Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later


DZT'62
Deurne, 17.1.2010


Programmanr. 1
17-1-2010 - 14:00
Dames, 4 x 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tritium SG 1Tritium SG9:15.509:24.32
Merel Siroen
Petra Schuivens
Kim Loeffen
Chantal Willems
88
93
94
91
32.541:08.422:22.132:22.13
2.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)9:13.949:30.36
Vera Hendriks
Bernadette Verstegen
Minke Janssen
Lisa Dreesens
94
91
94
91
33.861:11.002:30.132:30.13
3.Dzt'62 1Dzt'629:19.869:40.22
Femke Hendrikx
Chantal van Herpen
Vera Vinken
Ananda Veugen
88
90
94
95
2:10.642:10.64
4.Dommelbaarzen 1Dommelbaarzen9:47.589:59.02
Agaath Bont
Lisa van Ewijk
Anick Spiekermann
Juliska Peijnenburg
92
92
88
90
32.051:08.052:22.232:22.23
5.Dzt'62 2Dzt'6210:13.1610:26.38
Manon Verrijt
Lisa Koolen
Lisanne de Graef
Vanessa van Schijndel
92
95
93
95
34.721:15.792:41.472:41.47
6.Dommelbaarzen 2Dommelbaarzen10:21.2710:48.80
Raissa Nuchelmans
Manouk van Maanen
Claudia Bloks
Esther Krielaart
93
92
95
94
36.051:16.272:40.902:40.90


Programmanr. 2
17-1-2010 - 14:10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fenne VervoortNoord Limburg(SG)1:42.0598029161:39.07
50m:47.45100m:1:39.07
2.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)1:40.2099014121:42.32
50m:48.26100m:1:42.32
3.Vera DamanTritium SG1:50.6798030401:42.98
50m:47.10100m:1:42.98
4.Jessica BloksDommelbaarzen1:49.4399008741:49.47
50m:52.37100m:1:49.47
5.Nicole RabouDommelbaarzen1:55.0500010601:50.17
50m:51.36100m:1:50.17
6.Britt van ZelstDommelbaarzen2:00.5998050021:54.48
50m:54.16100m:1:54.48
7.Flo BosmansTritium SG1:56.7000001041:55.55
50m:54.34100m:1:55.55
8.Britt WirtzDommelbaarzen1:57.9799022081:57.60
50m:54.45100m:1:57.60
9.Hanna SchamineeNoord Limburg(SG)NT99043942:04.65
50m:59.02100m:2:04.65
10.Isabelle FlintropTritium SG2:10.8000003722:06.94
50m:58.13100m:2:06.94
11.Donja SchutteTritium SG2:06.9699014682:08.74
50m:1:02.15100m:2:08.74
DISCiel HesenNoord Limburg(SG)NT00013782:07.80
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMJoyce RabouDommelbaarzen1:44.649801892


Programmanr. 3
17-1-2010 - 14:20
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cristhian van SchijndelDzt'6238.73980013137.80
2.Ramón PleijersDommelbaarzen38.22980201338.26
3.Sieb WesselingTritium SG40.83980048941.49FJ 1
4.Joris te BooyDommelbaarzen44.28990153541.49FJ 2
5.Jorn VogelaarDzt'6242.62980066343.31
6.Max PetersDommelbaarzen50.29990312346.51
7.Owen EbskampNoord Limburg(SG)47.62980289146.96
8.Ruben HermsenTritium SG52.16980316947.80
9.Joppe BosmansTritium SG52.36980327550.23
10.Wouter de GrootNoord Limburg(SG)51.59000225351.16
11.Rik CillessenTritium SG53.70000059953.17
12.Dahli KoskampTritium SGNT00009631:11.19
AFGEMMarc BerendsDommelbaarzen51.569803815


Programmanr. 4
17-1-2010 - 14:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)1:15.6496030981:12.70
50m:35.64100m:1:12.70
2.Els van GemertDzt'621:25.1797028781:21.14
50m:40.32100m:1:21.14
3.Amy van BerkelDommelbaarzen1:24.7096036421:21.87
50m:39.06100m:1:21.87
4.Eva van de KerkhofDzt'621:27.0297030921:22.29
50m:39.95100m:1:22.29
5.Christa SchuivensTritium SG1:22.9596037301:22.60
50m:40.10100m:1:22.60
6.Manon BartenTritium SG1:27.3397014521:23.31
50m:39.97100m:1:23.31
7.Ylva HendriksDommelbaarzen1:23.5997040121:24.26
50m:40.91100m:1:24.26
8.Mandy StevensDzt'621:26.4997028661:24.90
50m:41.24100m:1:24.90
9.Emmely ToonenTritium SG1:27.9896033741:26.47
50m:42.53100m:1:26.47
10.Sarah BosNoord Limburg(SG)1:27.1397009181:26.76
50m:42.02100m:1:26.76
11.Lotte WijnenTritium SG1:32.9297051041:30.49
50m:44.42100m:1:30.49
12.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)1:28.4597013741:31.68
50m:44.96100m:1:31.68
13.Willeke PasTritium SG1:37.2896037021:36.00
14.Joël HovenNoord Limburg(SG)1:38.2897048161:37.45
50m:47.51100m:1:37.45
15.Floortje ElemansTritium SG1:52.3896047981:50.38
50m:53.26100m:1:50.38


Programmanr. 5
17-1-2010 - 14:30
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nanno VamosNoord Limburg(SG)3:33.9496048793:36.36
50m:47.74100m:1:43.42200m:3:36.36
2.Hugo v. IerselNoord Limburg(SG)3:56.0997022873:41.86
50m:49.13100m:1:46.32200m:3:41.86
3.Mark SmitsDzt'624:05.1496025253:50.36
50m:50.83100m:1:49.83200m:3:50.36


Programmanr. 6
17-1-2010 - 14:35
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Teun StrijboschTritium SG1:24.1596030411:20.20
50m:37.58100m:1:20.20
2.Teun van HoutertDommelbaarzen1:30.8696030651:30.20
50m:42.60100m:1:30.20
3.Luke van HamondDommelbaarzen1:40.0596009451:35.13
50m:44.37100m:1:35.13
4.Frans PeijnenburgDommelbaarzen1:46.6296020171:38.13
50m:47.20100m:1:38.13
5.Jim Luca WiddershovenDommelbaarzen1:43.9996030671:39.92
50m:46.76100m:1:39.92
6.Daniel van DijkTritium SG1:41.2397015771:41.58
50m:46.27100m:1:41.58
7.Dewin JansenTritium SG1:46.3997038811:44.45
50m:47.60100m:1:44.45
8.Paul FlintropTritium SG1:48.1097013051:51.22
50m:51.13100m:1:51.22


Programmanr. 7
17-1-2010 - 14:40
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa DreesensNoord Limburg(SG)28.07910579829.00
2.Chantal WillemsTritium SG30.81910548231.26
3.Wilma ScheepersTritium SG33.50880383632.83
4.Chantal van HerpenDzt'6233.14900816433.09
5.Juliska PeijnenburgDommelbaarzen32.10900289233.36FJ 1
6.Ananda VeugenDzt'6232.10950207033.36FJ 2
7.Silvia VoustenNoord Limburg(SG)34.12900406834.92
8.Naomi FeiderTritium SG34.79910795635.73
9.Lisa KoolenDzt'6236.36950207236.59
10.Denise PeetersNoord Limburg(SG)35.27940641836.67
11.Anick SpiekermannDommelbaarzen36.80880410837.37
12.Julia HuveneersDommelbaarzen38.37910629038.58


Programmanr. 8
17-1-2010 - 14:45
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe WisseDzt'622:19.4789036452:25.11
50m:33.89100m:1:11.42200m:2:25.11
2.Jelle BeerensDommelbaarzen2:30.0786001592:28.42
50m:33.23100m:1:11.13200m:2:28.42
3.Wietse BeerensDommelbaarzen2:33.9287001592:33.84
50m:34.41100m:1:13.53200m:2:33.84
4.Job v. DuijnhovenNoord Limburg(SG)2:44.0288008872:44.06
50m:35.92100m:1:16.94200m:2:44.06
5.Dirk FilippiniDzt'622:38.9085035592:44.28
50m:37.13100m:1:19.57200m:2:44.28
6.Jelte SchuurmansTritium SG2:58.1891048412:52.32
50m:40.20100m:1:24.57200m:2:52.32
7.Joppe SchuurmansTritium SG2:56.6789054472:52.92
50m:39.64100m:1:24.89200m:2:52.92
8.Bart MaasTritium SG2:58.4992051392:54.43
50m:38.86100m:1:23.68200m:2:54.43
9.Jelmer v. DijkNoord Limburg(SG)NT90006532:55.12
50m:37.15100m:1:21.18200m:2:55.12
10.Leon HendriksNoord Limburg(SG)NT91069752:57.27
50m:39.15100m:1:22.52200m:2:57.27
11.Paul KoeslagDommelbaarzen3:01.7784012353:14.45
50m:41.89100m:1:30.95200m:3:14.45


Programmanr. 9
17-1-2010 - 14:50
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim LoeffenTritium SG1:00.3294034321:01.11
50m:29.17100m:1:01.11
2.Vera VinkenDzt'621:04.3994019281:05.06
50m:30.95100m:1:05.06
3.Vera HendriksNoord Limburg(SG)1:03.4594052701:06.02
50m:31.80100m:1:06.02
4.Minke JanssenNoord Limburg(SG)1:05.0694008301:06.28
50m:31.91100m:1:06.28
5.Charessa FeiderTritium SG1:08.3694043401:09.48
50m:32.33100m:1:09.48
6.Suzan van MaanenDommelbaarzen1:29.9094027061:11.31
50m:34.19100m:1:11.31
7.Esther KrielaartDommelbaarzen1:09.4894040541:11.39
50m:34.00100m:1:11.39
8.Liza van CalisDzt'621:10.5494003821:12.04
50m:35.10100m:1:12.04
9.Vanessa van SchijndelDzt'621:11.6695004001:12.23
50m:34.95100m:1:12.23
10.Hildy SiroenTritium SG1:16.1595021541:14.96
50m:35.23100m:1:14.96
11.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)1:17.7094069161:15.89
50m:35.16100m:1:15.89
12.Claudia BloksDommelbaarzen1:08.9395018781:16.08
50m:36.17100m:1:16.08
13.Lisa PeetersNoord Limburg(SG)1:18.2395031361:16.21
50m:35.49100m:1:16.21
14.Lisette van de SteegTritium SG1:21.3894002561:17.13
50m:36.20100m:1:17.13
15.Pety ViguursDommelbaarzen1:23.7395061181:18.91
50m:37.76100m:1:18.91
16.Naomi van SoestNoord Limburg(SG)1:33.9596053561:33.55
50m:42.68100m:1:33.55
AFGEMEvi ScholsNoord Limburg(SG)1:23.679602912


Programmanr. 10
17-1-2010 - 14:55
Jongens, 400m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Programmanr. 11
17-1-2010 - 14:55
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loek van HoutertDommelbaarzen2:32.2495045152:28.89
50m:30.60200m:2:28.89
2.Ted ReniersDommelbaarzen2:34.2294005192:35.14
50m:34.17200m:2:35.14
3.Dieder SchuurmansTritium SG2:37.4295004472:37.69
50m:33.86200m:2:37.69
4.Alex BosNoord Limburg(SG)2:48.5495012732:46.93
50m:36.74200m:2:46.93
5.Koen SeurenTritium SG3:10.5694010132:48.59
50m:36.28200m:2:48.59
6.Sander BartenTritium SG3:07.8694018992:50.29
50m:34.23200m:2:50.29
7.Koen NuchelmansDommelbaarzen2:56.2795017612:55.32
50m:38.07200m:2:55.32
8.Christian v. IerselNoord Limburg(SG)3:03.4994042172:59.44
50m:37.70200m:2:59.44
9.Karim El SammanTritium SGNT95057073:06.21
50m:35.92200m:3:06.21
DISNick WientjensNoord Limburg(SG)2:56.6095036912:51.86
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:35.82200m:2:51.86
AFGEMStan GorreeNoord Limburg(SG)2:44.199401325
AFGEMJeffrey SwiersDzt'622:46.869403685


Programmanr. 12
17-1-2010 - 15:05
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Agaath BontDommelbaarzen2:44.4492046882:46.73
50m:35.89200m:2:46.73
2.Petra SchuivensTritium SG2:45.8693050362:52.54
50m:37.07200m:2:52.54
3.Shauny FeiderTritium SG2:51.1693059402:52.94
50m:37.34200m:2:52.94
4.Melissa van de SteegTritium SG2:49.0792024442:53.66
50m:37.16200m:2:53.66
5.Lisa van EwijkDommelbaarzen2:58.2092048402:54.42
50m:36.51200m:2:54.42
6.Lisanne de GraefDzt'622:54.7393069542:55.04
50m:36.89200m:2:55.04
7.Kelly AgterbergNoord Limburg(SG)2:53.1992048822:58.20
50m:36.05200m:2:58.20
8.Manouk van MaanenDommelbaarzen3:04.3092043243:03.10
50m:37.36200m:3:03.10
9.Manon VerrijtDzt'622:52.9992048063:03.11
50m:39.46200m:3:03.11
10.Elske EikholtTritium SG3:07.3893050323:05.66
50m:39.56200m:3:05.66
11.Raissa NuchelmansDommelbaarzen3:00.3493050983:07.39
50m:41.54200m:3:07.39
12.Lori LeenenNoord Limburg(SG)3:02.1793050603:09.54
50m:39.60200m:3:09.54
13.Simone ScholtenDzt'623:00.6092051643:09.73
50m:40.02200m:3:09.73


Programmanr. 13
17-1-2010 - 15:15
Jongens, 200m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Programmanr. 14
17-1-2010 - 15:15
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)59.8992002491:00.89
50m:28.45100m:1:00.89
2.Mart HendriksTritium SG1:04.5193040791:02.95
50m:28.13100m:1:02.95
3.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)1:00.9893018171:03.16
50m:28.89100m:1:03.16
4.Rick van HamondDommelbaarzen1:07.2292058731:06.79
50m:30.76100m:1:06.79
5.Simon van den BroekTritium SG1:13.8293023831:08.67
50m:31.00100m:1:08.67
6.Luuk van DoremalenDommelbaarzen1:14.7593034871:08.71
50m:37.67100m:1:08.71
7.Tristan BronDzt'621:06.6793011311:10.37
50m:31.65100m:1:10.37
8.Joey SmitsDzt'621:11.5793060291:10.65
50m:32.49100m:1:10.65
9.Jelle DikkerDommelbaarzen1:16.5092052031:11.59
50m:32.33100m:1:11.59
10.Thijs QuaedvliegNoord Limburg(SG)1:12.1692041291:16.02
50m:34.26100m:1:16.02
11.Barrie PalsTritium SG1:39.4892020131:17.55
50m:34.46100m:1:17.55
12.Ogi BabicTritium SG1:30.6793062251:23.30
50m:34.58100m:1:23.30
13.Rens MahlerTritium SG1:25.5792064111:25.29
50m:36.42100m:1:25.29


Programmanr. 15
17-1-2010 - 15:20
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa DreesensNoord Limburg(SG)2:32.0091057982:26.70
50m:34.33100m:1:11.64200m:2:26.70
2.Femke HendrikxDzt'622:33.8088016982:30.86
50m:34.73100m:1:12.67200m:2:30.86
3.Bernadette VerstegenNoord Limburg(SG)NT91078782:36.52
50m:37.19100m:1:16.32200m:2:36.52
4.Merel SiroenTritium SG2:38.0588040062:43.04
50m:38.36100m:1:18.68200m:2:43.04
5.Anick SpiekermannDommelbaarzen2:50.8188041082:54.80
50m:41.70100m:1:25.76200m:2:54.80
6.Chantal van HerpenDzt'622:57.6490081642:55.78
50m:42.18100m:1:26.46200m:2:55.78
7.Ananda VeugenDzt'622:49.4795020702:56.34
50m:41.78100m:1:26.77200m:2:56.34
8.Julie ThomassenTritium SG2:42.5388042782:56.76
50m:41.26100m:1:25.60200m:2:56.76
9.Juliska PeijnenburgDommelbaarzen2:49.5890028922:58.89
50m:41.80100m:1:26.77200m:2:58.89
10.Naomi FeiderTritium SG2:54.7491079563:08.45
50m:43.10100m:1:31.13200m:3:08.45
DISFrancine VerkuijlenDommelbaarzenNT8907320
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISWilma ScheepersTritium SGNT88038362:39.21
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:37.02100m:1:17.02200m:2:39.21
AFGEMEllen ReniersDommelbaarzen3:05.439106288


Programmanr. 16
17-1-2010 - 15:35
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe WisseDzt'6252.45890364553.51
50m:25.42100m:53.51
2.Bram WisseDzt'6252.23850303555.70
50m:27.90100m:55.70
3.Wietse BeerensDommelbaarzen55.40870015956.78
50m:27.09100m:56.78
4.Bas BerndesTritium SG57.57890021757.20
50m:27.20100m:57.20
5.Jelle BeerensDommelbaarzen55.84860015957.79
50m:28.06100m:57.79
6.Ruud StoffelsDzt'6257.00840216958.65
50m:28.18100m:58.65
7.Ronald VullingsTritium SG54.60870365558.66
50m:27.36100m:58.66
8.Mark EffingTritium SG58.28860076159.61
50m:28.17100m:59.61
9.Fernando de LeonNoord Limburg(SG)59.3582024611:02.59
50m:29.66100m:1:02.59
10.Rob ArtsNoord Limburg(SG)1:06.0688050051:04.20
50m:31.30100m:1:04.20
11.Marijn VerstappenDzt'621:00.7090030551:04.33
50m:30.37100m:1:04.33
12.Erik de BoerNoord Limburg(SG)1:06.3091069731:07.16
50m:31.70100m:1:07.16
13.Paul KoeslagDommelbaarzen1:05.5484012351:08.89
50m:32.29100m:1:08.89
14.Brayen JanzNoord Limburg(SG)1:45.4896048891:30.89
50m:40.79100m:1:30.89
AFGEMLeon HendriksNoord Limburg(SG)1:01.589106975
AFGEMJelmer v. DijkNoord Limburg(SG)58.769000653


Programmanr. 17
17-1-2010 - 15:40
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fenne VervoortNoord Limburg(SG)39.42980291640.51
2.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)39.19990141240.92
3.Flo BosmansTritium SG48.25000010445.77
4.Jessica BloksDommelbaarzen46.51990087446.70
5.Nicole RabouDommelbaarzen47.04000106046.83
6.Vera DamanTritium SG46.86980304048.57
7.Britt WirtzDommelbaarzen48.86990220849.02
8.Britt van ZelstDommelbaarzen51.04980500249.36
9.Hanna SchamineeNoord Limburg(SG)NT990439457.03FJ 1
10.Isabelle FlintropTritium SG56.48000037257.03FJ 2
11.Donja SchutteTritium SG57.04990146859.07
DISCiel HesenNoord Limburg(SG)1:02.9000013781:03.11
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMJoyce RabouDommelbaarzen40.159801892


Programmanr. 18
17-1-2010 - 15:45
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cristhian van SchijndelDzt'621:37.0898001311:32.36
50m:43.02100m:1:32.36
2.Ramón PleijersDommelbaarzen1:36.7898020131:36.60
50m:45.67100m:1:36.60
3.Joris te BooyDommelbaarzen1:41.7399015351:41.66
50m:48.13100m:1:41.66
4.Max PetersDommelbaarzen1:50.5099031231:47.73
50m:51.20100m:1:47.73
5.Sieb WesselingTritium SG1:46.8098004891:52.02
50m:52.92100m:1:52.02
6.Jorn VogelaarDzt'621:55.2598006631:53.41
50m:53.18100m:1:53.41
7.Owen EbskampNoord Limburg(SG)1:58.6698028911:59.92
50m:54.29100m:1:59.92
8.Ruben HermsenTritium SG2:04.5598031692:01.14
9.Joppe BosmansTritium SG2:00.0698032752:04.64
50m:59.70100m:2:04.64
10.Rik CillessenTritium SGNT00005992:07.31
DISWouter de GrootNoord Limburg(SG)2:06.2100022532:12.23
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:00.92100m:2:12.23
DISDahli KoskampTritium SGNT00009632:38.48
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:13.29100m:2:38.48
AFGEMMarc BerendsDommelbaarzen2:04.789803815


Programmanr. 19
17-1-2010 - 15:50
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)3:22.1696030983:25.14
50m:45.11100m:1:38.11200m:3:25.14
2.Mandy StevensDzt'623:19.7697028663:32.02
50m:47.07100m:1:41.82200m:3:32.02
3.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)3:29.3197013743:34.12
50m:48.69100m:1:43.13200m:3:34.12
4.Eva van de KerkhofDzt'624:01.0397030923:42.30
50m:51.02100m:1:48.42200m:3:42.30
5.Els van GemertDzt'623:50.1097028783:46.42
50m:51.54100m:1:50.00200m:3:46.42
6.Joël HovenNoord Limburg(SG)4:20.1297048164:06.25
50m:53.56100m:1:57.18200m:4:06.25


Programmanr. 20
17-1-2010 - 15:55
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Emmely ToonenTritium SG1:26.9596033741:25.86
50m:40.54100m:1:25.86
2.Amy van BerkelDommelbaarzen1:33.8796036421:33.00
50m:43.80100m:1:33.00
3.Christa SchuivensTritium SG1:33.9596037301:34.82
50m:44.36100m:1:34.82
4.Ylva HendriksDommelbaarzen1:38.0897040121:36.20
50m:45.54100m:1:36.20
5.Manon BartenTritium SG1:37.2697014521:40.57
50m:47.02100m:1:40.57
6.Lotte WijnenTritium SG1:49.6997051041:41.82
50m:48.29100m:1:41.82
7.Willeke PasTritium SG1:54.2996037021:53.89
50m:52.04100m:1:53.89
8.Floortje ElemansTritium SG2:10.9296047982:01.58
50m:56.90100m:2:01.58


Programmanr. 21
17-1-2010 - 16:00
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jim Luca WiddershovenDommelbaarzen1:17.2196030671:13.95
50m:35.92100m:1:13.95
2.Teun StrijboschTritium SG1:19.7696030411:14.89
50m:36.07100m:1:14.89
3.Teun van HoutertDommelbaarzen1:17.8996030651:16.33
50m:37.45100m:1:16.33
4.Luke van HamondDommelbaarzen1:20.8696009451:18.02
50m:37.60100m:1:18.02
5.Daniel van DijkTritium SG1:21.5497015771:20.48
50m:39.42100m:1:20.48
6.Mark SmitsDzt'621:28.7896025251:23.70
50m:40.29100m:1:23.70
7.Frans PeijnenburgDommelbaarzen1:27.6496020171:28.72
50m:42.30100m:1:28.72
8.Nanno VamosNoord Limburg(SG)1:34.8996048791:32.84
50m:43.35100m:1:32.84
9.Dewin JansenTritium SG1:42.8997038811:40.36
50m:47.26100m:1:40.36
10.Paul FlintropTritium SG1:41.9597013051:47.36
50m:51.82100m:1:47.36
DISHugo v. IerselNoord Limburg(SG)1:30.9297022871:29.48
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:43.67100m:1:29.48


Programmanr. 22
17-1-2010 - 16:05
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke HendrikxDzt'6258.40880169859.36
50m:27.89100m:59.36
2.Chantal WillemsTritium SG1:02.5191054821:03.92
50m:30.30100m:1:03.92
3.Bernadette VerstegenNoord Limburg(SG)1:02.4391078781:04.66
50m:31.14100m:1:04.66
4.Chantal van HerpenDzt'621:03.9190081641:05.70
50m:31.91100m:1:05.70
5.Merel SiroenTritium SG1:01.3888040061:06.51
50m:31.61100m:1:06.51
6.Bianca VullingsTritium SGNT85031261:07.95
50m:31.80100m:1:07.95
7.Juliska PeijnenburgDommelbaarzen1:05.7190028921:08.26
50m:33.30100m:1:08.26
8.Elodie SiroenTritium SG1:07.5090034141:08.39
50m:32.60100m:1:08.39
9.Denise PeetersNoord Limburg(SG)1:07.5094064181:09.75
50m:33.77100m:1:09.75
10.Anick SpiekermannDommelbaarzenNT88041081:11.64
50m:33.54100m:1:11.64
11.Julie ThomassenTritium SG1:03.8188042781:11.73
50m:34.36100m:1:11.73
12.Lisa KoolenDzt'621:10.6695020721:12.92
50m:34.54100m:1:12.92
13.Julia HuveneersDommelbaarzen1:12.0091062901:14.38
50m:34.94100m:1:14.38
14.Sarah BosNoord Limburg(SG)1:18.5097009181:20.57
50m:38.60100m:1:20.57
15.Naomi van SoestNoord Limburg(SG)1:33.9596053561:36.67
50m:43.70100m:1:36.67
DISYael HopmanTritium SG1:12.479103708
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


Programmanr. 23
17-1-2010 - 16:15
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bram WisseDzt'6226.38850303527.23
2.Wietse BeerensDommelbaarzen27.55870015927.89
3.Jelle BeerensDommelbaarzen28.80860015928.36
4.Bas BerndesTritium SG27.73890021728.48
5.Job v. DuijnhovenNoord Limburg(SG)28.26880088728.70
6.Mark EffingTritium SG28.57860076129.33
7.Dirk FilippiniDzt'6228.39850355929.47
8.Ronald VullingsTritium SG28.07870365530.00
9.Jelmer v. DijkNoord Limburg(SG)29.15900065330.10
10.Erik de BoerNoord Limburg(SG)31.66910697331.88
11.Ruud StoffelsDzt'6231.97840216932.60
12.Rob ArtsNoord Limburg(SG)33.86880500533.29
13.Paul KoeslagDommelbaarzen32.24840123533.39
14.Marijn VerstappenDzt'6232.80900305534.64
DISFernando de LeonNoord Limburg(SG)28.948202461
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMLeon HendriksNoord Limburg(SG)30.199106975


Programmanr. 24
17-1-2010 - 16:15
Meisjes, 400m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Programmanr. 25
17-1-2010 - 16:15
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim LoeffenTritium SG2:39.9394034322:32.71
50m:32.14200m:2:32.71
2.Minke JanssenNoord Limburg(SG)2:38.5294008302:40.80FJ 1
50m:35.42200m:2:40.80
3.Sahar HamamDzt'622:36.1894054122:40.80FJ 2
50m:34.02200m:2:40.80
4.Charessa FeiderTritium SG2:53.5194043402:52.95
50m:36.93200m:2:52.95
5.Vanessa van SchijndelDzt'622:55.9295004002:55.16
50m:37.80200m:2:55.16
6.Esther KrielaartDommelbaarzen2:55.1794040542:57.07
50m:38.20200m:2:57.07
7.Vera VinkenDzt'622:49.8294019282:57.57
50m:39.04200m:2:57.57
8.Liza van CalisDzt'622:57.9294003823:01.18
50m:39.49200m:3:01.18
9.Vera HendriksNoord Limburg(SG)2:45.9994052703:01.95
50m:36.89200m:3:01.95
10.Suzan van MaanenDommelbaarzen3:13.3694027063:06.70
50m:38.80200m:3:06.70
11.Claudia BloksDommelbaarzen2:58.6695018783:08.10
50m:42.07200m:3:08.10
12.Hildy SiroenTritium SG3:10.3695021543:09.20
50m:40.95200m:3:09.20
13.Lisa PeetersNoord Limburg(SG)3:11.0395031363:15.78
50m:40.73200m:3:15.78
14.Pety ViguursDommelbaarzen3:26.7095061183:19.22
50m:42.47200m:3:19.22
15.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)NT94069163:19.82
50m:45.80200m:3:19.82
16.Lisette van de SteegTritium SG3:22.5194002563:23.20
50m:47.00200m:3:23.20


Programmanr. 26
17-1-2010 - 16:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loek van HoutertDommelbaarzen59.86950451559.16
50m:29.07100m:59.16
2.Ted ReniersDommelbaarzen1:01.0494005191:00.76
50m:29.51100m:1:00.76
3.Dieder SchuurmansTritium SG1:01.7995004471:01.20
50m:29.45100m:1:01.20
4.Koen SeurenTritium SG1:05.7994010131:04.70
50m:30.29100m:1:04.70
5.Nick WientjensNoord Limburg(SG)1:05.2395036911:04.92
50m:30.85100m:1:04.92
6.Koen NuchelmansDommelbaarzen1:10.2995017611:07.10
50m:31.51100m:1:07.10
7.Sander BartenTritium SG1:06.0794018991:08.02
50m:31.67100m:1:08.02
8.Alex BosNoord Limburg(SG)1:08.2595012731:08.19
50m:32.02100m:1:08.19
9.Christian v. IerselNoord Limburg(SG)1:13.1294042171:10.82
50m:32.82100m:1:10.82
10.Karim El SammanTritium SGNT95057071:12.51
50m:33.62100m:1:12.51
11.Brayen JanzNoord Limburg(SG)1:45.4896048891:35.42
50m:43.02100m:1:35.42
AFGEMStan GorreeNoord Limburg(SG)1:02.879401325
AFGEMJeffrey SwiersDzt'621:05.159403685


Programmanr. 27
17-1-2010 - 16:35
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Programmanr. 28
17-1-2010 - 16:35
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa van EwijkDommelbaarzen1:18.8692048401:20.22
50m:36.32100m:1:20.22
2.Petra SchuivensTritium SG1:18.6493050361:21.51
50m:36.64100m:1:21.51
3.Manouk van MaanenDommelbaarzen1:20.3992043241:21.61
50m:37.19100m:1:21.61
4.Kelly AgterbergNoord Limburg(SG)1:21.6192048821:22.26
50m:35.70100m:1:22.26
5.Agaath BontDommelbaarzen1:19.8992046881:22.57
50m:36.42100m:1:22.57
6.Lisanne de GraefDzt'621:17.4593069541:22.61
50m:37.64100m:1:22.61
7.Melissa van de SteegTritium SG1:20.0292024441:24.76
50m:38.92100m:1:24.76
8.Shauny FeiderTritium SG1:22.6793059401:26.02
50m:38.54100m:1:26.02
9.Elske EikholtTritium SG1:27.5693050321:27.57
50m:40.32100m:1:27.57
10.Manon VerrijtDzt'621:24.0092048061:30.85
50m:41.11100m:1:30.85
11.Raissa NuchelmansDommelbaarzen1:25.5893050981:31.17
50m:40.95100m:1:31.17
12.Lori LeenenNoord Limburg(SG)1:26.2693050601:33.16
50m:41.95100m:1:33.16
13.Simone ScholtenDzt'621:29.9792051641:35.16
50m:42.00100m:1:35.16
AFGEMEvi ScholsNoord Limburg(SG)1:38.029602912


Programmanr. 29
17-1-2010 - 16:40
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)2:18.6592002492:17.13
50m:29.10200m:2:17.13
2.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)2:23.4193018172:25.10
50m:29.07200m:2:25.10
3.Luuk van DoremalenDommelbaarzen2:26.0793034872:25.28
50m:30.94200m:2:25.28
4.Mart HendriksTritium SG2:28.0993040792:26.23
50m:29.51200m:2:26.23
5.Rick van HamondDommelbaarzen2:28.4692058732:29.39
50m:31.07200m:2:29.39
6.Tristan BronDzt'622:40.9593011312:36.42
50m:31.51200m:2:36.42
7.Barrie PalsTritium SG3:01.9292020132:37.00
50m:32.95200m:2:37.00
8.Joey SmitsDzt'622:36.3593060292:39.53
50m:32.18200m:2:39.53
9.Jelle DikkerDommelbaarzen2:48.7392052032:39.86
50m:32.97200m:2:39.86
10.Thijs QuaedvliegNoord Limburg(SG)2:44.4592041292:46.48
50m:35.16200m:2:46.48
11.Ogi BabicTritium SGNT93062252:53.41
50m:35.60200m:2:53.41
12.Rens MahlerTritium SG2:52.9592064112:57.36
50m:36.70200m:2:57.36
DISSimon van den BroekTritium SG2:53.0293023832:36.82
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:31.57200m:2:36.82


Programmanr. 30
17-1-2010 - 16:50
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa DreesensNoord Limburg(SG)2:50.2191057982:40.64
50m:36.39100m:1:16.89200m:2:40.64
2.Femke HendrikxDzt'622:46.9488016982:49.70
50m:37.32100m:1:20.07200m:2:49.70
3.Bernadette VerstegenNoord Limburg(SG)3:00.7491078782:59.56
50m:41.21100m:1:26.77200m:2:59.56
4.Chantal WillemsTritium SG3:16.2291054823:12.58
50m:41.81100m:1:30.88200m:3:12.58
5.Yael HopmanTritium SG3:09.8991037083:15.04
50m:42.70100m:1:32.00200m:3:15.04
6.Anick SpiekermannDommelbaarzen3:17.4188041083:15.29
50m:43.39100m:1:33.67200m:3:15.29
7.Bianca VullingsTritium SGNT85031263:17.01
50m:41.59100m:1:31.01200m:3:17.01
8.Ananda VeugenDzt'623:19.2995020703:18.53
50m:44.02100m:1:35.72200m:3:18.53
9.Lisa KoolenDzt'623:18.9495020723:18.54
50m:46.32100m:1:37.02200m:3:18.54
10.Juliska PeijnenburgDommelbaarzenNT90028923:19.95
50m:43.89100m:1:34.58200m:3:19.95
11.Silvia VoustenNoord Limburg(SG)NT90040683:27.61
50m:45.77100m:1:39.11200m:3:27.61
12.Elodie SiroenTritium SG3:19.5190034143:29.32
50m:45.16100m:1:39.29200m:3:29.32
13.Julia HuveneersDommelbaarzen3:24.3191062903:35.89
50m:48.00100m:1:41.89200m:3:35.89
14.Francine VerkuijlenDommelbaarzenNT89073203:42.60
50m:48.10100m:1:43.48200m:3:42.60


Programmanr. 31
17-1-2010 - 17:00
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe WisseDzt'622:11.4289036452:14.60
50m:31.42100m:1:04.39200m:2:14.60
2.Wietse BeerensDommelbaarzen2:15.7087001592:17.39
50m:32.10100m:1:06.67200m:2:17.39
3.Joppe SchuurmansTritium SG2:18.7789054472:19.00
50m:32.60100m:1:07.96200m:2:19.00
4.Jelte SchuurmansTritium SG2:20.6391048412:19.36
50m:32.11100m:1:06.89200m:2:19.36
5.Jelle BeerensDommelbaarzen2:20.0686001592:22.54
50m:32.48100m:1:08.07200m:2:22.54
6.Ruud StoffelsDzt'622:33.4984021692:31.23
50m:36.23100m:1:14.89200m:2:31.23
7.Job v. DuijnhovenNoord Limburg(SG)2:31.5988008872:31.74
50m:35.08100m:1:12.61200m:2:31.74
8.Jelmer v. DijkNoord Limburg(SG)NT90006532:37.26
50m:36.91100m:1:15.68200m:2:37.26
9.Bart MaasTritium SG2:43.0492051392:42.86
50m:35.73100m:1:16.23200m:2:42.86
10.Leon HendriksNoord Limburg(SG)NT91069752:46.32
50m:38.70100m:1:20.15200m:2:46.32
11.Marijn VerstappenDzt'622:51.4490030552:57.89
50m:41.33100m:1:25.70200m:2:57.89
DISDirk FilippiniDzt'622:22.9485035592:24.07
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:34.32200m:2:24.07


Programmanr. 32
17-1-2010 - 17:10
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Programmanr. 33
17-1-2010 - 17:10
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tritium SG 1Tritium SG2:15.052:11.02
Christa Schuivens
Lotte Wijnen
96
97
31.54Manon Barten
Emmely Toonen
97
96
2.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)2:17.022:15.13
Fenne Vervoort
Naomi Euwes
98
97
31.95Sarah Bos
Margot v. Iersel
97
96
AFGEMDommelbaarzen 1Dommelbaarzen2:26.16
Britt van Zelst, Joyce Rabou, Amy van Berkel, Ylva Hendriks


Programmanr. 34
17-1-2010 - 17:10
Jongens, 4 x 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dommelbaarzen 1Dommelbaarzen4:49.314:45.73
Jim Luca Widdershoven
Ted Reniers
96
94
36.231:14.67Loek van Houtert
Teun van Houtert
95
96
2.Tritium SG 1Tritium SG4:50.434:50.10
Dieder Schuurmans
Koen Seuren
95
94
32.701:08.02Sander Barten
Teun Strijbosch
94
96
3.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)5:01.195:22.14
Christian v. Iersel
Alex Bos
94
95
39.061:21.75Nick Wientjens
Nanno Vamos
95
96