Deel 3 KNZB zwemcompetitie district klasse 1
Boxtel (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren 2 en later
Nr. 401. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Senioren 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 39. Gemengd, 4 x 25m schoolslag, 9 - 11 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                      Senioren open
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BZV 1                         BZV 's-Hertogenbosch   4:06.43            4:04.14           
        Hermie MINKELS, 87                         Raga FLORES, 89
        Bart van der AAR, 89                       Kenny van KRIEKEN, 90

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              4:32.38            4:38.80           
        Bern HOEVEN, 93                            Leon HUIJSMANS, 69
        Stef HOEVEN, 90                            Stefan ENGELS, 92

 DIS De Waalstroom 1               De Waalstroom          4:16.20                    EA        
        EA - Te vroeg overgenomen., 2e zwemmer te vroeg overgenomen
        Tom HAVEKES, 89                            Bryan MEEUWISSEN, 92
        Dirk ZEELTE, 91                            Niek HAVEKES, 86




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Senioren 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Waalstroom 1               De Waalstroom          4:26.73            4:24.29           
        Cindy HENDRIKS, 92                         Rebecca THIJSSEN, 93
        Danielle THIJSSEN, 93                      Kimberley TEUNISSEN, 92

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              4:24.97            4:29.16           
        Tamarah van der PASCH, 94                  Hanneke van der STEEN, 93
        Emma VERHOEVEN, 93                         Jolijn van der SCHOOT, 93

  3. BZV 1                         BZV 's-Hertogenbosch   4:38.23            4:38.80           
        Djuna JOSEPA, 93                           Julie KLEIJZEN, 95
        Julia MARASABESSY, 96                      Arja den BOER, 94

  4. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              4:45.91            4:52.95           
        Robin HILGERDENAAR, 96                     Desiree PELTENBURG, 94
        Melissa van der SCHOOT, 92                 Tessa VISSER, 93





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                   Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 4 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                53.23 0100146      53.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                   Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 4 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                51.32 0100541      47.92           
  2. Stef van BOXTEL               Zegenwerp                57.82 0000323      51.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag                 Junioren 1 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp                49.00 0000614      49.95           
  2. Janneke WOUTERS               BZV 's-Hertogenbosch     52.70 9900932      50.56           
  3. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                48.19 9900992      50.76           
  4. Lisa RAMBACH                  De Waalstroom            55.30 9903652      51.72           
  5. Robin van't HOF               Zegenwerp                54.32 9804192      53.86           
  6. Daphne van NOORDEN            BZV 's-Hertogenbosch     56.45 0002180      54.00           
  7. Lette ALSEMGEEST              Zegenwerp              1:05.11 9903332      55.07           
  8. Kayleigh van BREUGEL          BZV 's-Hertogenbosch     58.30 9901284      55.26 F1        
  8. Dempsy van LIESHOUT           BZV 's-Hertogenbosch     56.02 0000462      55.26 F2        
 10. Gallyon OLDE HENGEL           De Waalstroom          1:05.78 9902926      55.70           
 11. Rixt LETTINGA                 De Waalstroom          1:00.90 9800480      58.00           
 12. Jinte GROEN VAN WETTUM        De Waalstroom            59.32 9902624      59.82           
 13. Anouk HORNMAN                 BZV 's-Hertogenbosch     59.32 0002256      59.86           
 14. Saartje VERMEULEN             BZV 's-Hertogenbosch   1:01.74 9900934    1:01.43           
 DIS Daphne HELSPER                De Waalstroom            59.92 9904100            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Puk de ROIJ                   Zegenwerp                56.54 9802020                      
  NG Renske HORNMAN                BZV 's-Hertogenbosch     54.88 9803562                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 6 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted HUIJSMANS                 Zegenwerp                49.87 9801231      49.23           
  2. Fabian van BEEK               Zegenwerp                46.89 9800635      49.95           
  3. Sander SOMERS                 Zegenwerp                51.86 9900951      50.95           
  4. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                51.67 9801447      51.38           
  5. Jochem KROESE                 De Waalstroom            55.75 9804367      52.60           
  6. Jasper ARENDS                 De Waalstroom            55.00 0001529      53.98           
  7. Okke JANSEN                   De Waalstroom               NT 0002475      54.07           
  8. Pepijn SIX                    Zegenwerp                55.22 9902281      56.29           
  9. Karsten PAARDENKOOPER         De Waalstroom          1:02.43 9902375    1:01.11           
 10. Thijs ARENDS                  De Waalstroom          1:01.74 0001851    1:02.30           
 DIS Gijs MULDER                   BZV 's-Hertogenbosch     55.40 9900747      54.57 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Joost GEERDINK                De Waalstroom               NT 0002467    1:06.59 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag                 Junioren 3 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                36.36 9605190      37.02           
  2. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                37.52 9603628      37.80           
  3. Julia MARASABESSY             BZV 's-Hertogenbosch     39.56 9601820      41.72           
  4. Cedra HORSTINK                De Waalstroom            47.82 9605634      42.89           
  5. Mandy HUIJSMANS               Zegenwerp                44.64 9601546      43.07           
  6. Simone van den ELZEN          BZV 's-Hertogenbosch     44.20 9701980      43.21           
  7. Manon van LITH                Zegenwerp                43.39 9605544      44.29           
  8. Emmeke ARENDS                 De Waalstroom            49.10 9801998      44.48           
  9. Tessa van HELVOIRT            BZV 's-Hertogenbosch     56.64 9702978      57.48           
 10. Anouk VERBERNE                BZV 's-Hertogenbosch        NT 9704638      58.75           
 DIS Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                41.20 9601544            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Iris de ROIJ                  Zegenwerp                50.15 9604722                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                 Junioren 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van EMPEL              Zegenwerp                34.75 9603631      35.73           
  2. Joren den BOER                BZV 's-Hertogenbosch     39.15 9601463      36.46           
  3. Guus VERMEULEN                BZV 's-Hertogenbosch     39.51 9701593      38.02           
  4. Bobby VISSER                  Zegenwerp                38.54 9601437      38.82           
  5. Willem KLEINENDORST           BZV 's-Hertogenbosch     44.10 9602443      40.26           
  6. Bram van HULTEN               Zegenwerp                45.81 9603453      43.52           
  7. Jeppe KOMDEUR                 De Waalstroom            45.23 9604097      45.29           
  8. Niels van den OETELAAR        Zegenwerp                54.51 9700911      48.76           
  9. Jelle VERPLOEGEN              De Waalstroom               NT 9604787      49.29           
 10. Jesse DEENEN                  Zegenwerp                   NT 9704603      55.70           
 DIS Wouter MEEKES                 De Waalstroom               NT 9704049    1:03.89 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag                     Jeugd 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arja den BOER                 BZV 's-Hertogenbosch   1:16.78 9405634    1:16.02           
  2. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:22.80 9403308    1:20.10           
  3. Julie KLEIJZEN                BZV 's-Hertogenbosch   1:22.67 9502958    1:23.29           
  4. Manon BRUIJNS                 De Waalstroom          1:25.81 9502430    1:23.89           
  5. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              1:26.89 9403304    1:32.07           
  6. Fardau LETTINGA               De Waalstroom          1:38.69 9405364    1:36.57           
  7. Merel MEEKES                  De Waalstroom          1:58.86 9506308    1:46.02           
 DIS Hanna ROGELS                  De Waalstroom               NT 9506436    1:47.33 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

  BM Daniela RIITANO               BZV 's-Hertogenbosch   1:35.81 9506092    1:35.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag                  Junioren 4 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan VIERING                  De Waalstroom          1:09.96 9403839    1:10.57           
  2. Diederick GROENEVELD          BZV 's-Hertogenbosch   1:12.62 9502123    1:12.32           
  3. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp              1:17.88 9504127    1:15.86           
  4. Bram BLONK                    De Waalstroom          1:16.37 9502475    1:17.02           
  5. Jeffrey DUIF                  BZV 's-Hertogenbosch   1:16.20 9401365    1:19.30           
  6. Sofian RECHCHAD               BZV 's-Hertogenbosch   1:35.76 9502793    1:33.20           
  7. Sam MIR                       BZV 's-Hertogenbosch   1:58.17 9504341    1:35.02           
  8. Jip DURIEUX                   De Waalstroom          1:47.00 9405639    1:45.32           
 DIS Marco HOOGENRAAD              BZV 's-Hertogenbosch   1:28.20 9503051    1:26.18 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag                  Senioren 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley TEUNISSEN           De Waalstroom            28.36 9201742      29.16           
  2. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                30.42 9303326      30.70           
  3. Jolijn van der SCHOOT         Zegenwerp                31.20 9302278      31.82           
  4. Djuna JOSEPA                  BZV 's-Hertogenbosch     32.56 9304600      32.02           
  5. Melissa van der SCHOOT        Zegenwerp                32.88 9203120      32.95           
  6. Tessa VISSER                  Zegenwerp                32.47 9306452      33.51           
  7. Rebecca THIJSSEN              De Waalstroom            32.67 9307192      33.72           
  8. Laura van REEN                De Waalstroom            35.63 9306300      36.71 F1        
  8. Cindy DUIF                    BZV 's-Hertogenbosch     39.36 9205960      36.71 F2        
  NG Judith van der KNAAP          De Waalstroom            32.73 9406944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag                    Jeugd 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan MEEUWISSEN              De Waalstroom            27.15 9200893      26.42           
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp                26.18 9301773      26.54           
  3. Stefan ENGELS                 Zegenwerp                27.49 9201985      27.70           
  4. Jeroen STRAATMAN              Zegenwerp                30.95 9207041      30.17           
  5. Charlie van AKEN              De Waalstroom            30.91 9205625      30.76           
  6. Jasper VOGELS                 De Waalstroom               NT 9704749      52.35           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                        Senioren open
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda SCHELLEKENS             BZV 's-Hertogenbosch   2:59.75 8803854    2:56.26           
  2. Carlijn VIERING               De Waalstroom          2:58.51 9701142    3:03.42           
  3. Cindy HENDRIKS                De Waalstroom          3:20.64 9207672    3:09.51           
  4. Danielle THIJSSEN             De Waalstroom          3:31.14 9306094    3:12.14           
  5. Michelle BERG                 BZV 's-Hertogenbosch   3:10.62 7800048    3:12.95           
  6. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp              3:06.56 9302280    3:14.25           
  7. Patricia BECKS                Zegenwerp              3:17.60 8705946    3:16.32           
  8. Anita ENGELS                  Zegenwerp              3:21.62 9001016    3:17.51           
  9. Alja HUIBERS                  De Waalstroom          3:29.91 9101352    3:29.36           
 10. Manon JANSEN                  Zegenwerp                   NT 9001738    3:34.48           
AFGE Anne JANSEN                   Zegenwerp              3:20.13 8802054                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                        Senioren open
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dirk ZEELTE                   De Waalstroom          2:30.17 9105911    2:29.42           
  2. Kenny van KRIEKEN             BZV 's-Hertogenbosch   2:39.43 9001675    2:36.23           
  3. Niek HAVEKES                  De Waalstroom          2:36.01 8601127    2:38.23           
  4. Raga FLORES                   BZV 's-Hertogenbosch   2:38.20 8900903    2:40.70           
  5. Remco DRIESSEN                BZV 's-Hertogenbosch   2:42.76 8302627    2:42.58           
  6. Bart van der AAR              BZV 's-Hertogenbosch   2:37.47 8900005    2:47.14           
  7. Leon HUIJSMANS                Zegenwerp              2:48.40 6900441    2:49.51           
  8. Tom HAVEKES                   De Waalstroom          2:52.67 8901119    2:51.79           
  9. Stef HOEVEN                   Zegenwerp              2:49.30 9001223    2:54.00           
 10. Luuk LEERING                  Zegenwerp              2:58.02 8702021    2:56.00           
 11. Martin MARTENS                BZV 's-Hertogenbosch   3:04.20 8702173    3:01.02           
 12. Fons TERSTAPPEN               BZV 's-Hertogenbosch   3:16.97 8905815    3:13.82           
 13. Mike VAES                     BZV 's-Hertogenbosch   3:20.82 9106821    3:14.26           
 14. Guus VERHOEVEN                Zegenwerp              3:41.58 9104629    3:29.95           
  NG Stefan van THIEL              De Waalstroom               NT 8503349                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 4 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                49.98 0100146      48.45           
  2. Maike VERPLOEGEN              De Waalstroom               NT 0102018      57.10           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 4 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                44.64 0100541      44.48           
  2. Stef van BOXTEL               Zegenwerp                54.30 0000323      53.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag                  Junioren 1 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              1:31.48 0000614    1:34.61           
  2. Dempsy van LIESHOUT           BZV 's-Hertogenbosch   1:43.29 0000462    1:40.00           
  3. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              1:35.76 9900992    1:40.60           
  4. Saartje VERMEULEN             BZV 's-Hertogenbosch   1:44.85 9900934    1:40.72           
  5. Janneke WOUTERS               BZV 's-Hertogenbosch   1:45.65 9900932    1:44.16           
  6. Anouk HORNMAN                 BZV 's-Hertogenbosch        NT 0002256    1:51.42           
  7. Kayleigh van BREUGEL          BZV 's-Hertogenbosch   1:59.69 9901284    1:54.48           
  8. Robin van't HOF               Zegenwerp              2:09.01 9804192    1:58.89           
  9. Lette ALSEMGEEST              Zegenwerp              2:06.88 9903332    2:01.26           
 10. Daphne van NOORDEN            BZV 's-Hertogenbosch   2:00.90 0002180    2:03.57           
 11. Gallyon OLDE HENGEL           De Waalstroom          2:33.48 9902926    2:04.07           
 12. Rixt LETTINGA                 De Waalstroom          2:17.94 9800480    2:06.82           
 13. Jinte GROEN VAN WETTUM        De Waalstroom               NT 9902624    2:28.61           
 DIS Daphne HELSPER                De Waalstroom               NT 9904100            RE        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Lisa RAMBACH                  De Waalstroom               NT 9903652    1:43.70 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Puk de ROIJ                   Zegenwerp              1:56.70 9802020                      
  NG Renske HORNMAN                BZV 's-Hertogenbosch   1:54.64 9803562                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag                  Minioren 6 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian van BEEK               Zegenwerp              1:31.31 9800635    1:30.48           
  2. Okke JANSEN                   De Waalstroom               NT 0002475    1:37.29           
  3. Jochem KROESE                 De Waalstroom               NT 9804367    1:38.06           
  4. Sander SOMERS                 Zegenwerp              1:38.32 9900951    1:40.41           
  5. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp              1:44.40 9801447    1:40.82           
  6. Gijs MULDER                   BZV 's-Hertogenbosch   1:49.25 9900747    1:43.67           
  7. Ted HUIJSMANS                 Zegenwerp              1:44.08 9801231    1:43.80           
  8. Pepijn SIX                    Zegenwerp              1:57.10 9902281    1:51.10           
  9. Jasper ARENDS                 De Waalstroom          1:56.51 0001529    1:57.39           
 10. Karsten PAARDENKOOPER         De Waalstroom          2:06.70 9902375    1:59.96           
 11. Thijs ARENDS                  De Waalstroom               NT 0001851    2:00.86           
 DIS Joost GEERDINK                De Waalstroom               NT 0002467    2:09.54 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag                 Junioren 3 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                30.79 9605190      31.64           
  2. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                32.45 9603628      32.64           
  3. Julia MARASABESSY             BZV 's-Hertogenbosch     31.71 9601820      32.91           
  4. Manon van LITH                Zegenwerp                33.58 9605544      33.62           
  5. Simone van den ELZEN          BZV 's-Hertogenbosch     34.95 9701980      33.78           
  6. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                34.56 9601544      35.32           
  7. Mandy HUIJSMANS               Zegenwerp                36.33 9601546      35.36           
  8. Cedra HORSTINK                De Waalstroom            37.42 9605634      36.82           
  9. Emmeke ARENDS                 De Waalstroom            40.46 9801998      39.42           
 10. Tessa van HELVOIRT            BZV 's-Hertogenbosch     45.00 9702978      43.93           
 11. Anouk VERBERNE                BZV 's-Hertogenbosch     43.95 9704638      45.60           
AFGE Iris de ROIJ                  Zegenwerp                39.25 9604722                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag                 Junioren 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van EMPEL              Zegenwerp                29.73 9603631      29.86           
  2. Willem KLEINENDORST           BZV 's-Hertogenbosch     29.75 9602443      30.19           
  3. Guus VERMEULEN                BZV 's-Hertogenbosch     35.58 9701593      32.64           
  4. Bobby VISSER                  Zegenwerp                32.60 9601437      33.10           
  5. Jeppe KOMDEUR                 De Waalstroom            37.49 9604097      35.28           
  6. Jelle VERPLOEGEN              De Waalstroom            50.29 9604787      35.81           
  7. Bram van HULTEN               Zegenwerp                36.11 9603453      36.29           
  8. Joren den BOER                BZV 's-Hertogenbosch     38.57 9601463      36.88           
  9. Niels van den OETELAAR        Zegenwerp                37.86 9700911      37.39           
 10. Jesse DEENEN                  Zegenwerp                43.33 9704603      42.67           
 11. Wouter MEEKES                 De Waalstroom            54.10 9704049      47.26           
 12. Jasper VOGELS                 De Waalstroom               NT 9704749      55.66           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag                    jeugd 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arja den BOER                 BZV 's-Hertogenbosch   2:43.27 9405634    2:40.26           
  2. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              2:55.16 9403308    2:49.15           
  3. Julie KLEIJZEN                BZV 's-Hertogenbosch   2:59.64 9502958    2:55.89           
  4. Manon BRUIJNS                 De Waalstroom          3:05.42 9502430    3:03.98           
  5. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              3:02.23 9403304    3:07.91           
  6. Fardau LETTINGA               De Waalstroom          3:19.42 9405364    3:15.24           
  7. Merel MEEKES                  De Waalstroom               NT 9506308    3:34.36           
  8. Hanna ROGELS                  De Waalstroom               NT 9506436    3:57.53           

  BM Daniela RIITANO               BZV 's-Hertogenbosch   3:37.82 9506092    3:17.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag                 Junioren 4 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan VIERING                  De Waalstroom          2:29.71 9403839    2:30.73           
  2. Diederick GROENEVELD          BZV 's-Hertogenbosch   2:37.70 9502123    2:38.22           
  3. Jeffrey DUIF                  BZV 's-Hertogenbosch   2:44.41 9401365    2:40.57           
  4. Bram BLONK                    De Waalstroom          2:49.90 9502475    2:49.98           
  5. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp              2:59.51 9504127    2:54.39           
  6. Marco HOOGENRAAD              BZV 's-Hertogenbosch   3:17.88 9503051    3:07.29           
  7. Jip DURIEUX                   De Waalstroom               NT 9405639    3:38.00           
 DIS Sofian RECHCHAD               BZV 's-Hertogenbosch   3:25.91 9502793    3:21.89 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Sam MIR                       BZV 's-Hertogenbosch   4:11.91 9504341    3:24.00 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag                   Senioren 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley TEUNISSEN           De Waalstroom          2:31.64 9201742    2:36.20           
  2. Jolijn van der SCHOOT         Zegenwerp              2:47.90 9302278    2:50.28           
  3. Melissa van der SCHOOT        Zegenwerp              2:55.12 9203120    2:51.21           
  4. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp              2:50.34 9303326    2:56.80           
  5. Rebecca THIJSSEN              De Waalstroom          2:57.48 9307192    2:58.98           
  6. Djuna JOSEPA                  BZV 's-Hertogenbosch   3:05.26 9304600    3:06.94           
  7. Tessa VISSER                  Zegenwerp              3:11.73 9306452    3:08.65           
  8. Laura van REEN                De Waalstroom          3:11.29 9306300    3:10.02           
  NG Judith van der KNAAP          De Waalstroom          3:20.21 9406944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag                     jeugd 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan MEEUWISSEN              De Waalstroom          2:32.06 9200893    2:30.23           
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              2:35.50 9301773    2:39.71           
  3. Stefan ENGELS                 Zegenwerp              2:42.50 9201985    2:42.23           
  4. Jeroen STRAATMAN              Zegenwerp                   NT 9207041    3:05.45           
  5. Charlie van AKEN              De Waalstroom          3:15.23 9205625    3:22.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren open
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda SCHELLEKENS             BZV 's-Hertogenbosch   1:01.78 8803854    1:02.32           
  2. Cindy HENDRIKS                De Waalstroom          1:06.13 9207672    1:05.99           
  3. Laura van HASSEL              BZV 's-Hertogenbosch   1:09.63 8302552    1:08.81           
  4. Danielle THIJSSEN             De Waalstroom          1:08.38 9306094    1:09.04           
  5. Anita ENGELS                  Zegenwerp              1:11.11 9001016    1:09.50           
  6. Patricia BECKS                Zegenwerp              1:08.08 8705946    1:09.76           
  7. Alja HUIBERS                  De Waalstroom          1:09.67 9101352    1:10.51           
  8. Annemijn van GRINSVEN         BZV 's-Hertogenbosch   1:13.95 8801450    1:12.64           
  8. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp              1:07.58 9302280    1:12.64           
 10. Michelle BERG                 BZV 's-Hertogenbosch   1:11.45 7800048    1:13.39 F1        
 10. Marjoke DEBETS                De Waalstroom          1:11.77 8600768    1:13.39 F2        
 12. Carlijn VIERING               De Waalstroom          1:12.35 9701142    1:14.11           
 13. Joke MINKELS                  Zegenwerp              1:12.70 9002592    1:15.45           
 14. Manon JANSEN                  Zegenwerp              1:11.93 9001738    1:16.36           
AFGE Anne JANSEN                   Zegenwerp              1:13.10 8802054                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren open
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga FLORES                   BZV 's-Hertogenbosch     51.86 8900903      52.39           
  2. Hermie MINKELS                BZV 's-Hertogenbosch     53.22 8702249      55.01           
  3. Bart van der AAR              BZV 's-Hertogenbosch     55.80 8900005      57.12           
  4. Niek HAVEKES                  De Waalstroom            56.63 8601127      58.54           
  5. Kenny van KRIEKEN             BZV 's-Hertogenbosch     55.67 9001675      59.00           
  6. Leon HUIJSMANS                Zegenwerp                58.84 6900441      59.14           
  7. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                59.32 9001223      59.65           
  8. Tom HAVEKES                   De Waalstroom            59.04 8901119      59.70           
  9. Dirk ZEELTE                   De Waalstroom          1:01.34 9105911    1:01.06           
 10. Luuk LEERING                  Zegenwerp              1:02.65 8702021    1:02.13           
 11. Guus VERHOEVEN                Zegenwerp              1:06.50 9104629    1:06.73           
 12. Fons TERSTAPPEN               BZV 's-Hertogenbosch   1:05.81 8905815    1:07.46           
 13. Martin MARTENS                BZV 's-Hertogenbosch   1:09.11 8702173    1:08.04           
 14. Mike VAES                     BZV 's-Hertogenbosch   1:08.51 9106821    1:11.64           
AFGE Remco DRIESSEN                BZV 's-Hertogenbosch   1:01.27 8302627                      
  NG Stefan van THIEL              De Waalstroom               NT 8503349                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag                  Jeugd 2 en later
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:19.92            2:24.02           
        Robin HILGERDENAAR, 96                     Tamarah van der PASCH, 94
        Desiree PELTENBURG, 94                     Manouschka van BEEK, 96

  2. BZV 1                         BZV 's-Hertogenbosch   2:23.13            2:26.25           
        Julia MARASABESSY, 96                      Julie KLEIJZEN, 95
        Arja den BOER, 94                          Simone van den ELZEN, 97

  3. De Waalstroom 2               De Waalstroom          2:37.03            2:40.45           
        Fardau LETTINGA, 94                        Manon BRUIJNS, 95
        Carlijn VIERING, 97                        Hanna ROGELS, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                   Gemengd, 4 x 25m schoolslag    jon.min6el mei.jun1el(j,m,j,m)
17-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              1:33.39            1:36.00           
        Ted HUIJSMANS, 98                          Fabian van BEEK, 98
        Anouk GERRITS, 99                          Manon KAMPMAN, 00

  2. De Waalstroom 1               De Waalstroom          1:58.21            1:38.95           
        Jochem KROESE, 98                          Okke JANSEN, 00
        Emmeke ARENDS, 98                          Lisa RAMBACH, 99




SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp