Swimkick 3 Melick
Melick (NED),    21.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 4. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 6. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 8. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 10. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Jongens, 25m schoolslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eloy Mooren                   De Roersoppers           34.11 0100651      28.91           
  2. Mike Jansen                   De Roersoppers           32.47 0200151      29.05           
  3. Tim van Poll                  De Roersoppers              NT 0101501      29.82           
  4. Dyon de Wit                   ZV Patrick               32.60 0200341      31.23           
  5. Sem Oosterbaan                De Roersoppers              NT 0101675      32.76           
  6. Joris Knoops                  RZ                          NT 0101267      33.11           
  7. Andy van Poll                 De Roersoppers              NT 0200493      33.34           
  8. Vince Wolters                 De Roersoppers              NT 0300331      35.82           
  9. Daan Wijnands                 De Roersoppers           35.88 0200127      38.26           
 DIS Martijn Eerens                De Roersoppers              NT 0101499      35.82           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
  NG Fabian Cox                    RZ                          NT 0200357                      
  NG Koen Maas                     RZ                          NT 0101269                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 25m schoolslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chanour Mercelina             De Roersoppers           29.35 0101374      27.76           
  2. Davina Wolfs                  ZV Patrick                  NT 0200842      29.51           
  3. Elise Wolters                 De Roersoppers           30.08 0100624      29.59           
  4. Tara Rademakers               ZV Patrick               30.86 0200614      30.26           
  5. Kiki de Nies                  De Roersoppers           32.28 0100870      31.11           
  6. Romy Schaefer                 De Roersoppers           32.03 0101088      33.59           
  7. Loes Gelissen                 De Roersoppers              NT 0102166      34.42           
  8. Maike Jetten                  ZV Patrick                  NT 0201038      36.15           
 DIS Lisa Snoeijs                  De Roersoppers              NT 0201052      32.28           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 DIS Sabine Strijp                 ZV Patrick                  NT 0300220      43.39           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
  NG Lieve Gubbels                 RZ                          NT 0200624                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 25m schoolslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Don Esser                     RZ                          NT 0002631      24.15           
  2. Max Neitzke                   ZV Patrick               32.28 9803527      25.24           
  3. William Schaefer              De Roersoppers           27.50 9902413      27.84           
  4. Mike van Mastrigt             RZ                       29.08 9903135      28.72           
  5. Rick Vervoort                 De Roersoppers           34.13 0002353      29.42           
  6. Stijn van Wandeloo            De Roersoppers           34.26 0002355      31.22           
  7. Axel Neitzke                  ZV Patrick               27.95 0001413      31.48           
 DIS Sil te Kortschot              De Roersoppers              NT 0002845      28.37           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
  NG Luc Gubbels                   RZ                          NT 0002347                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 25m schoolslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janne Broers                  De Roersoppers           26.92 0000786      25.92           
  2. Tara Riemens                  ZV Patrick                  NT 0003678      26.32           
  3. Mayra Snijders                De Roersoppers              NT 0003458      27.42           
  4. Pleun Urlings                 ZV Patrick                  NT 9904482      27.60           
  5. Jaimy Eerens                  De Roersoppers           31.69 0002094      28.06           
  6. Nina Claessen                 ZV Patrick                  NT 9904680      28.27           
  7. Fleur Claessen                De Roersoppers           30.64 0002098      28.29           
  8. Hanneke van Montfort          RZ                       29.25 0001620      28.64           
  9. Sanne Cnoops                  ZV Patrick                  NT 0003680      28.97           
AFGE Sarai Klink                   RZ                       31.77 0001624                      
  NG Lieke Everstijn               De Roersoppers           29.37 9902170                      
  NG Prescious Agbontaen           De Roersoppers              NT 0003696                      
  NG Guusje Pas                    De Roersoppers              NT 0003456                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Tomicic                RZ                          NT 0101271      56.13           
  2. Kasper van Montfort           RZ                     1:08.17 0100409    1:01.56           
 DIS Joen Verstappen               RZL                         NT 0200495    1:01.75           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fleur Beckers                 ZV Patrick               59.45 0200256      58.98           
  2. Daphne Broen                  RZ                       59.42 0101622      59.71           
 DIS Britt Jacobs                  RZL                    1:00.04 0101650      59.72           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Didi Esser                    RZ                          NT 0101940                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Wingers                  RZ                       50.46 9803119      51.63           
  2. Jasper Strijp                 ZV Patrick                  NT 9804399      56.20           
  3. Martijn Verheijden            ZV Patrick                  NT 9903301      57.97           
  4. Cas Roumen                    De Roersoppers         1:03.06 9802565      58.62           
  5. Lars Rademakers               ZV Patrick                  NT 0002327    1:01.12           
  6. Timo van de Laar              ZV Patrick                  NT 0002329    1:02.24           
  7. Stan Knoops                   RZ                     1:10.30 9803117    1:04.52           
  8. Cem Canogullari               RZ                          NT 0002629    1:06.92           
 DIS Camiel Heijnen                ZV Patrick                  NT 9804513      57.70           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Luuk Meerten                  De Roersoppers         1:00.00 9903427    1:01.86           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Sander Redman                 RZL                         NT 9903307                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne Dols                   RZL                         NT 9904622      49.50           
  2. Kelly van der Sluizen         RZ                       55.13 0001628      55.83           
  3. Jolie Dielemans               RZ                       57.50 0001630      56.00           
  4. Evie Tobben                   RZL                         NT 0003160      58.79           
  5. Sinead Buckers                De Roersoppers         1:10.07 9902174      59.70           
  6. Inge Jacobs                   RZL                         NT 0003158      59.94           
  7. Sanne Timmermans              RZ                     1:00.00 9902792    1:00.37           
  8. Hannah Geraads                RZ                     1:00.43 9902790    1:00.81           
  9. Nian Welters                  RZL                         NT 0003694    1:01.82           
 DIS Sophie Janssen                De Roersoppers              NT 9903440    1:04.70           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
  NG Lotte Beckers                 ZV Patrick               59.54 0000834                      
  NG Charlotte Cox                 RZ                       56.20 0001626                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 25m rugslag              Jongens Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim van Poll                  De Roersoppers              NT 0101501      25.40           
  2. Martijn Eerens                De Roersoppers              NT 0101499      25.89           
  3. Mike Jansen                   De Roersoppers           35.59 0200151      29.39           
  4. Eloy Mooren                   De Roersoppers           30.54 0100651      29.42           
  5. Dyon de Wit                   ZV Patrick               27.13 0200341      31.26           
  6. Daan Wijnands                 De Roersoppers           35.34 0200127      31.84           
  7. Joris Knoops                  RZ                          NT 0101267      32.34           
  8. Andy van Poll                 De Roersoppers              NT 0200493      32.60           
  9. Vince Wolters                 De Roersoppers              NT 0300331      34.76           
 DIS Sem Oosterbaan                De Roersoppers              NT 0101675      32.48           
        RB - Staan tijdens de race.
  NG Fabian Cox                    RZ                          NT 0200357                      
  NG Koen Maas                     RZ                          NT 0101269                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 25m rugslag              Meisjes Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davina Wolfs                  ZV Patrick                  NT 0200842      25.70           
  2. Romy Schaefer                 De Roersoppers           32.48 0101088      27.26           
  3. Kiki de Nies                  De Roersoppers           28.24 0100870      28.51           
  4. Elise Wolters                 De Roersoppers           28.22 0100624      29.13           
  5. Chanour Mercelina             De Roersoppers           32.63 0101374      30.51           
  6. Lisa Snoeijs                  De Roersoppers              NT 0201052      33.10           
  7. Tara Rademakers               ZV Patrick               29.15 0200614      33.44           
  8. Maike Jetten                  ZV Patrick                  NT 0201038      34.95           
  9. Sabine Strijp                 ZV Patrick                  NT 0300220      35.42           
 10. Loes Gelissen                 De Roersoppers              NT 0102166      35.97           
  NG Lieve Gubbels                 RZ                          NT 0200624                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 25m rugslag              Jongens Minioren 4 t/m 6
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Don Esser                     RZ                          NT 0002631      23.60           
  2. Rick Vervoort                 De Roersoppers           25.79 0002353      25.16           
  3. Max Neitzke                   ZV Patrick               27.10 9803527      26.36           
  4. William Schaefer              De Roersoppers           30.41 9902413      26.53           
  5. Stijn van Wandeloo            De Roersoppers              NT 0002355      29.43           
  6. Axel Neitzke                  ZV Patrick               31.85 0001413      33.45           
  7. Sil te Kortschot              De Roersoppers              NT 0002845      35.77           
  8. Mike van Mastrigt             RZ                       41.25 9903135      41.24           
  NG Luc Gubbels                   RZ                          NT 0002347                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 25m rugslag              Meisjes Minioren 4 t/m 5
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pleun Urlings                 ZV Patrick                  NT 9904482      24.20           
  2. Fleur Claessen                De Roersoppers           26.38 0002098      25.16           
  3. Hanneke van Montfort          RZ                       27.31 0001620      25.60           
  4. Jaimy Eerens                  De Roersoppers           27.75 0002094      26.76           
  5. Tara Riemens                  ZV Patrick                  NT 0003678      27.51           
  6. Janne Broers                  De Roersoppers           28.12 0000786      28.10           
  7. Sanne Cnoops                  ZV Patrick                  NT 0003680      28.28           
  8. Nina Claessen                 ZV Patrick                  NT 9904680      29.91           
 DIS Mayra Snijders                De Roersoppers              NT 0003458      26.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Sarai Klink                   RZ                       30.13 0001624                      
  NG Prescious Agbontaen           De Roersoppers              NT 0003696                      
  NG Guusje Pas                    De Roersoppers              NT 0003456                      
  NG Lieke Everstijn               De Roersoppers           43.32 9902170                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 50m rugslag              Jongens Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joen Verstappen               RZL                         NT 0200495      58.80           
  2. Stefan Tomicic                RZ                          NT 0101271      59.59           
  3. Kasper van Montfort           RZ                     1:05.60 0100409    1:02.14           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne Broen                  RZ                       58.48 0101622      59.22           
  2. Britt Jacobs                  RZL                         NT 0101650      59.83           
  3. Fleur Beckers                 ZV Patrick             1:03.29 0200256    1:02.14           
AFGE Didi Esser                    RZ                          NT 0101940                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 50m rugslag              Jongens Minioren 4 t/m 6
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Camiel Heijnen                ZV Patrick                  NT 9804513      50.57           
  2. Timo van de Laar              ZV Patrick                  NT 0002329      54.82           
  3. Cas Roumen                    De Roersoppers         1:11.11 9802565      58.43           
  4. Stan Knoops                   RZ                     1:04.50 9803117    1:01.21           
  5. Jasper Strijp                 ZV Patrick                  NT 9804399    1:02.60           
  6. Lars Rademakers               ZV Patrick                  NT 0002327    1:02.94           
  7. Luuk Meerten                  De Roersoppers              NT 9903427    1:06.77           
  8. Martijn Verheijden            ZV Patrick                  NT 9903301    1:11.31           
 DIS Cem Canogullari               RZ                          NT 0002629    1:10.42           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 4 t/m 5
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sinead Buckers                De Roersoppers         1:06.01 9902174      51.02           
  2. Kelly van der Sluizen         RZ                       52.82 0001628      51.05           
  3. Jolie Dielemans               RZ                       59.39 0001630      57.71           
  4. Sophie Janssen                De Roersoppers              NT 9903440    1:12.20           
  NG Lotte Beckers                 ZV Patrick             1:03.97 0000834                      
  NG Charlotte Cox                 RZ                       54.60 0001626                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag             Jongens Minioren 4 t/m 6
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Wingers                  RZ                          NT 9803119    1:44.26           
          1:44.26
AFGE Sander Redman                 RZL                         NT 9903307                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Minioren 4 t/m 5
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne Dols                   RZL                         NT 9904622    1:45.06           
          1:45.06
  2. Evie Tobben                   RZL                         NT 0003160    1:46.80           
          1:46.80
  3. Hannah Geraads                RZ                          NT 9902790    1:54.96           
          1:54.96
  4. Inge Jacobs                   RZL                         NT 0003158    1:59.12           
          1:59.12
  5. Sanne Timmermans              RZ                          NT 9902792    2:00.53           
          2:00.53
  6. Nian Welters                  RZL                         NT 0003694    2:24.47           
          2:24.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Alle, 4 x 25m vrije slag                Mix Minioren 1 t/m 3
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 2              De Roersoppers         1:57.69            1:54.29           
        Kiki de Nies, 01                           Romy Schaefer, 01
        Loes Gelissen, 01                          Mike Jansen, 02
          1:54.29

  2. De Roersoppers 4              De Roersoppers         1:53.49            2:00.81           
        Tim van Poll, 01                           Sem Oosterbaan, 01
        Andy van Poll, 02                          Martijn Eerens, 01
          2:00.81

  3. De Roersoppers 3              De Roersoppers         1:49.10            2:01.93           
        Elise Wolters, 01                          Lisa Snoeijs, 02
        Eloy Mooren, 01                            Daan Wijnands, 02
          2:01.93

 DIS RZ 2                          RZ                          NT                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 3e zwemmer EA
        Joris Knoops, 01                           Stefan Tomicic, 01
        Kasper van Montfort, 01                    Daphne Broen, 01

 DIS Patrick 1                     ZV Patrick             1:52.51                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 4e zwemmer EA
        Davina Wolfs, 02                           Dyon de Wit, 02
        Fleur Beckers, 02                          Tara Rademakers, 02

  NG RZ 1                          RZ                          NT                              
        Didi Esser, 01                             Koen Maas, 01
        Kasper van Montfort, 01                    Daphne Broen, 01




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Alle, 4 x 25m vrije slag             Mix Minioren 4 t/m (5)6
21.2.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 1              De Roersoppers         1:30.92            1:30.28           
        Chanour Mercelina, 01                      Jaimy Eerens, 00
        William Schaefer, 99                       Rick Vervoort, 00
          1:30.28

  2. RZL 1                         RZL                         NT            1:31.98           
        Daphne Dols, 99                            Inge Jacobs, 00
        Nian Welters, 00                           Evie Tobben, 00
          1:31.98

  3. Patrick 1                     ZV Patrick                  NT            1:36.83           
        Nina Claessen, 99                          Pleun Urlings, 99
        Timo van de Laar, 00                       Lars Rademakers, 00
          1:36.83

  4. RZ 4                          RZ                     1:43.47            1:37.58           
        Cem Canogullari, 00                        Stan Knoops, 98
        Mike van Mastrigt, 99                      Hanneke van Montfort, 00
          1:37.58

  5. Patrick 1                     ZV Patrick                  NT            1:42.80           
        Tara Riemens, 00                           Sanne Cnoops, 00
        Martijn Verheijden, 99                     Jasper Strijp, 98
          1:42.80

  6. De Roersoppers 2              De Roersoppers         1:41.17            1:49.03           
        Janne Broers, 00                           Fleur Claessen, 00
        Sil te Kortschot, 00                       Stijn van Wandeloo, 00
          1:49.03

 DIS De Roersoppers 3              De Roersoppers         1:42.74                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 2e Zwemmer
        Sinead Buckers, 99                         Sophie Janssen, 99
        Luuk Meerten, 99                           Cas Roumen, 98

  NG De Roersoppers 4              De Roersoppers         1:55.35                              
        Lieke Everstijn, 99                        Guusje Pas, 00
        Prescious Agbontaen, 00                    Mayra Snijders, 00

  NG RZ 3                          RZ                     1:40.78                              
        Kelly van der Sluizen, 00                  Charlotte Cox, 00
        Don Esser, 00                              Jolie Dielemans, 00




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Roersoppers