Competitie deel 3
Brunssum (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6 en later    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                      Senioren Open
17.01.2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    9:22.28            9:24.27           
        Karin Bongers, 93                          Renske Venner, 90
        Michelle Meusen, 94                        Anneloes Peulen, 85
          2:23.68  9:24.27

  2. RZL 2                         RZL                    9:57.77           10:05.07           
        Majke Van Bommel, 92                       Eveline Mestrom, 88
        Maaike Knops, 94                           Saskia Coolen, 88
          1:10.38  2:34.51 10:05.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                 Junioren 1 en later
17.01.2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Bongers                  RZL                    1:46.84 9802022    1:42.52           
          1:42.52
  2. Myrthe van der Haijden        Brunssum               1:47.20 9801174    1:45.94           
          1:45.94
  3. Erin-Lisa Dalm                Brunssum               1:49.07 9900398    1:48.50           
          1:48.50
  4. Lieke Schors                  RZL                    1:55.00 9802024    1:51.35           
          1:51.35
  5. Merel Knibbeler               Brunssum               2:05.59 9800342    1:53.68           
          1:53.68
  6. Esmee Dietzenbacher           Brunssum               2:08.97 9901986    2:04.54 FJ 1      
          2:04.54
  7. Gaby van Dijk                 Brunssum               2:09.16 9804622    2:04.54 FJ 2      
          2:04.54
  8. Manouk Verstappen             RZL                    2:09.83 9902322    2:14.28           
          2:14.28
 DIS Fannie Schreurs               RZL                    2:11.37 9801112    1:56.26           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:56.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
17.01.2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     Daan Jente                    Brunssum                 41.02 9900277      39.11           
     Vincent de Munter             Brunssum                 41.68 0000181      39.85           
     Lars van der Haijden          Brunssum                 43.74 9900225      44.97           
     Bo Snijders                   RZL                      47.29 0000033      45.33           
     Thijmen Bruist                Brunssum               1:02.39 9802597      45.54           
     Jhamiro Habets                Brunssum                 47.85 9800803      47.70           
     Luc Arnoldussen               Brunssum                 54.16 9900543      49.72           
     Luuk Broens                   RZL                    1:01.47 9802693      53.29           
AFGE Dennis Niemark                Brunssum                 57.56 9800801                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag                  Junioren 3 en later
17.01.2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Klasens                 Brunssum               1:21.22 9604532    1:20.67           
          1:20.67
  2. Janelle van den Heuvel        Brunssum               1:23.50 9700842    1:23.46           
          1:23.46
  3. Celine Smeets                 Brunssum               1:26.94 9703366    1:26.11           
          1:26.11
  4. Ellen Borger                  Brunssum               1:30.22 9600786    1:26.24           
          1:26.24
  5. Tamara Michels                Brunssum               1:27.98 9606236    1:26.33           
          1:26.33
  6. Femke Snijders                RZL                    1:29.33 9700814    1:28.13           
          1:28.13
  7. Mariska Craemers              Brunssum               1:29.42 9700650    1:28.82           
          1:28.82
  8. Veerle Jansen                 RZL                    1:49.22 9700812    1:37.58           
          1:37.58
  9. Kendra Viehmann               Brunssum               1:36.99 9702128    1:38.79           
          1:38.79
 10. Sela de Wolff                 Brunssum               1:45.74 9704266    1:41.11           
          1:41.11
 11. Nienke Teijema                RZL                    1:45.11 9700816    1:42.75           
          1:42.75
 12. Ismay Sonnemans               RZL                    1:40.38 9702694    1:43.33           
          1:43.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                 Junioren 2 en later
17.01.2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                    1:27.98 9602629    1:28.40           
          1:28.40
  2. Ivo Grosveld                  RZL                    1:33.62 9702483    1:31.77           
          1:31.77
  3. Killian von den Hoff          Brunssum               1:33.78 9700013    1:35.47           
          1:35.47
  4. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:40.86 9700075    1:36.82           
          1:36.82
  5. Jordi Knops                   RZL                    1:37.50 9601323    1:38.51           
          1:38.51
  6. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:40.30 9601617    1:40.93           
          1:40.93
  7. Ruben Dietzenbacher           Brunssum               1:55.82 9703259    1:54.85           
          1:54.85
  8. Victor Knibbeler              Brunssum               2:00.84 9700795    1:55.72           
          1:55.72
  9. Joeri Jacobs                  RZL                         NT 9704627    2:00.01           
          2:00.01
 10. Erik Broens                   RZL                    1:56.20 9702481    2:03.61           
          2:03.61
AFGE Jeroen Savelkoul              Brunssum               2:06.74 9602811                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
17.01.2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                      29.67 8502314      30.76           
  2. Ilvy van Grimbergen           RZL                      32.85 8805442      32.29           
  3. Saskia Coolen                 RZL                      33.36 8805440      33.34           
  4. Renske Venner                 RZL                      35.23 9008012      34.69           
  5. Eveline Mestrom               RZL                      34.32 8806342      35.70           
  6. Kelly van Grimbergen          RZL                      36.76 9008016      37.12           
  7. Rianne Ampts                  Brunssum                 38.57 9103930      37.25           
  8. Miranda Bouten                RZL                      37.91 8600490      38.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
17.01.2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin Teley                  RZL                    2:41.54 8906059    2:40.18           
          1:17.12  2:40.18
  2. Stefan Teley                  RZL                    2:44.26 9107153    2:42.63           
          1:17.20  2:42.63
  3. Richard Ricksen               Brunssum               2:45.00 7000841    2:43.87           
          1:19.10  2:43.87
  4. Peter Crijns                  RZL                    2:43.22 8800673    2:44.69 FJ 1      
          1:18.78  2:44.69
  5. Patrick Lemmens               Brunssum               2:42.34 9106101    2:44.69 FJ 2      
          1:17.30  2:44.69
  6. Ruud van Bommel               RZL                    2:45.45 8905181    2:46.58           
          1:19.82  2:46.58
  7. Rico Nemeth                   Brunssum               2:52.22 9004455    2:57.33           
          1:26.57  2:57.33
  8. Marcel Handler                Brunssum               2:52.00 8200617    3:00.40           
          1:24.55  3:00.40
  9. Timo Tabak                    RZL                    2:58.03 8201697    3:03.37           
          1:27.54  3:03.37
 10. Niels van Dalen               RZL                    2:57.70 8906237    3:03.63           
          1:25.18  3:03.63
 11. Bart Coolen                   RZL                    3:07.01 8603865    3:09.42           
          1:32.04  3:09.42
 12. Sander Sloove                 RZL                    3:11.21 8101549    3:21.48           
          1:35.83  3:21.48
 DIS Mark van Melick               RZL                         NT 8503671    3:09.84           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:31.92  3:09.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag                    Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Meusen               RZL                    1:06.20 9400852    1:05.36           
          1:05.36
  2. Maaike Knops                  RZL                    1:05.26 9404018    1:07.18           
          1:07.18
  3. Sharon Schroyen               Brunssum               1:09.07 9502536    1:11.95           
          1:11.95
  4. Marlou Jacobs                 RZL                    1:14.39 9502388    1:13.73           
          1:13.73
  5. Amber Viehmann                Brunssum               1:10.52 9504400    1:13.80           
          1:13.80
  6. Jacqueline Teley              RZL                    1:12.50 9405944    1:14.72           
          1:14.72
  7. Nikki Viehmann                Brunssum               1:21.61 9505606    1:20.49           
          1:20.49
  8. Bo van Dijk                   Brunssum                    NT 9407248    1:51.72           
          1:51.72
AFGE Lisa Borger                   Brunssum               1:11.97 9503194                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag                 Junioren 4 en later
17.01.2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silvan Viehmann               Brunssum               2:38.11 9403763    2:30.59           
          2:30.59
  2. Ken Boonen                    RZL                    2:39.22 9401481    2:31.28           
          2:31.28
  3. Stan Snijders                 RZL                    2:37.20 9500485    2:31.38           
          2:31.38
  4. Tim Sonnemans                 RZL                    3:02.56 9403017    2:45.31           
          2:45.31
  5. Pedro Nemeth                  Brunssum               2:53.64 9401575    2:45.38           
          2:45.38
  6. Bram Jansen                   RZL                    3:01.36 9501695    2:51.62           
          2:51.62
  7. Tom Niemark                   Brunssum                    NT 9502397    2:53.54           
          2:53.54
  8. Jeroen Criens                 RZL                    3:19.97 9403019    3:02.21           
          3:02.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                  Senioren 2 en later
17.01.2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               2:37.50 9600788    2:39.68           
          2:39.68
  2. Karin Bongers                 RZL                    2:43.37 9303800    2:46.01           
          2:46.01
  3. Majke Van Bommel              RZL                    3:05.26 9207738    2:55.67           
          2:55.67
  4. Ankie Meusen                  RZL                    2:56.57 9302180    2:56.00           
          2:56.00
  5. Kiki Nemeth                   Brunssum                    NT 9203448    2:57.54           
          2:57.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag                   Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Borger                  Brunssum               1:05.39 9305183    1:04.71           
          1:04.71
  2. Daan Jansen                   RZL                    1:16.98 9303621    1:16.76           
          1:16.76
 DIS Ruud Bex                      RZL                    1:12.28 9204133                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
17.01.2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                    2:36.05 8502314    2:37.56           
          1:16.66  2:37.56
  2. Ilvy van Grimbergen           RZL                    2:44.28 8805442    2:41.81           
          1:17.53  2:41.81
  3. Miranda Bouten                RZL                    2:52.63 8600490    3:02.39           
          1:25.96  3:02.39
  4. Eveline Mestrom               RZL                    2:52.50 8806342    3:06.54           
          1:31.00  3:06.54
  5. Rianne Ampts                  Brunssum                    NT 9103930    3:18.29           
          1:33.70  3:18.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
17.01.2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Bommel               RZL                      52.09 8905181      53.75           
            53.75
  2. Martin Teley                  RZL                      54.00 8906059      55.32           
            55.32
  3. Stijn Agten                   RZL                      56.25 8700037      58.57           
            58.57
  4. Stefan Teley                  RZL                      57.75 9107153      59.26           
            59.26
  5. DaniŽl Beaujean               Brunssum                 57.12 8302513      59.30           
            59.30
  6. Patrick Lemmens               Brunssum                 56.69 9106101      59.98           
            59.98
  7. Rico Nemeth                   Brunssum                 58.34 9004455    1:00.26           
          1:00.26
  8. Niels van Dalen               RZL                      55.73 8906237    1:00.31           
          1:00.31
  9. Tonie van Wijk                Brunssum               1:00.85 8202019    1:00.66           
          1:00.66
 10. Richard Ricksen               Brunssum                 58.53 7000841    1:01.08           
          1:01.08
 11. Dick Duisters                 RZL                      59.03 9107427    1:01.33           
          1:01.33
 12. Timo Tabak                    RZL                    1:00.02 8201697    1:01.35           
          1:01.35
 13. Bart Coolen                   RZL                    1:02.28 8603865    1:06.73           
          1:06.73
 14. Peter Crijns                  RZL                      53.58 8800673    1:10.40           
          1:10.40
 15. Mark van Melick               RZL                    1:05.35 8503671    1:11.05           
          1:11.05
 16. Sander Sloove                 RZL                    1:10.86 8101549    1:14.98           
          1:14.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag                   Junioren 1 en later
17.01.2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Bongers                  RZL                      42.66 9802022      41.30           
  2. Lieke Schors                  RZL                      43.48 9802024      41.36           
  3. Myrthe van der Haijden        Brunssum                 47.36 9801174      43.60           
  4. Fannie Schreurs               RZL                    1:07.80 9801112      47.56           
  5. Erin-Lisa Dalm                Brunssum                 54.67 9900398      47.67           
  6. Esmee Dietzenbacher           Brunssum                    NT 9901986      50.22           
  7. Merel Knibbeler               Brunssum                 56.12 9800342      50.97           
  8. Gaby van Dijk                 Brunssum                    NT 9804622      53.15           
  9. Manouk Verstappen             RZL                      58.51 9902322      54.24           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 6 en later
17.01.2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:37.00 0000181    1:37.98           
          1:37.98
  2. Daan Jente                    Brunssum               1:44.02 9900277    1:43.48           
          1:43.48
  3. Thijmen Bruist                Brunssum               1:52.13 9802597    1:52.55           
          1:52.55
  4. Lars van der Haijden          Brunssum               1:58.22 9900225    1:57.84           
          1:57.84
  5. Jhamiro Habets                Brunssum               2:00.23 9800803    1:58.71           
          1:58.71
  6. Bo Snijders                   RZL                    1:55.57 0000033    2:01.45           
          2:01.45
  7. Luc Arnoldussen               Brunssum               2:03.42 9900543    2:07.46           
          2:07.46
 DIS Luuk Broens                   RZL                    2:09.73 9802693    2:17.60           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:17.60
AFGE Dennis Niemark                Brunssum               2:02.77 9800801                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag                 Junioren 3 en later
17.01.2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ismay Sonnemans               RZL                    1:34.45 9702694    1:35.84           
          1:35.84
  2. Kendra Viehmann               Brunssum               1:36.45 9702128    1:36.09           
          1:36.09
  3. Janelle van den Heuvel        Brunssum               1:35.29 9700842    1:37.54           
          1:37.54
  4. Femke Snijders                RZL                    1:40.85 9700814    1:38.90           
          1:38.90
  5. Ellen Borger                  Brunssum               1:36.26 9600786    1:39.37           
          1:39.37
  6. Robin Klasens                 Brunssum               1:36.70 9604532    1:40.19           
          1:40.19
  7. Celine Smeets                 Brunssum               1:35.95 9703366    1:44.39           
          1:44.39
  8. Veerle Jansen                 RZL                    1:43.17 9700812    1:45.23           
          1:45.23
  9. Tamara Michels                Brunssum               1:47.60 9606236    1:46.58           
          1:46.58
 10. Mariska Craemers              Brunssum               1:44.32 9700650    1:48.15           
          1:48.15
 11. Sela de Wolff                 Brunssum               1:56.28 9704266    1:54.87           
          1:54.87
 DIS Nienke Teijema                RZL                    1:51.97 9700816    1:56.90           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:56.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag                  Junioren 2 en later
17.01.2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                    1:14.64 9602629    1:17.85           
          1:17.85
  2. Ivo Grosveld                  RZL                    1:26.33 9702483    1:26.61           
          1:26.61
  3. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:28.46 9700075    1:26.99           
          1:26.99
  4. Killian von den Hoff          Brunssum               1:27.68 9700013    1:30.18           
          1:30.18
  5. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:34.32 9601617    1:34.13           
          1:34.13
  6. Jordi Knops                   RZL                    1:33.02 9601323    1:35.69           
          1:35.69
  7. Ruben Dietzenbacher           Brunssum               1:41.31 9703259    1:37.84           
          1:37.84
  8. Victor Knibbeler              Brunssum               1:42.72 9700795    1:47.60           
          1:47.60
  9. Joeri Jacobs                  RZL                    1:54.56 9704627    1:51.43           
          1:51.43
 10. Erik Broens                   RZL                    1:52.49 9702481    1:52.32           
          1:52.32
AFGE Jeroen Savelkoul              Brunssum               1:56.38 9602811                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
17.01.2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                      59.77 8502314    1:01.03           
          1:01.03
  2. Renske Venner                 RZL                    1:02.46 9008012    1:03.87           
          1:03.87
  3. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:05.08 8805442    1:04.98           
          1:04.98
  4. Saskia Coolen                 RZL                    1:04.22 8805440    1:05.68           
          1:05.68
  5. Eveline Mestrom               RZL                    1:05.75 8806342    1:06.62           
          1:06.62
  6. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:12.08 9008016    1:13.69           
          1:13.69
  7. Miranda Bouten                RZL                    1:10.59 8600490    1:13.95           
          1:13.95
AFGE Rianne Ampts                  Brunssum               1:11.44 9103930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                        Senioren Open
17.01.2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Bommel               RZL                      25.98 8905181      27.57           
  2. Niels van Dalen               RZL                      26.98 8906237      28.44           
  3. Stefan Teley                  RZL                      29.05 9107153      29.37           
  4. Stijn Agten                   RZL                      28.32 8700037      29.64           
  5. DaniŽl Beaujean               Brunssum                 29.37 8302513      29.95           
  6. Marcel Handler                Brunssum                 29.77 8200617      30.34 FJ 1      
  7. Richard Ricksen               Brunssum                 29.58 7000841      30.34 FJ 2      
  8. Martin Teley                  RZL                      29.79 8906059      30.56           
  9. Patrick Lemmens               Brunssum                 28.82 9106101      30.87 FJ 1      
 10. Peter Crijns                  RZL                      26.54 8800673      30.87 FJ 2      
 11. Dick Duisters                 RZL                      30.01 9107427      31.62           
 12. Mark van Melick               RZL                      31.32 8503671      32.05           
 13. Bart Coolen                   RZL                      32.18 8603865      33.73           
 14. Timo Tabak                    RZL                      32.40 8201697      34.14           
 15. Sander Sloove                 RZL                      35.73 8101549      39.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag                    Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Meusen               RZL                    2:48.43 9400852    2:43.29           
          2:43.29
  2. Maaike Knops                  RZL                    2:49.84 9404018    2:50.11           
          2:50.11
  3. Sharon Schroyen               Brunssum               2:46.17 9502536    3:01.11           
          3:01.11
  4. Amber Viehmann                Brunssum               2:54.50 9504400    3:01.64           
          3:01.64
  5. Marlou Jacobs                 RZL                    3:04.57 9502388    3:01.90           
          3:01.90
 DIS Jacqueline Teley              RZL                    3:24.10 9405944    3:12.78           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          3:12.78
 DIS Nikki Viehmann                Brunssum               3:23.91 9505606    3:24.65           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          3:24.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag                 Junioren 4 en later
17.01.2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ken Boonen                    RZL                      57.21 9401481      58.12           
            58.12
  2. Silvan Viehmann               Brunssum                 59.26 9403763      59.99           
            59.99
  3. Stan Snijders                 RZL                      59.56 9500485    1:01.65           
          1:01.65
  4. Tim Sonnemans                 RZL                    1:04.95 9403017    1:04.81           
          1:04.81
  5. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:07.92 9401575    1:05.97           
          1:05.97
  6. Tom Niemark                   Brunssum               1:16.11 9502397    1:07.22           
          1:07.22
  7. Bram Jansen                   RZL                    1:11.45 9501695    1:08.94           
          1:08.94
  8. Jeroen Criens                 RZL                    1:14.48 9403019    1:14.93           
          1:14.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag                 Senioren 2 en later
17.01.2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:09.69 9600788    1:12.25           
          1:12.25
  2. Karin Bongers                 RZL                    1:16.14 9303800    1:20.50           
          1:20.50
  3. Majke Van Bommel              RZL                    1:21.34 9207738    1:24.24           
          1:24.24
  4. Ankie Meusen                  RZL                    1:24.64 9302180    1:27.10           
          1:27.10
  5. Kiki Nemeth                   Brunssum                    NT 9203448    1:30.15           
          1:30.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag                    Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Borger                  Brunssum               2:34.13 9305183    2:31.52           
          2:31.52
  2. Daan Jansen                   RZL                    2:42.53 9303621    2:43.21           
          2:43.21
  3. Ruud Bex                      RZL                    2:42.33 9204133    2:49.86           
          2:49.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
17.01.2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilvy van Grimbergen           RZL                    3:00.65 8805442    2:59.40           
          1:25.90  2:59.40
  2. Renske Venner                 RZL                    3:08.96 9008012    3:09.72           
          1:29.86  3:09.72
  3. Anneloes Peulen               RZL                    3:02.38 8502314    3:14.45           
          1:31.86  3:14.45
  4. Kelly van Grimbergen          RZL                    3:19.46 9008016    3:26.37           
          1:39.95  3:26.37
AFGE Rianne Ampts                  Brunssum                    NT 9103930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
17.01.2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Bommel               RZL                    2:15.61 8905181    2:17.68           
          1:07.72  2:17.68
  2. Peter Crijns                  RZL                    2:22.19 8800673    2:21.64           
          1:09.35  2:21.64
  3. Rico Nemeth                   Brunssum               2:19.35 9004455    2:23.48           
          1:09.56  2:23.48
  4. Niels van Dalen               RZL                    2:38.39 8906237    2:36.34           
          1:16.59  2:36.34
  5. Martin Teley                  RZL                    2:40.33 8906059    2:37.49           
          1:15.60  2:37.49
  6. Tonie van Wijk                Brunssum               2:33.41 8202019    2:37.63           
          1:16.94  2:37.63
  7. DaniŽl Beaujean               Brunssum               2:32.19 8302513    2:38.00           
          1:17.22  2:38.00
  8. Stijn Agten                   RZL                    2:38.06 8700037    2:39.54           
          1:17.44  2:39.54
  9. Patrick Lemmens               Brunssum               2:32.10 9106101    2:44.24           
          1:22.12  2:44.24
 10. Stefan Teley                  RZL                    2:37.16 9107153    2:45.93           
          1:19.55  2:45.93
 11. Dick Duisters                 RZL                    2:42.56 9107427    2:47.31           
          1:21.75  2:47.31
 12. Timo Tabak                    RZL                    2:41.68 8201697    2:48.13           
          1:20.68  2:48.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag               Junioren 3 en later
17.01.2010 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brunssum 1                    Brunssum               2:11.93            2:14.76           
        Ellen Borger, 96                           Robin Klasens, 96
        Tamara Michels, 96                         Lisanne Jente, 96
            35.36  2:14.76

  2. Brunssum 2                    Brunssum               2:21.87            2:21.75           
        Mariska Craemers, 97                       Kendra Viehmann, 97
        Janelle van den Heuvel, 97                 Celine Smeets, 97
            36.81  2:21.75

  3. RZL 1                         RZL                    2:23.98            2:21.98           
        Veerle Jansen, 97                          Femke Snijders, 97
        Rian Bongers, 98                           Lieke Schors, 98
            38.02  2:21.98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag               Junioren 4 en later
17.01.2010 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    4:35.90            4:45.53           
        Ken Boonen, 94                             Jeroen Bongers, 96
        Tim Sonnemans, 94                          Stan Snijders, 95
          1:09.98  4:45.53

  2. Brunssum 1                    Brunssum               5:09.09            5:09.15           
        Pedro Nemeth, 94                           Silvan Viehmann, 94
        Killian von den Hoff, 97                   Tom Niemark, 95
          1:11.66  5:09.15

  3. RZL 2                         RZL                    5:45.82            5:48.81           
        Ivo Grosveld, 97                           Bram Jansen, 95
        Jordi Knops, 96                            Jeroen Criens, 94
          1:25.68  5:48.81




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Brunssum