Limietwedstrijd Drachten 50 m.
Drachten (NED),    13.2.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 400m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 200m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 200m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 200m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 14. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 16. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 200m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 18. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 20. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Heren, 400m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 22. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 100m vrije slag                     12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjen van der Meulen          Eiffel Swimmers PSV      50.78 8702223      53.47           
  2. Jeroen Stuut                  TriVia                   50.64 8803315      54.02           
  3. Chris van Vliet               TriVia                   52.51 9102425      55.43           
  4. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal          53.58 9300981      55.95           
  5. Thomas Kersten                TriVia                   55.46 9001515      56.17           
  6. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              53.35 9100181      56.28           
  7. Wouter Sikma                  Neptunia '24             54.22 9302335      56.54           
  8. Erik Nijholt                  DZ&PC                    56.13 9401349      56.89           
  9. Remco Kamps                   DZ&PC                    54.48 9001465      57.83           
 10. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal          55.58 9301345      58.50           
 11. Istvan Spaargaren             Oceanus                  57.49 9401199      58.58           
 12. Dennis Cramer                 ZPCA                     55.51 9200199      58.71           
 13. Dennis Groen                  ZPC Bikkel Hoogeveen     56.83 9402447      59.19           
 14. Aschwin van Zoest             ZPCA                     57.10 9102677      59.28           
 15. Hans Peter Hartog             DAW-Finenzo              55.26 9100859      59.44           
 16. Mart de Boer                  DAW-Finenzo              57.89 9303589      59.50           
 17. Bart Verbon                   De Kikker                57.13 9302273    1:00.26           
 18. Maarten Moorman               De Pinquin               59.02 9401161    1:00.60           
 19. Kevin Meinders                De Spatters              57.71 9300769    1:00.80           
 20. Peter Hummel                  De Kikker                58.70 9300699    1:01.08           
 21. Rian Visser                   DAW-Finenzo              57.01 9007141    1:01.41           
 22. Peter Werkman                 DZ&PC                  1:02.28 8703739    1:01.59           
 23. Ruben Post                    Neptunia '24             58.66 9106623    1:01.82           
 24. Rico Roels                    DAW-Finenzo            1:00.67 9403119    1:01.93           
 25. Bjorn Groot                   Oceanus                  59.86 9300721    1:02.06           
 26. Matthijs Sijbring             De Pinquin             1:00.31 9500177    1:02.27           
 27. Bauke Ytsma                   Wetterwille            1:04.28 9301131    1:02.56           
 28. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:01.36 9202785    1:03.07           
 29. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:01.52 9500523    1:03.09           
 30. Richard Hovenkamp             De Spatters            1:00.40 9400497    1:04.15           
 31. Martijn Smit                  GZVW                   1:02.96 9406113    1:04.35           
 32. Maurice van der Ploeg         De Kikker              1:02.03 9700305    1:04.46           
 33. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  1:02.03 9502731    1:04.68           
 34. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        1:03.25 9600017    1:04.69           
 35. Rick de Mercado               Oceanus                1:06.13 9700673    1:04.86           
 36. Marco Kloeze                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.72 9403069    1:05.04           
 37. Thomas Verouden               Oceanus                1:02.84 9602855    1:05.64           
 38. Robin de Joode                De Granaet             1:04.37 9601371    1:05.89           
 39. Ryan Beugels                  De Spatters            1:05.06 9700169    1:06.00           
 40. Eko Doedel                    ZPCA                   1:05.02 9600543    1:06.80           
 41. Tom Jongmans                  De Spatters            1:05.20 9603483    1:07.23           
 42. Mitchell Beugels              De Spatters            1:05.45 9400495    1:07.84           
 43. Minne Koopmans                Neptunia '24           1:09.19 9603557    1:08.01           
 44. Dirk van der Eems             Wetterwille            1:06.11 9501565    1:08.73           
 45. Stefan Ridderbos              Bubble                 1:18.44 9700851    1:08.97           
 46. Koen Lems                     De Kikker              1:07.02 9603709    1:10.21           
 47. Marcel van der Heide          De Vikings             1:07.94 9701503    1:10.35           
 48. Lennart van Ligtenberg        Wetterwille            1:08.66 9501951    1:10.84           
 49. Koen van der Eems             Wetterwille            1:11.10 9700807    1:12.07           
 50. Wiebe Auke Postma             Wetterwille            1:13.39 9702657    1:12.60           
 51. Bart Weiland                  Wetterwille            1:13.31 9700777    1:13.76           
 52. Erwin Pras                    GZVW                   1:13.84 9601781    1:14.26           
 53. Roy Potze                     GZVW                   1:13.48 9702457    1:15.04           
 54. Jille v/d Weerd               DZ&PC                  1:23.98 9702727    1:22.66           
AFGE Mike Bakker                   ZPCA                     57.65 9007253                      
AFGE Patrick Molenkamp             DAW-Finenzo              56.27 8802427                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 100m vrije slag                     11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Kraaijeveld              Orca                     54.52 9002110      58.07           
  2. Sylvia Dik                    TriVia                   58.15 9501064    1:00.39           
  3. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen     59.05 9102138    1:00.48           
  4. Rosanne Schoonbeek            TriVia                   58.70 9402692    1:00.90           
  5. Annelinde Veldman             ZPCA                     59.70 9302758    1:01.05           
  6. Anouk Frieman                 TriVia                   58.26 9502390    1:01.16           
  7. Jose Sijbring                 De Pinquin             1:00.23 9300702    1:02.26           
  8. AdŠja Stoetman                ZPC Stadskanaal        1:00.09 9600348    1:02.36           
  9. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen     59.97 8601924    1:03.06           
 10. Femke Groos                   DZ&PC                  1:01.40 9404492    1:03.37           
 11. Tamara Grove                  Oceanus                1:01.70 9601266    1:03.93           
 12. Rianne Hooiveld               Bubble                 1:06.88 9001572    1:04.20           
     Kyra Rietveld                 TriVia                 1:01.42 9300624    1:04.20           
 14. Marre Zandringa               Orca                   1:01.97 9701136    1:04.24           
 15. Esther Hulsing                TriVia                 1:00.06 9601080    1:04.34           
 16. Nikki van der Hoorn           Oceanus                1:00.69 9307224    1:04.36           
 17. Cynthia van Beusekom          TriVia                 1:00.28 9500134    1:04.41           
 18. Maxime van den Heuvel         Oceanus                1:02.87 9701004    1:05.10           
 19. Chantal Grove                 Oceanus                1:04.16 9401844    1:05.14           
 20. Eva Smit                      GZVW                   1:02.68 9602690    1:05.35           
 21. Patricia Scheppers            Bubble                 1:07.28 8903678    1:05.45           
 22. Danielle Middel               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.58 9301280    1:05.92           
 23. Nenne Venema                  DZ&PC                  1:04.44 9503586    1:06.15           
 24. Laura Lutjes                  Bubble                 1:04.06 9002424    1:06.19           
 25. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            1:03.39 9501382    1:06.33           
 26. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:04.83 9502900    1:06.39           
 27. Iris Visser                   ZPCA                   1:04.51 9504784    1:06.52           
 28. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:03.38 9503786    1:06.60           
 29. Renske de Groot               DZ&PC                  1:05.89 9300276    1:06.71           
 30. Antje van der Meer            De Kikker              1:05.26 9204146    1:07.14           
 31. DaniŽlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.22 9402634    1:07.26           
 32. Kristel Hormann               De Spatters            1:03.68 9601084    1:07.27           
 33. Marlinde Schoonbeek           TriVia                 1:07.48 9801056    1:07.30           
 34. Willeke Wonder                De Spatters            1:07.74 9604510    1:07.72           
 35. Minke Betten                  DZ&PC                  1:06.37 9404012    1:07.88           
 36. Caroline Damen                De Spatters            1:06.80 9703088    1:08.72           
 37. Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:04.67 9403954    1:09.05           
 38. Myrna Gorter                  Neptunia '24           1:07.95 9503158    1:09.47           
 39. Willemein Hoving              TriVia                 1:10.83 9800106    1:09.69           
 40. Denise Gall                   De Pinquin             1:07.63 9501494    1:09.73           
 41. Carmen Roskam                 Oceanus                1:06.85 9603562    1:10.42           
 42. Carmen Mšrsylš                ZPCA                   1:07.54 9405244    1:10.47           
 43. Marlies Cramer                ZPCA                   1:06.22 9502164    1:10.49           
 44. Vivianne Dortmond             De Pinquin             1:09.34 9801578    1:11.07           
 45. Amber Visser                  ZPCA                   1:08.93 9801416    1:11.08           
 46. Claudia Damski                DZ&PC                  1:08.93 9402346    1:11.13           
 47. Amarins Menger                DZ&PC                  1:08.91 9406716    1:11.15           
 48. Eva Willemsen                 ZPCA                   1:08.65 9602570    1:11.62           
 49. Michelle Meulenbroek          Oceanus                1:08.87 9801134    1:11.85           
 50. Daniek Platje                 De Pinquin             1:08.00 9800226    1:11.88           
 51. Bernice Dijkhuis              TriVia                 1:09.07 9800084    1:12.36           
 52. Bente Kuik                    ZPC Stadskanaal        1:11.45 9701750    1:12.76           
 53. Anna Regnerus                 Wetterwille            1:12.20 9701656    1:13.28           
 54. Janna Post                    Neptunia '24           1:10.15 9602061    1:13.46           
 55. Kim Bouhuys                   De Kikker              1:11.09 9401756    1:13.88           
 56. Fitria Engelsman              ZPCA                   1:12.46 9801896    1:13.91           
 57. Andrea Bandstra               Neptunia '24           1:08.32 9501520    1:13.98           
 58. Irene Dotinga                 Neptunia '24           1:09.76 9603516    1:14.40           
 59. Sanne Zijlstra                DZ&PC                  1:13.90 9401968    1:17.95           
 60. Marlies v/d Brug              DZ&PC                  1:19.89 9801428    1:19.25           
 61. Femke Kirkenier               DZ&PC                  1:16.60 9500936    1:20.63           
AFGE Janke Mars                    ZPCA                   1:13.19 9503868                      
AFGE JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  1:08.77 9601124                      
AFGE Rosa Schot                    DAW-Finenzo            1:03.48 9207500                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 400m wisselslag                     12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:51.76 8900793    5:02.19           
          1:09.50  5:02.19
  2. Vincent Moolhuijsen           Oceanus                4:49.63 9401215    5:05.74           
          1:07.31  5:05.74
  3. Jeffrey Reijnders             Oceanus                4:48.63 9500877    5:07.32           
          1:08.14  5:07.32
  4. Donald Hillebregt             Oceanus                5:13.88 9202629    5:15.01           
          1:09.72  5:15.01
  5. Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:10.58 9503427    5:25.72           
          1:17.20  5:25.72
 DIS Jonathan Rozema               DZ&PC                  4:56.64 9501157    5:07.75           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:07.68  5:07.75
NG.Z Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            4:50.88 9105607                      
AFGE Luc van der Wolde             ZPC Stadskanaal        4:58.73 9500281                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                     11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   5:10.32 9102974    5:21.29           
          1:13.73  5:21.29
  2. Renate Hemmes                 DZ&PC                  5:34.41 9600418    5:31.22           
          1:16.21  5:31.22
  3. Beau Rijpers                  ZPC Bikkel Hoogeveen   5:25.60 9402638    5:43.71           
          1:19.40  5:43.71
  4. Paula Duursma                 DZ&PC                  5:23.07 9300982    5:47.35           
          1:17.12  5:47.35
  5. Josephine Meerman             DZ&PC                  5:33.95 9304258    5:49.67           
          1:17.77  5:49.67
  6. Jill Muller                   DZ&PC                  5:50.65 9600728    6:00.66           
          1:24.12  6:00.66
  7. Claris de Vries               DZ&PC                  5:59.63 9700942    6:01.52           
          1:30.51  6:01.52
  NG Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        5:06.40 9502502                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 200m vlinderslag                    12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurjen Willemsen              Eiffel Swimmers PSV    1:57.92 9003315    2:09.81           
          1:00.61  2:09.81
  2. Roy Smeenge                   TriVia                 2:04.47 9305557    2:19.35           
          1:04.64  2:19.35
  3. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen   2:08.68 9101241    2:20.05           
          1:03.88  2:20.05
  4. Milan GrŁnewald               TriVia                 2:38.00 9500757    2:33.45           
          1:09.84  2:33.45
  5. Michel Tielbeke               SC Salland             2:25.27 8102101    2:36.86           
          1:10.28  2:36.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vlinderslag                    11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marloes Oldenburg             TriVia                 2:18.20 8803218    2:32.22           
          1:09.50  2:32.22
  2. Sjoukje Karsten               DZ&PC                  2:56.65 9202452    3:11.24           
          1:25.76  3:11.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m rugslag                      12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Hagting                  DZ&PC                    58.02 9100829    1:01.70           
  2. Istvan Spaargaren             Oceanus                1:00.21 9401199    1:05.10           
  3. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        1:01.62 9500593    1:05.49           
  4. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:03.52 9301251    1:06.66           
  5. Dennis Cramer                 ZPCA                   1:00.27 9200199    1:06.91           
  6. Jens Kobesen                  ZPC Stadskanaal        1:02.12 9500117    1:08.43           
  7. Erik Nijholt                  DZ&PC                  1:04.00 9401349    1:08.45           
  8. Maiko Postma                  DZ&PC                  1:05.76 9400963    1:08.73           
  9. Chris van Vliet               TriVia                 1:01.80 9102425    1:08.89           
 10. Taco Wonder                   De Spatters            1:03.64 9303197    1:09.77           
 11. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal        1:05.05 9301345    1:10.22           
 12. Aschwin van Zoest             ZPCA                   1:05.69 9102677    1:11.70           
 13. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.53 9504297    1:12.15           
 14. Matthijs Sijbring             De Pinquin             1:09.08 9500177    1:13.16           
 15. Ryan Beugels                  De Spatters            1:10.86 9700169    1:13.72           
 16. Hendrik de Vries              Bubble                 1:10.78 8803707    1:13.84           
 17. Peter Hummel                  De Kikker              1:08.52 9300699    1:14.03           
 18. Pieter Groos                  DZ&PC                  1:12.79 9304907    1:15.36           
 19. Bjorn Groot                   Oceanus                1:10.88 9300721    1:16.07           
 20. Tom Jongmans                  De Spatters            1:15.04 9603483    1:16.93           
 21. Richard Hovenkamp             De Spatters            1:12.21 9400497    1:17.00           
 22. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:14.25 9602945    1:17.42           
 23. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        1:15.97 9600017    1:17.69           
 24. Eko Doedel                    ZPCA                   1:14.44 9600543    1:17.92           
 25. Koen Rooseboom                De Spatters            1:17.36 9502703    1:21.65           
 26. Marcel Groen                  GZVW                   1:20.09 9700239    1:21.82           
     Hendrik Rozema                Neptunia '24           1:19.70 9600281    1:21.82           
 28. Lennart van Ligtenberg        Wetterwille            1:18.51 9501951    1:23.99           
 29. Richard Kuipers               Orca                   1:23.73 9704171    1:24.65           
 30. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:26.25 9701451    1:26.25           
 31. Derk Wiggers                  Wetterwille            1:23.05 9700425    1:31.02           
AFGE Mike Bakker                   ZPCA                   1:08.04 9007253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                      11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sylvia Dik                    TriVia                 1:04.62 9501064    1:06.84           
  2. Mirthe Lanfermeijer           TriVia                 1:04.03 9400074    1:10.08           
  3. Chantal Grove                 Oceanus                1:08.54 9401844    1:11.21           
  4. Annelinde Veldman             ZPCA                   1:07.25 9302758    1:11.63           
  5. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.05 9400068    1:11.68           
  6. Rixt Veldkamp                 ZPC Stadskanaal        1:09.03 9404344    1:12.53           
  7. Anouk Frieman                 TriVia                 1:11.50 9502390    1:12.89           
  8. Freya Holwerda                Orca                   1:11.15 9502780    1:14.36           
  9. Naomi Tourť                   TriVia                 1:09.05 9401628    1:14.51           
 10. Kirsten Nieboer               TriVia                 1:11.85 9501988    1:14.58           
 11. Robin Pagano Mirani           Oceanus                1:13.10 9502556    1:14.80           
 12. Esther Hulsing                TriVia                 1:11.30 9601080    1:17.06           
 13. Willeke Wonder                De Spatters            1:14.75 9604510    1:17.70           
 14. Femke Groos                   DZ&PC                  1:15.66 9404492    1:18.86           
 15. Carmen Roskam                 Oceanus                1:15.01 9603562    1:18.87           
 16. Chantal Molenkamp             DAW-Finenzo            1:19.40 9002624    1:21.09           
 17. Michelle Meulenbroek          Oceanus                1:19.04 9801134    1:21.68           
 18. Kim Bouhuys                   De Kikker              1:18.34 9401756    1:22.81           
 19. Marlies Cramer                ZPCA                   1:13.99 9502164    1:22.94           
 20. Vivianne Dortmond             De Pinquin             1:21.34 9801578    1:23.45           
 21. Amber Visser                  ZPCA                   1:19.76 9801416    1:23.66           
 22. Eva Willemsen                 ZPCA                   1:21.31 9602570    1:25.30           
 23. Carmen Weistra                Orca                   1:24.16 9802148    1:25.62           
 24. Inge Willemsen                ZPCA                   1:22.87 9801958    1:25.72           
 25. Nynke Ytsma                   Wetterwille            1:24.20 9701654    1:26.34           
 26. Carmen Mšrsylš                ZPCA                   1:22.92 9405244    1:26.98           
 27. Linda Noord                   DZ&PC                  1:27.66 9800454    1:30.42           
 28. Nienke Heugen                 De Kikker              1:24.76 9402614    1:31.10           
 29. Fitria Engelsman              ZPCA                   1:30.20 9801896    1:34.79           
AFGE Janke Mars                    ZPCA                   1:22.18 9503868                      
  NG MariŽt Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.79 8301162                      
  NG Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:14.50 9801424                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 200m schoolslag                     12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Petersen               TriVia                 2:35.50 9403067    2:42.90           
          1:18.99  2:42.90
  2. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   2:33.92 9001267    2:43.59           
          1:19.00  2:43.59
  3. Rian Visser                   DAW-Finenzo            2:34.46 9007141    2:44.13           
          1:18.35  2:44.13
  4. Mart de Boer                  DAW-Finenzo            2:38.08 9303589    2:47.13           
          1:22.50  2:47.13
  5. Vincent Moolhuijsen           Oceanus                2:54.52 9401215    2:55.67           
          1:24.68  2:55.67
  6. Maarten Rottier               TriVia                 2:48.74 9600657    2:57.00           
          1:23.15  2:57.00
  7. Robert Westerdijk             Neptunia '24           3:01.28 9402139    2:58.25           
          1:26.72  2:58.25
  8. Tim van der Meulen            GZVW                   2:52.10 9401583    2:58.70           
          1:26.11  2:58.70
  9. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo            2:48.45 9500891    3:01.77           
          1:27.36  3:01.77
 10. Koen Lems                     De Kikker              3:02.17 9603709    3:11.10           
          1:32.51  3:11.10
 11. Joost van der Pijl            ZPC Stadskanaal        3:07.08 9700171    3:13.68           
          1:31.37  3:13.68
 12. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  3:12.87 9502731    3:15.59           
          1:35.35  3:15.59
 13. Pascal Klopstra               GZVW                   3:13.39 9600667    3:17.65           
          1:33.99  3:17.65
 DIS Roy Potze                     GZVW                   3:25.82 9702457    3:30.27           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:39.63  3:30.27
NG.Z Bart v/d Hoeven               DZ&PC                  2:33.37 8701379                      
  NG Gavin v.d. Werf               HZ&PC Heerenveen       2:20.31 9302971                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 200m schoolslag                     11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   2:38.67 9100838    2:49.20           
          1:21.87  2:49.20
  2. Gea Hagting                   Nova                   2:40.59 8801584    2:52.73           
          1:23.55  2:52.73
  3. Iris Hartman                  De Pinquin             2:56.20 9502654    3:00.42           
          1:26.78  3:00.42
  4. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            2:53.60 9502900    3:01.55           
          1:25.59  3:01.55
  5. Rixt Menger                   DZ&PC                  2:54.41 9602052    3:01.79           
          1:27.14  3:01.79
  6. Inez Duursma                  De Spatters            3:06.26 9700256    3:09.22           
          1:30.14  3:09.22
  7. Ellen van Nieff               ZPC Stadskanaal        3:15.45 9701112    3:10.96           
          1:31.91  3:10.96
  8. Iris Visser                   ZPCA                   2:56.01 9504784    3:11.64           
          1:29.96  3:11.64
  9. Sanne Huisman                 DZ&PC                  3:01.32 9301998    3:13.27           
          1:31.65  3:13.27
 10. Davina van Perge              DAW-Finenzo            2:59.13 9503786    3:14.47           
          1:32.76  3:14.47
 11. Anneliene Zuidema             SG Middelse-Skelp      3:12.98 9800768    3:15.86           
          1:33.77  3:15.86
 12. Marsha Hidding                De Kikker              3:10.28 9402612    3:19.04           
          1:35.64  3:19.04
 13. Andrea Bandstra               Neptunia '24           3:04.95 9501520    3:19.35           
          1:37.89  3:19.35
 14. Anoeska Wonder                De Spatters            3:06.00 9600840    3:26.13           
          1:37.46  3:26.13
 15. Kinge Zandringa               Orca                   3:29.97 9801422    3:36.16           
          1:43.60  3:36.16
 DIS Ageeth Dekker                 ZPC Stadskanaal        3:18.90 9802180    3:26.21           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:39.40  3:26.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 200m wisselslag                     12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Devi Wolthuizen               TriVia                 2:01.12 8703887    2:11.56           
          2:11.56
  2. Erik Hagting                  DZ&PC                  2:11.47 9100829    2:17.37           
          2:17.37
  3. Erik Talma                    TriVia                 2:10.07 8903107    2:18.20           
          2:18.20
  4. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen   2:11.19 9101241    2:24.48           
          2:24.48
  5. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            2:22.74 9100181    2:29.49           
          2:29.49
  6. Jens Kobesen                  ZPC Stadskanaal        2:15.93 9500117    2:29.65           
          2:29.65
  7. Kevin Meinders                De Spatters            2:24.26 9300769    2:31.91           
          2:31.91
  8. Nick van der Krogt            Oceanus                2:27.24 9501313    2:37.97           
          2:37.97
  9. Robin de Joode                De Granaet             2:36.57 9601371    2:42.04           
          2:42.04
 10. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  2:43.70 9700039    2:50.20           
          2:50.20
 11. Dirk van der Eems             Wetterwille            2:42.76 9501565    2:50.80           
          2:50.80
 12. Stefan Ridderbos              Bubble                 2:56.91 9700851    2:52.46           
          2:52.46
 13. Gert Muntendam                De Pinquin             2:49.15 9700115    3:02.45           
          3:02.45
 14. Wiebe Auke Postma             Wetterwille            3:08.84 9702657    3:03.09           
          3:03.09
 15. Bart Weiland                  Wetterwille            3:14.37 9700777    3:10.89           
          3:10.89
NG.Z Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            2:18.95 9105607                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                     11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   2:24.84 9102974    2:31.60           
          2:31.60
  2. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   2:28.61 8601924    2:35.94           
          2:35.94
  3. Danielle Middel               ZPC Bikkel Hoogeveen   2:30.18 9301280    2:39.58           
          2:39.58
  4. Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        2:29.86 9701304    2:41.81           
          2:41.81
  5. Marre Zandringa               Orca                   2:32.83 9701136    2:44.26           
          2:44.26
  6. Rianne Hooiveld               Bubble                 2:45.23 9001572    2:45.84           
          2:45.84
  7. Marlinde Schoonbeek           TriVia                 2:49.04 9801056    2:49.29           
          2:49.29
  8. DaniŽlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   2:41.81 9402634    2:51.61           
          2:51.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 200m vrije slag                     12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjen van der Meulen          Eiffel Swimmers PSV    1:47.49 8702223    1:57.33           
            56.78  1:57.33
  2. Jurjen Willemsen              Eiffel Swimmers PSV    1:54.68 9003315    1:58.51           
            58.38  1:58.51
  3. Jeroen Stuut                  TriVia                 1:51.67 8803315    2:01.65           
            59.25  2:01.65
  4. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:54.38 8900793    2:02.68           
          1:01.38  2:02.68
  5. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal        1:56.13 9300981    2:03.99           
            58.96  2:03.99
  6. Jeffrey Reijnders             Oceanus                2:01.15 9500877    2:07.65           
          1:01.73  2:07.65
  7. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:04.53 9501157    2:08.34           
          1:01.85  2:08.34
  8. Donald Hillebregt             Oceanus                2:06.65 9202629    2:09.41           
          1:02.55  2:09.41
  9. Hans Peter Hartog             DAW-Finenzo            1:58.56 9100859    2:09.90           
          1:02.29  2:09.90
 10. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal        2:03.39 9301345    2:11.12           
          1:03.77  2:11.12
 11. Remco Kamps                   DZ&PC                  2:02.09 9001465    2:11.70           
          1:03.91  2:11.70
 12. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            2:06.55 9301251    2:13.83           
          1:04.22  2:13.83
 13. Taco Wonder                   De Spatters            2:04.34 9303197    2:14.80           
          1:03.88  2:14.80
     Rico Roels                    DAW-Finenzo            2:11.92 9403119    2:14.80           
          1:05.57  2:14.80
 15. Bart Verbon                   De Kikker              2:08.50 9302273    2:17.57           
          1:07.09  2:17.57
 16. Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:13.93 9503427    2:17.77           
          1:06.63  2:17.77
 17. Peter Hummel                  De Kikker              2:09.20 9300699    2:17.94           
          1:06.53  2:17.94
 18. Thomas Verouden               Oceanus                2:17.83 9602855    2:19.60           
          1:08.25  2:19.60
 19. Rick de Mercado               Oceanus                2:23.64 9700673    2:25.64           
          1:11.94  2:25.64
 20. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        2:17.21 9600017    2:26.09           
          1:10.85  2:26.09
 21. Martijn Smit                  GZVW                   2:16.50 9406113    2:26.48           
          1:10.82  2:26.48
 22. Marcel van der Heide          De Vikings             2:25.98 9701503    2:33.52           
          1:14.78  2:33.52
AFGE Patrick Molenkamp             DAW-Finenzo            1:59.61 8802427                      
AFGE Luc van der Wolde             ZPC Stadskanaal        2:01.40 9500281                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 200m vrije slag                     11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Kraaijeveld              Orca                   2:01.82 9002110    2:08.68           
          1:02.98  2:08.68
  2. Rosanne Schoonbeek            TriVia                 2:07.09 9402692    2:11.76           
          1:03.38  2:11.76
  3. Annelinde Veldman             ZPCA                   2:10.37 9302758    2:14.48           
          1:05.23  2:14.48
  4. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:09.36 9102138    2:14.86           
          1:05.25  2:14.86
  5. Renate Hemmes                 DZ&PC                  2:13.15 9600418    2:17.83           
          1:05.20  2:17.83
  6. Nikki van der Hoorn           Oceanus                2:12.86 9307224    2:20.08           
          1:07.06  2:20.08
  7. Tamara Grove                  Oceanus                2:15.34 9601266    2:20.36           
          1:08.47  2:20.36
  8. Beau Rijpers                  ZPC Bikkel Hoogeveen   2:13.41 9402638    2:21.57           
          1:08.36  2:21.57
  9. Jose Sijbring                 De Pinquin             2:12.46 9300702    2:22.23           
          1:07.52  2:22.23
 10. Naomi Tourť                   TriVia                 2:11.66 9401628    2:23.15           
          1:09.01  2:23.15
 11. Maxime van den Heuvel         Oceanus                2:14.62 9701004    2:24.33           
          1:09.27  2:24.33
 12. Kristel Hormann               De Spatters            2:24.71 9601084    2:24.52           
          1:11.90  2:24.52
 13. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            2:16.64 9501382    2:25.77           
          1:09.63  2:25.77
 14. Esther Hulsing                TriVia                 2:18.55 9601080    2:25.95           
          1:09.77  2:25.95
 15. Patricia Scheppers            Bubble                 2:31.97 8903678    2:30.93           
          1:11.13  2:30.93
 16. Antje van der Meer            De Kikker              2:23.57 9204146    2:31.73           
          1:11.10  2:31.73
 17. Renske de Groot               DZ&PC                  2:19.62 9300276    2:31.82           
          1:14.19  2:31.82
 18. Claris de Vries               DZ&PC                  2:24.54 9700942    2:32.14           
          1:13.97  2:32.14
 19. Jill Muller                   DZ&PC                  2:25.46 9600728    2:32.94           
          1:14.78  2:32.94
 20. Denise Gall                   De Pinquin             2:28.51 9501494    2:33.51           
          1:14.32  2:33.51
 21. Bernice Dijkhuis              TriVia                 2:35.45 9800084    2:38.84           
          1:16.12  2:38.84
 22. Marsha Hidding                De Kikker              2:30.94 9402612    2:42.89           
          1:18.85  2:42.89
 23. Mathilde Bausch               De Kikker              2:40.30 9600642    2:45.10           
          1:20.88  2:45.10
 24. Linda Noord                   DZ&PC                  2:48.46 9800454    2:49.26           
          1:22.22  2:49.26
 25. Nienke Heugen                 De Kikker              2:43.50 9402614    2:51.04           
          1:19.78  2:51.04
AFGE JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  2:28.73 9601124                      
AFGE Rosa Schot                    DAW-Finenzo            2:18.31 9207500                      
  NG Nynke Klokman                 DZ&PC                  2:38.50 9801424                      
  NG MariŽt Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:06.42 8301162                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m vlinderslag                    12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gavin v.d. Werf               HZ&PC Heerenveen         59.32 9302971    1:01.40           
  2. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen     56.01 9101241    1:01.54           
  3. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        1:03.34 9500593    1:05.00           
  4. Thomas Kersten                TriVia                 1:02.35 9001515    1:05.88           
  5. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:02.06 9100181    1:07.07           
  6. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.57 9500523    1:07.35           
  7. Ruben Post                    Neptunia '24           1:07.01 9106623    1:08.24           
  8. Dennis Groen                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:04.46 9402447    1:08.28           
  9. Maiko Postma                  DZ&PC                  1:06.67 9400963    1:08.69           
 10. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:11.89 9202785    1:12.26           
 11. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.44 9504297    1:14.01           
 12. Peter Werkman                 DZ&PC                  1:13.48 8703739    1:14.64           
 13. Minne Koopmans                Neptunia '24           1:15.08 9603557    1:16.62           
 14. Erwin Pras                    GZVW                   1:20.49 9601781    1:23.56           
 DIS Chris van Vliet               TriVia                   58.74 9102425                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.Z Bart v/d Hoeven               DZ&PC                  1:11.45 8701379                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m vlinderslag                    11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        1:07.43 9502502    1:06.58           
  2. AdŠja Stoetman                ZPC Stadskanaal        1:05.40 9600348    1:08.15           
  3. Eva Smit                      GZVW                   1:07.90 9602690    1:11.37           
  4. Josephine Meerman             DZ&PC                  1:14.16 9304258    1:15.00           
  5. Minke Betten                  DZ&PC                  1:15.89 9404012    1:15.99           
  6. Iris Visser                   ZPCA                   1:14.45 9504784    1:16.27           
  7. Laura Lutjes                  Bubble                 1:15.18 9002424    1:19.73           
  8. Carmen Weistra                Orca                   1:23.92 9802148    1:22.30           
  9. Amber Visser                  ZPCA                   1:21.10 9801416    1:23.43           
 10. Claudia Damski                DZ&PC                  1:20.70 9402346    1:25.51           
 11. Vivianne Dortmond             De Pinquin             1:24.76 9801578    1:25.56           
 12. Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:13.06 9403954    1:25.64           
 13. Kinge Zandringa               Orca                   1:24.26 9801422    1:26.05           
 14. Inge Willemsen                ZPCA                   1:30.28 9801958    1:27.61           
AFGE Lia Dekker                    DZ&PC                  1:06.77 8700830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Heren, 200m rugslag                      12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Hagting                  DZ&PC                  2:05.63 9100829    2:14.66           
          1:05.41  2:14.66
  2. Istvan Spaargaren             Oceanus                2:11.02 9401199    2:23.17           
          1:09.47  2:23.17
  3. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            2:20.60 9301251    2:24.14           
          1:10.04  2:24.14
  4. Michel Tielbeke               SC Salland             2:28.99 8102101    2:38.63           
          1:18.82  2:38.63
  5. Ryan Beugels                  De Spatters            2:32.82 9700169    2:38.88           
          1:16.96  2:38.88
  6. Bjorn Groot                   Oceanus                2:34.51 9300721    2:44.32           
          1:21.66  2:44.32
  7. Bauke Ytsma                   Wetterwille            2:40.10 9301131    2:48.17           
          1:22.31  2:48.17
  8. Vincent Moolhuijsen           Oceanus                2:29.15 9401215    2:51.58           
          1:21.80  2:51.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Dames, 200m rugslag                      11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirthe Lanfermeijer           TriVia                 2:24.53 9400074    2:32.78           
          1:14.74  2:32.78
  2. Chantal Grove                 Oceanus                2:31.06 9401844    2:32.82           
          1:15.77  2:32.82
  3. Kyra Rietveld                 TriVia                 2:23.60 9300624    2:33.97           
          1:15.99  2:33.97
  4. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   2:20.67 9102974    2:36.19           
          1:16.22  2:36.19
  5. Cynthia van Beusekom          TriVia                 2:23.18 9500134    2:38.91           
          1:17.42  2:38.91
  6. Rianne Hooiveld               Bubble                 2:43.95 9001572    2:44.16           
          1:21.03  2:44.16
  7. Kirsten Nieboer               TriVia                 2:36.13 9501988    2:48.00           
          1:21.95  2:48.00
  8. Carmen Roskam                 Oceanus                2:42.48 9603562    2:50.89           
          1:22.58  2:50.89
  9. Bente Kuik                    ZPC Stadskanaal        2:49.96 9701750    2:52.33           
          1:24.64  2:52.33
 10. Daniek Platje                 De Pinquin             2:47.17 9800226    2:53.88           
          1:26.31  2:53.88
 11. Michelle Meulenbroek          Oceanus                2:49.60 9801134    2:55.44           
          1:26.06  2:55.44
 12. Janna Post                    Neptunia '24           2:51.34 9602061    2:57.08           
          1:28.23  2:57.08
 13. Femke Kirkenier               DZ&PC                  2:54.08 9500936    2:58.59           
          1:27.42  2:58.59
 14. Marlies Cramer                ZPCA                   2:47.42 9502164    2:59.29           
          1:29.22  2:59.29
 15. Anneliene Zuidema             SG Middelse-Skelp      2:53.66 9800768    3:04.93           
          1:30.57  3:04.93
 DIS Saranda Hofstra               De Kikker              2:43.80 9700526    2:48.94           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:22.50  2:48.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m schoolslag                     12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Devi Wolthuizen               TriVia                 1:01.26 8703887    1:06.37           
  2. Roy Smeenge                   TriVia                 1:02.14 9305557    1:06.75           
  3. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.08 9001267    1:13.81           
  4. Stefan Petersen               TriVia                 1:10.01 9403067    1:14.80           
  5. Rian Visser                   DAW-Finenzo            1:11.12 9007141    1:15.58           
  6. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        1:16.36 9500593    1:15.74           
  7. Aschwin van Zoest             ZPCA                   1:11.79 9102677    1:16.51           
  8. Wouter Sikma                  Neptunia '24           1:14.13 9302335    1:17.17           
  9. Mart de Boer                  DAW-Finenzo            1:11.29 9303589    1:18.05           
 10. Kevin Meinders                De Spatters            1:12.29 9300769    1:18.62           
 11. Jens Kobesen                  ZPC Stadskanaal        1:11.70 9500117    1:18.71           
 12. Milan GrŁnewald               TriVia                 1:16.58 9500757    1:20.08           
 13. Erik Nijholt                  DZ&PC                  1:17.38 9401349    1:21.51           
 14. Maarten Rottier               TriVia                 1:19.74 9600657    1:22.21           
 15. Dennis Cramer                 ZPCA                   1:17.06 9200199    1:22.22           
 16. Robert Westerdijk             Neptunia '24           1:24.98 9402139    1:22.44           
 17. Dennis Groen                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.76 9402447    1:22.51           
 18. Nick van der Krogt            Oceanus                1:15.85 9501313    1:22.73           
 19. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo            1:17.84 9500891    1:23.27           
 20. Tim van der Meulen            GZVW                   1:19.94 9401583    1:23.51           
 21. Maarten Moorman               De Pinquin             1:18.29 9401161    1:25.35           
 22. Pieter Groos                  DZ&PC                  1:21.24 9304907    1:25.48           
 23. Robin de Joode                De Granaet             1:23.47 9601371    1:29.68           
 24. Joost van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:27.27 9700171    1:30.23           
 25. Eko Doedel                    ZPCA                   1:26.49 9600543    1:31.56           
 26. Koen Lems                     De Kikker              1:25.78 9603709    1:31.98           
 27. Hendrik Rozema                Neptunia '24           1:26.54 9600281    1:32.37           
 28. Marcel Groen                  GZVW                   1:30.14 9700239    1:34.20           
 29. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:33.54 9602945    1:34.81           
 30. Gert Muntendam                De Pinquin             1:28.64 9700115    1:34.94           
 31. Koen van der Eems             Wetterwille            1:30.05 9700807    1:35.07           
 32. Richard Kuipers               Orca                   1:34.96 9704171    1:35.51           
 33. Bastiaan Bonnema              TriVia                 1:31.77 9600683    1:36.69           
 34. Koen Rooseboom                De Spatters            1:31.61 9502703    1:36.81           
 35. Marco Kloeze                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:36.45 9403069    1:37.57           
 36. Alex Stevens                  De Spatters            1:39.49 9703545    1:39.09           
 37. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:41.68 9701451    1:41.93           
 38. Derk Wiggers                  Wetterwille            1:40.07 9700425    1:43.37           
AFGE Mike Bakker                   ZPCA                   1:14.93 9007253                      
  NG Erik Talma                    TriVia                 1:03.41 8903107                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m schoolslag                     11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:15.67 9100838    1:19.46           
  2. Sylvia Dik                    TriVia                 1:14.14 9501064    1:21.70           
  3. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.86 8601924    1:23.58           
  4. Iris Hartman                  De Pinquin             1:20.03 9502654    1:23.65           
  5. Rixt Veldkamp                 ZPC Stadskanaal        1:17.25 9404344    1:24.35           
  6. Anouk Frieman                 TriVia                 1:17.95 9502390    1:24.36           
  7. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:20.90 9502900    1:25.00           
  8. Jose Sijbring                 De Pinquin             1:20.72 9300702    1:25.37           
  9. Rixt Menger                   DZ&PC                  1:22.17 9602052    1:26.32           
 10. Nenne Venema                  DZ&PC                  1:26.19 9503586    1:27.12           
 11. Marre Zandringa               Orca                   1:22.34 9701136    1:27.18           
 12. Myrna Gorter                  Neptunia '24           1:27.66 9503158    1:28.37           
 13. Willemein Hoving              TriVia                 1:27.50 9800106    1:28.63           
 14. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:24.57 9503786    1:29.41           
 15. Ellen van Nieff               ZPC Stadskanaal        1:27.39 9701112    1:29.81           
 16. DaniŽlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:26.82 9402634    1:31.79           
 17. Irene Dotinga                 Neptunia '24           1:28.22 9603516    1:31.87           
 18. Chantal Molenkamp             DAW-Finenzo            1:28.10 9002624    1:32.50           
 19. Amarins Menger                DZ&PC                  1:27.97 9406716    1:32.65           
 20. Marsha Hidding                De Kikker              1:26.72 9402612    1:33.21           
 21. Sanne Zijlstra                DZ&PC                  1:30.67 9401968    1:33.50           
 22. Tialda Prins                  De Pinquin             1:32.12 9801310    1:34.11           
 23. Anoeska Wonder                De Spatters            1:25.54 9600840    1:34.89           
 24. Carmen Mšrsylš                ZPCA                   1:30.25 9405244    1:36.04           
 25. Nynke Ytsma                   Wetterwille            1:37.58 9701654    1:38.71           
 26. Ageeth Dekker                 ZPC Stadskanaal        1:35.49 9802180    1:38.77           
 27. Anna Regnerus                 Wetterwille            1:38.07 9701656    1:40.87           
 28. Fitria Engelsman              ZPCA                   1:39.86 9801896    1:42.74           
 29. Eva Willemsen                 ZPCA                   1:33.90 9602570    1:43.37           
 30. Rosanne Baarda                Neptunia '24           1:37.21 9603026    1:43.95           
 31. Linda Noord                   DZ&PC                  1:41.97 9800454    1:46.74           
 32. Marlies v/d Brug              DZ&PC                  1:38.61 9801428    1:47.17           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 400m vrije slag                     12 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:05.42 8900793    4:24.08           
          1:03.23  2:10.81  4:24.08
  2. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal        4:10.30 9300981    4:24.67           
          1:03.19  2:10.94  4:24.67
  3. Rico Roels                    DAW-Finenzo            4:46.04 9403119    4:45.57           
          1:07.25  2:19.93  4:45.57
  4. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:40.49 9500523    4:47.57           
          1:07.51  2:20.66  4:47.57
  5. Thomas Verouden               Oceanus                5:06.73 9602855    4:52.27           
          1:11.46  2:27.02  4:52.27
  6. Maurice van der Ploeg         De Kikker              4:42.27 9700305    4:54.68           
          1:09.12  2:25.84  4:54.68
  7. Taco Wonder                   De Spatters            6:06.67 9303197    4:56.51           
          1:08.90  2:25.53  4:56.51
  8. Rick de Mercado               Oceanus                5:06.79 9700673    5:07.55           
          1:13.50  2:33.53  5:07.55
  9. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  5:00.75 9700039    5:07.79           
          1:13.10  2:32.42  5:07.79
 10. Martijn Smit                  GZVW                   4:54.78 9406113    5:17.99           
          1:14.24  2:35.95  5:17.99
 11. Marcel van der Heide          De Vikings             5:09.98 9701503    5:25.82           
          1:17.89  2:43.38  5:25.82
 DIS Jille v/d Weerd               DZ&PC                  6:47.84 9702727                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
          1:37.02
NG.Z Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            4:16.92 9105607                      
  NG Hans Peter Hartog             DAW-Finenzo            4:11.11 9100859                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 400m vrije slag                     11 jaar en ouder
13-02-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Kraaijeveld              Orca                   4:25.08 9002110    4:37.82           
          1:06.30  2:18.21  4:37.82
  2. Gea Hagting                   Nova                   4:41.26 8801584    4:58.63           
          1:11.41  2:28.68  4:58.63
  3. Tamara Grove                  Oceanus                4:52.32 9601266    4:59.68           
          1:12.75  2:29.53  4:59.68
  4. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   4:49.60 9400068    4:59.89           
          1:11.88  2:28.08  4:59.89
  5. Freya Holwerda                Orca                   5:02.88 9502780    5:07.23           
          1:13.17  2:31.97  5:07.23
  6. Robin Pagano Mirani           Oceanus                5:01.70 9502556    5:12.09           
          1:14.83  2:34.75  5:12.09
  7. Maxime van den Heuvel         Oceanus                4:48.36 9701004    5:12.97           
          1:15.11  2:35.19  5:12.97
  8. Paula Duursma                 DZ&PC                  5:06.54 9300982    5:15.78           
          1:15.58  2:36.31  5:15.78
  9. Saranda Hofstra               De Kikker              5:09.28 9700526    5:17.84           
          2:37.36  5:17.84
 10. Caroline Damen                De Spatters            5:23.39 9703088    5:26.64           
          1:17.99  2:42.98  5:26.64
 11. Sjoukje Karsten               DZ&PC                  5:17.70 9202452    5:33.78           
          1:18.74  2:45.33  5:33.78
 12. Sanne Huisman                 DZ&PC                  4:56.21 9301998    5:34.86           
          1:18.05  2:43.36  5:34.86
AFGE Rosa Schot                    DAW-Finenzo            5:14.72 9207500                      
  NG Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            4:52.05 9501382                      
  NG MariŽt Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:27.48 8301162                      
  NG Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        4:44.14 9701304                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to dz&pc