Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 101. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 102. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 107. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 108. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 115. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 116. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 119. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 120. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 14.2.2010


Programmanr. 1
14-2-2010 - 14:15
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joëlle SchepsWVZ26.24920236427.12
2.Claire de WinterAZ&PC27.14940605028.19
3.Kelly de JongDe Dolfijn26.93910147428.37
4.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend28.51960086228.38
5.Kira ToussaintDe Dolfijn26.82940099028.57
6.Laura MoolenaarAZ&PC28.15960065628.79
7.Milou SchraverusAZ&PC29.23950387828.88
8.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend28.68940303029.10
9.Femke RemmitsOne Team Swimming27.78960369229.19
10.Sophie SollieZeester Meerval27.88940014029.21
11.Maxime VerschuurDe Dolfijn27.77950080429.31
12.Paula van den HoevenDe Veene29.35930312829.44
13.Annelette de VriesDe Veene29.24860390829.45
14.Karin GroenGZVW28.29950244029.46
15.Mette BijemanAquarijn29.21950628229.48
16.Rachelle VisserAZ&PC28.74950010629.49
17.Kelly WiglevenPoseidon'5628.54950005829.61
18.Eva SmitGZVW28.64960269029.85
19.Lynn DybionaAZ&PC29.51950178629.87
20.Desiree VisserAZ&PC29.86950531829.91
21.Ivana LingenZoetermeer30.04930502029.97
22.Joelle GeertsPoseidon'5629.24970020630.00
Aimée GroenveldDe Houtrib29.38950339430.00
24.Iranila PattipilohyDe Dolfijn29.34960523030.10
25.Irene TeuferDe Dolfijn29.62960234030.30
26.Sanne BommerDe Dolfijn29.79950113230.33
27.Daphne van VlietDe VeeneNT930104430.46
28.Lianne MolkenboerE Z C29.56960203430.75
29.Veronique van der VeldeDe Dinkel30.88960174030.93
30.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi29.92930682431.08
31.Linda KampermanAquarijn29.70960123831.24
32.Shireen PostAZ&PC29.13950328631.34
33.Karla WestenbergE Z C30.30960173831.37
34.Rozemarijn ErdbrinkVZC E&p30.49930023231.59
35.Josca ScholtenAZC De Amer31.29950379631.60
36.Danaé KreuwelDe Veene33.64970043831.68
37.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)31.39940485231.72
38.Esmee In der MaurOne Team Swimming31.18960191231.74
39.Lieke RemmitsOne Team Swimming31.25980188032.04
40.Shannon MommersteegAquarijn31.13970239832.20
41.Kathy van ZuilenAZC De Amer31.11930613832.31
42.Melina KnolZaanstad (SG)31.40980223232.60
43.Elles BeckerZC Zeist30.93960062832.61
back up tijd
44.Renske EilersAZC De Amer31.23880607232.77
Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval31.13950155232.77
46.Lobke SchoonderbeekDWK31.63980207032.87
Francine BuremaAZC De Amer33.10960435432.87
48.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)33.37950545433.18
49.Nicole van ZuilenAZC De Amer34.21950542833.43
50.Anne van HoornOne Team Swimming32.82960066433.68
51.Elise DekkerDe Dolfijn33.80970097634.57
52.Lisa den BraberAZ&PC37.37920755837.45
AFGEMHannah TeeuwDe Veene30.869601128
AFGEMWendy KleinveldOne Team Swimming32.459600382
AFGEMMoniek NijhuisDe Dolfijn26.638803188


<< TOP >>
Programmanr. 101
14-2-2010 - 14:26
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 2
14-2-2010 - 14:26
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geert LantinkAZ&PC22.47860184924.05
2.Fabian BeiminOZ&PC Oldenzaal24.02910008725.57
3.Bart KnijnWZ&PC Purmerend25.57910124925.88
4.Jeroen GijselaarDe Dinkel25.35930077726.48
5.Joeri ScheidtVZC E&p25.40910201126.58
6.Timo LambregtsZPCNumansdorp26.02930280926.62
7.Wouter KamanAquarijn25.34930024126.67
8.Tim NiekusVZC E&p25.17910370926.75
9.Dave HeshofWZ&PC Purmerend26.91950140326.86
10.Robin de RijkeAZ&PC26.32910638126.92
11.Jeroen v.d. BosAZ&PC25.81920229926.96
12.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y25.32890102326.98
back up tijd
13.Huub van HouwelingenAZ&PC26.89940601927.04
14.Jesse MeijerDe Dolfijn26.15940363327.40
15.Jesper de JongAquarijn26.16930077527.47
16.Mike BravenboerPoseidon'5626.39950029927.97
17.Brian van de GraafDe Houtrib26.57940165327.98
18.Maurice DeelenAZ&PC26.82710140728.00
19.Mark PijtakAZ&PC26.84900228728.04
20.Max BevelanderHet Y26.99940266728.06
21.Tom van de KampDWK26.60910115328.11
22.Mark ArendshorstDe Veene30.45940030328.59
23.Bart KlokOne Team Swimming28.44960035128.70
24.Fergil HestermanHet Y28.57930018728.89
handtijd
25.Wessel EverlooDe VeeneNT890659729.08
26.Martijn SmitGZVW28.79940611329.29
handtijd
27.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen29.33960306529.43
handtijd
28.Yorick KreuwelDe Veene29.39940222529.49
handtijd
29.Marco UppelschotenDe Houtrib29.34950037529.57
handtijd
30.Quinn MasseeDWK29.32950152129.58
handtijd
31.Marcin BraamsAquarijn29.14930662329.76
handtijd
32.Alex BraamsAquarijn29.47930663730.07
33.Thijs van den EndOne Team Swimming29.39930680330.41
handtijd
34.Jelle NapVZC E&p30.20950287530.84
35.Marcel GroenGZVW30.67970023931.53
36.Matthijs FleumerZaanstad (SG)33.05960327332.04
37.Martijn KornetGoSwim32.36970023132.56
38.Michael den OudstenAquarijn32.32970318132.64
39.Tim BredenhofAquarijn31.55970224332.71
40.Danny SchmidtZaanstad (SG)32.87960231132.91
41.Nino SielingDWK32.76970184533.29
DISMatthew van den EntZaanstad (SG)26.669003859
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMDaniel RosinghHet Y26.749302741


<< TOP >>
Programmanr. 102
14-2-2010 - 14:35
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Udo WeerinkDe Klup30.8894-14141438531.03
2.Eddy NeggersNjord41.09970116142.37
3.Matthijs BuyninkS.I.S De Ooievaars46.9592-08080821546.14


<< TOP >>
Programmanr. 3
14-2-2010 - 14:36
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend31.04850045432.43
2.Sabine van den HoevenDe Veene32.39960001432.82
3.Dané MulderAquarijn31.43940008433.03
back up tijd
4.Alice BravoHet Y32.04870534633.25
5.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend32.63930284033.38
6.Kris SiegersZoetermeer33.33930636833.70
7.Denise SchulpenAquarijn32.06970015833.73
8.Jamilla van VeenOne Team Swimming33.54960319235.38
9.Karla WestenbergE Z C33.89960173835.46
10.Ilse vd WijngaardOne Team Swimming33.50890473635.62
back up tijd
11.Marjolein MarisDe Houtrib34.08940021036.00
12.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi34.63930682436.04
13.Eline den BraveZaanstad (SG)38.15960168237.07
14.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)36.14940485237.40
back up tijd
15.Nicole van ZuilenAZC De Amer37.79950542838.03
16.Janeri FröbergE Z C38.37960239238.68
17.Manon BroezeAZ&PC37.98970346838.83
18.Renske EilersAZC De Amer39.04880607239.84
19.Elise DekkerDe Dolfijn38.98970097641.28
20.Kelsey OkkersZaanstad (SG)40.85980106241.87
back up tijd
AFGEMKim Anne BouwDWK33.049000500
AFGEMSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)40.799803228
AFGEMIris PijtakAZ&PC32.709300602


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-2-2010 - 14:41
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bastiaan LijesenEiffel Swimmers PSV24.88900181927.06
2.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht27.53920403527.74
3.Tim van DeutekomDWK28.30910045928.45
4.Ruben DekkerDe Dolfijn27.48930062729.14
5.Bart ArendshorstDe Veene30.80930000530.06
6.Marcel ReefhuisDe Veene32.25810138132.74


<< TOP >>
Programmanr. 5
14-2-2010 - 14:43
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Kimberly Mijnen95WZ&PC Purmerend5:39.811:17.115:39.81
Eindtijd handtijd
50m:
100m:

1:17.11
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:39.81
2.Anouk van der Vlies96Zoetermeer5:41.741:17.885:41.74
50m:
100m:

1:17.88
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:41.74
3.Sanne Bommer95De Dolfijn5:46.451:20.425:46.45
50m:
100m:

1:20.42
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.45
4.Veronique van der Velde96De Dinkel5:48.361:22.675:48.36
50m:
100m:

1:22.67
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:48.36
5.Lisanne vd Lelij96One Team Swimming5:48.831:21.815:48.83
50m:
100m:

1:21.81
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:48.83
6.Priscilla Meerman94Het Y5:50.081:20.175:50.08
50m:
100m:

1:20.17
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.08
7.Laura Willemsen97DWK5:57.741:26.495:57.74
hand tijden
50m:
100m:

1:26.49
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:57.74
8.Sedona de Keijzer96AZ&PC6:11.741:27.036:11.74
50m:
100m:

1:27.03
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:11.74
AFGEMJamie de Jong93De Dolfijn
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:


<< TOP >>
Programmanr. 6
14-2-2010 - 14:50
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Dennis Eliveld92De Dolfijn5:00.081:04.855:00.08
100 meter handtijd
50m:
100m:

1:04.85
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:00.08
2.Tom Verbeek88Het Y5:03.391:05.435:03.39
50m:
100m:

1:05.43
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:03.39
3.Kasper Leeuw93De Dinkel5:03.411:06.535:03.41
50m:
100m:

1:06.53
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:03.41
4.Daan Glorie88Het Y5:07.401:06.895:07.40
100 meter handtijd
50m:
100m:

1:06.89
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:07.40
5.Richard Bestebreur94ZPCNumansdorp5:15.511:09.225:15.51
50m:
100m:

1:09.22
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:15.51
6.Yamiko Steenhoek96ZOB '665:23.701:13.795:23.70
100 meter handtijd
50m:
100m:

1:13.79
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.70
7.Nelson Branquinho96De Dolfijn5:43.471:16.955:43.47
50m:
100m:

1:16.95
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:43.47
8.Ivar de Jong97De Dolfijn5:48.251:25.355:48.25
50m:
100m:

1:25.35
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:48.25


<< TOP >>
Programmanr. 7
14-2-2010 - 14:56
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly de JongDe Dolfijn34.10910147436.26
handtijd
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn36.23940215036.41
handtijd
3.Nicole BennisRacing Club36.92960047037.43
handtijd
4.Paula van den HoevenDe VeeneNT930312837.50
5.Kimberley van UffelenRacing Club38.52910313039.31
handtijd
6.Daphne van VlietDe VeeneNT930104439.98
7.Milou SchraverusAZ&PC42.61950387840.04
8.Cindy RkmanZPB H&l37.92980085840.30
handtijd
9.Karin GroenGZVW37.51950244040.32
handtijd
10.Kathy van ZuilenAZC De Amer39.26930613840.75
handtijd
11.Valerie WelkzijnZC Zeist43.42950568246.24
AFGEMSuzanne de VriesAZ&PC36.069500628


<< TOP >>
Programmanr. 107
14-2-2010 - 15:00
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 8
14-2-2010 - 15:00
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas TietzeWZ&PC Purmerend31.30870335131.36
2.Nick HessingDe Dolfijn30.87910375332.17
3.Jordan KraaijenhofAZ&PC31.74930111132.42
4.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend33.64920002732.93
5.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend33.24940091333.07
6.Tom van de KampDWK32.02910115333.24
7.Bart ArendshorstDe Veene35.81930000533.88
8.Tim NiekusVZC E&p31.42910370934.33
9.Maurice DeelenAZ&PC35.85710140735.62
10.Tiemen MarisDe Veene39.80940018936.21
11.Brian van de GraafDe Houtrib32.86940165336.31
12.André van KleefAZ&PC37.22960219538.87
13.Jacco BeniestOne Team Swimming36.63850360339.29
14.Bas DriesAZC De Amer41.57950517740.64
15.Martijn BartelsAZ&PC41.86960349341.16
16.Stijn AvezaatOne Team Swimming38.80970072941.18
17.Yorick KreuwelDe VeeneNT940222541.68
AFGEMRicardo Hauberd'ELFT33.819402029
NGRyan SnelderwaardZaanstad (SG)42.929701235


<< TOP >>
Programmanr. 108
14-2-2010 - 15:05
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Udo WeerinkDe Klup44.5194-14141438545.10
2.Simon BoerNoord Veluwe44.53950564345.11
3.Matthijs BuyninkS.I.S De Ooievaars49.4492-08080821550.29
4.Eddy NeggersNjord49.94970116155.22
back up tijd


<< TOP >>
Programmanr. 9
14-2-2010 - 15:06
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC29.64950010630.02
2.Femke RemmitsOne Team Swimming30.00960369230.48
3.Sophie SollieZeester Meerval28.89940014030.53
4.Claire de WinterAZ&PC30.14940605030.66
5.Sabine van den HoevenDe Veene30.42960001430.95
6.Eva SmitGZVW30.07960269031.01
7.Desiree VisserAZ&PC32.64950531832.18
8.Kelly WiglevenPoseidon'5632.29950005832.43
9.Aimée GroenveldDe Houtrib32.62950339432.63
10.Michelle GeislerAquarijn33.39950251433.04
11.Shannon MommersteegAquarijn32.79970239833.20
12.Shireen PostAZ&PC30.95950328633.21
13.Vivian OgundipeAZ&PC32.82940682833.45
14.Chantal MolenkampDAW-Finenzo32.95900262434.34
15.Aylin van UffelenRacing Club34.19960035234.97
16.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi35.24930682435.65
17.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)35.37980106435.97
18.Josca ScholtenAZC De Amer39.28950379636.85
19.Esmee In der MaurOne Team Swimming35.92960191239.54
back up tijd
20.Valerie WelkzijnZC Zeist37.78950568240.12


<< TOP >>
Programmanr. 10
14-2-2010 - 15:11
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim van DeutekomDWK24.23910045925.77
2.Fabian BeiminOZ&PC Oldenzaal25.26910008726.53
3.Geert LantinkAZ&PC24.90860184926.70
4.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.50920403527.15
back up tijd
5.Nick HessingDe Dolfijn27.56910375328.59
6.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend28.76930306529.36
7.Rob van VlietAZ&PC28.00840245929.64
8.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi30.21950002130.61
9.Mark PijtakAZ&PC29.32900228730.73
10.Robin de RijkeAZ&PC30.00910638131.15
11.Martijn SmitGZVW32.02940611331.93
12.Tim ten KateHet Y30.95930024932.11
13.Jesper de JongAquarijn30.92930077532.24
14.Matthew van den EntZaanstad (SG)30.87900385932.26
15.Marnix YkemaDWK33.30960155533.26
16.Michael den OudstenAquarijn38.80970318139.20
DISJelle SchelvisZaanstad (SG)35.979701993
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMKillian HestermanHet Y27.889001187


<< TOP >>
Programmanr. 11
14-2-2010 - 15:16
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:20.137441:08.502:20.13
2.Evy Witlox8804946DWK2:22.577061:08.702:22.57
eind tijd back up tijd
3.Alice Bravo8705346Het Y2:29.836081:14.292:29.83
4.Dané Mulder9400084Aquarijn2:33.465661:14.432:33.46
100 meter tijd hand tijd
5.Evelien Sohl8603346Het Y2:35.165481:15.972:35.16
6.Kris Siegers9306368Zoetermeer2:35.415451:15.002:35.41
7.Irene Teufer9602340De Dolfijn2:38.085181:16.422:38.08
100 meter tijd handtijd, eind tijd back up tijd
8.Tessa Vermeulen9800068De Dolfijn2:38.795111:17.912:38.79
9.Yasmin Esser9703924Zeester Meerval2:41.184891:19.152:41.18
hand tijden
10.Jamilla van Veen9603192One Team Swimming2:42.254791:19.672:42.25
11.Denise Schulpen9700158Aquarijn2:42.304791:18.542:42.30
12.Ilse vd Wijngaard8904736One Team Swimming2:42.594761:17.562:42.59
eind tijd back up tijd
13.Babette Aubri9700986De Veene2:45.224541:19.222:45.22
100 meter handtijd
14.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:47.224381:20.572:47.22
hand tijden
15.Zoë van Zijl9500136Aquarijn2:48.744261:22.162:48.74
eindtijd backup tijd
16.Carli Harteman9602882DWK2:49.894171:23.222:49.89
17.Dèlenn van Oostrom9600056GoSwim2:49.994171:20.732:49.99
100 meter handtijd
18.Anouk van Nellestijn9800366DWK2:52.953951:24.722:52.95
eindtijd back up tijd
19.Marja Esmeijer9800776Zoetermeer2:55.243801:25.292:55.24
100 meter handtijd
20.Manon Broeze9703468AZ&PC2:56.633711:27.432:56.63
eindtijd handtijd
21.Yancey Bouman9801924Zoetermeer2:59.583531:28.402:59.58
100 meter handtijd
22.Lobke Schoonderbeek9802070DWK2:59.853521:25.732:59.85
100 meter handtijd
23.Laura Keijser9800046DWK3:08.213071:32.143:08.21
100 meter handtijd
AFGEMEsmee Vermeulen9600678De Dolfijn


<< TOP >>
Programmanr. 12
14-2-2010 - 15:27
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Jurjen Willemsen9003315Eiffel Swimmers PSV2:07.877331:01.212:07.87
2.Ruben Dekker9300627De Dolfijn2:18.955711:08.582:18.95
3.Joost Groeneveld9200409VZC E&p2:19.855601:07.382:19.85
4.Jeroen Gijselaar9300777De Dinkel2:23.805151:09.142:23.80
eind tijd back up tijd
5.Rikus de Lange9401261AZ&PC2:26.054921:11.722:26.05
6.Jeroen Beemster8700155WZ&PC Purmerend2:27.184811:10.572:27.18
7.Joeri Scheidt9102011VZC E&p2:27.434781:13.292:27.43
eindtijd back up tijd
8.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib2:30.414501:13.302:30.41
9.Marcel Reefhuis8101381De Veene2:30.524491:12.912:30.52
10.Daniël Buijs9600183AZ&PC2:32.474321:13.642:32.47
11.Thomas Leeuwis9601743DWK2:33.604231:15.482:33.60
12.Joren Harms9403163GoSwim2:40.273721:17.172:40.27
eindtijd back up tijd
13.Thijs van den End9306803One Team Swimming2:43.163531:17.682:43.16
100 meter tijd handtijd, eindtijd back up tijd
14.Nino Sieling9701845DWK2:46.303331:20.612:46.30
AFGEMTwan Boot9601201AZ&PC
NGKristian Stam9102187Zaanstad (SG)


<< TOP >>
Programmanr. 13
14-2-2010 - 15:34
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Amber Ruig9603240WZ&PC Purmerend2:52.685651:22.782:52.68
2.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:55.415391:24.292:55.41
3.Nicky Deijl9601360ZOB '662:55.945341:24.672:55.94
4.Joelle Geerts9700206Poseidon'563:03.014741:27.763:03.01
5.Anne van Hoorn9600664One Team Swimming3:10.404211:28.773:10.40
6.Brighid van Uffelen9800310Racing Club3:16.333841:36.283:16.33
7.Elles Becker9600628ZC Zeist3:17.723761:36.333:17.72
8.Janeri Fröberg9602392E Z C3:19.203681:36.443:19.20
9.Lisanne van Zijl9505454Zaanstad (SG)3:20.643601:37.373:20.64
10.Rosanne Leeuwis9801974DWK3:31.553071:41.663:31.55
11.Lisa den Braber9207558AZ&PC3:31.593071:43.003:31.59
12.Vivian Ogundipe9406828AZ&PC3:31.763061:41.413:31.76
AFGEMHannah Teeuw9601128De Veene
AFGEMSuzanne de Vries9500628AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 14
14-2-2010 - 15:43
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Nick Hessing9103753De Dolfijn2:31.516141:11.592:31.51
2.Jan Batstra9302737Het Y2:42.714961:17.932:42.71
3.Robin Bos9302265DWK2:43.184921:18.762:43.18
4.Huub van Houwelingen9406019AZ&PC2:48.634461:21.322:48.63
5.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:49.254411:20.342:49.25
6.Frans Bijl9401319Het Y2:57.713811:25.722:57.71
7.Stijn Avezaat9700729One Team Swimming3:00.553631:27.573:00.55
8.André van Kleef9602195AZ&PC3:02.353521:26.793:02.35
9.Jacco Beniest8503603One Team Swimming3:15.522861:31.823:15.52
10.Alex Braams9306637Aquarijn3:22.522571:36.423:22.52
eindtijd back up tijd
11.Marcin Braams9306623Aquarijn3:24.122511:39.203:24.12
AFGEMPatrick Molenkamp8802427DAW-Finenzo
NGRyan Snelderwaard9701235Zaanstad (SG)


<< TOP >>
Programmanr. 15
14-2-2010 - 15:51
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend1:00.5596008621:00.40
2.Kelly de JongDe Dolfijn59.0591014741:00.93
3.Macy OortwijnDWK58.6495007221:01.03
4.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:02.3594030301:01.67
5.Rachelle VisserAZ&PC1:00.4295001061:02.09
6.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:00.8295008041:03.96
7.Laura MoolenaarAZ&PC1:01.8096006561:04.16
back up tijd
8.Annelette de VriesDe Veene1:04.9986039081:04.23
9.Dané MulderAquarijn1:00.5494000841:04.32
back up tijd
10.Mette BijemanAquarijn1:02.4895062821:04.41
11.Lynn DybionaAZ&PC1:02.4195017861:04.55
12.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:08.0895036441:04.77
13.Lisanne vd LelijOne Team Swimming1:02.4996006661:05.08
14.Ivana LingenZoetermeer1:04.7193050201:05.40
15.Aimée GroenveldDe Houtrib1:03.9095033941:05.41
16.Paula van den HoevenDe Veene1:05.5793031281:05.50
17.Priscilla MeermanHet Y1:03.5394014281:06.20
back up tijd
18.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:04.3996052301:06.46
19.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend1:07.4596008681:06.72
20.Sedona de KeijzerAZ&PC1:04.2496031641:06.77
21.Linda KampermanAquarijn1:03.6896012381:07.22
back up tijd
22.Lianne MolkenboerE Z C1:04.7096020341:07.43
23.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:06.4793008281:07.85
24.Karla WestenbergE Z C1:06.9196017381:08.47
25.Michelle GeislerAquarijn1:06.3895025141:09.05
26.Danaé KreuwelDe Veene1:13.7097004381:09.26
back up tijd
27.Josca ScholtenAZC De Amer1:11.0695037961:09.37
back up tijd
28.Lieke RemmitsOne Team Swimming1:07.0798018801:09.96
29.Eline den BraveZaanstad (SG)1:11.4896016821:10.04
back up tijd
30.Kathy van ZuilenAZC De Amer1:08.9893061381:10.54
31.Rozemarijn ErdbrinkVZC E&p1:06.8193002321:10.94
32.Anouk RekersE Z C1:11.1197034161:11.11
back up tijd
33.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:08.7094048521:12.37
34.Laura SchoemanE Z C1:09.7097022821:13.15
35.Melina KnolZaanstad (SG)1:10.6798022321:14.14
back up tijd
36.Francine BuremaAZC De Amer1:13.1396043541:15.02
back up tijd
37.Elise DekkerDe Dolfijn1:14.6797009761:15.46
back up tijd
38.Nicole van ZuilenAZC De Amer1:13.2395054281:16.85
back up tijd
AFGEMWendy KleinveldOne Team Swimming1:09.059600382
AFGEMTessa KeizerGZVW1:07.529601586


<< TOP >>
Programmanr. 115
14-2-2010 - 16:02
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 16
14-2-2010 - 16:02
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geert LantinkAZ&PC49.33860184953.84
2.Tim van DeutekomDWK51.00910045954.89
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi53.86910242355.86
4.Joost GroeneveldVZC E&p51.19920040956.32
5.Bart KnijnWZ&PC Purmerend57.43910124956.49
Joeri ScheidtVZC E&p54.48910201156.49
7.Fabian BeiminOZ&PC Oldenzaal53.04910008756.75
8.Jordan KraaijenhofAZ&PC55.87930111157.25
9.Daan GlorieHet Y55.56880111558.60
10.Fred SminkDe Dolfijn55.87910451959.03
11.Timo LambregtsZPCNumansdorp58.90930280959.28
12.Mike BravenboerPoseidon'5657.5495002991:00.23
13.Nick OortwijnDWK57.7592044471:00.47
14.Bart KlokOne Team Swimming59.9996003511:00.84
15.Jeroen v.d. BosAZ&PC57.1092022991:00.94
16.Jesper de JongAquarijn58.2093007751:01.45
17.Jesse MeijerDe Dolfijn59.2194036331:01.86
18.Max BevelanderHet Y1:00.3594026671:02.23
19.Mark ArendshorstDe Veene1:04.8094003031:02.43
20.Maurice DeelenAZ&PC58.8971014071:02.56
21.Mitchell van WinsumAZ&PC59.5795006191:02.60
22.Fergil HestermanHet Y1:00.8693001871:02.75
23.Mark PijtakAZ&PC59.7590022871:03.27
24.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:02.4796007271:03.88
25.Quinn MasseeDWK1:03.4895015211:04.43
26.Tiemen MarisDe Veene1:00.3794001891:05.10
27.Bas DriesAZC De Amer1:06.8795051771:06.22
28.Jelle NapVZC E&p1:06.3695028751:06.27
29.Tim ten KateHet Y1:01.5193002491:06.33
30.Marnix YkemaDWK1:07.4696015551:07.07
31.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen1:05.5496030651:08.33
32.Martijn BartelsAZ&PC1:06.1696034931:08.45
33.Yorick KreuwelDe Veene1:03.4294022251:08.83
34.Michael den OudstenAquarijn1:09.9197031811:11.69
back up tijd
35.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:13.1997019931:11.70
36.Tim BredenhofAquarijn1:11.4797022431:13.27
37.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:19.4396023111:18.22
DISJarno WeertmanDe Otters Het Gooi54.929003231
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMDaniel RosinghHet Y57.569302741


<< TOP >>
Programmanr. 116
14-2-2010 - 16:12
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Udo WeerinkDe Klup1:08.1394-1414143851:08.97
2.Simon BoerNoord Veluwe1:11.8095056431:11.80
3.Eddy NeggersNjord1:30.2297011611:35.88


<< TOP >>
Programmanr. 17
14-2-2010 - 16:14
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evy WitloxDWK1:06.3288049461:06.62
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:07.3985004541:11.80
3.Nicole BennisRacing Club1:11.9496004701:11.90
4.Laura MoolenaarAZ&PC1:10.9796006561:12.31
back up tijd
5.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend1:11.8993028401:12.38
6.Dané MulderAquarijn1:06.2994000841:12.48
7.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi1:14.7693068241:20.56
8.Marjolein MarisDe Houtrib1:12.6494002101:20.58
9.Laura SchoemanE Z C1:18.9597022821:21.05
back up tijd
10.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:18.5198010641:23.59
11.Anouk RekersE Z C1:23.4897034161:23.93
back up tijd
12.Janeri FröbergE Z C1:20.2396023921:24.02
13.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval1:20.7495015521:25.02
back up tijd
14.Nicole van ZuilenAZC De Amer1:23.8695054281:25.41
15.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:27.8998010621:30.60
16.Brighid van UffelenRacing Club1:31.2098003101:32.25
AFGEMSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:25.489803228
AFGEMKim Anne BouwDWK1:12.869000500
AFGEMIris PijtakAZ&PC1:11.829300602


<< TOP >>
Programmanr. 18
14-2-2010 - 16:22
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bastiaan LijesenEiffel Swimmers PSV53.82900181959.17
2.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht59.04920403559.45
3.Bart ArendshorstDe Veene1:05.2993000051:04.76
handtijd
4.Jeroen GijselaarDe Dinkel1:03.1493007771:04.86
handtijd
5.Marco UppelschotenDe Houtrib1:07.7095003751:12.36
6.Wessel EverlooDe Veene1:12.1689065971:12.42


<< TOP >>
Programmanr. 19
14-2-2010 - 16:24
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:18.1392027721:20.10
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:17.2794021501:20.79
3.Amber RuigWZ&PC Purmerend1:19.2296032401:21.18
4.Nicky DeijlZOB '661:18.7796013601:24.41
5.Claire de WinterAZ&PC1:22.9794060501:25.51
6.Kimberley van UffelenRacing Club1:21.0791031301:26.60
7.Rozemarijn ErdbrinkVZC E&p1:23.3393002321:28.06
8.Daphne van VlietDe Veene1:28.1693010441:28.39
back up tijd
9.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:22.1098000681:28.86
10.Cindy RkmanZPB H&l1:26.0998008581:30.53
11.Babette AubriDe Veene1:31.5197009861:31.21
12.Kathy van ZuilenAZC De Amer1:27.5293061381:31.72
13.Laura KeijserDWK1:29.8598000461:32.26
14.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:30.3395054541:34.02
15.Eline den BraveZaanstad (SG)1:34.4796016821:34.76
16.Lobke SchoonderbeekDWK1:29.6498020701:34.94
17.Anouk RekersE Z C1:35.4897034161:36.18
back up tijd
AFGEMMoniek NijhuisDe Dolfijn1:04.568803188
AFGEMJamie de JongDe Dolfijn1:19.589300898
NGKarin GroenGZVW1:20.369502440


<< TOP >>
Programmanr. 119
14-2-2010 - 16:31
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 20
14-2-2010 - 16:31
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:11.9794009131:12.11
2.Bas TietzeWZ&PC Purmerend1:11.8787033511:12.30
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:13.0892000271:13.48
4.Dennis EliveldDe Dolfijn1:08.2792023511:13.97
5.Joren HarmsGoSwim1:11.6894031631:14.25
6.Tim NiekusVZC E&p1:14.0091037091:16.61
7.Richard BestebreurZPCNumansdorp1:11.9994047971:16.73
8.Tiemen MarisDe Veene1:22.0294001891:23.27
9.Thomas LeeuwisDWK1:16.6696017431:23.54
10.André van KleefAZ&PC1:19.1896021951:23.81
11.Ivar de JongDe Dolfijn1:23.0897008691:25.95
12.Quinn MasseeDWK1:24.7795015211:26.38
13.Matthijs FleumerZaanstad (SG)1:32.1896032731:32.65
14.Marcin BraamsAquarijn1:27.3293066231:33.91
15.Alex BraamsAquarijn1:30.7093066371:35.12
AFGEMPatrick MolenkampDAW-Finenzo1:08.988802427
AFGEMRicardo Hauberd'ELFT1:12.279402029
AFGEMTwan BootAZ&PC1:20.399601201
NGRyan SnelderwaardZaanstad (SG)1:30.429701235


<< TOP >>
Programmanr. 120
14-2-2010 - 16:38
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Udo WeerinkDe Klup1:55.1694-1414143851:41.58
2.Matthijs BuyninkS.I.S De Ooievaars1:56.5692-0808082152:00.47
3.Eddy NeggersNjord1:50.4997011612:00.95


<< TOP >>
Programmanr. 21
14-2-2010 - 16:41
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irene TeuferDe Dolfijn1:10.4096023401:08.98
2.Eva SmitGZVW1:07.0096026901:10.60
3.Lianne MolkenboerE Z C1:12.0296020341:11.33
4.Sabine van den HoevenDe Veene1:10.1296000141:11.83
back up tijd
5.Anouk van der VliesZoetermeer1:12.7196032261:14.45
6.Aimée GroenveldDe Houtrib1:11.6395033941:14.79
7.Desiree VisserAZ&PC1:18.3195053181:15.14
8.Michelle GeislerAquarijn1:13.6695025141:16.94
back up tijd
9.Linda KampermanAquarijn1:12.8196012381:17.77
10.Ilse vd WijngaardOne Team Swimming1:14.6089047361:17.91
back up tijd
11.Annelette de VriesDe Veene1:18.9086039081:20.14
12.Lieke RemmitsOne Team Swimming1:23.8198018801:22.75
13.Danaé KreuwelDe Veene1:33.4897004381:27.43
14.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval1:26.3095015521:30.31
back up tijd
15.Rosanne LeeuwisDWK1:35.8798019741:30.36
AFGEMWendy KleinveldOne Team Swimming1:24.569600382
AFGEMHannah TeeuwDe Veene1:13.939601128
AFGEMSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:27.709803228


<< TOP >>
Programmanr. 22
14-2-2010 - 16:49
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jurjen WillemsenEiffel Swimmers PSV53.17900331557.09
2.Joost GroeneveldVZC E&p58.2092004091:03.11
back up tijd
3.Tom VerbeekHet Y58.9888035271:03.32
4.Robin BosDWK1:01.6893022651:03.91
back up tijd
5.Nick OortwijnDWK1:02.1692044471:04.19
6.Kasper LeeuwDe Dinkel1:04.1493044351:04.25
7.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:03.0093011111:04.69
8.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:04.9395014031:05.22
9.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi1:01.5990032311:05.59
10.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:04.0893030651:05.73
11.Jan BatstraHet Y1:01.8493027371:07.27
12.Mitchell van WinsumAZ&PC1:11.4595006191:11.48
13.Daniël BuijsAZ&PC1:10.4996001831:11.77
14.Frans BijlHet Y1:12.0394013191:11.97
15.Martijn SmitGZVW1:10.9594061131:12.58
16.Jesse MeijerDe Dolfijn1:09.3294036331:13.17
back up tijd
17.Marnix YkemaDWK1:14.4596015551:16.80
18.Marcel GroenGZVW1:20.7197002391:23.61
19.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:20.8397019931:26.31
20.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:41.1596023111:44.92
21.Tim BredenhofAquarijn1:38.7697022431:45.21
DISValiant BeekesDe Otters Het Gooi1:06.689500021
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMKillian HestermanHet Y58.829001187
NGMaurice DeelenAZ&PC1:15.937101407


<< TOP >>
Programmanr. 23
14-2-2010 - 16:56
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Joëlle Scheps9202364WVZ2:03.758181:00.562:03.75
2.Alice Bravo8705346Het Y2:14.246411:05.942:14.24
3.Macy Oortwijn9500722DWK2:14.266401:04.472:14.26
4.Evelien Sohl8603346Het Y2:14.306401:05.492:14.30
5.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC Purmerend2:17.565951:05.932:17.56
6.Femke Remmits9603692One Team Swimming2:18.135881:06.122:18.13
7.Milou Schraverus9503878AZ&PC2:18.225871:05.612:18.22
eindtijd back up tijd
8.Kris Siegers9306368Zoetermeer2:19.305731:06.882:19.30
9.Shireen Post9503286AZ&PC2:19.385721:08.322:19.38
10.Kelly Wigleven9500058Poseidon'562:20.545581:07.452:20.54
11.Priscilla Meerman9401428Het Y2:21.555471:07.512:21.55
12.Lynn Dybiona9501786AZ&PC2:23.085291:10.562:23.08
13.Aylin van Uffelen9600352Racing Club2:23.465251:08.752:23.46
14.Dèlenn van Oostrom9600056GoSwim2:23.695221:10.162:23.69
100 meter tijd handtijd
15.Mette Bijeman9506282Aquarijn2:24.915091:10.342:24.91
16.Denise Schulpen9700158Aquarijn2:25.215061:10.852:25.21
17.Sophie Sollie9400140Zeester Meerval2:26.234961:06.862:26.23
18.Julia Brouwers9600868WZ&PC Purmerend2:26.444941:11.362:26.44
19.Veronique van der Velde9601740De Dinkel2:26.744911:09.312:26.74
20.Tessa Vermeulen9800068De Dolfijn2:26.944891:11.232:26.94
100 meter tijd handtijd, eindtijd back up tijd
21.Jamilla van Veen9603192One Team Swimming2:28.364751:10.452:28.36
22.Zoë van Zijl9500136Aquarijn2:28.404741:10.912:28.40
23.Ramona Vuijst9300828De Otters Het Gooi2:28.584731:12.072:28.58
24.Esmee In der Maur9601912One Team Swimming2:30.194581:12.432:30.19
25.Iranila Pattipilohy9605230De Dolfijn2:30.214571:11.332:30.21
26.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn2:32.074411:13.362:32.07
27.Carli Harteman9602882DWK2:33.424291:15.132:33.42
28.Chantal Molenkamp9002624DAW-Finenzo2:34.884171:14.012:34.88
eindtijd back up tijd
29.Manon Broeze9703468AZ&PC2:35.344141:14.032:35.34
30.Elles Becker9600628ZC Zeist2:35.904091:15.232:35.90
100 meter tijd handtijd, eindtijd back up tijd
31.Kathy van Zuilen9306138AZC De Amer2:36.634031:14.262:36.63
32.Marja Esmeijer9800776Zoetermeer2:37.513971:15.402:37.51
33.Anouk van Nellestijn9800366DWK2:37.633961:16.152:37.63
34.Melina Knol9802232Zaanstad (SG)2:41.213701:18.192:41.21
35.Zoë van der Kwaak9801064Zaanstad (SG)2:43.423551:17.832:43.42
36.Laura Keijser9800046DWK2:50.093151:19.672:50.09
NG.ZAIvana Lingen9305020Zoetermeer
AFGEMSuzanne de Vries9500628AZ&PC
AFGEMIris Pijtak9300602AZ&PC
AFGEMTessa Keizer9601586GZVW
AFGEMEsmee Vermeulen9600678De Dolfijn


<< TOP >>
Programmanr. 24
14-2-2010 - 17:13
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi2:03.4161759.282:03.41
2.Jeroen Beemster8700155WZ&PC Purmerend2:05.835821:00.212:05.83
3.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:06.055791:02.212:06.05
eindtijd back up tijd
4.Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y2:07.065651:02.452:07.06
5.Daan Glorie8801115Het Y2:07.175641:01.862:07.17
6.Huub van Houwelingen9406019AZ&PC2:09.185381:03.972:09.18
7.Rikus de Lange9401261AZ&PC2:11.485101:02.642:11.48
8.Bart Klok9600351One Team Swimming2:12.574981:03.632:12.57
100 meter handtijd
9.Loek van Houtert9504515De Dommelbaarzen2:13.384891:05.062:13.38
10.Rob van Vliet8402459AZ&PC2:13.764851:05.222:13.76
11.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:14.824731:06.072:14.82
12.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib2:14.874731:05.862:14.87
100 meter tijd handtijd
13.Mike Bravenboer9500299Poseidon'562:16.914521:05.592:16.91
14.Wessel Everloo8906597De Veene2:17.084501:06.392:17.08
15.Jeroen v.d. Bos9202299AZ&PC2:17.504461:07.832:17.50
16.Mitchell van Winsum9500619AZ&PC2:18.094411:07.722:18.09
17.Matthew van den Ent9003859Zaanstad (SG)2:18.294391:04.382:18.29
18.Fergil Hesterman9300187Het Y2:20.574181:06.062:20.57
19.Thijs van den End9306803One Team Swimming2:23.553921:08.502:23.55
20.Stijn Avezaat9700729One Team Swimming2:30.853381:12.762:30.85
21.Simon Boer9505643Noord Veluwe2:33.743191:14.982:33.74
22.Martijn Kornet9700231GoSwim2:34.953121:14.512:34.95
23.Nino Sieling9701845DWK2:39.722851:16.022:39.72
NG.ZAFred Smink9104519De Dolfijn
AFGEMTwan Boot9601201AZ&PC
NGKristian Stam9102187Zaanstad (SG)