Nr. 1. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 7. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 13. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 15. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 18. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 20. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 21. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 23. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 25. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open


OceanusCup
Aalsmeer, 14.2.2010


Programmanr. 1
14-02-2010 - 15:00
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robert RohaanOceanus 11:05.78920367931.601:06.51
2.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn1:07.52890241130.881:07.27
3.Rian VisserDAW-Finenzo1:11.12900714132.871:10.15
4.Kristiaan LenosLz 18861:08.42830133133.111:10.18
5.Donald HillebregtOceanus 21:10.98920262933.501:11.82
6.Ron LangelaanDAW-Finenzo1:10.00780064333.701:11.95
7.Davey de VosZ&PC De Gouwe1:07.58890345134.761:14.04
8.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe1:12.48920296135.231:14.84
9.Thomas HansenLz 18861:14.81920432735.731:15.10
10.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn1:14.01870398335.551:16.27
11.Elwin KammingaDe Columbiaan1:15.01910487136.881:17.58
12.Michael van AmstelOceanus 21:27.42940121738.861:24.33
DISJos VergeerOceanus 11:13.649102747SR35.321:15.64
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGEMOscar SondermeijerDe Columbiaan1:19.029104045


<< TOP >>
Programmanr. 2
14-02-2010 - 15:05
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Géke HeinsbroekWVZ59.18930031228.8359.66
2.Melissa ZwaanDAW-Finenzo59.97910366629.161:01.05
3.Kimberley van WijkZ&PC De Gouwe1:00.51940204029.541:01.26
4.Danique GielenOceanus 11:02.16910592229.711:01.96
5.Jara SchmidtDe Columbiaan1:02.149405062FJ 129.801:02.40
6.Janet van der PoelLz 18861:01.929301842FJ 230.071:02.40
7.Wyke NieuwenhuizenOceanus 11:03.13910386230.061:02.61
8.Seline KoekLz 18861:02.40940062230.801:02.70
9.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:05.23860318830.831:03.59
10.Isabelle MassarWVZ1:04.36910203430.821:05.26
11.Laura BadouxDAW-Finenzo1:06.75820003831.131:05.38
12.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:04.70960442631.541:05.80
13.Yvette de GierDe Columbiaan1:04.06940212431.361:06.02
14.Marieke SpittelerOceanus 21:05.76930340232.131:06.45
15.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:06.05950583031.861:07.67
16.Kelsey GielenOceanus 21:05.51940193432.841:08.60


<< TOP >>
Programmanr. 3
14-02-2010 - 15:10
Jongens, 100m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus 11:15.16980331734.721:11.64
2.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:17.08980017536.551:15.59
3.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:18.73990057739.131:18.23
4.Ruben GriffioenOceanus 21:20.94990077138.231:18.67
5.Bart SommelingOceanus 11:20.00980076538.181:19.14
6.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:21.71990149138.751:20.08
7.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:21.84980098340.111:22.29
8.Moukhlis SahiLz 18861:23.44980006140.541:22.80
9.Sander KirillovaOceanus 21:23.10980012140.761:22.84
10.Wouter ArnoldusWVZ1:25.97980058141.491:25.26
11.Floris BoendermakerLz 18861:26.30990261941.571:25.73
12.Stefan WeeginkWVZ1:27.29990020742.271:26.22
13.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:33.580000321FJ 143.921:28.40
14.Kaj HeckDe Columbiaan1:29.809800345FJ 243.201:28.40
15.Jhamal BlankenDAW-Finenzo1:31.60980339742.981:29.69
16.Max NonkesZ&PC De Gouwe1:53.47000136151.821:44.48

BMAntonio LynchWVZ1:35.65980049544.861:32.06


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-02-2010 - 15:15
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Elise van ManenDe Columbiaan1:25.45980167639.781:23.76
2.Lara BinkLz 18861:29.38980007642.601:28.92
3.Michelle MeulenbroekOceanus 11:31.66980113441.871:30.32
4.Luca BruinWVZ1:36.03980422843.741:32.51
5.Vera MartensWVZ1:29.82980157244.231:33.57
6.Kimberley KortDAW-Finenzo1:39.09980469845.271:36.69
7.Aïcha CroesOceanus 21:39.50980333846.991:38.80
8.Ruby BelforDe Columbiaan1:42.169900328FJ 147.261:40.27
9.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:41.829800336FJ 247.111:40.27
10.Luca EbbingeOceanus 11:37.84980240648.431:40.49
11.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe1:46.17980136048.101:41.07
12.Iona van der ToornRacing Club1:41.28990088447.731:41.36
13.Nina van MaarleLz 18861:46.96990337049.251:42.78
14.Alyssa vd LansRacing Club1:45.15990164448.921:43.54
15.Suzanne HoboOceanus 21:43.82980240849.341:44.09
DISDagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:44.129900562AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSterre van der BijlZ&PC De Gouwe1:47.789900530SD46.891:38.48
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 5
14-02-2010 - 15:25
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo58.43960074527.2957.12
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn59.28960118528.2259.57
3.Wessel de JongOceanus 11:01.209601447FJ 129.291:00.40
4.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn59.949600469FJ 228.601:00.40
5.Greg l' AmiDe Columbiaan1:00.48960010128.881:00.76
6.Thomas VeroudenOceanus 11:02.84960285529.531:01.87
7.Rick de MercadoOceanus 21:06.13970067330.101:02.73
8.Stanley KlerksWVZ1:04.98960080930.611:03.20
9.Romano LynchWVZ1:03.62960275930.521:03.71
10.Krijn de KievitRacing Club1:06.26970027730.771:04.28
11.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:06.35970162530.771:05.59
12.Sam HeckDe Columbiaan1:06.33970077931.451:07.00
13.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:07.82970103731.991:07.10
14.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:08.44960150932.241:07.43
15.Dion de MooyLz 18861:08.13970180332.571:08.02
16.Thomas de JagerLz 18861:07.64960237333.301:11.21


<< TOP >>
Programmanr. 6
14-02-2010 - 15:30
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:10.529603338FJ 132.261:09.39
2.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:13.109604938FJ 231.471:09.39
3.Maxime van den HeuvelOceanus 11:13.12970100431.701:11.08
4.Anouk HesselingDe Columbiaan1:12.55960107032.571:11.67
5.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:12.33960011233.601:13.28
6.Jasmijn BinkLz 18861:16.39970033235.081:15.21
7.Elisabeth RivardWVZ1:18.20960024434.741:15.70
8.Laura StokxDAW-FinenzoNT960151033.801:17.54
9.Eva van MaarleLz 18861:19.50970504237.511:20.41
10.Annelotte MulderDe ColumbiaanNT970134835.191:23.54
11.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:26.50970147839.041:24.36
12.Carmen RoskamOceanus 11:32.01960356238.841:26.22
13.Nacinda PaapRacing Club1:37.35970168440.811:30.69
14.Diana van Halm BraamWVZ1:29.54980078841.221:31.72
15.Eva van der BornOceanus 21:32.83970238042.301:33.48
16.Amanda SelsZ&PC De Gouwe1:35.07960317440.641:35.45
AFGEMCheryl ZethofOceanus 21:48.499801314
AFGEMNienke van der zeeDAW-Finenzo1:14.539605430
AFGEMIlse van BeelenDe Columbiaan1:14.709600106


<< TOP >>
Programmanr. 7
14-02-2010 - 15:35
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jan KerstenDe Columbiaan49.63860156124.7251.35
2.Sjoerd SievalLz 188653.92900266326.2854.89
3.Lars SievalLz 188654.06930072326.3955.08
4.Jos VergeerOceanus 154.57910274727.0056.10
5.Robert RohaanOceanus 155.95920367927.7856.27
6.Thom WeverZwemvereniging Hoorn55.57910271127.3456.73
7.Arjan BaronDAW-Finenzo58.17910006727.5857.65
8.Bart BeemsterZwemvereniging Hoorn56.00870015328.1558.26
9.Rian VisserDAW-Finenzo57.01900714127.8258.86
10.Bjorn GrootOceanus 259.86930072128.911:00.81
11.Joeri de MikZ&PC De Gouwe57.50930490328.901:01.69
12.Sander PereboomWVZ1:10.61940420134.671:14.64
AFGEMOscar SondermeijerDe Columbiaan54.299104045
AFGEMRolf BoersZ&PC De Gouwe58.129301555
AFGEMSven DriessenOceanus 21:06.399502809


<< TOP >>
Programmanr. 8
14-02-2010 - 15:40
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:08.37930512233.671:08.51
2.Tamara BoeffDe Columbiaan1:07.21930193034.051:09.05
3.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:06.81910174033.421:09.37
4.Natasja BoersDe Columbiaan1:10.24950156033.671:09.42
5.Wyke NieuwenhuizenOceanus 11:12.21910386234.421:11.49
6.Janet van der PoelLz 18861:10.24930184235.181:12.86
7.Nikki van der HoornOceanus 11:12.48930722435.771:14.41
8.Wieteke ElzingaDAW-Finenzo1:12.08860103836.101:14.46
9.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:14.20960442636.601:15.13
10.Rosanne de BoerLz 18861:17.04910406037.861:17.45
11.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:18.56940448637.821:17.64
12.Isabelle MassarWVZ1:14.45910203437.811:17.84
13.Laura van der HuchtWVZ1:20.29930642438.221:19.01
14.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo1:21.86970299838.671:20.57
15.Kelsey GielenOceanus 21:18.86940193440.401:22.91
16.Chloë van den HoffOceanus 21:30.44960403242.531:27.99


<< TOP >>
Programmanr. 9
14-02-2010 - 15:45
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo1:01.32940050728.381:01.02
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:01.37940095528.581:02.03
3.Jeffrey ReijndersOceanus 11:06.32950087730.261:04.49
4.Vincent MoolhuijsenOceanus 11:04.87940121530.641:06.82
5.Arno KammingaDe Columbiaan1:08.62950240331.481:07.64
6.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:10.45950206530.881:08.52
7.Rico RoelsDAW-Finenzo1:11.46940311930.481:09.88
8.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:13.80950109332.731:13.20
9.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:14.96960052732.671:13.64
10.Robin van der VoortDe Columbiaan1:14.16950121533.091:14.24
11.Patrick SoutendijkWVZ1:15.26940122334.911:14.54
12.Kjell SievalLz 18861:17.22950082334.671:15.95
13.Nick van der KrogtOceanus 21:10.78950131333.821:16.38
14.Martijn de MercadoOceanus 21:17.27950221335.761:17.82
15.Gijs RuijgrokLz 18861:16.78960086336.661:18.50
16.Wouter ArnoldusWVZNT980058140.381:28.97
AFGEMNicolas RivardWVZ1:21.169500113


<< TOP >>
Programmanr. 10
14-02-2010 - 15:50
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sharona MlcochDAW-Finenzo1:11.39940617833.451:08.39
2.Kimberley van WijkZ&PC De Gouwe1:09.50940204034.581:10.10
3.Liset JansenDe Columbiaan1:10.70950041833.971:10.85
4.Mariska TeskeLz 18861:12.53960171234.911:12.08
5.Laura van DaalenDe Columbiaan1:14.09950347435.681:12.45
6.Tessa v.d. ZwaardOceanus 11:13.26950136634.381:12.47
7.Robin Pagano MiraniOceanus 11:13.10950255635.671:12.54
8.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe1:13.46950008235.821:15.18
9.Amanda ImmerzeelWVZ1:14.45950153436.511:16.02
10.Helena LaZwemvereniging Hoorn1:14.149502134FJ 137.321:16.44
11.Laura StokxDAW-Finenzo1:16.319601510FJ 237.381:16.44
12.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:14.18950183237.711:17.08
13.Jasmijn RuijgrokLz 18861:16.73940103238.741:20.71
14.Alissa BusOceanus 21:23.64950137039.401:21.51
15.Larissa ImmerzeelWVZ1:20.82950147439.521:22.08
16.Lisa de JongOceanus 21:25.40960238042.141:26.19


<< TOP >>
Programmanr. 11
14-02-2010 - 15:55
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus 11:02.86980331729.521:02.16
2.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:05.59980017530.721:05.48
3.Bart SommelingOceanus 11:07.38980076532.321:07.73
4.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:10.16990057733.571:09.24
5.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:11.39990149133.981:10.44
6.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:14.22980098334.041:11.51
7.Ruben GriffioenOceanus 21:11.70990077134.381:11.66
8.Moukhlis SahiLz 18861:11.26980006134.131:12.51
9.Sander KirillovaOceanus 21:13.64980012135.291:13.52
10.Kaj HeckDe Columbiaan1:14.62980034536.141:14.36
11.Jhamal BlankenDAW-Finenzo1:17.57980339737.301:16.95
12.Floris BoendermakerLz 18861:18.50990261937.301:17.21
13.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:17.26000032137.511:18.70
14.Antonio LynchWVZ1:19.45980049538.651:19.50
15.Stefan WeeginkWVZ1:19.40990020737.101:20.70
16.Max NonkesZ&PC De GouweNT000136148.771:43.26
AFGEMWouter ArnoldusWVZ1:18.419800581


<< TOP >>
Programmanr. 12
14-02-2010 - 16:00
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle MeulenbroekOceanus 11:19.04980113437.151:17.35
2.Ruby BelforDe Columbiaan1:20.16990032838.541:18.60
3.Elise van ManenDe Columbiaan1:18.54980167638.561:19.00
4.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:28.33980033640.211:22.71
5.Lara BinkLz 18861:22.20980007641.081:23.08
6.Diana van Halm BraamWVZ1:25.87980078842.761:25.92
7.Kimberley KortDAW-Finenzo1:31.99980469841.001:26.53
8.Suzanne HoboOceanus 21:28.40980240840.981:26.57
9.Sterre van der BijlZ&PC De Gouwe1:31.33990053043.261:26.80
10.Luca BruinWVZ1:27.39980422842.951:28.01
11.Iona van der ToornRacing Club1:30.92990088443.581:29.25
12.Aïcha CroesOceanus 21:33.32980333844.511:31.15
13.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe1:30.59980136045.731:32.00
14.Luca EbbingeOceanus 11:33.23980240645.441:32.48
15.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:33.22990056245.841:33.40
16.Alyssa vd LansRacing Club1:39.57990164446.391:36.57
DISNina van MaarleLz 18861:33.239903370RD44.761:31.16
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 13
14-02-2010 - 16:05
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jan KerstenDe Columbiaan55.15860156128.2356.87
2.Theo BeglingerOceanus 158.91900015929.301:00.21
3.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo1:00.70940050729.421:00.86
4.Kristiaan LenosLz 18861:04.77830133131.421:04.88
5.Robert RohaanOceanus 11:02.99920367931.421:05.67
6.Arjan BaronDAW-Finenzo1:09.26910006731.551:06.54
7.Lars SievalLz 18861:03.50930072332.181:06.78
8.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn1:04.99870398332.231:07.29
9.Thom WeverZwemvereniging Hoorn1:06.04910271133.941:08.57
10.Davey de VosZ&PC De Gouwe1:05.29890345133.511:08.67
11.Jelle BlokRacing Club1:10.89920517933.841:10.88
12.Joeri de MikZ&PC De Gouwe1:07.95930490335.361:13.20
13.Michael van AmstelOceanus 21:16.15940121735.841:14.51
AFGEMSven DriessenOceanus 21:20.179502809
AFGEMOscar SondermeijerDe Columbiaan1:01.489104045


<< TOP >>
Programmanr. 14
14-02-2010 - 16:10
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Géke HeinsbroekWVZ1:06.80930031231.321:07.12
2.Jara SchmidtDe Columbiaan1:09.28940506231.531:08.68
3.Melissa ZwaanDAW-Finenzo1:09.61910366632.901:10.46
4.Janet van der PoelLz 18861:09.09930184232.621:10.90
5.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:12.09930512233.501:11.85
6.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:08.06910174032.831:12.17
7.Laura van der HuchtWVZ1:12.97930642434.191:13.98
8.Nikki van der HoornOceanus 11:10.36930722433.421:14.09
9.Seline KoekLz 18861:16.50940062234.911:15.06
10.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:15.91860318834.761:16.36
11.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:13.77950183235.111:16.99
12.Natasja BoersDe Columbiaan1:13.74950156035.261:17.94
13.Wieteke ElzingaDAW-Finenzo1:17.35860103837.541:19.72
14.Marieke SpittelerOceanus 21:19.89930340237.821:22.24
15.Kelsey GielenOceanus 21:19.63940193438.001:23.64
DISDanique GielenOceanus 11:13.999105922VE33.201:13.38
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 15
14-02-2010 - 16:15
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo1:07.82960074532.401:06.09
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:10.279601185FJ 133.071:07.52
3.Wessel de JongOceanus 11:08.539601447FJ 233.571:07.52
4.Stanley KlerksWVZ1:11.78960080935.441:11.76
5.Dion de MooyLz 18861:15.39970180336.591:14.70
6.Romano LynchWVZ1:16.54960275937.681:15.41
7.Krijn de KievitRacing Club1:15.13970027737.501:15.88
8.Sam HeckDe Columbiaan1:17.899700779FJ 137.321:16.00
9.Greg l' AmiDe Columbiaan1:15.739600101FJ 237.381:16.00
10.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:18.57960052737.111:16.38
11.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:18.71970162537.961:17.78
12.Thomas de JagerLz 18861:19.13960237339.261:20.14
13.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:20.43960150939.931:21.25
14.Bart CokZ&PC De Gouwe1:22.00970192140.511:22.37
15.Rick de MercadoOceanus 21:20.67970067340.431:23.73
DISThomas VeroudenOceanus 11:14.459602855RD35.801:14.07
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 16
14-02-2010 - 16:20
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:00.20960493828.6159.86
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:00.78960333829.881:01.67
3.Maxime van den HeuvelOceanus 11:03.84970100430.881:02.48
4.Jasmijn BinkLz 18861:04.23970033230.921:04.26
5.Elisabeth RivardWVZ1:03.37960024431.011:04.57
6.Anouk HesselingDe Columbiaan1:05.04960107031.011:05.43
7.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:07.53970147831.991:06.47
8.Annelotte MulderDe ColumbiaanNT970134831.521:06.91
9.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:03.26960011232.471:07.50
10.Eva van der BornOceanus 21:08.94970238032.751:07.94
11.Eva van MaarleLz 18861:08.54970504233.521:08.73
12.Yvanna ZuurveldDAW-FinenzoNT9702998FJ 133.301:08.92
13.Carmen RoskamOceanus 11:06.859603562FJ 233.481:08.92
14.Nacinda PaapRacing Club1:12.15970168435.271:13.12
15.Amanda SelsZ&PC De Gouwe1:16.14960317435.681:15.55
16.Vera MartensWVZ1:19.23980157236.851:16.93
AFGEMIlse van BeelenDe Columbiaan1:06.689600106
AFGEMNienke van der zeeDAW-Finenzo1:07.699605430
AFGEMCheryl ZethofOceanus 21:15.099801314


<< TOP >>
Programmanr. 17
14-02-2010 - 16:25
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeffrey ReijndersOceanus 11:14.16950087733.371:10.23
2.Arno KammingaDe Columbiaan1:13.05950240334.221:11.98
3.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:12.97950206534.471:13.02
4.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:17.01940095535.931:16.43
5.Nick van der KrogtOceanus 21:15.85950131336.141:16.90
6.Istvan SpaargarenOceanus 11:25.45940119936.301:17.01
7.Jeffrey BakkerZ&PC De Gouwe1:15.60940231737.001:17.46
8.Rico RoelsDAW-Finenzo1:19.10940311936.511:19.22
9.Joeri BerendsOceanus 21:17.33950036938.341:20.15
10.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:21.79960107538.201:21.42
11.Job BoersmaDAW-Finenzo1:22.979501185FJ 139.421:24.38
12.Robin van der VoortDe Columbiaan1:22.719501215FJ 238.501:24.38
13.Patrick SoutendijkWVZ1:25.69940122340.801:25.20
14.Kjell SievalLz 18861:25.63950082340.311:26.84
15.Sander PereboomWVZ1:24.62940420141.331:27.39
DISGijs RuijgrokLz 18861:27.909600863SK41.941:26.89
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 18
14-02-2010 - 16:35
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sharona MlcochDAW-Finenzo1:09.02940617831.401:09.01
2.Helena LaZwemvereniging Hoorn1:13.39950213433.251:11.75
3.Kimberley van WijkZ&PC De Gouwe1:10.78940204033.041:12.37
4.Laura van DaalenDe Columbiaan1:12.68950347434.531:14.72
5.Mariska TeskeLz 18861:15.35960171234.371:15.94
6.Amanda ImmerzeelWVZ1:14.02950153434.181:16.48
7.Tessa v.d. ZwaardOceanus 11:13.64950136634.641:18.51
8.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:13.77950183236.421:18.80
9.Laura StokxDAW-Finenzo1:20.00960151035.391:19.18
10.Robin Pagano MiraniOceanus 11:19.22950255636.001:19.95
11.Larissa ImmerzeelWVZ1:23.26950147436.681:22.61
12.Liset JansenDe Columbiaan1:22.77950041835.561:23.88
13.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:27.41950163838.641:26.61
14.Jasmijn RuijgrokLz 18861:18.32940103237.891:27.33
15.Alissa BusOceanus 21:35.29950137040.521:30.04
16.Lisa de JongOceanus 21:36.42960238046.171:39.70


<< TOP >>
Programmanr. 19
14-02-2010 - 16:40
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jan KerstenDe Columbiaan56.10860156126.7156.81
2.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn59.00890241127.4659.70
3.Theo BeglingerOceanus 11:01.55900015929.331:01.91
4.Sjoerd SievalLz 18861:02.33900266328.811:02.41
5.Jos VergeerOceanus 11:02.19910274729.141:03.43
6.Arjan BaronDAW-Finenzo1:00.65910006729.301:04.40
7.Thomas HansenLz 18861:03.90920432730.271:04.87
8.Bart BeemsterZwemvereniging Hoorn1:01.80870015329.961:04.96
9.Donald HillebregtOceanus 21:04.68920262931.191:07.79
10.Rian VisserDAW-Finenzo1:07.92900714131.321:08.15
11.Elwin KammingaDe Columbiaan1:13.01910487130.231:08.54
12.Jelle BlokRacing Club1:07.42920517932.551:13.13
13.Bjorn GrootOceanus 21:14.12930072132.971:13.32
14.Joeri de MikZ&PC De Gouwe1:07.89930490332.621:13.75


<< TOP >>
Programmanr. 20
14-02-2010 - 16:45
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Géke HeinsbroekWVZ1:13.89930031235.941:14.81
2.Yvette de GierDe Columbiaan1:13.78940212435.681:15.64
3.Laura BadouxDAW-Finenzo1:16.28820003837.121:20.22
4.Seline KoekLz 18861:23.27940062238.821:21.01
5.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:21.61930512238.631:21.29
6.Rosanne de BoerLz 18861:20.49910406038.451:21.59
7.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:21.30860318839.661:22.95
8.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:23.05940448639.451:24.40
9.Wieteke ElzingaDAW-Finenzo1:23.19860103839.851:25.20
10.Danique GielenOceanus 11:21.93910592239.451:25.95
11.Isabelle MassarWVZ1:25.68910203439.851:26.42
12.Tamara BoeffDe Columbiaan1:24.43930193041.601:28.13
13.Marieke SpittelerOceanus 21:27.96930340242.951:30.07
14.Nikki van der HoornOceanus 11:25.09930722442.531:30.99
15.Chloë van den HoffOceanus 21:41.36960403247.761:40.32
16.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:44.07950583048.061:42.38


<< TOP >>
Programmanr. 21
14-02-2010 - 16:50
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo1:16.11960074534.901:13.77
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:14.71960046936.371:17.58
3.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:21.79960107537.901:20.63
4.Greg l' AmiDe Columbiaan1:19.47960010137.331:21.19
5.Wessel de JongOceanus 11:23.93960144739.151:23.55
6.Thomas VeroudenOceanus 11:24.34960285540.621:24.55
7.Stanley KlerksWVZ1:24.43960080940.321:24.95
8.Romano LynchWVZ1:26.06960275941.311:25.69
9.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:28.58970103741.601:27.76
10.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:29.26970162541.081:28.10
11.Thomas de JagerLz 18861:27.29960237342.581:29.74
12.Sam HeckDe Columbiaan1:28.45970077942.151:30.10
13.Bart CokZ&PC De Gouwe1:35.42970192144.581:33.19
14.Dion de MooyLz 18861:33.72970180344.941:33.55
15.Sander KirillovaOceanus 21:35.65980012146.261:36.81


<< TOP >>
Programmanr. 22
14-02-2010 - 16:55
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:07.85960333834.031:09.07
2.Anouk HesselingDe Columbiaan1:08.89960107033.611:09.82
3.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:11.86960493834.561:12.41
4.Maxime van den HeuvelOceanus 11:14.82970100436.101:13.34
5.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:14.20960442636.951:15.88
6.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:17.1697014781:16.86
7.Annelotte MulderDe ColumbiaanNT9701348FJ 136.851:16.86
8.Carmen RoskamOceanus 11:15.019603562FJ 237.741:16.86
9.Eva van der BornOceanus 21:21.06970238039.941:20.92
10.Amanda SelsZ&PC De Gouwe1:21.20960317440.141:21.26
11.Eva van MaarleLz 18861:22.31970504241.171:23.41
12.Kimberley KortDAW-FinenzoNT980469841.121:26.82
13.Diana van Halm BraamWVZ1:25.87980078842.981:27.09
DISElisabeth RivardWVZ1:10.239600244RC34.701:10.84
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJasmijn BinkLz 18861:13.479700332RC37.301:16.47
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMIlse van BeelenDe Columbiaan1:19.709600106
AFGEMCheryl ZethofOceanus 21:24.609801314
AFGEMNienke van der zeeDAW-Finenzo1:14.769605430


<< TOP >>
Programmanr. 23
14-02-2010 - 17:00
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Vincent MoolhuijsenOceanus 156.48940121527.1356.24
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn56.41940095527.5856.57
3.Istvan SpaargarenOceanus 157.49940119927.4456.80
4.Job BoersmaDAW-Finenzo57.99950118527.8158.46
5.Jeffrey BakkerZ&PC De Gouwe57.80940231728.5259.21
6.Arno KammingaDe Columbiaan59.57950240329.4459.28
7.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn59.28960118529.4659.43
8.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe59.20950109329.091:00.57
9.Rico RoelsDAW-Finenzo1:00.67940311929.031:00.99
10.Robin van der VoortDe Columbiaan1:03.07950121529.611:01.31
11.Kjell SievalLz 18861:05.88950082330.511:04.07
12.Martijn de MercadoOceanus 21:05.44950221330.981:04.37
13.Gijs RuijgrokLz 18861:04.92960086331.061:04.49
14.Patrick SoutendijkWVZ1:05.95940122332.431:06.20
15.Joeri BerendsOceanus 21:04.83950036931.751:08.05
16.Wouter ArnoldusWVZNT980058136.721:18.50
AFGEMNicolas RivardWVZ1:07.879500113


<< TOP >>
Programmanr. 24
14-02-2010 - 17:05
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Helena LaZwemvereniging Hoorn1:15.19950213438.401:19.71
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:19.53960011238.661:20.50
3.Liset JansenDe Columbiaan1:18.33950041838.891:22.30
4.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo1:25.65970299839.451:23.76
5.Sharona MlcochDAW-FinenzoNT940617839.671:25.27
6.Larissa ImmerzeelWVZ1:22.51950147439.721:25.56
7.Laura van DaalenDe Columbiaan1:26.54950347441.291:27.57
8.Amanda ImmerzeelWVZ1:24.26950153440.811:27.58
9.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe1:26.31950008240.891:27.64
10.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:26.82950163842.051:28.22
11.Mariska TeskeLz 18861:28.93960171241.501:29.12
12.Alissa BusOceanus 21:30.87950137042.521:29.51
13.Robin Pagano MiraniOceanus 11:32.08950255642.651:30.25
14.Jasmijn RuijgrokLz 18861:25.14940103242.681:31.71
15.Lisa de JongOceanus 21:41.20960238047.171:40.15
AFGEMTessa v.d. ZwaardOceanus 11:39.679501366


<< TOP >>
Programmanr. 25
14-02-2010 - 17:10
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oceanus 1 1Oceanus 14:03.364:03.97
Theo Beglinger
Robert Rohaan
90
92
1:00.35Jos Vergeer
Jeffrey Reijnders
91
95
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:08.564:08.03
Frank van der Wolff
Remco Peerdeman
94
89
1:02.43Bart Beemster
Thom Wever
87
91
3.DAW 1DAW-Finenzo4:04.794:12.02
Jorrick Druyven
Rian Visser
94
90
1:00.85Arjan Baron
Job Boersma
91
95
4.Lz 1886 1Lz 18864:08.454:17.38
Sjoerd Sieval
Kristiaan Lenos
90
83
1:03.34Lars Sieval
Thomas Hansen
93
92
5.De Columbiaan 1De Columbiaan4:13.074:21.93
Jan Kersten
Arno Kamminga
86
95
57.00Elwin Kamminga
Robin van der Voort
91
95
6.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe4:20.824:32.98
Jeffrey Bakker
Koen de Leeuw
94
92
1:08.18Davey de Vos
Joeri de Mik
89
93
7.Oceanus 2 2Oceanus 24:36.604:49.03
Nick van der Krogt
Joeri Berends
95
95
1:16.03Donald Hillebregt
Bjorn Groot
92
93


<< TOP >>
Programmanr. 26
14-02-2010 - 17:20
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan4:31.374:39.38
Tamara Boeff
Yvette de Gier
93
94
1:09.48Jara Schmidt
Liset Jansen
94
95
2.DAW 1DAW-Finenzo4:37.134:41.57
Sharona Mlcoch
Laura Badoux
94
82
1:09.83Brenda Zwarthoed
Melissa Zwaan
96
91
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:39.954:48.16
Kristine Zwaan
Helena La
96
95
1:15.22Claudia Rijkhoff
Femke Swier
96
93
4.Oceanus 1 1Oceanus 14:48.344:49.35
Wyke Nieuwenhuizen
Danique Gielen
91
91
1:10.48Nikki van der Hoorn
Maxime van den Heuvel
93
97
5.Lz 1886 1Lz 18864:44.514:49.97
Mariska Teske
Rosanne de Boer
96
91
1:12.25Janet van der Poel
Seline Koek
93
94
6.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe4:44.344:53.14
Lis Kop Jansen
Maaike de Leeuw
91
94
1:11.41Kimberley van Wijk
Nathalie Schoonderwoerd
94
86
7.Oceanus 2 2Oceanus 25:24.775:37.13
Marieke Spitteler
Alissa Bus
93
95
1:17.27Eva van der Born
Kelsey Gielen
97
94