competitie
Leiden (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
17.1.10 - 13:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Kempvis 1                  De Kempvis                  NT            9:06.35           
        Marlynn Vermeer, 89                        Liza Hummel, 95
        Iris van den Heuvel, 94                    Rianne v.d. Hoeven, 92
            30.52  1:04.91  2:14.63  9:06.35

  2. De Zijl LGB 1                 De Zijl LGB            9:02.61            9:20.33           
        Lisa Postma, 97                            Debby Bavelaar, 95
        Joyce van Keulen, 84                       Leonie van Noort, 93
            32.76  1:09.63  2:26.96  9:20.33

  3. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          9:53.71           10:07.13           
        Femke Aan, 96                              Marsha Spaans, 94
        Lisanne van Zijl, 95                       Tamara Uijtewaal, 94
            32.26  1:08.89  2:24.23 10:07.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17.1.10 - 13:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZoŽ van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:29.39 9801064    1:29.93           
            42.46  1:29.93
  2. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          1:36.34 9802232    1:33.20           
            43.67  1:33.20
  3. Demi Eberth                   De Kempvis             1:37.14 9803814    1:34.14           
            44.76  1:34.14
  4. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          1:42.99 9803228    1:41.55           
            49.08  1:41.55
  5. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)          1:42.25 9901546    1:41.86           
            47.07  1:41.86
  6. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          1:40.11 9801062    1:42.73           
            48.45  1:42.73
  7. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG)          1:44.66 0000726    1:44.20           
            47.71  1:44.20
  8. Maaike de Reus                De Kempvis             1:51.63 9801906    1:49.00           
            51.67  1:49.00
  9. Quinty Plet                   De Kempvis             1:55.34 9802056    1:54.10           
          1:54.10
 10. Rodee Tengeler                De Zijl LGB            2:05.07 9802136    1:59.92           
            56.29  1:59.92
 11. Rebecca Onderstal             De Zijl LGB            1:59.39 9901642    2:03.54           
            56.11  2:03.54
 12. Femke Uiterdijk               De Zijl LGB            2:11.60 9902280    2:08.35           
            59.09  2:08.35
 13. Nina del Prado                De Zijl LGB                 NT 0002088    2:08.73           
            59.73  2:08.73
 14. Eva van der Plas              De Zijl LGB                 NT 9903624    2:13.94           
          1:03.20  2:13.94
 DIS Emma Smit                     De Zijl LGB            2:10.93 9901002    2:23.40           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:04.36  2:23.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
17.1.10 - 13:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)            38.75 9800699      38.06           
  2. Jordi Sparnaay                De Kempvis               41.64 9800149      41.89           
  3. Jelle Bets                    Zaanstad (SG)            43.09 9801729      42.08           
  4. Vincent van Bolhuis           De Kempvis               42.00 0000217      42.43           
  5. Jurriaan van der Struijk      Zaanstad (SG)            43.56 9800621      43.23           
  6. Rick van Prooijen             De Kempvis               46.67 9803577      43.89           
  7. Alfie Pieterse                De Zijl LGB              56.76 9803505      50.50           
 DIS Daniel van der Sluijs         De Kempvis               44.90 0001045      44.23           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
17.1.10 - 13:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Postma                   De Zijl LGB            1:19.31 9701588    1:14.13           
            35.64  1:14.13
  2. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          1:22.29 9601682    1:21.34           
            38.88  1:21.34
  3. Fenna de Groot                De Kempvis             1:23.52 9701706    1:21.74           
            40.43  1:21.74
  4. Melissa Weber                 De Zijl LGB            1:32.97 9705316    1:22.96           
            41.24  1:22.96
  5. Michelle van Velzen           De Zijl LGB            1:20.42 9702294    1:23.60           
            41.20  1:23.60
  6. Lotte Vens                    Zaanstad (SG)          1:28.00 9700044    1:23.88           
            40.98  1:23.88
  7. Victoria Smit                 De Zijl LGB            1:28.54 9602212    1:26.86           
            41.98  1:26.86
  8. Erika Kostwinder              De Kempvis             1:30.59 9600772    1:28.02           
            42.73  1:28.02
  9. Willemijn Schouten            De Zijl LGB            1:50.43 9705248    1:38.11           
            47.11  1:38.11
 DIS Nadine Scheeve                Zaanstad (SG)          1:26.96 9700684    1:29.54           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.76  1:29.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
17.1.10 - 13:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd van Duyvenbode          De Kempvis             3:03.98 9600357    3:00.36           
            40.07  1:26.39  2:13.46  3:00.36
  2. Jordi van der Weel            De Kempvis             3:10.22 9600359    3:07.36           
            43.02  1:30.02  2:18.95  3:07.36
  3. Ricknaldo Cook                De Kempvis             3:10.36 9602215    3:11.34           
            42.63  1:31.63  2:21.85  3:11.34
  4. Sacha Szkudlarek              De Zijl LGB                 NT 9703527    3:17.93           
            45.00  1:36.22  2:26.50  3:17.93
  5. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          3:14.53 9600925    3:19.49           
            45.11  1:37.19  3:19.49
  6. Ryan Snelderwaard             Zaanstad (SG)          3:22.00 9701235    3:19.89 FJ 1      
            45.04  1:37.70  2:30.04  3:19.89
  7. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          3:24.32 9701993    3:19.89 FJ 2      
            44.68  1:36.48  2:28.92  3:19.89
  8. Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          3:24.78 9603273    3:25.06           
            45.04  1:38.76  2:33.27  3:25.06
  9. Giel van den Berg             De Zijl LGB                 NT 9702341    3:25.71           
            46.70  1:39.29  2:33.02  3:25.71
 10. Justin Spaans                 Zaanstad (SG)               NT 9700913    3:38.36           
            50.02  1:46.39  2:43.82  3:38.36
 11. Sven Hubregtse                De Kempvis                  NT 9702057    3:40.34           
            49.91  1:48.25  3:40.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
17.1.10 - 14:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonie van Noort              De Zijl LGB              31.16 9301752      30.82           
  2. Marlynn Vermeer               De Kempvis               30.78 8904320      31.06           
  3. Margueritha Slagboom          De Kempvis               32.12 8806530      31.24           
  4. Joyce van Keulen              De Zijl LGB              33.95 8401278      33.91           
  5. Fiona Cabrie                  De Kempvis               34.41 8800738      35.02           
  6. Andrea van Leeuwen            De Zijl LGB              36.29 8100904      35.78           
  7. Naomi Koning                  De Zijl LGB              34.58 8100824      35.96           
  8. Laura Schleeper               Zaanstad (SG)            41.01 9402262      38.24           
  9. Carmen Schuurman              Zaanstad (SG)            40.97 9402260      41.18           
  NG Rachelle Steur                Zaanstad (SG)            38.77 9401690                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17.1.10 - 14:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael van der Linden        De Zijl LGB            2:36.52 8601921    2:32.41           
            34.48  1:13.58  1:53.04  2:32.41
  2. Tim van de Berg               De Kempvis             2:29.32 8500157    2:32.53           
            34.35  1:13.09  1:53.08  2:32.53
  3. Robin Schortinghuis           Zaanstad (SG)          2:37.86 9002915    2:43.74           
            36.59  1:17.12  2:43.74
  4. Robin Sprinkhuizen            De Zijl LGB            2:52.80 7400767    2:47.61           
            36.54  1:19.02  2:02.45  2:47.61
  5. Dirkjan Beugelsdijk           De Zijl LGB            2:49.54 8100123    2:48.86           
            36.72  1:19.88  2:04.82  2:48.86
  6. Kevin van Hoeven              De Kempvis             2:54.38 8601257    2:52.14           
            38.22  1:21.47  2:06.15  2:52.14
  7. Dirk Hoek                     De Zijl LGB            3:00.57 8202445    2:58.38           
            39.53  1:24.63  2:58.38
  8. Bjorn de Goede                Zaanstad (SG)          2:49.77 8701041    3:01.50           
            38.65  1:24.25  2:12.68  3:01.50
  9. Jasper Smits                  De Kempvis             3:04.10 9107201    3:02.02           
            40.48  1:27.29  2:15.16  3:02.02
 10. Jeroen Schortinghuis          Zaanstad (SG)          3:07.87 8702981    3:10.99           
            42.88  1:31.30  2:20.92  3:10.99
 DIS Martijn Gras                  Zaanstad (SG)          2:49.48 9100751    2:46.00           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            36.95  1:18.51  2:01.86  2:46.00
  NG Michael Schilders             De Kempvis             2:36.23 8803011                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.1.10 - 14:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris van den Heuvel           De Kempvis             1:04.68 9401732    1:04.26           
            31.54  1:04.26
  2. Liza Hummel                   De Kempvis             1:04.59 9501910    1:04.84           
            31.47  1:04.84
  3. Debby Bavelaar                De Zijl LGB            1:05.70 9502468    1:05.40           
            31.58  1:05.40
  4. Krista Kostwinder             De Kempvis             1:05.71 9401058    1:07.24           
            32.06  1:07.24
  5. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)          1:08.70 9404852    1:09.07           
            32.64  1:09.07
  6. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          1:11.71 9505454    1:11.07           
            33.61  1:11.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17.1.10 - 14:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Stouten                 De Zijl LGB            5:37.60 9400943    5:28.58           
            32.48  1:13.89  1:57.16  2:38.36  3:27.70  4:16.64  4:52.92  5:28.58
  2. Jordi 't Mannetje             De Kempvis             5:51.57 9502775    5:32.48           
            35.01  1:19.35  2:42.09  4:17.77  5:32.48
  3. Dennis van Kleef              De Zijl LGB                 NT 9500821    5:43.53           
            37.43  1:22.57  2:48.61  4:26.59  5:43.53
  4. Maarten van der Park          Zaanstad (SG)          5:52.03 9402801    5:45.56           
            44.21  1:21.46  5:45.56
  5. Mitchell van Baarle           De Kempvis             5:41.40 9600355    5:51.51           
            35.54  1:20.00  2:06.45  2:51.36  3:42.86  4:36.08  5:14.33  5:51.51
  6. Bauke Smits                   De Kempvis             6:08.78 9400885    6:02.12           
            37.31  1:23.37  2:10.45  2:55.65  3:50.24  4:44.91  5:24.13  6:02.12
  7. Bart Uittenhout               De Zijl LGB                 NT 9502447    6:17.00           
            41.32  1:32.23  2:19.73  3:07.39  4:00.16  4:53.10  5:36.42  6:17.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
17.1.10 - 14:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne v.d. Hoeven            De Kempvis             2:31.86 9200760    2:30.73           
            32.29  1:13.19  1:55.88  2:30.73
  2. Femke Aan                     Zaanstad (SG)          2:47.95 9601498    2:47.89           
            37.16  1:20.10  2:09.48  2:47.89
  3. Eline Schaft                  De Zijl LGB            2:43.20 9202692    2:51.32           
            36.20  1:20.44  2:12.01  2:51.32
  4. Mandy Langeveld               De Kempvis             2:39.05 9405094    2:51.73           
          1:22.89  2:12.57  2:51.73
  5. Marjolein van Kleef           De Zijl LGB            2:48.84 9301398    2:52.96           
            37.66  1:20.68  2:12.66  2:52.96
  6. Angela de Reus                De Kempvis             2:57.73 9501218    2:53.44           
            38.99  1:21.98  2:14.24  2:53.44
  7. Ilse Bijleveld                De Kempvis             2:47.63 9400918    3:00.59           
            39.34  3:00.59
AFGE Debbie Schleeper              Zaanstad (SG)          2:49.15 9203478                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
17.1.10 - 14:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pierre Ainscow                De Zijl LGB              58.45 9200009    1:00.41           
            27.84  1:00.41
  2. Erik Wegman                   De Kempvis             1:04.45 9201465    1:04.13           
            29.13  1:04.13
  3. Romero Hennep                 De Kempvis             1:10.86 9304929    1:09.68           
            30.58  1:09.68
  4. Wesley Keur                   De Zijl LGB            1:21.44 9405489    1:17.62           
            35.42  1:17.62
  5. Alessio van Teijlingen        De Zijl LGB            1:19.76 9503897    1:18.91           
            35.64  1:18.91
  NG Thom Scheeve                  Zaanstad (SG)          1:19.75 9203089                      
  NG Dennis Doove                  De Kempvis             1:20.06 9202413                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
17.1.10 - 14:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonie van Noort              De Zijl LGB            2:21.13 9301752    2:26.54           
            34.07  1:10.76  1:48.16  2:26.54
  2. Joyce van Keulen              De Zijl LGB                 NT 8401278    2:34.21           
            35.08  1:14.57  1:54.79  2:34.21
  3. Marlynn Vermeer               De Kempvis             2:45.98 8904320    2:42.83           
            38.72  1:19.57  2:01.32  2:42.83
  4. Naomi Koning                  De Zijl LGB            2:36.34 8100824    2:43.16           
            37.45  1:18.26  2:00.45  2:43.16
  5. Fiona Cabrie                  De Kempvis             2:53.05 8800738    2:49.51           
            40.73  1:23.16  2:06.86  2:49.51
  6. Margueritha Slagboom          De Kempvis             2:52.00 8806530    2:52.89           
            39.57  1:22.62  2:52.89
  7. Andrea van Leeuwen            De Zijl LGB            2:56.72 8100904    2:54.16           
            40.03  1:23.89  2:08.47  2:54.16
  8. Sandra Lindemans              De Kempvis             2:59.76 8902686    3:01.51           
            43.76  1:29.13  2:15.67  3:01.51
  9. Carmen Schuurman              Zaanstad (SG)               NT 9402260    3:11.07           
            42.76  1:30.51  3:11.07
 DIS Laura Schleeper               Zaanstad (SG)          2:57.87 9402262    2:51.51           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.95  1:24.48  2:09.67  2:51.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17.1.10 - 14:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael Schilders             De Kempvis               53.00 8803011      53.80           
            26.86    53.80
  2. Michael van der Linden        De Zijl LGB              53.95 8601921      54.00           
            26.02    54.00
  3. Johan Wegman                  De Kempvis               54.80 9003235      57.43           
            27.43    57.43
  4. Dirk Hoek                     De Zijl LGB              55.43 8202445      57.58           
            57.58
  5. Alexander Hulleman            De Zijl LGB              57.99 8300989      57.93           
            27.87    57.93
  6. Robin Sprinkhuizen            De Zijl LGB              55.48 7400767      58.00           
            27.48    58.00
  7. Dirkjan Beugelsdijk           De Zijl LGB              56.56 8100123      58.65           
            28.15    58.65
  8. Jory Sloof                    De Kempvis               56.73 9003561      58.73           
            28.19    58.73
  9. Edwin Feeke                   Zaanstad (SG)            57.11 7901759      59.06           
            28.28    59.06
 10. Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)            58.91 9003859      59.45           
            28.20    59.45
  NG Arno Vlasveld                 Zaanstad (SG)            56.80 8502811                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17.1.10 - 14:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melina Knol                   Zaanstad (SG)            38.08 9802232      36.59           
  2. ZoŽ van der Kwaak             Zaanstad (SG)            39.08 9801064      36.78           
  3. Demi Eberth                   De Kempvis               42.42 9803814      40.49           
  4. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)            42.35 9803228      40.79           
  5. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)            40.85 9801062      41.36           
  6. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG)            45.02 0000726      43.36           
  7. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)            46.33 9901546      44.96           
  8. Rodee Tengeler                De Zijl LGB              48.10 9802136      48.08           
  9. Quinty Plet                   De Kempvis               47.82 9802056      48.42           
 10. Rebecca Onderstal             De Zijl LGB              50.54 9901642      48.59           
 11. Maaike de Reus                De Kempvis               49.87 9801906      50.37           
 12. Femke Uiterdijk               De Zijl LGB              56.83 9902280      53.14           
 13. Nina del Prado                De Zijl LGB              54.43 0002088      53.30           
 14. Emma Smit                     De Zijl LGB              59.56 9901002      53.60           
 15. Eva van der Plas              De Zijl LGB            1:06.80 9903624    1:02.75           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
17.1.10 - 14:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          1:33.15 9800699    1:34.20           
            44.35  1:34.20
  2. Rick van Prooijen             De Kempvis             1:41.04 9803577    1:40.30           
            48.62  1:40.30
  3. Jordi Sparnaay                De Kempvis             1:42.72 9800149    1:43.58           
            50.50  1:43.58
  4. Jurriaan van der Struijk      Zaanstad (SG)          1:41.75 9800621    1:44.92           
            49.80  1:44.92
  5. Daniel van der Sluijs         De Kempvis             1:50.37 0001045    1:50.54           
            52.65  1:50.54
  6. Alfie Pieterse                De Zijl LGB                 NT 9803505    1:51.32           
            52.18  1:51.32
  7. Jelle Bets                    Zaanstad (SG)          2:01.99 9801729    1:54.73           
            55.43  1:54.73
 DIS Vincent van Bolhuis           De Kempvis             1:45.97 0000217    1:46.81           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            50.52  1:46.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
17.1.10 - 14:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          3:36.20 9601682    3:13.99           
            43.76  1:34.47  2:25.51  3:13.99
  2. Fenna de Groot                De Kempvis             3:25.07 9701706    3:14.31 FJ 1      
            44.00  1:33.26  2:24.08  3:14.31
  3. Michelle van Velzen           De Zijl LGB            3:19.62 9702294    3:14.31 FJ 2      
            43.92  1:33.89  2:24.61  3:14.31
  4. Lotte Vens                    Zaanstad (SG)          3:24.73 9700044    3:21.93           
            44.39  1:36.25  2:28.61  3:21.93
  5. Lisa Postma                   De Zijl LGB            3:47.64 9701588    3:26.12           
            46.03  1:39.25  2:33.23  3:26.12
  6. Erika Kostwinder              De Kempvis             3:42.75 9600772    3:31.26           
            47.98  1:42.45  2:37.10  3:31.26
  7. Nadine Scheeve                Zaanstad (SG)          3:30.17 9700684    3:34.53           
            48.56  1:43.30  2:39.20  3:34.53
  8. Melissa Weber                 De Zijl LGB                 NT 9705316    3:44.25           
            52.28  1:50.45  2:49.06  3:44.25
  9. Victoria Smit                 De Zijl LGB            4:07.03 9602212    3:48.71           
            52.49  1:51.09  2:50.66  3:48.71
 10. Willemijn Schouten            De Zijl LGB                 NT 9705248    4:19.54           
            56.34  2:04.02  3:11.21  4:19.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
17.1.10 - 15:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd van Duyvenbode          De Kempvis             1:12.73 9600357    1:12.73           
            35.44  1:12.73
  2. Sven Hubregtse                De Kempvis             1:19.88 9702057    1:18.98           
            38.34  1:18.98
  3. Jordi van der Weel            De Kempvis             1:16.26 9600359    1:19.75           
            39.78  1:19.75
  4. Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          1:21.89 9603273    1:23.62           
            40.66  1:23.62
  5. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          1:24.94 9600925    1:24.38           
            42.30  1:24.38
  6. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          1:21.62 9701993    1:24.45           
            40.98  1:24.45
  7. Sacha Szkudlarek              De Zijl LGB            1:29.91 9703527    1:26.00           
            44.18  1:26.00
  8. Giel van den Berg             De Zijl LGB            1:33.51 9702341    1:29.30           
            44.01  1:29.30
  9. Ryan Snelderwaard             Zaanstad (SG)          1:30.80 9701235    1:33.83           
            46.19  1:33.83
 10. Justin Spaans                 Zaanstad (SG)          1:36.18 9700913    1:37.34           
            48.45  1:37.34
 DIS Ricknaldo Cook                De Kempvis             1:23.61 9602215    1:22.95           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:22.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17.1.10 - 15:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonie van Noort              De Zijl LGB              59.32 9301752    1:01.89           
            29.11  1:01.89
  2. Joyce van Keulen              De Zijl LGB            1:03.05 8401278    1:02.99           
            30.09  1:02.99
  3. Marlynn Vermeer               De Kempvis             1:00.77 8904320    1:04.08           
            30.64  1:04.08
  4. Marsha Spaans                 Zaanstad (SG)          1:08.95 9402264    1:06.93           
            32.01  1:06.93
  5. Margueritha Slagboom          De Kempvis             1:04.49 8806530    1:07.47           
            31.86  1:07.47
  6. Andrea van Leeuwen            De Zijl LGB            1:09.30 8100904    1:08.40           
            32.26  1:08.40
  7. Naomi Koning                  De Zijl LGB            1:11.36 8100824    1:10.28           
            33.42  1:10.28
  NG Rachelle Steur                Zaanstad (SG)          1:08.48 9401690                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
17.1.10 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Johan Wegman                  De Kempvis               27.36 9003235      27.80 FJ 1      
  2. Robin Sprinkhuizen            De Zijl LGB              27.39 7400767      27.80 FJ 2      
  3. Jory Sloof                    De Kempvis               29.60 9003561      28.71           
  4. Dirk Hoek                     De Zijl LGB              27.78 8202445      29.04           
  5. Michael van der Linden        De Zijl LGB              28.12 8601921      29.78           
  6. Martijn Gras                  Zaanstad (SG)            28.68 9100751      29.90           
  7. Dirkjan Beugelsdijk           De Zijl LGB              28.71 8100123      30.32           
  8. Alexander Hulleman            De Zijl LGB              30.00 8300989      31.00           
  9. Bjorn de Goede                Zaanstad (SG)            31.07 8701041      31.35           
 10. Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)            30.87 9003859      31.44           
 11. Kevin van Hoeven              De Kempvis               30.89 8601257      31.59           
 12. Tim van de Berg               De Kempvis               30.00 8500157      32.26           
 13. Jeroen Schortinghuis          Zaanstad (SG)            31.92 8702981      32.92           
  NG Arno Vlasveld                 Zaanstad (SG)            29.51 8502811                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 400m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.1.10 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liza Hummel                   De Kempvis             5:59.73 9501910    5:37.76           
            35.91  1:17.32  2:02.47  2:43.79  3:33.70  4:36.61  5:02.53  5:37.76
  2. Iris van den Heuvel           De Kempvis             5:39.20 9401732    5:37.92           
            36.40  1:17.88  2:04.89  2:50.03  3:35.88  4:23.89  5:02.56  5:37.92
  3. Krista Kostwinder             De Kempvis             5:50.26 9401058    5:57.48           
            37.28  1:22.15  2:07.20  2:51.54  3:44.70  4:37.54  5:17.94  5:57.48
  4. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)               NT 9505454    6:17.36           
            41.56  1:34.62  6:17.36
  5. Debby Bavelaar                De Zijl LGB            6:42.17 9502468    6:24.90           
            40.71  1:34.03  2:24.36  3:12.72  4:07.26  5:01.74  5:44.11  6:24.90
  6. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)               NT 9404852    6:30.64           
            40.64  1:30.67  2:19.39  3:07.16  4:04.29  5:02.06  5:45.82  6:30.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
17.1.10 - 15:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Stouten                 De Zijl LGB              57.62 9400943      58.86           
            28.36    58.86
  2. Mitchell van Baarle           De Kempvis             1:01.75 9600355    1:01.41           
            29.91  1:01.41
  3. Maarten van der Park          Zaanstad (SG)          1:01.48 9402801    1:02.05           
            30.15  1:02.05
  4. Jordi 't Mannetje             De Kempvis             1:05.94 9502775    1:05.31           
            31.21  1:05.31
  5. Dennis van Kleef              De Zijl LGB            1:06.29 9500821    1:05.33           
            30.54  1:05.33
  6. Bauke Smits                   De Kempvis             1:05.51 9400885    1:06.21           
            31.35  1:06.21
  7. Bart Uittenhout               De Zijl LGB            1:10.70 9502447    1:07.33           
            32.02  1:07.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
17.1.10 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne v.d. Hoeven            De Kempvis             1:09.33 9200760    1:10.93           
            33.37  1:10.93
  2. Femke Aan                     Zaanstad (SG)          1:13.89 9601498    1:17.49           
            35.81  1:17.49
  3. Eline Schaft                  De Zijl LGB            1:13.95 9202692    1:22.07           
            36.82  1:22.07
  4. Mandy Langeveld               De Kempvis             1:18.19 9405094    1:27.85           
            39.81  1:27.85
  5. Marjolein van Kleef           De Zijl LGB            1:25.04 9301398    1:28.33           
            39.17  1:28.33
  6. Angela de Reus                De Kempvis             1:26.54 9501218    1:29.71           
            40.33  1:29.71
AFGE Debbie Schleeper              Zaanstad (SG)          1:16.58 9203478                      
AFGE Ilse Bijleveld                De Kempvis             1:23.33 9400918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
17.1.10 - 15:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pierre Ainscow                De Zijl LGB            2:17.51 9200009    2:18.24           
            27.42  1:03.93  1:45.24  2:18.24
  2. Erik Wegman                   De Kempvis             2:17.82 9201465    2:19.22           
            29.06  1:04.86  1:47.35  2:19.22
  3. Romero Hennep                 De Kempvis             2:39.33 9304929    2:29.65           
            31.68  1:11.22  1:53.83  2:29.65
  4. Alessio van Teijlingen        De Zijl LGB            3:03.29 9503897    2:45.27           
            36.50  1:19.46  2:07.66  2:45.27
  5. Wesley Keur                   De Zijl LGB            3:14.41 9405489    2:50.60           
            36.25  1:22.79  2:12.80  2:50.60
  NG Thom Scheeve                  Zaanstad (SG)          2:46.55 9203089                      
  NG Dennis Doove                  De Kempvis             2:43.07 9202413                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17.1.10 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonie van Noort              De Zijl LGB            2:53.27 9301752    2:56.71           
            38.18  1:22.93  2:09.93  2:56.71
  2. Marsha Spaans                 Zaanstad (SG)          2:59.75 9402264    2:59.56           
            39.70  1:25.13  2:13.42  2:59.56
  3. Fiona Cabrie                  De Kempvis             3:05.66 8800738    3:04.69           
            41.87  1:27.61  2:15.52  3:04.69
  4. Sandra Lindemans              De Kempvis             3:03.12 8902686    3:06.36           
            41.09  1:27.19  2:15.54  3:06.36
  5. Debby Bavelaar                De Zijl LGB            3:02.13 9502468    3:09.02           
            41.44  1:30.11  2:20.30  3:09.02
  6. Andrea van Leeuwen            De Zijl LGB                 NT 8100904    3:13.92           
            43.33  1:33.28  2:23.01  3:13.92
  7. Carmen Schuurman              Zaanstad (SG)          3:23.33 9402260    3:31.17           
            46.99  1:40.98  2:36.56  3:31.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
17.1.10 - 15:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael van der Linden        De Zijl LGB            2:10.56 8601921    2:13.64           
            31.98  1:05.66  1:40.10  2:13.64
  2. Michael Schilders             De Kempvis             2:14.10 8803011    2:17.40           
            32.50  1:06.37  1:41.98  2:17.40
  3. Robin Sprinkhuizen            De Zijl LGB            2:23.24 7400767    2:21.46           
            33.08  1:08.42  1:44.76  2:21.46
  4. Alexander Hulleman            De Zijl LGB            2:28.33 8300989    2:25.20           
            35.53  1:12.61  1:49.25  2:25.20
  5. Robin Schortinghuis           Zaanstad (SG)          2:29.36 9002915    2:28.64           
            35.19  1:11.91  1:50.01  2:28.64
  6. Martijn Gras                  Zaanstad (SG)          2:25.36 9100751    2:28.94           
            34.34  1:11.66  1:50.81  2:28.94
  7. Johan Wegman                  De Kempvis             2:28.24 9003235    2:28.98           
            34.89  1:12.64  1:51.09  2:28.98
  8. Dirk Hoek                     De Zijl LGB            2:29.61 8202445    2:33.47           
            34.98  1:14.01  1:53.98  2:33.47
  9. Dirkjan Beugelsdijk           De Zijl LGB            2:37.79 8100123    2:33.80           
            36.53  1:16.03  1:55.50  2:33.80
 10. Jory Sloof                    De Kempvis             2:32.36 9003561    2:36.49           
            36.52  1:15.71  1:56.12  2:36.49
 11. Edwin Feeke                   Zaanstad (SG)          2:25.26 7901759    2:36.60           
            35.56  1:13.41  1:54.07  2:36.60
 12. Matthew van den Ent           Zaanstad (SG)          2:49.76 9003859    2:40.96           
            38.51  1:18.66  2:01.49  2:40.96
 13. Jasper Smits                  De Kempvis             2:43.18 9107201    2:41.17           
            38.17  1:19.23  2:00.94  2:41.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
17.1.10 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          2:09.47            2:09.74           
        Melina Knol, 98                            Eline den Brave, 96
        Lotte Vens, 97                             ZoŽ van der Kwaak, 98
            32.02  1:05.44  1:36.89  2:09.74

  2. De Zijl LGB 1                 De Zijl LGB            2:20.31            2:19.62           
        Michelle van Velzen, 97                    Melissa Weber, 97
        Rodee Tengeler, 98                         Lisa Postma, 97
            34.29  1:16.72  1:49.60  2:19.62

  3. De Kempvis 1                  De Kempvis             2:14.38            2:21.69           
        Fenna de Groot, 97                         Erika Kostwinder, 96
        Quinty Plet, 98                            Demi Eberth, 98
            33.12  1:14.08  1:47.59  2:21.69




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
17.1.10 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Zijl LGB 1                 De Zijl LGB            4:46.30            4:56.41           
        Dennis van Kleef, 95                       Simon Stouten, 94
        Bart Uittenhout, 95                        Alessio van Teijlingen, 95
            34.81  1:12.26  1:53.59  2:41.51  3:12.56  3:49.52  4:21.89  4:56.41

  2. De Kempvis 1                  De Kempvis             4:55.49            5:03.03           
        Jordi 't Mannetje, 95                      Floyd van Duyvenbode, 96
        Jordi van der Weel, 96                     Mitchell van Baarle, 96
            36.52  1:15.11  1:57.10  2:43.18  3:16.75  3:58.06  4:28.69  5:03.03

  3. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          5:18.89            5:23.16           
        Jelle Schelvis, 97                         Maarten van der Park, 94
        Erno Snoek, 96                             Matthijs Fleumer, 96
            40.20  1:23.48  2:55.34  4:08.17  5:23.16




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Zijl/LGB