Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 14. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 15. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 17. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 18. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 19. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 20. Jongens, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 22. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 24. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4


Kring Sprint minioren
Hilversum, 7.2.2010


Programmanr. 11
7.2.10 - 14:00
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Lianne SchoonderwoerdTriton50.69000202245.41
2.Lulu-May VerbeekOceanus48.55000095847.70
3.Marieke GorterTriton49.73000075048.04
4.Samantha MantelDe Futen55.62000144253.21
5.Renske BeekDe Futen53.89000051655.42
6.Wietske WiersmaDe Futen1:00.57000051858.56
7.Isaa EbbingeOceanus57.08000131458.70
8.Sophie van WijngaardenDe Futen1:03.50000144459.62
DISKaylee de JongZPCH45.06000123442.30VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISSaliha BenzeroualHet Y53.90000225852.51VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Minioren 5

1.Moesha WartesDe Dolfijn36.81990172435.93
2.Naomi VisserDe Dolfijn43.62990303838.14
3.Anouk van NoordOceanus38.99990129438.30
4.Nienke AalbersTriton44.64990029041.69
5.Fabiënne VorkOceanus44.39990249441.73
6.Mariko de NietDe Otters Het Gooi43.97990055443.60
7.Dana BosmanOceanus50.38990129644.92
8.Nynke VerhoevenDe Aalscholver48.13990261045.19
9.Sofie PannemanIJsselmeer55.30990290845.34
10.Marit LeusinkTorpedo46.16990157046.32
11.Madelon WallinDe Futen49.67990139048.45
12.Marine D'HondtDe Otters Het Gooi52.71990292053.42
DISAurian VeldtZPCH52.42990175853.07VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAKarima AlyDe Otters Het Gooi58.119900824
AFGEMRafaëlla van NeeDe Dolfijn42.769900358
AFGEMAbigail PengelHet Y43.709902002

Junioren 1

1.Nienke van der ZeeTriton43.11980280839.32
2.Anouk BrandsIJsselmeer46.86980406240.50
3.Suzanne HoboOceanus41.49980240842.89FJ 1
4.Aïcha CroesOceanus42.62980333842.89FJ 2
5.Luca EbbingeOceanus43.57980240642.97
6.Simone HuismanOceanus43.83980240243.73
7.Nella DiepeveenDe Futen45.29980152044.04
8.Emma DiepeveenDe Futen46.54980150445.51
9.Lin KohenDe Dolfijn46.25980201246.69
DISCarline VerhagenDe Dolfijn52.02980417648.87VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMBeertje TerlethDe Futen54.209804496


<< TOP >>
Programmanr. 12
7.2.10 - 14:10
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5

1.Bas MartelhoffHet Y32.01990034332.80
2.Ruben GriffioenOceanus34.58990077133.08
3.Ricardo GraafmansDe Futen34.26990040935.00
4.Reijer BoodtDe Dolfijn36.07990100135.18FJ 1
5.Daan SommelingOceanus35.83990076735.18FJ 2
6.Niek HeldoornIJsselmeer37.80990019936.34
7.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi35.77990161536.86
8.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi43.00990216937.10
9.Pascal de HeijZPCH41.16990029738.67
10.Hamza BelahcenHet Y40.16990245938.99
11.Mitchell GoneshOceanus42.89990076541.07
12.Bas EelzakZPCH44.29990141141.17
13.Jordi VarkevisserTriton43.80990248343.79
14.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen44.75990076944.05
15.Florian van GemerenDe Futen45.29990185744.07

Minioren 6

1.Jorgos SkotadisOceanus29.80980331729.01
2.Ruben StamDe Futen30.72980033130.13
3.Bart SommelingOceanus32.12980076531.54
4.Mike PronkTriton34.37980072333.95
5.Yves-Maurice VorkOceanus35.04980058334.85
6.Niels PostDe Otters Het Gooi35.16980132734.86
7.Jesse GroenendaalTriton35.54980072135.02
8.Gideon HeijTorpedo36.92980065535.35
9.Simon Martina PèrezZPCH37.29980042135.70
10.Lars VeefkindDe Dolfijn38.78980157336.75
11.Tom GentenaarDe Aalscholver38.92980235337.13
12.Aage VermeerenOceanus38.18980250137.23
13.Marc BunschotenDe Aalscholver39.72980235537.42
14.Bas SchranderZPCH35.71980042337.99
15.Jimmy WilkensTorpedo37.80980143738.10
16.Tijmen KuinDe Dolfijn37.75980218338.12
17.Olaf van der ZwaardOceanus39.36980277738.19
18.Vince van KleefTorpedo39.75980444739.11
19.Issam AlahyaneHet Y39.93980150139.20


<< TOP >>
Programmanr. 13
7.2.10 - 14:18
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3

1.Bas MorelissenIJsselmeer45.18010086142.10
2.Julien LuursemaTriton51.43010072947.60
3.Rick MoensOceanus51.43010100751.15
4.Anvar VeldtZPCH48.82010028153.21
5.Scott van der RoestDe Meeuwen Diemen58.84010035955.92
6.David KielZPCH58.12010070158.11

Minioren 4

1.Dennis WeeningOceanus33.82000081532.45
2.Hassan NawarDe Futen38.86000094736.27
3.Ruben van VierzenOceanus36.10000080336.83
4.Olaf SmitTorpedo45.00000167739.62
5.Haron MalashDe Dolfijn42.00000054140.76
6.Corné HoboOceanus43.80000081741.74
7.Jordi van der LemKon AZ 187043.78000018942.42
8.Ivar OldenhofZPCH43.41000008143.11
9.Dennis van NieuwkerkDe Futen44.63000155343.23
10.Lars EbbersTriton45.48000150343.60
11.Marlon KleinIJsselmeer44.24000167545.01
12.Marijn KagchellandZPCH47.07000065545.63
13.Kaj HorstIJsselmeer49.48000234945.89
14.Mateo Marin-MeraTorpedo46.66000270745.97
15.Mees van TwiskHet Y47.91000151346.29
16.Sebastian van der BornOceanus44.00000080547.21


<< TOP >>
Programmanr. 14
7.2.10 - 14:24
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5

1.Anouk van NoordOceanus43.68990129439.41
2.Nienke AalbersTriton40.12990029039.89
3.Nynke VerhoevenDe Aalscholver43.40990261044.10
4.Tess Pagano MiraniOceanus49.44990210244.26
5.Sabrin el BachaDe Dolfijn45.58990054844.43
6.Dana BosmanOceanus44.40990129645.02
7.Kim ZuiverOceanus45.70990210446.55
8.Myrthe VreemanDe Meeuwen Diemen48.48990319447.14
9.Jasmijn VisserIJsselmeer48.16990362247.30
10.Quincy BöingDe Meeuwen Diemen48.52990321849.39
NG.ZAKarima AlyDe Otters Het Gooi51.079900824
AFGEMMarit BrugmansIJsselmeer49.769903180
AFGEMDoortje BrugmansIJsselmeer46.129903178

Junioren 1

1.Michelle MeulenbroekOceanus36.94980113436.04
2.Cheryl ZethofOceanus38.80980131438.57
3.Nienke van der ZeeTriton39.29980280839.85
4.Suzanne HoboOceanus40.54980240840.49
5.Simone HuismanOceanus44.76980240242.70
6.Nella DiepeveenDe Futen45.78980152043.82
7.Carline VerhagenDe Dolfijn44.66980417643.94
8.Lin KohenDe Dolfijn43.06980201244.02
9.Aïcha CroesOceanus44.11980333844.26
10.Emma DiepeveenDe Futen46.35980150446.67
11.Anouk BrandsIJsselmeer45.54980406246.75
12.Sharon van der LemKon AZ 187047.43980027047.22


<< TOP >>
Programmanr. 15
7.2.10 - 14:30
Meisjes, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3

1.Sanne BoomsmaIJsselmeer57.15010117448.16
2.Viënne JanssenTorpedo52.80010135248.48
2.Inge VijsmaTriton48.16010097248.48
4.Anna MorsinkTriton49.02010097049.48
5.Giulia CorsiOceanus51.70010046849.70
6.Sam EveleensOceanus53.72010050850.23
7.Roos BijstersDe Aalscholver55.16010154251.39
8.Britt van der LindenDe Meeuwen Diemen55.07010096053.48
9.Demi KliffenOceanus1:00.06010045256.89
10.Pauline CoxTorpedo55.09010135457.36
11.Anouck RamdjanamsinghOceanus1:03.7801005021:01.35
12.Nathalie GriffioenZPCH1:04.8201011181:02.13
DISSilke HeldoornIJsselmeer52.15010117648.10RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRomy SpoelderDe Aalscholver53.97010040651.86RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSharan KeizerDe Dolfijn1:00.90010036652.70RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAmber BellaartOceanus58.54010126056.29RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMChelsea den DekkerZPCH1:01.230100724

Minioren 4

1.Kaylee de JongZPCH42.06000123441.14
2.Lianne BouwmeesterOceanus43.47000095642.27
3.Lulu-May VerbeekOceanus45.45000095845.18
4.Maike van de VeldeZPCH47.36000038245.75
5.Marieke GorterTriton47.23000075046.86
6.Isaa EbbingeOceanus49.66000131449.48
7.Lianne SchoonderwoerdTriton49.54000202249.82
8.Samantha MantelDe Futen49.22000144249.99
9.Ariane SmitTorpedo53.02000165250.05
10.Wietske WiersmaDe Futen53.9000005181:02.07
DISMarisa GoedarKon AZ 187053.64000276651.40RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 16
7.2.10 - 14:38
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Dennis WeeningOceanus37.09000081537.20
2.Ruben van VierzenOceanus41.18000080342.73
3.Haron MalashDe Dolfijn57.63000054153.72
4.Dennis van NieuwkerkDe Futen57.63000155357.81

Minioren 5

1.Bas MartelhoffHet Y35.80990034336.02
2.Reijer BoodtDe Dolfijn38.23990100139.22
3.Ricardo GraafmansDe Futen39.10990040941.64
4.Daan SommelingOceanus41.16990076742.88
5.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi51.66990216949.96
6.Pascal de HeijZPCH49.25990029750.92
7.Mitchell GoneshOceanus51.08990076554.20
8.Roan van BakelOceanus56.73990172355.74
DISRuben GriffioenOceanus43.92990077141.07VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISDevano BoesewinkelDe Otters Het Gooi42.95990161543.11VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISNiek HeldoornIJsselmeer54.51990019947.80VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISFlorian van GemerenDe Futen55.98990185759.86VD/VC
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.

Minioren 6

1.Jorgos SkotadisOceanus33.29980331733.05
2.Ruben StamDe Futen34.28980033133.74
3.Sander KirillovaOceanus39.20980012137.11
4.Simon Martina PèrezZPCH44.72980042142.20
5.Mike PronkTriton42.22980072342.73
6.Niels PostDe Otters Het Gooi46.06980132744.54
7.Gideon HeijTorpedo47.79980065545.00
8.Tom GentenaarDe Aalscholver52.68980235345.94
9.Yves-Maurice VorkOceanus44.77980058346.03
10.Tijmen KuinDe Dolfijn46.57980218346.11
11.Jimmy WilkensTorpedo50.18980143746.21
12.Bas SchranderZPCH45.31980042347.51
13.Issam AlahyaneHet Y51.78980150148.26
14.Aage VermeerenOceanus53.59980250151.76
15.Olaf van der ZwaardOceanus47.86980277752.93


<< TOP >>
Programmanr. 17
7.2.10 - 14:46
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5

1.Moesha WartesDe Dolfijn42.19990172441.27
2.Mariko de NietDe Otters Het Gooi45.26990055443.96
3.Sofie PannemanIJsselmeer46.47990290847.38
4.Fabiënne VorkOceanus47.97990249447.42
5.Naomi VisserDe Dolfijn47.44990303848.07
6.Sabrin el BachaDe Dolfijn48.03990054848.08
7.Marit LeusinkTorpedo46.91990157048.57
8.Aurian VeldtZPCH48.83990175849.23
9.Quincy BöingDe Meeuwen Diemen53.79990321850.86
10.Myrthe VreemanDe Meeuwen Diemen54.30990319453.86
11.Kim ZuiverOceanus53.84990210454.09
12.Louise de HaanTriton53.41990165856.08FJ 1
13.Myrthe TwiskerTorpedo52.97990381256.08FJ 2
DISTess Pagano MiraniOceanus53.42990210250.16SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMDoortje BrugmansIJsselmeer53.269903178
AFGEMRafaëlla van NeeDe Dolfijn40.209900358
AFGEMMarit BrugmansIJsselmeer51.859903180
AFGEMAbigail PengelHet Y46.379902002

Junioren 1

1.Michelle MeulenbroekOceanus42.33980113441.39
2.Luca EbbingeOceanus46.10980240646.65
3.Cheryl ZethofOceanus47.21980131447.16
4.Aïcha CroesOceanus46.24980333847.44
5.Puck van den HeuvelDe Meeuwen Diemen48.38980426049.09
6.Melanie KaspersDe Futen50.61980218850.09
7.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi50.68980407450.66
DISSharon van der LemKon AZ 187049.36980027053.04SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMBeertje TerlethDe Futen51.779804496


<< TOP >>
Programmanr. 18
7.2.10 - 14:54
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3

1.Anna MorsinkTriton50.06010097050.09
2.Inge VijsmaTriton55.20010097253.76
3.Viënne JanssenTorpedo55.84010135253.88
4.Hester BlomHet Y58.60010097456.46
5.Britt van der LindenDe Meeuwen Diemen57.45010096057.44
6.Sanne BoomsmaIJsselmeer55.91010117458.54
7.Sharan KeizerDe Dolfijn1:03.66010036658.66
8.Romy SpoelderDe Aalscholver1:00.42010040658.74
8.Anouck RamdjanamsinghOceanus1:01.34010050258.74
10.Demi KliffenOceanus1:01.80010045258.80
11.Giulia CorsiOceanus55.76010046858.96
12.Roos BijstersDe Aalscholver59.91010154259.54
13.Nathalie GriffioenZPCH59.4001011181:00.12
14.Pauline CoxTorpedo1:01.1001013541:02.45
DISSilke HeldoornIJsselmeer56.19010117657.26SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISAmber BellaartOceanus57.84010126058.16SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISPien BoodtDe Dolfijn1:02.09010098259.76SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISNada el BachaouiDe Dolfijn1:02.0701017001:02.12SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSam EveleensOceanus1:03.6001005081:02.23SD/SL
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

Minioren 4

1.Maike van de VeldeZPCH51.47000038249.23
2.Lianne BouwmeesterOceanus48.00000095649.52
3.Akosua WindsterDe Meeuwen Diemen51.81000339651.92
4.Sacha van den HeuvelDe Meeuwen Diemen55.21000313454.07
5.Renske BeekDe Futen54.39000051654.32
6.Marisa GoedarKon AZ 187053.05000276655.56
7.Saliha BenzeroualHet Y55.00000225855.62
8.Sophie van WijngaardenDe Futen59.44000144458.38
9.Zenna ThiryTriton58.20000206058.62


<< TOP >>
Programmanr. 19
7.2.10 - 15:02
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5

1.Ruben GriffioenOceanus37.92990077137.84
2.Bas MartelhoffHet Y37.30990034338.16
3.Niek HeldoornIJsselmeer42.53990019941.95
4.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi43.34990161542.85
5.Daan SommelingOceanus43.78990076743.44
6.Bas EelzakZPCH43.38990141144.94
7.Mitchell GoneshOceanus46.36990076545.24
8.Roan van BakelOceanus49.62990172347.25
9.Pascal de HeijZPCH49.38990029747.30
10.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi51.13990216947.56
11.Hamza BelahcenHet Y50.86990245949.34
12.Daniel KrymchanskyOceanus53.67990175952.08
13.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen53.58990076954.57
DISReijer BoodtDe Dolfijn43.30990100142.76RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Minioren 6

1.Jorgos SkotadisOceanus34.70980331734.90
2.Ruben StamDe Futen39.55980033136.80
3.Bart SommelingOceanus36.83980076537.58
4.Sander KirillovaOceanus39.25980012139.17
5.Niels PostDe Otters Het Gooi40.69980132739.30FJ 1
6.Jesse GroenendaalTriton39.89980072139.30FJ 2
7.Mike PronkTriton39.63980072339.48
8.Marc BunschotenDe Aalscholver47.08980235543.28
9.Jimmy WilkensTorpedo45.15980143743.35
10.Tom GentenaarDe Aalscholver44.08980235343.42FJ 1
11.Gideon HeijTorpedo43.57980065543.42FJ 2
12.Issam AlahyaneHet Y44.74980150144.59
13.Yves-Maurice VorkOceanus45.22980058344.92
14.Simon Martina PèrezZPCH45.07980042145.38
15.Vince van KleefTorpedo46.10980444745.90
16.Bas SchranderZPCH47.54980042346.49FJ 1
17.Olaf van der ZwaardOceanus47.18980277746.49FJ 2
18.Jeroen RijswijkIJsselmeer47.10980355947.27
DISLars VeefkindDe Dolfijn42.75980157343.16RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 20
7.2.10 - 15:10
Jongens, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3

1.Bas MorelissenIJsselmeer50.54010086147.10
2.Rick MoensOceanus55.81010100754.58
3.Julien LuursemaTriton57.11010072954.78
4.Anvar VeldtZPCH55.47010028158.74
5.David KielZPCH1:05.3901007011:01.51

Minioren 4

1.Dennis WeeningOceanus37.26000081538.99
2.Ruben van VierzenOceanus41.82000080343.66
3.Ivar OldenhofZPCH48.82000008148.44
4.Olaf SmitTorpedo54.54000167749.47
5.Corné HoboOceanus47.97000081750.38
6.Lars EbbersTriton56.94000150351.38
7.Dennis van NieuwkerkDe Futen56.51000155351.42
8.Marlon KleinIJsselmeer54.65000167551.82
9.Kaj HorstIJsselmeer54.15000234952.13
10.Mees van TwiskHet Y52.50000151352.96
11.Mateo Marin-MeraTorpedo54.25000270753.75
12.Benjamin San A JongKon AZ 187056.25000253554.34
13.Sebastian van der BornOceanus55.36000080554.43
14.Marijn KagchellandZPCH55.61000065558.60
DISHassan NawarDe Futen43.29000094743.10RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJordi van der LemKon AZ 187051.09000018949.72RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 21
7.2.10 - 15:16
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5

1.Moesha WartesDe Dolfijn34.23990172433.18
2.Naomi VisserDe Dolfijn37.28990303835.19
3.Mariko de NietDe Otters Het Gooi35.91990055435.20
4.Nienke AalbersTriton35.62990029035.38
5.Anouk van NoordOceanus35.81990129435.48
6.Fabiënne VorkOceanus38.20990249436.21
7.Marit LeusinkTorpedo37.89990157036.82
8.Sofie PannemanIJsselmeer41.09990290837.56
9.Sabrin el BachaDe Dolfijn40.00990054837.88
10.Nynke VerhoevenDe Aalscholver38.42990261037.96
11.Dana BosmanOceanus39.50990129638.76
12.Jasmijn VisserIJsselmeer43.97990362239.21
13.Aurian VeldtZPCH38.94990175839.36
14.Marine D'HondtDe Otters Het Gooi44.32990292040.41
15.Tess Pagano MiraniOceanus42.44990210240.90
16.Madelon WallinDe Futen44.82990139043.16
17.Kim ZuiverOceanus43.61990210445.89
18.Quincy BöingDe Meeuwen Diemen43.15990321845.96
AFGEMDoortje BrugmansIJsselmeer40.859903178
AFGEMAbigail PengelHet Y35.959902002
AFGEMRafaëlla van NeeDe Dolfijn34.519900358
AFGEMMarit BrugmansIJsselmeer41.319903180

Junioren 1

1.Michelle MeulenbroekOceanus31.55980113431.19
2.Cheryl ZethofOceanus35.15980131433.94
3.Suzanne HoboOceanus35.32980240835.76
4.Nienke van der ZeeTriton35.92980280835.90
5.Luca EbbingeOceanus36.02980240636.44
6.Simone HuismanOceanus35.63980240236.66
7.Nella DiepeveenDe Futen36.79980152037.06
8.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi38.06980407437.59
9.Anouk BrandsIJsselmeer38.53980406237.99
10.Emma DiepeveenDe Futen40.42980150439.80
11.Lin KohenDe Dolfijn38.67980201241.18
12.Sharon van der LemKon AZ 187039.21980027042.21
13.Carline VerhagenDe Dolfijn40.25980417642.84
AFGEMBeertje TerlethDe Futen39.209804496


<< TOP >>
Programmanr. 22
7.2.10 - 15:24
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3

1.Anna MorsinkTriton42.58010097041.51
2.Inge VijsmaTriton45.83010097242.56
3.Sanne BoomsmaIJsselmeer44.16010117442.92
4.Viënne JanssenTorpedo43.68010135245.09
5.Giulia CorsiOceanus44.82010046845.95
6.Hester BlomHet Y44.20010097446.55
7.Sharan KeizerDe Dolfijn49.92010036646.94
8.Silke HeldoornIJsselmeer49.75010117647.92FJ 1
9.Romy SpoelderDe Aalscholver47.75010040647.92FJ 2
10.Britt van der LindenDe Meeuwen Diemen50.00010096049.10
11.Roos BijstersDe Aalscholver47.31010154249.73
12.Sam EveleensOceanus51.61010050850.64
13.Pauline CoxTorpedo47.27010135450.67
14.Demi KliffenOceanus53.13010045251.11
15.Pien BoodtDe Dolfijn52.26010098251.35
16.Amber BellaartOceanus49.93010126051.77
17.Nada el BachaouiDe Dolfijn58.51010170054.46FJ 1
18.Anouck RamdjanamsinghOceanus54.19010050254.46FJ 2
AFGEMChelsea den DekkerZPCH54.830100724

Minioren 4

1.Kaylee de JongZPCH37.23000123436.26
2.Lianne BouwmeesterOceanus37.14000095637.19
3.Lulu-May VerbeekOceanus37.45000095837.32
4.Lianne SchoonderwoerdTriton42.16000202240.26
5.Maike van de VeldeZPCH42.56000038240.55
6.Marieke GorterTriton41.67000075040.66
7.Renske BeekDe Futen42.67000051642.58
8.Saliha BenzeroualHet Y45.08000225842.66
9.Ariane SmitTorpedo42.60000165242.86
10.Samantha MantelDe Futen42.57000144243.36
11.Wietske WiersmaDe Futen44.96000051843.51
12.Isaa EbbingeOceanus43.74000131443.95
13.Marisa GoedarKon AZ 187048.23000276645.07
14.Sacha van den HeuvelDe Meeuwen Diemen46.93000313447.32
15.Sophie van WijngaardenDe Futen51.23000144448.81
16.Nashara NapKon AZ 187052.37000290450.67


<< TOP >>
Programmanr. 23
7.2.10 - 15:32
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5

1.Ricardo GraafmansDe Futen47.12990040947.55
2.Hamza BelahcenHet Y53.80990245952.95
3.Roan van BakelOceanus50.59990172353.26
4.Bas EelzakZPCH53.81990141153.91FJ 1
5.Florian van GemerenDe Futen52.25990185753.91FJ 2
6.Daniel KrymchanskyOceanus51.14990175954.12
7.Jordi VarkevisserTriton53.02990248354.44
8.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen55.18990076955.08

Minioren 6

1.Bart SommelingOceanus44.66980076543.75
2.Jesse GroenendaalTriton44.72980072144.74
3.Sander KirillovaOceanus45.52980012145.60
4.Storm HeezenDe Otters Het Gooi47.66980346146.50
5.Vince van KleefTorpedo51.50980444749.54
6.Aage VermeerenOceanus51.86980250149.76
7.Tijmen KuinDe Dolfijn51.92980218352.06
8.Jeroen RijswijkIJsselmeer51.42980355952.75
9.Justin RuijpersDe Meeuwen Diemen51.52980259553.34


<< TOP >>
Programmanr. 24
7.2.10 - 15:36
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3

1.Julien LuursemaTriton54.47010072953.75
2.Rick MoensOceanus1:01.64010100758.01
3.Anvar VeldtZPCH57.9601002811:02.13
4.Scott van der RoestDe Meeuwen Diemen1:03.1201003591:02.86

Minioren 4

1.Hassan NawarDe Futen50.14000094750.54
2.Corné HoboOceanus50.11000081751.96
3.Jordi van der LemKon AZ 187051.82000018952.68
4.Lars EbbersTriton49.77000150353.18
5.Joep PostDe Otters Het Gooi57.58000072554.43
6.Ivar OldenhofZPCH55.84000008155.11
7.Sebastian van der BornOceanus55.20000080555.48
8.Kaj HorstIJsselmeer57.36000234955.72
DISHaron MalashDe Dolfijn54.28000054153.12SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMarijn KagchellandZPCH54.39000065555.18SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMees van TwiskHet Y55.41000151355.79SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBenjamin San A JongKon AZ 187052.64000253556.87SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMarlon KleinIJsselmeer57.36000167559.06SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.