m:2:40.25
27.Donny van den BoschAquarijn2:36.2095020012:40.52
50m:32.82100m:1:14.20150m:2:03.09200m:2:40.52
28.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV2:35.5296014592:44.61
50m:32.13100m:1:15.73150m:2:06.26200m:2:44.61
29.Luuk DragerDe Rijn2:45.1495040532:54.22
50m:35.58100m:1:18.63150m:2:13.28200m:2:54.22
30.Bart CokZ&PC De Gouwe2:55.6697019213:02.92
50m:41.06100m:1:28.59150m:2:22.75200m:3:02.92


<< TOP >>
Programmanr. 18
28-02-2010 - 15:54
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique OertelEiffel Swimmers PSV34.29930761236.60
2.Suzanne de VriesAz&pc37.56950062838.31
3.Jessie SmedingOrca35.14950452838.48
4.Marit VisscherDAW-Finenzo36.53960000438.54
5.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe39.50950008241.40
6.Manon de VosZ&PC De Gouwe40.76950163842.24
7.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn42.33960388443.63
AFGEMMarjolein WijnenZ&PV Nuenen45.799702556


<< TOP >>
Programmanr. 19
28-02-2010 - 15:55
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jan BatstraHet Y31.96930273734.10
2.Davey de VosZ&PC De Gouwe30.82890345134.73
3.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn37.90960107537.95
4.Mark van DintherNeptunus'5836.64940147138.19
5.Beau KneppersOude Veer42.33970315740.84


<< TOP >>
Programmanr. 20
28-02-2010 - 15:57
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV23.32840219225.66
2.Ilse KraaijeveldOrca24.85900211026.38
3.Chantal SendenZC Valkenburg26.42930069827.11
4.Kimberley AlbersEiffel Swimmers PSV26.54920410227.61
5.Maud van de MeerEiffel Swimmers PSV25.51920118027.70
6.Misty CoertZC Valkenburg29.29930016228.07
7.Claire de WinterAz&pc28.19940605028.31
8.Annemarie WorstOctopus28.45950004228.36
9.Femke LeenstraOrca26.52950303828.49
10.Femke SwierZwemvereniging Hoorn27.26930512228.52
11.Loes van OoijenDe Rijn27.17920518028.61
12.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.61960333828.95
13.Marre ZandringaOrca28.51970113628.99
14.Amber Stienstrad'ELFT29.61960444829.37
15.Samantha KardolZ&PV Nuenen29.48950297229.43
16.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV29.47930256829.44
17.Adája StoetmanZPC Stadskanaal29.01960034829.72
18.Maxime VerschuurDe Dolfijn27.77950080429.80
19.Amber ReijmVan Vliet Barracuda29.89940543430.09
20.Mette BijemanAquarijn29.12950628230.14
21.Denise SchulpenAquarijn28.95970015830.27
22.Germaine Tjou Tam SinDe Rijn30.83970050830.42
23.Evelien van RuitenOrca29.82960292430.45
24.Robin PameijerDe Dolfijn30.15970197830.61
25.Sanne van EsWvz29.36960040430.71
26.Naomi JulicherWiekslag28.84920260630.99
Esmée SixEiffel Swimmers PSV30.30970049030.99
28.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV29.20950075431.09
29.Vivian OgundipeAz&pc31.01940682831.11
30.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV30.55950473031.31
31.Gaby ZittersteijnDe Rijn30.42970010431.60
32.Manon BroezeAz&pc33.51970346832.33
33.Laura van der AZPC StadskanaalNT970008032.60
34.Shannon MommersteegAquarijn30.91970239833.15
35.Amanda SelsZ&PC De Gouwe34.16960317435.71
36.Dian van LeeuwenEiffel Swimmers PSV38.80980383839.04
37.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe37.56980136040.26
AFGEMKristine ZwaanZwemvereniging Hoorn29.239604426
AFGEMNina van KoeckhovenMEGA zwemteam26.12MEGA/013/83


<< TOP >>
Programmanr. 21
28-02-2010 - 16:03
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robbert DonkWiekslag23.15890074523.75
2.Jasper van MierloEiffel Swimmers PSV23.04900200524.12
3.Sil HovingEiffel Swimmers PSV24.01910394724.91
4.Vincent van IperenOrca26.16910617926.12
5.Mart TheunissenZC Valkenburg26.47950048326.19
6.Willem Kees RoosOrca24.99940269326.22
7.Wessel van der MaarelDe Rijn26.11930032526.44
8.Thomas NijenhuisOZ&PC25.86910556526.53
Ramon FredrikWetterwille26.30940393326.53
10.Ruben DekkerDe Dolfijn25.01930062726.58
11.Bart HavemanOrca25.67920409326.92
12.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV25.45900222327.16
13.Wigbertson IseniaSithoc Swimming Club27.00WI198627.24
14.Mike vd ZandenEiffel Swimmers PSV25.33870390527.32
15.Marco BarkhuisZPC Stadskanaal28.34950027927.46
16.Levi HilbollingZPC Stadskanaal28.34950059327.47
17.Frank HovenierNeptunus'5827.56850323927.52
18.Jens KobesenZPC Stadskanaal26.80950011727.53
19.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV27.22960100727.86
20.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn27.80960118527.93
21.Mark van DintherNeptunus'5826.94940147128.02
22.Mike van de KraatsDe Rijn28.55960034328.26
23.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV28.39960042728.82
24.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn30.31960052729.89
25.Floris van MierloEiffel Swimmers PSV29.54970048930.41
26.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV30.59960069130.60
27.Mark DrosZ&PC De Gouwe31.62960150931.98
AFGEMTim WagenmansAquarijn25.179104945
NGMarciano LynchWvz24.759401893


<< TOP >>
Programmanr. 22
28-02-2010 - 16:07
Dames, 1500m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmee VermeulenDe Dolfijn17:25.00960067817:27.80
NJR
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
1:05.14
2:14.60
3:24.39
4:35.43
5:45.56
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:21.37
6:56.73
7:32.21
8:07.36
8:42.94
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:18.20
9:53.30
10:28.26
11:03.45
11:38.60
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
12:13.55
12:48.40
13:24.38
13:59.36
14:34.89
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:09.99
15:45.23
16:20.59
16:55.36
17:27.80
2.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSVNT920423018:30.20
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
1:07.51
2:18.84
3:31.04
4:44.09
5:57.84
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:35.20
7:12.28
7:49.53
8:27.01
9:04.58
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:42.30
10:19.26
10:57.46
11:35.06
12:13.00
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
12:50.84
13:28.96
14:06.84
14:45.22
15:23.46
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:01.65
16:38.60
17:17.56
17:54.51
18:30.20
3.Pauline van DamEiffel Swimmers PSVNT930442219:07.34
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
1:08.00
2:20.57
3:33.97
4:48.65
6:04.33
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:42.88
7:21.44
8:01.06
8:39.18
9:17.91
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:56.74
10:35.92
11:14.84
11:54.44
12:34.64
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
13:13.49
13:53.35
14:32.35
15:11.90
15:51.67
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:31.72
17:10.93
17:50.62
18:29.24
19:07.34
4.Pascalle RoversZwemvereniging Hoorn19:51.96930106421:06.39
100m:
200m:
300m:
400m:
450m:
1:15.12
2:37.68
4:02.15
5:27.20
6:10.14
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
6:52.62
7:35.42
8:17.79
9:00.54
9:43.21
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
10:26.48
11:09.48
11:52.32
12:34.88
13:18.44
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:01.47
14:44.95
15:28.30
16:11.79
16:54.87
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
17:38.32
18:20.60
19:02.85
19:44.52
20:26.36
1500m:21:06.39
5.Amber RommelseEiffel Swimmers PSVNT970256221:56.28
100m:
200m:
300m:
400m:
450m:
1:18.99
2:45.46
4:11.90
5:40.80
6:24.37
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
7:08.98
7:53.23
8:38.49
9:21.22
10:05.92
750m:
800m:
850m:
900m:
950m:
10:50.34
11:35.47
12:20.50
13:05.40
13:50.25
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:36.15
15:20.20
16:04.44
16:49.43
17:34.45
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
18:19.83
19:06.02
19:49.85
20:33.98
21:14.81
1500m:21:56.28


<< TOP >>
Programmanr. 23
28-02-2010 - 16:27
Heren, 1500m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Davy VerreusselHellas-Glana15:44.45890334116:48.22
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
1:03.78
2:13.61
3:22.52
4:31.80
5:40.25
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:14.95
6:48.99
7:23.19
7:57.12
8:31.42
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:04.94
9:38.25
10:10.93
10:44.76
11:17.73
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
11:51.50
12:24.82
12:58.97
13:32.24
14:06.10
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:39.32
15:13.11
15:45.45
16:18.25
16:48.22
2.Dion DreesensEiffel Swimmers PSV18:29.24930218916:52.23
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
1:05.02
2:14.32
3:23.60
4:32.36
5:40.64
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:14.85
6:48.84
7:22.74
7:56.64
8:30.46
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:04.08
9:37.89
10:11.41
10:45.16
11:18.70
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
11:51.96
12:25.28
12:58.88
13:32.45
14:06.04
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:39.51
15:13.24
15:46.81
16:20.24
16:52.23
3.Sebastiaan RosendaalMNC Dordrecht17:28.78910194718:03.94
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
1:06.06
2:17.74
3:29.87
4:42.59
5:55.71
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:32.42
7:09.44
7:45.44
8:22.33
8:58.81
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:35.56
10:12.81
10:50.05
11:26.98
12:03.71
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
12:40.19
13:16.64
13:53.10
14:29.59
15:05.44
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:41.78
16:17.52
16:53.74
17:29.48
18:03.94
4.Fred SminkDe Dolfijn17:09.13910451918:29.19
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
1:05.99
2:17.92
3:30.73
4:44.55
5:59.68
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:37.24
7:14.61
7:52.16
8:29.72
9:07.54
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:45.36
10:22.03
10:58.63
11:35.63
12:12.31
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
12:49.17
13:26.22
14:03.54
14:41.49
15:19.37
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:57.99
16:35.92
17:14.75
17:51.45
18:29.19
AFGEMThomas van MierloEiffel Swimmers PSV17:30.219300353