EON Competitie_DistrictKlasse2_3eronde
Oldenzaal (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
17-1-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Losser 1                   ZC Losser              4:33.64            4:38.19           
        Donny Schippers, 93                        Elroy Kers, 91
        Maurits Laarman, 95                        Tim Withag, 90
          1:11.63  4:38.19

  2. O Z & P C 1                   OZ & PC                5:24.61            5:12.01 FJ 1      
        Marnix Segerink, 91                        Dennis Benneker, 95
        Peter Lenting, 91                          Rutger Bouwman, 90
          1:16.62  5:12.01

  3. De Veene 1                    De Veene               5:07.81            5:12.01 FJ 2      
        Tim Segers, 87                             Dennis Hoogstraten, 93
        Jeffrey Petersen, 95                       Nick Louter, 94
          1:12.29  5:12.01

 DIS ZC Scholtenhagen 1            ZC Scholtenhagen       5:09.92            5:39.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        Sander ter Beek, 95                        Brian Heuker of Hoek, 91
        Wesley Ordelmans, 91                       Rick Everink, 91
          1:24.64  5:39.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
17-1-2010 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Losser 1                   ZC Losser              4:24.08            4:30.19           
        Lotte Coenen, 93                           Jasmijn Coenen, 94
        Lisa Schuurs, 93                           Irene Gengler, 93
          1:05.36  4:30.19

  2. O Z & P C 1                   OZ & PC                4:36.20            4:39.85           
        Floor Keizers, 93                          Air Tochaiyaphum, 95
        Jonne Cristen, 94                          Simone Wagteveld, 94
          1:11.00  4:39.85

  3. De Veene 2                    De Veene               4:47.44            4:51.32           
        Nynke de Pijper, 93                        Anne Melis, 96
        Dianne Even, 94                            Lisenka de Vries, 94
          1:10.43  4:51.32

  4. ZC Scholtenhagen 1            ZC Scholtenhagen       4:43.18            4:51.64           
        Lianne Verhoef, 95                         Ellen Verhoef, 93
        Sanne Wolferink, 95                        Laura Reijnders, 94
          1:11.23  4:51.64

 DIS O Z & P C 2                   OZ & PC                5:04.58                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Floor Keizers, 93                          Maudy Bijen, 94
        Claudia van der Vegte, 93                  Dominique Geerlink, 93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
17-1-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Seline Flietstra              De Veene                 47.23 9801786      47.48           
  2. Manon Korfage                 ZC Losser                48.73 9900026      47.89           
  3. Madelijne Schothans           De Veene                 49.57 0002416      48.17           
  4. Naomi Tjon-asoi               De Veene                 48.70 0000394      49.72           
  5. Lindy Elkerbout               De Veene                 51.95 0000604      49.93           
  6. Danique Smit                  De Veene                 53.85 9903514      50.56           
  7. Marleen Verhoef               ZC Scholtenhagen         53.27 9801052      51.76           
  8. Danique Jansen                ZC Scholtenhagen         51.76 9901038      51.77           
  9. Laura Eerdman                 OZ & PC                  51.89 9800678      52.10           
 10. Marloes Bekhuis               OZ & PC                  51.64 0000028      52.18           
 11. Julia Velthuis                OZ & PC                1:16.86 9900208      52.57           
 12. Laura Kreuger                 ZC Losser                54.54 9803608      52.62           
 13. Anniko Maas                   ZC Losser                49.91 0000356      53.29           
 14. Anouk Helthuis                OZ & PC                  53.45 0000932      54.39           
 15. Jitske Boomars                OZ & PC                  54.78 0000374      55.23           
 16. Maartje ten Hoopen            OZ & PC                  57.70 0000170      55.58           
 17. Jasmijn Ellenbroek            ZC Scholtenhagen         55.41 9802744      56.07 FJ 1      
 18. Charell Jansen                ZC Scholtenhagen         55.76 0001556      56.07 FJ 2      
 19. Nienke Willems                ZC Scholtenhagen         55.86 9900878      56.36           
 20. Jill Leppink                  ZC Scholtenhagen         57.17 9900336      56.54           
 21. Anne ter Welle                ZC Scholtenhagen         56.36 9901782      56.97           
 22. Danique Spanjer               OZ & PC                  56.32 9800350      57.95           
 23. Joyce Asteleijner             De Veene               1:00.76 0000606      59.44           
 DIS Kim Bakker                    ZC Scholtenhagen         56.51 9900420      54.48           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGE Romee Hoeksma                 ZC Scholtenhagen         49.10 9801748                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
17-1-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Stockman                ZC Losser                55.92 9902729      48.07           
  2. Emiel Westland                OZ & PC                  50.98 9901311      48.57           
  3. Ralph Getkate                 ZC Losser                50.09 9901129      48.98           
  4. Sven Koens                    ZC Scholtenhagen         50.04 9803797      49.02           
  5. Gijsbert Pelleboer            ZC Losser                47.45 0000327      49.34           
  6. Jari Morsink                  OZ & PC                  50.20 9800727      50.29           
  7. Laurens Spoelstra             De Veene                 51.54 9901273      51.13           
  8. Laurence Meupelenberg         De Veene                 57.64 9802069      52.26           
  9. Rico Rüdiger                  De Veene                 53.15 0001357      52.84           
 10. Chris Coelingh                ZC Losser              1:02.89 9900479      53.95           
 11. Brent Ottenhof                OZ & PC                  54.02 0000381      54.01           
 12. Joost Kuiper                  De Veene                 55.42 0001369      54.07           
 13. Joost Schröder                OZ & PC                  54.45 9900117      54.29           
 14. Jurgen Siers                  OZ & PC                  56.64 9901109      56.42           
 15. Kyrian Lohuis                 ZC Scholtenhagen         57.57 9800783      57.27           
 16. Jan Wienk                     OZ & PC                  58.13 0000197      58.06           
 17. Lars Dubbelink                OZ & PC                1:00.48 9801641      58.67           
AFGE Tobias Boers                  De Veene                 55.86 9800185                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Susan de Vries                De Veene                 38.88 9700390      37.17           
  2. Iris Olde Heuvel              OZ & PC                  38.04 9701778      37.63           
  3. Nienke Griesen                ZC Scholtenhagen         45.08 9701018      38.32           
  4. Maureen Mulder                OZ & PC                  42.38 9605456      39.89           
  5. Loes Kleinsmit                De Veene                 38.39 9704058      40.15           
     Anouchka Hoogstraten          De Veene                 43.98 9600824      40.15           
  7. Benice Flietstra              De Veene                 42.32 9702264      40.82           
  8. Sharon Wilders                ZC Scholtenhagen         41.92 9602406      41.97           
  9. Amber Achterhuis              ZC Scholtenhagen         46.86 9602394      42.99           
 10. Sophie Kuiper                 De Veene                 42.76 9605576      43.04           
 11. Anne Melis                    De Veene                 44.33 9600392      43.89           
 12. Sanne Eskes                   ZC Losser                49.10 9800930      44.16           
 13. Aymée Kuipers                 ZC Losser                   NT 9705634      45.02 FJ 1      
 14. Wibie Jutten                  OZ & PC                     NT 9701230      45.02 FJ 2      
 15. Merel Wispels                 De Veene                 44.73 9702272      45.46 FJ 1      
 16. Esmay Zoontjes                OZ & PC                  46.27 9700050      45.46 FJ 2      
 17. Kim Boekestein                OZ & PC                  52.82 9603976      49.56 FJ 1      
 18. Renske Dunhoft                ZC Losser                48.23 9800122      49.56 FJ 2      
 19. Michelle Oude Maatman         OZ & PC                  56.06 9700484      50.96           
 20. Myrthe Tijhuis                ZC Losser                54.36 9701258      51.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
17-1-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Wolferink                ZC Scholtenhagen         41.95 9700691      40.58           
  2. Olaf Mink                     De Veene                 54.73 9601481      42.01           
  3. Joey de Vries                 OZ & PC                  40.59 9701389      42.20           
  4. Martin Baars                  De Veene                    NT 9704047      46.32           
  5. Lex Schippers                 ZC Losser                53.00 9700469      47.38           
 DIS Bram Zeelte                   OZ & PC                  47.16 9700203                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Rick Eskes                    ZC Losser                49.36 9601189      42.76           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Kristian Verhoeve             OZ & PC                     NT 9701375      44.03           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Michel Waanders               OZ & PC                  47.02 9700803      49.82           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Diederick Schothans           De Veene                 49.26 9703185      49.82           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmijn Coenen                ZC Losser              1:13.60 9400954    1:14.16           
  2. Stefanie van der Walle        ZC Losser              1:17.33 9400288    1:16.79           
  3. Jorieke Dunhoft               ZC Losser              1:28.18 9500120    1:30.70           
AFGE Noor Kempers                  ZC Losser              1:38.92 9503332                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Air Tochaiyaphum              OZ & PC                  35.89 9503768      35.84           
  2. Lianne Verhoef                ZC Scholtenhagen         35.74 9501004      36.95           
  3. Rosa Dries                    De Veene                 40.23 9501978      39.04           
  4. Simone Wagteveld              OZ & PC                  42.22 9403164      39.86           
  5. Sanne Wolferink               ZC Scholtenhagen         38.57 9503294      40.64           
  6. Fallon Elkerbout              De Veene                 41.07 9405690      41.57           
  7. Lisenka de Vries              De Veene                 42.11 9400788      41.61           
  8. Jetske de Pijper              De Veene                 41.89 9500562      41.66           
  9. Sophie Lage Venterink         OZ & PC                  42.86 9700774      41.92           
 10. Ellen Maathuis                ZC Scholtenhagen         41.42 9505952      42.10           
 11. Maudy Bijen                   OZ & PC                  41.04 9405462      42.26           
 12. Sanne ten Hoopen              OZ & PC                  49.14 9600374      45.36           
 13. Marjolein de Vries            De Veene                 45.48 9400790      46.07           
AFGE Renée 't Hart                 De Veene                 44.89 9502058                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits Laarman               ZC Losser              1:17.32 9500793    1:15.09           
  2. Bryan Kortman                 ZC Losser              1:20.74 9503825    1:20.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Petersen              De Veene                 36.57 9501453      35.61           
  2. Ruben Gringhuis               OZ & PC                  37.02 9400149      36.51           
  3. Dennis Benneker               OZ & PC                  36.87 9500193      37.28           
  4. Sander ter Beek               ZC Scholtenhagen         40.02 9501887      39.00           
  5. Jelle Kip                     OZ & PC                  43.76 9401767      41.10           
  6. Carsten Hoogboom              De Veene                 43.95 9501919      41.95           
 DIS Mark Albers                   OZ & PC                  52.11 9700949      51.64           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
17-1-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Coenen                  ZC Losser                29.80 9301518      30.19           
  2. Nynke de Pijper               De Veene                 30.96 9300600      31.71           
  3. Linda Benneker                OZ & PC                  31.82 9300054      31.92           
  4. Dianne Even                   De Veene                 32.42 9407156      32.36           
  5. Irene Lamers                  ZC Losser                31.54 9201064      32.67           
  6. Jonne Cristen                 OZ & PC                  31.98 9400842      32.81           
  7. Laura Reijnders               ZC Scholtenhagen         31.85 9401500      33.04           
  8. Savanna Bos                   ZC Losser                33.82 9400916      33.22           
  9. Claudia van der Vegte         OZ & PC                  32.48 9303106      33.45           
 10. Ellen Verhoef                 ZC Scholtenhagen         31.64 9305208      34.58           
 11. Vivian Laarman                ZC Losser                33.64 9303698      35.32           
 12. Lissa Konhuurne               ZC Scholtenhagen         35.13 9401498      35.80           
 13. Dominique Geerlink            OZ & PC                  34.89 9302908      36.21           
 14. Floor Keizers                 OZ & PC                  39.64 9306976      40.08           
AFGE Carmen Jurjens                OZ & PC                  32.51 9302506                      
AFGE Desiree Brüning               De Veene                 33.13 9300150                      
AFGE Rebecca van Klompenburg       De Veene                 36.05 9500256                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny Schippers               ZC Losser                27.16 9300445      27.16           
  2. Dennis Hoogstraten            De Veene                 30.10 9303731      29.57           
  3. Kevin Jansink                 ZC Losser                29.70 9406067      29.75           
  4. Daan Rooze                    OZ & PC                  32.60 9400205      29.80           
  5. Nick Louter                   De Veene                 31.80 9400415      32.63 FJ 1      
  6. Jules van Dijk                OZ & PC                  34.54 9404955      32.63 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17-1-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irene Gengler                 ZC Losser              3:06.93 9300256    3:11.70           
  2. Milou Laarman                 ZC Losser              3:20.26 8906046    3:21.14           
  3. Lisa Schuurs                  ZC Losser              3:11.93 9300694    3:22.70           
  4. Kyara Buijs                   ZC Losser              3:18.22 9302262    3:23.04           
  5. Amber de Vries                ZC Losser              3:27.10 9400896    3:29.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
17-1-2010 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorien Doets                  ZC Scholtenhagen       1:22.54 8600906    1:22.57           
  2. Naomi Schreurs                OZ & PC                1:32.57 9701050    1:32.46           
  3. Debby Segerink                OZ & PC                1:31.10 8603230    1:32.93           
  4. Sanne de Pijper               De Veene               1:31.10 9102468    1:33.54           
  5. Mireille Boïnk                ZC Scholtenhagen       1:30.07 8700546    1:34.60           
  6. Diana Lammers                 De Veene               1:36.42 8902572    1:36.77           
  7. Carli Keizer                  OZ & PC                1:38.92 9603916    1:38.10           
AFGE Magda Toeters                 OZ & PC                1:22.34 8603552                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17-1-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michel Brookhuis              ZC Losser              2:56.76 9100313    2:56.81           
  2. Elroy Kers                    ZC Losser              3:00.29 9104105    3:06.33           
  3. Tim Withag                    ZC Losser              3:00.64 9006965    3:08.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
17-1-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Segers                    De Veene               1:20.59 8703033    1:20.49           
  2. Wesley Ordelmans              ZC Scholtenhagen       1:19.44 9101731    1:20.56           
  3. Peter Lenting                 OZ & PC                1:26.07 9105499    1:28.73           
  4. Rick Everink                  ZC Scholtenhagen       1:28.02 9103175    1:30.29           
  5. Rutger Bouwman                OZ & PC                1:33.76 9000377    1:36.45           
 DIS Brian Heuker of Hoek          ZC Scholtenhagen       1:40.89 9107335    1:54.16           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Jelle Stamborg                ZC Scholtenhagen            NT 9007271                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
17-1-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Korfage                 ZC Losser              1:33.82 9900026    1:33.26 FJ 1      
  2. Jitske Boomars                OZ & PC                1:32.70 0000374    1:33.26 FJ 2      
  3. Danique Smit                  De Veene               1:36.86 9903514    1:36.29           
  4. Naomi Tjon-asoi               De Veene               1:39.54 0000394    1:37.07           
     Laura Kreuger                 ZC Losser              1:38.54 9803608    1:37.07           
  6. Marleen Verhoef               ZC Scholtenhagen       1:38.30 9801052    1:37.73           
  7. Danique Jansen                ZC Scholtenhagen       1:43.39 9901038    1:39.97           
  8. Laura Eerdman                 OZ & PC                1:41.92 9800678    1:44.77           
  9. Lindy Elkerbout               De Veene               1:44.86 0000604    1:44.80           
 10. Joyce Asteleijner             De Veene               1:49.95 0000606    1:45.92           
 11. Maartje ten Hoopen            OZ & PC                1:53.00 0000170    1:47.95           
 12. Seline Flietstra              De Veene               1:46.95 9801786    1:48.94           
 13. Kim Bakker                    ZC Scholtenhagen       2:00.51 9900420    1:49.15           
 14. Anouk Helthuis                OZ & PC                1:55.73 0000932    1:52.04           
 15. Jasmijn Ellenbroek            ZC Scholtenhagen            NT 9802744    1:52.32           
 16. Marloes Bekhuis               OZ & PC                1:44.39 0000028    1:54.00           
 17. Danique Spanjer               OZ & PC                1:58.25 9800350    1:54.13           
 18. Madelijne Schothans           De Veene               1:48.89 0002416    1:54.96           
 19. Charell Jansen                ZC Scholtenhagen       1:56.19 0001556    1:56.82           
 20. Jill Leppink                  ZC Scholtenhagen       1:59.07 9900336    1:57.07           
 21. Anne ter Welle                ZC Scholtenhagen       2:05.10 9901782    2:01.88           
 DIS Julia Velthuis                OZ & PC                1:51.11 9900208    1:42.81           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Nienke Willems                ZC Scholtenhagen       1:58.11 9900878    1:57.11           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Romee Hoeksma                 ZC Scholtenhagen       1:39.95 9801748                      
  NG Anniko Maas                   ZC Losser              1:40.10 0000356                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
17-1-2010 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurens Spoelstra             De Veene               1:42.89 9901273    1:36.60           
  2. Emiel Westland                OZ & PC                1:42.02 9901311    1:38.04           
  3. Joost Schröder                OZ & PC                1:43.31 9900117    1:38.57           
  4. Chris Coelingh                ZC Losser              1:43.91 9900479    1:39.05           
  5. Gijsbert Pelleboer            ZC Losser              1:50.10 0000327    1:43.20           
  6. Jan Wienk                     OZ & PC                1:47.10 0000197    1:44.73           
  7. Kyrian Lohuis                 ZC Scholtenhagen       2:00.57 9800783    1:46.80           
  8. Jelle Stockman                ZC Losser              1:57.60 9902729    1:46.98           
  9. Jari Morsink                  OZ & PC                1:47.29 9800727    1:47.13           
 10. Sven Koens                    ZC Scholtenhagen            NT 9803797    1:48.39           
 11. Jurgen Siers                  OZ & PC                1:58.02 9901109    1:49.07           
 12. Ralph Getkate                 ZC Losser              1:59.95 9901129    1:49.51           
 13. Rico Rüdiger                  De Veene               1:49.89 0001357    1:51.02           
 14. Joost Kuiper                  De Veene               1:55.67 0001369    1:51.29           
 15. Lars Dubbelink                OZ & PC                2:07.67 9801641    2:01.14           
 DIS Brent Ottenhof                OZ & PC                1:51.98 0000381                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Laurence Meupelenberg         De Veene               2:23.22 9802069    2:23.00           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Tobias Boers                  De Veene               1:49.32 9800185                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nienke Griesen                ZC Scholtenhagen         34.02 9701018      33.15           
  2. Anne Melis                    De Veene                 33.95 9600392      33.26           
  3. Maureen Mulder                OZ & PC                  35.35 9605456      33.32           
  4. Susan de Vries                De Veene                 34.06 9700390      33.60           
  5. Sophie Kuiper                 De Veene                 33.45 9605576      33.93           
  6. Benice Flietstra              De Veene                 34.15 9702264      34.23           
  7. Amber Achterhuis              ZC Scholtenhagen         35.13 9602394      34.36           
  8. Iris Olde Heuvel              OZ & PC                  34.92 9701778      34.45           
  9. Loes Kleinsmit                De Veene                 33.30 9704058      34.54           
 10. Sharon Wilders                ZC Scholtenhagen         35.03 9602406      35.09           
 11. Anouchka Hoogstraten          De Veene                 35.82 9600824      36.16           
 12. Sanne Eskes                   ZC Losser                39.64 9800930      36.36           
 13. Merel Wispels                 De Veene                 36.86 9702272      36.54           
 14. Wibie Jutten                  OZ & PC                  35.67 9701230      36.95           
 15. Esmay Zoontjes                OZ & PC                  35.54 9700050      37.33           
 16. Renske Dunhoft                ZC Losser                46.76 9800122      39.29           
 17. Sophie Lage Venterink         OZ & PC                  39.39 9700774      39.48           
 18. Kim Boekestein                OZ & PC                  40.76 9603976      39.57           
 19. Aymée Kuipers                 ZC Losser                39.93 9705634      39.92           
 20. Myrthe Tijhuis                ZC Losser                39.67 9701258      40.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
17-1-2010 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Wolferink                ZC Scholtenhagen         34.80 9700691      34.86           
  2. Lex Schippers                 ZC Losser                38.08 9700469      34.92           
  3. Bram Zeelte                   OZ & PC                  35.49 9700203      35.18           
  4. Rick Eskes                    ZC Losser                37.26 9601189      35.23           
  5. Joey de Vries                 OZ & PC                  37.04 9701389      35.39           
  6. Olaf Mink                     De Veene                 35.76 9601481      35.89           
  7. Kristian Verhoeve             OZ & PC                  36.82 9701375      36.44           
  8. Martin Baars                  De Veene                 36.98 9704047      37.08           
  9. Diederick Schothans           De Veene                 38.04 9703185      38.21           
 10. Michel Waanders               OZ & PC                  39.48 9700803      39.43           
 11. Mark Albers                   OZ & PC                  41.39 9700949      41.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmijn Coenen                ZC Losser              2:48.76 9400954    2:49.70           
  2. Stefanie van der Walle        ZC Losser              2:51.00 9400288    2:53.17           
  3. Jorieke Dunhoft               ZC Losser              3:11.89 9500120    3:19.30           
AFGE Noor Kempers                  ZC Losser                   NT 9503332                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Air Tochaiyaphum              OZ & PC                1:20.89 9503768    1:20.13           
  2. Lianne Verhoef                ZC Scholtenhagen       1:20.89 9501004    1:20.23           
  3. Rosa Dries                    De Veene               1:24.28 9501978    1:22.56           
  4. Simone Wagteveld              OZ & PC                1:21.10 9403164    1:23.95           
  5. Maudy Bijen                   OZ & PC                1:26.83 9405462    1:26.64           
  6. Sanne Wolferink               ZC Scholtenhagen       1:27.59 9503294    1:27.82           
  7. Fallon Elkerbout              De Veene               1:32.23 9405690    1:29.38           
  8. Jetske de Pijper              De Veene               1:29.42 9500562    1:30.32           
  9. Naomi Schreurs                OZ & PC                1:31.08 9701050    1:32.26           
 10. Lisenka de Vries              De Veene               1:32.36 9400788    1:33.58           
 11. Ellen Maathuis                ZC Scholtenhagen       1:35.73 9505952    1:34.32           
 12. Marjolein de Vries            De Veene               1:36.48 9400790    1:39.21           
 13. Michelle Oude Maatman         OZ & PC                1:59.73 9700484    1:46.67           
AFGE Renée 't Hart                 De Veene               1:26.25 9502058                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits Laarman               ZC Losser              2:37.92 9500793    2:45.70           
  2. Bryan Kortman                 ZC Losser              2:46.16 9503825    2:48.59           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Petersen              De Veene               1:19.60 9501453    1:19.31 FJ 1      
  2. Dennis Benneker               OZ & PC                1:21.67 9500193    1:19.31 FJ 2      
  3. Ruben Gringhuis               OZ & PC                1:23.82 9400149    1:24.10           
  4. Sander ter Beek               ZC Scholtenhagen       1:30.77 9501887    1:27.08           
  5. Jelle Kip                     OZ & PC                1:29.92 9401767    1:29.91           
  6. Carsten Hoogboom              De Veene               1:38.29 9501919    1:37.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
17-1-2010 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Coenen                  ZC Losser              2:39.92 9301518    2:44.70           
  2. Savanna Bos                   ZC Losser              2:58.95 9400916    2:56.76           
  3. Vivian Laarman                ZC Losser              3:04.80 9303698    2:59.81           
  4. Irene Lamers                  ZC Losser              2:57.86 9201064    3:00.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
17-1-2010 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Benneker                OZ & PC                1:18.26 9300054    1:18.23           
  2. Jonne Cristen                 OZ & PC                1:21.86 9400842    1:24.36           
  3. Nynke de Pijper               De Veene               1:22.95 9300600    1:25.02           
  4. Laura Reijnders               ZC Scholtenhagen       1:22.54 9401500    1:25.42           
  5. Claudia van der Vegte         OZ & PC                1:28.20 9303106    1:25.86           
  6. Ellen Verhoef                 ZC Scholtenhagen       1:23.32 9305208    1:28.29           
  7. Lissa Konhuurne               ZC Scholtenhagen       1:31.51 9401498    1:31.16           
  8. Dianne Even                   De Veene               1:31.59 9407156    1:31.89           
  9. Dominique Geerlink            OZ & PC                1:33.45 9302908    1:37.58           
 10. Floor Keizers                 OZ & PC                1:40.47 9306976    1:40.77           
AFGE Rebecca van Klompenburg       De Veene               1:25.80 9500256                      
AFGE Carmen Jurjens                OZ & PC                1:18.57 9302506                      
AFGE Desiree Brüning               De Veene               1:25.70 9300150                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny Schippers               ZC Losser              2:51.82 9300445    2:46.48           
  2. Kevin Jansink                 ZC Losser              3:29.95 9406067    3:01.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Hoogstraten            De Veene               1:11.92 9303731    1:16.02           
  2. Daan Rooze                    OZ & PC                1:26.36 9400205    1:26.36           
  3. Nick Louter                   De Veene               1:24.42 9400415    1:28.24           
  4. Jules van Dijk                OZ & PC                1:28.48 9404955    1:28.96           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17-1-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorien Doets                  ZC Scholtenhagen       1:01.57 8600906    1:03.60           
  2. Lisa Schuurs                  ZC Losser              1:07.02 9300694    1:08.57           
  3. Kyara Buijs                   ZC Losser              1:09.34 9302262    1:09.10           
  4. Henrike de Vries              De Veene               1:07.98 8904490    1:10.51           
  5. Sanne de Pijper               De Veene               1:10.68 9102468    1:11.07           
  6. Irene Gengler                 ZC Losser              1:08.58 9300256    1:11.51           
  7. Mireille Boïnk                ZC Scholtenhagen       1:07.94 8700546    1:12.31           
  8. Debby Segerink                OZ & PC                1:11.48 8603230    1:13.02           
  9. Diana Lammers                 De Veene               1:11.70 8902572    1:13.78           
 10. Milou Laarman                 ZC Losser              1:12.51 8906046    1:14.26           
 11. Amber de Vries                ZC Losser              1:14.13 9400896    1:19.04           
 12. Sanne ten Hoopen              OZ & PC                1:28.14 9600374    1:23.45           
 13. Carli Keizer                  OZ & PC                1:30.39 9603916    1:28.67           
AFGE Magda Toeters                 OZ & PC                1:04.06 8603552                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17-1-2010 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elroy Kers                    ZC Losser                58.73 9104105      59.89           
  2. Tim Withag                    ZC Losser                59.26 9006965      59.95           
  3. Tim Segers                    De Veene                 59.18 8703033    1:00.12           
  4. Michel Brookhuis              ZC Losser                59.67 9100313    1:02.21           
  5. Rick Everink                  ZC Scholtenhagen       1:04.48 9103175    1:04.42           
  6. Rutger Bouwman                OZ & PC                1:08.80 9000377    1:07.32           
  7. Peter Lenting                 OZ & PC                1:08.07 9105499    1:08.51           
  8. Wesley Ordelmans              ZC Scholtenhagen       1:05.26 9101731    1:09.07           
  9. Marnix Segerink               OZ & PC                1:15.06 9102085    1:09.36           
 10. Brian Heuker of Hoek          ZC Scholtenhagen       1:11.26 9107335    1:18.37           
 11. Rick Eskes                    ZC Losser              1:22.98 9601189    1:22.13           
AFGE Jelle Stamborg                ZC Scholtenhagen       1:03.02 9007271                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Losser 1                   ZC Losser              2:31.46            2:26.50           
        Jasmijn Coenen, 94                         Stefanie van der Walle, 94
        Amber de Vries, 94                         Savanna Bos, 94
            35.05  2:26.50

  2. O Z & P C 1                   OZ & PC                2:27.10            2:27.95           
        Jonne Cristen, 94                          Air Tochaiyaphum, 95
        Maudy Bijen, 94                            Simone Wagteveld, 94
            39.48  2:27.95

  3. ZC Scholtenhagen 1            ZC Scholtenhagen       2:38.00            2:29.95           
        Nienke Griesen, 97                         Lianne Verhoef, 95
        Amber Achterhuis, 96                       Sharon Wilders, 96
            38.26  2:29.95

  4. O Z & P C 2                   OZ & PC                2:43.26            2:40.64           
        Esmay Zoontjes, 97                         Iris Olde Heuvel, 97
        Naomi Schreurs, 97                         Maureen Mulder, 96
            42.70  2:40.64

  5. De Veene 3                    De Veene               2:35.89            2:41.64           
        Loes Kleinsmit, 97                         Jetske de Pijper, 95
        Rosa Dries, 95                             Dianne Even, 94
            43.45  2:41.64




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
17-1-2010 - 17:25                      (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Losser 1                   ZC Losser                56.22            1:32.39           
        Gijsbert Pelleboer, 00                     Ralph Getkate, 99
        Renske Dunhoft, 98                         Manon Korfage, 99
          1:32.39

  2. De Veene 4                    De Veene               1:40.36            1:34.21           
        Laurens Spoelstra, 99                      Rico Rüdiger, 00
        Naomi Tjon-asoi, 00                        Madelijne Schothans, 00
          1:34.21

  3. ZC Losser 2                   ZC Losser              1:04.14            1:34.85           
        Jelle Stockman, 99                         Chris Coelingh, 99
        Laura Kreuger, 98                          Sanne Eskes, 98
          1:34.85

  4. O Z & P C 1                   OZ & PC                1:58.96            1:36.06           
        Jari Morsink, 98                           Emiel Westland, 99
        Marloes Bekhuis, 00                        Jitske Boomars, 00
          1:36.06

  5. O Z & P C 2                   OZ & PC                2:11.39            1:38.14           
        Joost Schröder, 99                         Brent Ottenhof, 00
        Laura Eerdman, 98                          Anouk Helthuis, 00
          1:38.14

  6. ZC Scholtenhagen 1            ZC Scholtenhagen       1:38.18            1:38.80           
        Sven Koens, 98                             Kyrian Lohuis, 98
        Danique Jansen, 99                         Marleen Verhoef, 98
          1:38.80

 DIS De Veene 5                    De Veene               1:46.23                              
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
        Joost Kuiper, 00                           Laurence Meupelenberg, 98
        Lindy Elkerbout, 00                        Danique Smit, 99




SPLASH Meet Manager 2007Registered to OZ&PC