Nr. 1. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 4. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 5. Jongens, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 6. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4
Nr. 10. Dames, 200m wisselslag  16 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag  16 jaar en ouder
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 15. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 19. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 21. Dames, 100m rugslag  16 jaar en ouder
Nr. 22. Heren, 100m rugslag  16 jaar en ouder
Nr. 23. Gemengd, 8 x 50m rugslag  12 jaar en ouder


Heuvelrug Zwemcircuit deel 4
Veenendaal, 20.2.2010


Programmanr. 1
20-2-2010 - 18:30
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisette GroeneveldDwk2:55.0298019722:46.37
100m:1:20.49150m:2:04.44200m:2:46.37
2.Celine SchoenmakerDwk3:05.7398019762:58.36
50m:39.22100m:1:25.64150m:2:13.50200m:2:58.36
3.Demi BunteZwemclub Zeist3:16.2198017942:58.45
50m:40.92100m:1:25.70150m:2:13.13200m:2:58.45
4.Kirsten BeckerZwemclub Zeist3:54.0498010803:24.26
50m:45.95100m:1:42.36150m:2:39.12200m:3:24.26

BMRosanne LeeuwisDwk2:24.8098019742:24.12
50m:32.75100m:1:09.79150m:1:47.70200m:2:24.12


<< TOP >>
Programmanr. 2
20-2-2010 - 18:35
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara van de WeteringDwk4:01.7097033503:24.88
50m:45.45100m:1:37.79150m:2:36.48200m:3:24.88
2.Kimberley HemmelderAquarijn3:36.8697048723:31.26
50m:45.83100m:1:38.28200m:3:31.26
DISChaymae AaloulVZC E&PNT97023043:45.64
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), VC RC
50m:50.57100m:1:51.42150m:2:53.95200m:3:45.64
DISMaja van GisbergenZC de Vuursche4:18.1397054123:48.54
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd
50m:49.16200m:3:48.54


<< TOP >>
Programmanr. 3
20-2-2010 - 18:40
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian vd BovenkampVZC E&P2:55.7697012232:53.41
50m:40.81100m:1:25.85150m:2:16.96200m:2:53.41
2.Mike van de BovenkampVZC E&P3:12.8097033513:09.69
50m:46.23200m:3:09.69
3.Joshua VerkuilAquarijn3:20.4497008593:12.86
50m:44.04100m:1:33.29150m:2:31.10200m:3:12.86
4.Jelle SchoutenAquarijn3:23.9597039693:25.23
50m:50.35100m:1:42.41150m:2:40.91200m:3:25.23
DISRick PaardekooperVZC E&P3:27.3397013213:31.36
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:48.73100m:1:42.02150m:2:44.07200m:3:31.36
DISLeon HuynhVZC E&P4:05.7097043014:02.23
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:57.60200m:4:02.23


<< TOP >>
Programmanr. 4
20-2-2010 - 18:45
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elles BeckerZwemclub Zeist2:46.1996006282:44.21
50m:39.05100m:1:21.07150m:2:03.11200m:2:44.21
2.Carli HartemanDwk2:47.3496028822:45.60
50m:33.48100m:1:21.11150m:2:04.08200m:2:45.60
3.Melanie van SomerenZwemclub Zeist3:04.8196001223:02.00
100m:1:29.54150m:2:16.72200m:3:02.00
4.Jolijn KeegstraDwk3:21.0796022843:14.27
50m:45.79100m:1:36.84150m:2:26.55200m:3:14.27
5.Ilse SchakelDwkNT96058603:20.70
50m:46.23100m:1:37.48150m:2:31.32200m:3:20.70
6.Michelle MullerVZC E&P3:17.7496034843:20.80
50m:46.10100m:1:36.13150m:2:29.64200m:3:20.80
7.Judith BreedveldDwk3:30.9296015583:21.45
50m:45.89100m:1:36.70150m:2:29.32200m:3:21.45
8.Tamara van KootenVZC E&P3:46.2896013523:37.74
50m:49.01100m:1:45.68150m:2:43.15200m:3:37.74


<< TOP >>
Programmanr. 5
20-2-2010 - 18:55
Jongens, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thomas LeeuwisDwk2:31.6796017432:27.35
50m:34.56100m:1:11.54150m:1:49.58200m:2:27.35
2.Jules VermeiZC de Vuursche3:19.0796024693:17.27
50m:44.46200m:3:17.27
3.Anthony BrouwerZC de VuurscheNT96024713:20.36
50m:43.67100m:1:13.45150m:2:26.48200m:3:20.36
4.Robert GeelsZC de Vuursche3:30.8096046033:35.03
50m:50.97100m:1:46.91150m:2:43.22200m:3:35.03


<< TOP >>
Programmanr. 6
20-2-2010 - 19:00
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle GeislerAquarijn3:11.0795025143:10.45
50m:41.25100m:1:29.59150m:2:20.20200m:3:10.45
2.Valerie WelkzijnZwemclub Zeist3:22.5295056823:19.35
50m:45.26200m:3:19.35
3.Disney van der DussenZC de VuurscheNT95002443:20.64
50m:45.06100m:1:36.52150m:2:28.97200m:3:20.64
4.Amber LauwersZwemclub Zeist3:29.5095049263:29.92
50m:48.20100m:1:42.57150m:2:37.23200m:3:29.92
5.Janita VerkuilAquarijn3:35.0895033203:36.14
50m:48.09100m:1:43.08150m:2:39.46200m:3:36.14
6.Sanne JansenZC de VuurscheNT95000323:46.60
50m:50.60100m:1:48.07150m:2:47.16200m:3:46.60

BMMacy OortwijnDwk2:50.1395007222:45.37
50m:36.51100m:1:19.06150m:2:02.55200m:2:45.37


<< TOP >>
Programmanr. 7
20-2-2010 - 19:05
Jongens, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niek de BrabanderDwk2:57.7395020712:54.86
50m:39.00100m:1:23.21150m:2:09.56200m:2:54.86
2.Jelle NapVZC E&P3:07.4495028753:06.57
50m:41.69100m:1:29.64150m:2:17.88200m:3:06.57
3.Rick StolkDe Vrije Slag3:14.7695022593:11.02
50m:44.33100m:1:32.33150m:2:21.99200m:3:11.02


<< TOP >>
Programmanr. 8
20-2-2010 - 19:05
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen van DijkVZC E&P2:32.0794015782:34.54
50m:33.75100m:1:12.27150m:1:53.21200m:2:34.54
2.Jessica AlgraZC de Vuursche2:47.9694041382:45.41
50m:35.41100m:1:17.71150m:2:02.42200m:2:45.41
3.Linda van HeesAquarijn2:46.4494064142:47.96
50m:36.45100m:1:19.44150m:2:04.10200m:2:47.96
4.Kimberly HahnZwemclub Zeist3:10.8494070823:02.64
50m:39.32100m:1:25.70150m:2:15.39200m:3:02.64


<< TOP >>
Programmanr. 9
20-2-2010 - 19:10
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 10
20-2-2010 - 19:10
Dames, 200m wisselslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rozemarijn ErdbrinkVZC E&P2:49.5493002322:51.86
50m:37.07100m:1:22.22150m:2:09.66200m:2:51.86
2.Nadine van NimwegenVZC E&PNT93005603:05.83
50m:38.40200m:3:05.83
3.Lilianne van der DussenZC de VuurscheNT90009363:14.23
50m:40.51100m:1:30.92150m:2:28.64200m:3:14.23
4.Ingrid HoofdZC de VuurscheNT93067023:34.15
50m:46.78100m:1:44.40150m:2:43.51200m:3:34.15


<< TOP >>
Programmanr. 11
20-2-2010 - 19:15
Heren, 200m wisselslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen van AsseldonkDe Vrije Slag2:30.4592019552:31.82
50m:30.36200m:2:31.82
2.Martin KoekkoekZC de Vuursche2:47.6288019132:36.61
50m:31.49100m:1:09.40150m:1:58.49200m:2:36.61
3.Brian GrootveldAquarijn2:38.8290010532:43.33
50m:34.80100m:1:21.02150m:2:05.89200m:2:43.33
4.Marcin BraamsAquarijn2:53.1393066232:47.02
50m:35.70100m:1:18.92150m:2:07.92200m:2:47.02
5.Alex BraamsAquarijn2:55.2593066372:49.43
50m:37.82100m:1:20.88150m:2:10.39200m:2:49.43
6.Gerco SchakelDwk2:51.2769008492:50.51
50m:34.68100m:1:19.36150m:2:11.63200m:2:50.51
7.Tom BalfoortAquarijn2:49.7191068152:50.89
50m:37.45100m:1:23.32150m:2:13.26200m:2:50.89
DISBob ValentijnZwemclub Zeist2:56.0886038853:03.42
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:43.02200m:3:03.42

BMNick OortwijnDwk2:29.8992044472:26.57
50m:29.34100m:1:09.03150m:1:53.82200m:2:26.57


<< TOP >>
Programmanr. 12
20-2-2010 - 19:35
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisette GroeneveldDwk1:49.8298019721:41.04
50m:40.96100m:1:41.04
2.Celine SchoenmakerDwk1:53.4298019761:48.76
50m:48.10100m:1:48.76
DISDemi BunteZwemclub Zeist1:51.1198017941:45.30
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:48.21100m:1:45.30
DISKirsten BeckerZwemclub Zeist2:15.5798010802:27.51
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:1:02.80100m:2:27.51

BMRosanne LeeuwisDwk1:35.8798019741:25.18
50m:37.75100m:1:25.18


<< TOP >>
Programmanr. 13
20-2-2010 - 19:35
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara van de WeteringDwk1:38.9597033501:36.18
50m:47.06100m:1:36.18
2.Kimberley HemmelderAquarijn1:39.9397048721:38.58
50m:48.75100m:1:38.58
3.Maja van GisbergenZC de Vuursche1:51.3097054121:46.84
50m:52.46100m:1:46.84
DISChaymae AaloulVZC E&P2:01.1197023041:56.14
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RC
50m:55.15100m:1:56.14


<< TOP >>
Programmanr. 14
20-2-2010 - 19:40
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian vd BovenkampVZC E&P1:24.5997012231:19.72
50m:38.68100m:1:19.72
2.Mike van de BovenkampVZC E&P1:25.0597033511:23.91
50m:39.87100m:1:23.91
3.Joshua VerkuilAquarijn1:33.1997008591:32.82
50m:44.29100m:1:32.82
4.Jelle SchoutenAquarijn1:37.0697039691:34.42
50m:46.17100m:1:34.42
5.Rick PaardekooperVZC E&P1:38.9497013211:40.20
50m:46.83100m:1:40.20
DISLeon HuynhVZC E&P2:03.7597043011:58.85
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:56.84100m:1:58.85


<< TOP >>
Programmanr. 15
20-2-2010 - 19:40
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elles BeckerZwemclub Zeist1:28.9796006281:29.56
50m:41.98100m:1:29.56
2.Carli HartemanDwk1:34.7396028821:35.87
50m:45.79100m:1:35.87
3.Jolijn KeegstraDwk1:35.4796022841:37.32
50m:45.35100m:1:37.32
4.Michelle MullerVZC E&P1:39.5496034841:37.46
50m:45.69100m:1:37.46
5.Melanie van SomerenZwemclub Zeist1:39.8196001221:38.14
50m:46.73100m:1:38.14
6.Judith BreedveldDwk1:41.9796015581:42.28
50m:47.47100m:1:42.28
7.Tamara van KootenVZC E&P1:44.0396013521:50.37
50m:49.94100m:1:50.37
8.Ilse SchakelDwk1:57.1696058601:54.86
50m:51.12100m:1:54.86


<< TOP >>
Programmanr. 16
20-2-2010 - 19:45
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jules VermeiZC de Vuursche1:37.6096024691:32.78
50m:43.78100m:1:32.78
2.Anthony BrouwerZC de Vuursche1:58.0196024711:42.01FJ 1
50m:47.04100m:1:42.01
3.Robert GeelsZC de VuurscheNT96046031:42.01FJ 2
50m:48.38100m:1:42.01
DISThomas LeeuwisDwk1:16.6696017431:21.29
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:38.66100m:1:21.29


<< TOP >>
Programmanr. 17
20-2-2010 - 19:50
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle GeislerAquarijn1:06.3895025141:07.88
50m:32.76100m:1:07.88
2.Valerie WelkzijnZwemclub Zeist1:13.0595056821:13.00
50m:34.73100m:1:13.00
3.Amber LauwersZwemclub Zeist1:13.1295049261:14.78
50m:35.50100m:1:14.78
4.Janita VerkuilAquarijn1:14.4795033201:17.33
50m:36.14100m:1:17.33
5.Sanne JansenZC de Vuursche1:19.4595000321:18.49
50m:36.25100m:1:18.49
6.Disney van der DussenZC de Vuursche1:17.7995002441:18.86
50m:37.02100m:1:18.86


<< TOP >>
Programmanr. 18
20-2-2010 - 19:50
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelle NapVZC E&P1:06.3695028751:05.01
50m:30.87100m:1:05.01
2.Rick StolkDe Vrije Slag1:05.1795022591:05.83
50m:31.32100m:1:05.83
3.Niek de BrabanderDwk1:06.5395020711:06.50
50m:31.81100m:1:06.50


<< TOP >>
Programmanr. 19
20-2-2010 - 19:55
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen van DijkVZC E&P1:26.7494015781:27.97
50m:40.15100m:1:27.97
2.Jessica AlgraZC de Vuursche1:32.7994041381:30.20
50m:40.40100m:1:30.20
3.Kimberly HahnZwemclub Zeist1:49.1194070821:39.33
50m:46.30100m:1:39.33
4.Linda van HeesAquarijn1:44.8994064141:46.29
50m:48.51100m:1:46.29


<< TOP >>
Programmanr. 20
20-2-2010 - 19:55
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 21
20-2-2010 - 19:55
Dames, 100m rugslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rozemarijn ErdbrinkVZC E&P1:24.4293002321:24.06
50m:40.70100m:1:24.06
2.Nadine van NimwegenVZC E&P1:23.6893005601:27.52
50m:42.07100m:1:27.52
3.Ingrid HoofdZC de Vuursche1:40.8893067021:43.95
50m:51.26100m:1:43.95
DISLilianne van der DussenZC de Vuursche1:32.1590009361:33.32
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:44.16100m:1:33.32


<< TOP >>
Programmanr. 22
20-2-2010 - 20:00
Heren, 100m rugslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martin KoekkoekZC de Vuursche1:15.3688019131:08.68
50m:31.13100m:1:08.68
2.Koen van AsseldonkDe Vrije Slag1:13.8492019551:13.54
50m:35.44100m:1:13.54
3.Gerco SchakelDwk1:16.3269008491:19.49
50m:39.50100m:1:19.49
4.Alex BraamsAquarijn1:22.5393066371:21.29
50m:39.65100m:1:21.29
5.Tom BalfoortAquarijn1:19.3391068151:21.80
50m:40.25100m:1:21.80
6.Marcin BraamsAquarijn1:19.6693066231:22.60
50m:41.02100m:1:22.60
7.Brian GrootveldAquarijn1:22.2490010531:24.85
50m:41.74100m:1:24.85
8.Bob ValentijnZwemclub Zeist1:27.5386038851:35.25
50m:48.18100m:1:35.25


<< TOP >>
Programmanr. 23
20-2-2010 - 20:05
Gemengd, 8 x 50m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dwk 1DwkNT5:22.06
Carli Harteman
Thomas Leeuwis
Celine Schoenmaker
Lisette Groeneveld
96
96
98
98
37.26Judith Breedveld
Niek de Brabander
Jolijn Keegstra
Gerco Schakel
96
95
96
69
2.VZC E&P 1VZC E&P5:18.535:28.56
Michelle Muller
Mike van de Bovenkamp
Tamara van Kooten
Brian vd Bovenkamp
96
97
96
97
43.05Ellen van Dijk
Rick Paardekooper
Rozemarijn Erdbrink
Jelle Nap
94
97
93
95
3.ZC de Vuursche 1ZC de Vuursche5:16.495:31.78
Maja van Gisbergen
Anthony Brouwer
Disney van der Dussen
Jules Vermei
97
96
95
96
47.13Jessica Algra
Robert Geels
Lilianne van der Dussen
Martin Koekkoek
94
96
90
88
4.Aquarijn 1Aquarijn5:23.935:33.34
Kimberley Hemmelder
Jelle Schouten
Janita Verkuil
Joshua Verkuil
97
97
95
97
44.69Linda van Hees
Marcin Braams
Michelle Geisler
Brian Grootveld
94
93
95
90