Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 103. Alle, 50m vrije slag  Mix minioren 3 e.l.
Nr. 104. Alle, 50m vrije slag  J.min 6 e.l. + M. jun 1 e.l.
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 105. Alle, 25m vrije slag  Mix minioren 3 e.l.
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 111. Alle, 50m rugslag  Mix minioren 3 e.l.
Nr. 112. Alle, 50m rugslag  J.min 6 e.l. + M. jun 1 e.l.
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 113. Alle, 25m rugslag  Mix minioren 3 e.l.
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo Aalsmeer deel 3
Aalsmeer, 24.1.2010


Programmanr. 1
24.1.10 - 15:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus1:03.67980331729.801:02.86
2.Ruben StamDe Futen1:05.91980033131.261:05.57
3.Bart SommelingOceanus1:09.69980076532.381:07.38
4.Jason SlijngardDe Dolfijn1:11.42980126533.671:10.32
5.Sander KirillovaOceanus1:15.30980012135.481:13.64
6.Yves-Maurice VorkOceanus1:17.29980058335.731:14.95
7.Roy StevensOceanus1:19.15980427938.441:19.29
8.Tijmen KuinDe Dolfijn1:25.12980218339.671:22.14
9.Lars VeefkindDe Dolfijn1:29.48980157339.761:23.89
10.Aage VermeerenOceanus1:28.98980250142.151:24.52
11.Olaf van der ZwaardOceanus1:26.60980277741.851:27.03
12.Vince SijmonsDe Amstel1:31.45980119740.981:29.27
13.Beau MaassenDe Futen1:47.44980289547.001:41.02
14.Mike van VlietDe Amstel1:50.64980286147.911:42.41


Programmanr. 2
24.1.10 - 15:06
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:28.74990035842.501:29.91
2.Moesha WartesDe Dolfijn1:31.50990172443.231:30.26
3.Anouk van NoordOceanus1:43.60990129447.831:38.74
4.Fabiënne VorkOceanus1:40.12990249448.161:38.88
5.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:41.64990054847.281:40.14
6.Naomi VisserDe Dolfijn1:49.48990303851.111:46.66
7.Aurian VeldtZPCH1:45.76990175849.821:47.39
8.Iris van der MoolenDe Amstel1:49.87990205251.221:47.59
9.Tess Pagano MiraniOceanus1:57.70990210253.421:47.80
10.Dana BosmanOceanus1:49.63990129652.421:48.45
11.Kim ZuiverOceanus1:52.14990210453.841:50.79
12.Nina van MastwijkOceanus1:52.44990261655.231:55.51
13.Miranda HassanDe Futen2:06.40990398258.662:04.19
14.Madelon WallinDe Futen2:05.75990139059.422:05.04
15.Fleur van DiemenOceanus2:12.8099033561:01.862:08.23
DISIris BastiaansenDe Amstel2:01.189902006SC56.121:57.47
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 3
24.1.10 - 15:14
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:11.42000081534.991:12.03
2.Ruben van VierzenOceanus1:24.80000080337.541:19.60
3.Hassan NawarDe Futen1:27.47000094738.821:23.91
4.Dennis van NieuwkerkDe Futen1:37.34000155344.361:33.89
5.Haron MalashDe Dolfijn1:39.12000054145.231:35.16
6.Valdemar de JongDe Dolfijn1:36.20010022144.751:35.56
7.Ivar OldenhofZPCH1:38.98000008146.761:40.27
8.Sebastian van der BornOceanus1:37.84000080548.951:41.42
9.Martijn OttenhofDe Amstel1:54.82000115550.071:41.73
10.Dion van den HeuvelOceanus1:46.16000080148.291:42.58
11.Marijn KagchellandZPCH1:46.53000065550.101:45.10
12.Anvar VeldtZPCH2:10.90010028155.732:00.96
13.Philip BroerseDe Dolfijn2:17.8301004771:02.482:08.60
14.David KielZPCHNT010070158.122:14.91
AFGEMCorné HoboOceanus1:40.170000817


Programmanr. 103
24.1.10 - 15:22
50m vrije slagMix minioren 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Jane SommelingOceanus44.18020040643.83
2.Loïs BosmanOceanus55.66020040449.25
3.Chelsea den DekkerZPCH55.86010072454.83
4.Anouck RamdjanamsinghOceanus54.19010050255.70
5.Eveline den BrinkerZPCH58.5202004621:02.54

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Rick MoensOceanus57.13010100751.43
2.Remco de HeijZPCH1:20.7002001611:19.50


Programmanr. 104
24.1.10 - 15:26
50m vrije slagJ.min 6 e.l. + M. jun 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

NG.ZAIrawaty de LangeDe FutenNT9904568

Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Mehdi HammamiDe FutenNT980445144.20
2.Niek ZeldenrustDe FutenNT990335545.28


Programmanr. 4
24.1.10 - 15:28
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anouk StevensOceanus1:55.550100446FJ 157.762:00.24
2.Imani de JongZPCH2:03.390200464FJ 256.972:00.24
3.Giulia CorsiOceanus2:02.51010046857.422:04.80
4.Sharan KeizerDe Dolfijn2:14.9001003661:00.832:06.18
5.Demi KliffenOceanus2:18.2801004521:01.802:07.48
6.Sam EveleensOceanusNT0100508FJ 11:03.602:10.39
7.Nada el BachaouiDe DolfijnNT0101700FJ 21:00.772:10.39
8.Linde JaringsZPCHNT02007361:02.042:10.80
9.Lisa van NieuwkerkDe Futen2:17.6202005221:03.802:14.29
DISNathalie GriffioenZPCHNT0101118SL/SK59.402:06.74
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISPien BoodtDe Dolfijn2:20.200100982SL1:03.972:15.71
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRoos KosterZPCHNT0101360SD1:06.812:25.50
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 5
24.1.10 - 15:34
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ruben GriffioenOceanus1:12.76990077134.581:11.70
2.Ricardo GraafmansDe Futen1:13.20990040935.201:12.42
3.Reijer BoodtDe Dolfijn1:18.88990100137.811:19.25
4.Daan SommelingOceanus1:18.56990076739.821:21.25
5.Roan van BakelOceanus1:33.88990172341.741:26.08
6.Tijn de BoerOceanus1:27.78990147740.571:26.67
7.Pascal de HeijZPCH1:28.62990029741.161:29.73
8.Mitchell GoneshOceanus1:36.01990076542.891:32.64
9.Bas EelzakZPCH1:36.97990141145.971:37.66
10.Maxim KoltypinZPCH1:53.86990137045.911:40.09
11.Mart BroerseDe Dolfijn1:40.58990221746.811:41.72
12.Anouar AznouDe Dolfijn1:45.89990111150.021:43.89
13.Daniel KrymchanskyOceanus1:41.57990175948.261:44.76
14.Mickey PetersDe AmstelNT990334747.661:45.25
15.Stan MichelZPCH1:54.50990226751.701:54.92


Programmanr. 105
24.1.10 - 15:40
25m vrije slagMix minioren 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Maaike HogerterpDe FutenNT020092025.96

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Jens van BakelOceanusNT010154320.08
2.Thomas WeeningOceanusNT020052321.03
3.Rosa EbbingeOceanusNT020090425.31
4.Jodi van MastwijkOceanusNT010200826.14


Programmanr. 6
24.1.10 - 15:42
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lianne BouwmeesterOceanus1:47.20000095648.231:43.02
2.Kaylee de JongZPCH1:44.69000123450.401:45.91
3.Maike van de VeldeZPCH1:49.29000038253.121:50.60
4.Samantha MantelDe Futen1:51.60000144253.061:50.82
5.Lulu-May VerbeekOceanus1:59.64000095853.421:52.10
6.Renske BeekDe Futen1:54.78000051654.001:55.07
7.Isaa EbbingeOceanus2:01.74000131459.162:01.58
8.Wietske WiersmaDe Futen2:05.20000051859.502:01.79
9.Sophie van WijngaardenDe Futen2:03.1700014441:00.082:02.45
10.Gita EngelOceanusNT00027701:03.492:13.67
DISAmber RademakerOceanusNT0002772SD57.302:01.61
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 7
24.1.10 - 15:48
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Thomas VeroudenOceanus2:40.23960285534.482:34.73
2.Fernando MoolhuijsenOceanus2:39.42960087135.202:35.03
3.Stefan van den BergZPCH2:44.66960268337.692:44.22
4.Dwight van SchoorlDe Dolfijn2:58.22960032740.092:56.44
5.Mark VisserDe Amstel3:17.51960144941.822:59.60
6.Albert van NeeDe DolfijnNT960262747.513:02.00
7.Jesper KokDe Dolfijn3:11.21960024746.683:06.02
DISMichel van NieuwkerkDe Futen3:05.319702413RD41.232:59.29
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISNavin KeizerDe Dolfijn3:02.959701337RH/RC37.863:01.20
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAAdam MalashDe Dolfijn3:20.769702145
AFGEMAnis el BachaouiDe Dolfijn3:12.609702093


Programmanr. 8
24.1.10 - 15:56
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Noa OldenhofZPCH2:49.66970062240.422:52.39
2.Eva van der BornOceanus2:59.22970238041.452:53.76
3.Darleen KagchellandZPCH3:12.36980013839.663:00.45
4.Yanna LoogmanZPCH3:04.75970184839.853:01.97
5.Cheryl ZethofOceanus3:29.33980131444.443:06.10
6.Suzanne HoboOceanus3:13.78980240843.803:09.48
7.Chantal KosmisDe Futen3:10.07970203442.623:10.52


Programmanr. 9
24.1.10 - 16:04
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus1:15.56980331736.211:15.16
2.Bart SommelingOceanus1:21.06980076538.321:20.00
3.Sander KirillovaOceanus1:23.10980012141.791:23.45
4.Ruben StamDe Futen1:22.25980033141.901:24.16
5.Jason SlijngardDe Dolfijn1:24.06980126543.391:27.23
6.Aage VermeerenOceanus1:43.5298025011:30.35
7.Roy StevensOceanus1:33.85980427944.671:32.86
8.Yves-Maurice VorkOceanus1:35.32980058345.701:35.07
9.Tijmen KuinDe Dolfijn1:45.44980218347.821:39.86
10.Olaf van der ZwaardOceanus1:40.48980277749.911:42.88
11.Vince SijmonsDe Amstel1:45.64980119752.201:44.73
12.Mike van VlietDe Amstel2:13.89980286156.171:55.68
13.Kevin WoldaZPCH2:18.0598033532:03.94
DISLars VeefkindDe Dolfijn1:34.729801573RD47.201:36.47
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBeau MaassenDe Futen2:16.779802895RC56.021:52.54
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 10
24.1.10 - 16:12
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Moesha WartesDe Dolfijn1:15.54990172435.811:13.63
2.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:17.46990035836.091:14.59
3.Anouk van NoordOceanus1:18.63990129436.961:17.07
4.Fabiënne VorkOceanus1:27.10990249439.491:21.38
5.Aurian VeldtZPCH1:27.84990175840.911:25.85
6.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:24.78990054840.531:25.95
7.Dana BosmanOceanus1:25.67990129640.941:26.73
8.Tess Pagano MiraniOceanus1:34.07990210243.991:29.63
9.Iris van der MoolenDe Amstel1:33.56990205244.201:33.10
10.Kim ZuiverOceanus1:39.11990210444.641:35.18
11.Iris BastiaansenDe Amstel1:36.69990200645.091:38.67
12.Nina van MastwijkOceanus1:39.529902616FJ 147.391:39.87
13.Madelon WallinDe Futen1:43.429901390FJ 246.451:39.87
14.Miranda HassanDe Futen1:54.70990398252.391:56.39
15.Fleur van DiemenOceanus1:54.05990335655.001:58.09
NGNaomi VisserDe Dolfijn1:23.009903038


Programmanr. 11
24.1.10 - 16:18
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:26.13000081541.431:23.59
2.Hassan NawarDe Futen1:34.76000094743.451:29.60
3.Ruben van VierzenOceanus1:30.98000080345.171:33.59
4.Ivar OldenhofZPCH1:52.62000008155.191:51.47
5.Dion van den HeuvelOceanus1:52.66000080155.461:51.78
6.Haron MalashDe Dolfijn1:59.81000054155.711:52.89
7.Sebastian van der BornOceanus1:58.6100008051:00.142:00.73
8.Marijn KagchellandZPCH2:03.39000065558.902:02.40
9.Anvar VeldtZPCH2:16.3801002811:03.482:05.56
DISValdemar de JongDe Dolfijn1:47.740100221RC52.581:47.01
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDennis van NieuwkerkDe Futen1:56.200001553RD55.271:51.37
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMartijn OttenhofDe Amstel2:17.600001155RD1:01.112:02.94
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISPhilip BroerseDe Dolfijn2:30.470100477RF1:05.772:14.63
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMCorné HoboOceanusNT0000817


Programmanr. 111
24.1.10 - 16:28
50m rugslagMix minioren 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Jane SommelingOceanus53.31020040652.22
2.Imani de JongZPCH49.01020046452.56
3.Loïs BosmanOceanus57.30020040458.11
3.Linde JaringsZPCH56.92020073658.11
5.Chelsea den DekkerZPCH1:01.6501007241:01.23
6.Eveline den BrinkerZPCH59.2302004621:01.81
7.Anouck RamdjanamsinghOceanus1:03.7801005021:04.03
8.Roos KosterZPCH1:07.9001013601:09.10
DISNathalie GriffioenZPCH1:04.8201011181:06.19RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Rick MoensOceanus1:08.74010100755.81
2.David KielZPCH1:08.6001007011:07.99
3.Remco de HeijZPCH1:10.5202001611:23.18


Programmanr. 112
24.1.10 - 16:30
50m rugslagJ.min 6 e.l. + M. jun 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

NG.ZAIrawaty de LangeDe FutenNT9904568

Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Mehdi HammamiDe FutenNT980445157.51
2.Niek ZeldenrustDe FutenNT990335559.09


Programmanr. 12
24.1.10 - 16:32
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Giulia CorsiOceanusNT010046855.34
2.Anouk StevensOceanusNT01004461:07.54
DISLisa van NieuwkerkDe FutenNT02005221:07.56VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNada el BachaouiDe DolfijnNT01017001:08.19VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSharan KeizerDe DolfijnNT01003661:10.22VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISPien BoodtDe DolfijnNT01009821:11.64VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 13
24.1.10 - 16:34
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ruben GriffioenOceanus1:21.19990077139.681:20.94
2.Ricardo GraafmansDe Futen1:24.53990040943.481:27.56
3.Daan SommelingOceanus1:30.65990076743.781:28.21
4.Reijer BoodtDe Dolfijn1:26.23990100144.101:28.40
5.Tijn de BoerOceanus1:35.75990147746.321:34.22
6.Mitchell GoneshOceanus1:39.58990076546.361:35.81
7.Bas EelzakZPCH1:38.06990141148.491:39.97
8.Roan van BakelOceanus1:46.16990172349.621:42.78
9.Mart BroerseDe Dolfijn1:53.08990221754.771:51.21
10.Daniel KrymchanskyOceanus1:53.58990175953.671:52.19
11.Mickey PetersDe AmstelNT990334757.001:52.72
12.Anouar AznouDe Dolfijn2:03.98990111159.512:00.36
13.Stan MichelZPCH2:04.8799022671:00.062:06.50
DISPascal de HeijZPCH1:44.069900297RD51.141:42.97
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMaxim KoltypinZPCHNT9901370RF54.371:59.23
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


Programmanr. 113
24.1.10 - 16:42
25m rugslagMix minioren 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Maaike HogerterpDe FutenNT020092028.84

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Thomas WeeningOceanusNT020052320.82
2.Jens van BakelOceanusNT010154321.71
3.Rosa EbbingeOceanusNT020090428.10
4.Jodi van MastwijkOceanusNT010200831.64


Programmanr. 14
24.1.10 - 16:42
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylee de JongZPCH47.28000123445.06
2.Lianne BouwmeesterOceanus54.95000095647.52
3.Lulu-May VerbeekOceanus51.98000095848.55
4.Maike van de VeldeZPCH51.17000038251.13
5.Samantha MantelDe Futen55.62000144251.84
6.Wietske WiersmaDe Futen1:00.57000051856.06
7.Isaa EbbingeOceanus1:04.95000131457.08
8.Sophie van WijngaardenDe Futen1:03.5000014441:00.77
DISRenske BeekDe Futen53.8900005161:00.96VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 15
24.1.10 - 16:46
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Fernando MoolhuijsenOceanus3:10.07960087140.671:27.162:57.34
2.Stefan van den BergZPCH2:59.78960268341.551:28.422:57.53
3.Thomas VeroudenOceanus3:10.91960285542.181:28.913:00.78
4.Martijn van der ZwaardOceanus3:22.50960234343.631:31.823:11.88
5.Michel van NieuwkerkDe Futen3:18.36970241343.431:33.913:13.21
6.Albert van NeeDe Dolfijn3:18.85960262747.921:40.173:23.47
7.Navin KeizerDe DolfijnNT970133748.351:42.633:30.26
8.Jesper KokDe DolfijnNT960024749.471:43.513:30.86
DISJesse FrankenhuizenDe DolfijnNT9703951SA46.841:40.733:28.80
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
NG.ZALouis van RijtZPCH3:23.379604077


Programmanr. 16
24.1.10 - 16:54
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Eva van der BornOceanus3:23.99970238044.231:34.723:18.88
2.Noa OldenhofZPCH3:14.73970062245.491:37.463:22.00
3.Darleen KagchellandZPCHNT980013846.811:39.733:23.07
4.Chantal KosmisDe Futen3:38.26970203447.991:42.713:30.06
5.Luca EbbingeOceanus3:33.25980240648.201:43.133:30.10
6.Cheryl ZethofOceanus3:35.52980131448.411:42.363:31.32
7.Yanna LoogmanZPCH3:40.08970184847.411:42.603:33.94
8.Madelon DijkstraZPCH3:31.86970351048.661:43.983:37.54
9.Maaike PijpersDe FutenNT980485451.201:47.643:40.90
10.Suzanne HoboOceanus3:35.14980240849.841:46.593:41.16
11.Beertje TerlethDe FutenNT980449653.151:51.653:51.94
12.Melanie KaspersDe FutenNT980218852.491:53.093:55.77
13.Simone HuismanOceanusNT980240251.801:52.703:59.64


Programmanr. 17
24.1.10 - 17:06
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus1:28.25980331741.021:27.97
2.Ruben StamDe Futen1:32.32980033143.191:30.13
3.Bart SommelingOceanus1:34.83980076544.661:34.01
4.Sander KirillovaOceanus1:37.78980012146.381:37.20
5.Jason SlijngardDe Dolfijn1:36.36980126546.491:38.46
6.Yves-Maurice VorkOceanus1:50.46980058351.491:46.21
7.Vince SijmonsDe Amstel1:49.37980119751.441:48.11
8.Aage VermeerenOceanus1:48.76980250153.201:49.34
9.Tijmen KuinDe Dolfijn1:51.98980218351.911:50.30
10.Lars VeefkindDe Dolfijn2:01.82980157352.431:51.80
11.Mike van VlietDe Amstel2:00.45980286157.771:59.47
12.Kevin WoldaZPCH2:12.45980335358.422:01.00
13.Olaf van der ZwaardOceanus2:02.45980277758.022:01.35
14.Beau MaassenDe Futen2:06.5198028951:02.632:07.45
DISRoy StevensOceanus1:47.829804279SL51.941:50.05
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 18
24.1.10 - 17:14
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Moesha WartesDe Dolfijn1:27.82990172441.721:23.56
2.Anouk van NoordOceanus1:26.42990129444.801:29.56
3.Fabiënne VorkOceanus1:31.92990249445.501:31.97
4.Dana BosmanOceanus1:36.54990129646.251:34.98
5.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:41.75990054847.571:36.79
6.Tess Pagano MiraniOceanus1:41.15990210249.441:37.00
7.Aurian VeldtZPCH1:39.97990175848.681:38.88
8.Kim ZuiverOceanus1:39.95990210449.841:40.15
9.Iris van der MoolenDe Amstel1:44.34990205251.521:43.45
10.Nina van MastwijkOceanus1:47.24990261651.521:45.39
11.Iris BastiaansenDe Amstel1:51.20990200652.021:46.50
12.Madelon WallinDe Futen2:07.25990139057.101:59.62
13.Fleur van DiemenOceanus2:02.3099033562:01.66
14.Miranda HassanDe Futen2:33.8899039821:07.672:17.07
DISRafaëlla van NeeDe Dolfijn1:26.109900358RC42.611:24.97
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGNaomi VisserDe Dolfijn1:43.769903038