Driekamp 2009-2010 deel 2
Waalwijk (NED),    20.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 2. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 3. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 5. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 7. Alle, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 8. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 9. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 10. Alle, 100m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 11. Dames, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 12. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 13. Alle, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 14. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 15. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 16. Alle, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 21. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 22. Alle, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 23. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 24. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven WESTERLAKEN              Zvdo'74                  43.37 9900271      42.86 B         
  2. Siem KORTHOUT                 Wzv                      54.00 9901959      53.00           
  3. Marco CHAMBON                 Wzv                         NT 0002827      56.82           
  4. Stefan CHAMBON                Wzv                    1:13.41 0100609    1:21.60           
 DIS Marnix VERHOEF                Wzv                      52.81 9900895                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne POLS                   Wzv                      41.84 9904116      42.86 A         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
20.2.10 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petri VELTHUIS                Zvdo'74                  30.59 9300794      30.97           
  2. Diandra van HOUWELINGEN       Zvdo'74                  33.45 8901896      34.49           
  3. Marlotte SPOHR                Wzv                      35.15 9305288      34.98           
  4. Roxanne vd LEI                Zvdo'74                  35.06 8902630      35.76           
  5. Daphne TIMMERMANS             Zvdo'74                  36.86 9500402      35.77           
  6. Melissa van der GELD          Wzv                      39.17 9506250      36.00           
  7. Janneke de WIJS               Wzv                      39.67 9602716      39.42           
  8. Renske den DEKKER             Zvdo'74                  44.68 9700138      43.06           
  9. Esther de WIJS                Wzv                      45.86 9801732      44.25           
 10. Tisha NICASIA                 Wzv                      47.61 9803890      44.30           
 11. Mirella KOP                   Wzv                      45.05 9606020      47.73           
 12. Christiane van AS             Z.V. Den Doorn           53.39 9601044      49.57           
AFGE Lindsay van HOUTUM            Wzv                      37.04 9406546                      
AFGE Alexandra KUNKELER            Z.V. Den Doorn           37.70 9305438                      
AFGE Esther VOS                    Zvdo'74                  30.35 8201762                      
AFGE Lisanne van NOORLOOS          Z.V. Den Doorn           36.16 9107434                      
AFGE Eline SCHREUDERS              Zvdo'74                  36.69 9406534                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 50m vlinderslag                        Senioren Open
20.2.10 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Walter van der STELT          Z.V. Den Doorn           29.89 9401327      29.37           
  2. Wietse STERKENBURG            Zvdo'74                  30.96 9102205      31.24           
  3. Pim SCHEFFER                  Z.V. Den Doorn           31.17 9205535      31.51           
  4. Erik den DEKKER               Zvdo'74                  31.13 8900653      31.70           
  5. Dylan HAVERKAMP               Z.V. Den Doorn           30.70 8901123      32.02           
  6. Iwan ELSHOUT                  Zvdo'74                  31.64 9400257      32.04           
  7. Peter BRIENEN                 Zvdo'74                  32.15 9200149      32.30           
  8. Niels den DEKKER              Zvdo'74                  31.51 9100443      33.25           
  9. Michel LABOHM                 Z.V. Den Doorn           33.13 8701967      33.98           
 10. Janno DUYZER                  Z.V. Den Doorn           32.67 8800895      34.02           
 11. Jardy van den HEUVEL          Wzv                      38.44 9505533      36.42           
 12. Emiel SMITS                   Z.V. Den Doorn           38.10 9600601      39.53           
 13. Jelle STERKENBURG             Zvdo'74                  44.98 9601069      40.77           
 14. Frank HARTMAN                 Zvdo'74                     NT 9800903      51.70           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
20.2.10 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ida van de WATER              Z.V. Den Doorn         1:18.10 9702472    1:17.18           
            35.39  1:17.18
  2. Catrina HAGENS                Wzv                    1:22.71 9305382    1:22.26           
            36.76  1:22.26
  3. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:23.81 9604508    1:27.06           
            39.07  1:27.06
  4. Vera van der STELT            Z.V. Den Doorn              NT 9702476    1:30.94           
            42.18  1:30.94
  5. Anne VERHOEF                  Wzv                    1:35.47 9702510    1:35.57           
            42.51  1:35.57
  6. Kim van VLIET                 Wzv                    1:32.64 8704384    1:37.36           
            43.08  1:37.36
AFGE Devina de WITH                Z.V. Den Doorn         1:34.09 9204892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
20.2.10 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wim CRIELAARD                 Zvdo'74                1:10.40 9205713    1:09.03           
            30.87  1:09.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marnix VERHOEF                Wzv                      49.63 9900895      46.54           
  2. Marco CHAMBON                 Wzv                         NT 0002827      54.86           
  3. Daan VAN DE WATER             Z.V. Den Doorn           55.38 0001537      55.76           
  4. Kevin KANT                    Z.V. Den Doorn           59.33 0001287      56.00           
  5. Joshua de GRAAF               Z.V. Den Doorn         1:03.04 9900989    1:06.51           
  6. Stefan CHAMBON                Wzv                    1:14.70 0100609    1:11.82           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van GIESSEN           Zvdo'74                  42.16 9900390      41.44           
  2. Tabitha de RUIJTER            Z.V. Den Doorn           45.52 9901572      44.26           
  3. Christel KRAMER               Z.V. Den Doorn           47.73 9901248      48.75           
  4. Maartje VERHOEVEN             Wzv                      50.66 0003032      49.15           
  5. Quinty van den HEUVEL         Wzv                      51.75 0003030      49.45           
  6. Annemijn SPOHR                Wzv                      54.42 0000548      49.51           
  7. Rianne van der BEEK           Zvdo'74                  48.88 9901772      51.95           
  8. Eline AKKERMANS               Wzv                      53.20 0100588      53.44           
  9. Sacha MAAS                    Z.V. Den Doorn           58.37 0100540      58.69           
 10. Anouk van der STELT           Z.V. Den Doorn         1:06.32 0001524    1:04.47           
AFGE Chantal van den LINDEN        Wzv                    1:02.75 0001502                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
20.2.10 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robina HOEGEE                 Zvdo'74                1:15.18 9200754    1:15.53           
            36.48  1:15.53
  2. Kelly HOEGEE                  Zvdo'74                1:20.39 9500404    1:16.58           
            36.28  1:16.58
  3. Melissa van der GELD          Wzv                    1:19.07 9506250    1:20.39           
            38.86  1:20.39
  4. Carlijn BALVERS               Wzv                    1:33.09 9701238    1:28.92           
            43.23  1:28.92
  5. Simone BALVERS                Wzv                    1:33.26 9600878    1:30.51           
            43.96  1:30.51
  6. Marieke van der BEEK          Zvdo'74                1:35.02 9801172    1:35.48           
            46.20  1:35.48
  7. Berdine den HARTOG            Zvdo'74                1:48.00 9803016    1:45.10           
          1:45.10
  8. Merle GERRITSEN               Z.V. Den Doorn         1:40.90 9703634    1:46.31           
            49.83  1:46.31
AFGE Lisa DE BOK                   Z.V. Den Doorn              NT 9702444                      
AFGE Alexandra KUNKELER            Z.V. Den Doorn         1:26.30 9305438                      
AFGE Lindsay van HOUTUM            Wzv                    1:27.49 9406546                      
AFGE Monique VANEKER               Zvdo'74                1:23.10 9401362                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
20.2.10 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudy CHAMBON                  Wzv                    1:14.76 9306775    1:15.22           
            36.83  1:15.22
  2. Bastiaan van MUYDEN           Zvdo'74                1:20.37 9604011    1:18.67           
        A
            38.06  1:18.67
     Arnold BOK                    Zvdo'74                1:18.54 9405149    1:18.67           
        B
            38.20  1:18.67
  4. Ruben KANT                    Z.V. Den Doorn         1:34.94 9702669    1:30.18           
            43.45  1:30.18
  5. Rowan van der STELT           Z.V. Den Doorn         1:38.70 9701759    1:35.10           
            46.13  1:35.10
  6. Rowen HURKMANS                Wzv                    2:15.15 9704679    2:15.39           
          1:01.93  2:15.39
AFGE Bram van BERGEIJK             Zvdo'74                1:32.10 9800901                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven WESTERLAKEN              Zvdo'74                1:31.28 9900271    1:32.75           
            48.36  1:32.75
  2. Thomas van den LINDEN         Wzv                    1:51.48 9900893    1:51.89           
            56.59  1:51.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne POLS                   Wzv                    1:41.07 9904116    1:36.29           
            46.07  1:36.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
20.2.10 - 17:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davina BRANDERHORST           Z.V. Den Doorn         2:56.39 9601046    2:52.29           
            39.07  1:22.80  2:52.29
  2. Manon BALVERS                 Wzv                    2:54.00 9502042    2:55.16           
            40.62  1:24.77  2:55.16
  3. Kim van VLIET                 Wzv                    3:00.20 8704384    3:10.96           
            45.27  1:32.62  3:10.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
20.2.10 - 17:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram van de WATER             Z.V. Den Doorn         2:49.10 9501629    2:43.47           
            38.55  1:20.52  2:43.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey van de MOOREN         Zvdo'74                  58.51 9900685      54.22           
  2. Joshua de GRAAF               Z.V. Den Doorn           58.10 9900989      57.54 A         
     Kevin KANT                    Z.V. Den Doorn           57.35 0001287      57.54 B         
  4. Jetse BRIENEN                 Zvdo'74                     NT 0001277    1:02.51           
  5. Stefan CHAMBON                Wzv                    1:01.70 0100609    1:02.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Constance van HOUWELINGEN     Zvdo'74                  46.95 9900392      48.22           
  2. Christel KRAMER               Z.V. Den Doorn           49.48 9901248      48.67           
  3. Maartje VERHOEVEN             Wzv                      50.16 0003032      53.15           
  4. Aranka BOK                    Zvdo'74                     NT 0000744      56.23           
 DIS Anouk van der STELT           Z.V. Den Doorn         1:07.52 0001524    1:01.52           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Chantal van den LINDEN        Wzv                    1:01.72 0001502                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
20.2.10 - 17:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlotte SPOHR                Wzv                      37.31 9305288      37.98           
  2. Kelly HOEGEE                  Zvdo'74                  40.13 9500404      38.76           
  3. Catrina HAGENS                Wzv                      40.82 9305382      41.39           
  4. Janneke de WIJS               Wzv                      42.32 9602716      43.30           
  5. Celine van HOUTUM             Wzv                      44.53 9604508      43.97           
  6. Jasmine KRAMER                Z.V. Den Doorn           46.26 9700244      46.20           
  7. Tisha NICASIA                 Wzv                      46.72 9803890      48.10           
  8. Naomi de RUIJTER              Z.V. Den Doorn           48.48 9604940      48.36           
  9. Esther de WIJS                Wzv                      52.68 9801732      53.45           
 10. Fleur GROENENBERG             Z.V. Den Doorn           54.09 9702474      54.07           
 11. Roxanne KOUWENBERG            Wzv                      57.07 9802590      56.48           
AFGE Lindsay van HOUTUM            Wzv                      43.84 9406546                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
20.2.10 - 17:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik den DEKKER               Zvdo'74                  34.71 8900653      36.45           
  2. Antwan DUYZER                 Z.V. Den Doorn           38.35 9401329      37.26           
  3. Wouter van der STELT          Z.V. Den Doorn           37.20 7200889      37.60           
  4. Jan-Willem VANEKER            Zvdo'74                  41.80 9601067      41.42           
  5. Emiel SMITS                   Z.V. Den Doorn           42.04 9600601      42.90           
  6. Rowen HURKMANS                Wzv                    1:00.78 9704679      59.00           

  BM Joeri van ENGELEN             Wzv                         NT 98joeri      58.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Siem KORTHOUT                 Wzv                    2:04.91 9901959    2:06.26           
          1:06.10  2:06.26
  2. Thomas van den LINDEN         Wzv                    2:16.18 9900893    2:13.80           
          1:03.60  2:13.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    1:55.00 0003032    1:57.72           
            54.21  1:57.72
  2. Quinty van den HEUVEL         Wzv                    2:08.38 0003030    1:59.10           
            55.48  1:59.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
20.2.10 - 17:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera van der STELT            Z.V. Den Doorn         1:33.17 9702476    1:35.95           
            45.17  1:35.95
  2. Christiane van AS             Z.V. Den Doorn         1:40.51 9601044    1:40.76           
            47.07  1:40.76
  3. Mirella KOP                   Wzv                    1:50.61 9606020    1:46.20           
            50.72  1:46.20
AFGE Eline SCHREUDERS              Zvdo'74                1:35.74 9406534                      
AFGE Devina de WITH                Z.V. Den Doorn         1:31.76 9204892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
20.2.10 - 17:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janno DUYZER                  Z.V. Den Doorn         1:14.98 8800895    1:17.19           
            36.26  1:17.19
  2. Rudy CHAMBON                  Wzv                    1:22.16 9306775    1:22.13           
            38.89  1:22.13
  3. Antwan DUYZER                 Z.V. Den Doorn         1:26.13 9401329    1:24.67           
            39.07  1:24.67
  4. Jardy van den HEUVEL          Wzv                    1:27.72 9505533    1:27.19           
            40.69  1:27.19
  5. Jelle STERKENBURG             Zvdo'74                1:31.42 9601069    1:31.13           
            43.60  1:31.13
AFGE Luc de BONT                   Wzv                    1:31.16 9601701                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marnix VERHOEF                Wzv                      42.38 9900895      41.82           
  2. Siem KORTHOUT                 Wzv                      46.65 9901959      42.01           
  3. Daan VAN DE WATER             Z.V. Den Doorn           46.21 0001537      45.80           
  4. Jetse BRIENEN                 Zvdo'74                  48.36 0001277      47.26           
  5. Marco CHAMBON                 Wzv                         NT 0002827      50.36           
  6. Stefan CHAMBON                Wzv                      58.80 0100609    1:01.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 17:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tabitha de RUIJTER            Z.V. Den Doorn           37.04 9901572      35.94           
  2. Maartje VERHOEVEN             Wzv                      42.37 0003032      43.02           
  3. Eline AKKERMANS               Wzv                      46.90 0100588      48.33           
  4. Sacha MAAS                    Z.V. Den Doorn           56.10 0100540      50.79           
  5. Aranka BOK                    Zvdo'74                  53.66 0000744      57.04           
AFGE Chantal van den LINDEN        Wzv                      53.77 0001502                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
20.2.10 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diandra van HOUWELINGEN       Zvdo'74                1:06.19 8901896    1:07.54           
            32.92  1:07.54
  2. Melissa van der GELD          Wzv                    1:09.59 9506250    1:10.64           
            33.51  1:10.64
  3. Davina BRANDERHORST           Z.V. Den Doorn         1:12.25 9601046    1:11.88           
            35.21  1:11.88
  4. Daphne TIMMERMANS             Zvdo'74                1:13.82 9500402    1:12.00           
            34.45  1:12.00
  5. Manon BALVERS                 Wzv                    1:12.54 9502042    1:13.60           
            35.42  1:13.60
  6. Simone BALVERS                Wzv                    1:14.37 9600878    1:13.73           
            35.51  1:13.73
  7. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:18.71 9604508    1:18.24           
            37.67  1:18.24
  8. Janneke de WIJS               Wzv                    1:19.32 9602716    1:18.98           
            37.54  1:18.98
  9. Merle GERRITSEN               Z.V. Den Doorn         1:23.69 9703634    1:24.42           
            38.92  1:24.42
 10. Marieke van der BEEK          Zvdo'74                1:31.76 9801172    1:27.68           
            41.14  1:27.68
 11. Jasmine KRAMER                Z.V. Den Doorn         1:54.95 9700244    1:28.36           
            40.95  1:28.36
 12. Tisha NICASIA                 Wzv                    1:28.45 9803890    1:29.51           
            40.07  1:29.51
 13. Mirella KOP                   Wzv                    1:34.29 9606020    1:30.86           
            43.45  1:30.86
 14. Esther de WIJS                Wzv                    1:28.64 9801732    1:31.14           
            41.40  1:31.14
 15. Berdine den HARTOG            Zvdo'74                1:41.40 9803016    1:34.20           
            42.51  1:34.20
 16. Naomi de RUIJTER              Z.V. Den Doorn         1:36.89 9604940    1:35.51           
            44.10  1:35.51
 17. Fleur GROENENBERG             Z.V. Den Doorn         1:56.89 9702474    1:38.42           
            44.64  1:38.42
 18. Roxanne KOUWENBERG            Wzv                    1:43.93 9802590    1:43.99           
            48.32  1:43.99
AFGE Lisa DE BOK                   Z.V. Den Doorn         1:26.50 9702444                      
AFGE Monique VANEKER               Zvdo'74                1:09.92 9401362                      
AFGE Esther VOS                    Zvdo'74                1:04.67 8201762                      
AFGE Lisanne van NOORLOOS          Z.V. Den Doorn         1:14.67 9107434                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
20.2.10 - 18:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Walter van der STELT          Z.V. Den Doorn           56.81 9401327      59.50           
            28.44    59.50
  2. Wietse STERKENBURG            Zvdo'74                  59.23 9102205    1:00.51           
            29.24  1:00.51
  3. Pim SCHEFFER                  Z.V. Den Doorn         1:03.67 9205535    1:01.07           
            28.36  1:01.07
  4. Wim CRIELAARD                 Zvdo'74                  59.79 9205713    1:01.10           
            29.73  1:01.10
  5. Dylan HAVERKAMP               Z.V. Den Doorn         1:01.01 8901123    1:02.68           
            29.44  1:02.68
  6. Peter BRIENEN                 Zvdo'74                1:02.57 9200149    1:03.20           
            30.20  1:03.20
  7. Michel LABOHM                 Z.V. Den Doorn         1:00.82 8701967    1:04.86           
            30.92  1:04.86
  8. Arnold BOK                    Zvdo'74                1:05.89 9405149    1:06.23           
            31.20  1:06.23
  9. Antwan DUYZER                 Z.V. Den Doorn         1:16.23 9401329    1:15.76           
            35.13  1:15.76
 10. Rowan van der STELT           Z.V. Den Doorn         1:26.20 9701759    1:19.18           
            37.43  1:19.18
 11. Ruben KANT                    Z.V. Den Doorn         1:26.27 9702669    1:24.48           
            39.73  1:24.48
 12. Frank HARTMAN                 Zvdo'74                1:32.73 9800903    1:25.95           
            40.64  1:25.95
AFGE Bram van BERGEIJK             Zvdo'74                1:21.25 9800901                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 18:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey van de MOOREN         Zvdo'74                1:27.82 9900685    1:29.89           
            41.29  1:29.89
  2. Thomas van den LINDEN         Wzv                    1:48.99 9900893    1:49.04           
            50.67  1:49.04


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
20.2.10 - 18:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van GIESSEN           Zvdo'74                1:22.36 9900390    1:23.65           
            38.25  1:23.65
  2. Daphne POLS                   Wzv                    1:27.50 9904116    1:26.45           
            40.23  1:26.45
  3. Rianne van der BEEK           Zvdo'74                1:44.58 9901772    1:39.47           
            45.17  1:39.47
  4. Annemijn SPOHR                Wzv                    1:43.24 0000548    1:42.92           
            45.61  1:42.92
  5. Constance van HOUWELINGEN     Zvdo'74                1:56.95 9900392    1:43.64           
            47.16  1:43.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
20.2.10 - 18:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petri VELTHUIS                Zvdo'74                2:20.57 9300794    2:19.44           
            32.60  1:08.40  2:19.44
  2. Robina HOEGEE                 Zvdo'74                2:22.60 9200754    2:22.95           
            32.48  1:08.70  2:22.95
  3. Ida van de WATER              Z.V. Den Doorn         2:35.63 9702472    2:31.57           
            34.92  1:13.54  2:31.57
  4. Roxanne vd LEI                Zvdo'74                2:30.67 8902630    2:32.60           
            35.42  1:14.26  2:32.60
  5. Renske den DEKKER             Zvdo'74                2:44.57 9700138    2:40.70           
            37.19  1:18.61  2:40.70
  6. Catrina HAGENS                Wzv                         NT 9305382    2:43.86           
            35.95  1:17.39  2:43.86
  7. Anne VERHOEF                  Wzv                    2:49.02 9702510    2:46.95           
            37.51  1:20.16  2:46.95
  8. Kim van VLIET                 Wzv                    2:39.66 8704384    2:53.26           
            38.46  1:22.34  2:53.26
  9. Carlijn BALVERS               Wzv                    3:10.86 9701238    3:07.51           
            42.10  1:30.60  3:07.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
20.2.10 - 18:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels den DEKKER              Zvdo'74                2:15.33 9100443    2:19.08           
            31.79  1:06.93  2:19.08
  2. Bram van de WATER             Z.V. Den Doorn         2:23.86 9501629    2:22.23           
            32.80  1:09.13  2:22.23
  3. Rudy CHAMBON                  Wzv                    2:19.57 9306775    2:22.86           
            31.80  1:07.39  2:22.86
  4. Iwan ELSHOUT                  Zvdo'74                2:22.54 9400257    2:25.07           
            32.73  1:09.20  2:25.07
  5. Wouter van der STELT          Z.V. Den Doorn         2:28.00 7200889    2:28.87           
            33.00  1:09.85  2:28.87
  6. Bastiaan van MUYDEN           Zvdo'74                2:44.32 9604011    2:29.26           
            35.45  1:15.92  2:29.26
  7. Jan-Willem VANEKER            Zvdo'74                2:33.92 9601067    2:30.19           
            36.86  1:16.36  2:30.19
  8. Jardy van den HEUVEL          Wzv                         NT 9505533    2:37.42           
            35.67  1:15.73  2:37.42
AFGE Luc de BONT                   Wzv                    2:51.30 9601701                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZV