Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later


VZC deel 3
Amsterdam-oost, 17.1.2010


Programmanr. 1
17.1.10 - 14:00
Dames, 4 x 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Het Y 1Het Y8:52.549:00.37
Alice Bravo
Ilona Broeders
Vera van den Berg
Evelien Sohl
87
93
88
86
2:10.122:10.12
2.Oeza 1Oeza9:38.919:38.94
Linda Crok
Annemarie Crok
Daisy Kleijne
Daniëlle Hoek
94
89
89
88
2:21.312:21.31
3.SG Haerlem'04 1SG Haerlem'049:37.849:49.54
Femke Lourens
Ingrid Bank
Britt Jansen
Lisanne Dercksen
91
87
95
94
2:22.892:22.89


Programmanr. 2
17.1.10 - 14:10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Serena StelOeza1:33.7098015281:32.32
2.Abigail PengelHet Y1:39.4599020021:40.13
3.Anouk van DamSG Haerlem'041:42.1498000321:42.89
4.Suzanne IvensOeza1:53.7799029041:49.98
5.Chenelva PengelHet Y1:52.4400022041:50.18
6.Sara BraaijSG Haerlem'041:52.3998035161:50.52
7.Edith KristSG Haerlem'041:52.5699019541:50.56
8.Sofie LindemanSG Haerlem'041:59.8199018921:53.92
9.Merel SchoutenSG Haerlem'041:59.1798049521:55.99
10.Shira de HaanOeza1:48.9100011301:57.09
11.Saliha BenzeroualHet Y1:58.2900022581:57.32
12.Vera KominSG Haerlem'041:56.9599032402:00.08
13.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'042:01.7298039942:01.63
14.Kirsten PetitOeza2:04.9000029862:02.71
15.Iris PernotHet Y2:03.6000022522:04.39
16.Charlotte PernotHet Y2:06.1198032582:05.30
AFGEMAnnefleur BovekerkOeza2:13.939904154


Programmanr. 3
17.1.10 - 14:18
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'0442.76980071937.30FJ 1
2.Bas MartelhoffHet Y37.80990034337.30FJ 2
3.Robin SchulteSG Haerlem'0440.95980079139.29FJ 1
4.Simon de GrootSG Haerlem'0440.90980071739.29FJ 2
5.Martijn de LeeuwSG Haerlem'0439.96980071539.32
6.Koen GaalOeza42.71990111340.63
7.Sean TuinstraOeza43.96980168543.47
8.Issam AlahyaneHet Y48.48980150144.74
9.Stijn HuitengaSG Haerlem'0447.15990174746.39
10.Jeremiah de RoodeOezaNT990335746.62
11.Roy VlielandOeza47.32990151747.49
12.Mees van TwiskHet Y53.42000151352.50
13.Ismaïl el AlamiHet Y54.95990142554.89
DISMax van HoytemaOeza46.75980412945.80RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMitchell van DijkOeza50.22990214550.89RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 4
17.1.10 - 14:24
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lindsey ReijsooSG Haerlem'041:18.7796030781:19.91
2.Hannah RosinghHet Y1:19.8697003421:20.64
3.Carla ten KateHet Y1:23.3496008321:23.01
4.Lisa RoelvinkHet Y1:29.5796030941:27.26
5.Marijke RebelHet Y1:32.5196030921:27.68
6.Jill JansenSG Haerlem'041:29.0897001701:28.31
7.Fabiënne KerkhoffSG Haerlem'041:32.6897012901:28.76
8.Chantal BeijerSG Haerlem'041:30.3297008841:28.89
9.Linda BöhmSG Haerlem'041:34.8397031641:34.65
10.Tessa van LangelaarOeza1:37.3197052861:35.03
11.Kirke van de PortHet Y1:40.4597044321:36.45
12.Zinke LansinkHet Y1:35.0296014761:36.90
13.Lisanne GrulOeza1:36.6997044061:38.35
14.Jessie KoopmanOeza1:58.7697053801:51.62
15.Demi van PuttenOeza2:03.5096062121:52.00
16.Roos GooijerOeza2:02.1697056161:57.81
AFGEMRosa RandoeHet Y1:44.899704434
AFGEMNaomi BlommaertSG Haerlem'041:35.929604770


Programmanr. 5
17.1.10 - 14:30
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sander KroepSG Haerlem'043:12.3296013893:05.42
2.Kevin SchaafSG Haerlem'043:10.2196026033:07.54
3.Stan BlokSG Haerlem'043:15.2697005693:16.49
4.Roy van der WoudeSG Haerlem'043:19.6897005793:22.87
5.Wiebe HeetveltSG Haerlem'043:34.1996024773:23.78


Programmanr. 6
17.1.10 - 14:34
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Allard de VriesOeza1:43.3496023371:42.03
2.Corné BorstOeza1:44.7196023351:42.40
DISBerend KomenOeza1:57.999704523SA2:00.50
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMMatthijs EngelkesSG Haerlem'041:44.429702315


Programmanr. 7
17.1.10 - 14:38
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y31.75870534631.51
2.Ingrid BankSG Haerlem'0432.60870017032.97
2.Vera van den BergHet Y32.40880026432.97
4.Marcelle ZuurHet Y32.28830266632.98
5.Anouk van der GrachtOeza33.32890140833.54
6.Anouk ButterOeza34.81820151434.10
7.Mariska StinsOeza34.23840236434.50
8.Annelies de BruinSG Haerlem'0437.20920033235.02
9.Ana-Lara da SilvaHet Y36.09800100035.47
10.Sanne EssersOeza33.72910091236.90
11.Ilse TrakselSG Haerlem'0438.06880432638.13
12.Pauline HeusOeza37.60780033240.78
13.Joyce ten CateOeza44.39800020643.12


Programmanr. 8
17.1.10 - 14:42
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tom VerbeekHet Y2:34.1988035272:32.36
2.Paul OudendijkOeza2:32.5581012872:37.67
3.Stefan HaackSG Haerlem'042:38.5482005752:40.30
4.Daan GlorieHet Y2:40.6188011152:40.67
5.Sil ScholteHet Y2:42.5391068752:43.47
6.Marc EversSG Haerlem'042:48.0091074252:44.59
7.Jory van der GrachtOeza2:54.5287010972:45.91
8.Kevin van RaanHet Y2:53.6089025292:58.20
9.Pascal PalmboomOeza2:58.4389023953:06.56
AFGEMBas OverboschHet Y2:45.507700737


Programmanr. 9
17.1.10 - 14:50
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Priscilla MeermanHet Y1:04.4894014281:03.53
2.Linda CrokOeza1:04.9594010681:04.64
3.Dana van der ZeeSG Haerlem'041:09.7795005321:08.84
4.Lisanne DercksenSG Haerlem'041:13.3794065141:09.65
5.Danique MallonOeza1:07.1294021141:10.01
6.Britt JansenSG Haerlem'041:10.5395005261:10.59
7.Lisa MartelhoffHet Y1:13.5195042581:12.54
8.Pauline van LangeveldSG Haerlem'041:12.3594026581:14.81
9.Marijke RebelHet Y1:20.2396030921:15.24
10.Sanne PetersSG Haerlem'041:14.4495035281:15.33
11.Zinke LansinkHet Y1:17.0596014761:20.30
12.Maud EriksHet Y1:22.1794069601:21.92
13.Marijke de LoosOeza1:28.8894070461:25.67
14.Rooske LastOeza1:36.4094070441:35.69


Programmanr. 11
17.1.10 - 14:56
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Michael van DamSG Haerlem'042:27.2094015012:23.63
2.Frans BijlHet Y2:30.0694013192:28.20
3.Menno SchaeferSG Haerlem'042:36.9294024612:34.16
4.Max BevelanderHet Y2:43.6994026672:39.73
5.Lars KerkhoffSG Haerlem'042:44.9795010072:43.14
6.Mitch MeeusenHet Y2:50.4195007672:48.85
DISThijs de WildtOezaNT9405503RH3:01.65
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISArthur KoningOezaNT9604837VO3:32.76
VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.
AFGEMKoen van TwiskSG Haerlem'042:54.199503539


Programmanr. 12
17.1.10 - 15:02
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ilona BroedersHet Y2:47.9793010302:48.30
2.Lisa BlokSG Haerlem'042:53.0894026562:54.10
3.Els de BruinSG Haerlem'042:55.8294016602:54.76
4.Iris NiestenOeza2:54.9192040242:56.85
5.Rosa ThewessemHet Y2:55.4892060302:57.40
6.Anne GroenOeza3:16.8795059962:57.53
7.Roos VredenburgOeza3:01.7995046182:58.95
8.Neeltje WinklerSG Haerlem'042:59.5994026523:02.77
9.Kim SchoofHet Y3:06.5292073363:05.22
10.Amber 't HoenHet Y2:58.0093063063:15.17


Programmanr. 14
17.1.10 - 15:10
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jan BatstraHet Y1:01.8493027371:02.09
2.Marcel SchoutenSG Haerlem'041:02.4593006531:02.67
3.Julian van LeuvenSG Haerlem'041:03.5092008231:03.26
4.Barry KleijneOeza1:14.5093006611:07.86
5.Daniel RosinghHet Y1:07.3293027411:09.70
6.Fergil HestermanHet Y1:13.4493001871:11.76
7.Stefan SchulteSG Haerlem'041:23.4693024431:12.20
8.Tim ten KateHet Y1:12.2093002491:13.12
9.Stephen de WitOeza1:12.0993066691:13.52
10.Michael GozelingSG Haerlem'041:15.7692060311:17.69
11.Aaron KoomenSG Haerlem'041:19.2993043811:18.92
12.Stefan TijmsOeza1:23.2393008631:24.92
13.Karim WitteHet Y1:18.2893043051:28.74
DISDylan de VriesOeza1:34.349305531VO/VE1:48.39
VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.


Programmanr. 15
17.1.10 - 15:16
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Alice BravoHet Y2:25.1687053462:25.43
2.Evelien SohlHet Y2:29.7186033462:30.95
3.Ingrid BankSG Haerlem'042:45.0087001702:46.31
4.Annemarie CrokOeza2:47.3989008282:47.37
5.Daisy KleijneOeza2:40.6789022862:48.75
6.Femke LourensSG Haerlem'04NT91082882:50.70
7.Marcelle ZuurHet Y2:44.9383026662:51.52
8.Daniëlle HoekOeza2:46.7488017902:53.58
9.Estherrr SchoutenSG Haerlem'042:52.2391039062:54.70
10.Ilse TrakselSG Haerlem'042:58.0188043262:58.87
11.Joyce ten CateOeza3:05.4780002063:12.32


Programmanr. 16
17.1.10 - 15:24
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tom VerbeekHet Y52.69880352754.97
2.Felix KramerSG Haerlem'0456.72900165955.26
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y55.028901023FJ 155.90
4.Wouter AllardSG Haerlem'0455.229000031FJ 255.90
5.Daan GlorieHet Y55.56880111556.32
6.Sebastiaan ReijnenHet Y53.96860253356.64
7.Kenneth DeinumSG Haerlem'0454.51890064757.66
8.Klaas van BeekOeza55.60880594157.81
9.Marc EversSG Haerlem'0457.78910742558.39
10.Jory van der GrachtOeza57.95870109758.48
11.Peter SohlSG Haerlem'0457.09880320358.66
12.Martijn ButterOeza57.91790023158.84
13.Wouter HestermanHet Y56.70890123959.13
14.Sil ScholteHet Y57.10910687559.41
15.Robin RasSG Haerlem'0457.9191052751:00.15
16.Killian HestermanHet Y54.3490011871:00.38
17.Barry van RookhuizenOeza1:03.4882014611:04.63
AFGEMArnold StinsOeza1:07.458302045


Programmanr. 17
17.1.10 - 15:28
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van DamSG Haerlem'0438.22980003237.15
2.Serena StelOeza38.75980152837.57
3.Merel SchoutenSG Haerlem'04NT980495245.93
4.Abigail PengelHet Y47.45990200246.91
5.Edith KristSG Haerlem'0448.56990195448.66
6.Shira de HaanOeza55.18000113049.80
7.Suzanne IvensOeza51.49990290449.98
8.Vera KominSG Haerlem'0455.86990324050.07
9.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'0452.82980399451.12
10.Chenelva PengelHet YNT000220451.37
11.Charlotte PernotHet Y54.67980325852.84
12.Kirsten PetitOeza56.35000298653.42
13.Iris PernotHet Y53.57000225256.57
14.Saliha BenzeroualHet Y54.48000225856.63
DISSara BraaijSG Haerlem'0451.28980351646.70RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMAnnefleur BovekerkOeza1:00.339904154


Programmanr. 18
17.1.10 - 15:34
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:28.1398007191:27.87
2.Simon de GrootSG Haerlem'041:34.3298007171:34.34
3.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:35.2298007151:35.40
4.Robin SchulteSG Haerlem'041:44.1398007911:40.94
5.Bas MartelhoffHet Y1:41.5299003431:43.88
6.Koen GaalOeza1:44.3399011131:47.62
7.Sean TuinstraOeza1:44.6898016851:48.22
8.Issam AlahyaneHet Y1:52.8098015011:53.10
9.Roy VlielandOeza1:51.3599015171:54.56
10.Mitchell van DijkOeza1:53.9399021451:56.24
11.Jeremiah de RoodeOeza2:10.5099033571:57.02
12.Max van HoytemaOezaNT98041292:03.18
13.Stijn HuitengaSG Haerlem'042:02.1199017472:04.36
14.Ismaïl el AlamiHet Y2:01.8999014252:06.19
DISMees van TwiskHet YNT0001513SL2:01.44
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 19
17.1.10 - 15:42
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lindsey ReijsooSG Haerlem'042:55.2796030782:59.39
2.Hannah RosinghHet Y3:15.5197003423:10.78
3.Carla ten KateHet Y3:28.0096008323:15.30
4.Fabiënne KerkhoffSG Haerlem'043:28.3497012903:20.56
5.Tori GijzenSG Haerlem'043:22.9097031663:22.72
6.Chantal BeijerSG Haerlem'043:28.9497008843:29.75
7.Linda BöhmSG Haerlem'043:34.0597031643:31.75
8.Kirke van de PortHet Y3:38.3197044323:36.84
9.Kim SpanjaartSG Haerlem'043:33.4896033023:37.54
10.Rachelle ReijsooSG Haerlem'043:46.7897028103:39.16
AFGEMRosa RandoeHet Y3:40.169704434


Programmanr. 20
17.1.10 - 15:50
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tessa van LangelaarOeza1:40.2597052861:39.90
2.Jessie KoopmanOeza1:52.0097053801:50.39
3.Lisanne GrulOeza1:51.2597044061:53.49
4.Demi van PuttenOeza1:56.3296062121:53.76
DISRoos GooijerOezaNT9705616AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


Programmanr. 21
17.1.10 - 15:54
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kevin SchaafSG Haerlem'041:16.2496026031:14.39
2.Sander KroepSG Haerlem'041:22.7496013891:21.49
3.Roy van der WoudeSG Haerlem'041:18.919700579FJ 11:21.95
4.Wiebe HeetveltSG Haerlem'041:30.729602477FJ 21:21.95
5.Damian MartensHet Y1:27.2997010951:26.55
6.Stan BlokSG Haerlem'041:27.8997005691:26.63
7.Corné BorstOeza1:32.4696023351:31.99
8.Allard de VriesOeza1:33.6796023371:33.28
9.Berend KomenOeza1:52.0197045231:54.61
10.Matthew de WitOeza2:01.3497038312:00.76
AFGEMMatthijs EngelkesSG Haerlem'041:35.219702315


Programmanr. 22
17.1.10 - 15:58
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Alice BravoHet Y1:00.8087053461:01.23
2.Evelien SohlHet Y1:01.1086033461:02.85
3.Vera van den BergHet Y1:03.2388002641:04.59
4.Ingrid BankSG Haerlem'041:03.6987001701:05.21
5.Ana-Lara da SilvaHet Y1:04.1280010001:05.76
6.Daniëlle HoekOeza1:05.3988017901:06.89
7.Daisy KleijneOeza1:05.5989022861:07.12
8.Sanne EssersOeza1:07.1291009121:10.93
9.Anouk ButterOeza1:14.1382015141:11.68
10.Marcelle ZuurHet Y1:07.8883026661:11.89
11.Annelies de BruinSG Haerlem'041:11.9292003321:12.84
12.Ilse TrakselSG Haerlem'041:14.0888043261:13.16


Programmanr. 23
17.1.10 - 16:02
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan HaackSG Haerlem'0427.70820057527.41
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y28.36890102328.82
3.Jory van der GrachtOeza28.63870109728.99
4.Daan GlorieHet Y29.02880111529.33
5.Kenneth DeinumSG Haerlem'0428.43890064729.63FJ 1
6.Killian HestermanHet Y27.88900118729.63FJ 2
7.Sil ScholteHet Y29.98910687530.20
8.Sebastiaan ReijnenHet Y28.43860253330.26
9.Wouter HestermanHet Y30.78890123930.44
10.Robin RasSG Haerlem'0432.01910527530.72
11.Tim EssersOeza30.74880098731.35
12.Barry van RookhuizenOeza31.86820146132.00
13.Klaas van BeekOeza30.27880594132.14
14.Pascal PalmboomOeza31.99890239533.65
15.Martijn ButterOeza30.20790023135.06
16.Kevin van RaanHet Y35.91890252935.68
AFGEMBas OverboschHet Y29.807700737
AFGEMArnold StinsOeza30.808302045


Programmanr. 25
17.1.10 - 16:06
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Priscilla MeermanHet Y2:40.9594014282:38.05
2.Linda CrokOeza2:46.9694010682:46.40
3.Lisanne DercksenSG Haerlem'043:02.5694065142:53.09
4.Danique MallonOeza2:54.3994021142:54.81
5.Dana van der ZeeSG Haerlem'042:56.5295005322:57.08
6.Lisa MartelhoffHet Y2:56.8095042583:00.59
7.Pauline van LangeveldSG Haerlem'043:03.9094026583:05.85
8.Lisa RoelvinkHet Y3:38.7996030943:12.41
9.Sanne PetersSG Haerlem'043:08.8495035283:13.65
10.Maud EriksHet YNT94069603:27.15
11.Marijke de LoosOezaNT94070463:42.51
12.Rooske LastOezaNT94070443:52.95


Programmanr. 26
17.1.10 - 16:14
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michael van DamSG Haerlem'0456.56940150158.25
2.Max BevelanderHet Y1:00.5994026671:00.35
3.Frans BijlHet Y1:01.5994013191:00.65
4.Menno SchaeferSG Haerlem'041:02.4194024611:02.30
5.Lars KerkhoffSG Haerlem'041:03.4095010071:04.98
6.Mitch MeeusenHet Y1:04.3595007671:05.71
7.Twan KosterSG Haerlem'041:11.0495055231:08.66
8.Thijs de WildtOeza1:12.8994055031:10.60
9.Yunus YegenogluHet Y1:15.6894061811:15.32
10.Damian MartensHet YNT97010951:15.87
11.Arthur KoningOeza1:27.1096048371:28.68
12.Matthew de WitOeza1:41.0597038311:42.36
AFGEMKoen van TwiskSG Haerlem'041:06.519503539


Programmanr. 28
17.1.10 - 16:20
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lisa BlokSG Haerlem'041:24.5994026561:19.20
2.Ilona BroedersHet Y1:15.3593010301:19.93
3.Els de BruinSG Haerlem'041:29.5994016601:26.00
4.Rosa ThewessemHet Y1:23.3092060301:26.68
5.Roos VredenburgOeza1:31.8695046181:30.18
6.Anne GroenOeza1:40.4895059961:32.47
7.Neeltje WinklerSG Haerlem'041:25.6194026521:33.13
8.Kim SchoofHet Y1:33.0692073361:34.35
9.Amber 't HoenHet Y1:28.2093063061:36.28
10.Iris NiestenOeza1:31.5892040241:36.91


Programmanr. 29
17.1.10 - 16:24
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marcel SchoutenSG Haerlem'042:14.4493006532:14.63
2.Jan BatstraHet Y2:20.2493027372:17.72
3.Stefan SchulteSG Haerlem'042:31.9893024432:29.60
4.Barry KleijneOeza2:29.3893006612:30.07
5.Daniel RosinghHet Y2:32.4393027412:32.06
6.Tim ten KateHet Y2:37.6893002492:35.36
7.Stephen de WitOeza2:38.2493066692:39.18
8.Stefan TijmsOeza3:03.0093008632:50.12
9.Michael GozelingSG Haerlem'042:50.5492060312:50.64
10.Dylan de VriesOeza3:33.1593055313:02.91
DISFergil HestermanHet Y2:35.289300187RH2:35.22
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMJulian van LeuvenSG Haerlem'042:19.899200823


Programmanr. 30
17.1.10 - 16:32
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Vera van den BergHet Y2:49.3988002642:53.19
2.Evelien SohlHet Y3:04.4886033462:55.09
3.Femke LourensSG Haerlem'042:54.2491082882:55.71
4.Grith SigsgaardHet Y2:57.4272007723:05.59
5.Annemarie CrokOeza3:13.6689008283:08.78
6.Estherrr SchoutenSG Haerlem'043:21.5991039063:17.84
7.Sallie WinklerSG Haerlem'043:13.7894026543:19.40
8.Anouk van der GrachtOeza3:14.828901408FJ 13:22.21
9.Pauline HeusOeza3:21.987800332FJ 23:22.21
10.Mariska StinsOeza3:21.7784023643:23.81


Programmanr. 31
17.1.10 - 16:40
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y2:11.3689010232:13.80
2.Wouter AllardSG Haerlem'042:19.3390000312:15.55
3.Tom VerbeekHet Y2:19.0888035272:17.27
4.Paul OudendijkOeza2:17.5381012872:20.25
5.Peter SohlSG Haerlem'042:19.0088032032:23.90
6.Daan GlorieHet Y2:24.3988011152:27.07
7.Martijn ButterOeza2:20.6979002312:29.12
8.Wouter HestermanHet Y2:26.5989012392:31.85
9.Klaas van BeekOeza2:35.0088059412:32.21
10.Tim EssersOeza2:39.2188009872:40.79
DISSebastiaan ReijnenHet Y2:24.708602533RA2:35.77
RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
DISAaron KoomenSG Haerlem'042:41.789304381RC2:39.54
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 33
17.1.10 - 16:46
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Het Y 1Het Y2:13.022:09.78
Zinke Lansink
Marijke Rebel
96
96
34.52Carla ten Kate
Hannah Rosingh
96
97
2.SG Haerlem'04 1SG Haerlem'042:12.232:15.41
Lindsey Reijsoo
Chantal Beijer
96
97
31.64Jill Jansen
Anouk van Dam
97
98
3.SG Haerlem'04 2SG Haerlem'042:26.702:23.57
Linda Böhm
Kim Spanjaart
97
96
36.16Fabiënne Kerkhoff
Tori Gijzen
97
97
4.Oeza 1Oeza2:37.162:32.21
Serena Stel
Roos Gooijer
98
97
31.97Tessa van Langelaar
Lisanne Grul
97
97


Programmanr. 34
17.1.10 - 16:50
Jongens, 4 x 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SG Haerlem'04 1SG Haerlem'044:40.124:41.70
Kevin Schaaf
Lars Kerkhoff
96
95
1:13.37Menno Schaefer
Michael van Dam
94
94
2.Het Y 1Het Y4:56.284:58.39
Bradley Martens
Max Bevelander
94
94
1:20.78Frans Bijl
Mitch Meeusen
94
95
3.SG Haerlem'04 2SG Haerlem'045:31.675:34.23
Wiebe Heetvelt
Twan Koster
96
95
1:21.35Sander Kroep
Stan Blok
96
97
DISOeza 1Oeza6:15.81EA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Corné Borst
Sean Tuinstra
96
98
1:32.51Thijs de Wildt
Allard de Vries
94
96