Speedo deel 3
Panningen (NED),    24.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:15.14 9800737    1:13.66           
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:20.89 9800247    1:14.05           
  3. Justin Redman                 RZL                    1:53.56 9801453    1:38.08           
  4. Pim Vrehen                    ZV Patrick             1:44.36 9803525    1:42.23           
  5. Luuk Broens                   RZL                    1:45.40 9802693    1:45.89           
  6. Max Engelen                   De Roersoppers         1:55.92 9801403    1:52.62           
  7. Sjoerd te Kortschot           De Roersoppers         1:50.36 9802309    1:57.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:40.20 9901412    1:40.24           
  2. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:42.12 9900918    1:41.32           
  3. Sterre Schlicher              Rz                     1:40.45 9901672    1:41.87           
  4. Sanne Vilters                 De Roersoppers         1:55.62 9903438    1:48.33           
  5. Shania Visser                 Rz                     1:54.31 9902794    1:50.57           
  6. Jiska van Rijt                ZV Patrick             1:54.34 9901880    1:51.86           
  7. Amber Vervoort                De Roersoppers         2:01.92 9901188    2:01.74           
 DIS Eva Vullers                   De Roersoppers         2:00.00 9901848    2:03.49           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:20.33 0000267    1:18.65           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:24.15 0000263    1:20.18           
  3. Bo Snijders                   RZL                    1:27.78 0000033    1:23.48           
  4. Daniel Vlijt                  De Roersoppers         1:38.01 0100183    1:34.76           
  5. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         2:02.99 0100439    1:46.18           
  6. Twan Swagten                  De Roersoppers         1:59.19 0001123    1:48.52           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      2:23.33 0200074    2:04.72           
  2. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig        NT 0100546    2:05.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:26.16 9900667    1:22.11           
  2. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:31.13 9901877    1:22.70           
  3. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:33.77 9900849    1:28.59           
  4. Roel Slobbe                   ZV Patrick             1:27.76 9901287    1:29.10           
  5. Cas Louwarts                  Rz                     1:28.56 9901249    1:30.38           
  6. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)      1:35.23 9902013    1:33.74           
  7. Mariano Paulussen             ZV Patrick             1:52.64 9901283    1:53.96           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:51.87 0000524    1:49.19           
  2. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:51.87 0000250    1:49.36           
  3. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:57.24 0000360    1:55.07           
  4. Zo Pauwels                   Heldense Zwemverenig   2:05.09 0001034    1:56.12           
  5. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig   1:53.68 0000526    1:56.99           
  6. Sarine van Rijt               ZV Patrick             1:59.98 0001194    1:57.49           
  7. Shannan Minkenberg            De Roersoppers         2:13.43 0002100    2:11.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                    2:49.29 9602629    2:42.23           
          2:42.23
  2. Ivo Grosveld                  RZL                    3:04.50 9702483    2:53.20           
          2:53.20
  3. Robin Meuwissen               ZV Patrick             2:56.64 9602601    2:55.17           
          2:55.17
  4. Max Vervoort                  De Roersoppers         3:20.00 9601405    3:01.50           
          3:01.50
  5. Luc Nelissen                  ZV Patrick             3:15.45 9701381    3:06.70           
          3:06.70
  6. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      3:20.68 9604879    3:15.25           
          3:15.25
  7. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig        NT 9701649    3:21.82           
          3:21.82
  8. Chris Verheesen               ZV Patrick             3:29.03 9701379    3:32.86           
          3:32.86
  9. Lars Hamacher                 ZV Patrick             3:47.61 9703189    3:37.04           
          3:37.04
 10. Jasper Slobbe                 ZV Patrick             3:59.30 9700435    3:42.29           
          3:42.29
 11. Erik Broens                   RZL                         NT 9702481    4:05.43           
          4:05.43
 DIS Guus Wolswinkel               Rz                     3:16.16 9701677    3:08.10           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:08.10
 DIS Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig        NT 9602921    3:13.24           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:13.24
 DIS Jeroen van Buggenum           ZV Patrick             3:46.14 9601545    3:28.25 VI        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:28.25
 DIS Sven Thoolen                  De Roersoppers         3:45.00 9604059    4:06.06           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:06.06
NG.Z Leonardo Verkoelen            ZV Patrick                  NT 9704697                      
  NG Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:24.74 9700225                      
  NG Luuk Willems                  ZV Patrick             3:46.86 9703191                      
  NG Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      3:21.13 9702287                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:04.31 9702664    2:57.90           
          2:57.90
  2. Lotte van Haarst              De Roersoppers         3:04.60 9701858    3:02.29           
          3:02.29
  3. Femke Snijders                RZL                    3:14.91 9700814    3:03.02           
          3:03.02
  4. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      3:08.93 9802916    3:03.92           
          3:03.92
  5. Rian Bongers                  RZL                    3:49.19 9802022    3:04.10           
          3:04.10
  6. Serafina Vlijt                De Roersoppers         3:21.27 9801142    3:04.85           
          3:04.85
  7. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)           NT 9700916    3:09.02           
          3:09.02
  8. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig        NT 9704548    3:10.71           
          3:10.71
  9. Shae Bours                    Rz                     3:52.15 9803982    3:11.07           
          3:11.07
 10. Elke Teunissen                Rz                     3:14.52 9703446    3:11.13           
          3:11.13
 11. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:18.32 9701374    3:17.56           
          3:17.56
 12. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig        NT 9801108    3:17.95           
          3:17.95
 13. Lieke Schors                  RZL                    3:45.33 9802024    3:19.14           
          3:19.14
 14. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   3:22.70 9801362    3:19.50           
          3:19.50
 15. Anneloes Meijers              De Roersoppers         3:42.78 9704322    3:22.78           
          3:22.78
 16. Aniek Ketelings               Rz                     3:30.04 9800588    3:25.95           
          3:25.95
 17. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   3:43.11 9801364    3:32.98           
          3:32.98
 18. Lucie Vrehen                  ZV Patrick                  NT 9703222    3:35.93           
          3:35.93
 19. Anouk Rutten                  Rz                          NT 9805012    3:36.35           
          3:36.35
 20. Susanne Engelen               De Roersoppers         4:00.00 9705526    3:58.49           
          3:58.49
 DIS Ydwien Vervoort               De Roersoppers         3:30.29 9801032    3:16.26           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:16.26
 DIS Celine Jansen                 De Roersoppers         3:54.95 9705404    3:40.10           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:40.10
 DIS Valerie Schmitz               De Roersoppers         4:16.90 9801030    4:00.28 VB        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:00.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:32.04 9800737    1:31.19           
  2. Sven Geenen                   RZL                    1:41.97 9802695    1:35.82           
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:41.50 9800247    1:41.21           
  4. Luuk Broens                   RZL                    2:04.58 9802693    1:47.27           
  5. Justin Redman                 RZL                    1:58.37 9801453    1:53.06           
  6. Sjoerd te Kortschot           De Roersoppers         2:00.48 9802309    1:54.73           
  7. Pim Vrehen                    ZV Patrick             1:53.86 9803525    1:56.67           
  8. Max Engelen                   De Roersoppers         2:05.57 9801403    1:58.34           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:24.08 9900918    1:22.17           
  2. Sterre Schlicher              Rz                     1:24.10 9901672    1:23.57           
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:25.56 9901412    1:25.09           
  4. Shania Visser                 Rz                     1:39.92 9902794    1:33.26           
  5. Beau Geenen                   RZL                    1:47.06 9902320    1:33.32           
  6. Jiska van Rijt                ZV Patrick             1:37.65 9901880    1:39.85           
  7. Manouk Verstappen             RZL                    1:58.96 9902322    1:44.66           
  8. Sanne Vilters                 De Roersoppers         1:51.80 9903438    1:48.11           
  9. Eva Vullers                   De Roersoppers         1:56.64 9901848    1:50.66           
 10. Amber Vervoort                De Roersoppers         1:46.76 9901188    1:56.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:31.20 0000267    1:35.38           
  2. Bo Snijders                   RZL                    1:45.61 0000033    1:36.80           
  3. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:38.61 0000263    1:40.02           
  4. Twan Swagten                  De Roersoppers              NT 0001123    2:00.07           
  5. Enzo Schmetzer                De Roersoppers              NT 0100439    2:01.60           
AFGE Daniel Vlijt                  De Roersoppers         1:52.75 0100183                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig        NT 0100546    1:03.78           
 DIS Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      1:26.34 0200074    1:04.57           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:34.33 9901877    1:36.21           
  2. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)           NT 9902013    1:38.12           
  3. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:45.18 9900849    1:38.81           
  4. Cas Louwarts                  Rz                     1:46.50 9901249    1:40.53           
  5. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:43.12 9900667    1:41.66           
  6. Mariano Paulussen             ZV Patrick             1:59.87 9901283    1:54.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     52.45 0000524      49.75           
  2. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     54.78 0000526      54.00           
  3. Zo Pauwels                   Heldense Zwemverenig     58.06 0001034      55.56           
  4. Sarine van Rijt               ZV Patrick                  NT 0001194      57.72           
  5. Amy Mooren                    De Roersoppers           56.13 0000360      57.81           
 DIS Marjolein Schoonheim          De Roersoppers           52.79 0000250      51.52           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Vervoort                  De Roersoppers         3:14.80 9601405    3:05.56           
          1:28.30  3:05.56
  2. Jeroen Bongers                RZL                    3:25.23 9602629    3:09.62           
          1:30.85  3:09.62
  3. Robin Meuwissen               ZV Patrick             3:13.87 9602601    3:15.43           
          1:32.03  3:15.43
  4. Ivo Grosveld                  RZL                    3:37.55 9702483    3:19.68           
          1:36.10  3:19.68
  5. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      3:33.94 9604879    3:24.81           
          1:38.09  3:24.81
  6. Guus Wolswinkel               Rz                     3:27.60 9701677    3:33.00           
          1:44.10  3:33.00
  7. Luc Nelissen                  ZV Patrick             3:32.49 9701381    3:34.38           
          1:44.22  3:34.38
  8. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   3:35.68 9701649    3:36.72           
          1:44.66  3:36.72
  9. Chris Verheesen               ZV Patrick             3:50.31 9701379    3:53.35           
          1:54.49  3:53.35
 10. Lars Hamacher                 ZV Patrick             4:17.59 9703189    4:09.71           
          2:03.87  4:09.71
 11. Erik Broens                   RZL                         NT 9702481    4:14.70           
          2:01.70  4:14.70
 12. Jasper Slobbe                 ZV Patrick             4:20.36 9700435    4:22.26           
          2:08.86  4:22.26
 13. Sven Thoolen                  De Roersoppers         3:55.00 9604059    4:30.74           
          2:08.21  4:30.74
 DIS Jeroen van Buggenum           ZV Patrick                  NT 9601545    3:39.59           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:46.86  3:39.59
NG.Z Leonardo Verkoelen            ZV Patrick                  NT 9704697                      
  NG Luuk Willems                  ZV Patrick             3:50.26 9703191                      
  NG Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      3:56.09 9702287                      
  NG Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:42.63 9700225                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:08.95 9702664    3:10.24           
          1:33.03  3:10.24
  2. Elke Teunissen                Rz                     3:26.47 9703446    3:23.56           
          1:39.78  3:23.56
  3. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   3:25.45 9704548    3:24.76           
          1:38.25  3:24.76
  4. Femke Snijders                RZL                    3:36.68 9700814    3:26.73           
          1:41.30  3:26.73
  5. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   3:34.63 9801108    3:30.49           
          1:41.36  3:30.49
  6. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:29.31 9701374    3:32.75           
          1:43.05  3:32.75
  7. Anouk Rutten                  Rz                     3:42.61 9805012    3:37.91           
          1:45.31  3:37.91
  8. Aniek Ketelings               Rz                     3:44.06 9800588    3:39.12           
          1:43.22  3:39.12
  9. Shae Bours                    Rz                     3:38.00 9803982    3:39.86           
          1:45.63  3:39.86
 10. Rian Bongers                  RZL                         NT 9802022    3:40.07           
          1:46.95  3:40.07
 11. Lotte van Haarst              De Roersoppers         3:36.40 9701858    3:40.29           
          1:46.34  3:40.29
 12. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)           NT 9700916    3:41.07           
          1:44.10  3:41.07
 13. Lucie Vrehen                  ZV Patrick             3:41.06 9703222    3:42.92           
          1:47.88  3:42.92
 14. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      3:39.54 9802916    3:43.58           
          1:47.59  3:43.58
 15. Serafina Vlijt                De Roersoppers         3:46.62 9801142    3:45.62           
          1:46.77  3:45.62
 16. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   3:49.95 9801362    3:46.22           
          1:49.07  3:46.22
 17. Anneloes Meijers              De Roersoppers         3:54.78 9704322    3:48.14           
          1:49.58  3:48.14
 18. Susanne Engelen               De Roersoppers         4:00.00 9705526    4:03.98           
          1:56.36  4:03.98
 19. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   4:04.33 9801364    4:05.52           
          1:59.81  4:05.52
 20. Valerie Schmitz               De Roersoppers         4:14.94 9801030    4:09.03           
          2:01.78  4:09.03
 21. Luca Steffanie                Rz                          NT 9803980    4:39.62           
          2:12.43  4:39.62
 DIS Ydwien Vervoort               De Roersoppers         3:52.78 9801032    3:46.22           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:49.07  3:46.22
 DIS Lieke Schors                  RZL                         NT 9802024    3:50.12           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:50.60  3:50.12
 DIS Celine Jansen                 De Roersoppers         3:52.11 9705404    4:30.69 SD        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          2:10.08  4:30.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:37.48 9800247    1:35.41           
  2. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:45.84 9800737    1:48.14           
  3. Max Engelen                   De Roersoppers         1:57.75 9801403    1:57.66           
  4. Sjoerd te Kortschot           De Roersoppers         2:00.30 9802309    1:58.32           
  5. Pim Vrehen                    ZV Patrick             2:15.72 9803525    2:15.50           
 DIS Sven Geenen                   RZL                    1:55.93 9802695    1:53.99           
        SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
24.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:26.38 9901412    1:29.11           
  2. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:35.42 9900918    1:36.85           
  3. Sterre Schlicher              Rz                     1:33.25 9901672    1:37.91           
  4. Jiska van Rijt                ZV Patrick             1:44.76 9901880    1:38.79           
  5. Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320    1:42.46           
  6. Sanne Vilters                 De Roersoppers         2:04.20 9903438    1:48.36           
  7. Shania Visser                 Rz                     1:54.29 9902794    1:49.62           
  8. Manouk Verstappen             RZL                    2:10.72 9902322    1:57.95           
  9. Eva Vullers                   De Roersoppers         2:05.00 9901848    2:10.08           
 DIS Amber Vervoort                De Roersoppers         1:54.51 9901188            RD        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Heldense Zwemvereniging