Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedowedstrijd deel 3
Purmerend, 24.1.2010


Programmanr. 1
24-1-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:07.7898001751:05.59
2.Tim TuijpWzpc1:11.0598009751:08.77
3.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:16.5298016311:15.22
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:18.4098018511:15.30
5.Rick van ZantenZV Waterland1:15.9498003511:15.86
6.Sander KarregatEd-Vo1:17.4798003671:17.80
7.Jhamal BlankenDAW-Finenzo1:17.5798033971:17.94
8.Simon KoopenWzpc1:19.2298021271:18.27
9.Max PuschDAW-Finenzo1:27.1798029591:22.73
10.Rico TolEd-Vo1:38.0798041231:24.83
11.Hugo BlomDe Reuring1:23.2698019491:25.42
12.Vitken VaderMSV- Zeemacht1:30.8598013551:27.20
13.Frank DekkerDAW-Finenzo1:29.2698011551:30.78
14.Lars DubbeldWzpc1:44.7198043111:35.45
AFGEMSteef HuibertsOude Veer1:26.649800813
AFGEMLaurens ZonOude Veer1:36.449803623


Programmanr. 2
24-1-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV De Bron1:44.5999008921:40.76
2.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:42.8699014381:41.10
3.Leonie VosDAW-Finenzo1:43.2199016621:44.71
4.Jet KleineOude Veer1:49.1699033841:46.01
5.Nicolah CowlesDAW-Finenzo1:50.1699029121:46.70
6.Simone MulDe Reuring1:55.6299027661:50.55
7.Denice HukemaEd-Vo1:51.9999018441:52.31
8.Selina BraunschweigerZV De Bron2:01.0799031321:54.72
9.Lieke AlofsDAW-Finenzo1:50.9499032321:55.09
10.Denise BoonstraDAW-Finenzo2:01.5699026621:55.32
11.Esmee VeermanEd-Vo1:55.0899040421:56.42
12.Talya de LangeDAW-Finenzo1:57.7999021901:57.45
13.Nadine MolenaarEd-VoNT99045642:01.35
14.Marjolein VisserDe Reuring2:01.8799022162:02.18
15.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWzpc2:19.4299028922:22.93
DISSusan BeemsterboerDe ReuringNT9904158
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISRebecca SchipperZV Waterland1:57.8599022401:57.01
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISJasmijn PadtDAW-Finenzo2:01.3299001562:00.02
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMyrthe van BeekDAW-Finenzo2:06.0399010742:04.94
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMFemke TimmermanDe ReuringNT9904160


Programmanr. 3
24-1-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWzpc1:17.7400003491:16.80
2.Luc KroonEd-Vo1:37.6001006971:30.94
3.Nick StikkelmanDAW-Finenzo1:39.8701005931:36.18
4.Aron VeermanEd-Vo2:00.1701008171:40.32
5.Jason MacleodDAW-Finenzo1:57.9600009731:47.59
DISTobias van den NieuwendijkZv AquariusNT0100747
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


Programmanr. 4
24-1-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo2:01.3202002242:03.29
2.Kim GroeneveldZV Waterland2:17.6401009242:17.26


Programmanr. 5
24-1-2010
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas VlugtEd-Vo1:19.2499007271:14.77
2.Brian OtjesZv Aquarius1:19.7299011351:20.05
3.Joost van ErkelensDAW-Finenzo1:20.6599019271:21.44
4.Sander KesselaarMSV- Zeemacht1:27.3799020091:21.97
5.Raoul LieverstDAW-Finenzo1:25.5399007131:22.57
6.Sander DorlandZV Waterland1:25.2199026431:23.36
7.Nanne BrugmanZV Waterland1:30.4099013671:26.72
8.Rense RuigWzpc1:27.4799016271:27.30
9.Erik BultDAW-Finenzo1:32.5299021531:30.41
10.Joppe van BeekDAW-Finenzo1:39.2199006271:31.92
11.Elroy van de WeesWzpcNT99027171:35.66
12.Kees DetermanZV Waterland1:39.5599013651:41.05
DISBarry van EngeldorpZv Aquarius1:29.229900089
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMDave LeijenaarOude Veer1:38.639902485
NGVito MeijZV Waterland1:39.179900777


Programmanr. 6
24-1-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rowie KampDe Reuring1:47.7500010611:44.05
2.Michelle VerhoevenEd-Vo1:45.2500019221:44.54
3.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo1:50.3400014781:47.99
4.Floor KoenenDe Reuring1:48.1100016061:48.62
5.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht2:00.1000015461:54.02
6.Mara Döderlein de WinWzpc1:51.5000004121:56.39
7.Sanne ButterEd-VoNT00035221:57.52
8.Viveka VerhageDAW-Finenzo2:01.8700014801:58.96
9.Steffi SchijfDAW-Finenzo2:05.5100014761:59.23
10.Eline WiersmaDAW-Finenzo2:10.3100014822:03.59
11.Ilona StroekEd-Vo2:10.1200024342:08.05
12.Yasmin LahlalWzpcNT00021422:09.76
13.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht2:13.2900015502:10.47
14.Caitlin BerkelZV Waterland2:13.7400006082:11.29
15.Julia PaulusmaWzpc2:18.9400021442:11.94
16.Mariska KeetmanZV De Bron3:17.4700024302:15.22
17.Roos WindtZV Waterland2:17.8400026142:16.11
DISChantal HetjesEd-Vo1:54.0500015101:53.09
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSterre VeermanEd-VoNT00035442:33.43
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 7
24-1-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo KempWzpc2:45.4096004672:45.73
2.Beau KneppersOude Veer3:04.4597031572:47.55
3.Levi TolEd-Vo2:50.4197003512:48.24
4.Sanjay JagroepDAW-Finenzo2:52.8697016252:48.80
5.Dani HoetmerDAW-Finenzo2:59.9496045032:52.20
6.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo2:57.8296033252:52.24
7.Jos KalverboerZV Waterland3:02.9396022412:56.29
8.Victor NieuwstadMSV- Zeemacht3:08.5597021773:06.25
9.Martijn FalkDAW-Finenzo3:06.4496014573:08.42
10.Sjors de BruinWzpc3:13.2297036093:08.51
11.Huib KoenenDe Reuring3:23.4497029133:08.98
12.Nico KarregatEd-Vo3:12.2797010013:11.58
13.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT97045753:42.76
DISHerke BrugmanZV Waterland3:46.959604143
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISDanny Fabian GroenWzpc3:26.7397030333:07.22
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISNiels de JonghZv Aquarius3:30.7796032393:25.84
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMDavy BarrettMSV- Zeemacht3:24.899701115
AFGEMCasper MeskersZv AquariusNT9605105
NGRick de WitZV De BronNT9601741


Programmanr. 8
24-1-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo2:55.0097029982:53.01
2.Shanna VeermanWzpc3:15.4398003022:59.82
3.Bianca DenekampWzpc3:03.1797038883:00.02
4.Saritha van ZantenZV Waterland2:55.3598012203:01.25
5.Silke JonkDAW-Finenzo3:13.2098020423:03.24
6.José VerbeekWzpc3:00.3697012483:05.95FJ 1
7.Samira MijnenWzpc3:07.7397013203:05.95FJ 2
8.Tami de LangeDAW-Finenzo3:26.8597041163:10.12
9.Isabelle OtteEd-Vo3:26.9397026463:11.85
10.Lotte HoogeterpDAW-Finenzo3:11.6497038783:13.91
11.Kimberley KortDAW-Finenzo3:20.7998046983:16.71
12.Naomi CohenWzpc3:23.4398012223:18.86
13.Annika VaderMSV- Zeemacht3:17.2597015523:22.55
14.Simone GanzevoortDe ReuringNT97056743:22.82
15.Roanne StolkZV Waterland3:28.7698010023:23.01
16.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht3:39.0998033423:23.39
17.Merel TolEd-Vo3:49.2398003003:24.85
18.Maartje FeldbergDAW-Finenzo3:33.5998016203:26.00
19.Saviël KuikenMSV- Zeemacht3:33.6398020143:26.78
20.Tarryn MacleodDAW-Finenzo3:31.7598016223:27.55
21.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius3:44.3798032223:32.28
22.Cheyenne BreekerMSV- Zeemacht3:33.7997044983:33.50
23.Heather BoumanMSV- Zeemacht3:41.7097024563:35.82
24.Alicia FurumayaDe Reuring3:46.3197039683:37.80
25.Cindy PronkDe ReuringNT98049543:37.89
26.Nika MarinusMSV- Zeemacht3:41.5498012123:39.42
27.Danoushka EndWzpcNT98042763:54.68
DISAnne NoomDAW-Finenzo3:08.3398000623:00.92
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISKyla GroeneveldDe ReuringNT97034543:22.27
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMandy van BeverenDe ReuringNT98034483:25.76
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISDemy AppelWzpc3:57.7198024243:45.99
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAilsa GroeneveldDe Reuring4:02.2298034503:47.56
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAmber RuiterZV De BronNT98045503:57.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMerel VersteegZv AquariusNT9704836
AFGEMJaimy SwinkelsDe ReuringNT9804304
AFGEMDanielle VisserDe Reuring2:59.929701346


Programmanr. 9
24-1-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:18.4098001751:17.08FJ 1
2.Tim TuijpWzpc1:21.3698009751:17.08FJ 2
3.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:27.0698016311:26.08
4.Rick van ZantenZV Waterland1:26.5198003511:28.06
5.Jhamal BlankenDAW-Finenzo1:34.8298033971:31.60
6.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:35.2098018511:31.96
7.Hugo BlomDe Reuring1:35.9498019491:33.33
8.Frank DekkerDAW-Finenzo1:31.3198011551:33.89
9.Simon KoopenWzpc1:33.1998021271:35.20
10.Max PuschDAW-Finenzo1:39.2698029591:35.77
11.Sander KarregatEd-Vo1:36.2798003671:39.25
12.Vitken VaderMSV- Zeemacht1:47.1498013551:43.39
DISLars DubbeldWzpc1:49.8198043111:44.98
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRico TolEd-Vo1:55.5698041231:51.67
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSteef HuibertsOude Veer1:37.439800813
AFGEMLaurens ZonOude Veer1:55.569803623


Programmanr. 10
24-1-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV De Bron1:17.7399008921:18.53
2.Jet KleineOude Veer1:13.1299033841:20.47
3.Jasmijn PadtDAW-Finenzo1:24.5399001561:23.20
4.Leonie VosDAW-Finenzo1:28.6299016621:24.00
5.Denise BoonstraDAW-Finenzo1:28.0799026621:26.07
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:26.5099014381:27.50
7.Selina BraunschweigerZV De Bron1:29.1599031321:27.84
8.Susan BeemsterboerDe Reuring1:34.6899041581:29.73
9.Simone MulDe Reuring1:37.2199027661:32.58
10.Nicolah CowlesDAW-Finenzo1:38.2099029121:33.03
11.Myrthe van BeekDAW-Finenzo1:40.1099010741:34.55
12.Denice HukemaEd-Vo1:30.0299018441:35.87
13.Rebecca SchipperZV Waterland1:38.8199022401:40.48
14.Esmee VeermanEd-Vo1:45.4099040421:40.88
15.Marjolein VisserDe Reuring1:40.4699022161:41.89
16.Lieke AlofsDAW-Finenzo1:43.7399032321:49.39
17.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWzpc1:58.5299028921:50.30
18.Nadine MolenaarEd-VoNT99045641:53.85
19.Talya de LangeDAW-Finenzo1:51.7199021901:55.75
AFGEMFemke TimmermanDe Reuring1:46.909904160


Programmanr. 11
24-1-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWzpc1:36.3200003491:30.99
2.Luc KroonEd-Vo1:46.2201006971:41.52
3.Nick StikkelmanDAW-FinenzoNT01005931:47.97
4.Jason MacleodDAW-Finenzo1:54.3800009731:51.91
5.Aron VeermanEd-Vo2:12.8401008171:53.80
DISTobias van den NieuwendijkZv AquariusNT01007471:50.78
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 12
24-1-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo53.54020022456.85
2.Kim GroeneveldZV Waterland1:12.4701009241:12.37


Programmanr. 13
24-1-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander DorlandZV Waterland1:30.4099026431:29.35
2.Rense RuigWzpc1:33.9899016271:33.22
3.Joppe van BeekDAW-Finenzo1:37.8999006271:33.63
4.Joost van ErkelensDAW-Finenzo1:39.2999019271:36.96
5.Erik BultDAW-Finenzo1:44.4499021531:37.44
6.Raoul LieverstDAW-Finenzo1:37.1199007131:38.15
7.Sander KesselaarMSV- Zeemacht1:42.9499020091:39.06
8.Brian OtjesZv Aquarius1:36.0299011351:39.32
9.Nanne BrugmanZV Waterland1:41.8699013671:43.22
10.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:46.1799000891:46.02
11.Kees DetermanZV Waterland1:50.6799013651:50.56
12.Elroy van de WeesWzpcNT99027171:51.24
DISBas VlugtEd-Vo1:24.9099007271:25.50
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDave LeijenaarOude Veer1:55.599902485
NGVito MeijZV Waterland1:46.899900777


Programmanr. 14
24-1-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal HetjesEd-Vo48.14000151044.49
2.Rowie KampDe Reuring44.35000106146.54FJ 1
3.Michelle VerhoevenEd-Vo49.53000192246.54FJ 2
4.Steffi SchijfDAW-Finenzo54.10000147647.42
5.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo48.14000147847.55
6.Floor KoenenDe Reuring49.13000160648.31
7.Roos WindtZV Waterland1:03.18000261452.31
8.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:02.63000154654.43
9.Viveka VerhageDAW-Finenzo56.06000148058.78
10.Eline WiersmaDAW-Finenzo1:10.3900014821:10.12
DISMara Döderlein de WinWzpc46.48000041253.82
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIlona StroekEd-Vo59.25000243456.10
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMariska KeetmanZV De BronNT00024301:00.94
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJulia PaulusmaWzpc1:03.1900021441:03.32
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISYasmin LahlalWzpcNT00021421:09.21
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSanne RotteveelMSV- Zeemacht1:08.9300015501:11.60
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISCaitlin BerkelZV WaterlandNT00006081:15.40
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 15
24-1-2010
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo KempWzpc2:58.7996004672:59.76
2.Beau KneppersOude Veer3:19.1697031573:00.40
3.Levi TolEd-Vo3:12.8697003513:06.28
4.Sanjay JagroepDAW-Finenzo3:18.8597016253:19.55
5.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo3:24.7596033253:20.50
6.Dani HoetmerDAW-Finenzo3:29.3896045033:24.00
7.Jos KalverboerZV Waterland3:26.0396022413:24.24
8.Martijn FalkDAW-Finenzo3:36.2196014573:27.40
9.Nico KarregatEd-Vo3:38.8997010013:31.68
10.Huib KoenenDe Reuring3:43.3297029133:32.29
11.Danny Fabian GroenWzpc3:43.4197030333:32.86
12.Victor NieuwstadMSV- Zeemacht3:35.1497021773:37.78
13.Herke BrugmanZV Waterland3:43.8296041433:52.99
14.Niels de JonghZv Aquarius4:08.5096032393:58.38
15.Sjors de BruinWzpc3:52.3597036093:58.82
DISStefan MiddelbeekDe Reuring4:14.179704575
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMDavy BarrettMSV- Zeemacht3:49.449701115
AFGEMCasper MeskersZv AquariusNT9605105
NGRick de WitZV De BronNT9601741


Programmanr. 16
24-1-2010
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo3:07.7297029983:05.41
2.Bianca DenekampWzpc3:10.8897038883:15.38
3.Shanna VeermanWzpcNT98003023:19.98
4.José VerbeekWzpc3:21.2297012483:22.51
5.Silke JonkDAW-Finenzo3:56.8598020423:22.54
6.Anne NoomDAW-Finenzo3:23.5698000623:27.72
7.Tami de LangeDAW-Finenzo3:35.3597041163:28.22
8.Saritha van ZantenZV Waterland3:26.4098012203:32.80
9.Isabelle OtteEd-Vo3:37.8697026463:36.61
10.Kimberley KortDAW-Finenzo3:38.8998046983:36.65
11.Simone GanzevoortDe Reuring3:42.0797056743:36.95
12.Samira MijnenWzpc3:37.3497013203:40.75
13.Lotte HoogeterpDAW-Finenzo3:40.1397038783:41.08
14.Naomi CohenWzpc3:49.3398012223:41.59
15.Cheyenne BreekerMSV- Zeemacht3:44.8997044983:42.04
16.Maartje FeldbergDAW-Finenzo3:57.4398016203:43.86
17.Annika VaderMSV- Zeemacht3:45.1397015523:47.00
18.Roanne StolkZV Waterland3:49.9698010023:47.75
19.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht3:44.4098033423:48.79
20.Saviël KuikenMSV- ZeemachtNT98020143:51.39
21.Alicia FurumayaDe Reuring3:51.3397039683:54.36
22.Nika MarinusMSV- Zeemacht3:57.7298012123:54.50
23.Heather BoumanMSV- Zeemacht4:18.6897024563:54.84
24.Daphne NietfeldWzpcNT98050983:55.23
25.Tarryn MacleodDAW-Finenzo4:10.8498016223:55.43
26.Isabel van den NieuwendijkZv AquariusNT98032223:56.47
27.Merel TolEd-Vo3:49.4698003003:59.43
28.Demy AppelWzpc4:06.6698024244:00.27
29.Mandy van BeverenDe Reuring4:03.9198034484:02.88
30.Cindy PronkDe Reuring4:05.5098049544:05.14
31.Ailsa GroeneveldDe Reuring4:05.5398034504:11.97
32.Danoushka EndWzpc4:29.4198042764:13.97
33.Amber RuiterZV De BronNT98045504:16.00
DISKyla GroeneveldDe Reuring3:32.5697034543:35.82
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMerel VersteegZv AquariusNT9704836
AFGEMDanielle VisserDe Reuring3:26.039701346
AFGEMJaimy SwinkelsDe Reuring4:16.189804304


Programmanr. 17
24-1-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:33.4398001751:30.85
2.Frank DekkerDAW-Finenzo1:35.4698011551:36.63
3.Rick van ZantenZV Waterland1:36.9598003511:38.21
4.Tim TuijpWzpc1:46.0498009751:40.21
5.Jhamal BlankenDAW-Finenzo1:45.9598033971:45.11
6.Vitken VaderMSV- Zeemacht1:54.6598013551:51.39
7.Sander KarregatEd-Vo1:45.5098003671:52.56
8.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:49.8298016311:53.61
9.Hugo BlomDe Reuring1:55.3398019491:53.96
10.Lars DubbeldWzpc1:55.5898043111:54.27
11.Rico TolEd-Vo1:55.4098041231:54.41
12.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:00.8098018511:58.45
DISMax PuschDAW-Finenzo1:46.8198029591:45.89
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSimon KoopenWzpc1:54.8998021271:55.08
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMLaurens ZonOude Veer2:09.569803623
AFGEMSteef HuibertsOude Veer1:51.639800813


Programmanr. 18
24-1-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:32.8999014381:31.61
2.Leonie VosDAW-Finenzo1:39.0499016621:32.00
3.Bibi StokvisZV De Bron1:37.0099008921:33.20
4.Nicolah CowlesDAW-Finenzo1:39.3699029121:33.30
5.Jasmijn PadtDAW-Finenzo1:35.3899001561:34.37
6.Jet KleineOude Veer1:41.7699033841:35.96
7.Myrthe van BeekDAW-Finenzo1:45.0399010741:42.66
8.Simone MulDe Reuring1:51.3099027661:43.58
9.Selina BraunschweigerZV De BronNT99031321:44.85
10.Rebecca SchipperZV Waterland1:45.5999022401:44.90
11.Denise BoonstraDAW-Finenzo1:43.6799026621:45.28
12.Denice HukemaEd-Vo1:38.5499018441:45.38
13.Esmee VeermanEd-Vo1:47.6499040421:48.39
14.Marjolein VisserDe Reuring1:56.4099022161:51.14
15.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWzpc2:07.8399028922:02.61
16.Lieke AlofsDAW-Finenzo1:56.3299032322:08.20
DISSusan BeemsterboerDe Reuring1:54.6499041581:34.62
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISTalya de LangeDAW-Finenzo1:56.8099021901:56.55
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMFemke TimmermanDe Reuring2:02.799904160