Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


E.ON Nationale Zwemcompetitie
Wapenveld, 16.1.2010


Programmanr. 1
16.1.10 - 14:30
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Octopus 1Octopus9:21.409:17.53593
Sharon Gelmers
Suzanne Brummel
15
15
1:04.422:14.64Sifra van Bottenburg
Annemarie Worst
14
14
2.Ndd 1Ndd9:34.989:37.36534
Chantal Kuipers
Mieke Jansen
22
17
1:07.162:21.80Michelle Buunk
Margot vd Kemp
20
32
3.Aquapoldro 1Aquapoldro9:36.949:49.52501
Esther Kuhlman
Marloes van der Beek
13
15
1:10.282:26.46Anne Marleen van Keulen
Jolijn van Valkengoed
15
28


<< TOP >>
Programmanr. 2
16.1.10 - 14:40
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Carmen ter Weele9800384Octopus1:32.701:29.65
2.Merel Huiskamp9802876Octopus1:35.211:32.41
3.Tamara Maassen9801270Aquapoldro1:33.511:33.10
4.Felicia Swets9801272Aquapoldro1:38.321:34.92
5.Maaike Past9901598Aquapoldro1:38.641:37.36
6.Tessa Mennink9802386Ndd1:45.241:41.64
7.Brigit van der Vegte0000714Octopus1:46.801:42.93
8.Danielle Bijsterbosch9900722Octopus1:42.221:43.29
9.Iris Matser9802384Ndd1:49.101:46.57
10.Shirley Ormel9802884Ndd1:49.871:50.57


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.1.10 - 14:45
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Lars Ruessink9800271Octopus40.3939.23214
2.Niek Heethaar9900999Aquapoldro41.5139.26213
3.Sybren Bootsma9802327Octopus42.8040.73191
4.Jarco van Ommen9802153Octopus44.1341.52180
5.Ebel van Geemen9901095Ndd43.0442.36170
6.Vincent van 't Hof9803001Aquapoldro42.1142.79165
7.Bram Denkers9802159Ndd49.3243.54156
8.Robin Meima9901143Octopus47.2946.60128FJ 1
9.Vincent van Emous9802783Aquapoldro45.6046.60128FJ 2
10.Jochem Hallie0000009Octopus48.7049.16109


<< TOP >>
Programmanr. 4
16.1.10 - 14:48
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Kemi Alake9603912Ndd1:17.461:14.55
2.Julia Mijnen9602682Ndd1:17.421:17.13
3.Denise van Ark9604800Aquapoldro1:14.911:17.70
4.Sharon Julius9602664Octopus1:18.861:17.86
5.Denise van Zetten9600932Octopus1:22.781:20.80FJ 1
6.Blanca de Louw9801268Aquapoldro1:21.651:20.80FJ 2
7.Sabine Wentink9602758Ndd1:18.401:21.82
8.Marijke van de Beek9602660Octopus1:21.321:22.21
9.Sanne Nieuwenhuis9602756Ndd1:26.051:22.48
10.Loranne van Keulen9701574Aquapoldro1:24.081:24.07
AFGEMBritt Schoonhoven9702468OctopusNT


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.1.10 - 14:54
Jongens, 200m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd100m200m
1.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro3:02.482:58.381:25.441:32.94
2.Casper Muselaers9600399Octopus3:02.953:00.821:26.231:34.59
3.Mees Laar9601719Ndd3:14.103:03.221:29.511:33.71
4.Stan Ruessink9700829Octopus3:21.673:25.421:35.231:50.19
5.Kelt Garritsen9801703NddNT3:26.291:41.061:45.23
6.Martin Wenderich9700961Aquapoldro3:27.923:27.091:41.431:45.66
7.Axel Julius9702221Octopus3:43.743:39.201:44.291:54.91


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.1.10 - 15:03
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Mieke Jansen9206720NddNT31.17551
2.Margot vd Kemp7700382Ndd30.8532.06506
3.Mignon Brussen8500504Ndd32.3932.20500
4.Manon van Essen9100910Octopus31.1432.60481
5.Miriam Visserman8704364Octopus32.2833.00464
6.Erika Aan het Rot9000010Octopus33.5133.07461
7.Marileen de Reus8202250Aquapoldro32.7433.42447
8.Liselot van der Kuip9303584Aquapoldro37.4837.60314
9.Margriet Aan het Rot8603088Octopus40.2338.80286
AFGEMAnja Boogaard8400252Aquapoldro32.85


<< TOP >>
Programmanr. 8
16.1.10 - 15:05
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd100m200m
1.Emile Manni9001901Octopus2:30.422:31.141:13.831:17.31
2.Roald Blok9302685Octopus2:33.142:31.631:13.781:17.85
3.Kevin Eltink9100589Ndd2:40.662:35.101:12.671:22.43
4.Maik Steenkamp9103847Ndd2:29.762:40.461:15.931:24.53
5.Stefan van der Grift8701121Octopus2:34.602:40.801:15.671:25.13
6.Albert van Piekeren8401767Octopus2:44.362:40.931:18.431:22.50
7.Remco Jorink8000719Octopus2:42.062:41.231:17.681:23.55
8.Remco van de Bruinhorst8302673Aquapoldro2:42.062:42.951:18.131:24.82
9.Edwin Willemsen8703823Aquapoldro2:52.902:56.571:21.891:34.68
10.Bart Quint9107141Aquapoldro3:07.323:06.021:29.771:36.25


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.1.10 - 15:12
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Annemarie Worst9500042Octopus59.481:01.17
2.Malou Memelink9403064Ndd1:03.981:04.07
3.Suzanne Brummel9401366Octopus1:06.021:05.33
4.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:03.541:06.23
5.Marloes van der Beek9401364Aquapoldro1:05.201:06.54
6.Guusje Vrieze9502820Ndd1:05.861:07.80
7.Femke Wolvetang9404712Ndd1:06.271:09.02
8.Romy Worst9505272Octopus1:09.381:10.39
9.Rianne Hesse9703494Aquapoldro1:11.571:12.26
10.Lisanne Bijsterbosch9701198Octopus1:19.241:16.36


<< TOP >>
Programmanr. 10
16.1.10 - 15:16
Jongens, 400m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangLeef.Tijd100m200m300m400m
1.Thomas Meijer15Aquapoldro5:03.081:12.72
2.Marcel van Essen15Octopus5:18.001:16.08
3.Jeffry van Zetten14Octopus5:18.981:17.37
4.Jeroen Staakman15Aquapoldro5:22.041:14.36
5.Mart Vrieze15Ndd5:26.35
6.Niels Thomassen14Aquapoldro5:32.421:19.39
7.Maikel Mierop14Ndd5:33.021:20.39


<< TOP >>
Programmanr. 12
16.1.10 - 15:28
Dames, 200m wisselslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd100m200m
1.Sharon Gelmers9400416Octopus2:29.242:32.03
2.Henrieke ten Bokkel9402764Ndd2:48.452:44.92
3.Sifra van Bottenburg9501178Octopus3:01.802:46.30
4.Maike Bos9304698Ndd2:47.822:47.22
5.Tara van Bottenburg9300114Octopus2:53.752:48.23
6.Margreet Laar9304700Ndd2:37.602:48.33
7.Sophie de Been9405626Aquapoldro2:48.642:51.10
8.Isolde de Louw9503008Aquapoldro2:48.642:52.69
9.Denise van Ark9604800Aquapoldro3:01.982:56.29


<< TOP >>
Programmanr. 14
16.1.10 - 15:36
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Mike Schel9403279Ndd1:10.071:08.76
2.Robbin Schuchmann9306833Aquapoldro1:14.051:09.36
3.Christian Renshoff9404343OctopusNT1:10.17
4.Jory Willemsen9500747Octopus1:11.141:10.38
5.Robin Eltink9406147Ndd1:11.361:10.76
6.Niels van de Esschert9402805Aquapoldro1:14.801:13.70
7.Nick van de Esschert9302769Aquapoldro1:11.181:14.70
8.Robin Mierop9303683Ndd1:14.441:16.11


<< TOP >>
Programmanr. 15
16.1.10 - 15:39
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd100m200m
1.Diede Oldenhave9205114Ndd2:36.072:34.661:15.131:19.53
2.Manon van Essen9100910Octopus2:38.232:36.321:15.021:21.30
3.Tara Oldenhave9102328NddNT2:36.981:17.181:19.80
4.Michelle Buunk8905276Ndd2:39.482:41.741:18.041:23.70
5.Erika Aan het Rot9000010Octopus2:46.322:43.041:19.201:23.84
6.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro2:35.202:43.071:20.291:22.78
7.Liselot van der Kuip9303584Aquapoldro2:42.022:48.081:20.281:27.80
8.Miriam Visserman8704364Octopus2:54.592:48.981:24.231:24.75
AFGEMMieke Jansen9206720Ndd2:44.58
AFGEMAnja Boogaard8400252Aquapoldro2:42.58


<< TOP >>
Programmanr. 16
16.1.10 - 15:46
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Emile Manni9001901Octopus54.1355.36
2.Hjalmar de Ruiter8902695Ndd54.5156.80
3.Gijs de Rooij9104769Aquapoldro54.4757.26
4.Alex van der Hoeven9202571Ndd58.9257.51
5.Remco Jorink8000719Octopus56.5757.57
6.John Eilander7000003Octopus58.0058.73
7.Alex Wenderich9106895Aquapoldro58.3959.26
8.Floris Manni8805679Octopus57.4659.42
9.Edwin Willemsen8703823Aquapoldro59.411:01.07
10.Maik Steenkamp9103847Ndd58.781:01.14
11.Max Mutter9401265Ndd1:04.951:06.89


<< TOP >>
Programmanr. 17
16.1.10 - 15:51
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Felicia Swets9801272Aquapoldro38.5737.57364
2.Tamara Maassen9801270Aquapoldro40.3339.89304
3.Carmen ter Weele9800384Octopus40.9840.10299
4.Tessa Mennink9802386Ndd41.2641.20276
5.Maaike Past9901598Aquapoldro40.6441.57269
6.Danielle Bijsterbosch9900722Octopus44.6743.17240
7.Brigit van der Vegte0000714Octopus43.7543.45235
8.Shirley Ormel9802884Ndd42.9843.64232
9.Iris Matser9802384Ndd43.2344.10225
10.Merel Huiskamp9802876Octopus46.0844.73216


<< TOP >>
Programmanr. 18
16.1.10 - 15:54
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Lars Ruessink9800271Octopus1:33.411:32.45
2.Jarco van Ommen9802153Octopus1:42.391:37.66
3.Robin Meima9901143Octopus1:42.101:41.82
4.Ebel van Geemen9901095Ndd1:45.921:43.26
5.Vincent van 't Hof9803001Aquapoldro1:46.291:43.54
6.Bram Denkers9802159Ndd1:44.871:44.30
7.Niek Heethaar9900999Aquapoldro1:46.601:44.39
8.Sybren Bootsma9802327Octopus1:52.491:55.10
9.Jochem Hallie0000009Octopus1:59.251:57.64
DISVincent van Emous9802783Aquapoldro1:56.671:56.23SR
meer dan 1 dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt


<< TOP >>
Programmanr. 19
16.1.10 - 15:59
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd100m200m
1.Sharon Julius9602664Octopus3:09.583:09.511:29.581:39.93
2.Loranne van Keulen9701574Aquapoldro3:10.003:09.89
3.Julia Mijnen9602682Ndd3:13.703:10.101:31.131:38.97
4.Sabine Wentink9602758Ndd3:21.393:13.571:33.761:39.81
5.Sanne Nieuwenhuis9602756Ndd3:17.233:16.541:34.131:42.41
6.Blanca de Louw9801268Aquapoldro3:07.953:19.451:35.361:44.09
7.Marijke van de Beek9602660Octopus3:20.033:23.671:38.131:45.54
8.Denise van Zetten9600932Octopus3:32.583:31.131:40.321:50.81
9.Rianne Hesse9703494Aquapoldro3:42.073:49.511:52.541:56.97
AFGEMBritt Schoonhoven9702468Octopus3:28.98


<< TOP >>
Programmanr. 21
16.1.10 - 16:12
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro1:10.941:11.51
2.Casper Muselaers9600399Octopus1:15.761:16.95
3.Mees Laar9601719Ndd1:15.781:18.60
4.Martin Wenderich9700961Aquapoldro1:22.731:22.04
5.Axel Julius9702221Octopus1:24.881:22.70
6.Kelt Garritsen9801703Ndd1:28.371:31.10
7.Stan Ruessink9700829Octopus1:25.821:36.57


<< TOP >>
Programmanr. 22
16.1.10 - 16:16
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Chantal Kuipers8702430Ndd1:00.421:02.67
2.Jolijn van Valkengoed8101516Aquapoldro1:00.001:03.14
3.Manon van Essen9100910Octopus1:00.541:03.82
4.Diede Oldenhave9205114Ndd1:04.951:05.67
5.Erika Aan het Rot9000010Octopus1:06.501:06.26
6.Marileen de Reus8202250Aquapoldro1:07.061:06.82
7.Miriam Visserman8704364Octopus1:06.421:07.57
8.Michelle Buunk8905276Ndd1:09.231:07.98
9.Liselot van der Kuip9303584Aquapoldro1:03.821:12.51
AFGEMTara Oldenhave9102328Ndd1:04.94


<< TOP >>
Programmanr. 23
16.1.10 - 16:19
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Emile Manni9001901Octopus26.1227.08596
2.Alex van der Hoeven9202571Ndd26.7627.36578
3.Hjalmar de Ruiter8902695Ndd27.0228.45514
4.Gijs de Rooij9104769Aquapoldro27.4528.95488
5.Remco Jorink8000719Octopus29.5429.20475
6.Stefan van der Grift8701121Octopus29.9329.74450
7.Remco van de Bruinhorst8302673Aquapoldro28.5230.29426
8.Bart Quint9107141Aquapoldro32.6333.32320
DISJohn Eilander7000003Octopus28.9830.07VH
niet met 2 handen gelijktjdig keer en/of eindpunt aangetikt


<< TOP >>
Programmanr. 24
16.1.10 - 16:22
Meisjes, 400m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangLeef.Tijd100m200m300m400m
1.Annemarie Worst14Octopus5:15.701:13.26
2.Suzanne Brummel15Octopus5:32.601:16.42
3.Cecily Sadowski14Aquapoldro5:41.571:21.89
4.Malou Memelink15Ndd5:50.731:19.92
5.Romy Worst14Octopus5:55.701:24.54
6.Marloes van der Beek15Aquapoldro5:57.261:21.60
7.Femke Wolvetang15Ndd6:16.921:35.23
8.Lisanne Bijsterbosch12Octopus7:02.261:38.45


<< TOP >>
Programmanr. 26
16.1.10 - 16:35
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro58.2058.54
2.Marcel van Essen9400019Octopus59.3359.60
3.Thomas Meijer9402321Aquapoldro59.231:00.51
4.Jeffry van Zetten9500755Octopus59.021:00.67
5.Mart Vrieze9400401Ndd59.731:00.92
6.Niels Thomassen9500293Aquapoldro1:02.141:03.16
7.Maikel Mierop9503991Ndd57.821:03.86
8.Max Mutter9401265Ndd1:04.951:07.80


<< TOP >>
Programmanr. 28
16.1.10 - 16:38
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd50m100m
1.Sharon Gelmers9400416Octopus1:08.001:09.92
2.Maike Bos9304698Ndd1:16.621:17.70
3.Tara van Bottenburg9300114Octopus1:19.391:17.80
4.Sifra van Bottenburg9501178Octopus1:17.391:18.82
5.Margreet Laar9304700Ndd1:19.151:19.48
6.Isolde de Louw9503008Aquapoldro1:17.291:22.26
7.Henrieke ten Bokkel9402764Ndd1:17.891:23.67
8.Sophie de Been9405626Aquapoldro1:21.801:23.89
9.Denise van Ark9604800Aquapoldro1:23.311:24.64
10.Kemi Alake9603912Ndd1:31.141:28.86


<< TOP >>
Programmanr. 29
16.1.10 - 16:42
Jongens, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd100m200m
1.Robbin Schuchmann9306833Aquapoldro2:29.092:25.20
2.Christian Renshoff9404343OctopusNT2:27.08
3.Jory Willemsen9500747Octopus2:40.132:28.80
4.Mike Schel9403279Ndd2:32.612:39.32
5.Robin Eltink9406147Ndd2:41.732:44.23
6.Niels van de Esschert9402805Aquapoldro2:49.492:44.60
7.Robin Mierop9303683Ndd2:36.232:52.32
DISNick van de Esschert9302769Aquapoldro2:38.892:38.42RC
rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn


<< TOP >>
Programmanr. 30
16.1.10 - 16:49
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd100m200m
1.Erika Aan het Rot9000010Octopus2:50.492:47.861:19.731:28.13
2.Jolijn van Valkengoed8101516Aquapoldro2:45.152:51.821:23.671:28.15
3.Mignon Brussen8500504Ndd2:56.542:58.391:23.731:34.66
4.Margot vd Kemp7700382Ndd2:55.423:04.511:28.541:35.97
5.Anne Marleen van Keulen9404280Aquapoldro2:59.113:07.981:29.201:38.78
6.Mieke Jansen9206720Ndd3:03.923:08.231:30.361:37.87
7.Manon van Essen9100910Octopus3:03.973:09.291:29.361:39.93
8.Miriam Visserman8704364Octopus3:31.043:14.571:33.891:40.68
9.Margriet Aan het Rot8603088Octopus3:25.003:20.571:35.671:44.90
AFGEMLiselot van der Kuip9303584Aquapoldro3:18.80


<< TOP >>
Programmanr. 31
16.1.10 - 16:57
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangInschrijftijdEindtijd100m200m
1.Emile Manni9001901Octopus2:11.502:15.101:07.671:07.43
2.Hjalmar de Ruiter8902695Ndd2:15.322:17.601:06.921:10.68
3.Floris Manni8805679Octopus2:14.542:20.761:07.731:13.03
4.Alex Wenderich9106895Aquapoldro2:24.242:25.201:10.801:14.40
5.Remco van de Bruinhorst8302673Aquapoldro2:23.282:27.571:11.731:15.84
6.Albert van Piekeren8401767Octopus2:17.532:30.231:13.701:16.53
7.Remco Jorink8000719Octopus2:33.632:30.291:13.671:16.62
8.Gijs de Rooij9104769Aquapoldro2:33.142:33.731:15.541:18.19
9.Stefan van der Grift8701121Octopus2:33.632:34.321:15.391:18.93
10.Maik Steenkamp9103847Ndd2:36.292:37.201:17.391:19.81


<< TOP >>
Programmanr. 33
16.1.10 - 17:03
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Ndd 1Ndd2:07.782:06.16467
Kemi Alake
Sabine Wentink
13
13
31.76Sanne Nieuwenhuis
Julia Mijnen
13
13
2.Aquapoldro 1Aquapoldro2:05.712:07.33454
Esther Kuhlman
Loranne van Keulen
13
12
31.11Rianne Hesse
Denise van Ark
12
13
3.Octopus 1Octopus2:09.792:10.61420
Carmen ter Weele
Marijke van de Beek
11
13
34.23Denise van Zetten
Sharon Julius
13
13


<< TOP >>
Programmanr. 34
16.1.10 - 17:06
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Octopus 1Octopus4:21.264:30.23456
Jeffry van Zetten
Marcel van Essen
14
15
1:08.42Christian Renshoff
Jory Willemsen
15
14
2.Ndd 1Ndd4:31.244:34.32436
Mart Vrieze
Mike Schel
15
15
1:07.26Robin Eltink
Maikel Mierop
15
14
3.Aquapoldro 1Aquapoldro4:36.554:46.02385
Niels Thomassen
Thomas Meijer
14
15
1:12.39Josha van den Elzen
Jeroen Staakman
13
15