Nr. 1. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 25m vlinderslag  Minioren 1 en 2
Nr. 4. Meisjes, 25m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 5. Jongens, 25m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 12. Alle, 25m rugslag  Minioren 1 en 2
Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 23. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open


Clubkamp-NIMO-2010-deel1.mdb
Landgraaf, 25.2.2010


Programmanr. 1
25.2.10
Dames, 100m vlinderslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jona PistersNimo1:07.67950178431.391:08.63
2.Vera WeinbergNimo1:09.09930214432.211:09.40
3.Lisanne JenteZV Brunssum1:09.69960078832.421:11.29
4.Bo PeetersNimo1:15.56930656433.321:13.10
5.Michelle HackingNimo1:12.31910764633.481:13.26
6.Suzanne DuijkersZon/S&s1:09.66870102434.361:13.51
7.Melissa MeijerNimo1:11.41930437433.381:13.54
8.Chayenne PoortsNimo1:19.04980067036.281:17.25
9.Danique UbagsZon/S&sNT900378035.671:17.98
10.Chloé RutzerveldNimo1:16.89920345035.001:18.67
11.Mignon PeetersNimo1:23.01970104834.751:19.66
12.Sanne KerkhoffNimo1:18.73930553035.421:20.02
13.Fanny RobbertsenNimo1:17.20910262236.441:20.05
14.Ingrid JansenNimo1:19.86870559233.071:21.07
15.Karin van der AalstZon/S&s1:20.34950135637.251:22.01
16.Anke SnijkersNimo1:28.04920163838.721:26.99
17.Inge SnijkersNimo1:27.09900811239.101:28.02
18.Rylana SlaghuisNimo1:28.84940128639.981:29.15
19.Nieske JanssenNimo1:28.51960132840.081:30.11
20.Lieke JanssenNimo1:30.82930595439.951:30.29
21.Melanie LeunissenNimo1:42.92980067242.641:34.64
22.Esmee VersteegenNimoNT980443847.761:42.64
23.Tayo KamaansingNimo1:50.94970529048.001:50.69
24.Kitty-Sofie Hunt AlneNimoNT980455857.602:09.70
AFGEMKimberley de BrouwerNimo1:25.049505392
AFGEMCarlijn JaspersNimo1:32.389405798
AFGEMMerel JaspersNimo1:22.929602544
AFGEMBo KerkhoffNimo1:19.619502376
AFGEMRianne de CroockZC Valkenburg1:35.139801466
AFGEMNina GrispenZC Valkenburg1:16.989700656


<< TOP >>
Programmanr. 2
25.2.10
Heren, 100m vlinderslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Davy VerreusselHellas-Glana55.83890334128.1759.17
2.Alain DassenHellas-Glana1:00.86920345927.841:00.75
3.Robin RamaekersNimo1:06.08930438529.891:04.98
4.Sander van den BergNimo1:04.74870021130.021:05.55
5.Math SmeetsNimo1:08.54870415331.531:08.30
6.Indji TanNimo1:11.61910297330.891:08.42
7.Yoeri CuijpersNimo1:10.51940396930.201:09.04
8.Max GrispenZC Valkenburg1:06.21950178331.181:09.89
9.Freddie GeerlingsNimo1:06.65790037931.321:10.95
10.Thijs VillevoijeNimo1:11.50910658932.031:11.58
11.Joeri KerkhoffNimo1:12.96950168932.391:12.02
12.Rick HellenbrandNimo1:10.25890117333.071:12.45
13.Sander SlaghuisNimo1:12.55880530533.141:13.36
14.Ronald WaldusNimo1:13.26920627533.271:15.16
15.Kiowa KamaansingNimo1:21.46950012533.251:15.86
16.Dylan NottenZC Valkenburg1:19.26950009933.481:15.98
17.Martyn SlaghuisNimo1:12.29910303534.931:18.06
18.Andreas WaldusNimo1:23.57950358136.571:22.86
19.Martijn WeinbergNimo1:28.53960095537.421:27.16
20.Vincent JacobsZC Valkenburg1:36.73980166939.681:30.32
DISDavid PaulissenNimo1:56.82970348947.521:45.76
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMJeroen de CroockZC Valkenburg1:24.269702025


<< TOP >>
Programmanr. 3
25.2.10
25m vlinderslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly DaemenNimo29.09020095426.83
2.Bodhi MichielsNimo33.75020056530.23
DISRodney OoijenNimo32.7929.79
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAshraf Ait MelloukNimo39.21030013131.43
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISChristiaan van der HaijdenZV BrunssumNT030018731.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJasper ThomasNimo33.73020042735.24
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMilan LuthjensNimoNT38.68
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
25.2.10
Meisjes, 25m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erin-Lisa DalmZV Brunssum27.28990039820.08
2.Madelena GuticNimo33.39990407624.73
3.Joey SyedNimo30.00000333028.13
4.Lorena van der LindenNimo46.0438.55
DISJessie DautzenbergNimo39.1633.36
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
25.2.10
Jongens, 25m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc ArnoldussenZV Brunssum39.56990054325.43
DISDion LuthjensNimoNT35.93
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMohamed Al BadriNimo45.0643.32
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 6
25.2.10
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stella PeetersNimo45.94990081245.62
2.Chayenne OdenhovenNimo54.66000046851.00
DISDemy van RoesselNimoNT990366657.64
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
25.2.10
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent de MunterZV Brunssum38.33000018137.50
2.Daan JenteZV Brunssum37.31990027737.92
3.Lars van der HaijdenZV Brunssum44.48990022543.45
4.Bas DijkstraNimo53.76000004348.70
5.Leroy de BrouwerNimo55.36990073955.38
6.Milo SimonsZon/S&s1:13.3900005131:01.82
DISJosiah VerschoorNimo1:05.94000216553.39
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISAnour DlalatNimo1:10.8701011371:04.57
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSofian Ait MelloukNimo1:06.5400017071:04.68
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMWesley DohmenNimoNT0002167


<< TOP >>
Programmanr. 8
25.2.10
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nina GrispenZC Valkenburg33.12970065633.56
2.Leslie JacobsNimo32.84910810234.45
3.Danique UbagsZon/S&sNT900378034.51
4.Amber ViehmannZV Brunssum35.85950440035.54
5.Karin van der AalstZon/S&s35.45950135635.60
6.Jennay LapreNimoNT840339837.30
7.Mandy WetzelsZon/S&s37.35940101237.41
8.Emma WillemsNimo39.53930103639.60
9.Lisa JongenNimo43.92960492442.36
10.Shannon OdenhovenNimo43.76970360842.51
11.Katrien KurversNimo42.53950340842.57
12.Dzunia HochstenbachNimoNT830276642.76
13.Myrthe van der HaijdenZV Brunssum50.11980117447.51
14.Suzan VermeereNimoNT930774448.26
15.Priscilla de BrouwerNimo52.07930744849.78
16.Myrthe SimonsZon/S&s57.64970433053.04
17.Lisa SnijkersNimo57.44970011255.63
18.Lauren BouwhuisNimo1:06.0696060681:08.59
AFGEMPilar AlgeraNimo1:02.719803020
AFGEMKirsten LangenNimo48.509108228
AFGEMSyrina RamaekersNimo1:01.209307706


<< TOP >>
Programmanr. 9
25.2.10
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alain DassenHellas-Glana27.76920345928.45
2.Mark SnijdersZon/S&sNT880318731.39
3.Ralf te LamNimo31.79910138931.61
4.Steven OosterhofNimo33.15840317332.07
5.Max GrispenZC Valkenburg29.12950178333.65
6.Franz te LamNimo32.79640044933.70
7.David BurgerNimo37.85910738134.75
8.Tom GoffinNimo35.69860445735.57
9.Tom HinskensNimo37.10900724136.54
10.Marc BrounsNimo38.45800021740.30
11.Mel LaumenNimo46.62950207940.73
12.Charan SplinterNimo43.89940674643.74
13.David AufdenkampNimo56.25950170155.86
14.Bart-Jan PloumenNimo1:06.9893068051:00.34
DISRandel OoijenNimoNT980410755.54
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISYouri BeckersNimoNT1:08.48
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJason KölgenNimoNT1:08.77
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMJesse JevsinakNimoNT9605121
AFGEMRoel WiertzNimoNT9605123
AFGEMJeroen de CroockZC Valkenburg36.929702025
AFGEMCamiel SmeetsNimo36.909400911


<< TOP >>
Programmanr. 10
25.2.10
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jona PistersNimo1:10.27950178434.571:11.30
2.Melissa MeijerNimo1:14.619304374FJ 134.291:12.82
3.Mignon PeetersNimo1:13.689701048FJ 234.651:12.82
4.Bo PeetersNimo1:16.71930656436.141:14.85
5.Fanny RobbertsenNimo1:12.83910262237.351:16.87
6.Vera WeinbergNimo1:18.37930214437.251:16.93
7.Chayenne PoortsNimo1:18.64980067037.861:17.57
8.Ingrid JansenNimo1:17.35870559237.511:17.93
9.Chloé RutzerveldNimo1:17.61920345037.681:18.44
10.Anke SnijkersNimo1:15.16920163837.571:18.75
11.Michelle HackingNimo1:20.45910764638.361:19.67
12.Nieske JanssenNimo1:20.88960132840.281:22.77
13.Rylana SlaghuisNimo1:18.32940128639.921:23.04
14.Lieke JanssenNimo1:25.02930595441.931:27.67
15.Sanne KerkhoffNimo1:29.81930553041.841:28.00
16.Melanie LeunissenNimo1:28.60980067242.111:28.23
17.Inge SnijkersNimo1:28.55900811243.761:31.07
18.Elisa HelmerZC Valkenburg1:43.38980336647.641:36.91
19.Michelle BarteletZC Valkenburg1:37.05980218446.071:37.25
20.Esmee VersteegenNimoNT980443848.471:40.87
21.Tayo KamaansingNimo1:47.62970529050.571:44.76
22.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo1:53.81980455853.121:49.56
AFGEMKimberley de BrouwerNimo1:21.289505392
AFGEMMerel JaspersNimo1:19.389602544
AFGEMBo KerkhoffNimo1:20.009502376
AFGEMCarlijn JaspersNimo1:26.869405798


<< TOP >>
Programmanr. 11
25.2.10
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Davy VerreusselHellas-Glana56.48890334130.841:02.48
2.Alan SmeetsHellas-Glana1:00.50840208930.501:03.35
3.Robin RamaekersNimo1:03.04930438531.641:04.62
4.Silvan ViehmannZV Brunssum1:06.84940376332.481:07.35
5.Math SmeetsNimo1:07.428704153FJ 133.871:08.32
6.Ronald WaldusNimo1:10.199206275FJ 233.181:08.32
7.Sander van den BergNimo1:04.62870021133.921:09.89
8.Freddie GeerlingsNimo1:07.54790037934.491:11.01
9.Thijs VillevoijeNimo1:12.08910658935.511:12.56
10.Martyn SlaghuisNimo1:11.22910303535.261:12.80
Pedro NemethZV Brunssum1:11.66940157535.341:12.80
12.Indji TanNimo1:15.32910297335.311:12.89
13.Sander SlaghuisNimo1:11.65880530535.951:13.98
14.Kiowa KamaansingNimo1:15.86950012535.831:14.40
15.Yoeri CuijpersNimo1:13.94940396935.431:14.44
16.Joeri KerkhoffNimo1:14.36950168936.131:14.92
17.Andreas WaldusNimo1:16.60950358136.131:15.67
18.Vincent JacobsZC Valkenburg1:21.18980166940.761:22.67
19.Martijn WeinbergNimo1:24.82960095540.441:22.69
20.David PaulissenNimo1:37.89970348946.431:34.31
21.Quint JacobsZC Valkenburg1:48.65980167151.881:45.48
DISRick HellenbrandNimo1:18.878901173
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 12
25.2.10
25m rugslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly DaemenNimo31.99020095426.42
2.Bodhi MichielsNimo33.96020056528.48
3.Ashraf Ait MelloukNimo33.19030013128.51
4.Jasper ThomasNimo30.11020042729.86
5.Milan LuthjensNimo40.2331.90
DISChristiaan van der HaijdenZV BrunssumNT030018731.36
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRodney OoijenNimo31.6231.50
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
25.2.10
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erin-Lisa DalmZV Brunssum47.67990039846.36
2.Madelena GuticNimo1:01.7899040761:02.87
3.Jessie DautzenbergNimo1:14.071:08.87
DISLorena van der LindenNimo1:13.241:06.92
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJoey SyedNimo1:03.7600033301:09.07
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
25.2.10
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milo SimonsZon/S&s44.60000051345.67
DISDion LuthjensNimoNT1:17.29
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMohamed Al BadriNimoNT1:35.07
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 15
25.2.10
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stella PeetersNimo1:46.71990081249.071:46.18
2.Chayenne OdenhovenNimo1:55.39000046853.471:50.73
3.Demy van RoesselNimo2:03.08990366656.271:59.22


<< TOP >>
Programmanr. 16
25.2.10
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Daan JenteZV Brunssum1:24.42990027742.271:24.66
2.Vincent de MunterZV Brunssum1:26.77000018143.501:27.46
3.Leroy de BrouwerNimo1:39.38990073945.511:35.20
4.Bas DijkstraNimo1:41.04000004346.431:35.98
5.Lars van der HaijdenZV Brunssum1:38.64990022548.821:40.26
6.Luc ArnoldussenZV Brunssum1:47.33990054350.561:43.15
7.Josiah VerschoorNimoNT000216556.111:52.77
8.Sofian Ait MelloukNimo2:09.5600017071:04.502:12.35
9.Anour DlalatNimo2:32.0701011371:07.742:22.14
AFGEMWesley DohmenNimo2:12.340002167


<< TOP >>
Programmanr. 17
25.2.10
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa GeilenZon/S&sNT900112834.80
2.Leslie JacobsNimo35.59910810236.89
3.Nina GrispenZC ValkenburgNT970065637.79
4.Amber ViehmannZV Brunssum37.80950440038.25
5.Karin van der AalstZon/S&s38.31950135638.86
6.Emma WillemsNimo36.89930103639.72
7.Jennay LapreNimoNT840339839.92
8.Shannon OdenhovenNimo42.54970360841.20
9.Myrthe van der HaijdenZV Brunssum43.60980117441.84
10.Kendra ViehmannZV Brunssum43.81970212842.43
11.Myrthe SimonsZon/S&s47.81970433044.05
12.Lisa JongenNimo49.00960492444.26
13.Suzan VermeereNimoNT930774446.36
14.Katrien KurversNimo48.23950340848.42
15.Lisa SnijkersNimo49.74970011249.58
16.Lauren BouwhuisNimo57.96960606855.39
DISDzunia HochstenbachNimoNT830276648.33
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISPriscilla de BrouwerNimo46.05930744848.34
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMPilar AlgeraNimo52.549803020
AFGEMDominique CraemersZV Brunssum45.459503196
AFGEMSyrina RamaekersNimo1:14.219307706
AFGEMKirsten LangenNimo45.609108228
AFGEMRianne de CroockZC Valkenburg40.409801466


<< TOP >>
Programmanr. 18
25.2.10
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alan SmeetsHellas-Glana27.72840208929.03
2.Tom HinskensNimo36.57900724136.14
3.Franz te LamNimo35.21640044936.72
4.Ralf te LamNimo37.02910138937.33FJ 1
5.Tom GoffinNimo38.39860445737.33FJ 2
6.Steven OosterhofNimo41.29840317339.11
7.Marc BrounsNimo37.82800021739.12
8.Charan SplinterNimo39.16940674639.98
9.Mel LaumenNimo41.48950207940.26
10.Quint JacobsZC Valkenburg49.21980167149.23
11.Bart-Jan PloumenNimo54.98930680550.24
12.David AufdenkampNimo55.64950170159.28
13.Youri BeckersNimo1:02.131:00.06
14.Jason KölgenNimoNT1:00.85
DISDavid BurgerNimo39.77910738141.01
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRandel OoijenNimo52.26980410753.92
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMCamiel SmeetsNimo34.909400911
AFGEMRoel WiertzNimoNT9605123
AFGEMJeroen de CroockZC Valkenburg36.039702025
AFGEMJesse JevsinakNimoNT9605121


<< TOP >>
Programmanr. 19
25.2.10
Dames, 200m vlinderslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lisanne JenteZV Brunssum2:34.97960078835.111:15.952:42.37
2.Suzanne DuijkersZon/S&s2:37.60870102437.301:20.122:47.81


<< TOP >>
Programmanr. 20
25.2.10
Heren, 200m vlinderslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Davy VerreusselHellas-Glana2:05.27890334130.241:05.672:16.61
2.Max GrispenZC Valkenburg2:48.95950178337.021:21.732:53.32


<< TOP >>
Programmanr. 21
25.2.10
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mignon PeetersNimo2:44.66970104837.151:18.732:40.70
2.Bo PeetersNimo2:39.90930656437.481:19.042:41.63
3.Vera WeinbergNimo2:52.89930214438.441:19.822:43.06
4.Nieske JanssenNimo2:59.61960132841.751:28.953:01.51
5.Mandy WetzelsZon/S&s2:55.50940101242.041:28.173:02.39


<< TOP >>
Programmanr. 22
25.2.10
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Robin RamaekersNimo2:13.99930438532.481:06.582:17.96
2.Silvan ViehmannZV Brunssum2:25.03940376335.341:18.382:33.04
3.Dylan NottenZC Valkenburg2:33.13950009936.091:15.602:35.41
4.Joeri KerkhoffNimo2:45.70950168937.061:18.502:41.92
5.Kiowa KamaansingNimo2:49.74950012539.161:22.052:47.08
6.Andreas WaldusNimo2:51.34950358140.151:24.522:53.52
7.Vincent JacobsZC Valkenburg3:16.48980166941.151:26.652:58.93
8.Pedro NemethZV Brunssum2:37.35940157536.511:20.703:00.20


<< TOP >>
Programmanr. 23
25.2.10
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Danique UbagsZon/S&sNT900378035.972:52.48
2.Michelle BarteletZC Valkenburg3:27.61980218450.463:25.44
3.Elisa HelmerZC Valkenburg3:22.22980336647.233:27.93
AFGEMDominique CraemersZV Brunssum3:39.119503196


<< TOP >>
Programmanr. 24
25.2.10
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mark SnijdersZon/S&sNT880318733.002:36.17
2.Quint JacobsZC Valkenburg4:11.33980167157.453:45.73