Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 4
Wachtebeke (BEL),    7.2.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
07.02.2010 - 13:00                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702 De Stormvogel          2:18.62     1.          
            31.79  1:07.23  1:43.77  2:18.62
    2.  Carmen de Ridder              8803634 Luctor et Emergo       2:23.26     2.          
            33.59  1:10.08  1:47.07  2:23.26
    3.  Marlinda Eggermont            8500804 Scheldestroom          2:26.25     3.          
            32.77  1:09.80  1:48.42  2:26.25
    4.  Demi van der Werf             9701860 Luctor et Emergo       2:29.08     4.          
            34.31  1:11.67  1:51.14  2:29.08
    5.  Rody Vanhijfte                9400806 Scheldestroom          2:30.83     5.          
            34.14  1:12.77  1:52.09  2:30.83
    6.  Eline de Haard                9601004 Luctor et Emergo       2:33.21     6.          
            34.97  1:14.39  1:55.07  2:33.21
    7.  Hinke Oosterhoff              9801296 Luctor et Emergo       2:36.29     7.          
            35.91  1:15.84  1:56.93  2:36.29
    8.  Sophie van Bolderik           9702314 De Schelde             2:37.41     8.          
            35.99  1:16.49  1:58.07  2:37.41
    9.  Willemijn Verhelst            9405394 De Schelde             2:39.27     9.          
            35.20  1:15.61  1:57.23  2:39.27
   10.  Vicky Vermeire                9600660 Scheldestroom          2:40.00    10.          
            36.16  1:16.65  1:59.18  2:40.00
   11.  Nicky Vanhijfte               9201806 Scheldestroom          2:42.05    11.          
            36.89  1:17.62  2:00.26  2:42.05
   12.  Geneva Joval                  9702108 Luctor et Emergo       2:42.29    12.          
            35.60  1:16.20  2:00.39  2:42.29
   13.  Kirsten de Boevere            9300082 Scheldestroom          2:44.11    13.          
            36.63  1:18.22  2:02.01  2:44.11
   14.  Dunya Luteijn                 9404040 De Schelde             2:44.21    14.          
            36.38  1:17.07  2:00.98  2:44.21
   15.  Laura Hermans                 9600658 Scheldestroom          2:44.49    15.          
            37.24  1:20.30  2:04.77  2:44.49
   16.  Rani Rootsaert                9501298 Scheldestroom          2:46.00    16.          
            37.12  1:19.25  2:03.16  2:46.00
   17.  Lisa Davidse                  9800924 Luctor et Emergo       2:47.78    17.          
            37.85  1:20.28  2:05.54  2:47.78
   18.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde             2:49.61    18.          
            37.00  1:19.26  2:04.55  2:49.61
   19.  Manon van Geersdaele          9206908 De Schelde             2:52.59    19.          
            37.23  1:19.77  2:06.54  2:52.59
   20.  Daphne de Jonge               9802690 De Stormvogel          2:55.09    20.          
            40.41  1:25.96  2:12.69  2:55.09
   21.  Esmée Siben                   9603782 De Schelde             2:55.16    21.          
            38.69  1:23.19  2:10.92  2:55.16
   22.  Merel Kuijs                   9704002 De Stormvogel          2:57.30    22.          
            41.70  1:28.06  2:15.29  2:57.30
   23.  Claudia de Buck               9801810 De Schelde             3:01.09    23.          
            42.15  1:27.59  2:14.48  3:01.09
   24.  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo       3:04.83    24.          
            39.70  1:26.87  2:16.66  3:04.83
   25.  Daphne Louws                  9802686 De Stormvogel          3:05.88    25.          
            41.66  1:29.19  2:18.22  3:05.88
   26.  Ilona de Groote               9802682 De Stormvogel          3:13.06    26.          
            43.54  1:35.05  2:26.38  3:13.06
   27.  Joelle Siewe                  9605120 De Stormvogel          3:18.28    27.          
            42.42  1:31.68  2:24.34  3:18.28
   28.  Lisa de Bruijne               9802280 De Schelde             3:21.78    28.          
            43.14  1:34.73  2:29.79  3:21.78
   29.  Claire Cannoo                 9805166 Luctor et Emergo       4:46.98    29.          
          1:00.95  2:15.61  3:31.87  4:46.98
    NG  Rowena de Kok                 9602908 De Stormvogel                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
07.02.2010 - 13:16                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   9303615 Luctor et Emergo       2:03.56     1.          
            29.85  1:01.92  1:32.88  2:03.56
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501 De Schelde             2:03.69     2.          
            28.29  1:01.48  1:33.55  2:03.69
    3.  Bob Dalmeijer                 9402203 Luctor et Emergo       2:07.88     3.          
            28.13    59.89  1:33.52  2:07.88
    4.  Steven Uijl                   9304075 Luctor et Emergo       2:09.53     4.          
            29.70  1:02.24  1:36.33  2:09.53
    5.  Bjorn Scherbeijn              9600349 Scheldestroom          2:10.78     5.          
            29.31  1:02.54  1:37.55  2:10.78
    6.  Bas van Houwelingen           9200563 De Schelde             2:13.69     6.          
            30.48  1:04.70  1:40.84  2:13.69
    7.  Cees van Houwelingen          6300351 De Schelde             2:15.12     7.          
            30.07  1:04.44  1:40.65  2:15.12
    8.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       2:15.28     8.          
            30.50  1:05.34  1:40.92  2:15.28
    9.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel          2:16.06     9.          
            30.27  1:04.21  1:40.25  2:16.06
   10.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          2:17.78    10.          
            31.68  1:06.76  1:43.59  2:17.78
   11.  Robin Dellaert                8800745 Scheldestroom          2:18.88    11.          
            30.88  1:06.05  1:43.77  2:18.88
   12.  Casper Zwier                  9701355 Luctor et Emergo       2:19.37    12.          
            32.09  1:08.40  1:45.86  2:19.37
   13.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde             2:19.73    13.          
            31.28  1:06.73  1:43.76  2:19.73
   14.  Vincent Keijmel               9101169 Scheldestroom          2:20.25    14.          
            31.51  1:07.05  1:44.48  2:20.25
   15.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       2:20.31    15.          
            29.96  1:04.20  1:41.28  2:20.31
   16.  Cas van Vorstenbos            9403241 De Schelde             2:21.06    16.          
            32.11  1:07.75  1:45.17  2:21.06
   17.  Robin Hermans                 9400987 Scheldestroom          2:23.60    17.          
            32.25  1:08.56  1:46.52  2:23.60
   18.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          2:24.29    18.          
            32.84  1:09.94  1:48.33  2:24.29
   19.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel          2:26.91    19.          
            34.32  1:12.78  1:50.87  2:26.91
   20.  Tom van Elsen                 9703009 De Stormvogel          2:31.64    20.          
            34.08  1:12.77  1:53.27  2:31.64
   21.  David Smeele                  9604869 Luctor et Emergo       2:32.13    21.          
            35.01  1:14.16  1:54.57  2:32.13
   22.  Martijn Eggermont             8200395 Scheldestroom          2:32.36    22.          
            33.45  1:12.93  1:53.80  2:32.36
   23.  Joris Boekhorst               9100163 Scheldestroom          2:32.84    23.          
            33.66  1:12.29  1:53.16  2:32.84
   24.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       2:35.67    24.          
            34.39  1:13.77  1:55.16  2:35.67
   25.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       2:36.74    25.          
            34.01  1:13.23  1:55.10  2:36.74
   26.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo       2:38.11    26.          
            35.08  1:14.89  1:56.97  2:38.11
   27.  Ruben de Koster               8601713 Scheldestroom          2:41.56    27.          
            32.79  1:10.05  1:54.67  2:41.56
   28.  Yoshua Rijk                   9502407 Scheldestroom          2:41.96    28.          
            35.69  1:16.86  1:59.92  2:41.96
   29.  Tim Totté                     9501687 Scheldestroom          2:44.58    29.          
            35.99  1:17.01  2:03.09  2:44.58
   30.  Kalle van Gemert              9801259 De Stormvogel          2:47.66    30.          
            37.50  1:21.86  2:06.89  2:47.66
   31.  Rik Vanhijfte                 9600643 Scheldestroom          2:49.46    31.          
            38.58  1:21.73  2:06.25  2:49.46
   32.  Nander Meerman                9801261 Luctor et Emergo       2:51.59    32.          
            39.13  1:24.71  2:10.76  2:51.59
   33.  Ricardo Lauffer               9801157 Luctor et Emergo       2:51.63    33.          
            36.90  1:22.43  2:09.02  2:51.63
   34.  Max Engelen                   9601179 Scheldestroom          2:52.64    34.          
            38.77  1:23.27  2:10.01  2:52.64
   35.  Wouter Vlierman               9605079 Luctor et Emergo       2:57.52    35.          
            36.23  1:19.60  2:08.06  2:57.52
   36.  Ruben de Kraker               9800639 Scheldestroom          2:58.40    36.          
            40.34  1:26.08  2:13.25  2:58.40
    NG  Rik Rozendaal                 9503619 Luctor et Emergo                   NG          
    NG  Niels Suy                     9302967 De Schelde                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 50m vlinderslag                 Dames Senioren Open
07.02.2010 - 13:38                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548 De Stormvogel            30.44     1.          
    2.  Merel van der Ent             9303976 De Stormvogel            30.91     2.          
    3.  Ryan Verplanke                7700696 Scheldestroom            31.75     3.          
    4.  Leonie Edenburg               9005382 Luctor et Emergo         33.79     4.          
    5.  Eline de Haard                9601004 Luctor et Emergo         34.47     5.          
    6.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel            34.72     6.          
    7.  Rani Rootsaert                9501298 Scheldestroom            35.27     7.          
    8.  Hinke Oosterhoff              9801296 Luctor et Emergo         35.36     8.          
    9.  Rody Vanhijfte                9400806 Scheldestroom            36.12     9.          
   10.  Willemijn Verhelst            9405394 De Schelde               36.22    10.          
   11.  Kirsten de Boevere            9300082 Scheldestroom            36.63    11.          
   12.  Chelsea Schild                9502584 De Stormvogel            37.26    12.          
   13.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo         37.71    13.          
   14.  Geneva Joval                  9702108 Luctor et Emergo         37.97    14.          
   15.  Manon van Geersdaele          9206908 De Schelde               38.11    15.          
   16.  Lore van Riel                 9701094 Scheldestroom            38.53    16.          
   17.  Sarinah Leenheer              9703066 De Stormvogel            38.89    17.          
   18.  Manon Scherbeijn              9800114 Scheldestroom            39.51    18.          
   19.  Merel Kuijs                   9704002 De Stormvogel            39.59    19.          
   20.  Evelyn Verplanke              8101570 Scheldestroom            40.12    20.          
   21.  Vicky Vermeire                9600660 Scheldestroom            40.21    21.          
   22.  Stephany de Gruijter          9406106 De Schelde               40.32    22.          
   23.  Bianca de Pooter              9202738 De Schelde               40.75    23.          
   24.  Felicia Groenewold            9803240 De Schelde               42.08    24.          
   25.  Jessie Eulink                 9703247 De Schelde               42.42    25.          
   26.  Sabien Dieleman               9803540 De Schelde               42.87    26.          
   27.  Demi van Campenhout           9703728 De Schelde               42.93    27.          
   28.  Marloes van der Vlies         9802784 Luctor et Emergo         43.57    28.          
   29.  Elise de Kwaadsteniet         9802366 De Schelde               43.94    29.          
   30.  Joelle Siewe                  9605120 De Stormvogel            44.10    30.          
   31.  Yentl Geelhoedt               9502660 De Schelde               44.47    31.          
   32.  Romy de Bruijne               9602628 De Schelde               45.33    32.          
   33.  Daphne Louws                  9802686 De Stormvogel            47.11    33.          
   34.  Laura van Sabben              9804332 De Schelde               47.58    34.          
   35.  Emma Pool                     9604886 De Schelde               48.41    35.          
   36.  Chloë Veenstra                9801838 De Schelde               50.60    36.          
   37.  Veronique Kamerling           9802852 De Schelde               50.90    37.          
   38.  Ilona de Groote               9802682 De Stormvogel            51.01    38.          
   39.  Jolien Vinke                  9802856 De Schelde               52.65    39.          
   40.  Nora Pool                     9803576 De Schelde               52.73    40.          
   41.  Esmee Buijze                  9703245 De Schelde               54.62    41.          
   DIS  Emily van Staveren            9804520 Luctor et Emergo         48.05    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Ivana Dusarduyn               9805322 Scheldestroom          1:06.48    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht., + VI
    NG  Rowena de Kok                 9602908 De Stormvogel                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                 Heren Senioren Open
07.02.2010 - 13:48                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo         29.09     1.          
    2.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel            29.13     2.          
    3.  Christian de Die              9501635 De Schelde               30.09     3.          
    4.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel            31.34     4.          
    5.  Ruben de Koster               8601713 Scheldestroom            31.40     5.          
    6.  Martijn Eggermont             8200395 Scheldestroom            31.48     6.          
    7.  Jeroen Dellebeke              8100353 De Stormvogel            31.59     7.          
    8.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde               32.43     8.          
    9.  Yaus Lekatompessy             8702039 Luctor et Emergo         33.02     9.          
   10.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo         33.20    10.          
   11.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel            33.30    11.          
   12.  Tom van Elsen                 9703009 De Stormvogel            33.79    12.          
   13.  David Smeele                  9604869 Luctor et Emergo         34.32    13.          
   14.  Jeroen de Putter              9204149 De Schelde               34.75    14.          
   15.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel            35.37    15.          
   16.  Vincent Keijmel               9101169 Scheldestroom            35.40    16.          
   17.  Jonathan Davidse              9702473 De Stormvogel            35.46    17.          
   18.  Gijs Manhave                  9403199 De Schelde               35.92    18.          
   19.  Kevin Dickie                  9402071 De Schelde               37.36    19.          
   20.  Yoshua Rijk                   9502407 Scheldestroom            37.60    20.          
   21.  Thom Allonsius                9702355 De Schelde               40.71    21.          
   22.  Sander de Ridder              9604139 De Schelde               42.05    22.          
   23.  Tim Totté                     9501687 Scheldestroom            42.40    23.          
   24.  Thomas de Vos                 9602613 De Schelde               43.87    24.          
   25.  Dimitri Geers                 9703263 De Schelde               44.09    25.          
   26.  Max Engelen                   9601179 Scheldestroom            45.77    26.          
   27.  Vincent de Vos                9703051 De Schelde               50.80    27.          
   28.  Koen Legters                  9603193 De Schelde               52.12    28.          
   29.  Björn Cousin                  9703929 De Schelde               52.92    29.          
    NG  Bram van Bolderik             9503019 De Schelde                         NG          
    NG  Rik Rozendaal                 9503619 Luctor et Emergo                   NG          
    NG  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Dames, 200m schoolslag                 Dames Senioren Open
07.02.2010 - 13:56                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          3:03.81     1.          
            42.04  1:28.81  2:16.96  3:03.81
    2.  Amke Bruijnzeel               9701178 De Schelde             3:07.54     2.          
            41.83  1:30.35  2:19.72  3:07.54
    3.  Demi van der Werf             9701860 Luctor et Emergo       3:10.20     3.          
            43.40  1:31.64  2:21.57  3:10.20
    4.  Ryan Verplanke                7700696 Scheldestroom          3:10.83     4.          
            42.67  1:30.35  2:20.63  3:10.83
    5.  Romy de Bruijne               9602628 De Schelde             3:13.34     5.          
            43.52  1:32.55  2:23.11  3:13.34
    6.  Laura Hermans                 9600658 Scheldestroom          3:21.12     6.          
            45.45  1:37.75  2:30.21  3:21.12
    7.  Nicky Vanhijfte               9201806 Scheldestroom          3:21.68     7.          
            45.23  1:36.09  2:28.55  3:21.68
    8.  Jessie Eulink                 9703247 De Schelde             3:29.46     8.          
            47.41  1:42.41  2:37.81  3:29.46
    9.  Bianca de Pooter              9202738 De Schelde             3:29.60     9.          
            47.26  1:40.22  2:35.44  3:29.60
   10.  Lore van Riel                 9701094 Scheldestroom          3:31.35    10.          
            50.10  1:45.19  2:40.32  3:31.35
   11.  Daphne Louws                  9802686 De Stormvogel          3:31.51    11.          
            49.76  1:44.03  2:39.76  3:31.51
   12.  Geneva Joval                  9702108 Luctor et Emergo       3:32.03    12.          
            46.37  1:40.33  2:37.49  3:32.03
   13.  Lisa Davidse                  9800924 Luctor et Emergo       3:32.66    13.          
            48.24  1:42.24  2:38.81  3:32.66
   14.  Emma Pool                     9604886 De Schelde             3:35.53    14.          
            47.65  1:43.13  2:41.15  3:35.53
   15.  Evelyn Verplanke              8101570 Scheldestroom          3:38.17    15.          
            49.32  1:43.92  2:40.46  3:38.17
   16.  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo       3:38.60    16.          
            47.50  1:44.64  2:42.18  3:38.60
   17.  Daphne de Jonge               9802690 De Stormvogel          3:40.06    17.          
            49.94  1:45.92  2:43.23  3:40.06
   18.  Ilona de Groote               9802682 De Stormvogel          3:47.85    18.          
            50.96  1:49.40  2:48.77  3:47.85
   19.  Ivana Dusarduyn               9805322 Scheldestroom          4:02.24    19.          
            55.93  1:58.01  3:01.47  4:02.24
   20.  Kim Van Gemert                9803764 Luctor et Emergo       4:09.27    20.          
            53.24  1:56.63  3:03.58  4:09.27
   21.  Claire Cannoo                 9805166 Luctor et Emergo       5:02.37    21.          
          1:05.17  2:26.04  3:45.73  5:02.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 200m schoolslag                 Heren Senioren Open
07.02.2010 - 14:11                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       2:36.50     1.          
            34.69  1:14.94  1:56.34  2:36.50
    2.  Bjorn Scherbeijn              9600349 Scheldestroom          2:36.91     2.          
            35.87  1:16.46  1:57.70  2:36.91
    3.  Cees van Houwelingen          6300351 De Schelde             2:51.25     3.          
            38.47  1:22.46  2:07.44  2:51.25
    4.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde             2:51.75     4.          
            38.58  1:21.70  2:06.68  2:51.75
    5.  Thom Allonsius                9702355 De Schelde             3:03.38     5.          
            41.29  1:27.42  2:14.90  3:03.38
    6.  Robin Hermans                 9400987 Scheldestroom          3:06.14     6.          
            41.95  1:29.11  2:18.28  3:06.14
    7.  Robin Dellaert                8800745 Scheldestroom          3:10.88     7.          
            42.48  1:31.48  2:21.48  3:10.88
    8.  Kevin van Haaren              9603031 De Stormvogel          3:18.63     8.          
            44.63  1:36.97  2:29.81  3:18.63
    9.  Joris Boekhorst               9100163 Scheldestroom          3:20.63     9.          
            42.36  1:34.44  2:28.92  3:20.63
   10.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       3:21.32    10.          
            45.30  1:37.62  2:30.92  3:21.32
   11.  Tom van Elsen                 9703009 De Stormvogel          3:21.42    11.          
            44.00  1:36.30  2:30.18  3:21.42
   12.  Kevin Dickie                  9402071 De Schelde             3:21.77    12.          
            44.87  1:36.43  2:31.75  3:21.77
   13.  Rik Vanhijfte                 9600643 Scheldestroom          3:26.39    13.          
            46.25  1:39.68  2:34.78  3:26.39
   14.  Yaus Lekatompessy             8702039 Luctor et Emergo       3:26.97    14.          
            42.65  1:33.34  2:28.74  3:26.97
   15.  Kalle van Gemert              9801259 De Stormvogel          3:28.21    15.          
            48.04  1:41.79  2:36.00  3:28.21
   16.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo       3:29.80    16.          
            47.54  1:41.27  2:36.61  3:29.80
   17.  Wouter Vlierman               9605079 Luctor et Emergo       3:30.17    17.          
            48.14  1:41.66  2:36.97  3:30.17
   18.  Ruben de Kraker               9800639 Scheldestroom          3:38.51    18.          
            50.13  1:46.25  2:43.06  3:38.51
   19.  Nander Meerman                9801261 Luctor et Emergo       3:51.01    19.          
            53.15  1:51.75  2:51.40  3:51.01
   20.  Ricardo Lauffer               9801157 Luctor et Emergo       3:55.33    20.          
            51.26  1:52.97  2:55.71  3:55.33
    NG  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 100m rugslag                  Dames Senioren Open
07.02.2010 - 14:39                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel van der Ent             9303976 De Stormvogel          1:09.34     1.          
            33.42  1:09.34
    2.  Manon Minneboo                9301548 De Stormvogel          1:12.34     2.          
            34.76  1:12.34
    3.  Marlinda Eggermont            8500804 Scheldestroom          1:17.55     3.          
            37.34  1:17.55
    4.  Eline de Haard                9601004 Luctor et Emergo       1:17.96     4.          
            37.92  1:17.96
    5.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          1:19.73     5.          
            39.65  1:19.73
    6.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo       1:20.04     6.          
            39.23  1:20.04
    7.  Rody Vanhijfte                9400806 Scheldestroom          1:22.03     7.          
            40.36  1:22.03
    8.  Chelsea Schild                9502584 De Stormvogel          1:22.91     8.          
            40.60  1:22.91
    9.  Ryan Verplanke                7700696 Scheldestroom          1:23.26     9.          
            39.95  1:23.26
   10.  Dunya Luteijn                 9404040 De Schelde             1:23.49    10.          
            40.46  1:23.49
   11.  Evelyn Verplanke              8101570 Scheldestroom          1:24.18    11.          
            40.83  1:24.18
   12.  Rani Rootsaert                9501298 Scheldestroom          1:25.71    12.          
            42.40  1:25.71
   13.  Vicky Vermeire                9600660 Scheldestroom          1:26.03    13.          
            42.93  1:26.03
   14.  Marloes van der Vlies         9802784 Luctor et Emergo       1:26.24    14.          
            41.08  1:26.24
   15.  Nicky Vanhijfte               9201806 Scheldestroom          1:26.96    15.          
            43.16  1:26.96
   16.  Laura Hermans                 9600658 Scheldestroom          1:27.57    16.          
            44.31  1:27.57
   17.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde             1:28.08    17.          
            43.53  1:28.08
   18.  Felicia Groenewold            9803240 De Schelde             1:29.52    18.          
            43.12  1:29.52
   19.  Merel Kuijs                   9704002 De Stormvogel          1:30.20    19.          
            45.76  1:30.20
   20.  Lisa Davidse                  9800924 Luctor et Emergo       1:30.87    20.          
            44.57  1:30.87
   21.  Stephany de Gruijter          9406106 De Schelde             1:32.64    21.          
            42.64  1:32.64
   22.  Yentl Geelhoedt               9502660 De Schelde             1:33.59    22.          
            45.43  1:33.59
   23.  Elise de Kwaadsteniet         9802366 De Schelde             1:35.17    23.          
            47.18  1:35.17
   24.  Manon Scherbeijn              9800114 Scheldestroom          1:35.65    24.          
            47.17  1:35.65
   25.  Demi van Campenhout           9703728 De Schelde             1:36.47    25.          
            48.35  1:36.47
   26.  Chloë Veenstra                9801838 De Schelde             1:37.35    26.          
            47.67  1:37.35
   27.  Esmée Siben                   9603782 De Schelde             1:37.44    27.          
            48.27  1:37.44
   28.  Daphne de Jonge               9802690 De Stormvogel          1:38.39    28.          
            47.81  1:38.39
   29.  Claudia de Buck               9801810 De Schelde             1:38.78    29.          
            49.41  1:38.78
   30.  Laura van Sabben              9804332 De Schelde             1:40.12    30.          
            48.31  1:40.12
   31.  Joelle Siewe                  9605120 De Stormvogel          1:42.86    31.          
            49.14  1:42.86
   32.  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo       1:43.45    32.          
            49.82  1:43.45
   33.  Jolien Vinke                  9802856 De Schelde             1:44.01    33.          
            51.45  1:44.01
   34.  Ilona de Groote               9802682 De Stormvogel          1:44.83    34.          
            52.47  1:44.83
   35.  Daphne Louws                  9802686 De Stormvogel          1:46.05    35.          
            52.22  1:46.05
   36.  Kim Van Gemert                9803764 Luctor et Emergo       1:46.58    36.          
            54.23  1:46.58
   37.  Sabien Dieleman               9803540 De Schelde             1:49.89    37.          
            53.00  1:49.89
   38.  Esmee Buijze                  9703245 De Schelde             1:53.37    38.          
            56.12  1:53.37
   39.  Veronique Kamerling           9802852 De Schelde             1:55.17    39.          
            56.81  1:55.17
   40.  Lisa de Bruijne               9802280 De Schelde             1:59.02    40.          
            58.23  1:59.02
   41.  Nora Pool                     9803576 De Schelde             2:04.63    41.          
          1:00.46  2:04.63
   42.  Ivana Dusarduyn               9805322 Scheldestroom          2:07.63    42.          
          1:03.36  2:07.63
   DIS  Emily van Staveren            9804520 Luctor et Emergo       1:47.85    DIS          
        RF - RF:  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            51.20  1:47.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 100m rugslag                  Heren Senioren Open
07.02.2010 - 14:54                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel          1:05.07     1.          
            32.04  1:05.07
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501 De Schelde             1:05.78     2.          
            31.93  1:05.78
    3.  Bob Dalmeijer                 9402203 Luctor et Emergo       1:07.44     3.          
            33.07  1:07.44
    4.  Bas van Houwelingen           9200563 De Schelde             1:09.62     4.          
            33.79  1:09.62
    5.  Christian de Die              9501635 De Schelde             1:10.93     5.          
            35.54  1:10.93
    6.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          1:11.88     6.          
            35.34  1:11.88
    7.  Steven Uijl                   9304075 Luctor et Emergo       1:12.56     7.          
            35.41  1:12.56
    8.  Cas van Vorstenbos            9403241 De Schelde             1:14.92     8.          
            36.90  1:14.92
    9.  Robin Hermans                 9400987 Scheldestroom          1:17.11     9.          
            38.09  1:17.11
   10.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          1:19.05    10.          
            38.76  1:19.05
   11.  Vincent Keijmel               9101169 Scheldestroom          1:19.26    11.          
            38.92  1:19.26
   12.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       1:19.53    12.          
            39.34  1:19.53
   13.  Jonathan Davidse              9702473 De Stormvogel          1:19.54    13.          
            38.78  1:19.54
   14.  Jeroen de Putter              9204149 De Schelde             1:20.55    14.          
            39.04  1:20.55
   15.  Ruben de Koster               8601713 Scheldestroom          1:21.86    15.          
            39.08  1:21.86
   16.  Martijn Eggermont             8200395 Scheldestroom          1:22.98    16.          
            39.93  1:22.98
   17.  Kevin van Haaren              9603031 De Stormvogel          1:23.12    17.          
            41.64  1:23.12
   18.  Joris Boekhorst               9100163 Scheldestroom          1:23.65    18.          
            41.06  1:23.65
   19.  Yoshua Rijk                   9502407 Scheldestroom          1:24.42    19.          
            41.41  1:24.42
   20.  Tim Totté                     9501687 Scheldestroom          1:28.02    20.          
            43.57  1:28.02
   21.  Thomas de Vos                 9602613 De Schelde             1:28.72    21.          
            43.76  1:28.72
   22.  Rik Vanhijfte                 9600643 Scheldestroom          1:28.81    22.          
            43.67  1:28.81
   23.  Sander de Ridder              9604139 De Schelde             1:31.57    23.          
            44.45  1:31.57
   24.  Koen Legters                  9603193 De Schelde             1:32.20    24.          
            45.23  1:32.20
   25.  Max Engelen                   9601179 Scheldestroom          1:32.25    25.          
            45.54  1:32.25
   26.  Ruben de Kraker               9800639 Scheldestroom          1:34.85    26.          
            47.61  1:34.85
   27.  Vincent de Vos                9703051 De Schelde             1:35.87    27.          
            47.87  1:35.87
   28.  Dimitri Geers                 9703263 De Schelde             1:39.02    28.          
            49.33  1:39.02
   29.  Björn Cousin                  9703929 De Schelde             1:56.96    29.          
            57.31  1:56.96
    NG  Niels Suy                     9302967 De Schelde                         NG          
    NG  Bram van Bolderik             9503019 De Schelde                         NG          
    NG  Rik Rozendaal                 9503619 Luctor et Emergo                   NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Dames, 400m vrije slag                 Dames Senioren Open
07.02.2010 - 15:06                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702 De Stormvogel          4:55.11     1.          
            32.98  1:09.45  1:47.46  2:25.02  3:03.89  3:41.80  4:18.87  4:55.11
    2.  Carmen de Ridder              8803634 Luctor et Emergo       4:59.82     2.          
            34.00  1:11.71  1:50.30  2:28.65  3:06.78  3:44.80  4:23.04  4:59.82
    3.  Demi van der Werf             9701860 Luctor et Emergo       5:21.56     3.          
            35.83  1:15.77  1:57.30  2:38.40  3:20.35  4:01.87  4:44.03  5:21.56
    4.  Marlinda Eggermont            8500804 Scheldestroom          5:21.64     4.          
            34.78  1:14.13  1:55.21  2:36.42  3:17.77  3:59.47  4:41.54  5:21.64
    5.  Hinke Oosterhoff              9801296 Luctor et Emergo       5:40.63     5.          
            38.06  1:20.46  2:04.06  2:48.50  3:33.00  4:17.50  5:01.17  5:40.63
    6.  Sophie van Bolderik           9702314 De Schelde             5:42.51     6.          
            38.10  1:20.28  2:04.05  2:48.22  3:33.46  4:17.76  5:01.92  5:42.51
    7.  Kirsten de Boevere            9300082 Scheldestroom          5:47.81     7.          
            37.94  1:21.01  2:05.71  2:51.08  3:35.99  4:20.58  5:05.60  5:47.81
    8.  Leonie Edenburg               9005382 Luctor et Emergo       5:54.07     8.          
            36.00  1:18.18  2:02.73  2:48.69  3:35.14  4:21.52  5:08.91  5:54.07
    9.  Amke Bruijnzeel               9701178 De Schelde             6:00.90     9.          
            39.90  1:24.72  2:11.59  2:58.44  3:44.03  4:30.36  5:17.15  6:00.90
   10.  Lore van Riel                 9701094 Scheldestroom          6:12.04    10.          
            41.40  1:28.01  2:16.25  3:04.68  3:53.65  4:41.85  5:28.93  6:12.04
   11.  Manon Scherbeijn              9800114 Scheldestroom          6:33.93    11.          
            43.36  1:33.70  2:24.09  3:14.67  4:06.18  4:57.91  5:48.21  6:33.93



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 400m wisselslag                 Heren Senioren Open
07.02.2010 - 15:21                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   9303615 Luctor et Emergo       5:04.77     1.          
            33.10  1:13.26  1:53.16  2:31.33  3:14.53  3:57.99  4:31.65  5:04.77
    2.  Bjorn Scherbeijn              9600349 Scheldestroom          5:07.12     2.          
            31.81  1:10.99  1:52.30  2:32.20  3:15.33  3:58.90  4:34.19  5:07.12
    3.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       5:42.42     3.          
            31.80  1:09.93  1:54.36  2:37.78  3:28.58  4:21.27  5:04.64  5:42.42
    4.  Robin Dellaert                8800745 Scheldestroom          5:42.49     4.          
            34.04  1:18.54  2:04.95  2:49.38  3:37.56  4:27.83  5:07.23  5:42.49
    5.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde             5:45.74     5.          
            35.18  1:19.85  2:05.84  2:51.35  3:39.96  4:28.40  5:08.50  5:45.74
    6.  Gijs Manhave                  9403199 De Schelde             5:55.69     6.          
            38.53  1:25.22  2:10.10  2:55.05  3:46.78  4:39.20  5:17.62  5:55.69
    7.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel          6:02.30     7.          
            41.53  1:29.12  2:14.94  2:58.96  3:51.92  4:45.22  5:25.34  6:02.30
    8.  David Smeele                  9604869 Luctor et Emergo       6:15.66     8.          
            38.59  1:25.09  2:18.86  3:09.13  3:59.18  4:50.88  5:35.79  6:15.66
    9.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       6:20.77     9.          
            41.49  1:33.45  2:21.20  3:08.01  4:01.52  4:54.82  5:38.05  6:20.77
   10.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo       6:43.56    10.          
            42.87  1:36.83  2:31.50  3:22.10  4:17.21  5:14.00  5:58.33  6:43.56
   11.  Nander Meerman                9801261 Luctor et Emergo       6:52.77    11.          
            47.84  1:44.29  2:34.46  3:24.37  4:22.37  5:20.96  6:07.56  6:52.77
   DIS  Wouter Vlierman               9605079 Luctor et Emergo                  DIS          
        AE - AE:  De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).,  +RF +VC
    NG  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Dames, 4 x 100m wisselslag               Dames Senioren Open
07.02.2010 - 15:36                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          4:53.50     1.          
        Judith Stap, 93                           Manon Minneboo, 93
        Jaimy Kort, 92                            Merel van der Ent, 93
            35.90  1:14.44  1:55.08  2:41.23  3:13.26  3:51.29  4:21.03  4:53.50

    2.  Luctor et Emergo 1                    Luctor et Emergo       5:15.54     2.          
        Cynthia Potin, 85                         Carmen de Ridder, 88
        Demi van der Werf, 97                     Eline de Haard, 96
            39.04  1:20.80  2:03.82  2:51.04  3:26.38  4:07.61  4:39.49  5:15.54

    3.  Scheldestroom 1                       Scheldestroom          5:16.01     3.          
        Marlinda Eggermont, 85                    Ryan Verplanke, 77
        Rody Vanhijfte, 94                        Kirsten de Boevere, 93
            38.32  1:18.51  2:00.70  2:49.33  3:22.64  4:03.86  4:38.10  5:16.01

    4.  De Schelde 1                          De Schelde             5:41.86     4.          
        Willemijn Verhelst, 94                    Tessa Eijkman, 97
        Amke Bruijnzeel, 97                       Sophie van Bolderik, 97
            42.73  1:29.34  2:11.45  3:00.30  3:38.72  4:27.30  5:04.19  5:41.86

    5.  Scheldestroom 2                       Scheldestroom          5:47.36     5.          
        Evelyn Verplanke, 81                      Rani Rootsaert, 95
        Nicky Vanhijfte, 92                       Laura Hermans, 96
            41.20  1:25.14  2:09.25  2:58.96  3:36.73  4:28.36  5:05.84  5:47.36

    6.  De Stormvogel 2                       De Stormvogel          6:00.87     6.          
        Merel Kuijs, 97                           Chelsea Schild, 95
        Sarinah Leenheer, 97                      Daphne de Jonge, 98
            46.61  1:32.26  2:17.42  3:09.37  3:48.44  4:37.66  5:16.75  6:00.87

    7.  Luctor et Emergo 2                    Luctor et Emergo       6:23.26     7.          
        Irène Stavast, 97                         Lisa Davidse, 98
        Geneva Joval, 97                          Hinke Oosterhoff, 98
            49.96  1:44.56  2:31.66  3:25.47  4:13.07  5:12.38  5:46.54  6:23.26

    8.  Scheldestroom 3                       Scheldestroom          6:30.42     8.          
        Vicky Vermeire, 96                        Lore van Riel, 97
        Ivana Dusarduyn, 98                       Manon Scherbeijn, 98
            44.35  1:29.90  2:22.57  3:22.83  4:07.95  5:03.36  5:43.98  6:30.42




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 4 x 50m vrije slag               Heren Senioren Open
07.02.2010 - 15:44                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                          De Schelde             1:45.16     1.          
        Bas van Houwelingen, 92                   Cas van Vorstenbos, 94
        Kevin Hondsmerk, 88                       Cees van Houwelingen, 63
            26.17    51.79  1:19.31  1:45.16

    2.  Luctor et Emergo 1                    Luctor et Emergo       1:45.21     2.          
        Bob Dalmeijer, 94                         Steven Uijl, 93
        Simon Edenburg, 93                        Sonny Corré, 93
            26.51    53.11  1:19.36  1:45.21

    3.  Scheldestroom 1                       Scheldestroom          1:52.66     3.          
        Bjorn Scherbeijn, 96                      Robin Dellaert, 88
        Martijn Eggermont, 82                     Vincent Keijmel, 91
            28.04    55.54  1:23.84  1:52.66

    4.  De Schelde 2                          De Schelde             1:56.66     4.          
        Thom Allonsius, 97                        Luka Jaksic, 96
        Christian de Die, 95                      Richard Oskam, 94
            31.49    58.84  1:27.57  1:56.66

    5.  Luctor et Emergo 2                    Luctor et Emergo       2:01.49     5.          
        Charles Potin, 83                         Paul van den Driest, 92
        Yaus Lekatompessy, 87                     Tom van Gils, 95
            28.63    58.57  1:29.94  2:01.49

    6.  De Stormvogel 2                       De Stormvogel          2:01.82     6.          
        Wouter Stap, 97                           Levy Kort, 96
        Jonathan Davidse, 97                      Tom van Elsen, 97
            31.49  1:03.11  1:32.94  2:01.82

    7.  Scheldestroom 2                       Scheldestroom          2:04.44     7.          
        Robin Hermans, 94                         Yoshua Rijk, 95
        Joris Boekhorst, 91                       Tim Totté, 95
            30.12    58.38  1:31.35  2:04.44

    8.  Luctor et Emergo 3                    Luctor et Emergo       2:05.95     8.          
        Casper Zwier, 97                          Nicky Joosse, 96
        Wouter Vlierman, 96                       David Smeele, 96
            29.59  1:03.52  1:35.40  2:05.95

    9.  Scheldestroom 3                       Scheldestroom          2:16.17     9.          
        Ruben de Koster, 86                       Rik Vanhijfte, 96
        Max Engelen, 96                           Ruben de Kraker, 98
            27.88  1:03.04  1:39.81  2:16.17




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel